Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

+30
Richu
Haymitch Fireshadow
Drak Osudu
Jєssiє
Kay Mayen
Toshio
Hendrik Criest
Aragorn Elessar Telcontar
Bastien Criest
Asuka de Fëe'neriz
Traure
Ra's Al Ghul
Orfeon Virentem
Půlnoc
Ose Arashi FK
Catorce
Bodka
Christopher Criest
Cavalier
Argdem Telcontar
Ahria
Jack Ian Snart
Arco Iris Criest
Nira
Keiran Criest
Nysa
Destiny Aqua
Rias
Akio
Eito
34 posters
Goto down
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Wed Jun 13, 2018 9:57 am
Jack Ian Snart 
Tábor 
Až k ránu jsem se vynořila z mé fantazie. Přemýšlela jsem o mých předcích a o jejich poslání. Bojovali proti tomu, aby všemu vládla jedna sekta, a to samé jsme dělali mi dnes, jako smečka. Taky jsem šeptem složila přísahu.,, Já, Jack Ian Snart, potomek Asasínka a pravoplatná první Asasínka, přísahám věrnost nové smečce Elloris, kde budu šířit dobro a pomáhat ostatním. "Došeptala jsem svoji typickou přísahu. Cale říkal, že tuhle kravinu máme dělat  když se přidáme ke smečce.
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Wed Jun 13, 2018 10:54 am
Tábor
Pohlédl jsem na růžovou lišku (Ahria). Páni, ta ale vyrostla. A jak jí to sluší. Byla sice menší, než vlci, ale šlo poznat, že je to už velká slečna. "Ahoj Ahri, začíná nám nový věk. Temní vlci napadli Ishimuru a podrobili si její území a některé z bývalých členů Ishimury převerbovali na svou stranu." Odpověděl jsem ji. "A naše smečka se spojila se smečkou Kirigakure. Nyní jsme Elloris a proti nám stojí mocichtiví vlci Zeiss." Ve vzduchu se objevily paprsky slunce, ale já nevěřil, že budoucí časy budou zlaté. Temnota přichází.
Toshio
Toshio
Počet příspěvků : 118
Datum registrace : 22. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Wed Jun 13, 2018 2:27 pm
Tábor
Keď sa na mňa otočí, pokloním sa. "Súhlasím, ďakujem za prijatie," prehovorím, pritom začujem myšlienku alfy, ktorá mi rozoznela v hlave. Elloris? Som zvedavý, ako sa to ďalej vyvinie.. pomyslím si, no hneď na to sa obzriem. Mal som nájsť Betu Destiny, poprípadne jej učňa. "Mám otázku, ako ich môžem nájsť?" opýtam sa hneď na to. Bolo tu toľko vlkov, že som mal s tým aj problém.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Wed Jun 13, 2018 5:18 pm
Tábor
Destiny počúvala rozhovory a napoly vnímala myšlienky, keď pohľadom brázdila vlkov. ,,Elloris," šepla to nové meno, skúšajúc, ako znie. Nová svorka. Nová éra. Nová doba. Časy sa menia... a sú tmavšie než bývali, pomyslela si. Správa o Ishimure ju vzala. Na tvári sa jej objavil akýsi zachmúrený a odhodlaný výraz. ,,To dúfam aj ja," šepla smerom k Akiovi trochu ustarostene. Vyšlo slnko, no napriek tomu, že sa začal nový deň, nič- aspoň z jej pohľadu- nevyzeralo veľmi svetlo. No stále mali nádej. Začula Orfeona a myšlienku, ktorú poslal snáď všetkým, rovnako ako aj to, aby zaučila ďalšieho liečiteľa. Liečitelia sa teraz zrejme zídu... no aj tak, nikdy som si nemyslela, že budem čas tráviť takto, že budem Betou a budem zaučovať mladých vlkov a líšky, prebehlo jej mysľou. Potom začula aj slová toho druhého vlka, ktorého meno si nezapamätala. ,,To by som mala byť ja," ozvala sa. Budeme musieť urobiť pár zmien. Ak budeme susediť so Zeiss, nemôžeme mať takú slabú obranu ako doteraz. Ak dokázali dobyť Ishimuru, prečo by nemohli získať nás? zauvažovala. Na chvíľu sa zamyslela. ,,Myslím si, že by sme mali posilniť obranu hraníc. Ak sa teraz má stať našim susedom Zeiss, bude to riskantnejšie než to bývalo predtým," povedala ticho.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 11 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru