Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Aletosu Nanaeri
Aletosu Nanaeri
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 10:30 am
Mook
Tábor
,,Měl už bys něco začít dělat! Jinak tady chcípnu nudou!" ozval se hlas až příliš blízko jeho ucha. Rozespale otevřel oči a zamžoural po okolí. Na zádech ucítil něčí pařátky. Cukl sebou a zvedl se. Ozval se šum křídel. ,,Tsss....to mi nedělej!" prohlásil rozespale a koukl na výra jenž kroužil nad Táborem jako sup. ,,No jo, promiň." houkla a přistála vedle něj. ,,Viděla jsi Cherokee?" Zeptal se jen tak mimochodem ikdyž mu už odpověď byla jasná. ,,Ne... neviděla." prohlásila Allicia po chvíli. ,,Nevadí. Už jsem si celkem na toto zvykl." broukl a zvedl se ze země úplně. Oklepal ze sebe prach a zbytky sněhu, který již roztál. Příjemné teplo ho uklidňovalo. Usadil se pod strom a sledoval několik vlčic jak mezi sebou vedou debatu.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 11:13 am
Louka Svitu
Plahočila se přes trávu a přes všechnu její únavu nedokázala vnímat tolik nových věcí a čichových vjemů. Bylo to jako ve snu. Stále čekala, kdy se probudí opět ve svém vězení a tmě. Zdálo se to absurdní, ale Manon se dokonce na jednu stránku chtěla vrátit zpět. Tak dlouho toužila utéct pryč, ale když si uvědomila, že skutečně opustila stodolu, tak se cítila prazvláštně. Pozvedla hlavu, aby dohlédla přes závoj trávy k novým obzorům a potom zašilhala očkama k modrému nebi. Následně na to se ji z ničeho nic podlomily packy, zatočila hlava a ona totálním vyčerpáním upadla do hlubokého spánku. Ani si nevšimla dalšího tvora, který se nad ní skláněl.
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 2:18 pm
???
Už to bylo dlouho. Zase. Čas pořád plynul, ale Aiko jakoby uvízl v jeho smyčce. Teď už to však bylo lepší. Za tu dlouhou dobu, co byl sám, se lecos doučil a hlavně spoutu věcí pochopil. Ale to nebylo v porovnání nic s tím, co by ho normálně naučili rodiče. Proč se to jen muselo stát. Znaveně vylezl z nějaké nory a posadil se. Hříva mu zavlála v teplém ranním vánku. Se zavřenými oči zhluboka vzdychl. Po dlouhém čase přemýšlení nad svým životem se z něho stal docela jiný vlk. Už to byl někdo jiný, než to šťastné malé vlče. Oči rázem otevřel vstříc slunci na obloze. V jeho svěže tyrkysových oočích se zaleskla šedá spirála. Teď měl jeho život zcela jiný smysl. Rozhodl se jej změnit, i když to pro něj bylo velmi těžké. Byl takřka odhodlán zapomenout na veškerou svou minulost a začít znovu žít. Těžké bylo však zapomenout na rodinu, to byla jiná věc. Možná je nepřestane nikdy hledat, dokud je nenajde. Možná na ně nikdy nepřestane myslet, dokud zase světlo nevystřídá tmu. Jisté ale je, že na ně nikdy nezapomene. I když spolu prožili tak málo, jsou pro Aika vším. Jedinou věcí na světě, kterou zná a miluje. Ve slunečním světle se zaleskl pramínek slzy, který stekl Aikovi po tváři. Je čas, začít znovu. Je čas, začít žít.
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 2:50 pm
CRYSTAL
Tábor
Přikývla jsem. "Klid je někdy dobrý. Bohužel někdy je nastolen klid proto, aby se mohli vlci připravit na něco velkého," s nepříjemným pocitem v těle jsem se ošila. Nechtěla jsem další válku a už vůbec ne další vpád lidí. Líbila se mi ta volnost a pohoda, ve které jsem teď žila. Pokývala jsem na Hexy. "Vlastně už prababičkou. Zní to hrozně staře, ale upřímně se staře necítím," přiznala jsem. "Zhia měla ještě vlčata," doplnila jsem pak s úsměvem. Pak jsem nejistě kývla. "Snad ano, ale... Vytratili se, sama nevím, kde jsou, tudíž tě mohu seznámit v budoucnosti jen s Hexy. Slíbila, že se tu ještě ukáže," mávla jsem ocasem. Úsměv se změnil ve starostlivý výraz. "Je tu něco, čím bych ti pomohla cítit se lépe?"
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 2:58 pm
Doupě
Mojí pozornost zaujalo kníknutí z jiné strany tohoto prostorného místa, kterým začal můj život. Otočila jsem tím směrem hlavu a zjistila jsem, že tam je tvor, který se mi podobá. A vlastně jich bylo více. Zmateně jsem se podívala na své tlapky, které byly bílé. Byla to pro mě velká záhada - ti tvorové vypadali tak stejně a přitom úplně jinak. Zamrkala jsem na toho, který vydával zvuk (Pellka). Líbilo se mi to, co dělala s tlapkou. A skutečně to šlo a ani to nebylo složité. Tlapka se ocitla ve vzduchu a v dalším momentu padala k zemi. Ještě pořád jsem tím ale nepřišla na to, jak se na ní postavit. Ňafla jsem a začala jsem se opět plazit ke konci jeskyně - ani u takové činnosti jsem ale nevydržela příliš dlouho. Překulila jsem se na druhý bok, čímž jsem byla zase otočena od východu. Otevřela jsem tlamičku a snažila jsem se mluvit. "Ue Šaui," řekla jsem. Bylo to uspořádání slov, které jsem si pamatovala. Nebylo to úplně přesné - od vlků jsem totiž slyšela "Rue Shawty," ale sama jsem to nedokázala vyslovit tak, jak to dělali oni.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 4:14 pm
Tábor
"Snad bude klid ještě nějakou tu dobu trvat." Při té myšlence švihnu ocasem. Chtěla jsem mír pro vlčata. Nechtěla jsem válku. To vůbec ne. "Takže prababička? Hmm...já bych si na tvém místě asi připadala moc stará, ale já nemám ani partnera." Pověděla jsem a o zmínce jsem o partnerovi se mi zachvěl hlas. Chtěla jsem se nějak smířit, že mít rodinu nebudu, ale nešlo to. Milovala jsem vlčata a byla jsem rodinný typ, ale doopravdy jsem věděla, že je se vším konec. "Doopravdy? Ani se mi nezmínila, ale ani se ji nedivím. Takže pokud si prababička, tak některé ze Zhiin vlčat má taky rodinu , ne?" Řekla jsem už klidně. "Tak aspoň tak. Musí být šikovná, když oni pořád mluvíš, ale každé dítě je pro matku úžasné,ne?" Usmála jsem se a koukla ji do očí. "Ne děkuji Crystal. Jsi moc hodná, ale ne." Pověděla jsem upřímně. "Sama se z toho musím vyhrabat a začít nový život." 
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 4:19 pm
Tábor
Nereagovala jsem atk moc na to, co řekla, jako na hlas, kterým to řekla. Ayl jí musel nesmírně moc chybět, ale s tímhle jsem nic nemohla dělat a proto jsem to prostě chtěla nějak zamluvit - a přesněji tak, že jsem odpověděla na její slova. "Ne, nemají. Uh, asi jsem to trochu spletla, máš pravdu, jen babička," zavrtěla jsem hlavou a v tuhle chvíli jsem si uvědomila, že jsem vlastně nepřemýšlela. Začala jsem se na chvíli bát toho, že mi smrt sahá na tlapy, ale pak jsem to rychle schovala pod tím, že je to nesmysl - cítila jsem se mladě. Nic mě přeci ještě neomezovalo, nebo ano? Měla jsem ještě půlku života před sebou. Zasmála jsem se nad jejími slovy. "Ano, všechna vlčata jsou podle mě šikovná - všechny mám ráda stejně," usmála jsem se. Trochu mě mrzelo, že jí nemůžu nijak pomoci. "Dobře, ale kdybys něco potřebovala, jsem tu pro tebe."
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 4:29 pm
??? -> Vlčí skály -> Imaginova vyhlídka
Jen tak jsem bezcílně kráčel s hlavou plnou myšlenek, přemýšlejíc nad svým životem a vším okolo toho. Stále jsem tomu nevěřil, že se muselo stát něco takového, každopádně jsem na to musel zapomenout, abych mohl pokračovat ve své životní cestě dál. Křídla složená, ocas stáhnutý, uši přitisknuté k zátylku a skloňěná hlava, to byla moje typická poloha. Něco se však přeci jen změnilo. Předtím jsem nosil takový ten vlčecí výraz, vystrašený, s ďasem v očích zalitými slzami, teď jsem ale měl zcela klidný výraz, jen ústa a víčka sklopená k zemi. S kadým mým krokem jsem si připadal dál a dál od toho, co hledám, přitom jsem nebyl ani tak daleko. Když jsem jednou zvedl hlavu abych se porozhlédl po okolí, podvědomě jsem hledal tvory s dračími křídly, divnými ocásky a šedobílou srstí. Nikde však nic. Bylo tu už jaro, tedy, léto? Jak rychle ten čas běží, nehledě na to, že by tohle mělo být mé třetí léto. Připadalo mi to ale, jakobych rozkvétající květiny, zelenající se trávu a rozlehlou krajinu pod azurovým nebem, viděl poprvé. Kdybych se tu dlouhou dobu potají neučil od náhodnýcch kolemjdoucích vlků, pozoroval je, tak bych ani nevěděl, že ta zelená chpadla mi neublíží, že je to pouhá tráva a ty barevné flíčky v ní jsou květiny. Veškeré chování jsem se naučil pozorováním jiných vlků. Jak smutné. Již jsem byl znát jako dopělý jedinec, však někde tam uvnitř se tále skrývalo to veselé malé vlče. Jen jsem tuto svoji stránku opomněl a hodil ji do minulosti. Utopen v takovýchto myšlenkách jsem dokráčel až vysoko do Vlčích hor.

Packy mi podkluzují po kamení a já stoupám stále výše.  Dojdu nahoru? Pomyslel jsem si a zvedl hlavu k vrcholkům skal. V tom jsem na obzoru zahlédl kousek dračích křídel. V očích mi zasvítila jiskra nadšení. Náhle jsem pocítil radost a štěstí, které okamžitě vystřídalo mou dosavadní pochmurnou náladu. Našel jsem jej, našel! Otevřel jsem tlamu a s výrazem jako malé vlče jsem se co nejrychleji vydal na ono místo. Ani v nejmenším jsem však netušil, co mě tam čeká. Když jsem se vyšplhal na onen skalní výběžek, uviděl jsem tělo šedého vlčka s dračími křídly a parohy, ležící. "Argo!" , vykřikl jsem nadšeně a rozběhl se za ním. Myslel jsem, že spí, no, vlastně to byla z části pravda. Dorazil jsem k němu a přední packy položil na něj. "Argo, to jsem já Aiko, vstávej!" , křičel jsem na něj nadšeně, mával ocasem a smál se od ucha k uchu. Můj úsměv a nadšení v momentě zcela zmizelo, když vlček nereagoval a nejevil jedinou známku života. Hystericky jsem jeho tělem zatřepal. "Argo?!" , zakřičel jsem. Nic, žádná odezva. Nechápavě jsem na něj hleděl. "Ne, ne, to mi nedělej Argo, vstávej!" , naléhal jsem čím dál víc. Stále jsem třepal jeho nehybným tělem. Pak už jsem si uvědomil, že je to všechno k ničemu. Ne, ne.... proč? Celý jsem se roztřepal a oči se mi zailily slzami. "Argo, bráško..." , špitl jsem a srdceryvně jej objal. Cítil jsem jak se mé slzy vsakují do je ho srsti. Proč? Proč se to muselo stát? Po tom všem, proč? Tohle bylo na mě moc, doslova jsem se v tomto momentě psychicky zhroutil nad mrtvým tělem svého bratříčka. Srdce mi bušelo o sto šest a já se celý chvěl. Zvedl jsem hlavu a koukl na jeho zavřená očka. Pár mých slz spadlo přímo na ně, takže to vypadalo, jakoby plakal i on.
Po chvíli jsem se zvedl a byl odhodlán splnit svou myšlenku. Půjdu tě pohřbít Argo, pomyslel jsem si přes žalostné vzlykání. Uchopil jsem do tlamy Argovo tělo za krk a nadzvedl ho. Byl težký, i přesto jsem byl odhodlán jej vzít na Imaginovu vyhlídku, na vrhol až ke hvězdám.

Bylo to bolestné. Vždy, když jsem si myslel, že už nemůžu, koukl jsem na Arga a řekl si; "Ne, já tě tam vezmu za každou cenu, i kdybych měl umřít taky!"  Když už jsem byl slabý, vždy jsem zatl zuby a i přes slzy jsem pokračoval dál. Trvalo mi to poměrně dlouho, dokonce se již začalo stmívat. Než jsem s Argem dorazil na Imaginovu vyhlídku, vrchol Vlčích skal, byl už večer. Položil jsem jej na chvilku na zem, abych si mohl otřít mokrá víčka. "Pojď Argo", řekl jsem, chytl jej a dopravil jej na nějaké pěkné místo, kde jsem ho následně velmi jemně položil. "Jsme tady, Imginova vyhlídka. Je tu krásně, že? Zvláště, teď, když na nás svítí Měsíc spolu s hvězdami" , pohlédl jsem na Arga. Bylo mi to strašně líto, možná jsem i cítil vinu. Nedokázal jsem ho uchránit. Proč musel zemřít, když měl celý život před sebou? Vzlykl jsem a nechal slzy samovolně stékat po mé tváři. Vyhlédl jsem pěkný vrcholek, kde jsem začal všemožně hrabat hrob pro mého brášku. U toho jsem si povšimnul, že se mi na krku pohupuje dřevěnné srdíčko na provázku. Vzpomněl jsem si, to mi darovala maminka. Můj smutek se rázem zdvojnásobil. Uchopil jsem ho do pacek a vší silou ho rozpůlil. Když byl hrob hotový, jemně jsem do něj Arga položil. Složil jsem mu packy a tělo tak, aby vypadal jako zárodek v těle matky, a k místu jeho srdce jsem vložil tuto půlku dřevěného srdíčka. Aby takhle mohl začít nový život. Opatrně jsem ho zasypal hlínou a kamením. Nahoru jsem drápkem vyryl jeho jméno. Argo Nirakebe. Smutně jsem se položil a objal hrobeček celým svým tělem. "Argo, bratříčku. Je mi to moc líto. Když pomyslím na to, jaký by jsi mohl mít život a co všechno jsme společně mohli prožít. Snad už je ti dobře. Pověz, jak to vypadá ve Večných lovištích?" Koukl jesm vysoko na nebe, do hvězd. Určitě je tam krásně, i přes ten žal, jakobych se pousmál. Poté jsem položil hlavu zpět na hrob a zavřel oči. "Zůstanu tu s tebou. Zůstanu tu tak dlouho, jak budu moct. Budu dávat pozor na to, aby jsi mohl pokojně odejít" , proudy dalších slz se mi draly ven přes zavřená víčka. "Sbohem, Argo...", zněla má poslední slova.

Magie, která následně vyšla z mého smutného srdce, se objevila v podobě několika poletujících světélek. Ty se shromáždily kolem Argova hrobu a zůstaly tam. A zůstanou tam navěky. Pár z nich se třeba někdy odebere na chvíli k novému, jinému hrobu, aby dalším vlčím duším posvítili na cestu. U Arga tu budou navždy. Budou symbolizovat smutek a lásku, především rodinu. Smrt je zlá, smrt je nepředvídatelná. Smrt přináší smutek a žal. Ale mrtví nebudou nikdy mrtví, pokud je budeme stále nosit v našem živém srdci.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 4:57 pm
Tábor
Přemýšlela jsem a v mých myšlenkách jsem vzpomínala na Ayla. "Už skoro rok se utápím v žalu..." Pomyslím si, ale to se snažím poslouchat Crystal. "Ale je to pěkné, když někdo za tebou přiběhne a říká ti ,babi'. " Musela jsem se pousmát nad tou představou. Stejně mi Crystal připadala pořád mladá i když už ne jako nějaká puberťačka. To už ne. "Každá mamka miluje svá vlčata a toť platí i pro babičku nebo prababička a tak. Je úžasné je učit sedět, chodit a pak i lovit." Musela jsem se nad svými slovy usmívat. "Moc bych chtěla vlčata, ale na druhou stranu je nikdy nechci mít." "Dík. Jsi hodná." 
avatar
Marf
Počet příspěvků : 329
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Caendore
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 6:10 pm
BL - Mlžné kopce
Dál hrabe, celá ponořená do své činnosti si přitom ani nevšimla jeho omluvného hlasu. Cukla sebou až po chvíli a pohlédla na svého společníka, celá od hlíny. To už stál dál od ní, zřejmě si až teď všiml jejího hrabaní. "Střihla" ušima a poté zavětřila. ,,Je to tady strašně mrtvé." Protnula ticho, které mezi nimi nastalo a rozešla se k němu. Přitom si všimla, že oba dva pomalu míří ke skalám a hlouběji do lesa, břízy pomalu začaly nahrazovat nejrůznější druhy stromů. Švihla lehce ocasem, větvičky ji křupaly pod malými tlapkami. ,,Možná jsme objevili novou zemi! Jak to tu pojmenujeme?"
avatar
Nikdo
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 07. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 7:04 pm
V mamince Eldü
Jeden z malých tvorečků uvnitř prostoru si opět usmyslel něco dělat. Párkrát máchl hrabátky do tekutiny a pak si nimi následně zakryl hlavičku. Trochu se převalil ve snaze dostat se někam jinam. Někam, kde by se mohl dotknout něčeho jiného, než sám sebe. Začal tedy kopat zadníma pakcama a tím se posunul o něco dále, přičemž narazil do stěny. Uh, tebe jsem už jednou potkal! Trošku se odrazil, ale pak hned připlul zase k ní. Něco mu říkalo, že tohle není jen obyčejná stěna, tohle je něco víc. Cítil se u ní v bezpečí a cítil se milován. Mám tě rád stěno , jakoby chtěl říci a přitiskl se k ní. V zápětí nato mu zadní packa vystřelila, čímž stěnu kopl. Ihned se na ono místo natáhl hlavičkou, jakby jej chtěl pohladit. Nechtěl přeci stěně ublížit. Trochu doumal nad tím, co to vlastně všechno je.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 8:24 pm
Doupě
Zastříhám ušima a zpozorním, že jedno z těch vlčat začalo znovu kopat. A znovu. Nakonec se ale mrňous uklidnil, a já se v klidu usmála. Jen se neboj, brzy přijde velký den. lehce jsem se usmála a znovu se schoulím do klubka, přičemž koukám ke vchodu do doupěte. Od té doby co jsme přitáhli ty tajemné věci dovnitř doupěte sem přestal foukat vítr a ani tu nebyla nějaká veliká zima. Trochu jsem si ale dělala starosti o Higa - ne že bych ho podceňovala, ale začala jsem se bát, jaký by to bylo, kdyby nás opustil. Přestaň myslet na takovéhle věci, a zkus se těšit na vlčátka! řeknu si, usměju se a znovu začnu pochrupávat.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Feb 03, 2017 11:23 pm
Tábor
Musela jsem souhlasit. "Ano, to ano. Vlk se sice cítí starší, na druhou stranu... Je to prostě kouzelné," uculila jsem se. Neměla jsem co dodat, pocit, když jsem nad tím jen přemýšlela, mě skoro dojímal. Dále jsem jen přikyvovala. "Přesně tak. Je to věc k nezaplacení," pronesla jsem šťastně, ale pak jsem si vzpomněla na to, že Hilary se své chvíle ještě nedočkala. Jsi sobecká, Crystal, napomenula jsem se v duši a na chvíli jsem se nad tím zamračila, jak jsem se na sebe zlobila. "Neboj se," povzbudivě jsem jí drcla čumákem do pleci. "Věřím, že i k tobě si tyto chomáče chlupů najdou svojí cestu."
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Feb 04, 2017 12:10 am
Hilary
Tábor
Připadala jsem si, že jsem vlčice, která má vlčata a povídá si z jinou maminkou... "Ty Jo Hilary?! Vzpamatuj se?! Mluvíš jako kdyby si měla milion vlčat!" Začala jsem v mysli řvát na sebe. "Vlčata jsou kouzelná." Vzdychla jsem a představila jsem si kdybych měla vlčata. "No tak pr Hilary!! To nemyslíš vážně?! Co tě to napadlo?! Vždyť ty nebudeš mít vlčata! Pochop to!" Zavrčela jsem na sebe naštvaně. Bála jsem se, že to tak bude, ale taky jsem věděla, že to tak chci. "To ti věřím." Povím s klidným úsměvem, ale v tom uslyším Crystalinu myšlenku. "Hilary ještě čteš kamarádce myšlenky?!" Zaječela jsem v mysli na sebe. Úsměv mi opadl a já jsem se na Crystal staroslivě zahleděla. "Crystal? Víš, že jsi skvělá kamarádka?" Pověděla jsem upřímně. "Čeho bych se bála?" V tom jsem se zasekla. "Ne. Ne Crystal. Nenajdou." Řekla jsem ji a sklonila hlavu. "Věř mi, že nenajdou." Zakroutila jsem hlavou a koukla se kamarádce do očí. 
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Feb 04, 2017 11:22 am
Hige
Louka svitu → doupě (LKS)
Zahleděl jsem se na vlčátko (Manon). Avšak než mě zaregistrovala zhroutila se na zem. Nadzvedl jsem jedno ,,obočí'' a přičichl k ní. Nepáchla ani po jedné smečce, ale nedokázal jsem určit odkud zhruba je. Podíval jsem se do dálky kam se dívala než upadla. Snad jako by čekala že za ní někdo půjde. Nesouhlasně jsem zamručel a dloubl do vlčete tlapou. Necítil jsem žádnou povinnost se o ní postarat, ale pojít hlady jí tu nenechám. Chytl jsem jí za kůži na zátylku a rozeběhl se domů.
Zadýchaně jsem vtrhl do doupěte a položil malou před Eldü. ,,Nesu ti dárek, můžeš ji i sníst.'' ušklíbl jsem se.
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Feb 04, 2017 11:25 am
AKIT
BL ~ MK
Povzdechl si, když si všiml toho, že mu brýle trošku sklouzávají z čenichu, ovšem neměl náladu si je narovnávat, obvykle mu to totiž trvalo vcelku dlouho. ,,Jak budeš chtít," odpověděl monotónně a zhluboka se nadechl, přičemž nasál okolní pachy. V té chvíli mu ještě zakručelo v břiše. Jeho hlad byl čím dál tím silnější, přičemž ho ještě zužovala žízeň, která mu drásala vyschlé hrdlo. Přimhouřil oči a pokusil se rozeznat okolní pachy. Trošku se zarazil kvůli tomu, co ucítil. Vytřeštil oči a odvrátil od Marf pohled, aby si jeho výrazu nevšimla, jelikož věděl, že by dokázala poznat, že se něco děje.
Riteru
Riteru
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Feb 04, 2017 11:35 am
Měsíční vrchy
Zavrtěl hlavou a přivřel oči: ,,To nestojí za řeč." Obrátil od Jessie pohled a pohlédl směrem ke skulině, kterou sem vklouzli. Zatnul zuby a zamyslel se, přičemž naklonil hlavu na stranu. Skulinou se dovnitř totiž dostával chladný vzduch, což nebylo moc dobré. Jemu to bylo vcelku jedno, byť mu zima nyní také nebyla nikterak příjemná, spíše se obával od hnědou vlčku, která ležela nedaleko od něj. Bohužel nevěděl, jak by mohl skulinu nějak zakrýt, zatarasit. Neměl vhodnou magii a v hlavě měl úplně vymeteno. Zase své oči obrátil k Jessie a všiml si několika slz, které se jí kutálely po tváři. Bylo mu jí líto, ovšem nevěděl, co by měl říct, obával se toho, že by mohl něco pokazit. Pak se Jessie opět začala třást. Připadal si, jakoby se vtíral, ovšem nenapadlo ho nic lepšího, než se k Jessie přiblížit, takže se k ní opatrně, ale neohrabaně doplazil nešetrně se dostal za ni, přičemž si na její vyzáblé tělo položil hlavu a doufal, že na svou kamarádku - pokud ji tak mohl nazývat - přenese alespoň trošku tepla.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Feb 04, 2017 11:58 am
Měsíční vrchy
Jen jsem se chvěla a snažila se nějak uklidnit. Při Riteho slovech již nějak neodpovídala, ale myslela si své. Stojí, a ty to určitě víš, pomyslela jsem si a schoulila se do klubíčka. Obloha už byla tmavá a plná zářících hvězd. Tady ve skulině to však nebylo vidět. To nějak přehřmí, všechno. Stejně tak, jako po noci následuje den, obrátí se všechno toto v dobré , pomyslela jsem si, věřila jsem tomu. Náhle jsem ucítila, jak se ke mě Riteru doplazil a dostal se za mě. Hlavu položil na mé tělo. Vůbec mi to nevadilo, ba naopak. Cítila jsem se najednou tak... v bezpečí, klidná. Zkrátka, bylo mi v jeho přítomnosti dobře. Z jeho těla a husté srsti se na mě ihned přeneslo aspoň trochu tepla. To mi však stačilo, aby se zahřálo mé srdce plné žalu. Nepatrně jsem se k Riteruovi natiskla. Jakoby se teď vše změnilo, cítila jsem nějaký pěkný pocit, ale netušila jsem v nejmenším, jaký. Chvíli jsem popřemýšlela nad Riteruem. Vždyť ho vůbec neznám... Ale to, že mi zachránil život a snaží se mě ochránit je důvod k tomu, mu věřit. Jen tak se ovšem zachová opravdový přítel.


Takhle proběhlo několik dalších dní. Trochu jídla, vody a hlavně spánku pro Jessie, aby se uzdravila. S Riteruem byli v této skulince v Měsíčních vrších tak dlouho, dokud se Jessie úplně nezotavila. Poté byl čas, znovu začít.
avatar
Marf
Počet příspěvků : 329
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Caendore
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Feb 04, 2017 11:58 am
MK
Nijak neskrývala svůj zamračený výraz, když ji Akit odpověděl. ,,Jak budeš chtít." Zabrblala a napodobila přitom jeho hlas. ,,Já se snažím odlehčit situaci a Ty prostě," zhluboka se nadechne a při dalších slovech opět napodobí jeho hlas: „ne, ne. Jak budeš chtít Marf, mě je úplně jedno že se mi snažíš zvednout náladu!" Při parodování přitom zvedne jednu tlapku a neustále mění výraz. Když domluví, dupne co nejvíc může a zastaví. S možná až naštvaným pohledem pozoruje psa před sebou, její oči se po chvíli zalesknou a při bližším pohledu lze poznat že se tam na chvíli mihnou slzy.
Riteru
Riteru
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Feb 04, 2017 12:19 pm
Měsíční vrchy
Docela ho překvapilo, že Jessie nijak neodporovala a ucítil, jak se k němu trochu natiskla, což ho překvapilo ještě více. Nervózně se zachvěl a opět očima zabloudil ke skulině, kterou se díval na noční nebe, občas zahlédl i nějakou zářící tečku, hvězdu. Nebe ovšem bylo tuto noc zakryté mraky, takže hvězd spatřil opravdu jen pomálu. Začínaly se mi už klížit oči a zanedlouho usnul.

Věnoval Jessie nejistý pohled a přemýšlel, jak dlouho spolu již ve skulince jsou. On sám poměrně často chodil ven něco ulovit, byť jeho pokusy nebyly vždy úspěšné, ovšem stačilo to k tomu, aby uživil jak sám sebe, tak Jessie. Za tu dobu, co se o ni staral - a to dobrovolně - si k ní vybudoval opravdu hluboký vztah, byť to ještě stále považoval za pouhé přátelství. Nasucho polkl a zavřel oči. Vyčkával na to, až se Jessie konečně probudí, potřeboval se jí totiž na něco zeptat. Měl totiž pocit, že už by po dlouhé době opět mohla skulinku opustit a vyjít ven.

~

AKIT
MK
Její slova ho zabolela. Zastavil se a mlčky na malou fenku hleděl. Uvědomoval si své chování, ano, ovšem rozhodně nechtěl, aby se na něj naštvala. Úplně zapomněl na to, že ucítil pach jakéhosi vlka a jen zoufalým pohledem hleděl před sebe přemýšlejíc, co udělal špatně. Nepřipadalo mu totiž, že by se ke své společnici choval nějak výrazně ošklivě, byl zmatený. Stáhl svůj ocas mezi nohy a přemýšlel, jak to všechno napravit, avšak nic ho nenapadalo. Sklopil uši a polkl. Byť se to nemuselo zdát, Marf mu poměrně přirostla k srdci a to, co řekla, ho poměrně ranilo. Takhle na dně se necítil už dlouho. Připadal si jako slaboch, když ho dokázalo několik vět tak moc ranit, avšak připadal si ještě bezcennější než obvykle. Po tváři mu sklouzla jedna drobná slza, kterou následovaly další a další. Otevřel tlamu, aby něco namítl nebo se omluvil, ale rychle ji zase zavřel, bál se, že by situaci ještě zhoršil.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 26 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru