Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sun Sep 03, 2017 11:24 am
(LVL 0) Tréning vrodenej mágie 10/10
Jazero Kappa


Môj tréning sa blážil ku konci, cítil som to, ale nie však celý. Iba určitá časť, presne cvik vodnej manipulácie. Už som sa v tom začítal zlepšovať. Teraz si to musím zopakovať, než prejdem k tomu kedy začnem vodu meniť v ľad. No, keď pozriem na jazero, už začínalo zamŕzať, takže bude aj najvyšší čas. Okey, môžem začať. Po nádychu sa sústredím na ľad, ktorý popraská a nakoniec z neho vyletí ten vodný stĺp, ktorý sa zmení v bublinu. Tú bublinu k sebe prudko pritiahnem až mi skoro uletí a rozpreskne sa o skalu, no našťastie sa to nestalo. Nakoniec niečo ani neviem čo spraví, pretože bublina okolo mňa vytvorí niečo ako prstenec. S prekvapením to pozorujem, no nakoniec sa s prstenca opäť vyvalí vodná bublina, ktorá letí na najbližší kameň. Prstenec sa zmení v chvost, celí sa stratil, keď narazil do skaly, ktorá mierne popukala. Páni, že by ten prstenec okolo mňa tvoril akúsi obranu? To je jedno, ale konečne som tozvládol bez komplikácii. Jo!! Veselo štekne.

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Tumblr_m39xa9pa5o1qf2564o5_500
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Mon Sep 11, 2017 5:08 pm
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 1/10
Jazero Kappa

Bol som hrdý na to, že sa mi podarilo naučiť prvú zostavu aneb prvú techniku, ktorú by som mohol použiť v boji. Len, je problém to, že musím viacej cvičiť ináč by som padol skorej ako by som vôbec v tom boji začal. Keď sa pozriem na oblohu, bolo vidieť, že už bola tuhá zima, jazero je zamrznuté, čože ma to nútilo cvičiť s ľadom. Toto bolo niečo iné, voda je tekuté a ľad pevné, že by mi to šlo ľahšie? Pohybovať s pevným blokom alebo so stále sa pohybujúcou masou vody.. Áno, je rozhodnuté.
Prejdem pár krokov až stojím na ľade, radne to podo mnou kĺzalo, takže som sa musel posadiť. Pozorujem ľad a sústredím sa na neho, vidím ako sú molekuly vody pevne pospájané, ináč ako u vode, čo bolo lepšie. Takto som ich mohol narušiť a roztrhnúť. Ozvalo sa, PRASK. Áno, prásk, ľad sa predo mnou popraskal a rozlomil na kusy.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Fri Sep 15, 2017 9:54 am
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 2/10
Jazero Kappa


Zvládol som predo mnou rozpoliť ľad. Zvládnem toho viacej? Čo všetko asi dokážem s mojími schopnosťami, hm.. Niekoľko krát za sebou žmurknem až švihnem chvostom a opäť sa začnem sústreďovať na ľad, pardon. Na vodu, áno na vodu, ktorá sa odhalila v momente, kedy sa ľad rozpolil. Chcel som ho obnoviť a vytvoriť opäť ľadovú pokrývku jazera. Po nejakej dobe sústredenia som sa nadýchol a nakoniec jemne vydýchol, čo mi od čumáka išieľ malý, šedý mráčik.
Posuniem tlapkou a na vode sa začala tvoriť jemná vrstva ľadu, ktorá hrúbla. Neprestával som s koncentráciou a pokračoval som ďalej a ďalej až sa to stalo. Miesto, ktoré bolo pred chvíľou bez ľadu sa nakoniec zmenil v ľad, taký ako predtým, no skúšať jeho silu ma udržať som si netrúfal, ešte by som skončil v ľadovej vode bez možnosti sa dostať na hladinu.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Mon Sep 18, 2017 9:53 pm
Tréning výdrže 1/10
Jazero Kappa --> Zrkadlové jazero (Kirigakure)
Pozorujem ako sa ten ľad znova obnovil. Pousmial som sa, no v tom momente som sa rozbehol a rozhodol som sa vrátiť späť do svojej domovskej svorky. Bol som tu dlho, ešte by ma zháňali. Nemôžem tomu uveriť.. ako to, že sa to stalo.. Pomyslím si na situáciu, ktorá sa akutálne konala v našej svorke. S povzdychom som neprestával utekať. Musel som sa stať silnejším, rýchlejším, huževnatejším. Nemôžem prehrať ešte než stihnem udeliť prvú ranu. Ten.. Varox. Nechápem ako, ale cítim k nemu odpor. Zosílim, áno. Neprestávam. Tlapy mi narážali do snehu od ktorého som sa odrážal. Cítil som, ako všetky moje svaly pracovali ako o závod.
Začínam pociťovať únavu. To som tak slabý? Prekvapene si poviem a pokračujem ďalej, ďalej a ďalej. Prebehol som okolo nejakého stromu, skaly, jazierka až som sa ocitol v mieste mojej cesty, pri ďalšom zamrznutom jazere. Tady budem cvičiť. Pomyslím si a lapím po dechu. Dal som do toho všetkého, všetku moju výdrž. Keď budem uhýbať útokom a rozdávať tie moje.. musím vydržať čo najdhlšie.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Wed Oct 18, 2017 9:40 am
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 3/10
Zrkadlové jazero
Stál som na hladine, áno. Teda, aspoň som sa snažil. Sústreďoval som onu energiu v mojom tele do tláp a snažil som sa udržať na vodnej hladine. Čo ma to napadlo? Existuje nejaký vlk, ktorý dokáže chodiť po vode? Nie, ja budem prvý, hehe! Zazubím sa, pritom to so mnou hádzalo. Do prava, do lava, na strany. Tlapy som však mal stále ponorené, ale neklesal som. "No tak, no tak... udrž sa Telo, udrž sa.." potichu sa povzbudzujem, pritom mi svietila značka na nose, ktoré znázorňovalo užitie mojej mágie, čiže schopnosti manipulácie s vodou. Predsa, jednou zo schopností by bolo, schopnosť sa dokázať udržať na vode a následne sa po nej aj pohybovať, nie? To je moj názor za ktorým si stojím a aj sa ho snažím dokázať!
Chvíľa rozptílenia a bolo to. Spadol som a ocitol sa pod vodou. Sakra, takto ten súboj s Molly prehrajem. Chcem ju prekvapiť! Potom sa opäť sústredím a znova sa ocitnem na tej hladine, ale opäť s ponorenými tlapami.

//tréning z jednej SH//

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 133327448510286_by_uchihaclanrock-d4unt77
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Tue Nov 14, 2017 8:02 pm
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 4/10
Zrkadlové jazero
Po chvíle odpočinku som nadvihol hlavu a pozeral hladinu jazera v ktorom som mohol dokonalo vidieť svoj vlastný odraz. Pootočím hlavou, aby som sa obzrel. Voda.. premenlivý element.. stále teče, teče a teče. Nezastaví ho žiadna prekážka, vždy ju obteče a ide ďalej.. Pomyslím si. Vedel som, že taký musím byť. Sústredím svoju myseľ na vodu a z vody vytiahnem vodný prúd, ktorý obletí okolo môjho tela a zároveň menil skupenstvo na tuhé. Tento krát som nevytvoril ľad ale sneh. Bola to sranda, manipulovať s tolkým snehom sem a tam. Len tak ďalej.. Žmurknem pritom sneh zmením opäť vo vodu a späť na ľad a niečo čo sa podobalo v ľadový bodák, som vrhol ako šíp, ktorý letel ponad vodnú hladinu až sa akoby zabodol do vody. Počul som veľké "člup". Zasmial som sa a prevalil sa na chrbát a zadíval sa na oblohu. Budem schopný vyvolať dážď? Opýtam sa samého seba.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Thu Nov 16, 2017 10:08 am
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 5/10
Zrkadlové jazero
Dážď? Prečo mi napadlo zrovna dážď.. Zamýšľal som sa pri pohľade na oblohu, než som sa prevalil na bok a opäť spatril ono jazero ktoré som používal pri tréningu. Dážď si nechám na inokedy. Teraz sa musím sústrediť bohužiaľ na základy.. Povzdychnem si. Natiahnem si tlapy a nakoniec sa postavím a uzrem zrakom na vodu a opäť z nej vytiahnem vodný prúd. Lenže bola otázka, čo budem teraz trénovať? Vodný prúd som obtočil okolo svojho tela a vytvaroval ho do jednej bubliny. Keď musím povedať, už som sa v tomto zlepšil. Vodnú bublinu som natiahol do podoby oválu, potom pri väčšom sústredený a snahe som ju vyformoval do podoby kocky. Aj keď som nedokázal na dlho udržať ten tvar a z kocky opäť bola guľa. Pritiahol som ju k sebe, ten ťah spôsobí, že sa opäť zmení na tkz. prúd. Bublina ostáva v predu, no za sebou zanecháva niečo ako schvost. Točil som ňou vôkol seba až som sa prudko otočil a daná bublina vystrelila na najbližší kameň. Strela daný kameň zasiahla a pocákala ma.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Mon Nov 20, 2017 3:46 pm
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 6/10
Zrkadlové jazero
Všimol som si ako jazero stihlo za tú dobu zamrznúť. Bola strašná zima, to musím uznať no dúfam, že sa konečne začne otepľovať. Otrepem z mojej srsti sneh a pozriem na ľad. S úsmevom vykročím a rozbehnem sa po zamrznutom jazere, ktoré kĺzalo. "Yuhuu, super!" veselo vyšteknem a začnem sa na ňom točiť. Vyplazím jazyk a cítim sa, ako malé šteňa. Nakoniec zatnem dtrápky, zastavím a konečne sa rozhodnem pustiť do tréningu. Sústredím sa na ľad, ktorý popraská.
Pukliny prešli po celom jazere a vytvorili menšie ostrovčeky (kusy ladu na vode), ktoré pomocou mágie začnem ovládať a tieto takzvané ostrovčeky sa začali pohybovať na vodnej hladine. Bol to ako kolotoč. Stojím na mieste, pritom sa s ľadom pohybujem a obzerám sa po okoliu. "Toč sa toč.." zazubím sa.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Wed Nov 22, 2017 11:29 am
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 7/10
Zrkadlové jazero
Musím uznať, že som manipuláciu s ladom zvládol. Aspoň na tej základnej úrovni. Rovnako aj vodu, sneh.. teraz som mohol prejsť na to zložitejšie. Naozaj zvládnem ovládať vodnú paru? Vlastne, Kirigakure je svorka v ktorej sa nenachádza nič iné iba hmla, čo je vlastne voda.. takže by bolo vhodné aby som sa to naučil. Pomyslím si, pritom prestanem točiť s ľadovými ostrovčekami a sústredím sa na ten ľad predo mnou. "Fajn, ty budeš moja obeť!" zazubím sa na ľad a na to sa na neho sústredím. Viem si predstaviť tie molekuli, ktoré držia ľad pri sebe aj pri vode, ako sa sotva držia. Tieto väzby musím narušiť. Okey. Ideme na to!
Značka nad nosom mi začne žiariť a sústredím sa na to, že voda z ľadu sa začne vyparovať. Aj sa tak s prekvapením začalo diať. Pozorujem unikajúcu vodnú paru a zmenšujúci sa ľad. O chvíľu som pred sebou nedovidel ani na druhý breh, predsa.. vznikla tam clona z hmly, ktorý vznikla z unikajúcej pary z ľadu. Páni! Ono mi ten tréning ide vážne ako po másle! JOP!! Radostne si poskočím, lenže to som nemal robiť. Pošmykla sa mi ľaba, ľadoví ostrovček sa zrazu nadvihol a ja sa ocitol pod vodou a ľad na hladine. Ocitol som sa v probléme. To sa mi snáď zdá... Zamračím sa.


(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Mist-10
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Fri Nov 24, 2017 12:51 pm
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 8/10
Zrkadlové jazero
Ten problém bol veľký. Prednými labami som udieral do ľadu a nie a nie sa nechcel robiť. Problém, problém, veľký! Vystrašene sa obzriem okolo. Všade bola voda ani sa nečudujem, keď som bol pod vodou a to čo mi bráni ísť na čerstvý vzduch bol onen ľad. Teraz som sa musel na to sústrediť a zbytočne sa nestrachovať. Pokoj, ovládam vodu.. nemá mi to robiť problém. "Boble.." poviem, aj keď sa to pod vodou dalo ťažko, z úst mi vyšli iba bublinky.
Sústredím sa na okolitú vodu, ktorá sa začala okolo ma obtáčať. Dobre.. sústreď sa.. Očkom pozriem na ľad, ale pohľad mi začal kmitať. Dochádzal mi vzduch. Voda, ktorú som ovládal prusko narazila do ľadu. Potom ešte ráz až nakoniec ho prerazila a zároveň ma to vystrelilo nad hladinu. Chvíľu to trvalo, no nadýchol som sa čerstvého vzduchu. "Jo! Teraz neumrem.." zašklebím sa a pozrem dole. Nečakal som to, ale takzvane som sa vznášal, presnejšie ma naddnášal vodný stĺp.
b"Toto dokážem?" prekvapene sa pozriem, no nechám sa vyhodiť na breh jazera.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sun Nov 26, 2017 11:20 am
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 9/10
Zrkadlové jazero
Pozieram sa zo zeme a očkom pozriem na ľad. Stalo sa to naposledy, nemôžem takto ľahko hazardovať so svojím životom.. Mrzuto pohliadnem na onu dieru v ľade, ktorú som vytvoril pri mojej záchrane a povzdychnem si. "Mal by som vytvoriť nejakú zaujímavú vec, tajomnú aby to v prípadnom súboji vyvolalo starosti a svoj život.." obzriem sa okolo. Očkom spozorujem hmlu, ktorá sa strácala. "Kirigakure.." poviem si pre seba. Pomenovať techniku podľa názvu svorky? Prečo nie, je to výstižné.. Žmurknem a mierne sa uškrniem.
"Dobre teda.. hehe Kirigakure!" sústredím svoju myseľ a po vyslovení názvu som sa sústredil na tvorbu hmly. Vďaka tomu, že pri vodných plochách bolo viacej vlhkosti, šlo to ľahšie. Po chvíli sa v mojom okolí vytvorila taká riadna hmla, že som pomály nevideľ na svoje tlapy. Áno! To som chcel! Veselo švihnem chvostom. Bol som rád, že sa mi to podarilo. Už som dokázal ovládnuť vodu vo všetkých jej podobách, takže som spravil riadny pokrok. Keď si spomeniem, ako som sa prepínal, keď som sa snažil vytiahnuť vodu z jazera.. teraz, úplne ľahké. "Takto si na mňa nikto netrumfne.." pobavene švihnem chvostom a obzriem si hmlu. Sústredím sa na kúsok predomnou, ktorý skvapalním a premením na vodnú gulu, ktorú vystrelím boh vie kam. Niečo ma napadlo!
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Tue Nov 28, 2017 4:30 pm
(LVL 1) Tréning vrodenej mágie 10/10
Zrkadlové jazero
Stále som bol v onej vytvorenej hmle, ktorá zahalila priestor okolo mňa. Mohol som to využiť, aby som Molly hodil do paste, ale teraz vymyslieť niečo čím by som ju porazil, že? Ale ako.. Sústredím sa na hmlu a niektorú jej časť skvapalním a premením na vodný prúd, ktorý začne okolo mňa obletovať. Počas myslenia aby som udržal vodu pri sebe a neskončil tak, že b sa rozprskla do okolia tak som premýšľal aj nad tým, ako túto techniku vylepšiť. "Hmm.." prehovorím, keď si pozorne obzerám hmlu. "Vo vzduchu je samá voda, ktorú dokážem ovládnuť nie? Tak čo tak..." žmurknem, rozbehnem sa a vyskočím na onen kameň, ktorý som predtým využíval ako terč. "Jasné!" strihnem ušami a sústredím sa na onu vodu. V okolí sa začaa voda zhmotňovať a zároveň premieňať na ľad. Dokázal som ich vytvoriť asi päť a boli hrubé ako konár stromu. Vyzerali ako oštepy, ale nevideľ som ich riadne vďaka tme. Aj mi bolo lúto, že som ich nedokázal vytvoriť viacej, nuž musím riadne trénovať a skúšať svoju moc vo všetkých smeroch. Nakoniec som one ľadové oštepy vystrelil. Leteli smerom na kameň na ktorom som stál. Ozvalo sa prvé PRASK, zvuk rozbitia ľadu. Potom druhé, treté. Bol som rád, že to funguje. Takýmto spôsobom by to mohlo niekoho iba bodnúť, ale nie zabiť či nejako vážne zraniť. Potom som začul posledné nárazy ostávajúcich oštepov a zároveň zmizla aj hmla. "Tak toto sa mi páči," poviem s úškrnom a šťastím v očiach.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sat Dec 02, 2017 10:55 am
Tréning výdrže
Zrkadlové jazero
Dostihol ma stav lenivosti. Nechcel som sa paplať s mágiou, teraz by som mohol pro zmenu vyskúšať aj niečo iné. Žeby som si dal pár kolečiek okolo jazera? Zaškodilo by mi to, asi nie.. Aj tak, potrebujem vydržať, keď sa budem vyhýbať útokom a zároveň na Molly posielať vodu.. S pomyslením som sa postavíl a dal sa do behu. Bolo to ťažšie, keďže tu všade na okolo bol sneh, no nijak ma to netrápilo. Pridal som na rýchlosti a zistil som, že som sa ocitol v štvrtine obvodu jazera, no pokračoval som ďalej. Neprestnem, pokiaľ to jazero neobehnem aspoň desať krát! Povzbudím sa a dám sa ešte do rýchlejšieho behu.
Takto som ubehol celý obvod jazera, na chvíľu spomalím aby som pobral dych a opäť sa dám do behu. Teraz som cítil ako sa mi svaly napínajú a začínajú nepríjemne páliť, zastavovalo ma to? Nie, samozrejme, že nie. Pokračoval som v onom behu, pracoval som na tom aby som vydržal čo najviac. Tri kolá, päť, desať, pätnásť, v skutku som toho obehol viacej ako som chcel a spokojne som padol do snehu a začal z hlboka dýchať. "U drakov.." zapištím a lapím po dychu.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Wed Dec 06, 2017 8:52 pm
(LVL 2) Tréning vrodenej mágie 1/10
--> Hranice
Zdá sa, že ma tu už nebolo potreba. Vlastne, chceli ma tu? Došiel som sem bez pozvania a iba pozoroval a mierne sa zapojil. Nedostal som žiadnu výzvu o to, že som sa mal účastniť tohoto boja s tým dračím vĺčaťom. "Zbohom," odvetím potichu, pritom sa pomaly vydám preč z lesa. Chcel som sa už vrátiť domov. To mi bol deň, zistil som, že moje Kirigakure stále za nič.. A to si vravím vlk zo svorky po ktorej som tento trik pomenoval? Môžem sa za seba hnabiť.. Zamyslene kráčam po lese až zacítim, že sa blížim k hranici. Na to spozorniem keď mi k hlave padne snehová vločka. Sneh, dlho som ho nevidel, maximálne tak pri tréningu, ale to sa nepočíta. Toto je vlastne moja prvá zima. Nadvihnem obočie a strihnem ušami. Náušnice o seba narazili a tým vydali cingavý zvuk.
"Heh, prečo nie. Nikto ma nevidí.." zazubím sa a v tom skočím do snehu a začnem sa v ňom blázniť. Vďaka mágii som onen sneh nadvihol, mierne zosílil sneženie a hadkoval som sa tam ako malé vĺča. vytvoril som par snehových gulí, ktoré som vystreloval do okolia a to nepočítam to, že som vytvoril tri veľké a poskladal ich na seba. Potom, pomocou ľadu som vymodeloval niečo čo sa podobá kniohlíkom, čapici, očí a veľkého nosa, ktoré som umiestnil po onej soche. "A je to.." spokojne sa zazubím a potom som sa už iba vydal za hranice.

//tréning z príbehu
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sat Dec 09, 2017 12:53 pm
(LVL 3*) Tréning vrodenej mágie 2/10
Zrkadlové jazero
Na chvíľu sa zadívam na obolohu, než sa nakoniec otrepem a postavím sa na všetky tlapy. Ach, už ma tá zima nebaví, teraz netrénujem nič iba s ľadom a snehom. Žmurknem než sa sústredím na jazero a nechám z ľadu vystreliť ľadové bodáky. "To je všetko tak okukané. To dokáže každý kto ovláda vodu a ľad.. chce to niečo nové.." žmurknem. "Hmm.." pomaly spravím pár krokov v pred a posadím sa na ľad vedľa jedného bodáku.
"Kirigakure, viem, len musím udržať tú hmlu aby sa nedala tak ľahko odfúknuť ako to bolo s tým dračím vĺčaťom, takže niečo nové. Strely viem, prúd tak isto.. delo.." pri poslednom slove sa zaseknem a potom sa mi rozžiaria zorničky. "Áno! To! Vodné delo.. bude to rovnako ako s prúdom, lenže toto delo bude schopné preraziť aj kameň.." zazubím sa. "Si zákerný Telíku.." uškrniem sa a spokojne strihnem ušami čím mi zazvonia náušnice.
Otočím sa k môjmu cvičnému kameňu. Nechám premeniť jeden bodák vo vodu, ktorú si k sebe pritiahnem a stlačím. "Ha! Vodné delo miláčku.." mrknem ku kameňu a spravím to. Uvolním tlak v jednom mieste na vodnej bubline z krorej akoby zázrakom vystrelila voda. Ale však, nepodarilo sa mi prestreliť ten kameň, oný prúd iba vrazil do vody a rozpleskol sa po okolí. "Sakra!" zamračím sa. Chce to väčší tlak a aj silu.. 



//* preskočený 1 level z dôvodu získania tlapičky z Adventného kalendára
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Mon Dec 11, 2017 8:47 am
(LVL 3) Tréning vrodenej mágie 3/10
Zrkadlové jazero
V mojich očiach sa zaleskne keď vodný prúd opäť vrazí do kameňa a iba sa rozplechne. Ksoo, stale mí to nejde.. So sklopenými ušami sa opäť sústredím na vodu, ktorú k sebe pritiahnem a stlačím ju tlakom. 
"Potom musím vymyslieť nejaké Mega meno tohoto útoku.." zamyslím sa a nakoniec uvolním tento tlak a strela opäť, prudko vrazila do kameňa a iba sa rozpšpliechla do okolia. 
Potichu zavrčím a spravím rovnaký pohyb ale mojím cieľom sa stal ľadový bodec na jazere. Tentokrát vodné delo prerazilo skrz ľadovec. Rozbil ho. 
"No toto. Ľad to rozbije, ale kameň nie? Pff.." strihnem ušami čím mí zacinkajú náušnice. Spomenul som si na Molly na jej uši, mala ich nimi posiata. Neviem sa dočkať kedy ju stretnem a porovname svoje sili. 
Opäť privolám vodu a vystrelím na kameň a ako som pozeral kus zo dtreli prerazil špičku. Konečne!! 
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Thu Dec 21, 2017 10:27 am
Trénin vrodenej mágie 4/10 | Misty Meadow
Zamyslene hladím pred seba, pritom iba letmo načúvam slovám chodca. Pozorujem ho, už som nevedeľ čo mu mám k tomu povedať, pozriem smerom kde by mala byť Rias s Mirokim v tábore. Zrejme je už čas. Pomyslím si, keď teda dobre počitam moja najbližšia priateľka už má rodiť. 
Buď v poriadku, nech sú vĺčatá nzdravé a silné.. strihnem ušami čím sa ozve ďalší cingaví zvuk náušnic. 
Na to začne na môj aj Chodcov plášť padať kvapky vody. Zrejme som si to neuvedomil, ale nejako som ovplynil počasie a začalo na nás pršať. 
"Pardon, to zrejme ja.." pozriem na chodca a potom na neho pozriem. "Čo teraz?" položím mu vskutku jedboduchu otázku. 
//tréning na príbehu
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sun Dec 24, 2017 3:57 pm
Tréning vrodenej mágie 5/10 - Zrkadlové jazero
Zavrčím pri pohľade na ten kameň. "Stále to neviem, sakra!!" Úprimne, už ma to nebavilo. Teraz som to šiel vyskúšať asi.. no, neviem pri desiatom pokuse som to prestal počítať a k tomu, som začal pociťoať únavu. "Dobre.. nádych a výdych.." odfrknem si. Opäť z jazera vytiahnem vodu a pred sebou ju sformujem do bubliny, ktorú stláčam tlakom. Podaríš sa mi! Určite, zničím ťa ti otravný kameni.. Niekoľko krát žmurknem než sa nadýchnem a povolím tlak na jednej strane vodnej bubliny. Presnejšie, na tej, ktorá smeruje na kameň.
Ani som sa nenazdal a vodná strela, presnejšie delo, prudko vrazila do môjho kamenného terča, ktorý nalomila. Kameň, popraskal. "Áno!" vyšteknem šťastne. Zopakujem to, pritiahnem k sebe vodu, stlačím ju a nakoniec ju vypustím opäť na kameň. Vodná strela, prudko prerazila kameň, ktorý sa predo mnou zosypal. Spokojne začnem vrtieť chvostom. "Á máš to!" 
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Tue Dec 26, 2017 11:42 am
MAGICKÝ TRÉNING TELANTESA SA TÝMTO KONČÍ
Aneb
Vrodenú mágiu má na 10 (vlčíšek, obchod)
Extra mágiu Blesku a elektriny má na 10 (vlčíšek, obchod)
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Wed Dec 27, 2017 11:48 am
Tréning lezenia po stromov - tréning výdrže
"Snáď, keď teda z Kirigakure neodídem.." prehovorím ticho, pritom som jedným skokom vyskočil a ľadovými pazúrmi sa zaboril do kôry stromu. Držal som, ľahko som stúpal hore. "Toto nie je mágia dedo. Je to štýl života.." zasmejem sa na zelenáča, ktorý práve spadol na zadok. Ale zdá sa, že sa tomu nebránil a opäť sa o to pokúšal. Ja som zatiaľ pomaly stúpal na hor. Nechcem byť obyčajný, radový vlk. Chcem toho v živote viac dokázať.. chcem byť asassín, špech.. toto je moje poslanie. Preto, tieto veci musím vedieť na jednotku.. Povzbudím sa v hlave, pritom som sa zadnými nohami odrazil, prednou labou som sa zaboril do kôry, pritom druhou sa zachytil o konár stromu.
Zadními som sa opäť odrazil a jedným hopom, som sa ocitol na konári stromu. "Úprimne dedo, toto ma nikdy nenapadlo.. ale uznám jedno, je to zložité a zároveň ľahké.." zasmejem sa počas toho som však lapal po dychu. Bol to riadny adrenalín, neviem čo by sa stalo s mojím telom, keby som teraz z takej výšky padol.

//z jednej SH
Sponsored content

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 2 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru