Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
avatar
Admin
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 47
Datum registrace : 31. 10. 16

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Nov 01, 2016 4:57 pm

Smečka Kirigakure












Vůdce: Varg & Roxynor



Zákony smečky Kirigakure












Vlčata
Posty: Každému vlčeti, které se narodí ve smečce připadne status „vlče“. Každému vlčeti vetřelci, mladšímu dvou let, které chce do smečky a bylo smečkou akceptováno – adoptováno, připadne status „vlče“. Post Kappy a tedy oficiálního člena smečky, může vlče získat po složení zkoušky a to od dvou let věku.
Zkoušky do smečky: Narozené vlče ve smečce bude mít stejné zkoušky, jako jakýkoliv vetřelec. Vlče, které se nenarodí ve smečce, bude mít stejné zkoušky, jako dospělý (úměrně věku, ale ve stejném smyslu)
Vychovatelé vlčat: Vlčata si budou cvičit a vychovávat sami rodiče. Pokud však ale vlče rodiče nemá a je mladší dvou let, budou ho vychovávat vlci s postem vychovatele nebo alfy, pokud vychovaté ve smečce nejsou.
Rodičovství: Každý vlk ve smečce může mít vlčata, je ale povinen oznámit tento fakt alfám. Čili, nemusí se dotazovat alf, ale musí oznámit, že čeká vlčata a s kým.

Vetřelci
Posty: Každý vlk, který splní zkoušku, dostane automaticky post Kappa → poté se může snažit o vyšší posty.
Práva vetřelců: Vetřelci nesmí lovit na území smečky. Každý vetřelec pohybující se na území smečky má povinnost se ohlásit alfám. Každý vetřelec by měl usilovat o to, stát se členem smečky a pokud tak nechce, měl by území smečky opustit. Vetřelec se musí chovat pokorně a submisivně. Vetřelec nesmí napadnout člena smečky a to ani Omegu.
Smečka má právo zabít vetřelce, v případě, že: porušil hrubě zákony smečky, za předpokladu, že: Tomu budou přítomni minimálně 3 vlci ze smečky (netýká se Omeg a Sigem) a jeden vlk ze tří, musí mít vyšší post než Delta.
Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci na území smečky by být dlouhodobě neměli. Každý vlk ze smečky, který potká vetřelce, je povinen odkázat jej na alfy, aby se přidal do smečky.

Další smečky
Příjem vlků z jiných smeček: Přijímáme, ale pouze po domluvě s alfou smečky, ze které chce vlk přestoupit. Záleží z jakého důvodu chce vlk přestoupit. Obecně nepřijímáme vlky, kteří byli z jiné smečky vyhnáni, pokud porušili zákony smečky.
Vztahy s ostatními smečkami: Neutrální, dobré, mírumilovné (Jednoduše, konflikty nevyvoláváme, ale kálet na hlavu si také nenecháme)

Povinnosti a zákony
Profese: Přinášejí výhody a bonusy navíc v akcích.
Lov: Lovit se smí drobné živočichy jako kachny, myši, sviště, zajíce samostatně, větší živočichy pouze ve skupině vlků ze smečky (podle pravidel lovu), loví se pouze nemocní a slabí jedinci, přísný zákaz zabíjet mláďata a zákaz zabíjet silné jedince. Šelmy se neloví, vyjímku tvoří jedinci ohrožující smečku (puma, medvěd – pokud ohrožují vlky přímo), a ti se loví pouze koordinovaně ve skupině vlků ze smečky.

Zákony smečky:

  • Zákaz vyvolávat konflikty.

  • Zákaz ponižovat vlky nižších postů (výjma Omeg).

  • Zákaz povyšovat se nad vlky vyšších postů (výjma Omeg).

  • Pokud prochází alfy, je povinen každý vlk, nezávisle na postu, pozdravit mírnou poklonkou (samozřejmě jednou denně, ne pokaždém projití)

  • V případě ohrožení smečky jsou všichni vlci povinni bránit nejen smečku, ale především alfy, vlastním tělem.

  • V případě, že je nějaký vlk nemohoucí, má partner (pokud onen vlk nemá partnera, tak vlci postu Gamma) povinnost lovit mu a obstarat vše nezbytné k přežití.

  • Nemocný, nebo nemohoucí vlk, který již nebude smečce ku prospěchu, smí pokojně dožít ve smečce.


Skuteční hráči
Požadovaná aktivita: (Lze se omluvit z nepřítomnosti – dopředu!): minimálně 2× týdně
Počet postav: Neomezeno

Akce
Přihlásit se může každý (V příběhu je bude vybírat alfa – na předpokládané aktivity)


MAPA smečky Kirigakure













Příběh smečky Kirigakure I. Mapakiriga

Názvy územních lokací











Poušť zlatých písků  – PZP
Písečná louka  – PLO
Misty Meadow  – MM
Údolí mlh  – UM
Louka svitu  – LS
Louka úsvitu  – LU
Kamenné pláně  – KP
Bludná pláň  – BP
Písečný les  – PL
Modřínový les  – ML
Les kirigakurských srn  – LKS
Les bludiček  – LB
Misty Forest  – MF
Hájek  – H
Břízový háj  – BH
Cedrový háj  – CH
Skály bílých muflonů  – SBM
Skály Nebula  – SN
Skály úplňku  – SU
Měsíční vrchy  – MV
Mlžné kopce  – MK
Kaňon bílých muflonů  – KBM
Kaňon kozorožců  – KK
Studánka smíchu  – SS
Obsidiánové jezero  – OJ
Cethiino jezero  – CJ
Zrcadlové jezero  – ZJ
Řeka jasu / Jasná  – RJ (J)
Imaginova vyhlídka  – IV


IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 12:18 pm
Řeka Jasu
S hlavou položenou na předních tlapách jsem ležel ve sněhu, který mě zábl na břiše, ovšem to jsem ignoroval. Povzdechl jsem si a přivřel oči, na okamžik jsem je zavřel úplně. Cítil jsem se být neskutečně unavený. Otevřel jsem tlamu a zívl. Spal jsem sice poměrně dlouhou dobu, avšak nebylo to na mě vůbec vidět, jelikož můj ospalý pohled musel v ostatních vzbuzovat dojem, že jsem několik posledních nocí probděl. Ach jo... Zamlaskal jsem a konečně zvedl hlavu a protáhl se. Švihl jsem ocasem a zamrkal. Pomalu jsem přešel z lehu do sedu a rozhlédl se zelenýma očima kolem sebe. Nikde jsem ovšem nikoho nespatřil.
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:03 pm
Louka Svito - Řeka Jasu
Pomalu jsem rozlepovala svoje zavřené oči a pomalu jsem se zvedla. Zatřepala jsem hlavou aby z mého poměrně krátkého a širokého čumáku spadly neroztáté vločky. Zvedla jsem se a rozhlédla jsem se kolem sebe. Viděla jsem jen sníh a v dálce kopce s jehličnany zasněženými tak že vypadali víc jako zmrzlina. Poté jsem se podívala na druhou stranu a viděla jsem modrého vlka. V hlavě jsem si řekla: Orange, Potřebuješ vědět kde je Alfa a vlastně kdo je alfa. Musíš se překonat běž za ním a zeptej se ho. Rozběhla jsem se za ním. a těsně předním jsem zastavila a zakoktala: "D-Dobrý den! Pro- Prosím vás, ne-neví-vité kde je Alfa?" Vlk byl ovšem že větší než já, jelikož já jsem byla pes. Posadila jsem se a čekala jsem na odpověď vlka.
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:10 pm
//Huliško! Jáj, moje malé zlatíško se vrátilo u v u
Řeka Jasu
Zatřepal jsem hlavu a opět si povzdechl. Pozoroval jsem obláčky páry vycházející mi od tlamy a potom jsem pokračoval v rozhlížení se kolem sebe, jako bych snad měl nějakou šanci, že sem za mnou přijde nějaká společnost. Ale doufal jsem, že opravdu budu mít to štěstí a nezůstanu tu i nadále sám. A opravdu se mi poštěstilo! V dáli jsem totiž spatřil čísi siluetu, dotyčný nebyl ani zas tak vysoký, ale zato vypadal dosti mohutně. Zastříhal jsem ušima a naklonil hlavu na stranu. Ten vlk se blížil stále ke mně... Po nějaké chvíli jsem konečně byl schopen lépe poznat, o koho se jedná. Byla to samice, byť jsem si zpočátku myslel opak. A... ani to nebyl vlk, ale pes! Huh, co tady dělá někdo takový? přemýšlel jsem a nechápavě zavrtěl hlavou. Tak, a už tu ta fenka byla. ,,Zdravím," pozdravil jsem ji s úsměvem na tváři a stočil si ocas kolem tlap. Vypadala dosti nesměle a čišela z ní nervozita. ,,Promiň, ale to bohužel netuším," zavrtěl jsem hlavou. ,,Ovšem, je možné, že je ve vlčím táboře," dodal jsem a zamyšleně hleděl na zataženou oblohu.
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:18 pm
// XD
RJ
"Stejně vám děkuju!" Začala jsem si víc věřit protože vlk byl očividně přátelský, ale i přesto jsem k němu neměla důvěru, vždyť ani neznám jeho jméno. "A Abych nebyla nezdvořilá já jsem Orange Majakki." Udělala jsem pár kroků zpátky abych nezamokřila vlka a otřepala jsem se. Měla jsem na sobě dost vody, ale přes mohutnou podsadu jsem ji ani necítila. Zase jsem se posadila a čekala až mi vlk poví jeho jméno.
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:26 pm
Řeka Jasu
,,Nemáš zač," zavrtěl jsem hlavou a krátce se zasmál. ,,Však tohle je drobnost, ne?" Náhle se představila a já jako bych zkameněl. Nevěřícně jsem na fenku zíral s otevřenou tlamu. ,,S-Sl-Slyšel jsem d-dobře?" snažil jsem se ze sebe dostat. ,,M-Majakki?" zopakoval jsem po ní nevěřícně a překvapeně zamrkal. Zavrtěl jsem hlavou. Ne, to je blbost, určitě je to omyl a já špatně slyšel, ujišťoval jsem se. Já sám jsem se zatím nepředstavoval a vyčkával, až mi potvrdí, že jsem jí opravdu jen špatně rozuměl. Nebo snad ne?
Dračí Potomek
Dračí Potomek
Počet příspěvků : 179
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:28 pm
Haymitch
Tábor
Tak a jsem delta. No pověste, není to super. *,, No to rozhodně není"* ozval se můj patron. *" Víš co, vlez někam"*Řeknu. Měl bych asi trénovat telekinezi. Moje nová magie. To je taky super. Ale nějak se mi nechtělo. Tak jsem se jen tak loudal táborem. Byl jsem docela veselý
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:32 pm
RJ
Zavrtěla jsem hlavou a uchechtla se. "Ovšemže jste dobře slyšel Majakki, Psí a slyšela jsem i vlčí rod." Zatřásla jsem hlavou a usmála se. "Vy jste o něm slyšel? " Zeptala jsem se modrého vlka a kochala se jeho krásně modrou srstí. Podívala jsem se nahoru do jeho obličeje a měl otevřenou tlamu a zíral na mně. Polo ironicky jsem se zamračila a řekla: "Co je? Řekla jsem něco?" Bála jsem se že jsem vlka urazila.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:33 pm
Tábor
Vyvaľovala som sa v snehu a zívala som. Nejak dlho som driemala. Bolo to celkom obvyklé, pretože toto studené počasie je stvorené priamo na ničnerobenie. Zrazu som uzrela mladého vlka.Bol to očividne syn álf. ,,Ahoj, ako sa máš?" pozdravím ho a švihnem chvostom. Priateľsky, nie nadradene. Bola som Gamma a uvedomovala som si to, no nechcela som vyznieť akože som niečo viac. Taká som nebola.
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:38 pm
Řeka Jasu
Odvrátil jsem pohled kamsi za sebe a mlaskl. ,,Uh, dobře..." Zase jsem se obrátil na tu fenku, Orange. Přikývl jsem: ,,Nejde, abych o něm neslyšel." Nechtěl jsem si přiznat fakt, že tohle neuvěřitelně chlupaté a huňaté stvoření stojící přede mnou je nějakým způsobem mně hodně vzdáleně příbuzné. ,,Nic, nic, vše v pořádku," vypustil jsem ze sebe rychle všechna tato slova. ,,Každopádně, těší mě, Orange. Mé jméno zní IceMoon... Majakki," zazubil jsem se a vrhl po ní šibalský pohled. Vydechl jsem a zavřel oči. ,,A nemysli si, že si z tebe střílím."
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:44 pm
Doupě
Probudila jsem se a pohlédla na spící Licarix. Plánovala jsem probudit ji a říct jí, že jdu pro Noze do tábora. Navíc tam je i Liamey. Zívla jsem si a jemně strčila do Licarix. 


//Piš delší příspěvky čítající minimálně čtyři řádky! ~IM
Dračí Potomek
Dračí Potomek
Počet příspěvků : 179
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:46 pm
Haymitch
Tábor
**,, Dobře a ty?"**Řeknu bílé vlčici.** ,, Ty jsi Yilin že? Já jsem Haymitch Fireshadow Killer ale říkej mi Mitch"** Povím. Usměji se. Neměl jsem zrovna co dělat a tak jsem si chtěl popovídat. Měl jsem docela hlad. ,, Nechceš jít něco ulovit." Zeptám se. Nejspíš vám asi připadá, že ji balím. No tak na to hned zapomeňte. Co jsem o Yili slyšel. Prý má partnera a vlčátka.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:48 pm
//Toto je na porazenie... môj notebook si nejako nesadol s týmto fórom takže to prepisujem už tretí krát.
Mimo územia svorky- Rieka Jasu
Opatrne kráčala neznámym územím, podľa pachov a jej nie veľmi silných orientačných zmyslov ktorými sa rozhodne nepreslávila však ešte neprekročila územie žiadnej svorky čo ju viac než len mierne prekvapilo. Už dlhšiu dobu sa jej však zdalo že sa blížia pachy vlkov, pach pomerne veľkej svorky ktorú už dlhšiu dobu hľadala. Pridala do kroku až takmer bežala čo bol u nej pomerný nezvyk takže po chvíli musela znova spomaliť do rýchlejšieho kroku. *Nemôžu ma zabiť, nikdy nikde nezabíjajú cudzincov ktorí sú ochotní pridať sa do svorky. Stačí ak nájdem alfu svorky a splním nejakú tú skúšku... teda tak nejako to spomínal otec. Len nech je to pravda a je to tak. Ide tu o to či verím svojmu otcovi alebo nie. A ja mu verím. No tak, Dest, neboj sa. Neublížia...* pomyslela si. V diaľke začula hukot vody čo znamenalo že je už blízko rieky.
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:49 pm
RK
"Počkejte, to jsme jako příbuzní? Vy a já. Matka mi říkala že mám hodně příbuzných, ale nic o vlcích. Počkat... Vás je tu víc, že? Počkat, počkat... Kolik tu mám příbuzných?" Byla jsem překvapená a zároveň strašně šťastná, mluvila jsem k vlkovy tím nejmilejším hlasem a intonací co šla. Tak trochu jsem to pořád nechápala. Zničeho nic jsem našla příbuzného a navíc je to vlk!? Snažila jsem se trochu odvrátit téma a tak jsem řekla: "Taky tu máte magie? Já mám magii teleportace... Ale zatím sní moc neumím. A vy pokud ano máte jakou magii?"
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 1:57 pm
//Sorry za čekání, byla jsem vynejst odpadky
Řeka Jasu
Pokrčil jsem 'rameny'. ,,Jak tak na to koukám, tak nějakým způsobem asi ano," uznal jsem. ,,A ano, rod Majakki je rozdělen na psy a vlky a taky na křížence, těm já říkám prostředníci. A... to ti nepovím, jelikož já sám přesný počet naneštěstí neznám." Najednou jsem si všiml toho, že se k nám blíží někdo další, taktéž samičího pohlaví, ovšem vlčka docela zanikala ve sněhu, jelikož její srst byla bílá právě jako onen sníh a kožíšek měla posetý četným počtem černých teček. Zatím jsem jí ale nevěnoval nikterak velkou pozornost. Zase jsem se obrátil na Orange a při pohledu na ní jsem si vzpomněl na svou již zesnulou neteř. Měly stejná jména, možná podobný odstín srsti, ale jinak si podobné nebyly. ,,A ano, magie tu je. Však se s ní naučíš," posumál jsem se. ,,Já? Já ovládám fanatazii, ovšem... už se učím více magiím."
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 2:01 pm
LKS - doupě
Potom co se vzbudím se celá protáhnu a znaveně zamlaskám. Netušila jsem, zda je Hige v doupěti, a protože byla všude kolem nás tma, raději se nehýbu a snažím se rozkoukat. Vzhlédnu ke stropu, pokud se dá tomu stromu takhle říkat, a přemýšlím nad posledními dny. Přála jsem si, aby jsme nakonec ty vlčata měli - jestli jo, jaká budou? Hnědá, písková, či hnědo-písková? Zelenooká, modrooká, či zeleno-modrooká? Přetočím se na bok a koukám se k východu z doupěte, odkud prosvítalo lehce světla. Má vůbec cenu se zvedat a jít to ven omrknout? Ještě jsem se rozhodla že budu podřimovat, a tak zase zavřu oči.


Naposledy upravil Eldunari dne Sun Dec 25, 2016 2:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 2:02 pm
Dodatek:
Protáhla jsem se jako kočka a zívla. ,,Nechceš se mnou jít do tábora? Někoho tam mám..."
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 2:11 pm
RJ
"Aham..." Povzdechla jsem si. "Mohu vám tykat?" Zeptala jsem se Icemoona opatrně. Poté jsem se otočila a prve jsem nic neviděla a potom jsem spatřila vlčici s bílou srstí a spoustu černými puntíky. Pousmála jsem se na ní a řekla: "Ahoj." Poté jsem věnovala pozornost Icemoonovi. "Půjdete mi pomoct hledat alfu?" řekla jsem mu. "Můžeme se jít podívat jak jste to říkal do Tábora, Zavedete mě tam?"
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 2:16 pm
Řeka Jasu
Přikývl jsem. ,,Samozřejmě, asi mi to bude i víc vyhovovat." Zase jsem se na Orange usmál a opět se obrátil na tu cizí vlčku. ,,Já tě též zdravím." Odkašlal jsem si a pohlédl na své tlapy, pod nimiž pomalu začínal roztávat sníh a přeměňovat se na vodu. ,,Nu, klidně ti pomohu a rád," souhlasil jsem. ,,Ale nemohu ti slíbit, že ji opravdu najdeme, na to tě upozorňuju," řekl jsem ještě. Uh, ale snad se nám poštěstí.
Orange Majakki
Orange Majakki
Počet příspěvků : 41
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Dec 25, 2016 2:21 pm
//Sorry už musím bye!
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru