Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 28, 2017 11:41 am
/Fénixův les/
Výrazně jsem zpomalil a nakonec úplně zastavil, ihned vedle Bodky. ,,Chci se přesvědčit, že lidi, kteří chovají psy jinak, než na zabíjení, nejsou tak špatní," pověděl jsme fence a otočil se k ní rýhou na zádech ve tvaru N, která mi ještě pořádně nezarostla srstí. ,,..a proč si myslíš, že mi chybí tlapka?" dodal jsem a povzdechl si. Nakonec jsem se choulil do klubíčka a zazářil. Ta záře mě zvětšila a jakmile jsem se opět rozvinul, měl jsem nohy i ruce, ale ne ocas. ,,I toto je důvod."
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 28, 2017 1:16 pm
Aralský les

Orfeon se hrdě postaví. Vypadá šťastně a když zachytí pach zajíců, vyběhne po stopě. Na jeho poznámku o zajících jen kývnu a vyběhnu za ním. Opravdu mě zajímá, jak lov dopadne. Vlastně je to můj první lov na tomto území, kdy nelovím sama. Napadne mě. A lovím s Orfeonem, to je také hezké. Nevím proč, ale jsem ráda, že lovím zrovna s ním. A s kým jiným? Pomyslím si. Zas tolik vlků tady ještě neznám. Vlastně znám jen Bodku, Aika, Destiny, Orfeona, Alfu Zeala a bývalou Alfu Attie... A to jen jménem... Pomyslím si a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 28, 2017 2:24 pm
//Nejsem zvyklá být dominantní... Very Happy
/Arabský Les/
Běžel jsem za zajíci, které jsem však bohužel zatím neviděl. Radost na mě šla vidět, nedivil bych se, kdyby si jí Půlnoc už všimla. Byl jsem jako v sedmém nebi, bylo možné, že je to kvůli ní? Ale ne, nejsem tu, abych si života užíval, musím se dostat do vedení smečky a zachovat rod! Ale... když ono to někdy nefunguje jedno bez druhého! zamyšlen jsem neočekávaně změnil směr a Půlnoci, která mě dobíhala, vletěl přímo do cesty. Na poslední chvíli jsem nadskočil a zakoukal se na ni. ,,P-promiň... špitl jsem a znovu zavětřil. Opět jsem nabral původní směr, ale oči mi stále utíkaly k ní. Začervenal jsem se.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jul 28, 2017 3:04 pm
Aralský les

Orfeon byl šťastný, to bylo vidět. Já také byla šťastná, nevím proč. Kouknu po Orfeonovi a všimnu si, že míří ke mě. Už je ale pozdě a Orfeon mi vběhne do cesty. Nadskočí a omluví se mi. "Nic se neděje." Řeknu a usměju se. Přijde mi samozřejmé vlkům odpouštět, když to neudělali schválně. Rozběhnu se za ním, skočím přes křoví přede mnou a běžím dál za Orfeonem.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jul 29, 2017 11:41 am
/Aralský Les/
Po chvilce běhu s Půlnocí v patách si všimnu jednoho zajíce, zbytek by měl být pravděpodobně v houští. Ušklíbnu se a otočím se k Půlnoci, výrazně zpomalím. Nadběhnu jim a doženu je k ní. Tak je polapíme z obou stran. bleskne mi hlavou a v tu chvili už zase zrychluji. Možná běžím i rychleji, než kdy předtím a naplno si to užívám. Dělám kolem stáda zajíců okruh, ve snaze je nějak nepoplašit a jakmile se dostanu před něj, zavyju a rozběhnu se proti nim. ,,Chytej!" zavolám na vlčici, přičemž tyto drobné tvory ženu naproti ní, samozřejmě ujištěn, že se nám jich nepodaří polapit ani polovina.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jul 29, 2017 12:14 pm
Aralský les

Ucítím blízko zajíce. Jsou tady někde. Jeden je blíže k Orfeonovi a ostatní cítím kolem v křoví. Orfeon zrychlí začne běžet kolem zajíců a když je před nima, zavyje a zavolá na mě, ať chytám. Vyrazím naproti nim a toho prvního kousnutím zabiju. Hned skočím po dalším, ten mi však těsně uteče. Zajíci se nám snaží vyhýbat, ale ne každému se to povede. Lépe řečeno, zatím se to nepovedlo tomu prvnímu.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jul 29, 2017 5:50 pm
Fénixův les
Pozrela som sa na Arca. Švihla som kratším chvostom a môj pohľad zmäkkol. Chudák, niektorí ľudia sú fakt zlý... Ale moji by to neurobili, moji sú dobrý. pomyslela som si. ,,Tí sú dobrí, hádžu ti aportky a majú ťa radi. Ak sa ti niečo stane, letia k ujovi veterinárovi. Ten lieči nás psy aj iné zvieratá." riekla som pokojne. Bola som rada, že aj keď som pes majú ma celkom radi.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jul 29, 2017 10:27 pm
/Aralský les/
Půlnoci se povedlo zadávit první oběť našeho dnešního společného lovu, donutilo mě to se na ni pousmát. ,,Lovíš dobře," pochválil jsem její refexy a znalecky na ni pokýval. Uznávám, že toto jí půjde. Že smečce k něčemu bude. Třeba se i jednou vyhoupne výše. napadlo mě. Ihned jsem také hbitě zareagoval, když jeden zajíc běžel mým směrem, jakmile spatřil Půlnoc. Sice se mě pokoušel zmást svými vysokými skoky, já jsem byl ale rychlejší a obratnější, než on. Zachytil jsem do čelisti jedno jeho ucho a jakmile začal křepčit, připlácl jsem si ho tlapou tak silně, že ho to dorazilo. Poté jsem mu pro jistotu ještě přetnul zuby dýchací trubici a maso bylo přede mnou. Pozoroval jsem zbytek unikajících zajíců a rozběhl se za jedním z nich v naději, že tento usmrcený zde počká. Nepoběžím daleko...
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jul 29, 2017 10:32 pm
/Fenixuv Les/
Poslouchal jsem Bodku. Její řeč byla velice zajímavá. Byla zábavná a poučná, ale většině slov se mi ani tak nepovedlo porozumět. Až skončí, zeptám se jí. Potřebuju vědět přece všechno! Jakmile opět skončila, koukl jsem před sebe, jakobych snad něco mohl vidět. ,,A co je to ten aportek? A veterináři nejsou ti zlí, co působí bolest, že ne?" zeptal jsem se zvědavě. Ano, byl jsem zvědavý. Možná až nezdravě příliš.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Aug 02, 2017 2:37 pm
Fenixuv les
Arco počúval so zjavným zájmom. ,,Aportek, to je palica alebo loptička, ktorý ti človek hodí a ty sa po ňom rozbehneš a donesieš im ho nazad aby ti ho mohli opäť hodiť. Podľa mňa úžastná zábava." povedala som a švihla kratším chvostom. ,,Veterinárov, nemám moc v láske, ale pomôžu ti. Keby si sa dostal do rúk týmto dvojnožcom, tak by ti pomohli. Keby si mal ešte nohu, tak oni by ti ju urobili tak aby opäť fungovala." riekla som.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Wed Aug 02, 2017 10:15 pm
/Fenixův les/
,,Hustý! To by mě mohlo bavit," pověděl jsem a jak jsem byl stále v lidské podobě, tak jsem se sehnul a rukama nemotorně hmatal po zemi, než se mi povedlo jednou dlaní narazit na klacík. Uchopil jsem jej a opět se lidsky vzpřímil. Napřáhl jsem tlap- teda pardon, ruku, a švihl s ní do dálky a upustil onen klacík. ,,Bodko, přines aportek!" zasmál jsem se, načež jsem se jediným zábleskem proměnil opět ve vlka a uvelebil se do sedu hned vedle svého bratra.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Aug 04, 2017 2:01 pm
Fenixuv les
Mohutne som švihla chvostom a sledovala som ako sa Arco mení na človeka a dvíha palicu. Hodil ju ďaleko do krovia a ja s výrazom šialeného paličkového maniaka som sa vrhla za hodenou palicou. Onedlho som sa vracala k obom vlkom, teraz bol Arco už ako človek. Palicu som niesla v tlame a hrdo švihala chvostom.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Aug 04, 2017 3:39 pm
Aralský les

Když mě Orfeon pochválí, začervenám se a řeknu: "Děkuju." řeknu a zkusím chytit ještě jednoho. Skočím po něm, ale jemu se podaří mi uhnout, sice dostane mojí tlapkou tak, že se převalí na záda, ale hned vstane a uteče pryč. Ale jeho stopa je vidět, protože moje drápy ho přeci jen trošku zranili. No, ne dostatečně, aby uběhl jen pár skoků... Rozeběhnu se za ním a zajíc trošku zaostává za zbytkem, který pryč. Potom si všimnu, že za nimi běží i Orfeon. Loví toho samého? Napadne mne. Přeci jen, je zraněný, tak proč ne?
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Aug 11, 2017 11:44 pm
Území Kirigakure -> Hranice Kirigakure -> Hranice SSF
Za celou dobu jsem si nevšimla, že má křídla. Chvíli jsem nad tím překvapením stála s otevřenou tlamou. Poté jsem zatřepala hlavou. ''Obdiv až v Zeiss Niro.'' Napomenula jsem se a rozeběhla jsem se směrem k hranicím. Po nějaké době jsem tam konečně doběhla. Man'yak už tam seděl. ''Dej mi vteřinku.'' Posadila jsem se a vydechovala. Poté co jsem popadla druhý dech, jsem se postavila a podívala se na něj. ''Dobře. Můžeme.'' Prohlásila jsem a došly jsme do třetí sviťácké smečky.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Aug 11, 2017 11:55 pm
HRANICE >> OKRAJ TÁBORA
Nira přiběhla. Co si budeme povídat, Man'yaka trochu iritovalo, že musel čekat, chtěl to mít z krku. Na druhou stranu to chápal. Neměla křídla. Kývl tedy, a když řekla, že mohou jít, přikývl a tichým poklusem se rozeběhl po území. Byl zašpiněný sajrajtem a prošel dvěma smečkama, nebál se moc o svůj Zeisský pach. Jakmile zachytil více pachů, které vedly jedním směrem, věděl, že jdou správně. Lehce zpomalil a přikrčil se, když již v dáli zahlédl vlky. Schoval se do vysoké trávy a plížil se blíže, dávajíc si pozor, aby na něco nedupl nebo ho neprozradil pach. Nakonec se dostal nebezpečně blízko, na doslech. Přimhouřenýma očima se snažil přitom zachytit slova vlků tam, až ho zaujal hovor tří vlků. Bílý vlk, modrá vlčice a černý vlk s bílými křídly. Nadzvedl obočí, když zaslechl slova 'ještě pořád jsem Alfa' a další části hovoru. Z toho usuzoval, že se toho postu hodlal vzdát a když poté promluvila modrá, nebylo pochyb, že ona mohla být kandidátem na budoucí Alfu. "Vidíš to? Ty tři vlky. Myslíš, že to jsou oni?" Poslal myšlenku Niře. Poté se ještě více přikrčil, když se plavosrstý vydal s modrou pryč z tábora. "A máme to. Doufám."
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Aug 12, 2017 12:11 am
Hranice ->> Okraj tábora
Běžela jsem za ním a za pachy. Dělala jsem téměř stejné pohyby jako on, jen, abych neudělala tu stejnou chybu dvakrát. Vedle Man'yaka jsem sledovala tři vlky. Přivřela jsem očka, abych z té dálky dokázala rozeznat jak vypadají. Mlhavý pohled přes pravé oko, mě tak iritovalo, ale musela jsem se s tím naučit žít. Možná, že i jo. Vypadá na Alfu, nebo aspoň tu budoucí. Myslela jsem, že už proběhlo jmenování. No to je jedno. Víme kdo bude další na řadě a to je hlavní. Pomyslela jsem si na Man'yakův účet. Udělala jsem v plížení pár kroků vzad, hlídajíc, že pode mnou nic nekřupne. Tak vyrazíme už radši do Zeiss. Pomyslela jsem si a čekala na Man'yaka.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Aug 12, 2017 12:16 am
OKOLÍ TÁBORA >> ÚZEMÍ ZA HRANICEMI SMEČEK
"Plácali cosi o Alfování. Jestli ještě nejmenovali, plánovali to. Aspoň můžeme říci Naiome, že víme kdo je současný Alfa a kdo asi bude budoucí," řekl směrem k Niře. Neznal jejich jména, bohužel, ale to by musel nějak zakročit a Naiome řekla, že to dělat nemají. Už se jen těsil, až bude zpět v Zeiss. Nechtěl se vracet cestou, kterou sem přišly - přes Kirigakure. Ještě by jen někdo chytil. Prostě šup šup pryč z Fénixe na území nikoho a alou do tábora podat hlášení. Cítil, jak mu v žilách pulzuje adrenalin, zároveň věděl, že jakmile se zastaví, vyčerpaně padne k zemi. Proběhali co mohli. Byl rád, že nenechalý žádné pachy - Nira furt smrděla jako tulák, což i oficiálně byla a z něho byla cítit Ishimura a Kirigakure, plus špína z řeky. Kývl na Niru a odplížil se směrem od tábora, načež vyskočil na nohy a tryskem se rozeběhl ke skalám. Cesta přes ně byla těžší, než cesta přes ty Zeisské - tyhle neznal a párkrát mu sklouzla tlapka. Litoval, že nemůže letět, ale nechtěl nechat Niru za sebou. Při sestupu navíc šlápl tak nešťastně, že sjel dva metry, než se zastavil tak tak o jeden vystouplý balvan, jinak by byl dole. "Sakra," zavrčel a přihodil několik nepublikovatelných nadávek. Jen co byl ale na druhé straně, mimo Fénixe, značne zpomalil. Cítil se o poznání bezpečněji. Odtud zároveň věděl, kudy lehce trefit do Zeiss. Nehodlal už ani běžet, jen se podíval na Niru, jak to zvládá a pomalým krokem se vidal směrem přes území nikoho k Zeisským horám.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Aug 12, 2017 12:24 am
Okolí tábora ->> Území za hranicemi smeček
Přesně tak. Kývla jsem a společně s ním vyběhla jinou cestou, než jsme tu přiběhli. Doufala jsem, že alfa bude potěšena a já neskončím hluboko v zemi rozervaná Zeisskou alfou. Běželi jsme přes jakési hory. Man'yakovi několikrát podklouzla tlapa. Když sjel o něco víc, tak jsem jen vytřeštila k němu oči. ''V pohodě?'' Zeptala jsem se, když jsem k němu sestoupila a odposlechla si pár jeho nadávek. Když už jsme byly mimo území Stříbrného Fénixe oddechla jsem si. ''Teď už to vezmeme pomaleji ne?'' Otočila jsem se k němu a šla vedle něj.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Aug 13, 2017 10:17 am
/Aralský les/
Vzpírám se chladnému větru, ba i dešti, kdyby byl, rozběhnu se znovu dále, ke stádiu zajíců. Už se blížím, jsem jim v patách. Během a několika následných prudkých pohybů se mi povede chytit můj druhý dnešní zaječí úlovek. Vzápětí mu přehryznu dýchací trubici a vítězoslavně, zastavujíc se, se otočím k Půlnoci. Zbylé zajíce nechávám uprchnout. Na krátkou svačinu dva stačí... pomyslel jsem si a poklusal blíže k Půlnoci. Cestou se mi povedlo sebrat i můj první dnešní úlovek, takže jsem nyní v tlamě nesl dva mrtvé zajíce najdenou.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sun Aug 13, 2017 10:29 am
/Fénixův les/
Bratr stále nevnímal, tak jsem se pouze zastavil. Byl jsem v naprostém klidu a bylo mi vcelku jedno, kolik vlků kolem je. Nicméně, nedaleko jsem cítil dva cizince, možná i vyhnance, tak jsem na malou chvíli znejistěl. Vážně ale jen mírně, protože jsem věděl, že tu mám kamarádku a bratra, se kterými si nejen užiju legraci, ale taky budeme snad držet pospolu. To aportkování je skvělý! nadšeně jsem si poskočil.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru