Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:13 pm
Miroki
Cesta


Zavrtěl jsem hlavou nad tím co mi řekl Hato. I tak jsem se musel usmát. "Ale jdi. Nejsem vlče," odseknu mu. Třeba mu na mě záleželo, opravdu. "Neříkej že umřeš. Oni ti pomůžou," řeknu s lítostí. Nechtěl jsem aby umřel, to nikdy. Sledoval jsem je jak vyrábí něco, čemu už jsem nerozuměl. Byl to protilék, to ano, ale už jsem neřešil jaký a ani jeho přípravu jsem už neznal. Nesledoval jsem je, proto jsem netušil. Měli by Hatovi pomoct, ta bílá mi byla vážně povědomá, musela být léčitelka. Hato určitě přežije.
avatar
Xurrilias
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 27. 08. 17

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:22 pm
No... Popravdě ani nevím... Nikdy jsem se po původu, nebo významu svého slova nepídil. odpovím a na chvilku se odmlčím. Zajímavá otázka... to mě nikdy nenepadlo...Až potkám někoho ze své rodiny, musím se zeptat. A co ty? Tvoje jméno má nějaký význam? Zeptám se nesměle se staženýma ušima. Hlas se mi chvěje a čekám co se bude dít dál ...
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:30 pm
Cesta:
,, Můžu ti říkat Xyre? Kdyby ti to vadilo, tak ti budu říkat celým, ale jména si pořádně nepamatuji."  Řeknu s nervoznim úsměvem a za vzpominam: ,, Jestli si dobře pamatuji, tak to znamená Vůně zítřka." Řeknu s trochu nejistě a přemýšlím, jak se mu dostat pod kůži, aby se uvolnil: ,, Odkud pochazis? Jsi z Niwatu, nebo si přišel odjinud?" Ptam se dál, aby nevazla konverzace.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:33 pm
Cesta
Ležela jsem a opírala si o Hata hlavu, přičemž jsem koukla i na jeho sestru. "Těší mě," pronesla jsem směrem k ní a poté se koukla na Mirokiho. "Delší dobu jsme se neviděli. Koukám, že se toho u tebe hodně změnilo," poznamenala jsem a obmotala si ocas kolem těla. Ouška jsem stáhla ke krku a zaujatě se koukla na jednoho z vlků, který byl dosti agresivní k té vlčici co se proměnila v člověka. Nechápala jsem to... vždyť tu přeměnu musel viděl, tak co mu teď vadí? "Snad se nepozabíjejí dřív než tě zachrání," řekla jsem a upřela modrá očka na černého vlčka.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:39 pm
//v pohodě Spirit
Cesta 
,, Život je o posouvání se dal. Jsem radda, že se mnou mluvíš otevřeně. "Odpověděla jsem. Ale v první větě by se našla malá chybka. Byl jeden moment, kde bych chtěla posunout život hodně dozadu. Chtěla jsem být zase s Yungul. Byly jsme od sebe jen pár hodin a já umírala tohou ji zase vidět.,,Každý vlk vnímá svět jinak, to je fakt který nezměníme. Je to jedna z mála věci, která nejde změnit, ikdyž se snažíš hodně. " Tak to prostě bylo. Já nevěřila na temní nebo světlí. Já věřila, že každý má svůj pohled a názor. A všechny názory jsou validní, kromě těch, kteří ubližují ostatním.
avatar
Tayla
Počet příspěvků : 16
Datum registrace : 14. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Taková ta depresivní sviťačka xdd
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:44 pm
Ceron
~Cesta~
Kývnul. "Kdyby si ten ha*zl, Varox se tuším jmenuje, nenárokoval právo na smečku a hlavně, kdyby mu ji matka nenechala, byla by Kirigakure normální smečkou a ne bandou sviťáků, ve které člověk pomalu ani nepozná, kdo je tu Alfou. A nikdy by se nespojila s takovým odpadem jako je Ishimura a Stříbrný Fénix!" Prohlásil. 
"Ó, já taky!" Prohlásil jakoby zasněně, v jeho hlase však byla slyšet i stopa po ironii. "Hlavně ty růžové. Wait, však já vlastně ani nevím, jak růžová vypadá." Zasmál se. "A ani mi to nechybí, Růžová, to zní hrozně sviťácky, určitě nebude o co stát." Dodal pak. 
Po chvíli ucítil nějaký pach. Pach, s jehož původcem se v životě nesetkal, avšak na jejich bývalém území jím byl vzduch úplně prosycený. Člověk! Došlo mu. Ceronovi se rozšířily zorničky a zavrčel. Člověk. Ten vetřelec ho vyhnal z domova, a teď ho ještě pronásleduje! Ceron se prudce otočil za tím pachem a vyrazil vpřed, vrážel přitom do vlků, protože je neviděl a v tuto chvíli se ani neobtěžoval se zaobírat tím, kde asi jsou. Mířil si to za člověkem. Sice netušil, jak vypadá, jak se chová ani jaký doppravdy je, ale... chtěl se mu pomstít. Chtěl ho zabít, zničit, zprovodit ze světa. Už zdálky, hned, jak člověka dokázal zaměřit, začal používat magii. Tedy, minimálně se o to pokusil. Avšak, nefungovala. To Cerona naštvalo ještě víc. Ten člověk, ta zrůda nám zablokovala magie! Zavyl v duchu a ještě zrychlil. Vrazil do posledních několika vlků a plnou vahou svého mohutného těla se vrhnul na člověka. "Ty s*ině, ty zrůdo, ty zloději domovů a magie! Shoř v pekle!" Zařval a pak už jen trhal a trhal a trhal.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:52 pm
~Cesta~
Spirit zastříhala ušima a spokojeně přikývla. "Mluvíš opravdu jako rozumný vlk," pousmála se a mávla ocasem. Je tolik vlků, kteří by mohli stát na tom samém místě, jako já. "Ale ty by ses chtěla vrátit, že? Co tě trápí, když ne zraněná tlapa ani odcházení z území?" začala Spirit vyzvídat - nebyla si jistá, jestli to bylo téma, o kterém se Jack chtěla bavit, ale stará vlčice byla prostě až moc zvědavá. Naštěstí už dávno nebyla ve fázi, kde by každému na potkání četla myšlenky. Ačkoliv toho byla schopná, velmi rychle se tento zlozvyk odnaučila. Raději se ostatním vlkům o svém magii ani nezmiňovala - občas to byl zabiják všech konverzací. Jak jinak...
"Fuuuh. To mi připomíná... možná bych se měla začít starat o naší skupinu. Vypadá to, že se poněkud rozkládá," poznamenala Spirit nervózně, když se rozhlédla kolem sebe.
avatar
Xurrilias
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 27. 08. 17

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:54 pm
Cesta
No.. Byl bych radši kdybys mi říkala Xyrli Odpověděl jsem se a přitom jsem se pokusil o úsměv ...   Vůně zítřka ? Zajímavé... co asi znamená moje jméno ?  projede mi hlavou a jen se na Asuku pousměji. Ale to už mě zasypává další otázkou, jsem čím dál tím nervoznější, nejsem zrovna vlk, který by se vyžíval v komunikaci s ostatními vlky...  No já.... já se tu narodil... Odpověděl jsem ji s obtížemi a v zápětí jsem si vzpoměl na svoji rodinu .... dlouho už  jsem je neviděl ..Kde asi jsou ? Jsou v pořádku? Když jsem nad tím tak přemýšlel... tak vlastně o nikom z rodiny nevím jestli je v pořádku... Jediný koho jsem ještě znal a věděl že je v pořádku byla Marsie... ikdyž ani s tím jsem si nebyl jistý vzhlledem  k její proměně na člověka, které jsem byl svědkem . Smutně jsem svěsil hlavu a sklopil zrak.


Naposledy upravil Xyrliass dne Tue Oct 16, 2018 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Marsie
Marsie
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 04. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Varox
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 7:54 pm
cesta
vývar byl již hotov, párkrát jsme zamíchala ještě polínkem ve vaku aby jsem bylinky rozvířila do vody a opatrně se snažila naklonit vak, tak aby čaj tekl do misky, kterou jsem si půjčila od Hilary, když jsem mysku naplnila, ještě dobrá polovina zůstala ve vaku. Misku jsem patrně donesla k Hatovi, přiklekla si k němu a podala mu misku k hlavě, kontrolovala jsme aby se mu neudělalo špatně a třeba na tu misku nespadl, při pití, ale jinak jsme čekala až se napije. Mělo by se mu udělat lépe, jen co mu tekutina chvíli ležela v břiše. Dřepěla jsem u Hata, mezi vlky. Byl to zvláštní pocit ale má magie mi teď mohla hodně pomoci. Věděla jsem že jinak bych tu misku tak obratně nedokázala naplnit a ani míchat čaj aby bylinky správně pustili šťávu do vody a tak se udělal správný čaj. Skláněla jsem se s tekutinou k vlkovi a v tu chvíli jsem uslyšela začátek věty a ani ten nenapovídal nic dobrého Parli! zakřičela jsem ale v tu chvíli už jsem měla vlka zahryzlého v rameni, nestačila jsem nic udělat a mé tělo bezvládně lé=talo ze strany na stranu, jak jeho čelisti pronikali více do mého ramene. Rukou jsem chytla jedno jeho ucho, které jsme měla na dosah a křičela jsem bolestí, nebylo možnost nějak uniknout a magie teď nešlo prohodit, byla oslabená ale přesto naštěstí... nebo spíše naneštěstí fungovala dál
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:02 pm
Cesta 
,, Já jen chci být se svoji milovanou. " Řekla jsem tiše. Pohlédla jsem na svoje zbývající nohy. Moje skryté čepele byli dosti zaprasené a o plášti ani nemluvím.,, Můžu nějak pomoct?" Zeptala jsem se. Ráda jsem pomáhala vlkům. Protože to dělalo vlky šťastným a já byla šťastná když byli ostatní šťatný. Vadilo mi taky, že jsem celkem neschopná a zvlášť bez té nohy. Co to jsem za asasína? A tak jsem, jako vždy chtěla pomáhat.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:15 pm
HILARY
Cesta
"Šetři síly," poradila přiotrávenému vlčkovi mírně, ale nechtěla ho poučovat o tom, že nemá jíst, co nezná, protože teď byl na tom pořád mizerně. Když však spatřila potomka Acia a Yllin, jak se vrhnul na fialovou vlčici proměněnou na skoro člověka, tak překvapeně zamrkala. Ten hlupák se pustil do ní, jako by neviděl a neslyšel, což bílou naštvalo. "Okamžitě přestaň!" zavelela hlasitě a přísně a autorativně švihla ocasem. Hned však se soustředila na vodu v bažině a snažila se ho jí obalit okolo něj a poté proměnit v led. Pak by totiž mohla za led zatáhnout a tedy i za něj, či ho utáhnout trochu více kolem něj, aby ji pustil. Chovala se k němu trochu hruběji a nevadilo by ji, kdyby měl pár škrábanců. Magii pro ni bylo těžší ovládat, ale ne nemožné, protože se touhle zabývalo poměrně hodně a skoro celý život. Dokázala s ní mnoho, byla za ní ráda a milovala ji. Nepřestávala se mračit, vrčet a hlavně ovládat magii, aby laskavé vlčce pomohla.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:26 pm
Cesta
Pokračovali po vcelku zložitej a náročnej ceste. Tu sa však Naiome pošmykla laba a spadla do mäkkého bahna. Horšie bolo však to, že čím viac sa hýbala, tým viac sa to s ňou ponáralo. Vždy, keď sa deje niečo, akoby ma mal Drak na merítku. Asi by som mala zabiť Draka.- uvažovala, než ju z myšlienok prebudil zmáčaný kožuch. Zostala stáť bez pohybu a premýšľať, ako sa z bahna dostať. Pribehol však Varox, ktorý jej navrhol pomoc. Až ju prekvapilo, keď začula výkrik v jeho myšlienkach. uši mala pri zátylku a myseľ chladnú, nepanikárila. "Je to tu hlboké, nechoď ku mne. Skús mi podať nejakú pali-..." - prehovorila k Varoxovi pokojne, však keď prišla vystresovaná Aura v panike, Naiome si mala chuť pacnúť labkou po čele. Na jej nešťastie, nemohla. Potom však Auru napadlo niečo bláznivé. Chápala, aj to je druh pomoci, ale nie 2x ťažšej vlčici ako ona a k tomu v bažine. Ako ju chytila za zátylok, Naiome vycenila tesáky. "Aura, takto ma nevytiahneš..." - skonštatovala Nai. Čim viac s ňou hýbala, tým bola už po boky v bažine. Keď chytil Naiome aj Cairo, nevedela, či má plakať alebo sa začať smiať. Zároveň jej však bolo úsmevné, aké jemné zúbky jej vĺčkovia majú. "Cením si vašej pomoci, ale myslím, si, že to takto nepôjde." - zavrčala. Ak niečo nepodniknem...utopím sa. - premýšľala. Zrazu jej celý kožuch začal obklopovať oheň. Tým sa bahno pálilo a ztvrdlo, zmenuilo svoju štruktúru a odparovala sa prebytočná voda. Oheň však musel byť naozaj silný. Potom, keď prestala používať mágiu ohňa, dokázala laby vytiahnuť a vyšplhať sa na breh. Blato na jej bokoch, ktoré bolo v tenkej vrstve sa spálilo a preto jej kožuch bol čistý akoby tam ani nespadla. Vedela, že si však už musí dávať väčší pozor. Vyškriabala sa na breh, kde svôj azurový pohľad obrátila na Auru a Caira. "Výborná pohotovosť a tímová práca. Nabudúce však menej stresu. Choďte sa poobzerať, či má niekto zo svorky problém a dajte mi vedieť, pomôžeme mu." - povedala Aure a Cairovi pochvalne.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:30 pm
Ceron
~Cesta~
Ceron házel čelistmi že strany na stranu, až vlčka, v tuto chvíli teda dívka, létala kolem něj. Cítil, jak se svaly a šlachy na jejím rameni trhají a kost praská. Sama dívka pronikavě ječela. Po chvíli už toho měl Ceron dost a pustil - a na Marsie tedy dost možná zapůsobila odstředivá síla. Každopádně, ať už zapůsobila, nebo ne, Ceron ji nemínil nechat na pokoji. Stále ji chtěl zabít. Doběhl opět k ní, čímž se vyhnul Hilaryině magii, kterou se ho snažila obalit, a opět se vrhnul na nebohou Marsie. Ta už se dost možná přeměnila zpět na vlka, to Ceron nevěděl, každopádně, bylo mu to jedno. Ať už byla zrovna člověk nebo vlk, Ceron ji, protože ji nemohl vidět, prostě bral jako člověka, kterého je potřeba zlikvidovat. Teď se jí vrhnul na záda a začal jí je drásat.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:32 pm
Hato + Seely

Cesta:
Sledovala jsem, jak se vlcice změnila na cosi lyseho a bez srsti: ,, Nevypadá zas tak špatně." Po myslím si a přijdu k ní, abych si jí víc prohlédla. Nebojim se jí, protože neznám lidi a jejich chování. Ocicham jí: ,, Nevonis příliš valně." Poznamenam a když za sebou uslyším vzteklé zvolání, rychle uskocim, abych viděla, jak se cizí vlk vrhá na léčitelku: ,, Nemáš čumák! Vždyť je to naše léčitelka! " Kriknu na něj, ale stojím dál od něj, aby se po mě neohnal: ,, Jestli kvůli tvé duté hlavě mi umře bratr, tak věř, že budeš trpět." Procedila jsem mezi zuby a obrátila se na otce, který tím určitě něco bude dělat.

,, Ne? Někdy si pripadam, že jsi můj bratr než nevlastní fotrik." Rypnu si znova a vyplaznu na něj jazyk, pak obratim hlavu na lecitelku a napiju se z toho, co mi připravila. Nechutnalo to špatně, ale pít to každý den bych nechtěl. Přitom jsem dal nenápadně tlapku na Aneninu a dělal, že si to neuvedomuji, když uvidim, jak se na ní vrhá cizí vlk: ,, Nech ji bejt ty..ty..jelene!" V té chvíli mě lepší nadávka nenapadla a nedbaje bílé vlcice jsem se skoro vrmrstil k útočníkovi. Škoda jen, že jsem byl tak zeslabli. Po pár krocich jsem se svalil a nemohl vstát: ,, Na samice se ti to dovoluje co?! Pockej až se mi dostaneš pod tlapy!" Nadával jsem v leže a bylo vidět, že jsem zase zcela při sobě a zase ten Hato, který se bezhlavě vrhá do všeho bez přemýšlení.
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:40 pm
Cesta
Povzdechla si. Christopher pro ní byl jednou velkou záhadou. Možná měla jednu výhodu ve své magii v momentě, když dorazili k bažinám. Pohlédla na svůj náhrdelník a zamyslela se. Ne, magii teď používat nebude. Ihned co vstoupila do bažin začala využívat svou výšku s lehkou váhou k úspěchu. Podívala se zpět na Chrise a usmívala se. Konečně měla zase důvod se usmívat i bez své rodiny. Nějak jí zavaloval onen pocit nejistoty, že by se mu něco mohlo stát. V duchu se modlila, aby se opravdu nic nestalo jemu ani Yukimu. Stáhla uši k hlavě a cítila, jak se jí noha boří do bahna více a více. Ihned jí začala pomalu vytahovat, aby se to povedlo. Protočila očima, když viděla svou nohu celou špinavou. Ach božínku, to bude ještě bordel.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:43 pm
cesta
pozoroval jsem naiome a když byla venku, poodstoupil jsem od ní i od dvou vlků, co byly po hruď zmáčený bahnem. Střihlů jsem uchem a rozhlídnul se, mezi vlky bylo sotva vidět kdo co dělá, ale přesto jsem slyšel zřetelný výkřik, z druhé strany bažiny, bylo to zvláštní ale hned jsem odvrátil svůj pohled ke hluku. Pak se ale podívám na Naiome a mluvím k ní zpříma, ale tak aby to slyšelo co nejméně vlků "naiome, hodně jsem uvažoval nad životem bez Niwatu, niwat pro mě byl domov a území znamenalo vše... ale teď... bez toho všeho... Nevím zda můj život bude v Elloris ťastný… Přemýšlel jsem že bych byl zase sám, a nebo... nebo bych se přidal k tobě.... Jaký máš názor ty? uvítala by si mě ve svých řadách a nebo bys byla raději, kdyby sem si Zeiss nevšímal?" zeptám se Naiome rozhodnutě. Zajímal jí její názor
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:45 pm
Cesta
Sledovala jsem počínání Seely, a poočku dávala pozor na Hata, který už do sebe cpal lék. Samozřejmě jsem si všimla jeho tlapky, ale jen jsem se spokojeně pousmála. Naneštěstí se však Hato probral moc rychle. Téměř okamžiě se zvedl a začal si cosi dokazovat na druhém vlku. Naštěstí to však jeho slabé tělo nezvládlo a zabránilo mu tak vrhnout se do dalšího průšvihu. Rychle jsem se zvedla a Hata zalehla. “Nikam nejdeš, jasný? Nebudu tu sbírat to co po tobě zbyde... navíc nechci se zase bát o tvůj život,” pronesla jsem mu do ucha a ostražitě pozorovala dení.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 8:50 pm
EASY
Cesta
Jeho slova moc neposlouchala, ale sama neměla Varoxe moc v lásce. Vzpomínala si, jak byl tak naivní, že přinesl Yllin do Zeiss, aby ji tam uzdravili. Při té vzpomínce se musela uchechtnout, protože ji to připadalo doopravdy hloupé. Na Ceronova slova už nic neříkala, ale sama si růžovou dokázala představit, protože při svém toulání nějaké růžové květiny bohužel viděla a taky spatřila růžové látky od lidí, které jim kradla její matka. Nelíbilo se jí ani, že velmi podobnou barvu, fialovou, měla na sobě v podobě znaků, ale ty úspěšně kryl plášť, který si nikdy nesundala, takže nikoho nemohlo ani napadnout, že vypadá tak hloupě, možná však pro sviťáky elegantně. Když však spatřila, co dělá její bratr, tak se začala posměšně smát, ikdyž zrovna stála v nějaké hloupé bažině. Smích ji brzy přešel a místo toho se plácla do hlavy. "Doopravdy je můj bratr takový bl*ec? To nikdy neviděl člověka? To mu nikdo neřekl, jak vypadá? Že není fialový?" Přimhouřila zklamaně nebo spíše pohrdavě oči, otočila se a rozešla se vpřed. Nechtěla být teďka u svého bratra, když se choval tak hloupě, ikdyž ho brala za temného. Brzy se dostala blíž dopředu, až spatřila svojí Alfu, které darovala řádnou úklonku a další Zeissáky. Vypadalo to, jako by se tady před chvílí něco dělo, ale to před tím nemohla rudooká vědět.

HILARY
Cesta
Zamračila se ještě víc, když se netrefila, ale pokusila se znovu, protože v magii byla velmi zručná a taky ji "nehodila", ale pořád ji měla v moci, takže bylo se skoro nemožné se tomu vyhnout, tedy pokud se daný vlk neuměl teleportovat. Tím by tedy vyhnul dost účinně, ale teď se soustředila ještě více než kdykoliv jindy a snažila se obalit ho skoro celého vodou brzy přeměněnou na led, aby mu znemožnila pohyb. Ať se jí to povedlo nebo ne, tak na něj skočila, aby ho zavalila vlastní vahou. "Dost," autorativně a povýšeně vykřikla pevným hlasem a vycenila své bílé zuby. Bylo to poslední varování a pak se připravovala k němu přistoupit jinak než k synovi její kamarádky, která zemřela pro záchranu vlčích životů. Ať by byl to syn nebo nikoliv, tak teď překračoval hranici Hilařiný "trpělivosti".
Marsie
Marsie
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 04. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Varox
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 9:02 pm
cesta
prudce mě odhodil od sebe a mé tělo se lehce zarazilo do blátivé země podemnou, chvíli jsem jela po vlhké a klouzavé zemi a zlomené větve mi uštědřili nemálo škrábanců na těle. Nesměla jsem se te´d proměnit, nedej bože by si vlk všiml že odemne odbíhá, odlétá Parli a mohl by zakousnout jí, takhle jsme měly šanci to přežít, Otočila jsem se rozbolavěně na 4 ale to už tu byl vlk a tak tak jsem stihla hlavu otočit od útoku a jeho zuby se zarily do mých zad. "Arch!" zakřičím a křečí zatnu svaly, což není ten nejlepší nápad a začnou se trhat pod náporem jeho zubů i záda a svalstvo na zádech.. Koutkem oka zahlédnu jak se hato napije z misky a i jeho reakci Pomohlo to! to jsem moc ráda bezmyšlenkovitě mi zazní v duchu, opravdu radostně, bylo pro mě zdraví ostatních hold až bmoc přednější než moje. Stejně jsem ale kňučela jak štěně a snažiola se hrabat, rukama i nohama, a dostat se tak z jeho sevření. Do ruky se mi při hrabání dostal kámen a já prudce rukou vyrazila i s kamenem proti vlkovi a udeřiola ho do hlavy, cítila jsem jak se kámen zarývá do masa. Cítila jsme jak se zaryl do očního důlku a tekutinu co mi vystříkla na ruku - krev z jeho hlavy, kámen přejel těsně u oka - ale oku se vyhnul... Zatrnulo ve mě a z ruky mi vypadl kámen. Tohle by ho mělo na chvíli odpoutat odemne. Ale ve chvíli se tam přiřítila Hilary a svou magií i tělem mi pomohla, ovšem vlk ještě nepouštěl
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 16, 2018 9:06 pm
Cesta:
,, Xyrli. " Zopakuji po něm, abych si to zapamatovala: ,, Na jakém území? Já jsem třeba z bývalé Kirigakure." Řeknu vesele, ale úsměv mi zmizí, když vidím jeho nervozity: ,, Nechce si se mnou povídat. No jo, každý mě mít rád nemůže." Po myslím si smutně: ,, Tak já už tě nechám. Určitě tu máš někoho, s kým cestuješ." Řeknu s polousmevem a připravuji se jít někam jinam: ,, Jen kdybych měla nějaké přátele, kteří by se ke mě sami přihlásili." Po myslím si s povzdechem, protože ani Chris už se ke mě nehlásil. Byl už dospělí a jak bylo vidět i někoho, koho měl rad. Takže nějaká vychovatelka už nebyla potřeba.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 48 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru