Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 9:02 am
ZJ
Byla jsem nadšená stejně jako Rue. Konečně jsem se po dlouhé době dostala k vodě. Když jsem tu byla naposledy, byl tu Toshi. A pak jsme hledali doupě... no, budu to Rue muset někdy ukázat, ale s tím počkám na Toshira. Pomyslela jsem si. Když jsme dorazily k jezeru, byla moje nálada hned o mnoho lepší. Vběhla jsem do vody a rozstříkla ji všude kolem. Pak jsem se podívala na dcerku. "Chceš lovit ryby, něco jiného nebo ti mám ukàzat co umím s vodou? Vyber." Zavrtěla jsem ocasem.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 9:12 am
YLLIN
Tábor-Brloh Yllin a Acia
Tá neschopnosť. Tá moja vlastná neschopnosť... pomyslela som si a pozrela som sa na alfu Vagra. ,,Áno už je to lepšie." povedala som. Videla som že Roxynor dochádza trpezlivosť. Naozaj, už mala zrejme toho dosť. ,,Áno môžeme ísť. Ale ty, by si sa mal vrátiť čo najskôr do Tábora." povedala som svojmu partnerovi. Naozaj, toto stretnutie zrejme neurobilo dobrý dojem. ,,Nevyčítaj si, že Acio, proste on nevie, čo je svorka a ako to chodí." povedal Rascal. Myslím, že by som to zvládla aj sama... pomyslela som si ale potom som sa od svojho zámeru opustila.,,Môžeme ísť." povedala som a s pozdravom obom alfam som sa vybrala smerom z Tábora. Narobila som si týmto spôsobom veľa problémov. Cestou uvažijem o mnohých veciach. Takto to ďalej nemôže ísť. Urobili sme zo seba hlupákov. povedala som Rascalovi. ,,Yllin, chcem len povedať, že ty za nič nemôžeš. Áno pravda, musíš sa trochu krotiť. Tvoja a najmä jeho rebélia, vám skôr uškodí ako pomôže. Tak skús... Aby sa Acio dostal do Tábora čo najskôr, prepožičaj mu svoje krídla." vysvetlil svoj návrh Rascal. Myslím, že hovoril logicky. Musela som so svojim patrónom súhlasiť. Keď som zastavila pred brlohom. Pozrela som sa na Acia. ,,Aby si sa do Tábora dostal rýchlejšie ako obvykle, tak t prepožičiam svoje krídla. Ak sa ich chceš zbaviť, jednoducho si ich odmyslíš a oni zmiznú, nepokúšaj sa o to za letu." povedala som mu a otrela som sa mu o krk. Na jeho chrbte sa v záblesku svetla objavil pár krídeľ. Terazpoletí rýchlejšie ako severný vietor. Dúfam že sa mu cestou nič nestane.  ,,Veľa šťastia so skúškou, a pokús sa byť pokornejší. Ale nie podliezavo." povedala som mu radu a potom som vošla do brloha, kde som sa zvalila na kopu lístia... Čakajú nás ťažké dni. pomyslela som si unavene.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 2:34 pm
Před doupětem
Čas plynul neskutečně pomalu a já se začínala nudit. Už se mi nechtělo dále vystlávat doupě, ani mi to už nejde. Je to tam vystlané jak pro princeznu. Po nějaké chvíli, kdy jsem ležela se zavřenýma očima, ale, stále ostražitá, nespala, jsem ucítila váhavé kopnutí, druhé, hned po něm, bylo silnější. To prvné bych považovala spíš za pohyb vlčátka. Zvedla jdem se a sklonila hlavu k břichu. Holčička či kluk? Ať to bylo cokoli, zašeptala jsem s letmým úsměvem: ,,Neboj, brzy budeš venku, maličký." Jakoby kopnutí přilákalo i otce, objevil se Noz. Vesele mi zajiskřilo v očích, oblízla jsem ho na čenichu. ,,Nervózní, jako každá matka před porodem, ale... s tebou to určitě zvládnu." Usmála jsem se a opět sklonila hlavu k břichu. ,,Už kopají. Cítím, že brzo půjdou ven." Netušila jsem kolik jich bude. Kolik bude holčiček, kolik kluků a... Ne, mrtvá být nesmí. Jinak bych to přikládala tomu, že jsem špatná matka a že vždy něco pokazím. Zajíce, kterého Noz přinesl jsem si však všimla jen letmo. K jídlu jsem vůbec neměla chuť.
avatar
Onyxia de Ainet
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 19. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii de Orietr
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 2:51 pm
Lavarisino bříško
Opět jsem se probudila a neočekávaně zase v tom stejném místě, v prázdnu a temnu. Třeba existuje jiný svět než tento, to jsem doufala s velkou pravděpodobností. Přece jen jsem se chtěla dostat ven z tohoto prostoru. Tušila jsem, že musí existovat něco více než je toto. Tato stěna, já samotná a pár těch dalších kuliček. Musí toho být víc! Silně jsem kopla zadním hybátkem bez nějakých myšlenek do stěny. Teď už chci vážně ven, tenhle svět mě zde nebavil.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 5:18 pm
Před doupětem --> Doupě
Než Noz stačil odpovědět, dostalo se mi kopnutí od toho aktivního vlčete, které se ozvalo před chvílí a mě zachvátily stahy a věděla jsem, že teď už je to opravdu tady, a že mrňousek chce ven. Zalapala jsem po dechu a okamžitě jsem se začala plazit k doupěti zatínajíc zuby. Nozovi muselo být jasné, že to na mě přišlo. Sklouzla jsem se do doupěte, uložila se do pelechu, který jsem si krásně vystlala. Uvelebila jsem se, aby vlče dopadlo do měkkého a já jsem opět bolestivě zatnula zuby a hlavu si položila na mech. Začala jsem tlačit, pomáhat prvnímu vlčátku na svět a po něm hned dalším. Muselo hned ven, chtěla jsem vidět, jaké krasavce v bříšku mám. Nemohla jsem se dočkat až vše bude za mnou.
avatar
Onyxia de Ainet
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 19. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii de Orietr
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 5:41 pm
Lavarisino bříško -- Doupě
V tomto okamžiku se něco divného tělo, jako bych najednou byla vyhazována od tohoto prostředí, že by konečně nadešel ten čas? Opravdu tomu tak bylo? Cítila jsem, jak jsem pomaličku odcházela odtud do něčeho jiného. Což mě rovnou zavedlo přes nějakou tu divnou jízdu. Vlastně byla to zábava, dokud jsem nedopadla na něco zvláštního. Celá tahle situace byla divná! Šimralo mě to po celém tělíčku. Hybátkem jsem se snažila nahmatat stěnu, ale ona kolem mě neblokovala mého pohybu. Co to?! Uvědomila jsem si, že už nejsem tam, kde jsem byla, ale svět tentokrát byl takový chladnější a to mě donutilo k tomu, abych poprvé se ozvala. ,,Kníík!'' zaskuhrala jsem, hýbala jsem se jen s tím vrchem a snažila se nějak pohybovat, i když dost marně.
Nozdormu de Ainet
Nozdormu de Ainet
Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 23. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 6:17 pm
Doupě
Když Lavaris vpadla dovnitř, bylo více než jasné, že je to tady. Nový život bude přidělen právě teď a tady. Také jsem vklouzl do doupěte, hlavou co nejblíže Lavaris. Už se ani nepamatuji, kdy jsem tady byl naposledy. Na kochání se ovšem nebyl čas. Musel jsem ovšem ocenit, jak útulno tady bylo. Vlčatům se to jistě bude více než líbit. Lavaris vypadala, že to, co prožívá, jistě nejsou nejlepší chvilky jejího života, nicméně výsledek této činnosti se již brzy začal objevovat. A pak vylezlo až na vystlanou podlahu doupěte. Byla... nádherná. Tak drobná, a tak rozkošná. Z většiny bílá, nahoře černá, ostrý přechod byl jasně oranžový. Ocasem jsem ji velmi lehce nabral a přiblížil k Lavarině hlavě. Sám jsem svou hlavu sklonil tak blízko, aby si mé, oproti malému tělíčku, obrovské oči mohly nového tvorečka prohlédnout. "Ahoj," zašeptal jsem a podíval se na Lavaris. "Je nádherná."
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 6:38 pm
Doupě
Bylo to bolestivé, ale vlče bylo venku vmžiku - sice jsem mu musela hodně pomoci, aby se dostalo na svět, ale chvilková o trochu větší bolest než ta, co se se stahy dostavovala neustále, byla znamením, že je venku. Stejně tak s pronikavým zakníknutím. Noz jej pozvedl k mým očím, které mi štěstím zajiskřily. Tělíčko bylo v barvě Nozovy pískové srsti s černými znaky a přechod mezi nimi byl vybarven do krásné oranžové. Netušila jsem, kde se vzala, ale to mi bylo úplně jedno, byla nádherná. Něžně jsem ji dostrkala ke strukům, aby se napilo. Zatím jsem zjišťovala, že prvorozený zázrak je holčička. Ale... co jméno? Její černá srst působila černě a blýskavě jako... onyx? Mám pocit, že onyx je černý. Dcerku jsem rychle oblízala a zbavila plodového obalu. Pak jsem Nozovi navrhla: ,,Co takhle Onyxia? To je pěkné jméno, no ne?" usmála jsem se navzdory bolesti, která pomalu doznívala.
avatar
Onyxia de Ainet
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 19. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii de Orietr
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 6:49 pm
Doupě
Něco mě shráblo na nějakou další podivuhodnou věc, která mi byla příjemná, protože na dotyk byla jemná než tam ta věcička, která mě šimrala. Najednou jsem zaslechla nějaký zvuk, nerozuměla jsem tomu, ale věděla jsem, že to musí znamenat něco, až na to že nevím co. Zesláble jsem zdvihla hlavičku, neviděla jsem, ale dost dobře jsem slyšela. A něco ty dvě divné příjemné věci mi říkali. Škoda, že jsem je nechápala. Ale jedno slovo mi bylo tak jasné a průzračné ze všech. Onyxia. co tohle znamenalo? To jsem já? Nebo jedna z těch oblud? No nic, raději jsem to nevnímala a připlazila jsem se nějakým způsobem k další jemné věci, která pěkně voněla. Pak jsem to ještě prozkoumala hmatem, než jsem uznala za vhodné, že mohu otevřít papulu a napojit se o tu divně zformovanou věc. Na tomto světě bylo fakt hodně divných tvorů a věcí!
Nozdormu de Ainet
Nozdormu de Ainet
Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 23. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 6:58 pm
Doupě
Pozorovat Lavaris, jakou radost má z našeho prvního potomka z tohoto vrhu, bylo k nezaplacení. Maličký tvoreček všechno objevoval, třebaže vlastně ani neměl jak. Začal jsem přemýšlet nad jmény, jenže mé přemýšlení přerušil sladký vyčerpaný hlásek patřící Lavaris. Onyxia. "To zní..." podíval jsem se na naši malou, "skvěle. Trefně. Miluji to," řekl jsem a upřímně se usmál. Hned jsem se ovšem podíval na Lavarino bříško a věděl, že Onyxia nebude jediným přírůstkem. Tedy doufám. Nechci, aby zažila to samé, co Liamey, tedy vyrůstat bez jakýchkoliv vrstevníků. Liamey... kde vůbec vězí? Doufám, že se ukáže, jakmile už budou všichni její sourozenci na světě. Vidět celou rodinu dohromady... to by bylo krásné. Po celém těle se mi rozlehla euforie stejně tak, jako ještě nervozita z toho, co přijde. "To zvládneš, má milá. Neměj strachy."
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Mar 23, 2017 10:36 pm
Tábor - všude kolem doupěte
Povzdechla jsem si. Byla jsem pryč už opravdu hodně dlouho, jak se ale má jeden pokoušet socializovat, když se nenaskytne příležitost? Odfrkla jsem si a otočila se a loudala zpátky k doupěti. Něco se mi v hlavě urovnalo, něco ne, každopádně jsem nad tím ani nechtěla přemýšlet. Čím víc jsem se ale přiblížovala, tím víc mi něco nesedělo. Co se děje mi došlo až opravdu blízko doupěte, a později mi také bylo jasné, že Lavaris má společnost. Šla jsem čím dál pomaleji a netušila jsem co dělat. Nehodlala jsem rušit veledůležitou rodinnou chvilku. Překážela bych. Ano. Tak je to. Tady si sednu a tady počkám... Ujasnila jsem nejdřív sama sobě, že tohle je správně. Velmi rychle jsem ale zase vyměkla a z jakéhosi odhodlání se staly obavy. ...ale co když je něco špatně? Co pak? Mohlo by se klidně něco pokazit a Lavaris by mohla mít trable. Sedla bych si, ale to jsem nedokázala, alespoň jsem tedy nervózně chodila kolem doupěte.
avatar
Neara de Ainet
Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 25. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lyra
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Mar 25, 2017 10:54 am
Lavarisino bříško -> Doupě

Někde se ocitla a nevěděla kde. Nic neviděla. Snažila se nějak hýbat. Poté kopla do něčeho tvrdého a tohle poté parkrát zopakovala. Bylo tam teplo, ale za chvíly ji něco vytlačovalo. Neodporovala tomu a čekala co se bude dít. Cítila že z toho teplého místa se dostala někam jinam, přes to pořád neměla ani tušení co se děje. Něco zaslechla. Nějaké zvuky, které ještě nevěděla od kud vychází. Teď jí zbylo pouze vyčkávání, co bude dál. Čekala. Věděla že musí být něco víc. Něco jiné nebo, jinde. Ty zvuky se přibližovaly.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Mar 25, 2017 11:32 am
Doupě
Najednou jsem vyjekla, když se dostavila další bolest se stahy. Zatnula jsem zuby a pomáhala jsem dalšímu vlčeti ven. Brzy byla venku, bolest se zmírnila a já jsem se zahleděla na další vlče - na další malou dcerku. Šťastně jsem vydechla, překousla pupeční šňůru a pomalu jsem ji dostrkala k její sestřičce a strukům. Tam jsem ji začala oblizovat, až jsem ji zbavila všeho plodového obalu. Byla jsem šťastná - právě jsem měla čtyři dcery - z toho jednu adoptovanou. Co ještě nějaký syn? Malá vlčí tělíčka jsem v sobě cítila. A něčí přítomnost venku taky. Přemýšlela jsem, zda vyslat myšlenku, ale vypadalo to, že ten někdo se nechystá mi vlčata usmrtit. Snad jsem zahlédla i tlapky Licarix. 
Caendore
Caendore
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Mar 26, 2017 11:16 am
PELLKA
Modřínový les - Poblíž doupěte

Přikývla na jeho slova hlavinkou a koutky se ji vyšvihly do, u ní tak častého a téměř stálého, úsměvu. Když nakonec svolil, ocásek se ji dal do pohybu a ouška samou radostí vztyčila, i když se nezdálo, že by z tohoto návrhu byl nějak moc nadšený, přijmul a to bylo hlavní, ne? A kdo by je měl žrát? Však tu nikdo jiný nebyl. Teda, to si tohle již ne tak malé vlče alespoň myslelo, dosavad žilo v naivní představě, že na světě jsou jenom oni a nic jiného. Žádná jiná zvířata. Jakmile dal modře zbarvený taťka rozkaz, již ne tak neohrabaně se zvedla ze země a s občasnými záseky se vydala rychlým "krokem" zpět. Tlapky se ji občas pletly do sebe, nebo se před ní objevila jakási překážka, tudíž několikrát zastavila a promýšlela situaci, jak se dostat přes ty věci se svým ještě ne tak silným tělem. Nakonec ale svého taťku dohnala a vesele se na něj usmála.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Mar 27, 2017 3:46 pm
Tábor


Moc dobře jsem viděl, že by nejraději zavrčel také. Podle toho všeho, jak reagoval, jsem hádal, že mohl být podobně impulsivní jako třeba Brand a také dost možná nebyl zvyklý na autority. Tušil jsem, že to může být problém, ale také zároveň i výhoda. Tenhle vlk totiž mohl pracovat sám o sobě a nepodlézat případně mohl uměl myslet logicky a ne jako tupé zvíře. Takže to ještě bude zajímavé. Pomyslel jsem si. Tak to vskutku ještě zajímavé bude. Odpověděl mi v mysli též můj patron Gar. Už jsem ho dlouho neslyšel, takže mě potešilo jej slyšet zase. Přikývl jsem Aciovi. "Fajn, tak už ať jsi zpátky." Stejně ta zkouška nebude hned. Ale také nebude snadná. Alespoň jsem doufal v to, že nebude příliš jednoduchá.
Podíval jsem se na Roxynor. "CHtěl, ale dostal příkaz, aby odvedl Yllin do doupěte." Vysvětlil jsem to své partnerce.
Blix von Joltstein (†)
Blix von Joltstein (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Mar 27, 2017 5:30 pm
/Poblíž doupěte/
Jakmile jsem dorazil k doupěti, ohlédl jsem se za sebe doufajíc, že uvidím dcerku Pellku. Nadšeně jsem se zazubil, jakmile jsem ji spatřil. Stihla mě. Je vážně dobrá... pomyslel jsem si, ale nic na sobě nedával znát. Poté jsem se sehl k zemi a přičichl. ,,Scheiße..." odsekl jsem pěkně po německy, hlavu natočil na dceru. ,,Pepko mám špatnou zprávu. Nestihli jsme to. Odešli dříve, než jsme doběhli." zavrtěl jsem nespokojeně hlavou, poté jsem ji opět zvedl do normální výšky. Ale co teď? Půjdeme za nimi, nebo zkontrolujeme doupě?
Greeny Orcan (†)
Greeny Orcan (†)
Počet příspěvků : 60
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Mar 27, 2017 5:34 pm
/Misty Forest/
Nadšeně jsem taky vyskočil bráškovi okolo krku, ale jelikož on ihned seskočil, neudržel jsem rovnováhu a pěkně nemotorně, s kotrmelcem žuchl na zem. Začal jsem se chichotat, ihned jsem se zvedl, oklepal se a sedl si. Mávajíc ocasem jsem nadšeně sledoval brášku, však poté jsem obrátil zrak na toho dospělého. ,,Nevím... máš nějaký nápad, kam bychom mohli jít?" zeptal jsem se ho zvědavě, možná teď na mě příliš vážným tónem. ,,Vlastně nejsme ani ve smečce..." pravím následně trochu zamyšleně.
Horrie Orcan
Horrie Orcan
Počet příspěvků : 38
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Horrie Orcan
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Mar 27, 2017 7:22 pm
Misty Forest

Pobaveně se zašklebím, když Greeny udělá kotoul vzad. Složím své kosti, maso a zelené chlupy včetně mozku (=sebe) vedle brášky. A kouknu se na dospěláka s patkou. Pak na zpět na mé dvojče. A potom mu dokonce i odpovím. ,,Nemám sebemenší tušení. Můžeme si jen tak běhat po lese. Běhat, ne lézt po stromech." Pousměju se a zamyšleně nakloním hlavu. ,,No, přijde mi, že v té smečce s tím modrým jsme nebyli vítáni." Zhodnotím nakonec a opřu se tlapkama o trávu.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 28, 2017 4:37 pm
Brloh Yllin a Acia
Pozrela som sa po brlohu. Bolo to príjemné miesto v peknej úžľabine medzi skalami. Toto miesto som si obľúbila, najmä preto, že to bola dobrá zašíváreň a vhodné miestečko na výchovu potomkov. Medzi týmito stenami chcem priviesť na svet už druhý vrh svojich potomkov. Zložila som zo seba tmavý plášť. Látka skĺzla na zem a ja som ju zodvihla a položila do skalného výčlenku. Schúlila som sa do klbka na hromade lístia a privrela oči. Takto pomaly som si šetrila energiu na nastávajúce hodiny.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Mar 28, 2017 5:00 pm
Yllinino bříško --> Doupě Yllin a Acia (prostě ven z mamči)
Znovu se ta věc, která ji obklopovala pohnula, už ji to štvalo, chtěla pryč odtamtud. Už by měla vypadnout. Pomaloučku se přibližovala k věci, kterou považovala za jakýsi východ z věci. Ven odtamtud to šlo velmi těžce, mokro ve věci vystřídalo suchu, ve kterém si nemohla zvyknout dýchat, lapala po dechu a podivně kníkala. Náhle se jí nadmulo bříško, nadechla se a zase vydechla, zvykla si. Znovu zapípala, aby zavolala pomoc, protože náhle pocítila takový pocit prázdna uvnitř sebe. Měla jednoduše hlad. Podivnýma tyčkama na jejím konci (nohama) zašmátrala kolem sebe ve snaze se jakkoli pohnout, nešlo to. Zakňourala.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru