Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Loeki
Loeki
Počet příspěvků : 53
Datum registrace : 13. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Loeki
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Mar 17, 2017 10:49 pm
Ishimura Tábor
Alfa sa neukázala. Nemienil som tu stráviť ďalšiu polku života čakanim. Zájdem vedľa k známym do Kirigakure. Zaškerim sa.
Územie Kirigakure- Louka Svitu
Došiel som tu, keď bola tma. Nebolo by ma vôbec vidno, až na žiarivy znak na čele, a červenkasty chvost, ktorý boli ako semafor. Hádam tu nájdem niekoho známeho zaspominal som na časy, keď som bol v Kirigakure na dobu asi 2 mesiace. Nenapadal ma žiadny plan na teraz, asi len ľahnúť a zdriemnut. Ráno zájdem za alfou sa ohlasiť, aby som tu nevynikol ako nejaký parazit
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Mar 18, 2017 10:28 am
Mm - hranice
"takovym zivotem jsem tez zil dokud jsem si neuvedomil diky par prihodam ze nejlepdi pro me bude vytvorit vlastni misto ktere bude patrit me a tem, ktere tam budu mit pod svou ochranou" reknu pravdive a pohledl na Mauru "doufam ze mas rada beh" reknu a zavrtim parkrat ocasem a nakonec se rozbehnu a s pocitem ze se me drzi bud po boku nebo alespon na mem blizku vyrazim po pameti ktera toto uzemi zna dokonale na hranice které jsou nejblize hranicim zeiss.

Hranice - zeiss
Drzel jsem se podel hranic a mijel nekolik mist ktera mi az tak znama nebyla. Nejspise jine uzemi. Ale nenapadlo me se na nem ani chvili zastavit. Nechtel jsem a nemel jsem ani chut. Zvlastni ale ta chut dobyvat me nedrzi alespon pro tentokrat i kdyz kdybych dostal moznost asi bych se nebranil. No asi urcite. Potlat alfu ktera se podlamuje a sotva vede svou smecku tak ji klidne krk přišlápnu. Mozna ze i rad. Pomalu kdyz se blizime k zeiss se rozhlizim toto uzemi neni tak pratelske takze utok na zada je tu na dennim poradku. Jsme tu...

Hranice zeiss - u tabora
Od hranic jsem nevahal a jen pomalu se blizil dovnitr uzemi. Pomalu jsme se blizily k taboru a aniz bych se na nekoho ohlížel jsem si to miril k taboru. Pomalu u louky jsem zvolnil do prijemneho klusu. Vydychaval jsem dlouhou trasu a usmival se pod vousy ale jen tak mirni ze ze skoro ani Bae by to nepoznala "Jsme tu. Kousek odtud je tabor. Chces jit se mnou az do tabora nebo pockas tady" zeptam se ale tak nejak vim ze pujde az dovnitr se mnou
Hige
Hige
Počet příspěvků : 63
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: RitaGája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Mar 18, 2017 10:39 am
→ Misty forest
Za svými zády jsem pořád slyšel narážky té po*rané bílé vlčice. Zavrčel jsem a pevně stiskl Northie v zubech. Díky bohu jsem si to včas uvědomil a stisk povolil. No to by bylo něco kdybych si sám zabil další vlče. Nezastavoval jsem a stále šel pryč od místa střetu. Měl jsem však dost co dělat, abych se neotočil a neroztrhal tu bílou. Jak jsme se vzdalovali její hlas se ztrácel až zcela utichl. Jestli jsi Aylova partnerka tak ho chudáka dost lituju. Pomyslel jsem si ještě než jsme byli zcela pryč. Položil jsem Northie na zem. ,,Protože jsou hloupí.'' odpověděl jsem ještě lehce podrážděně. ,,Kdyby ti někdo ubližoval Northie tak mi to řekni, ano? Já mu pěkně vypráším kožich.'' 
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Mar 18, 2017 11:28 am
MM - hranice - a dál k Zeiss

Poslouchala jsem Varoxe a na čumáku jsem měla spokojený výraz. "To zní velice zajímavě. Tahle myšlenka se mi líbí. Já ráda zkoumám, takže důvod, proč jsem odešla ze smečky byl prostý. Jen a čistě to byla zvědavost. Nic proti smečce Kirigakure jsem neměla."  Prozradila jsem Varoxovi. "Běh mám ráda, takže proč ne." Zazubila jsem se spokojeně a přidala jsem se k jeho rychlosti.

Probhli jsme vytrvalostním tempem kolem území smečky Ishimura a pak územím nikoho, které však bývalo územím smečky Zeiss, než se přesunuli na jihozápad.

"Znáš Tosara?" Zeptala jsem se bratránka. "Nebo Asklépiose?" To byly dva vlci ze Zeiss se kterými jsem mluvila. Takhle jsme si povídali cestou územím Zeiss, kdy naše rychlost pohybu přešla více méně do vydýchání.

(>>> Zeiss)
Greeny Orcan (†)
Greeny Orcan (†)
Počet příspěvků : 60
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Mar 18, 2017 2:22 pm

/Misty Forest/
,,Neboj, Horrie, nahoru nepoletíš a dole tě najdeme!"
zahulákal jsem a zazubil. Zvědavě jsem se podíval na onoho zvláštního vlka, jakmile od něj zaznělo nějaké mě né moc známé slovo. ,,Co je to film?" podivil jsem se otázkou a zamrkal na něj. V tu ránu už ale bratr letěl dolů. Pohlédl jsem na spadlého brášku. Dloubnul jsem do něj tlapou. ,,Žiješ?" zeptal jsem se. Poté jsem se spokojeně usmál. ,,Jó, on žije!" začal jsem radostí běhat dokolečka, poté jsem se zastavil před neznámým zachráncem. ,,Děkuju, jsem ti zavázanej!" výskl jsem nadšeně.
Blix von Joltstein (†)
Blix von Joltstein (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Mar 18, 2017 2:30 pm
/Modřínový les -> Zpět k doupěti/
,,Cože?"
zvědavě jsem natočil na mladou vlčici hlavu. ,,Jak jsi to myslela? Jako jestli oni můžou jít taky?" zeptal jsem se a oklepal se. ,,Pokud je máma pustí, je mi to šumák. Ale pokud je něco sežere, moje vina to nebude." prohodil jsem jen tak v klidu a protočil očima. ,,Tak poběž!" vyzval jsem Pellku a rozběhl se zpět po své stopě. Ovšem, neběžel jsem tak rychle, jako při cestě sem... zatím. Až mě Pellka dožene, chtěl jsem zrychlit, abych jí ukázal, že i toto je součást výcviku.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Mar 18, 2017 4:51 pm
Misty Forest
Pozerám  sa na okolo a sledujem ako krajina ubieha priamo pred mojimi očami.Potom keď sme sa ocitli v lese ma hrubý položil na zem a odpovedal. ,,Hlúpi?" spýtavo nakloním hlavu.,,Alebo im vyprášim prašivý kožuch ja." pousmejem sa a poškrabem si ucho. ,,Prečo ostatný spia?" znie moja otázka a obzerám sa naokolo. ,,Ja by som sa chcela aj hrať. Lenže tu..." zamrmlala som a prešla som si jazykom po ihličkách v mojej papuľke. Uši sa mi pomaly stavali do vzpriamenej polohy. ,,A čo jedia dospelý?" opýtam sa a sledujem les. 
Horrie Orcan
Horrie Orcan
Počet příspěvků : 38
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Horrie Orcan
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Mar 19, 2017 3:29 pm
Místy Forest

Naštěstí dopadnu měkce, přímo na dospělého vlka, který mě následovně setřese do listí. V úžasu nad tím, že jsem celý a že mě dokonce nic nebolí, otevřu pusu a chci poděkovat svým šlechetným zachráncům. Jak jim nejlépe říct, že jim moc děkuju? Hm... Nakonec se rozhodnu podle přísloví o tom, že činy jsou lepší ne slova, nebo tak nějak to bylo. A vroucně předníma packama obejmu Greenyho, mého zeleného milovaného bratříčka. Pak ho ještě olíznu. A skoro stejně vroucně obejmu i druhého vlka. S olíznutím trochu váhám, přece jen to je dospělák, kterého vidím poprvé v životě. Ale i tak ho olíznu. A zářivě se na něj usměju. A pak začnu poskakovat radostí kolem okola a zároveň si u toho procvičím svaly namožené z držení se větve.
Terreon
Terreon
Počet příspěvků : 350
Datum registrace : 25. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Mar 19, 2017 5:39 pm
MF
Propána... Protočil očima, jako by to snad byla nejjasnější věc na světě a natočil se ke Greenymu, pro něj k Zelí. ,,To jsou hýbající se obrázky. Příběh, pohádka, nevím co pochopíš spíš." Vysvětlil krátce a sám si přitom rozpomněl na noci u gauče a před hrající televizí. Po takových chvilkách se mu stýskalo. Poté se už ale soustředil na to vlče co dopadlo do listí a o které se jeho, zřejmě dvojče začalo ihned starat. Mávnul tlapkou, když mu poděkoval a ledabyle pokývl hlavou. Nijak moc to neřešil a už už plánoval odchod, když v tom se mu cosi přisálo k noze jako nepříjemné klíště, v první chvíli mu ani nedošlo, že jde o tu zelenou veverku co zachraňoval. Jakmile vyplázne jazyk, začne ho od sebe tlači tlapami a hlavou přitom vrtí ze strany na stranu. ,,Nech toho." To jsem zas udělal kravinu, měl jsem tam spíš vyhodit i toho druhého a byl by klid. Zavrtěl hlavou a po očku pozoroval to hypeaktivní vlče jak poskakuje všude možně. ,,Takže, kam máte namířeno, sarančata?"
Dawano
Dawano
Počet příspěvků : 93
Datum registrace : 02. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Mar 20, 2017 9:18 am
MAYSIE
Doupě - ZJ
"Díky. Jsi moje světýlko ve tmě." Řekla jsem a Usmála se. Pak jsem si dcerku prohlédla od hlavy k patě. "Už jsi hodně velká. Nedávno ti byl rok, zapomněly jsme to oslavit. Pojď, půjdeme k jezeru. Naučím tě lovit a ukážu ti, co umím s vodou, ano?" Zvedla jsem se a vyzývavě se podívala na Rue.
Hige
Hige
Počet příspěvků : 63
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: RitaGája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 21, 2017 7:51 pm
Misty Forest
,,Ano hloupí. Prostě tady,'' ukázal na její hlavičku. ,,máš mozek, ale oni tam nemají nic. Jen moskožrouta co pošel hlady.'' odfrkl jsem si. Někteří vl i holt moc inteligence nepobrali. ,,Líbí se ti mlátit ostatní?'' zeptal jsem se na její poznámku o vyprášení kožichu. Líbilo se mi že je v tomhle dcera po mě. ,,Ale k tomu budeš potřebovat výcvick.'' tajemně jsem se usmál. Zamýšlel jsem se nad její otázkou. ,,To nevím ...'' zamumlal jsem. Eldü už se ne probudila opravdu dlouho, vždyť vlčata už chodí, mluví a ona to všechno zaspala. Začínal jsem se obávat nejhoršího. ,,Maso.'' odpověděl jsem stručně.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 21, 2017 8:06 pm
Misty Forest
Pozerám sa na hrubého a nechápavo nakloním hlavu. ,,Oni sú bezmozgáči?" spýtam sa. ,,Počkaj, zubatka... Nepočujem." nakláňala som hlávku na stranu a škrabala si ranu po zubatke. Bolelo to. Bola zlá. ,,Mäso?" spýtam sa. ,,Ako to chutí?" znie moja otázka a ja švihnem chvostom. ,,Dá sa loviť niečo malé?" spýtam sa a sledujem okolie. zameriavam sa na kôpku hnedého lístia a strnulo sa k nemu plížim. Vymrštím sa a skočím. Inštinkty zdedené po predkoch, radia svojmu zverencovi aby robil to, čomu je predurčený. Čiže, ja ako lovec mám loviť. Mám to v génoch. Vletím do lístia. Chvíľu počuť šuchoty a buchoty a ja sa s víťazoslávnym úškrnom na tvári, hrdo blížim k hrubému. Z tlamy mi trčí chvostík. V tlamke som cítila mäso. Živé a ešte hmíriace sa. Drobný živôtik, taký malý a slabý a patrí len mne. Môj prvý úlovok. Moja prvá myšička. Nadúvam sa od pýchy. Moje čeľuste drvia droné kostičky a tak som sa naučila ďalšiemu zdedenému zákonu. Jedz to, čo nezožerie teba.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 21, 2017 8:37 pm
Tábor
Pozerám sa na Alfu a na Acia. Neviem prečo sa mi urobilo zle. Neviem prečo som začala tak hystericky. Celé som to pokazila. pokazila som všetko čo sa len dá. Je to trápne, všetko čo som urobila je hlúposť. Príliš som si nafúkla ego. Som hlúpa. Nič. pomyslela som si a Rascal akoby vedel, obrnil túto myšlienku barieérou, čiže si u nikto nemohol prečítať. Ďakujem ti Rascal. Niekedy neviem, či som urobila všetko správne. Mám zodpovednosť za Acia, za nich.  povedala som svojmu patrónovi. ,,Yllin, urobila si všetko ako si najlepšie vedela. Všetko si urobila najlepšie. Nijako si sa nesplietla. Nikomu neubližuješ, teraz nie." povedal Rascal chlácholivo. Musela som priznať že má pravdu.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 21, 2017 9:28 pm
Yllinino bříško
Kulička se stále jen svíjela a hledala polohu ke spánku v té velké teplé věci. Znovu se zavrtěla a kopla těma podivnýma pahýlkama do něčeho měkkého, a pak do toho něčeho ještě šťouchla takovým zajímavým výčnělkem na ksichtíku, jakmile se jím však dotkla stěny, poplašeně ucukla a znova, plnou silou, která ovšem moc veliká nebyla, do stěny udeřila. Zase se zavrtěla, když už si myslela, že ji stěna nijak neohrozí a snažila se opět usnout.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 22, 2017 3:26 pm
Tábor


Acio se neměl k ničemu. Pozvedl jsem obočí a zadíval se na vlka zkoumavě. Dělá si snad ze mne srandu? jestli se nepohne, tak mě opravdu naštve! Tiše jsem zavrčel, tak, že to sotva někdo slyšel, znělo to spíše jako hluboké dunění. Tiché a hrozivé. Dal jsem mu ještě šanci. Snad napraví, co pokazil. Ale zkoušku bude mít těžkou, chci, aby prokázal svou loajalitu. A to nekompromisně. Nehodlám si hřát na sobě hada. A zatím moc poslušnosti neprojevil. Neodvedl Yllin.  "Jsi v pořádku, Yllin?" Zeptal jsem se bílé vlčice.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 22, 2017 5:24 pm
Rue Shawty
U doupěte -> Zj
Pousmála jsem se a lehce jsem zavrtěla ocasem. Rok? Nechápavě jsem naklonila hlavu na stranu. "Co je to rok?" zeptala jsem se hned. Zajímalo mě to. To slovo znělo velmi zajímavě, jakoby přímo žádalo o to, abych jej rozebrala více do podrobna a poznala jej. Nadšeně jsem kývla. "Ano! Děkuju! Jsi super! Konečně se něco naučím!" Tohle byla ta chvíle, na jakou jsem čekala, a já si jí nechtěla nechat ujít - proto jsem se rozběhla za Maysie. "A co umíš s vodou? Budu to umět taky?" Najednou se mi do hlavy dostala další kupa otázek, která chtěla ven.
Acio
Tábor
Alfa mi dal pokyny, avšak já jsem ještě nějakou - musím uznat, že vcelku dlouhou - chvíli stál a pozoroval Yllin. Nevypadala dobře a odvedení do doupěte se bohužel doopravdy zdálo jako nejlepší řešení. Doba se však příliš protáhla a Alfa to dal jasně znát. Chtěl jsem mu vrčení oplatit, ovšem to byl jen začáteční reflex, který naštěstí nevyšel napovrch. Ten následující byl naštěstí o dost pokornější. "Omlouvám se," zabrblal jsem z větší části nuceně. Poté jsem se obrátil k mé partnerce. Zaslechl jsem, že se jí Alfa na něco ptá, proto jsem vyčkal, než odpoví. "Můžeme jít?" zeptal jsem se jí s mírným úsměvem a láskyplně jsem do ní drcl čumákem.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 22, 2017 6:06 pm
Doupě a jeho okolí
Den ode dne jsem byla stále neklidnější a neklidnější. Cítila jsem pohyby vlčátek, sem tam nějaké koplo, ale nic moc toho nebylo. Zajímalo mě, kde je Noz, chtěla jsem, aby byl i při druhé velké chvíli. Přemýšlela jsem, kolik jich bude a... kolik jich bude živých. Otřásla jsem se a vyšla před doupě. Přitáhla jsem si nejbližší listí a začala doupě vystlávat. Hledala jsem v okolí mech a cokoli, čím bych si polehávání zpříjemnila. Vše jsem dělala opatrně nespěchala jsem, vše v klidu, aby se vlčátkům nic nestalo. Nakonec jsem ulehla do trávy před doupě a neklidně jsem pohazovala ohonem. Cítila jsem, že mrňousové budou brzy chtít ven. Přesto mě čistý vzduch uklidňoval. Položila jsem si do trávy i hlavu a klidně jsem se nadechovala a vydechovala. Noz... Kde je? Věděla jsem, že by mě v těchto chvílích povzbudil a uklidnil. 
Roxynor Fireshadow
Roxynor Fireshadow
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 22, 2017 7:44 pm
Tábor
Zůstala jsem zticha, zaprvé jsem neměla náledu vymýšlet úkoly pro nějaké vetřelce a zadruhé mě tenhle vlk z nějakého důvodu štval. Možná proto, že si myslel, že Yllin má něco s mým Vargem a celkově se pak choval, jako kdyby vedle něj nestály alfy. Poslední pecka byla, když se měl k odchodu. Neudržela jsem se nevinně se usmála. "Nechtěl ses náhodou přidat ke smečce, černý vetřelče?" Ačkoliv to bylo proneseno jemným a přátelským hlasem, i hlupák by poznal, že se mi vlk nelíbí a že těmito slovy dávám najevo naše vyšší postavení. "Někdy ty existence nechápu." zamumlala jsem polohlasně mému partnerovi do ucha.
avatar
Onyxia de Ainet
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 19. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii de Orietr
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 22, 2017 7:57 pm
Lavarisino bříško
V tomto teple a temnotě začínala býti každým okamžikem větší nuda, celou dobu co zde pobývám, tak nemám co jiného dělat, než li spát a pohybovat se v tomto divném prostoru. Často jsem vrážela do nějakých divných věciček, ve mě to probouzelo dojem toho, že chci jít někam jinam. Ale kam? Zadním hýbátkem jsem znovu udeřila blízko něčeho. Rozhodla jsem se to něco již nazvat stěna. Osobně, nelíbila se mi. Furt mi nechtěla ukázat to jiné místo, byla opravdu špatná a já ji stále nenáviděla. Dobře, ještě jak dlouho tu budu? Doufám, že ne moc dlouho. A s tímto neklidným pocitem jsem zase zaspala uprostřed toho nicotného tepla.
Nozdormu de Ainet
Nozdormu de Ainet
Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 23. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Mar 22, 2017 8:09 pm
-> Doupě a jeho okolí
Čím dále čas plynul, tím více jsem cítil, že narození dalších vlčat je na spadnutí. Cítil jsem to ve vzduchu, všude kolem mě, třebaže jsem byl daleko od vší civilizace, cítil jsem Lavaris. Viděl jsem ji všude kolem sebe, a to pro mě byl signál pro to, abych se vrátil. Potřebuje mě a, konec konců, u narození dalšího vrchu bych nesměl chybět. Navždy bych si to vyčítal.
Žiji v zatrpklosti. Svou stálostí jsem nestálý, a i když v citech vždy věrný, nedokážu dosáhnout závazků, které bych měl plnit. Něco jsem před pár měsíci slíbil a teď... nevím, jestli to dokážu splnit, jestli dokážu být dobrým otcem. Co si o mně vůbec myslí Liamey? Trávil jsem s ní tolik času, kolik jsem mohl, ale... tato myšlenka mě neustále pronásleduje.
Pospíchal jsem zpět k doupěti. V tlamě zajíce, který byl mrtvý sotva pár hodin. Už mě bolela tlama z toho vláčení jeho těla - mohl jsem si vybrat lokaci blíže doupěti pro lov. Ale nebudu přeci okrádat naši vlastní faunu. Na chvilku jsem opět postál u dvou hrobečků, ale vnitřní volání bylo silnější. Přiběhl jsem v momentě, kdy jsem viděl Lavaris ležet venku. Její břicho bylo obrovské, skutečně nepotrvá moc dlouho a na světě bude pár dalších hladových krků. Pár dalších andílků. Pomalu jsem přišel k Lavaris, pustil před ní zajíce a sám se svalil do trávy. Láskyplně jsem jí olízl ouško. "Jak se cítíš?" Taková byla má první slova po dlouhé době nevidění se.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru