Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Wed Oct 10, 2018 8:49 pm
//Ježiš tak sorry! Very Happy Jsem přes mobil, nepřemýšlím, chci to mít rychle za sebou :DD

Vyběhla jsem kousek k doupěti, když mě zabolela lopatka. Uděla jsem dva váhavé kulhavé kroky a pak jen chvíli šla. U doupěte jsem pomalu, ale hlavně opatrně klusala dál. Už tam byl Dawano. Usmála jsem se na něj. "No. Vlčata dospěla. Jsme tu sami," řeknu a doufám že mou narážku pochopí. Zřejmě to bylo tím jarem, ale i po hádce jsem na něj měla náladu.

//Opovaž se něco zmínit xd
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Wed Oct 10, 2018 8:59 pm
//: já su taky na mobilu a píšu narychlo, ještě do toho mě sere autokorekce, a takové chyby taky nedělám xd
Na její narážku se opět ušklíbl. Byl teď nějaký veselý. U něj to bylo celkem neobvyklé, obvykle byl tichý, vážný a ne moc vtipný. "Taky to vidím tak, že bychom měli trošku rozšířit naše rody." Zavrněl a pak vylezl z přítmí doupěte. Teď byli oba před ním. Dawano svou partnerku povalil na zem, ovšem dával si pozor, aby jí neublížil a pak sebou plácnul vedle ní a čekal na její reakci.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Wed Oct 10, 2018 9:12 pm
//Ježiiš. Tak to řeš, je mi to jedno, nepřemýšlela jsem :DD

Velice dobře pochopil. Vyšel z doupěte a povalil mě. Neodporovala jsem, ale jakmile si lehl vedle, trochu jsem se zamyslela. Rychle jsem vstala, šibalsky se na něj usmála a běžela do jeskyně. Skočila jsem na houpací síť a snažila se udržet balanc. "Tady je líp, nemyslíš?" pokusím se o menší vtip. Seskočím na měkkoučký mech a počkám na něj.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Wed Oct 10, 2018 9:47 pm
//: #GráfaTheDobráČecha
Nic nenamítala, ale po chvíli vyskočila na nohy a odběhla do doupěte, Dawano se po několika vteřinách vydal za ní. Zrovna se válela v houpací síti. "Mno, tam by to mohlo být trošku riskantní..." Ušklíbl se a pak si lehnul vedle na vrstvu měkkého mechu, kterým měli vystlané doupě.  Grafity k němu vzápětí seskočila. Na její otázku kývl a pak se k ní přisunul tak, až se vzájemně dotýkali těly.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Wed Oct 10, 2018 10:23 pm
//hm. Enjoy

Když přišel, v duchu jsem zajásala. Seskočila jsem k němu a on se přisunul blíž. Trochu jsem mu to překazila když jsem se převalila na záda. Přemýšlela jsem jestli to bude znovu bolet. "Budu se na novém území cítit zas jak balón. Další vlčata do smečky, zamyslela jsem se a pak jsem se podívala na Dawana. Na tváři se mi objevil malý úšklebek.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Wed Oct 10, 2018 10:48 pm
//: xddd
Grafity se převalila na záda a Dawano se přisunul ještě blíž k ní. Neobtěžoval se vstát, ležet bylo pohodlnější. Začal Graphy nejdříve olizovat čumák, potom přešel ke krku a začal ho něžně ožužlávat.
V tom ho udeřila Graphyina myšlenka. Na chvíli se odtáhl od jejího krku a pobaveně zavrněl: "Balónek. Kulička nejkulaťoulinkatější." Provokativně se na svou partnerku zašklebil.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Thu Oct 11, 2018 7:15 pm
Líbilo se mi když se přisunul. Věděla jsem, že ho hádka mrzí a to, že se mi "omluvil" mi stačilo. Nechala jsem ho, ať čistí mou srst. Začal u čumáku, občas jsem nakrčila nos, nebyla jsem na to zvyklá a občas to zalechtalo. Pokračoval ke krku a pak zaslechl mou myšlenku. Měl by se je na učit taky ignorovat, sice jsem to vlkům dělala, že jsem jim vlezla do hlavy, ale občas to bylo nepříjemné. "Budeš to zdržovat dlouho? (//opovaž se něco zmínit Very Happy ) zeptala jsem se a štípla ho do krku. On šel na vše pomalu, já všechno řešila hned a co nejrychleji. I když tato chvíle ani nemusela být tak uspěchaná.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Thu Oct 11, 2018 11:33 pm
Dawano se ušklíbnul. "Jsem příliš pomalý?" Zavrčel (//jakože v dobrym zavrčel xdd) provokativně. Pak se postavil a svrchu se na ni podíval. "Mám-li zrychlit..." Začal a lehce jí žďuchnul čumákem do břicha. "...připravena?" Optal se.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Fri Oct 12, 2018 3:15 pm
Úšklebek jsem mu oplatila. "No možná," řeknu. Pozorovala jsem každý jeho pohyb. Vstal a postavil se nade mě. Šťouchl mi čumákem do břicha a trochu ztuhla. Doufala jsem že tu se mnou bude i po tomto. Ne tak jako minule, kdy přišel o něco později. Pokusila jsem se uvolnit. Nádech a výdech, zaklonila jsem hlavu a kývla. Byla jsem uvolněná a připravená.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Fri Oct 12, 2018 8:41 pm
Zlehka ji kousl do krku (//ne tak, aby to bolelo xdd) "Ty jedna... drzá..." Zavrčel s předstíraným rozhořčením. 
Uvolnila se a pak přikývla. Dawano se pousmál. "Pak to tedy nebudeme déle protahovat." Zazubil se, postavil se nad ní, jemně ji chytil předními tlapkami ve slabinách a zasunul do ní své přirození.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Sun Oct 14, 2018 6:50 pm
Jeho doteky se mi líbily. Když mě kousnul, zasmála jsem se. Slyšela jsem každé slovo a pozorovala, jak jde pomalu na věc. Ušklíbla jsem se a chvíli počkala. Ucítila jsem jak mě chytá ve slabinách a zasouvá. Zase jsem zaklonila hlavu a užívala si ten pocit.
avatar
Tayla
Počet příspěvků : 16
Datum registrace : 14. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Taková ta depresivní sviťačka xdd
Postavení ve smečce: Vlče

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Sun Oct 14, 2018 7:28 pm
//:Trošku to zkrátíme, ano? Musíme ty vlčata stihnout do Vánoc xdd
Začal přirážet svou pánví k té její. "Všechno v pořádku? Nebolí to?" Zeptal se. Kdyby to bolelo, pokusil by se to dělat trochu jemněji, nerad by, aby si jeho partnerka z početí vlčat odnesla nehezké a bolestivé vzpomínky.
Po několika minutách ho z ní vysunul a opět se svalil na podlahu. "Už se tak těším na naše vlčátka..." Zavrněl. "Jaké asi budou? Světlí? Temní? Budou vypadat jako ty, nebo jako já?A... budou zdravé?" Zasnil se.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Sun Oct 14, 2018 8:35 pm
//Asný

Zavřela jsem oči. V první chvíli to bolelo, jenže pak jsem si na něj "zvykla" a držela. Začínalo to být příjemné a tak jsem jen zavrtěla hlavou. Podívala jsem se na Dawana. Tohle bylo už po druhé, už jsme spolu opravdu dlouho. Ještě pár minut a pak se svalil vedle mě. V podbřišku jsem cítila něco nového, z čehož má vzniknout nový život. Pár sekund jsem ještě ležela na zádech a pak jsem se otočila k partnerovi. Přemýšlel o vlčatech a já se na něj usmívala a odpovídala mu myšlenkama, které jistě slyšel. Zase jsem se cítila dobře a třeba z toho bude něco víc než jen krásný pocit.

//Tak tedy konec nu. Very Happy
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Sun Oct 14, 2018 9:37 pm
//: Key :DD 
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Tue Nov 13, 2018 7:43 pm
Schován v mracích, kterými ladně klouzal, vznášel se nad Niwatským územím drak. Svýma vševědoucíma očima shlížel na živočichy pod sebou, jejichž osud byl jen a jen v jeho tlapách. Pár životů už dnes sebral, mnoho jich ovlivnil a nasměroval směrem, který uznal za vhodný, ale ani jeden jediný život zatím nikomu nedaroval. Možná právě proto se ne až tak neočekávaně snesl o něco níž, když zaznamenal dvě vlčí duše, které se k sobě choulily v doupěti přímo pod ním. S až nepřirozenou ladností, kterou by mu záviděl každý letec v Niwatu, dosedl na zem před jejich úkrytem a své oči upřel přímo na Grafity a Dawana.
Aniž by něco tušili, drak je pozoroval. Sledoval jejich myšlenky, pocity... a jen on sám ví, co ještě, a po nějaké době došel k rozhodnutí. Načež se prudkým pohybem vznesl a pokračoval dál ve své cestě napříč územím, aniž by byl kýmkoliv viděn. Snad jen jakýsi neurčitý pocit, který během jeho přítomnosti oba dva vlky tížil, teď zmizel stejně nenadále, jako se i objevil. Šest nových životů tu však už zůstalo.
Sponsored content

[18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho? - Stránka 2 Empty Re: [18+] Grafity & Dawano -Kdes byl tak dlouho?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru