Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 1:15 pm
LKS
Vyslechla si slova své Alfy a kývla. "Myslím, že i v ostatních skupinách je dost vlků, ale kdyby to byl problém, tak mohu ulovit něco sama či vytvořit novou skupinu," nabídla se a máchla ocasem. Věděla, že menší skupiny jsou lepší pro lov vysoké, neboť se vlci lépe koordinují a sehrají. Však by raději poznala Alfu a ostatní vlky. Chtěla si aspoň při lovu odpočinout od svého postu a být jen obyčejným lovcem. Ikdyž ji post Bety nikdy moc neunavoval, protože se všichni hrnuli vždycky k Yllin či Jessie. Vadilo ji však, že Alfu nenechali odpočinout, když mohla pomoc jim i ona. Sice nebyla tak schopná, ale aspoň by dokázala darovat trochu času Jess, aby ho trávila s Ritem.
Kývla na Diega a pak už se bílá vlčice rozběhla za Orfeonem, doufajíc, že jejich lov bude vydařený. Našlapovala tiše, nejspíše dlouholetá zkušenost a pak se přikrčila za keřem. Bystré modré oči hledaly kořist a při tom byla ráda, že vítr jim přeje.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 1:26 pm
/Les Kirigakurských Srn/
Haymitche jsem odignoroval. Slepé debatování a čekání na souhlas nás jen zdržovalo. Sám jsem docela doufal, že se naše velká skupinka rozdělí. Když jsem viděl, že Hilary ihned zareagovala a rozběhla se za mnou, jen jsem se zlehka pousmál. Ještě aspoň jednoho... pomyslel jsem si a stejně jako sněhobílá vlčice zpomalil. ,,To zvíře úplně vzadu, vypadá jako slabší jedinec. Vrhneme se na něj?" poslal jsem Hilary myšlenku a tak trochu ještě očekával, že se některý z naší skupinky přidá, zatímco jsem pohledem hypnotizoval zvíře.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 1:58 pm
Zrcadlové jezero - LKS
Uvnitř sebe sama byla slepá vlčice nadšená, že se jedno z vlčat rozhodlo zůstat a tím pádem i to druhé. Připadalo ji, že oni bez sebe nemohou žít, že jsou jako dvě části jednoho organismu. "Ach tak a má se o vás kdo postarat?" Zeptala se až moc klidným hlasem, ale na odpověď nečekala a rozběhla se k lesu kirigakurských srn. Věděla, že by nebylo dobré se zdržovat, aby lov nepropásla a tak rychle mířila k ostatním členům Elloris. Neběžela moc rychle, protože nechtěla, aby ji Tessa ztratila. A taky musela být unavená a špatně se jí dýchalo. "Přidej se třeba ke skupině, kde je můj synovec Diego. To je ten vlk s rohy," mrkla na ní a došla k jedné z Bet (Destiny). Poklonila se jí a máchla ocasem. "Mohu se ještě přidat? Ráda bych udělala zkoušku do smečky, když už ta moje padla. Jsem Hexy de Mal," představila se a dala důraz jako vždycky na svůj rod. "Chcete používat magii? Vždyť jsme lovci a naše kořist žádnou magii nemá. Neměl by mít aspoň malou naději na přežití? Měli bychom dodržovat vyrovnanost přírody," zamumala, ale dál mlčela a čekala, co ona vlčka odpoví. Pokud ji vyhodí, tak se buď začne toulat za hranicemi smeček, svého domova nebo to zkusí ještě u Jessie. Milovala svoji rodinu tolik, kže jedna vlčice ji nezastaví, aby se s nimi nepotkávala, aby s nimi nežila.

HILARY
LKS
Prohlížela si každé zvíře pohledem a vybírala pečlivě, aby to nebyla samice či zdravý jedinec. Věděla, že když už musí někoho zbavit života, tak ať je slabý či starý. Měla však lov ráda, protože se jí líbila ta volnost, ten adrenalin, který ji vždycky proudil v žilách. Dostala od bílo-fialového vlka myšlenku a kývla. Rychle vyhledala onu vysokou zvěř a prohlídla si ji. Samozřejmě, že měl pravdou, protože vypadal slabší než ostatní. "Mám ho oddělit od zbytku a nahnat ho k vám?" Nabídla se v myšlence, kterou mu poslala, ale pořád zůstávala v lovecké přikrčené pozici. Čekala na rozkazy a byla připravena.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 2:29 pm
LKS
Ten fialový mě zřejmě ignoroval a radši odpověděl Hilary, tak jsem šla mezitím dál a pak šli i oni. Dorazili jsme na místo, kde bylo už konečně nějaké to stádo a fialový se díval na srnu někde vzadu. Jednoduchý terč, no i kdyby jsme ulovili jinou, bylo by to moc jednoduché. A já to říkat můžu, vždyť kolik vlků bojovalo s bizonem? No, se třema bizonama. Asi moc vlků ne. Oni se tam rozmýšleli a já jsem jim prostě už mírně rozdrážděně řekla. "Mluvit můžete jindy, i myšlenkově." Plížila jsem se ke zvěři a když jsem byla přesně naproti Hilary a fialového, kývla jsem. Aby věděli, že je tedy začnu hnát. Hlasitě jsem vyštěkla a vyskočila jsem ze křoví. Srny se splašily a běžely tam, kam jsem chtěla. Sice jsme pod velením toho fialového, ale už od vidění ho prostě nemám ráda. Ignoruje mě, tak co s ním mám sakra dělat.
Riteru
Riteru
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 2:59 pm
Les Kirigakurských srn
Mladý zelený vlček spolu s černou vlčkou se částečně oddělili od skupiny, v níž byl i Riteru. Šedivý vlk přemítal o tom, zda mezi těma dvěma není něco více než-li jen přátelství, myšlenky mu stále bloudily do různých končin, nebyl schopen se zcela soustředit na aktivitu, kterou se měl zabývat. Zpomalil běh a začenichal, aby si lépe upřesnil, která srna se stane jejich cílem. Zvolil si tu, o níž si myslel, že se nachází nejblíže. Zároveň se ale cítil špatně, když si představil, že by měl přebrat iniciativu v tomto společném lovu. Nakonec se ale odhodlal a rozběhl se co nejrychleji kupředu. Tlapy se mu bořily do vlhké a zpola zmrzlé půdy a on se pokoušel působit co nejméně nápadně. Oči měl na stopkách a každou vteřinou vyčkával, kdy konečně spatří srnu, jíž hledal.
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 3:45 pm
Aralský les
Mladý vlček, kterému pořád do očí padala čupřina čítající všechny barvy duhy, se zeširoka usmál, když zjistil, že se dneska budou učit lovit. Při otázce jeho vychovatelky se krátce zamyslel a pak se vědoucně usmál. "Musíme ho vyčmuchat, jako když nás Basty hledal, když jsme si hráli?" napadlo ho, ale úsměv ho rychle přešel, když ho bratr okřil. Zamračil se, až se mu čelo zkrabatilo, ale zůstával klidný. "Já to nekazím," zamumlal utvrzele, protože věděl, že to kazí on, když na něj tak křičí. On si taky rád hraje, ale taky se rád učí. "To by se Alfa Orfeon divil, jaký máš přístup," zabrblal, protože se mu nelíbilo, že na něj bratřík vrčí kvůli jeho snaze o učení. Ani si nevšímal, že sluníčko už vyšlo mu nad hlavu, ale stejně mu to urovnalo vrásky na mladé vlčí tváři. "Co a kde je Zeiss, Asu?" Zeptal se tiše, aby to Hendrik neslyšel. Však hrdě vypnul hruď, protože on by se těm zlým vlkům postavil a svoji rodinu i smečku ochránil. Na slova Asuky kývnul a ani si nevšimnul zeleného vlka a už byl pryč. Rychle se schoval za keř*, kde si lehnul do sněhové přikrývky, aby mu šla vidět jen bílá barva kožíšku. To tedy vykoumal to s tím maskováním, že?
//Pokud není sníh, tak takto prosím: *,kde se zahrabal do tlejícího listí, které mělo podobnou barvu jako jeho hnědá srst po mamince.

HILARY
LKS
Když zaslechla Darkey, tak se podivila, ale nedávala na sobě nic znát. "To nebylo na nás, že?" "Myslím, že ne, ale netuším," vypadalo to, že se její patron už uklidnil. Jeho jízlivost vyprchala a on byl zase devítileté vlčce nápomocný. "Tak asi se toho ujala mladičká Kappa Darkey," poslala Orfeonovi myšlenku a pozorovala, jak si počíná. Divila se sice, že jí neucítili, ale asi měli zamrzlý smysly či co, ale možná byla jenom šikovná. Nečekala na pokyn Alfy, protože to by byla jejich kořist už pryč a zbyl by za ní jenom prach. Vyskočila z keře a zkřížila cestu vysoké, kterou měli z Orfeonem vybranou. Zavrčela tiše a rozběhla se za kořistí. Doufala, že se k ní ostatní přidají, ale ona nechtěla být ta, která ukončí její život. Přece jen to byla pro někoho zkouška, tak ať oni se ukážou, co umí.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 4:46 pm
Les Kirigakurských srn
Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Divider__6__by_ladymidnightsolace-da3ygsj
"Není zač děkovat. To vy jste ukázali, že jste schopni samostatně si obstarat potravu a přežít tak" , obrátila jsem se ještě, kývla jsem hlavou a zlehka se pousmála. Plížila jsem se pomalu dál, ale přesto jsem ještě zaslechla slova těch dvou. "Počkejte před lesem. Tam, odkud jsme přicházeli" , pokynula jsem jim do mysli. Ohlédla jsem se na Riterua, který si již, jak se zdálo, hledal svou kořist. Přiblížila jsem se nesporozovatelně blíž k němu a snažila se zaměřit na stejnou obět, jako on. Mohla jsem já s Ritem ulovit jednu srnu, a černá vlčice s Haske druhou. Nemohla jsem však s Riteruem vystartovat dřív, rozehnali bychom ostatní srny. Proto jsem se opět zastavila a vyčkala, dokud se k nám vlčice nepřipojí.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 4:59 pm
LKS
Destiny predovšetkým počúvala ostatných. Orfeon a jeho skupina, rovnako aj Jessiina sa už vydali do lesa a tak to vyzeralo, že by sa mali pobrať aj oni. Medzitým sa k nim pripojila ďalšia vlčica. ,,Teší ma, Hexy. Samozrejme, môžeš sa k nám pridať," súhlasila. ,,Mágia... bola nám daná a predsa nie je čestné používať ju vždy, nie je to pozoruhodné? Lovíme slabšie jedince, ktoré aj tak nemajú šancu prežiť zimu. Ak ich nezabijeme my, vyrieši si to príroda samotná. A preto, ak im môžeme dopriať pokojnú a priamu smrť bez priveľkých bolestí, prečo to neuľahčiť? Nerada by som videla, ak by niekto lov zbytočne predlžoval mágiou, či sa len chcel predviesť. No ak usúdite, že je to v súlade so spravodlivosťou a čestnosťou, konajte ako uznáte za vhodné," povedala pokojne, no v očiach sa jej blysol záujem, keď pohľadom prechádzala po vlkoch a zastavila sa pri Hexy. Mala čiastočne pravdu. ,,Musíme sa vydať. Plán je takýto. Spoločne sa poberieme za stádom. Potom ho donútime k pohybu, aby sme videli, kde presne sa nachádzajú najslabší jedinci. Našou úlohou ďalej bude oddeliť ich od zvyšku stáda. To znamená, že Haymitch a Tario sa pokúsia oddeliť slabších jedincov od silnejších tak, aby ich obrátili a vrátili smerom k nám. V prípade, že by sa to zvrtlo a pokúsili by sa utiecť smerom k vám a hrozili by vám udupanie, ich zmätiem, čím sa spomalia, v najlepšom prípade sa rozbehnú na nás. My ostatní, teda ja, Toshio a Hexy sa pokúsime uloviť ich, zatiaľ čo sa budú rútiť na nás. To znamená, že všetci musia byť opatrní, pretože pri neopatrnosti hrozí udupanie. Ak máte nejaké námietky, chcete sa vymeniť alebo niečo podobné, pokojne sa ozvite," vysvetlila im svoj plán. Po tom ako dorozprávala si pokojne premeriavala postupne všetkých členov svojej skupiny.
Comtessa
LKS
,,Nie,"
zamumlala ešte, no to sa už Hexy rozbehla k nejakej škvrnitej vlčici a jej skupine. Tessa im v tej chvíli nevenovala priveľa pozornosti, čo sa neskôr mohlo ukázať ako chyba. ,,Dobre," prikývla na jej slová a porozhliadla sa okolo seba. Vzdialenosť nebola až taká dlhá, aby sa zadýchala o čosi viac než bežne a zatiaľ to vyzeralo tak, že sa riziko záchvatu o čosi znížilo. Pohľadom nakoniec našla vlka, ktorého Hexy spomínala a tak sa rýchlo vydala smerom za ním a za jeho skupinou. ,,Prepáčte, ale ak vám to nebude vadiť, mohla by som sa k vám ešte pridať?" povedala úctivo, mieriac otázku predovšetkým k bielo-fialovému vlkovi, ktorý očividne skupine velil. V behu by však bolo nebezpečné klaňať sa, či niečo podobné, a tak sa rozhodla počkať, kým ju zaregistrujú.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 5:06 pm
Haymitch Fireshadow 
LKS 
,, Žádný námitky. Je by jsme měli rychle vyrazit. Pach jsme cítil tímhle směrem. " Poznamenal jsem a pohodil jsem hlavou tím směrem, odkud jsem cítí jeleny. Ok takže si vytypuji slabšího a poženu ho směrem k ostatním. To nebude těžké. Zvládnu to. Ale už nám vážně dochází čas, tohle trvá věčně. Musí to být rychlá akce. A pak je co nejrychleji dotáhnout do Tabora. Já je jist nebudu, nechám je ostatním, nebo na později.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 5:08 pm
/Les Kirigakurských Srn/
Sapha, Diego, Darkey, Comtessa, Hilary... přemýšlel jsem nad jmény svých spojenců a pohledem je vyhledával, to už ale Darkey útočila po zvěři. ,,Darkey, nemáme ještě kompletní skupinku!" poslal jsem vlčici myšlenku a protočil očima. I přesto jsem však okamžitě vyběhl a pomohl si několika dlouhými skoky, nebylo nyní namístě ještě více zdržovat. Snažil jsem se stádo oběhnout z druhé strany, abych oddělil tu oslabenou srnku od stáda pryč. Dopadal jsem měkce na zem, od které jsem se zase zpětně odrážel a dostával se tak tam, kam jsem potřeboval. Můj dech pracoval naštěstí ještě tak dobře, že jsem neměl nejmenší problémy se dostávat dále. Nyní jsem si nechtěl dělat problémy a hodlal jsem spolupracovat, přestože jsem měl být já ten vůdčí. To bylo však poslední, co mě právě teď zajímalo. Když jsem udělal poslední skok ke stádu z druhé strany, srny se rozprchly do všech stran. ,,Hil, běž za ní!" zahulákal jsem na sněhobílou Betu naší smečky a naježeně s krvavým výrazem jsem plašil zbytek stáda, ať se zbylým členům mé skupiny nepletou pod nohy. Tak a teď to uštvat... pomyslel jsem si a zaslechl hlas jedné z potencionálních budoucích členek (Comtessa). ,,To se ještě ptáš?" odpověděl jsem jí. ,,Utíkej s Hilary!" pokynul jsem jí v zápalu akce. Tohle mělo být rychlé. V tomto jsem Darkey musel dát za pravdu, na vykecávání bude čas později. Teď lovit.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 5:13 pm
Jack Ian Snart 
LKS 
Stala jsem ze srny, bohužel velmi rychle, takže jsem ztratila rovnováhu a ležela jsem znovu na srně. Bylo to srandovní a tak jsem se sama sobě začala smát. Pak jsem vstala znovu, tentokrát pomalu. Mohla bych ulovit ještě něco dalšího. Tuhle zatím nechám tady, díky zimě se nezkazí. Takhle jsem listovala myšlenkama. Zatímco jsem si počítala modřiny  který mi způsobila srna. Byl ale jeden problém, byla zima a zvěř byla vzácná. Bylo velmi pravděpodobné, že nic nenajdu. Přesto jsem věřila, že něco jo. A tak jsem závětřila, ale můj čich nic necítil. Byla jsem skládaná a mrzutá, ikdyž jsem to měla čekat.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 5:14 pm
Comtessa
LKS

Vĺča sa ani nestihlo nazdať a už sa ocitlo uprostred lovu. Srny zo stáda sa rozpŕchli do všetkých strán a snehobiela vlčica ktorú nepoznala sa mala rozbehnúť za nimi. Tessa iba zľahka kývla hlavou na znak toho, že rozumie a pridala do behu, hoci vedela, že to možno potom oľutuje v záchvate kašľa. Napriek tomu ju to však celé fascinovalo- lov, spolupráca, stádo utekajúce pred lovcami. Skutočný lov zažila len párkrát, zvyčajne to býval len slabý lov na zajace a hlodavce. No napriek tomu, teraz sa jej pomaly vybavovalo všetko, čo si pamätala. ,,Nemohla by som sa pokúsiť zahnať ich nejako zo vzduchu?" navrhla za behu, tak trochu smerom k bielej vlčici, ktorú vlk nazval Hilary, tak trochu do prázdna.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 5:30 pm
/Les Kirigakurských Srn/
Koukl jsem na mladou vlčku, která se k nám měla přidávat. Ihned vyhověla rozkazu, což jsem samozřejmě cenil. Spokojeně jsem se usmál, ale to nebylo to, o co mi šlo. Její nápad nezněl až tak špatně. Kdyby na kořist shlížela z nebe, zvládla by ji rychleji dohonit, pokud ovšem uměla přijatelně létat. Protáhl jsem se a pokračoval v shánění stáda do jiné strany, než běžel náš vybraný jedinec. ,,Zkusit to můžeš, ale o tyto se postarám. Teď je třeba uštvat támhleto," hlavou jsem prudce kývl k utíkající srně. ,,Dokud je čas," dodal jsem.
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 5:37 pm
LKS
,,Lovíme teda tú,"
prikývla, viac menej pre seba. Nad povolením skúsiť to zo vzduchu sa spokojne pousmiala. Znaky jej od nadšenia prebleskli na žlto. Spomalila do pomalšieho klusu a roztiahla krídla. Prudko nimi mávla, aby sa dostala do vzduchu, čo sa jej aj podarilo. Roztiahla ich a stúpla trochu nahor, ale držala sa približne štyri metre nad zemou. Mávaním a plachtením sa snažila letieť čo najrýchlejšie. Bola spokojná, pretože sa konečne ocitla vo svojom živle. Nikdy ju až tak nebavil beh a lietať vedela zásluhou tvrdšej výchovy otca takmer rovnako rýchlo ako chodiť. Na svoj vek bola teda dobrou letkyňou, hoci Kleeia a jej vzdušná mágia jej silne konkurovali. Srna, ktorú mala naháňať už nebola až tak ďaleko, snažila sa dobehnúť ju zo vzduchu čo najskôr.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 7:10 pm
LKS
Po začutí myšlienky Jessie a vtipnej poznámke od Dixa, som nakoniec rovnako ako on, schmatla našu koriť za predné nohy a ťahala ju. "Vieš, že sme asi prvý, ktorý niečo ulovili? Z tohto loveckého podujatia?" pošlem Dixovi myšlienku počas toho, čo ťahám srnca po zemi na okraj lesa. Teraz mi prišlo na um, že čo potom budeme robiť? Teda ja čo budem robiť, Dix by sa pokojne mohol pridať ak by chcel, ale zase by som nechcela aby stále trčal pri mne - alebo áno? Musím sa opýtať mamky, čo to všetko toto znamená, pretože ma ide z toho poraziť. Ale na druhú stranu, by mi to nevadilo. "Čo budem potom robiť?" opýtam sa zo snahou zo seba vysúkať pár slov, počas toho čo držím nohu v tlame a vláčim mŕtve telo po zemi.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 7:49 pm
Les kirigakurských srn
Třeba mě jen neslyšel, ale pak mi poslal myšlenku. Už ale bylo pozdě, dávno jsem je začala hnát a ostatní co tu byli se přidali. Jak jsme tak běželi, ani to tak složité nebylo. Kličkovat mezi těmi srnami nebylo vůbec složité, rychle jsem se blížila k té zraněné. Všimla jsem si, že ta bílá s rohy a zlatými křídly vzlétla a chystala se dohnat tu srnu. Když se na to tak dívám, v poměru s křídly, které mám já, jsou ty její docela malé. Já sice moc daleko nedoletím, ale když vyskočím, poslouží to aspoň trochu jako padák. Už jsem se k ní úplně dostala a stačil jen jeden skok. Připravila jsem se a vyskočila jsem. Roztáhla jsem oboje křídla do plné délky a dopadla jsem na srnu. Křídly jsem jí obalila tak, aby se nemohla hýbat. Zakousla jsem se jí do krku a po chvilce škubání se přestala hýbat úplně. Ostatní srny to vaplašilo a začaly běžet opačným směrem, díky tomu by mohl i ten fialový ulovit několik srn a celkově teď všichni měli snadný cíl, když běželi hned proti nim.
Zante
Zante
Počet příspěvků : 32
Datum registrace : 27. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Zante
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Jun 18, 2018 10:04 pm
Zrcadlové jezero
Díval se na dědu jak plave a poslouchal jeho rady. Jak se od všeho vrhnul a byl zbrkrý na pevnině, tak ve vodě byl opatrný. Jak mile přišel k němu děda, tak prvně zkusil zahrabat zadnímy tˇapkami a pak zkusil přednímy jen tak aby věděl co čekat od té vody. Nakonec se to  rozhodl zkusit. Prvně kopal nožičkami pomalu takže začal klesat, tak zkusil zrychlit, držel se nad vodou to jo ale síla začala rychle klesat. Tak nějak se mu povedlo obeplavat tu věc co vykůzlil děda. Jakmile dosáhl tˇapkami na dno tak šel kousek blíž ke břehu aby si mohl sednout. Oklepal ze sebe vodu s sedl si. " Jak to děláš že máchaš pod vodou pomalu nožičkami a já musím rychle, to použiváš nějaké to kůzlo na plavaní ?" Otočil se na břeh ze zvědavosti co dělají sestřičky a zda se též nepřidají. Máchl ocásky a voda stříkala všude kolem, zdálo se mu to zajimavé, tak to parkrát zopakoval, podíval se zpět na dědu zda furt sedí.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jun 19, 2018 5:22 am
KAY MAYEN DE MAL
Zrkadlové jazero
Sledujem Zanta ako sa snaží napodobiť moje techniku plávania čo sa mu aj podarí. Robilo mu to problém, nečudujem sa, keď pláve po prvý krát, ale oboplával ten stĺpek. Prejdem k nemu a posadím sa pred neho. "Mám v tom prax. Pekne si ťapal vo vode, jediné čo potrebuješ je prax a zvyknúť si na to," zazubím sa na Zanta. "Nuž, mohol som použiť to ´kúzlo na plavanie´, ale to by bol podvod, nie?" nakloním k nemu hlavu, pritom si spomeniem na fakt, že ja keď som bol ešte vĺča, mňa nik neučil nič. Vôbec som nevedel plávať, nie.. musela ma to naučiť moja partnerka, takže keby náhodou medzi nami vypukla hadka, tento fakt by bola jasná podpásovka.
"Teraz k tej odmene, nie?" opýtam sa čím sa zazubím. Pozriem do vody, než spatrím ako neďaleko pláva ryba. "Jedol si niekedy už mäso?" opýtam sa Zanta, pritom sa sústredím na tú rybu a uvezním ju do vodnej bubliny, ktorú vytiahnem nad vodu a presuniem na breh. Bublina praskne a ryba dopadne na breh, čím okrem toho aj sebou mrská, poskakuje. Jaj, však zachvíľu prestane. "Chcem ti dať ochutnať tejto lahôdky. Síce je to nezvyklé, že by vlk jedol takto ryby ale nevadí. Môj strejda, otec, čiže tvoj pra deda, tuším.. žerie iba všetko čo nájde rastúce v kroch a na strome - jaj, vlk vegan," poviem si, pritom sa ťapnem do hlavy. Toľko som rozprával, pritom som si neuvedomil, že by to Zanteho nezaujímalo. "Tak daj si," poviem pritom mu posuniem, už mŕtvu rybu. "Daj si pozor na kostičky - sú to tvrdé časti, keď na nejakú narazíš tak ju nezjec, rovno vypluj," poviem mu radu. Snáď bude vedieť, to by mi vskutku chýbalo, zachraňovať dusiace sa vĺča.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jun 19, 2018 12:27 pm
Den se již přehoupl přes hranici poledne a odpolední čas se pomalu blížil ke konci. Obloha se pomalu začala barvit do oranžova.
Dix de Mal
Dix de Mal
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jun 19, 2018 12:43 pm
LKS -> Okraj LKS
Chvíli jsme mlčky táhly srnu, oba dva. I když jsme nic neříkaly, byl jsem rád že jsem poblíž Mitril, byla to milá vlčice, a já jí měl rád. Takhle šťastný, takovýmhle způsobem, jsem ještě okolo nikoho nebyl, ani svých rodičů. Co se to se mnou děje? pomyslel jsem si a pokračoval v couvání. Jak jsem byl zamyšlený zapoměl jsem se ohlížet a narazil do stromu na samotném kraji lesa. Šli jsme pomalu a tak to nebyla žádná velká rána, ale příjemné to nebylo. "Ouch." zaštěkl jsem, ale jen tak na oko, ne bolestí, ale z legrace. Na otázku černé vlčice jsem neuměl odpovědět. CO, budeme dělat... zamyslel jsem se s hlavou sklopenou dolů. Počka SPOLU? uvědomil jsem si a radostně zavrtěl ocasem. "No, já nevím.." nedokončil jsem větu a usadil se na zem. "...teď musíme počkat na alfu a její skupinu, pak by jsme se mohli projít, tohle je pro mě nové území a rád ho poznám!" usmál jsem se na černou vlčici s modře zářícím okem.
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 12 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru