Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sat Aug 12, 2017 3:18 pm
Miesto: Temné skaly, breh jazera Kappa
Účastníci: Kay a všetky jeho postavy
Čas: Ako na príbehu
Dej: Tréning

P.S Aneb súkromné miesto na nerušené trénovanie =3
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sat Aug 12, 2017 3:33 pm
(LVL 4) Tréning mágie dreva 1/10
Temné skaly


Bola to dlhá doba, čo som sa vôbec mohol uchýliť k rozširovaní svojich schopností a dovedností. Mal som dosť síly na rozdrvenie akejkoľvek skaly, mal som rýchlosť, že by som predbehol aj tú najrýchlejšiu divú mačku, výdrž tak vysokú že by som ubehol územie Ishimuri dva krát, tri krát možno aj štyri krát. A čo sa týka mojej duchovnej vyspelosti.. no, som elitný liečiteľ, takže ani to by mi nerobilo problém. Moju mágiu som cvičil od útleho veku, pamätám si ešte ako som sa v brlohu hral s kameňmi a s Dinom som v skalách lovil a nerobilo mi problém lokalizovať zver pomocou obyčajnej myšlienky. Ale sú tu veci, ktoré mi robili starosti a to moje dve špecialné mágie ktoré som získal počas života - drevo a vodu. Neviem čo mám cvičiť skorej, no predpokladám, že drevo nemá len tak ktokoľvek v okoliu takže sa asi zameriam výlučne na tento prírodný element.

***

Po nejakej tej dobe uvažovania som sa z môjho brloha dostal až k temným skalám a heleď som objavil opustený strom, ktorý bol mojou príležitosťou na cvičenie. Posadím sa k stromu a pozorne si ho prezriem. Neviem popravde kde začať, lepšia je výuka vo dvojici ako samostatne, no teraz to je jedno. Som na toľko skúsený, že to zvládnem bez pomoci. "Dobre.." poviem si sám pre seba a prezriem si kôru stromu. Najprv by som si mal precvičiť základy. Pri kameni to bolo, že som ho nechal popraskať, pri dreve to bude tak, že nechám popraskať povrch kôry stromu. Predsa zem a drevo sú si dosť podobné elementy. Pousmejem sa. "Na tri. Jedna. Dva. Tri!" poviem, značky pod očami na tlame sa mi rozžiaria do sivej farby a sústreďujem sa na kôru stromu. Predstavujem si ako moja energia vstupuje do kôry, ako narušuje tie jemné väzby, ktoré držia kôru stromu po hromade. Sústreďujem sa na to ju vyrušiť. Cítim to. Vidím to. Počujem to! Počujem tiché pukanie kôry. Objavila sa malá trhlinka, ktorá sa začala zväčšovať. "Pekne, ale však to je iba základ. Narušiť väzby dokáže každý.." prestanem sa sústreďovať a ľahnem si vedľa stromu, to by pre tréning mohlo zatiaľ stačiť. 
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Mon Aug 14, 2017 11:53 am
(LVL 0) Tréning mágie - Waterbending 1/10
--> Jazero Kappa


Po dlhej dobe som našiel miesto, kde by som mohol stráviť nejaký ten čas a venovať sa tréningu mojej novo objavenej mágie. Mám pocit, akoby som sa po dlhej dobe začal prebúdzať.. vážne. Posadím sa na breh jazera Kappa a očkom pozerám na vodu. Bola nádherná, videl som v nej môj vlastný odraz a taktiež mi to poskytlo možnosť pohotovo zareagovať, keby sa ku mne niekto potaji zakrádal. Pousmejem sa a spokojne mávnem chvostom. Môžem začať môj nerušený tréning. Vraj by som pri mojej mágii mal vedieť pohybovať s vodou pouhou silou mysle a predpokladám, že nejakým tým pohybom tela, teda. 
"Dobre.. uf, idem na to.." tlapy si namočím do vody a sústredím sa na vodu. Prvé čo by som mal spraviť je, vytvoriť si s vodou nejaké to spojenie. Aby som cítil viacej ako mokré laby. Ani si to neuvedomím a fľak nad mojím čumákom začal žiariť bielou farbou, no nič som ešte necítil. Musím sa viacej sústrediť. Myslím na pohyby vlniek na hladine vody, ktoré vytváram mojím letným pohybom tela. Ale predsa som niečo cítil, cítil som tie vlky ináč ako to môžu cítiť ostatný. Myslím si, že sa mi to podarilo, aspoňže trocha.. musím viacej trénovať!
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Mon Aug 14, 2017 12:03 pm
(LVL 4) Tréning mágie dreva 2/10
Temné skaly


Dobre, odpočinok je u konca. Mohol som sa vrátiť opäť k tréningu. Postavím sa pred ten starý strom a pozerám na trhlinu velikosti malého kurčaťa. Chňa, musím viacej na tom zapracovať. Neskončím, keď ten strom nebude plný dier! Zatvorím oči a upriem svoju myseľ na kôru stromu, pritom si predstavujem ako sa daná trhlina zväčšuje a zväčšuje. Počul som slabé pukanie, takže to funovalo, no sústreďujem sa ďalej. Keď to budem vedieť dokonale, budem sa venovať ohýbaniu dreva, áno! Pomyslím si a v hlave sa mi ozval malý hlások: "Hehe, nekecaj a cvič. Chcem vidieť ako si sa zlepšil," ten hlas patril môjmu patrónovi čo mi dodalo odhodlanie pokračovať ďalej v činnosti. Pukanie sa premenilo v praskanie a keď som otvoril oči, čo som nevydeľ. V kôre teraz bola omnoho väčšia trhlina, dokonca by som do nej mohol strčiť do poloviny hlavu. Ale, pre dnes mám asi dosť.. aj keď by som nemal flákať tréning. Zaujíma mňa, či by som techniky dreva mohol skombinovať s mojím zemným elementom... hmm. Neskôr to skúsim, no neviem.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Wed Aug 16, 2017 1:31 pm
(LVL 4) Tréning mágie dreva 3/10
Temné skaly


Trhlina v strome bola dokonalo veľká, čo ma potešilo. Je vidieť, že skutočná snaha prináša ovocie. S úsmevom obídem strom a pozriem na nepoškodenú časť kôry. Jaj, aj toto treba upraviť, tak fajn, späť k tvorbe trhlín v kôre.. Mávnem chvostom, tentokrát nezatváram oči, ale pozorujem kôru a sústreďujem sa na tvorbu trhliny. Rušenie väzieb v kôre a tak.. Nakoniec mi to ide o niečo ľahšie ako posledne. Hehe, takto, keď budem pokračovať tak to zvládnem na jednotku.
O nedlho bola v kôre opäť taká istá trhlina ako na druhej strane stromu, tentokrát tieto trhliny spojujem. A čo sa stalo? Podarilo sa! Jop! "No super. Teraz budem lámať konáre pomocou mágie.. hej. Ten strom o chvíľu nebude stromom.." s úškrnom pozriem na prvý z desiatkov konárov a sústredím sa naň. Po chvíli sa na konári objavila trhlinka a nakoniec sa konár rozpoltil a dopadol na zem, tesne vedľa mňa.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Wed Aug 16, 2017 1:39 pm
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 2/10
Jazero Kappa


Darí sa, trocha. Cítim vodu úplne iným spôsobom ako do teraz. Pozriem na oblohu, schyľovalo sa k tme. O chvíľu bude svietiť mesiac, takže mi to dúfam pôjde lepšie ako do teraz. Mal by som začať s vlnkami, nie? Možno... hehe.. Žmurknem, stále mám tlapy namočené vo vode. Teraz sa sústredím na robenie vlniek. Ale ako? Uff, tak to bude ešte riadna makačka. Zatvorím oči a sústredím sa opäť na ten pocit spojenia s vodou. Teraz tento pocit do seba vtiahnem a nakoniec uvoľním vo forme akési neviditeľnej energie či ako to mám popísať, ktorá reaguje iba s vodou. Po otvorím oko, no nič sa nedialo. Tak opäť zatvorím oči a spravím to isté, tentokrát pomalšie. Stále nič? S prekvapením máchnem chvostom. "Dobre, ešte ráz! Povinne.." zatvorím oči. Značka nad čumákom mi zrejme blikla. Keď otvorím oko, vidím ako malá vlnka sa odo mňa vzďaľovala. Takže takto? Prekvapene strihnem ušami a spravím to isté ešte ráz. A podarilo sa, opäť. Tentokrát odo mňa šli dve vlnky od každej prednej tlapy. 
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Fri Aug 18, 2017 3:53 pm
(LVL 4) Tréning mágie dreva 4/10
Temné skaly
Prezriem si padlý konár, ktorý som zlomil mojím predchádzajúcim tréningom. Ide mi to lepšie ako inokedy. Kvôli tomu, že v rodine máme na to nadanie? Alebo som na to stavaný.. to je otázka, na ktorú si musím nájsť čo najskorej odpoveď. Pozorujem každý kúsok. Snažím sa zapamätať jeho štruktúru, väzby vďaka ktorým je konár konárom. Schopnosť narušovať väzby alebo ich spájať. Či pomocou myšlienky to drevo prenášať, ale tak aby som nenarušil väzby a nerozsypal sa na kusy predo mnou. 
Nadýchnem sa, sústredím sa na tie väzby, ktoré spájajú konár a pokúsim sa konár zodvihnúť pomocou myšlienky. Je to iné ako prenášať kameň, toto je krehkejšie. Živé. Pozorne upriem myšlienky ku konáry, značky mi bliknú a jediné čo sa stalo je, že sa konár rozsypal. "Sakra.." otvorím oči a prizerám na hromadu triesok. 
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Fri Aug 18, 2017 4:03 pm
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 3/10
Jazero Kappa
"Juhú!!" zavyjem, keď sa mi podarí vyvolať menšie vodné vlnky, ktoré vzniknú keď lístok dopadne na vodnú hladinu. Také boli menšie. "Čo teraz? Čo by som ešte spravil.. niečo, čo by nebolo zložité.." zamyslene si prezriem hladinu jazera. Zavriem oči, pokúsim sa predstaviť to ako sa odo mňa šíria tá ´energia´. Po otvorím oči. Sledujem ako mi nad nosom žiari ten fľak a prizerám na hladinu ako sa odo mňa šíria vodné vlnky.  Vlnky mi nestačia, skúsim väčšiu vlnku..
Sústredím sa, nahromadím v sebe tú energiu z vody. Z každého kútika, z každého brehu. Toto všetko hromadím k môjmu telo a bol som prichystaný to vypustiť. Prosím, nech je to väčšie ako tie minulé. Pf, prosím nech sa to vôbec podarí.. heh.. Sústredím sa a nakoniec to vypustím. Tú energiu čo som k sebe nahromadil som v jednom momente vypustil, po otvorím oči a sledujem ako vlnka, ktorá bola asi o centimeter väčšia ako tá minulá sa šírila po jazere. "No, čakal som niečo väčšie.." poviem si a napijem sa vody. 
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sun Aug 20, 2017 6:28 pm
(LVL 4) Tréning mágie dreva 5/10
Temné skaly
Nad tými trieskami sa len pousmejem a môj pohľad zaujme ďalší konár na strome. Škoda, že neovládam telekinézu, to prenášanie by bolo ľahšie.. hehe. Prejdem pohľadom po strome až moje oči zaujme jeden konár. Čím bol takým, že ma zaujal? Vyzeral ako ruka nejakej príšery. Konár sa na konci delil do troch častí, pripomínajúce pazúre. "Čo keby.." zamyslene poviem a sústredím myseľ na jeden tkz. pazúr. Prinútim časť konára aby sa ohol bez toho aby sa zlomil. Podarilo sa? Áno! 
Úspešne sa ohol bez zlomenia, teraz ostatné dva. Sústredím sa na ďalší z konárov, ktorý sa taktiež ohol, ten tretí sa tak isto. Teraz to vyzeralo, akoby ten strom chcel mňa, schmatnúť za to, že som mu poškodil jeho drahocennú kôru.. hehe.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sun Aug 20, 2017 6:34 pm
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 4/10
Jazero Kappa
Po tom, ako sa mi podarilo vyvolať menšiu vlnu, som si musel odpočinúť na brehu jazera. Je to zložitejšie ako som si myslel. Nečakal som, že ovládať vodu je niečo ťažké. Pf. Jajaj, tak, pokračujeme Teli. Šup do práce, nech to máme za sebou.. Poviem si sám sebe, než sa opäť postavím, ponorím laby do studenej vody a zapozerám sa na vodnú hladinu. Tento krát, bez zatvorených očí.. Poviem si a sústredím sa na vodu.
Predstavím si ako sa tvoria vlnky, ako ku mne voda ide a ako odo mňa sa vzďaľuje čo naj ďalej. "Nič mi nepadne samé od seba k tlapám. Musím si to tvrdo vytrénovať!" poviem si povzbudivo a v tom sa hladina mierne otriasla. Onedlho, sa odo mňa valila o niečo väčšia vlnka, ktorá zmizla v polovine jazera. "Uf.." povzdychnem si, neboď je tréning vyčerpávajúci. 
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Tue Aug 22, 2017 10:11 pm
(LVL 4) Tréning mágie dreva 6/10
Temné skaly
Už sa mi konečne podarilo riadne ohýbať konáre bez napuknutia, no nepoľavil som na ostražitosti. Predsa, maličká chybyčka a bum! Konar je zlomený. Teraz som mohol prejsť na preplietanie. Áno, keby som to raz chcel použiť v útok, tak nechám aby sa konáre preplietli a riadne vrazili, napríklad do Zeissáka. Bum, bodná rana katastrofických zomerov!! Z úškrnom som sa dal do práve a prinútil som dva konáre aby sa okolo seba začali preplietať, ako dvaja hadi. Ani nie dlho trvalo a úkon bol vykonaní. Práve na strome trčal drevený bonák, ktorý som prinútil nahnúť smerom ku kameni. Teraz veľmi, ale naozaj veľmi opatrne som konár nalomil, ten konár o ktorý bol prichytený môj drevený bodák som napnul a ako prak som vyšmaril bodák, ktorý sa odrazil od kameňa a skončil zabodnutý ďalej. 

//le, keď mi došli nápady
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Tue Aug 22, 2017 10:32 pm
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 5/10
Jazero Kappa

Väčšia vlnka ma potešila, takže som prešiel na niečo zložitejšie. Vyskúšať zodvihnúť z jazera bublinu. Ako veľkú sa mi podarí, to už je na náhode, no zrejme, to musím vedieť. Takže, teraz ostávalo to iba vykonať. Sústredím sa na vodu, vodnú hladinu a predstavím si ako to všetko sa hromadí do jedenej bubliny a teraz.. a teraz sa zodvíha z vody a vznáša sa nad jazerom v úrovni mojích očí.  Dobre, teraz to iba vykonať! Urobil som presne to, čo som si v hlave predstavil - voda na to sa začala hromadiť do jedného bodu vo vode a na to, sa z vody zniesla malá vodná bublina. Opäť, nič veľké to nebolo, to som ani nečakal, ale hlavné je, že sa mi to podarilo. Kto vie. Po čase, by som to mohol využiťv boji ako vodnú strelu. S úškrnom som zopakoval postup a teraz som zodvihol druhú vodnú bublinu, ktorú keď som spojil do tej prvej - obidve sa roztiekli, neudržal som ich.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Thu Aug 24, 2017 10:04 am
(LVL 4) Tréning mágie dreva 7/10
Temné skaly
S nadvihnutým obočím sa prizerám na drevo, bodák.. proste, dva konáre otočené okolo seba, ako stál zabodnutý  kus od kameňa, no zároveň kus odo mňa. Bola to odo mňa hlúposť z nudy vymýšľať takéto veci, pri ktorých som mohol dojsť k zraneniu. Niekedy však uvažujem, že by som chcel namiesto zeme ovládať liečenie, predsa.. táto dovednosť by sa hodila vždy. Odvrátim zrak od bodáka a vrátim sa späť k stromu a tento krát sa sústredím na konár a prinútim ho sa ohýbať zo strany na stranu - tak ako to robia hadi či parazitické mäsožravé rastliny s vlastným rozumom. Samozrejme neexistujú, teraz som si ich vymyslel. Po chvíli neúnosného sústredenia sa mi to podarilo. Jeden z konárov som ovládal a prinútil ho aby sa vlnil. Nečakal som, že to bude také ľahké, nič nie je ľahké.. musí v tom byť háčik. A nakoniec PRASK. Konár sa ulomil a pokrútený mi padol pred nohy. Mal som sa viacej sústrediť, zrejme...
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Thu Aug 24, 2017 10:25 am
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 6/10
Jazero Kappa
Ani som si neuvedomil ako som z vlniek prešiel k tvoreniu vodných bublín. Naozaj som uvažoval, či sa mám učiť aj triky, ktoré vy som použil v boji, prečo nie.. hm? Alebo sa zamerať na obranu? Pf,  je ťažké rozhodovať o tom ako to využiť. Aby som prežil napadnutie, mal by som sa tomu viacej. Kso, prečo som utiekol a nevenoval som sa tomu už ako malý. Bol som hlupák, no dobre, ale teraz nie je čas na to aby som sa ľutoval. Teraz, teraz musím trénovať!
Dupol som labou do vody, čím ma to aj ošpliechalo a vodná vlnka šla opäť do stredu jazera. V tom som sa sústredil na hladinu jazera. Vymyslieť niečo čo využiť v obranu a následne použiť v útok. Dobre, ideme. Teraz. Uf. Značka nad ňufákom mi neisto blikla a voda sa začala mierne triasť. Neviem ako to popísať to triasla sa do jazera púšťala vlnky. V tom sa niečo stalo a podobnou sa začala tvoriť bublinka, ktorá začala stúpať z vody do úrovne mojich očí, ale niečo bolo iné.. nebola to bublinka, ale voda, ktorá bola stále spojená s jazerom. Bolo namáhavé udržať také množstvo vody pri sebe a zároveň v luftu. Ešte chvíľu! "Nie!" zavrčím, keď sa to roztieklo a padlo opäť do jazera. "Do hája, už som to skoro mal.." mávnem schvostom a posadím sa. Bol som na brehu, takže voda mi bola po pás.


(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Lil___waterbending_sokka_by_demoneyes14
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Mon Aug 28, 2017 8:19 am
(LVL 4) Tréning mágie dreva 8/10
Temné skaly
Po dlhom odpočinku som sa mohol opäť vrátiť k tréningu a zdokonaliť sa v schopnosti ovládať drevo. Čo vôbec budem teraz robiť? Ohýbať drevo viem, robiť ryhy viem, dokonca z nudy viem spraviť z konára prak, heh. Skoro všetky možnosti som vyčerpal, takže mi neostávalo nič iné, ako zopakovať všetko, čo som sa za tú dobu naučil a zdokonaliť to. Ako prvé, som sa sústredil na kôru stromu, ktorá po chvíli začala praskať. Ďalším krokom bolo, že som sa súčasne sústredil na tri konáre a pokúsil som sa ich oddeliť (zlomiť). Po nejakej dobe som počul praskanie a to tri krát za sebou. Konáre popadali na zem. Ako posledné som sa sústredil na ohýbanie bez zlomenia. Táto časť je zložitejšia. Oproti mojej schopnosti ovládať zem sa to líši tak, že kamene nemusím ohýbať, drevo.. bohužiaľ áno. Hmm, dobre. Značky mi blikli a prvý konár sa začal krútiť ako had a obmotal sa okolo druhého a tretí konár sa obmotal okolo prvých dvoch. Bola to taká, akoby špirála. Môžem podotknúť, že sa mi ten test podaril a aj skúsenosti o niečo zlepšil.

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Tumblr_n5ndkqq2171rqqvygo1_400
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Mon Aug 28, 2017 8:46 am
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 7/10
Jazero Kappa
Zo zamysleným pohľadom a dlhším odpočinkom som sa sústredil na hladinu vody. Neprestanem do vtedy, keď ten trik nezvládnem.. Pomyslím si, niekoľko krát sa nadýchnem a vydýchnem. Vymyslím techniku, ktorá mi umožní sa obrániť a zároveň zaútočiť! Premeniť obranu v útok.. Povzbudzujem sa a zároveň sa snažím ovládnuť vodu v jazere. Nie všetku, nie som blázon a ani boh. Iba určitú časť, ktorú budem potrebovať. Po chvíli sa mi podarí prvá časť, pri ktorej som naposledy skončil. Z hladiny začal stúpať stĺpec vody. Teraz som sa sústreďoval na to, aby som vytvoril bublinu, po chvíli sa stĺpec roztiekol a vo vzduchu ostala vodná bublina. Bolo pre mňa zložité ju udržať vo vzduchu. Sakra, sakra.. neudržím to.. Pomyslím si v tedy, kedy sa bublina začne pomály roztekať. Nakoniec ňou pohnem. Do prava, pritom za sebou zanecháva niečo podobné chvostu, vyzerala ako strela. Keď ňou posuniem do prava, na to ju zastavím a opäť ju posuniem vo vzduchu na svoje pôvodné miesto. Keď sa mi to podarí, bublina v tom momente sa roztečie a mňa ošpliecha voda. "Pf, moja hlava.." povzdychnem si a tlapou sa chytím svojej hlavy a posadím sa. Dobre, to bol druhý krok... poviem si opäť a napijem sa vody z jazera.

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Korra_waterbending_by_cammielleg-d5cxgly
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Wed Aug 30, 2017 12:27 pm
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 8/10
Jazero Kappa


Bol som rád s mojimi výsledkami. Už som zvládol robiť vlnky, vytvoriť z vody niečo ako vodný stĺp, vytvoriť aj bublinu. Dokonca som s ňou aj hýbal z prava do ľava. Bola sranda, prizerať na ten chvost, ktorý zanechávala. Teraz, teraz by som sa mal snažiť ju udržať a nie, že by sa mi roztiekla behom toho, keď ju z toho jazera vyťahujem. Opäť sa sústredím na jazero a začnem vytvárať niečo podobné vodnému stĺpu z ktorého vytvorím takzvanú vodnú bublinu. Stĺpec sa roztiekol, no ja som z bublinou začal hýbať najprv do lava, opäť sa vytváral onen takzvaný chvost. Bublinu s chvostom som pritiahol bližšie, nechal som ju aby okolo mňa obletela a potom som ju vracal opäť k jazeru z pravej strany. Bola to namáhavá činnosť, udržať to pri sebe, ale cítil som, že keď viacej trénujem tým lepší sa v tom stávam. Nemohol som si dovoliť sa zaseknúť pri obyčajnej manipulácii. Nerobím nič zložité - nemením vodu v ľad, nerobím komplikované útoky - iba ňou hýbem. Nakoniec som vodnú bublinu premenil v strelu a prudko som ňou vrazil do jazera.
Voda ma ošpliechala a ja som unavený padol do vody. "Ouu, ale niečo som zvládol.." povzdychnem si. Niečo podobné útoku, heh.. teraz to vypilovať. 

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie 5453177-6193219537-tumbl
Nejak takto Owo =3 aj keď to udelal s malím množstvom ^^
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Wed Aug 30, 2017 12:58 pm
(LVL 4) Tréning mágie dreva 9/10
Temné skaly


"Môžem ti pomôcť s tréningom? Zdá sa, že ti dochádzajú nápady.." ozve sa mi v mysli môj patrón a ja súhlasne prikývnem, keď sa zjaví vedľa mňa. Hej, bolo by to milé.. okey.. Vyzývavo mrknem chvostom a Fevris sa postaví vedľa stromu. "Skús ma zviazať.." povie mi, ja chvíľu rozmýšľam, že či to je možné, no ako mi kedysi povedala Richu, keď neskúsiš všetky možnosti tak nevieš.
Prikývnem smerom k patrónovi a ovládnem najbližší konár, ktorý sa začal hýbať a vykrúcať. Na to sa obmotal okolo Fevrisovej hlavy, krku, tela. Ku krídlom či nohám už nedosiahol, ale účel to splnilo. "Asi takto, nie?" pozriem očkom na patróna, ktorý sú hlasane prikývne. Potom konár pretrhne a tým sa osobodí. "Áno, takto som to myslel... super!" pochváli ma Fev, čo sa stalo asi po prvý krát v živote. "Dik, heh.." zasmejem sa.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Fri Sep 01, 2017 10:26 am
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 9/10
Jazero Kappa


Konečne som zvládal manipuláciu, teraz ju vypilovať aby som zbytočne nepadal od únavy, pri každej bubline. Chvíľu uvažujem čo ďalej, než som si všimol, ako vo vode pláva ryba. Nakoniec, som sa na tú rybu sústredil a vo vode som okolo nej vytvoril bublinu, ktorá rybe zabránila utiecť. Nakoniec sa sústredím a bublinu s rybou vytiahnem z vody a nechám vznášať nad vodou. Nakoniec sa sústredím na voľné pohyby. Hýbal som s bublinou do tvaru osmičky, nechal som aby obletela moje telo. Nakoniec sa rozbehnem po brehu vody, bublinu pritom nechám aby za mnou letela. Bublina sa opäť zmenila v rádoby strelu a ryba bola v jej hlavičke. Očkom pozriem na strelu s rybou a nechám ju obletovať svoje telo, nakoniec prudko obtočím strelu okolo seba a vystrelím ju smrom do stredu jazera. Dúfam, že to prežila.. Žmurknem a švihnem chvostom. 
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sun Sep 03, 2017 11:12 am
(LVL 4) Tréning mágie dreva 10/10
Temné skaly


Pozorne sleduje strom a zároveň aj svojho patróna. Už dokázal plynulo ovládať konáre. Ohýbať ich bez toho aby praskli a mnoho ďalšieho. Teraz ostáva len to, aby zdokonalil svoje techniky a zapracoval na rýchlosti zosielania. Predsa, nechať niekoho obmotať konárom dá dosť práce. Pozoruje svojho patróna až nakoniec povie: "Dobre, skúsime to ešte ráz, ale tentokrát sa skús tomu vyhnúť.." upozorní Fevrisa, ktorý prikývne a tréning mohol začať. Konáre sa opäť prudko pohli a začali letieť na modrého draka, ktorý sa však im vyhol. Neprestával, konáre ohýbal tak aby sa zachytili o patróna, a keď nedočiahli ovládne druhé konáre. Takto to pokračovalo až Fevris uskočil k inému stromu, no to sa mu stalo osudným. Kay totiž ovládne celý strom a všetky konáre na draka zaútočia v ten istý moment. Chytil ho. Drak skončil v pasty, jeho krk, telo, nohy, chvost aj krídla skončili omotané konárami daného stromu a Kay spokojne švihne chvostom. Povolí zvretie a Feva pustí na slobodu. "Heh, to by bolo.." zazubí sa na modrého patróna a nakoniec si ľahne.
Sponsored content

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru