Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 28, 2017 5:17 pm
Brloh Yll a Acia
Ako dobre, že som sa stihla uložiť. Ešte skôr ako som mohla niečo povedať, Rascal zahlásil prapodivnú hlášku ,,Priprav sa." ja som sa toho ani nebála, bola som pripravená znášať bolesť, ktorá ma však zaskočila. Zhlboka som sa nadychovala a vydychovala. Po chvíli sťahov som vyvrhla jedno mláďa (Allweena)  zvrtla som sa ako mi to brucho dovoľovalo a drobné stvorenie som očistila od plodových obalov. Zistila som, že to je samička. Malú, keď som ju očistila, uložila som ju k strukom navretým mliekom. ,,Pi maličká." šepla som a oblizla som jej tielko.  
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 28, 2017 8:03 pm
Doupě Yllin a Acia
Cosi ji začalo hladit a sundávalo to z ní 'ochraný obal', lechtalo to, přesto však místo smíchu vydala jen skuhravé zasténání. Drobná ouška pohladil hlásek velké vlčice, který jí cosi sděloval, avšak neměla ponětí, co to je. Nakonec se malá černobílá kulička dostala k jakémusi kopečku na velké stěně, třeba je to k jídlu! Hned na to se tlamičkou přicucla ke kopečku a začala cucat a ono něco vytékalo. Hltala, jak byla hladová, ale pramínek přestával téct, tak zvedla malou tyčku (nožku) a tu přimáčkla na stěnu a lehce zatlačila, přičemž se proud tekutiny tišící její hlad opět roztekl a naplnil její tlamičku nasládlou chutí výživného mateřského mlíčka.
Taeron ,,Ferox
Taeron ,,Ferox" von Bella
Počet příspěvků : 94
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 29, 2017 2:43 pm
V Yllin --> Ven
Ze spánku ho vytrhla jakási záhadná síla, která ho násilím táhla ven z útulného doupátka, kde dosud přebýval. Rozhodl se protestoval trhavými pohyby, bohužel marně. Síla byla na jeho odpor zřejmě připravená, proto se s ním moc nepárala. Divoce rozmachoval podlouhlými výrůstky, avšak ani to nepomohlo jeho tělu zůstat v teplém zázemí. Házel hlavou do všech směrů ve snaze svůj postup zpomalit. Opět marně. Po neúspěšném odboji jako by síla tahající ho ven zesílila. Náhle prošel jakousi zvláštní branou. Jeho malé tělíčko dopadlo na zem, což se mu značně protivilo. Naštvaně vypískl, načež se lekl zvuku, který z něj vyšel. Chvilku byt potichu, avšak pak se opět pokusil svůj hlas použít. Tlumený pískot se rozlehl doupětem. Když si uvědomil, že tuto hlasitou schopnost dokáže skvěle ovládat, začal jí nadšeně používat. Jediné. co se z doupěte ozývalo byl jeho vysoký hlas.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 30, 2017 9:59 am
BRLOH YLLIN A ACIA
Pohliadnem sa na malú dcérku ako hltavo pila. Mojim telom prejde nával bolesti a moje brucho sa opäť stiahne od bolesti. Mláďa bolo už v panve. Bolelo to, zavrčala som od bolesti a vypudila som ďalšie vĺča. Ale to nebolo všetko. Miesto toho aby po narodení vĺčaťa (Taeron) sa mi uľavilo, bolesť neodoznievala, ale skôr pribúdala. Napokon som porodila ďalšie vĺča. To sa nehýbalo a prišlo mi akési čudné. Náhlivo som očistila čerstvo narodeného vĺčika, ktorý začal hlasno oznamovať svoju prítomnosť. Rýchlo, aby nenachladol som ho preložila k dcérke. Potom som sa zvrtla aby som si prehliadla nehybné vĺča. nejavilo žiadne známky života. Bolo mŕtve. Aj tak som ho očistila od plodových obalov a dívala som sa na pokrútené neforemné telíčko. Fľakatú srsť malo pokrytú hlienom. Vśimla som si, že to vĺča má zvláštne pokrútenú labu a je omnoho menšie ako obaja jeho živý súrodenci. 
Aura
Aura
Počet příspěvků : 220
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 30, 2017 4:42 pm
Ceron von Bella
V Mámě
Už jsem byl velký, až moc na to, abych se tu vešel. Ostatní stvoření, se kterými jsem tu musel nedobrovolně pobývat, začala po jednom mizet. Nevěděl jsem kam a ani jsem netoužil to zjistit. Jen... by mohli zmizet i ti ostatní. Tušil jsem, že když budu kopat, dostanu se tam co sourozenci, ale nemohl jsem odolat. Ta stěna mi nebyla sympatická a já ji rád tyranizoval. Teď jsem měl mnoho energie, až moc na takové malé vlče a začal jsem do stěny kopat. Kopal jsem do ni, strkal jsem do ní čumákem a snažil se do ní vrážet celým svým tělem. Věděl jsem, nebo jsem si minimálně myslel že ji to bolí a ta představa mě hřála u srdce.
Hige
Hige
Počet příspěvků : 63
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: RitaGája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 30, 2017 8:09 pm
Kimosakabe
Bříško Yllin → ven
Po nějaké té době co jsem se vyvíjel v bříšku maminky jsem procitl. Prostor zde by začínal být opravdu těsný. Zavrtěl jsem sebou, abych se lépe uvelebil. Načež jsem do něčeho vrazil. Bylo to takové jakési pružné a hned za tím se ozývaly různé zvuky. Ihned jsem se stáhl zpátky, ale to už jsem se dotkl něčeho dalšího. Další věci, která tu byla uvězněna se mnou. Kdybych mohl utekl bych pryč. Ale já chci pryč! Vykníkl jsem v duchu a rozhodil zvláštními tyčkami, které ke mě byly připoutány. V tom mě něco začalo táhnout ven. Bylo to moc silné na to, abych se tomu ubránil. A navíc, chtěl jsem pryč z tohoto těsného prostoru. Rozhazoval jsem tyčkami a snažil se ,,plavat'' za tou silou co mne táhla ven. Do mých slepých oček udeřilo světlo. V přítmý doupěte to tak strašné nebylo, ale přesto bylo o mnoho silnější než tam vevnitř. ,,Uííí.'' vypískl jsem jakmile mé pruhované tělíčko dopadlo na tvrdý povrch a ovál mě chladný vzduch. 
//registraci dodělám co nejdřív, jen nechci aby byl prohlášen za mrtvého.
Trap
Trap
Počet příspěvků : 128
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Trap
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 30, 2017 8:18 pm
Liamey
Kolem tábora -> Doupě Lavaris a Nozdorma
měla bych s tou svou leností něco udělat!pomýšlel a jsem si a zívla si, neměla jsem nejmenší chuť cokoli dělat. Přehodila jsem si oufinu dozadu, tak, jak mě to naučil Tichošlápek...ach...Tichošlápek...kde asi zase vězí?. V myšlenkách jsem zabloudil a k tomu dni, kdy jsme se potkali, tehdy na sobě ještě neměl ty kovové "Ozdůbky" ale já ho mám i tak ráda. Podívala jsem se na oblohu a znova zavzpomínala...jak mě táta učil něco o ptácích, zpívajících v korunách stromů, a motýlcích, a na příjemné dny v doupěti....v doupěti! Sakra! Zapoměla jsem, že máma má teď někdy rodit. Lenost nelenost, vystřelila jsem ze svého úkrytu ve křoví tak rychle, jako blesk, a hnala si to do hor. Cestu jsem si pamatovala. Lio! Jsi tak skvělá vlčice a na tohle zapomeneš! Styď se!pokárala jsem se v duchu. Když jsem doběhla do okolí doupěte, oufinu už jsem zase měla přes oči. Pomalu jsem vešla do doupěte...myslím že tam někde byla Licarix, ale ta mě ani tak nezajímala, jako to, kolik mám sourozenců....jestli jsou....živí. A taky, a to je hlavní, jestli je máma v pořádku! "Ťuky ťuk....smím dál?ohlásila jsem se, abych nevypadala jako vetřelec a sedla si. Chvilku jsem zápasila s oufinou, ale pak si všimla mámy, táty, a dvou malých vlčátek, usmála jsem se, ale stále seděla na místě...cítila jsem se provinile, a do toho mě přepadl strach, že mě už nebudou mít rádi...konec konců, jsem nejstarší...a co když mě jednoho dne vyženou?!/
Hige
Hige
Počet příspěvků : 63
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: RitaGája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 30, 2017 8:26 pm
Místy Forest
Přikývl jsem. ,,Tam kde ty máš mozek,'' tlapou jsem lehce zaťukal na Northiinu hlavičku a pokračoval: ,,Oni nemají nic. Jen mrtvého moskožrouta co chcípl hlady.'' zachechtal jsem se posměšně. Sklonil jsem se k dceři a olízl jí ouško na kterém jsem si všiml pár kapek krve. Ta malá kanibalka ... Opět se mě začínal zmocňovat vztek. Tolik jsem chtěl zavrčet, ale krev na mém jazyce mi popletla hlavu. Pevně jsem sevřel čelisti. V hlavě mi nedalo tolik myšlenek, obrázků minulosti. Rázně jsem mrkl a zavrtěl hlavou. ,,Dobře to chutná.'' zamumlal jsem na otázku dcerky. ,,Northie můžeš si lovit co chceš!'' uchechtl jsem se. Mě a mé dceři nikdo nebude říkat co ano a co ne! ,,Jen si musíš dát pozor na jedovaté či jinak nebezpečné tvory.'' dodal jsem vážným tónem a zaujaté sledoval její chování. Snad jako by se pokoušela něco ulovit. Naklonil jsem hlavu lehce na stranu. Vyčkával jsem s jakou se dcera vrátí. Přece jen něco držela v tlamičce! Nadzvedl jsem překvapeně obočí. Na svůj věk byla velmi zdatná. ,,Skvělá práce!'' pronesl jsem pochvalně. Byl jsem na ni hrdý. ,,Jestli chceš, můžu tě naučit lovit.'' 
Safira
Safira
Počet příspěvků : 87
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow Snowdrop
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 30, 2017 9:30 pm
Brloh

Začínalo mě bolet břicho. Seskočila jsem rychle z balkonku a šla do doupěte kde jsem si lehla a dýchala. Fajn jestli je tohle bolest porodu nechci to. Zakňučím a lehnu si tak aby se mi dobře dýchalo.
Kuriko
Kuriko
Počet příspěvků : 91
Datum registrace : 09. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 30, 2017 9:34 pm
Mamino brisko

Len sa tak vznasam tmou no zrazu sa to okolo.mna zacne hybatba stahovat. *co sa to deje? Pomooooc z zase nieco* zacnem sebou mykat a vrtiet ale stale sa posuvam dalej a dalej az si vsimnem svetlo. Snazim sa ztade dako dostat naspat ale nejde to. Zrazu sa mi tam vystrci hlavicka a jacsom zrazu osvieteny svetlom a nic nevidim. Za hlavickou pokrscuje ostatok tela az som von cely *co sa to deje? Je tu zima
 Pomoooc* honi se mi hlavou a knucim
Safira
Safira
Počet příspěvků : 87
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow Snowdrop
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 30, 2017 9:49 pm
Brloh

Vytekla mi slza a zakňučela jsem znova. Proč to tolik bolí? Issy kdepak tě mám lásko. Zvednu halvu a vlčátko co už konečně bylo venku přesunu k sobě a začnu čistit. "Neboj miláčku už jsi u maminky. Už bude dobře." Přesunu si ho k břichu aby bylo v teple, ale břicho mě stále bolelo a bolelo mě včechno ještě tam bude jedno asi.

-------

https://smeckavlku.forumczech.com/viewtopic.forum?t=172
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru