Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Ergo de Mal
Ergo de Mal
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Orfeon & Arfael Virentemovic; Výchova, aneb ťulpase v rodině nestrpím! - Stránka 2 Empty Re: Orfeon & Arfael Virentemovic; Výchova, aneb ťulpase v rodině nestrpím!

Mon Oct 15, 2018 1:42 pm
Za ORFEONA
Zhluboka jsem se nadechl a tím se připravil na další odpověď svému zvědavému synovi. ,,Moje primární magie, tedy ta první, se kterou jsem se už narodil, je zvuk, či také hudba. Hlasem umím uspávat, nebo rozhýbat kameny," pravil jsem krátce a pokračoval v chůzi. Líbilo se mi tu. ,,Ještě nějaké otázky, dokud mě tu máš?" zeptal jsem se jej ještě a koukla se.
Arfael Virentem
Arfael Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Arfael Virentem
Postavení ve smečce: Vlče

Orfeon & Arfael Virentemovic; Výchova, aneb ťulpase v rodině nestrpím! - Stránka 2 Empty Re: Orfeon & Arfael Virentemovic; Výchova, aneb ťulpase v rodině nestrpím!

Thu Oct 18, 2018 7:58 pm
" Ach tak ale jak si dokázal své schopnosti posílit ?" Podival sem se na něj a udělal smutné očka. "Prosím řekni mi jak můžu zesílit. Nechci být slabí dokázal bys mi pomoct ?" Snad to nějak půjde.
Ergo de Mal
Ergo de Mal
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Orfeon & Arfael Virentemovic; Výchova, aneb ťulpase v rodině nestrpím! - Stránka 2 Empty Re: Orfeon & Arfael Virentemovic; Výchova, aneb ťulpase v rodině nestrpím!

Sat Oct 20, 2018 11:57 pm
Za ORFEONA


,,V prvé řadě jsem vyrostl... to je to, co tebe teprve čeká," pověděl jsem mu poměrně odměřeně, "...na takové věci máš ještě čas," zkonstatoval jsem nakonec po chvilce odmlky a zatřepal hlavou. Snažil jsem se z hlavy vytřást ony vzpomínky na můj první život. ,,První je důležité naučit se lovit, běhat a plavat," vydechl jsem ještě dodatečně.
Sponsored content

Orfeon & Arfael Virentemovic; Výchova, aneb ťulpase v rodině nestrpím! - Stránka 2 Empty Re: Orfeon & Arfael Virentemovic; Výchova, aneb ťulpase v rodině nestrpím!

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru