Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Apr 05, 2018 1:43 pm
PL

Vyšlo mi to a mec musel upustiť. Ale netrvalo dlho a zasa vychladol. Hneď si ho zobral, a pozoroval som ako jeho čepeľ sa rozhorela. Bolo to zaujímavé. Ja som neváhal a moje telo som zapálil zlatým ohňom. Videl som ako bežy priamo namna. Bol som pripravený uskocit aby som nedostal zasach. Ale v tom sa stalo niečo čo som nečakal. Náhle doňho vrazil blesk. Otočil som sa na zacha a udivene sa naňho pozrel. Lebo ma to prekvapilo. A keď som sa zasa otočil na toho vlka uvidel dom ako ho nejaké stvorenie ho nabralo na rohy a od hodilo. Neváhal som ani chvíľu a poslal som po tom vlkovi pár ohnivý ch gúľ. Ako vydis je somnou dobrovoľne. pošlem mu myšlienku. A otočím sa na zacha. Úžasný si Kežmarok by si bol môj syn. Lebo v tebe je potenciál. Poslal som zachová myšlienku a zasa sa otočil na toho vlka.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Apr 05, 2018 2:53 pm
Tenebris
~Ishimura -> Písečná louka~
Tenebris stála na drakovi, letícím vysokou rychlostí několik desítek metrů nad zemí. To, že právě přeletěli hranice a jsou teď v Kirigakure Tenebris poznala podle změny pachu, která byla patrná i tak vysoko ve vzduchu. "Klesni trochu, draku." Požádala Tenebris patrona. Dobře.
Mimochodem, mé jméno je Hiawatha."
Odpověděl drak a slétl blíž k zemi, teď byli asi jen 10 metrů nad zemí. Tenebris zavětřila. Tady už byly znatelné téměř všechny pachy a brzo ucítila i ten, který patřil jejímu synovi. Navigovala draka tam, odkud pach přicházel a kus od toho místa ho požádala o přistání. Pokud by je někdo vyloženě nevyhlížel, nemohl je vidět. Tenebris se skrčila pod keř a patron se odhmotnil. Po chvíli se Tenebris odhodlala ke kontaktování syna. Ale... Nevěděla, jakou by měl reakci, tak se ho rovnou pokusila zmanipulovat, ačkoliv se jí to příčilo. "Potřebuju si odskočit... Řeknu Demonovi a pak půjdu tam k tomu křoví..." To byla myšlenka, kterou vnutila Zechově mysli. Nikdo nemohl poznat, že tato myšlenka původně nevzešla z jeho hlavy.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Apr 05, 2018 4:08 pm
Piesočná lúka
Zavrčal som od bolesti keď do mňa vrazil patrón toho vĺčaťa. Bolelo to a z boku mi vytekala krv. Zrazu som uzrel ako Demon po mne posieľa zopár ohnivých gúľ. Bol by som pomalý aby som sa odpratal z cesty, ale v tom mi výhľad zahalili tieňe a plameň. Prodomňa sa postavil vysokánsky tvor. Vyzeral ako príšera, hlavu mal rohatú a veľkú. Mohutný krk prechádzal do vzpriameného tela a z lopatiek mu vyrastali netopierie krídla, ktorými by zahalil celú oblohu. Vynoril sa z plameňov a tieňov a vpil do seba ohnivé gule, ktoré ho iba posilnili. Z nozdier mu vyšiel kúdol dymu. Balrog. povedal som patrónovi. Nezabi ho. dodal som a postavil som sa. Príšera sklonila mohutnú hlavu a šibla chvostom. V papuli jej driemal plameň a sálalalo z nej teplo. a horúčava. Uvidel vlčicu a jeho draka. Balrog stále stál predomnou.
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Apr 05, 2018 4:44 pm
Písečná louka

Žíhaný pozoroval scenérii z bezpečně vzdáleného křoví. Jakmile otec vytasil Andúril, který začal hořet, tak napjal sluch. Doléhaly k němu útržky slov, ale neslyšel to celé. Jenže to by nebyl Argdem, kdyby nezačal něco dělat, když se začalo něco dít. Viděl na vlastní oči, jak černý vlk vzplanul zlatým ohněm a jak vlče vypustilo nějakou hnusnou stvůru. Oba šli proti Aragornovi. To se tak přece nemohlo dít dál! Co by to byl za syna, kdyby nepřišel pomoci mladšímu Ishimuranovi? Zaznamenal ve vzduchu další pach, ale nebyl sto teď rozpoznat, čí je. Místo toho vyběhl ze svého úkrytu, přímo na tu jelení věc, kdyby chtěla dělat další problémy. Míjel obrovskou věc, která se postavila před otce, ale nedokázal ji poznat, když mu krev skoro vařila. Cítil hrozné rozhořčení, které se mísilo se zápalem bojovnosti. Žíhaná srst se jen mihla ve vzduchu a sám vlček - nyní velký už jako normální vlk - zaryl své tesáky do podivného povrchu na hřbetě tvora, který svými parohy napadl otce.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Apr 07, 2018 11:58 pm
Tabor
Přikývla jsem na maminku odpověď a zaposlouchala se do slov vlka, který stál na vyvýšeném místě: ,, Tahle bude ta alfa o které máma mluvila. " Pomyslela jsem si a než jsem se nadala proslov skočil. Pak jsem uviděla mámu, jak kráčí k alfe: ,, Pockej mami!" Zavolala za ní a rychlým krokem ji dohnala. Vzdala účtu k alfe a já samozřejmě také, i když jsem napůl ještě nechápala proč: ,,  Sláva nové alfe! " Zvolala jsem a zavrtela nadšeně ocasem. Asi to vypadalo nevhodně, ale nemohla jsem si pomoct. Pak jsem se obrátila na odchod: ,, Půjdeme zpátky mami? Třeba bychom se mohly po cestě někde zastavit." Navrhla jsem s úsměvem. 
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Apr 09, 2018 4:18 pm
Tábor - Písečná louka
Poslechla jsem si proslov naší nové Alfy Jessie. Její slova se mi celkem líbila. Dávala jistotu, že volba byla správná. Jak jsem se tak rozhlížela po očku kolem, přišlo mi, že i ostatní vlci Jessie jako novou vůdkyni přijmou mnohem lépe než bratránka. I když on si post Alfy zasloužil. Rozhodně byl víc, než ten tulák, který měl být Alfou místo něj. Takhle to prostě bylo správně. A tak začala nová éra, éra Alfy Jessie.
Po proslovu hnědé vlčice jsem se znovu poklonila. "Ty to jistě zvládneš, o tom nepochybuji. Jsi silná a obětavá. Takže máš perfektní předpoklady pro úspěšné vedení této smečky." Řekla jsem k Jessie. Byla to pravda. Měla všechny předpoklady.
Zaznamenala jsem i žádost hraničáře. Inu, proč ne. Půjdeme se podívát, co se to na našem území děje a kdo, co za levoty to provádí. Po té myšlence jsem se vydala na cestu. Tedy, samozřejmě jsem počkala, až dokud Jessie něco neodpoví a teprve potom jsem následovala stopy hraničáře.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Apr 09, 2018 5:36 pm
Tábor -> Morthem (Doupě)
Kývla jsem. ''Jdeme zpět do doupěte..'' Odpověděla jsem své dceři. Švihla jsem ocasem a hned jsem se vydala z Tábora pryč. Nezastavovala jsem nikde. Chtěla jsem se schovat před světem. Cesta ke skalám se tentokrát snad nějak protáhla.. Trvala mnohem déle, než by měla.. Skály jsem obratně vyskákala. Mirokiho pach jsem tu nikde necítila. Odešel před nějakou chvíli.. V Táboře jsem ho taky necítila. Kdybych byla člověk, právě by mě polil studený pot.. On odešel? Prolétlo mi myslí.. Zatlačila jsem bolest a zalezla do doupěte, kde jsem se vyvalila na mechovou zem. Bylo v ní tak příjemně.. Podívala jsem se na Asu.. ''Až si odpočineme, co by jsi řekla na to, že se půjdeme podívat do Ishimury a do Fénixe? Přichází doba kdy brzy dospěješ a zvolíš si vlastní způsob života.'' Usmála jsem se na ní. Díky ní mi zůstal ten pocit, díky kterému jsem zůstala matkou.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Apr 09, 2018 6:06 pm
Tábor

Proslov zkončil a vlci gratulovali nové Alfě nebo odcházeli. Za chvíli jsem zahlédl i Rias, která mířila k doupěti. Trochu jsem se bál aby nezačala vyšilovat když jsem nebyl tam a tady mě neviděla. Budu se muset rychle přidat. Doběhnu tedy k alfě a počkám si na chvíli kdy u ní nikdo nebyl. Chtěl jsem z jejího výrazu vyčíst jestli mě nezná, i když určitě upoutá její pozornost N, podpis milé Naiome. Pokloním se. "Hezký proslov Alfo. Já... Bych se chtěl přidat do smečky. Jsem Miroki z rodu Green Flame, partner Rias," představím se a už trochu doufám, že můj úkol nebude na dlouho. Měl bych se co nejdříve vrátit k Rias a Asuce.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Apr 10, 2018 4:26 pm
Tábor -> Morthem (Doupě)
Vyrazily jsme na cestu zpátky domů. Prvně jsem si myslela, že se někde zastavíme a budeme dělat blboti, ale máma šla pořád dál: ,, Mám se jí zeptat, jestli nezastavíme? " Pomyslela jsem si a pak zavrtěla hlavou: ,, Asi má důvod proč ne." Pomyslela jsem si s menším úsměvem. Když jsme dorazily do doupěte, máma sebou plácla na zem a to samé jsem udělala i já: ,, To bych brala. Aspoň poznám nové vlky. " Řekla jsem radostně a přisunula se k ní: ,, Je to území daleko? " Nadhodila jsem otázku, aby tu nebylo takové ticho.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Apr 13, 2018 5:45 pm
Morthem
Než jsem stihla odpovědět na její dotazy, usnula jsem. Však po probuzení jsem se na ní podívala. ''Ano poznáš.'' Zazubila jsem se. ''Kdo ví.. Sama jsem moc necestovala mezi uzemími. I pro mě to bude nové dobrodružství.'' Zazubila jsem se a švihla jsem ocasem. Byla jsem tu už dlouho a přesto jsem poznala jen území Kirigakure. Na území Fénixe i na Ishimurském jsem ještě nikdy během mého pobytu na Niwatu nebyla. Jen mi dělalo starosti to, kde je Miroki... No snad se brzy objeví. Pomyslela jsem si, abych se uklidnila. Stále jsem však líně ležela ve svém doupěti, protože se mi ještě nikam nechtělo. ''Ale ještě nikam. Teď se mi nechce. Času dost.'' Uchechtla jsem se ke své dceři a mávala ocasem těsně u země, jako bych ten mechový kobereček zametala.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Fri Apr 13, 2018 7:32 pm
Morthem
Přikývla jsem nadšeně a nastražila uši: ,, Aspoň se budeme bavit obě. " Řekla jsem s úsměvem a zvedla se do sedu: ,, Nebuď líná mami. Válet se můžeš až budeš ve vlčím důchodě. " Zavtipkovala jsem a zvedla se: ,, Kde je vůbec táta? Zase se někam vytratil a vrátí se polomrtví. " Pomyslela jsem si. Ne že bych ho neměla ráda, ale jeho myšlenkové pochody jsem nechápala. Byli samci tak odlišní od samic myšlením? Nebo to snad dělá jeho původ, který zatím neznám? Kdo ví. Třeba se to jednou dozvím.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Apr 14, 2018 3:11 am
Tábor
Jako vážně?! To celou dobu meleš o tom, že ti na mě záleží a při nejbližší příležitosti se vypaříš?! Odvrátila jsem se, když na mě otec mluvil a zůstala jsem tak, dokud nezmizel v dálce. Nepřekvapilo mě, že ho bratr okamžitě následoval. Ten by mu vlezl až do zadku, kdyby mohl. Pořád za ním běhá jako ocásek. Odfrkla jsem si. "Jo, to je vám všem podobný," vyštěkla jsem nakonec, ale už byli moc daleko, takže mě nemohli slyšet.Opět jsem se cítila zrazená. Jakoby se minulost opakovala. Zavedli mě do neznámého prostředí mezi neznámé vlky a pak mě nechali samotnou. Jakoby prostě nedokázali pochopit, jak moc jsou mi tyhle situace nepříjemné a jak moc se potom cítím nechtěná.  Věděla jsem, že ten zájem jenom hráli. Pro otce je opět důležitější ta jeho směšná práce než já. A možná, možná se spolu domluvili a odvedli mě sem, protože už mě v Ishimuře nechtějí. Nenáviděla jsem je za to.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Apr 21, 2018 6:50 am
Morthem -> Hranice Ishimura
Zafuněla jsem nad slovy Asuky. "Dobře, no." Vzdychla jsem a líně jsem se postavila. "Jako první zajdeme do Ishimury a poté do Stříbrného Fénixe." Řekla jsem dnešní plán. Vyšla jsem z útulného doupěte a seskákala skály dolů. Poté to zamířila k hranicím.
U nich jsem se zastavila. "Takže připravená?" Zazubila jsem se a švihla ocasem.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Apr 21, 2018 4:06 pm
PÍSEČNÁ LOUKA >> TÁBOR
Nebyla třeba hraničářova patrona, jelikož Zechariahův patron couval stejně rychle, jako původně zaútočil. Nestál o to zapojovat se do nějakého boje a už vůbec se zde nechtěl déle zdržovat. Však pocítil vnitřní rozhořčení, když se mu jiný vlk zakousl do zad. V tu chvíli zavyl maličký vlček bolestí. Propojení s jeho patronem bylo silnější, než to měli ostatní vlci, už jen proto, že část jeho duše třímala v Zechariahově těle už od narození. Zároveň díky jeho mládí a čerstvosti pouta jestě nedokázal správně oddělit tu svou bolest od té patronovi, i když pro Venta to bylo sotva škrábnutí. Zarazil přední kopyta do země a zadníma nohama vykopl, aby jej ze sebe švihem dostal. Pokud to nestačilo, obmotal kolem vlka úponky temnoty, které jej z něj strhly a přikovaly k zemi. Nemuselo to vydržet na dlouho, Bezejmennému šlo jen o to, aby se mohl rychle dostat ke svému vlkovi. Opatrně si jej vyhodil na hřbet a následně se rozeběhl neznámým směrem. Nebylo záměrem, aby se dostal do tábora, však ani mu to nevadilo. Položil šedého vlčka, který již opět pohlížel na svět znuděnýma očima na zem a usadil se za něj.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sat Apr 21, 2018 7:46 pm
Morthem -> Hranice Ishimura
,, Sláva." Usmála jsem se a zavrtěla ocasem. Na další máminu větu jsem přikývla a následovala jí. Po nějaké době jsme se zastavily u hranic: ,, Řekla bych, že ano. " Byla jsem trochu nervozní, přeci jen nikdy jsem nevytáhla tlapy z našeho území. Z hluboka jsem se nadechla a překročila pomyslné hranice. Abych pravdu řekla dost jsem se těšila.
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon Apr 23, 2018 6:32 pm
Písečná louka - Tábor
Náš hraničář chtěl pomoc a já byla odhodlaná tak učinit, jenže když jsem dorazila na místo, zdálo se, že se nic neděje, nebo zkrátka nebylo potřeba nějak zasahovat. A to byl důvod, pro který jsem se rozhodla vrátit se do tábora. Třeba potkám Tobyho. Zajímalo by mě, no... zkrátka ráda bych jej poznala víc. Mohli bychom spolu někam zajít. Už se toho ve smečce odehrálo až moc! A chtělo by to chvilku klidu. Pomyslela jsem si a vydala jsem se nenápadně hledat hnědého vlka. (Teebihe)
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Apr 25, 2018 7:19 pm
TÁBOR
Nertvalo dlouho a patron se rozhodl, že vlčkovi nehrozí bezprostřední nebezpečí. Stáhl se tedy do jeho hlavy. Zechariah se porozhlédl okolo a následně pocítil nepříjemný pocit v břiše. Inu, divte se, velmi dlouho nejedl. Byl mu téměř rok a nikdo jej ještě nevzal lovit. "Haló?" Zavolal na celý tábor, doufajíc, že si ho snad někdo všimne. Pár chvil čekal, než lehce nahrbil svůj hřbet. "Já mám hlad!" Kníkl. Těžko říci, jestli na to někdo zareaguje. Možná by se i otočil a vyrazil by domů, jen... nevěděl kudy. A ani si nebyl jist, jestli by tam na něj byl někdo zvědavý. Nebo jestli by on sám byl zvědavý na někoho tam.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 08, 2018 11:27 am
Tábor
Ubehla dlhá doba. No dnes konečne som sa zobudil. Bol som zoslabnutý, predsa jedno ročne obdobie v spánku prežiť nie je sranda. Zatiaľ som bol dezorientovany, snažil som sa zistiť kde sa nachádzam. Po chvíli som zistil, že som v Tábore. Odľahlo mi. A kde je Akira? rozhliadam sa so snahou ju nájsť. No pamäť sa mi vráti a spomeniem si na poslednú udalosť. Vzdychol som si. Teraz, keď som bol mysľou a duchom späť som potreboval urgentne niečo pod zub. Takýto zoslabnutý si trufnem však len na nejakého zajaca.
smer Louka Svitu
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 08, 2018 1:41 pm
Piesočná lúka-Hranice Ishimura
Otvoril som oči, meč ležal povedľa mňa, bol som unavený, zaprášený, neuvedomoval som si, kde sa nachádzam. Iba tupá bolesť v boku, takmer nič som si napamätal, celé telo ma bolelo, dvihol som sa na nohy, zasunul som si meč do pošvy. Spomínal som si na šľahajúce plamene, potom príšeru, ktorá vystupovala z dymu a plameňa. Svetlo, tmu. Čo sa stalo? Podlomili sa mi nohy a ja som mal čo robiť aby som necapol do piesku. Vtom som dvihol hlavu a uzrel som príšeru, ktorá sa opäť objavila, nedymila a bola úplne krotká. Nič väčšieho som nevidel. Démon mávol krídlami a sklonil veľkú hlavu. Ovanul ma horúci dych. Vydriapal som sa tomu tvorovi na chrbát. Domov. Domov Balrog. povedal som tvorovi, lebo stvorenie, mi vtedy pomohlo. ,,Domov?" zaburácal mi v hlave jeho hlas. Bolí ma hlava, je mi chladno, som unavený. povedal som a a sledoval ako príšera vzlieta na oblohu. Bolo to dive, krčiac sa medzi lopatkami príšery, počuť pleskot jej krídel. Konečne sme pristávali a ja som vďačne zliezol z Balrogovho chrbta. Potom sa zadymilo a tvor zmizol. Haské? kde len je, bolí ma keď ju tu nevidím.
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 08, 2018 2:13 pm
Písečná louka -> hranice Ishimury

Cítit ve svém těle parohy té mrtvolné bestie by nebylo zrovna příjemné, což nabádalo Žíhaného k opatrnosti. Jeho útok na to temné zvíře však nejspíš neublížilo, jak mělo, avšak docílilo to jedině toho, že to zvíře začalo rodeo. Držet se bylo zbytečné, protože mohl skončit špatně, kdyby se nepřítel třeba rozhodl skočit na záda. Pokusil se bezpečně zase seskočit dolů, ale jedno prudké drcnutí zapříčinilo, že padal dolů po hlavě. To nic, zamračil se a přistál bokem na zemi, ale jako správný učenec byl zase během mrknutí oka na všech čtyřech. Viděl, jak to naivní vlče bere pryč, přesněji směrem k táboru. Něco tu nehrálo. Ten pach byl sice slabý, ale z toho vlčete cítil něco známého. Udělal ale několik kroků zpět a skončil v křoví, blízko úkrytu alfy Tenebris. Když ji zřel, vůbec nepřemýšlel na těch pár mělkých avšak krvavých škrábanců, které zůstaly na jeho těle jako známky boje. "To vlče... Váš příbuzný, alfo, běžel do tábora Kirigakure," sdělil jí nejistě. Bylo možné, že o tom už dávno věděla, ale coby kdyby. Sám zvedl své tělo a rozběhl se směrem k hranicím. Bylo jasné, že ten černý vlk už není jeho starost, proto opustil louku. A na Aysu v cizím táboře pomyslel jen krátce. Ona by nestála o mou pomoc a ani o nějaký oznámení, že se vracíme. Na to je snad dost samostatná, aby se vrátila domů. Jestli se jí teda bude chtít... Pomyslel si. Běžel k hranicím s jediným cílem. Bylo vidět, že Tenebris si nejspíše šla pro svého příbuzného a tak mohl jen doufat, že druhou alfu, a to Reela, najde včas, aby mohl přijmout zkoušku, která bude jeho vstupenkou jako právoplatného člena smečky. Navíc, tohle dobrodrůžo se bude dobře povídat ostatním!
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 28 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru