Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Tario & Dino & Rias » Green Trio

+2
Dino de Mal
Tario de Ornet
6 posters
Goto down
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Tario & Dino & Rias » Green Trio - Stránka 2 Empty Re: Tario & Dino & Rias » Green Trio

Wed Jan 31, 2018 2:17 pm
Poslouchala jsem je oba a pozorovala je. "Co by. Občas to chce od vlčat vyčistit si hlavu." Odpověděla jsem na jeho dotaz toho nejzelenějšího. "Krom toho co jsem tu přišla a přidala se do smečky, jsem nevytáhla paty z území. Teda jen jednou a to, když jsem si našla partnera. Byla to zajímavá náhoda." Pověděla jsem trošku mimo tému, ignorujíc fakt, že je to asi vážně nezajímá.
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Tario & Dino & Rias » Green Trio - Stránka 2 Empty Re: Tario & Dino & Rias » Green Trio

Fri Feb 02, 2018 10:43 am
Otočil jsem se jako první na Taria, který mi přišel zajímavý nejen svým vzhledem, ale taky povahou a znalecky na něj pokýval. Musel jsem mu v tomto dát za pravdu. ,,Ano, myšlenky čtu a taky rád cestuju. Už jsi byl někdy třeba ve Španělsku?" nahodil jsem random zem, co mě napadla možná jenom kvůli tomu, že odtamtud pocházím. V tom se ale ozvala Rias, tak jsem si dovolil otočit se nyní na ni. ,,Od vlčat?" lehce tázavě jsem nadzvedl obočí. Tak mladá vlčice a už má vlčata? Hm, nezdá se. Ikdyž, já s Bethany jsme asi nebyli jiní... pomyslel jsem si. Viděl jsem, že se vlčice strašně ráda poslouchá. Atmosféra tu však byla poněkud formálnější, než na kterou jsem zvyklý, proto jsem se rozhodl, že to trochu opepřím. ,,Hele, co si dát soutěž, kdo se jako první vyškrábe tam na ten strom?" myknul jsem hlavou k nejbližší vrbě. ,,Přece tu nebudem jen tak stát a pomlouvat smečku..." štěkl jsem na ně povzbudivě. Já sám bych neměl koho ze své smečky pomlouvat, neboť jsem s vlky tam byl spokojený, a co víc, téměř o všech jsem měl vesměs přehled. Byl jsem přeci beta a ta by jej mít měla.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru