Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 08, 2018 7:46 pm
Aysu
Přemýšlela jsem, co budu dělat. Domů jsem se vrátit nechtěla, neměla jsem tam žádné přátele a vlastně nikoho, kdo by mě měl rád. Tomu místu se nedalo říkat domov. Tady jsem však neznala vůbec nikoho a navíc to byla otcova smečka. Otcova smečka nebo smečka, kde se Argdem promenáduje, jakoby mu patřila? Navíc ať už se tam stalo cokoliv, Argdem se bude vychvalovat před každým, koho potká. Rozhodnuto. Opatrně jsem se rozhlédla okolo. Tábor byl docela klidný a poblíž nikdo nebyl. Evidentně moje rozhodnutí nebylo až tak dobré, jak jsem myslela. Stejně neumím nikoho oslovit, došlo mi. Proto jsem zůstala na svém místě a rozhodla se zvážit další potencionální možnosti.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 14, 2018 8:54 pm
TÁBOR
Nikdo mi zde nechce pomoci. Ba si mě ani nevšímá. Pomyslel si Zechariah, když si prohlížel tábor a vlky v něm. "Divíš se? Proč bys někoho zajímat měl. Jsi vlče, malé, nezajímavé." Ozval se patron. Jeho slova zrovna nepomohla k tomu, aby mladý vlček nabyl nějakého sebevědomí. Poté však ucítil zvláštní emoci, směřující směrem od jeho patrona. Temné, samolibé pobavení. "Možná by to chtělo jim vrýt do hlavy, že si zasloužíš být ve středu pozornosti," zamručel. Náhle Zechariah pocítil lehký pokles energie ve svém hrudníku, zatímco se mu rychlil tep a naježila srst. Kolem něj se zdvihl vítr, jak se v táboře objevilo tornádo. A ne jen tak obyčejné, nýbrž plné skleněných ostrých střepů. Zechariah automaticky vyštěkl a až poté vzniklo skutečné peklo, protože se v tornádu objevil oheň - ten rozžhavil střepy, kteřé řezali všechno a všechny, co byli poblíž, zároveň zapaloval suché barevné podzimní listí, stejně jako stromy a keře, nacházející se v táboře. Co se to dějě? "Ty se děješ."
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 14, 2018 8:57 pm
Tenebris
~Písečná louka -> Tábor Kirigakure~
Tenebris se zrovna chystala k útoku, když se najednou Zechariah zvedl a odešel. Jen tak. Zjevně to nikdo nezaregistroval, jen se všichni začali rozcházet. Bylo to... divné. Ale tak, ji to zajímat nemuselo. Její syn očividně odešel od Demona a to jí stačilo, měla šanci ho získat zpět. Pak se vedle ní objevil Argdem, jeden z vlčat kirigakurského hraničáře Chodce a ishimurské Delty Haske. Ačkoliv Tenebris věděla, nebo minimálně tušila, kam Zechariah směřoval, přesto vlčkovi poděkovala. Potěšilo ji, že jí takhle mladý vlček podává hlášení. Haske s Chodcem jsou dobří rodiče. A z malého Argdema bude dobrý člen smečky. Pomyslela si, pak se zvedla ze země, vytřásla si z kožichu jehličí, prach a bůhví co ještě, které se jí tam dostalo při pobytu mezi stromy, a vydala se za synem. Hiawatha se mezitím přesunul do Teniny mysli.
Netrvalo to dlouho a vlčice dorazila do tábora. Byl tu čilý ruch, jako vždycky. "Zechu?" Zavolala, protože ho mezi tolika těly nemohla najít.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 14, 2018 9:06 pm
TÁBOR
Náhle uslyšel Zechariah hlas. Známý... a přesto ne tak docela. Chvíli mu trvalo, než si jej dokázal zařadit. "...mami?" Došlo mu nakonec. "Jí si nevšímej. Pokračuj... pokračuj!" Slyšel v hlavě burácet démona, který si liboval z pohledu na tábor, který pomalu začínal být v plamenech. Mladý vlček si nedokázal pomoci, jeho vlastní pohyb byl navádět patronem úsidleným v jeho hlavě. Dupl a kolem něj se na několik metrů objevil ostnatý drát, bylo jej tolik, že se nedal jen tak přeskočit a už vůbec ne odejít, bráníc tak kolikoli břiblížit se snadno k vlkovi bez řádného pořezání nebo se zamotání. Vyděšený vlček, který nevěděl, co si se svou mocí počít, jen hleděl na svůj čin, který pokračoval, jak se tornádo pohybovalo a zapalovalo více a více dřeva a listí.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 15, 2018 8:26 am
Tábor
Z mého přemýšlení mě vyrušil ohnivý skleněný střep, který dopadl na mou srst a popálil mi bok. "Ale krucinál!" zanadávala jsem a vzhlédla. To si ze mě děláš srandu! Tornádo plné rozžhavených skleněných střepů se valilo přímo na mě. "Zastav to ty sebestředný idiote! Na co si tady hraješ?!" poslala jsem rozzuřenou myšlenku vlčeti, které za to mohlo. I když mělo vlče nejspíš dost velkou moc, nespíš nemělo páru, jak to všechno funguje. Nebyl čas utíkat, stejně bych to nestihla. Ochránila mě pevná ledová stěna, kterou jsem kolem sebe vytvořila na svou obranu. Byla dostatečně pevná, aby ten nápor vydržela. Hořící sklo se od nich odráželo a zářilo. Nevěnovala jsem tomu moc pozornosti. Dál jsem seděla a propichovala vlče pohledem. Ani ve snu by mě nenapadlo, že toho máme docela hodně společného, že jsme opuštění a uvnitř prázdní. Kdybych to věděla, možná bych s ním dokázala jednat jinak. Ale nevyznala jsem se v ostatních ani v sobě, takže jsem o tom neměla tušení. Jen jsem seděla a sledovala jsem ho. O nic zvláštního jsem se nepokoušela, nebyl to můj tábor a moje smečka. Tohle je jejich starost, kterou by si měli vyřešit oni.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 15, 2018 10:56 am
Tenebris
~Tábor~
Tenebris se otočila za jí dobře známým hlasem. Teď už jí nedělalo problém svého syna najít. "Zechu!" Zvolala a rozběhla se k němu. Cestu jí však překazil ostnatý drát. Na poslední chvíli vzlétla, takže ji nestačil polapit, přesto jí jeden z ostnů roztrhl kůži na noze. Co to...? Zmateně se rozhlížela. Pak uviděla ve středu ostnů Zecha. Nejdřív si myslela, že ho takto Demon uvěznil, pak jí ale došlo, že dráty tvoří Zechariah. Když zahlédla i ohnivé tornádo, zvedl se v ní vztek. Tornádo mířilo na... Aysu. Jednu ze smečkový z vlčat. Tenebris se jí chystala jít na pomoc, ale brzy zjistila, že to nebude potřeba, Aysu totiž tornádo šikovně zastavila pomocí ledového štítu. Tenebris se znovu otočila na Zecha, v očích jí plál vztek. Ten ale rychle zmizel, když si všimla bezmoci v Zechových očích. On to nedělá schválně! Došlo jí. Najednou si všimla, že se z její mysli vytratil patron. "Hio?" Zeptala se. Tady jsem, za tebou. Odpověděl. Tenebris se otočila a stála tváří v tvář světlému drakovi. Ten se na ni krátce podíval a pak vyrazil směrem k Zechovi, cestou se "obalil" ledovým štítem, aby mu dráty nemohly ublížit. Dřív než se Tenebris stačila vzpamatovat, otevřel tlamu a malého vlčka zmrazil. Tenebris se zatmělo před očima. Ne... Hio,
cos to udělal...
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 15, 2018 12:47 pm
TÁBOR
Mladému vlčkovi se roztřásla kolena. Mohl mít všechnu tu moc, ale dokud s ní neuměl zacházet, pouze z něj nekontrolovatelně a nešetrně vysávala energii. Když uslyšel hlas ve své hlavě, zdvihl jí a pohlédl na vlčici, která mu myslenku poslala. Jak? Jak? Jak to mám zastavit? Zeptal se vlčice v mysli, poměrně beznadějným tónem. Když ucítil Venta, který se poměrně dobře bavil, zoufale mrskl ocasem. "Já nevím jak!" Zakňučel. Poté za sebou uslysel známý hlas, taktak jej zaslechl kvůli zvuku poryvů vetru. Otočil se přesně ve chvíli, kdy zahlédl koutkem oka matku a těsně před sebou draka, vteřinu předtím, nez ucítil bolest, chlad a pocit ublížení. Ten, kdo mu měl být nejblíž a pomoci mu z této situace, jej raději jako hrozbu zneškodnil. A poté mu vše zčernalo, zatímco se mu srdce ztišili na minimum, pokoušejíc se vypořádat s chladem, který jej pomalu zabíjel. Nehybné, zmražené tělo padlo na bok, zatímco tornado zmizelo jako prach ve větru.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 15, 2018 2:46 pm
Tábor
Pořád jsem se pořádně nevzpamatovala ze smrti své kamarádky Yllin, která padla v boji. Zaujal mě však pohled mladého vlčka (Argdem) a při jeho myšlence jsem se zamračila. "Myslí si snad, že je nám smrt Alfy Yllin lhostejná?" Mojí myšlenku přerušila slova Jessie, kterou jsem napůl ucha poslouchala, ale po té jsem tam zůstala navým místě nemalou dobu pouze sedět a vyrovnávala jsem se se změnami. Yllinina smrt vrhala na všechno temný stín, ale Jessie byla více než dobrá náhrada. Post, úctu i respekt si zasloužila a já jsem ji věřila, že dokáže vést smečku dobře. Znala jsem ji od dob, kdy byla mladá, když jsem ji uviděla poprvé s Rose. Nevnímala jsem teď nic a všechny hlasy a obecně zvuky jsem slyšela pouze v pozadí svých vlastních myšlenek. Z toho transu mě probudila až tmavá srst s modrými i bílými znaky - Maura. "Mohu si s tebou pohovořit?" Zeptala jsem se jí zdvořile přes myšlenky, když jsem si vzpomněla na svůj vlastní záměr. Když jsem uslyšela zakňučení jednoho vlčete (Zechariah), tak jsem se za tím zvukem otočila. V tváři jsem pookřála, když jsem uviděla osamocené vlče, hlásající svůj hlad. Hned se ve mně probudil mateřský pud, i když já sama neměla nikdy vlastní vlčata a rozešla jsem se za ním. Nečetla jsem jeho myšlenky, jen jsem si všimla příchozí vlčice (Tenebris). Chvíli mi trvalo, než jsem si vzpomněla na její jméno, neboť nikdy jsem ji nepotkala. Znala jsem ji jenom z vyprávění jejího partnera, který trpěl, když ji postihla spavá nemoc, ale jako jedna z mála se dokázala ji postavit, probudit se, nejen žít, ale dosáhnout svého vrcholu v podobě vedení smečky. V táboře se však objevilo tornádo, plné skla a ohně. Překvapeně jsem zvedla hlavu a pomocí magie a vody z rostin, vzduchu, blízkého jezera jsem začala hasit to, co se zapálilo. Doufala jsem, že se nikomu nic nestalo, nikdy se nezranil, ale stejně bych ho ošetřila jako kirigakurská léčitelka. Kolem vlčete se objevil drát, který jsem neměla šanci přejít, ale dokázalo to nějaké stvoření, drak, který vlče zamrazil. Vytřeštila jsem oči a začala ho rozmražovat. Teď jsem zase jednou byla za svoji magii ráda. "Neboj se, všechno bude v pořádku," poslala jsem mu myšlenku a očkem pohlédla i na Alfu Ishimury. "Jste v pořádku Alfo Tenebris?" optala jsem se ji uctivě v myšlence a snažila se vlčkovi na dálku zachránit život rozmražením.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 15, 2018 3:59 pm
Tenebris
~Tábor~
Když se Tenebris zase vzpamatovala, všimla si bílé vlčice opodál (Hilary). Na první pohled poznala, že se jedná o vysoce postavenou vlčici, ačkoliv Alfou být nemohla, tou byla přece Yllin(//Tenuška ví jedno velké H o tom, co se děje v ostatních smečkách :'D). Očividně se pokoušela Zecha rozmrazit, no nešlo jí to. Led, který rozmrazila, se šílenou rychlostí obnovoval. Tenebris věděla, co je za tím. "Hio?" Štěkla na patrona. ...ano? "Okamžitě vypni tu magii!" Zaječela na něj a patron, ač nerad, musel poslechnout. Jen o několik vteřin později se led přestal obnovovat a Hilary ho mohla začít rozmražovat. Ale šlo to pomalu, až příliš pomalu, tímhle tempem neměl Zechariah šanci na přežití. "Ano, ano, jsem vpořádku. Ale Zech díky mému neschopnému patronovi ne." Odpověděla vlčici na otázku. Pak se bez rozmýšlení odhodlala k celkem nepříjemnému kroku, který využívala jen v případě nejvyšší nutnosti - částečné proměně. Její tělo se ohřálo, avšak ne zcela rozpálilo. Nevýhoda této proměny byla ta, že bolest, kterou cítila vždy při proměně, neustala, protože se neproměnila úplně, ale jen zčásti. Tenebris potlačila bolestné za kňučení a doletěla k Zechovi. "Hiawatho," řekla s krátkým pohledem směrem k patronovi. "Pokud chceš být aspoň trochu užitečný, dej pryč ty dráty. Je mi jedno, jak to uděláš, dej je pryč." Drak přikývl. Tenebris se pak obrátila k synkovi a její rozehřáté tělo se k němu přitisklo. Led začal pomalu tát.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed May 16, 2018 6:31 pm
TÁBOR
Jak se začalo Zechariahovo tělo ohřívat, ze začátku to nemělo vliv na jeho vědomí. Až po chvíli se jeho tělíčko lehce pohnulo. Zech nejdříve cítil zmatení, poté neskutečný chlad a bolest pulzující skrze celé jeho tělo. "Ublížila ti," zasyčel patron. Zechariah cítil jeho negativní emoce a nenávist, která pomalu začínala ovlivňovat i jeho mysl. "Neváhala a poslala svého patrona, aby tě azstavil násilím. Neobtěžovala se ani na slovo. Kdybys jí stál v cestě, bez přemýšlení by tě zabila." Dodal sebejistě, načež Zech ucítil uvnitř sebe zklamání a jistý hněv míšený se smutkem. To však patronovi nestačilo. "Měl by jsi jí zabít. Pokud se ti to nepovede, opustit jí. Odejdi. Demon ti chtěl dát svobodu. Nebo zapomeň na černého vlka a žij na vlastní pěst, ostatní jen zdržují tvou velkolepost. Jen dokud nevezmeš život do vlastních tlap do tebe budou všichni, včetně tvé vlastní rodiny šlapat," pokračoval. Zechariah začínal cítit srst, teplou srst, která měla povědomou vůni, když mu necitlivé, zmrzlé tělo začínalo přicházet k sobě. Okamžitě pocítil patronův zhnusený, nakažlivý hněv, který mořil celou jeho mysl. "A teď tu vedle tebe leží, jakoby nic neudělala, jakoby falešnou starostí mohla všechno vyžehlit," zavrčel. Zechariah se stále se zavřenýma očima zamračil. Buď už zticha... Pronesl. Jakoby zlý duch už nenatropil dost škody. Poté zvedl svou hlavu a položil jí svojí mamince na tlapu. "...mami."
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu May 17, 2018 1:13 pm
Tábor
Snažila jsem se vlče rozmrazit, což nebyl pro mne takový problém. Moje magie byla docela silná, ale led se obnovoval. Když přestal, tak moje magie vody, kterou jsem trénovala už tolik dlouhých let, začala led rozpouštět ve vodu a tu jsem poslala daleko od vlčka, aby nebyl promočený na kost. Znala jsem příliš mnoho případů vlčat, která prostydla a nechtěla jsem už další zažít. Vždyť pořád byl podzim, i když na zimu jsem se moc těšila. Zima byla moje nejoblíbenější roční období, protože mi moc připomínala okolí smečky, do které jsem se narodila. Krajina byla krásná, když ji pokryla sametová bílá přikrývka. "Nebojte Alfo, bude v pořádku," poslala jsem vlčici myšlenku a snažila se vodu rychle dát pryž z dosahu srsti vlčete. Přeci jen, ale bylo dobře, že ho matka ohřála. "Taky bych se někdy rád koukal, na tvoje vlastní vlčata. Bílé chlupaté modrooké kuličky," povzdychl si Soka v mé mysli, ale já ho nevnímala. Já měla vlčata, Aarona a Koku. Mé dva poklady, na kterých mi záleželo více, než na čemkoliv jiném na světě.
Marill Cheryl white pearl
Marill Cheryl white pearl
Počet příspěvků : 22
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun May 20, 2018 7:39 pm
Tábor
Po Tábore a jeho okolí sa rozliehal piskot vtáčieho predátora, orla. Bol dostatočne počuť. Nikto však orla nevidel. Až za malú chvíľku vyletel orol albínového typu. Krúžil chvíľku nad táborom a všetko ostro sledoval. Nakoniec si vybral vetvu na ktorú zletel a našuchoril si perie. Takto ju mohli len z níže obdivovať a ona ich pozorovať.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun May 20, 2018 8:03 pm
Tábor
Už jsem pochodovala celé dny a nikdy bych nečekala, že bych mohla potkat jiné vlky. Už jsem si prošla hromadu bojů a ztrát, že jsem se tomu prostě vyhýbala, ale osud to udělal jinak. Darkey se ocitla na území jedné ze smeček. Ona to ovšem nevěděla a pokračovala dál bez váhání. Ladným krokem jsem pokračovala dál a dokonce jsem i přemýšlela nad tím, jaké by to bylo potkat konečně jiného vlka. Ale nevím, jak to mají tady, takže křídla mám neviditelné a nezhmotněné. Pokud na mě ovšem nějaký vlk zaútočí, nebudu váhat a objevím křídla. Moje strategie jsou docela dobré, ale někdy to prostě selhalo. "Halo? Je tu někdo?" Zavolala jsem do prázdnoty, protože jsem nikde neviděla ani živáčka, posadila jsem se a doufala jsem, že někdo nakonec příjde.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 21, 2018 12:40 pm
Tábor
Starostlivě hleděla na Alfu Tenebris a jejího syna, ale vypadalo to, že všechno míří k dobrému konci. Když ucítila cizí vlčí pach a uslyšela hlas té vlčice (Darkey), tak jim darovala ještě jeden pohled. "Pokud byste potřebovala ještě pomoc, tak se neváhejte na mě obrátit a mimochodem máte zraněnou tlapu od toho drátu. Vyléčím vám ji a nebo moje Ramidreju. Toť je vlastně jedno, ale nezapomeňte, že se tam může dostat infekce," poslala další myšlenku Tene a doufala, že neřekne, že je to jen škrábnutí. Její pohled spadl na ranku na její pacce, ale to už se rozešla za pachem a narazila na vlčici, které darovala přátelský úsměv. "Zdravím, mohla bych ti nějak pomoc?" Zeptala se vlídně a nahla hlavu na stranu čekajíc, co bude vlčka potřebovat.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 21, 2018 1:58 pm
Jak jsem mohla čekat, po chvilce přišla sněhově bílá vlčice s přívěškem na krku. Vypadala docela mile, takže jsem jí řekla mojí prosbu. "Ahoj. Já jsem Darkey." Představila jsem se. "Hledala jsem nějakého vlka, který by mi mohl poradit, jestli jsou tady někde nějaké smečky." Vlídně jsem se usmála a čekala jsem na odpověď vlčice. Ale dávala jsem si opravdu velký pozor na to, co dělá. Nechci zase skončit v průšvihu. Ale něco mi říkalo, že tato vlčice mi může pomoct. A možná by měla i vědět, že mám křídla, ale s tím radši ještě počkám.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 21, 2018 2:21 pm
Tábor
"Mé jméno je Hilary, těší mě, Darkey," představila se a na vlčku se přívětivě usmála. Vyslechla si její slova a jen kývala hlavou, že poslouchá. "Ano, jsou a právě jsi v táboře v jedné z nich. Tohle je smečka Kirigakure a na území Niwatu jsou dohromady čtyři. Tahle, Ishimura a Stříbrný Fénix. Je tu však ještě jedna a to Zeiss, ale je to temná a nebezpečná smečka," vysvětlila ji a při názvech ostatních smeček vzpomínal na vlky, kteří v nich jsou. Ve Fénixu Alyss a Grafity, v Ishimuře Em, Dino a další, v Zeiss Nox. Vlčí tváře ji prolítly hlavou a jí se na tváři udržoval pořád přátelský úsměv. "Musím zase vidět staré přátele," připomněla si a přešlápla na místě.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 21, 2018 2:42 pm
V duchu jsem se zaradovala, že jsem právě v nějaké smečce, takže jsem se zvedla na všechny čtyři a otázala jsem se na přijetí. "Pokud se k vám chci připojit, máte nějakou zkoušku? Nebo stačí říct alfě?" Opravdu jsem neměla tušení, ale všude je to jinak. Ale doufala jsem, že mě tedy budou moct příjmout. A zajímalo by mě, jestli tady mají vlky, jako jsem já. Ona vypadala docela normálně. Ale znala jsem vlky, kteří měli třeba rohy, nebo křídla jako já.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 21, 2018 3:32 pm
Tábor
Našiel som nakoniec nejaké zbytky zo srny ktoré som zjedol a konečne sa skoncentroval. V Tábore sa zhromaždilo viacej vlkov, a ja na staré kolená som mal konečne radosť zo spoločnosti. Stará členka Hill mala pri sebe cudzinku, ktorej vysvetľovala kde sa nachádza. "Ahoj Hill" prejdem okolo nej a priateľský sa pozdravim. Usadim sa len pár metrov od tých dvoch a opäť sledujem dianie v Tábore. Už mi nič iné nezostávalo, vo svorke bolo mojich známych vlkov menej a menej, stále prichádzali nový, a ja som v posledných rokoch akosi zanedbal spoločenské potreby a nikoho nového nespoznal.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 21, 2018 3:37 pm
Tábor
Vyslechla si její otázky ohledně přijetí vlka na post Kappy, při tom ji úsměv neopouštěl a i v očí ji přátelsky zářilo. "Alfa nebo Beta ti dají zkoušku a pokud ji splníš, tak se staneš členem na postu Kappy. Většinou je to lov, menší souboj nebo donést nějaké předměty," objasnila ji a vzpomněla si na svoji zkoušku na Kappu od bývalé Alfy Varga. Musela přinést tři předměty a to šišku z modřínu, kus ledu a nerost. Její myšlenky se stočily na první dny v Kirigakure, na Rose, Darky, Eldü, hráškovou bitvu a desku, která je kdoví kde a všechny tři kamarádky teď spaly. Když spatřila starého známého, tak na něj kývla. "Ahoj, Cave," pozdravila ho a nepatrně máchla ocasem.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 21, 2018 6:47 pm
Tenebris
~Tábor~
Po chvíli se tělo mladého vlka pohnulo. Tenebris zalila vlna štěstí, ale netroufla si pohnout se ani o centimetr, protože cítila, že Zechovo tělo není ještě úplně rozmražené. Vnímala také, že ačkoliv led pomalu taje, Zechovi ani jí nezůstává v těle voda. Odpověď našla v soustředěném výrazu bílé vlčice. Nebylo pochyb, že právě používá svou magii. Také zachytila její myšlenku. "Mnohokrát děkuji za pomoc, Hilary. Mohla bych se vám nějak odvděčit?" Odpověděla. Pak se Zechariah znovu pohnul a tentokrát i dokázal zvednout hlavu. Tenebris poznala, že už je zcela rozmražený, a tak vypnula magii, jejíž používání bylo pro ni značně bolestivé. "Ahoj, Zechie. Mohla bych pro tebe něco udělat?" Zeptala se.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru