Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života - Stránka 2 Empty Re: 18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života

Thu Sep 13, 2018 7:03 pm
Pokračoval něžnými a pomalými pohyby a jelikož stejně tak jak byl nezkušený, tak moc dlouho nevydrží. Jenže ještě nějakou chvíli vydrží. Její vzdechy mu zněli tak nádherně, že si neuměl představit, že by tu s ním byla jiná vlčice a tak takové představy ani neměl (//ještě, aby jo, jen se potřebuji nějak rozepsat Very Happy ) I jemu se občas lehké, tiché a nepatrné vzdychnutí dostalo s tlamy, tak moc mu dělalo dobře tu být s touhle pro něj nejkrásnější a nejbarevnější vlčicí. ''Miluji tě.'' Zašeptal ji sladce do ouška a cítil, že se blíží jeho vyvrcholení.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života - Stránka 2 Empty Re: 18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života

Mon Sep 17, 2018 9:13 pm
Vzdechy se mi stále draly z tlamy a já cítila, že už zbývá kousicek, než se ve mě něco zlomí. Byla jsem naprosto uvolněná a užívala si kazdeho jeho pohybu: ,, Také tě miluji." Zaseptam mu. Při jeho dalším pohybu se okolo jeho kamaráda stahnu a zaplaví mě úžasný pocit.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života - Stránka 2 Empty Re: 18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života

Mon Sep 17, 2018 9:19 pm
Usmíval se a pokračoval dál z pohyby nahoru a dolů. Celou dobu byl tak romanticky pomalý a něžný, jenže když se blížil ke svému vrcholu, zrychloval, až nakonec zastavil a z jeho kamarádička vystřiklo, to, co vlčicím způsobí, když se poštěstí, vlčata. Pomalu ho vytáhl a jen si unaveně lehl vedle své milované. Bylo to tak unavujicí, ale pocit měl z toho dobrý. Přitáhl si Asu do svého milujicího objetí a pomalinku usínal, ale přesto ještě dlouho sledoval její tvář.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života - Stránka 2 Empty Re: 18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života

Mon Sep 17, 2018 9:39 pm
//Je vtipné to číst... xd Ale sorry, jelikož já jsem jedna z těch spermií, tak musím. xddd
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života - Stránka 2 Empty Re: 18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života

Tue Oct 02, 2018 6:23 pm
Mohutný Drak lietal po oblohe nad územiami Niwatskými. Ako mu jeho bystrý pud napovedal, zacítil, že sa niečo deje. Potvrdenie lásky. Pozastavil sa nad mladým párom, premýšľajúc nad darom zrodenia nových životov v podobe vĺčat. Zaslúžil si tento pár vĺčatá ? To vedel len on. Nakoniec po nerýchlom prehodnotení vydal svôj rozsudok Osudu. Danému páru, sa narodí 5 vĺčat. Prvé, najstaršie však krátko po pôrode zomrie na udusenie sa telesnou tekutinou. Ostatné 4 vĺčatá sa narodia bez výrazných problémov. Tak ako som povedal, tak aj bude. - znel jeho rozsudok a pobral sa preletovať nad ostatné územia. Pre znak jeho prítomnosti zavial jemný vánok, ktorý prečechral kožuchy oboch rodičov.
Sponsored content

18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života - Stránka 2 Empty Re: 18+ ~ Akio a Asuka ~ Kouzlo zrození života

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru