Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 5:51 pm
Cesta
Sledovala jsem dění kolem a poté upřela svou pozornost na vlčici, která byla s největší pravděpodobností Hatova sestra. "Anemon Virentem, dcera alfy Orfeona a kamarádka Hata," pronesla jsem směrem k ní a stáhla ouška dozadu, když jsem uviděla jak špatně Hato vypadá. "Snad budeš v pořádku,"  špitla jsem a podívala se na bílou vlčici (Hilary) a potom na fialovou (Marsie ). "Vaříte lék? Víte co děláte? A bude Hato v pořádku? Jak dlouho to bude trvat?" vychrlila jsem asi milion otázek a potom si radši lehla, přičemž jsem si hlavu položila na Hata. "Jestli umřeš, tak si to s tebou vyřídím..." broukla jsem k němu tak, aby mě mohl slyšet jen on.
Marsie
Marsie
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 04. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Varox
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 5:53 pm
cesta
pohlédnu na vlky kolem sebe a nakonec tím tupým, tvrdým dřevem pročvachtám vodu ve vaku. neuměla jsme míchat věcmi i když... člověk vlastně uměl... Ale bylo to dobré? teď v davu vlků se měnit. Nakonec jsem ale zavrtěla hlavou "JHe to moge magie tak se nelekněte" podotknu předem než se mé tělo zahalí do klubek nitek a fialových pramínků, kolem mě se točí koule fialkové směti nitek a proužků, než se zase mé tělo zformuje, momentálně ale v tělo dívky, pro vlčí dobrý pocit ale zůstanu ve své vlčí barvě (tělo člověka ale zabarvené v barvách vlčice) Sednu si k vaku s vodou a vezmu do ruky dřevěný vál a začnu míchat vodou která už voní po bylinkách. nakonec se natáhnu ke kašičce a hodím jí do vaku s vodou, vezmu si s dovolením i misku, která ty bilinky vytvořila... "Prosím, Hilari, na chvíli si to půjčím" řeknu opatrně a vezmu si misku k sobě a míchám s tekutinou, ještě to chviličku zabere než se všechny bylinky pořádně vyvaří, pár minutek, ale musí se počkat aby to opravdu pomohlo. když se kamarádka Hata ptala zda víme co děláme pousmála jsem se "nemusíš se bát, moc dobře vím co dělám, tyhle rostlinky, jsou byliny a pomáhají při různých problémech, te´d se to bude muset ještě chvíli vařit ale pak to budu moct dát Hatovi a tak mu pomoci, jsou to bylinky které pomáhají proti křečím, bolestem, nevolnosti a antioxidantně, respektive, pomáhají proti otravám, jedy nebo masy a tak... pomůže mu to, nebude to zázrakem hned, ale určitě se mu potom uleví" řeknu mile a usměji se po lidském na vlčici
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 5:57 pm
Miroki
Cesta


Všimnu si Anemon. Kývnu jí na pozdrav. "Neboj. Pokusí se ho jen uzdravit," ujistím ji a pak se obrátím na Hata, jenž pokračoval. "Cože? Já přece netrucuju. Kleeia mi zdrhla za ségrou tak jsem šel sám se smečkou. No nikoho jiného známého jsem nepotkal," zasměju se. Mluvil jsem s ním a chtěl aby dělal to samé a držel pozornost. "Copak? Ses o mě bál? Hm?" pokouším ho a trochu se zasměju. Hlavně aby ho vyléčili a už byl v pořádku.
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:00 pm
Cesta
,,Hmm..ako to, že si niesi istý?" spýtala som sa. Véd predsa..musí vedieť ako sa volá. Či? zamyslela son sa a pri tom som sa pozerala na Daya. ,,Máš peknú ofinu." vyhrklo zo mňa, aby mu neprišlo divne, ze na neho len tak zazerám. Ale..ofinu má naozaj peknú. uskrnula som sa. Kráčala som s nim ďalej v močiari, no v tom som trochu zapadla. Začala som sa ponárať a vykríkla som. Nevedela som, či robiť. Pomáhala son sa stále hlbšie a hlbšie. Nie! Toto nemôže byť môj koniec! zúfalo som si povedala v myšlienkach a začala som trepotať krídlami. No tak...no tak... hovorila som si a vložila som do toho celú silu, az som si zavrela oči. V tom som cítila, že som začala stúpať a otvorila som oči. Keď som sa pozrela dolu neverila som vlastným očiam. ,, Ja lietam!!" nadšene som vykríkla a preletela som okolo Daya. ,,Day! Ja lietam!" vykrikovala som stále s nadšením.
avatar
Xurrilias
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 27. 08. 17

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:06 pm
Marsie si odemě se slovy vděku vzala kožený vak naplněný vodou. Sleduji další dění. Marsie vzala vak a zavěsila ho na větev kterou našla opodál... Do zavěšeného vaku s voudou Marsie postupně přidávala bylinky které ji dala vlčice Hilary. Následně slyším jak žádá dalšího vlka o pomoc. Sháněla vlka který by byl schopen rozdělat oheň, nebo alespooň dostatečně ohřát oblázky které Marsie našla a co nejlépe očistila do čista. Naštěstí se z davu vynořil Demon, černý vlk který prohlásil že má potřebnou magii a může a rád pomůže. Ze situace jsem správně pochopil, že až poté může přidat poslední složku bylinek. Demon hodil ohřáte oblázky do vaku s vodou a již smíchanýma bylinkama. Voda začala vřít a chvíli na to tam Marsie přihodila i poslední složku, tou byla hmota vzniklá rozdrcením máty. Během míchání léčebné směsi se k davu přidali další vlci. Někteří z nich jen stáli a snažili se navzájem chlácholit a uklidňovat, zatímco jiní přispěli k výrobě léku.
Dayilien Uchiha de Mal
Dayilien Uchiha de Mal
Počet příspěvků : 19
Datum registrace : 10. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:08 pm
Cesta
Chystal sa odpovedať jej, no potom podišla o niečo dopredu, zapadla a... vzlietla do vzduchu. Prekvapene to sledoval. A trochu závidel. Aké to asi musí byť, vedieť lietať? pomyslel si. No potom si uvedomil jednu vec- správala sa, akoby to predtým nevedela. A hoci toho o vlkoch nevedel veľa, toto mu pripadalo divné. ,,Ty si to predtým nevedela?" opýtal sa. Nevedel, že je to možno neslušné alebo niečo podobné. ,,Zaspal som, keď som bol ešte malé vĺča," vysvetlil jej. ,,A... ďakujem," dodal trochu hanblivo, keď mu pochválila ofinu. Snáď by sa aj začervenal, keby to bolo možné- no našťastie mal šedú srsť a ak by sa aj červenal, pravdepodobne by to nebolo viditeľné. Aj Electra má ofinu, uvedomil si. Takže je ofina u vlkov bežná?
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:12 pm
Hato + Seely

Cesta:
Kyvnu na její odpověď a sednu si k ní: ,, Jmenuji se Seely Gája a tohle přiotravene pako je můj bratr." Řeknu a packou poukazu na Hata, který okamžitě protestuje: ,, Já ti říkala ať to nezeres. Ale ty si mermomoci musel vypadat jako přežvýkavec." Zamracim se na něj a zavrtim hlavou.

Sice jsem se cítil o něco lip, ale žádná sláva to nebyla: ,, Já tu umiram! " Řeknu na chvíli ve své kůži a pak se mi trochu zamota hlava: ,, No to nevím. Budete se o mě muset podělit." Slabě se na Ane usklibnu: ,, Já jsem jako strom?!" Na jeho obhajobu za protestuji, protože jsem ho celou dobu hledal: ,, Bál? Ne! O fotrika, který se každou chvíli někam ztrácí určitě ne!" Zavrtim slabě hlavou: ,, Hledal jsem tě, protože by ses mohl v takové skupině ztratit!" Řeknu vítězně: ,, Horší výmluvu sis nemohl vymyslet?" Ozvala se za mnou Seely a já kdybych mohl, tak rudnu od studu.
avatar
Xurrilias
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 27. 08. 17

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:16 pm
cesta

Mezi vlky  panoval strach,  nejistota a do jisté míry i napětí a nenávist, přeci jen se dávali dohromady vlci, ktřeří by nikdy spolu nespolupracovali. Dalo se proto napětí očekávat. Ale všichni vlci  se alespoň v tuto chvíli snažili držet při sobě a pomoct  otrávenému vlčkovi.  Situaci nyní nepomohla ani Marsii která pomáhala jak jen mohla.  Uchýlila se k řešení, které bylo správné z hlediska další pomoci při výrobě léku, ale ony pocity mezi vlky to jen zhoršilo.... Marsie se pomocí své magie přeměnila. Její tělo se zahalilo do mě již známého fialového klubka a celou ji obklopilo. Pomocí magie se její tělo změnilo na onu 2nohou příšeru kterou jsem měl čest v proměně již vidět. totiž na člověka, tolik obávanou a nesnášenou bytost všemi vlky...  To samozřejmě přililo olej do ohně a ve vzduchu bylo cítit, jak se mezi vlky rozlehlo napětí, strach, nedůvěra a sposuta dalších pocitů. Však se není čemu divit, Marsie se proměnila na to, před čím všichni utíkají... Na to, co všem sebralo jejich domovy a ohrožuje je samotné, jejich protějšky a vlčata. Všude bylo slyšet šeptání a hlasy  ostantních vlků, kteří se buďto domlouvali a probírali připravovaný postup výroby léku, nebo se utěšovali, popřípadně vedli rozhovor s  vlky vedle.  Chvíli jsem sii připadal... odstrčený ... Ale nevěděl jsem, jak se zapojit... No... nevěděl... spíše jsem měl strach přidat se k rozhovoru ostatních vlků....Vždyť tu nikoho kromě Marsii neznám posmutněl jsem a jen jsem dál přihlížel na dění kolem nemocnéo vlčka
Marsie
Marsie
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 04. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Varox
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:20 pm
cesta
s pousmátím sleduji jak se rodiná sešlošt štěká, v milém i nemilém i sarkastickém navzájem. No něco mi říkalo že takhjle rodinka není celá z Elloris, pokud vůbec nějaká její část ke svitu spadá vůbec. Já si hleděla svého receptu a míchala dřevěným kůlem vodu ve vaku, rukou jsme si vytvořila vírek nad vodou kde byla pára a poslala si tak páru k nosu abaych si mohla čichnout, jak vývar voní. Očichám hladinu vody a i když nejsem uplně ve své "formě" tak bych řekla že už se schyluje ke konci vývaru, zdá se to být těsně před koncem vaření, ještě pár minutel a můžu mu dát napít, musí to být pořádně vylouhované aby to mělo nějaký efekt, snad se mi po tom udělá dostatečně lépe aby mohl sám chodit, samozřejmě nebude moci hned jít s davem stejnou rychlostí, ale bude se muset snažit aby ostatní stíhal.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:27 pm
Cesta:
,, Jsem v pořádku." Řeknu Akiovi s úsměvem a cítím se jinak. Ale nemohla jsem přijít na to, co je jinak. Šli jsme dlouho a cesta se pomalu měnila, až jsme dorazili do bažin: ,, Tady se mi ani trochu nelíbí." Po myslím si a jakoby Drak nakopl dva Zeissany, kteří spadli do bažiny. Plus se jedno blbe vlce otrávilo: ,, By ho rodiče měli naučit, co žrát a co ne." Po myslím si a zavrtim hlavou. K Zeissanum bych ani nahodou nešla, protože by mi mohli něco udělat a vlce  léčit by mi také nešlo. Pohled se mi zastaví vlkovi ( Xyr ), který stojí nedaleko hloucku léčitelů. Přijdu k němu a držím s ním krok: ,, Vypadas, jakoby tě Drak shodil z ocasu." Přátelsky si do něj rypnu: ,, Mimochodem jsem Asuka a ty?" Zeptam se ho, protože mám chuť se socializovat.
Arian
Arian
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 24. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:29 pm
Demon
Cesta


Pozorujem každého okolo seba ako sa snaží môjmu synovi pomôcť. Bolo to veľmi milé od nich. Než som uvidel niečo divne. Z vlcice sa stal človek nechápal som. Pamäťová som si na ľudí a co dokázali a co spravili aj teraz. Spravil som krok k nej a silno zavrcal. ,,Ty si špión ľudí alebo co keď takto vizeras. Si človek, alebo vlk. Odpovedaj rýchlo, lebo nemusíš dopadnúť dobre." postavil som sa z časti do bojového postoja keby náhodou to chcelo vivtznut peknú rvacku. Neznášal som ľudí a zabiť nejakého mi robilo potešenie.
avatar
Xurrilias
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 27. 08. 17

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:35 pm
Sleduji dění když v tom ke mě přijde podivně vyhlížející vlčice která si do mě přátelsky rýpla a následně se představila.  Asi bych měl odpověděť, měl bych něco říct. Prožene se mi hlavou. "A ty vypadáš jako by ses zrovna srazila z duhou" Oplatím přátelské rýpnutí a  nejistě se na ní zazubím a taktež se představím. "Těší mě, rád tě poznávám. Já jsem Xyrliass" Nejistě odpovím a sklopím zrak abych se vyvaroval očnímu kontaktu. Z mého hlasu je cítit strach a stud. Jsem z nového setkání velice nervozní. Se sklopeným zrakem stojím a čekám co bude následovat....Ale v tom jsem slyšel jak se něco dějej. Slyšel jsem vrčení. Neznělo to vůbec dobře, ba naopak... A to je ono... Neměla se měnit pomyslel jse si a co jsem slyšel dále jen utvrdilo moje tušení a předchozí doměnky kolem rozdmýchávání negativních pocitů mezi vlky. Situace se začíná vyhrocovat, zatím to byl jen jeden vlk, ale kdo ví ? Snad jich nebude přibývat...


Naposledy upravil Xyrliass dne Tue Oct 16, 2018 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Marsie
Marsie
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 04. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Varox
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:35 pm
cesta
jako prdvní se ozval otec zraněného - otráveného vlčete. Kdybych měla vlčí uši, sklopila bych je otráveně do stran "Jo a proto se přece snažím pomoc tomu vlčeti, ach draku! vždyť jsem říkala že se nemáte lekat, že je to má magie" nazačátku si jemně rejpnu, jen tak abych si odfoukla, ale naštěstí to neřeknu moc nahlas, aby si to někdo nevyložil špatně, zato ale potom hlasitě vysvětlím co a jak. Při mluvení neodvaracím pohled od vaku s vodou, který kupodivu perfektně drží, i když je vidět že místy voda prosakuje, nejsem možná nejlepší švadlena, nebo koželužník, či jak by to lidé nazvaly, ale udělala jsme si ten vak na mé poměry dost dobře. Alespoň, myslím, účel plní, což je důležité. Pohlédnu na démona a vidím jeho nejistotu "Uklidni se, nejsem člověk, jsem vlk, a stejně jako ty si zahřál ty kameny, já se změnila" podotknu opatrně, přecijen, měl silovou převahu...
Tamara
Tamara
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:35 pm
// Xyrliassi, nevím, kdy naposledy sis četl pravidla, ale minimálně tu část, která se zmiňuje o psaní příspěvků, by sis měl zopakovat. Ty nezastáváš roli vypravěče, proto prosím hraj jen a pouze za tvé postavy. Všechny tvé příspěvky jsem nepročítala, ale poslední dva jsou úplně mimo.

Předposlední příspěvek
Tohle jsi měl ještě správně: Marsie si odemě se slovy vděku vzala kožený vak naplněný vodou. Sleduji další dění. 
No, a tohle už porušuje pravidla: Marsie vzala vak a zavěsila ho na větev kterou našla opodál... Do zavěšeného vaku s voudou Marsie postupně přidávala bylinky které ji dala vlčice Hilary. Následně slyším jak žádá dalšího vlka o pomoc. Sháněla vlka který by byl schopen rozdělat oheň, nebo alespooň dostatečně ohřát oblázky které Marsie našla a co nejlépe očistila do čista. Naštěstí se z davu vynořil Demon, černý vlk který prohlásil že má potřebnou magii a může a rád pomůže. Ze situace jsem správně pochopil, že až poté může přidat poslední složku bylinek. Demon hodil ohřáte oblázky do vaku s vodou a již smíchanýma bylinkama. Voda začala vřít a chvíli na to tam Marsie přihodila i poslední složku, tou byla hmota vzniklá rozdrcením máty. Během míchání léčebné směsi se k davu přidali další vlci. Někteří z nich jen stáli a snažili se navzájem chlácholit a uklidňovat, zatímco jiní přispěli k výrobě léku.

Tvůj poslední příspěvek
Začátek celý špatně: Mezi vlky  panoval strach,  nejistota a do jisté míry i napětí a nenávist, přeci jen se dávali dohromady vlci, ktřeří by nikdy spolu nespolupracovali. Dalo se proto napětí očekávat. Ale všichni vlci  se alespoň v tuto chvíli snažili držet při sobě a pomoct  otrávenému vlčkovi.  Situaci nyní nepomohla ani Marsii která pomáhala jak jen mohla.  Uchýlila se k řešení, které bylo správné z hlediska další pomoci při výrobě léku, ale ony pocity mezi vlky to jen zhoršilo.... Marsie se pomocí své magie přeměnila. Její tělo se zahalilo do mě již známého fialového klubka a celou ji obklopilo. Pomocí magie se její tělo změnilo na onu 2nohou příšeru kterou jsem měl čest v proměně již vidět. totiž na člověka, tolik obávanou a nesnášenou bytost všemi vlky...  To samozřejmě přililo olej do ohně a ve vzduchu bylo cítit, jak se mezi vlky rozlehlo napětí, strach, nedůvěra a sposuta dalších pocitů. Však se není čemu divit, Marsie se proměnila na to, před čím všichni utíkají... Na to, co všem sebralo jejich domovy a ohrožuje je samotné, jejich protějšky a vlčata. Všude bylo slyšet šeptání a hlasy  ostantních vlků, kteří se buďto domlouvali a probírali připravovaný postup výroby léku, nebo se utěšovali, popřípadně vedli rozhovor s  vlky vedle.  
Uznat by se dalo zase pouze toto: Chvíli jsem sii připadal... odstrčený ... Ale nevěděl jsem, jak se zapojit... No... nevěděl... spíše jsem měl strach přidat se k rozhovoru ostatních vlků....Vždyť tu nikoho kromě Marsii neznám posmutněl jsem a jen jsem dál přihlížel na dění kolem nemocnéo vlčka
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:36 pm
Cesta
Tešila som sa a ďalej som lietala okolo Daya, no potom mi položil tú otázku. Spýtal sa ma, či som to predtým nevedela a v tom som si uvedomila, že už nie som malé vĺča a lietať som mala vedieť dávno. Prečo som len musela zaspať..A keď ešte zistí, že nemám takmer žiadnu mágiu..budem mu na výsmech! bola som sklamaná. No v tom povedal, že zaspal, keď bol malé vĺča. V očiach sa mi objavili iskričky a nadšenie. ,,Ja tiež! Spala som 3 roky!" prekvapene som mu povedala. ,,Veľmi sa teším, že nie som sama" usmiala som sa. Je úžasné poznať niekoho, kto mi je v tomto podobný.. znovu som na neho hľadela. ,,A máš nejakú mágiu?" opýtala som sa. Možno sa ju ani on nestihol naučiť
avatar
Tayla
Počet příspěvků : 16
Datum registrace : 14. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Taková ta depresivní sviťačka xdd
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:37 pm
Acio~Darkside Sword von Bella
~Cesta~
"Ale notak... jsi podůle všeho dospělý, tak se tak začni chovat. Nebo jsi usnul ještě jako vlče, takže se alespoň trochu vyspěle chovat neumíš?" Prohodil znuděně. Tento vlk se vážně nechoval úměrně svému věku. 
Mrsknul ocasem ze strany na stranu a s úšklebkem se na něj podíval. "Že toho oba víme stejně málo? Těžko. Jsem si jist, že vím něco, co ty nevíš..." Na chvíli přestal mluvit a vycutnával si vlkovu reakci, ať už byla jakákoliv. "...minimálně to, že se ti támhle topí Alfa v bažině." Dokončil po hodné chvíli a pobaveně se na vlka podíval. Jestli jí nepůjde pomoct, milerád jeho paní sdělím, že jeden z členů její smečky věděl o tom, že je v nebezpečí, ale nehnul pro ni prstem. To se jí jistě bude líbit. Pomyslel si zlomyslně.
Marsie
Marsie
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 04. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Varox
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:41 pm
// od kdy je zakázaná rekapitulace, on jen píše co se kolem něj dějě, ne? takhle to vidím já. nevydím to jako kdyby hrál za vlky.

~ Vyřešeno na fb.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:51 pm
Cesta:
,, Já proletěla duhou a tebe porostl mech." Zasmeju se a jsem ráda, že mě hned neodbyl, nebo neurazil: ,, Exotické jméno. Znamená něco?" Zeptam se ho zvědavě a vsimnu si jeho nervozity: ,, Není mi sedum, aby sis musel dávat bacha na jazyk nebo Zeissan, abych ti ukousla hlavu." Snažím se ho zbavit ostychu a usmivam se.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 6:56 pm
Cesta
Cítila pomocí magie, která se jí zdála těžší na ovládání, že se půde mění na bažinu, ale to jí nevadilo, protože moc dobře věděla, kde jaká půda je a kam se může propadnout. Ani ji nevadilo, že byla špinavá. Pak ji však něco napadlo a snažila se dostat dopředu k Alfám smečky, aby mohla býti vlkům trochu užitečná, ikdyž ji to vypotřebuje hodně energie. "Alfo," oslovila ty elloriské s úklonkou a zastříhala ušima. "Díky mé magii mohu vidět pomocí vibrací a tím pádem i zem, takže vím, kde je pevnější a kde by se mohl někdo utopit v bažině, takže bych mohla hlásit ony nebezpečná místa," navrhla tiše a čekala na jejich reakce, ale byla připravená pomoc i na úkor svého vyčerpání na téhle důležité a těžké cestě.

EASY
Cesta
Jízlivý tón hlase a ani samotná tvář s úšklebkem rudookou vlčici neopouštěla, ikdyž pochodovali bažinou, protože ona byla dost vysoká a dyštak by se nějak vyškrábala ven. Nevnímala hlouček vlků, kde léčili nějaké hloupé vlče, ale se zájmem se otočila k bratrovi. Nechovala se nijak přátelsky, ale ani agresivně a oni se nemuseli bát, že by se po nich vrhla, protože jim kolovala v žilách stejná krev jako jí. Tedy měli společného jenom otce, ale to tmavé vlčce stačilo, aby je neměla chuť zabít. "Protože jak si dobře pamatuji, tak vaše matka vedla Kirigakure a pokud by nevyhnala našeho otce, tak by to nemusela být tak odporná smečka," zauvažovala nahlas bezohledně vůči nim, protože věděla, co se stalo jejich mámě. Stejně ji nenáviděla více než kohokoliv jiného. "No jasně, miluji totiž běhání mezi kytičkami a motýli. Stejně tak jako západy slunce a duhu," zkřivila se jí tvář do sarkastického úšklebku a zapřemýšlela, zda by to nemocné vlče neměla zabít. To by mohlo být od ní milosrdné, ne? Tak v tom případě se rozhodla ho nechat trpět bolestí, protože hodná doopravdy nebyla.

CHRISTOPHER CRIEST
Cesta
Nahnul hlavu a tiše se medově zasmál při slovech Ori. "Nejspíš máš pravdu," připustil, ale v mysli se mu objevila další myšlenka. "Ale stejně budu mít o tebe strach, vždycky," a ani si nebyl vědom, že magie, která vždycky jeho hlavu chránila, teď polevila. Jeho myšlenky teď byly pro jeho okolí jasnější než kdykoliv dříve. Když potvrdila jeho slova, tak hluboko ve svém nitru pocítil lehký náznak, že by chtěl být více. Otočil se na Yukiho a doufal, že jim uvěří, protože to byla pravda. Brzy se dostali do bažin a Chris zapadal více než jiní kvůli své velikosti, ale nezáleželo mu na tom. Hlavně, aby se něco nestalo jeho kamarádce, protože to by si nikdy neodpustil.

CHARZA MFK
Cesta
Mlčky kráčela dále a jen překvapivě pohlédla na zem pod sebou, která už rozhodně nebyla suchá, ale stala se z ní bažina. Tlapky se jí okamžitě ušpinily, ale s tím nic nenadělala, ikdyž se jí to nelíbilo. Nevšímala si skoro nikoho a jen znudeně kráčela dále, samotná, ikdyž obklopená rodinou. Stejně si jí nikdo nevšímal a ona začínala být unavená. Byla slabší než ostatní a tahle cesta jí brala hodně energie. Začínala být hladová a obávala se, že brzy stoupne na špatné místo a bude to s ní špatné. Byla nezkušená, ale tahle cesta jí mohla pomoc rozšířit obzory, protože tenhle typ krajiny nepoznávala, však nehodlala se nikoho na nic ptát.

HILARY
Cesta
Pohled na fialovou, která se změnila skoro na člověka, bílou vlčici poněkud překvapil, ikdyž zaslechla její slova. Udržela se však, aby aspoň tiše nezavrčela, protože lidi doopravdy nenáviděla. Udělali jí hodně špatných věcí, stvořili plno nočních můr, vzali jí plno blízkých, objevili se zase a znovu ji vzali domov a úspěšně. Však věděla, že je to jen magie a že je to obyčejná vlčka jako oni ostatní. Když však uslyšela Demona, tak se na něj zamračeně podívala. "Uklidni se Demone! Je to jen magie a zachraňuje ti vlče, takže trochu vděčnosti," zavrčela na něj chladně a probodla ho pohledem, připravená pomoc fialové před ním. Pak zavrtěla hlavou a její výraz už nebyl ledový jako před chvílí.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:12 pm
//promiň za pomalé odepisování

Jack Ian Snart napsal:Cesta
,,To mě mrzí. Noha nic není. Ty jsi ztratila něco důležitějšího, něco k čemu jsi měla vztah a ještě jsi za to nemohla. Je mi tě líto. Ja o tu nohu přišla, díky mému rozhodnutí. Sice toho rozhodnutí nelituji, ale je to má vina, že nemám nohu. Ale ty nemůžeš být smutná, kvůli něčemu, za co nemůžeš. Já můžu za svoji nohu a stejně nejsem kvůli ní smutná. A prosím zůstej. Dobře se mi s tebou povídá. Jsem hrozně ukecaná. " Zase můj další proslov od srdce. Nechtěla jsem, aby se Spirit cítila špatně.

~Cesta~
"Nic není? Ale notak." Nejdřív odmítala odpovědět na druhou část Jackina proslovu, nakonec se ale odhodlala. "Neměla bych ostatní vlky zatěžovat svými problémy. nevěděla jsem, že to nebudu zvládat s takovým přehledem, jako všichni ostatní," poznamenala a kývla hlavou k vedoucí skupině vlků. "Máš pravdu. Je čas se posunout dál, vždyť už se stejně nemůžeme vrátit...," prohlásila Spirit a ačkoli si stále nebyla jistá sama sebou, v jejím hlase se objevil střípek naděje. "Tak dobře. Jsem ráda, že můžu k někomu tak otevřeně mluvit," pousmála se Spirit a spokojeně se jí zablesklo v očích.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 47 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru