Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

(Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie - Stránka 4 Empty Re: (Kay a jeho postavy) > Tréning plodí ovocie

Sun Aug 19, 2018 11:47 am
(LVL4) Tréning teleportácie 10/10
Ubehli mesiace po tom incidente v Elloris. Mal som čas aby sa mi zahojili rany, aby som si to v hlave riadne usporiadal a aby som konečne prišiel na to, čo bolo v ten deň špatne. Akú chybu som urobil. Bolo mi to jasné, v mágii som bol síce dobrý, ale nie tak dobrý aby som ju mohol užívať a zároveň bojovať bez nej. Stal som sa na nej, až moc zavisli, poviem si pre seba. Na to sa však teleportujem na okraj tábora, potom do najbližšieho lesa, ktorý tu mohol byť. Ďalej som pokračoval po svojich.
Tá teleportácia, je v skutku užitočná, ale nejde využiť tak ako by som ja sám chcel, opäť si pomyslím, než sa teleportujem na konár stromu, opriem sa o kmeň a zahladím sa do diaľky. Bol som si istý, že som sa v niečom zlepšoval a niečo ostalo pri starom. Čo sa týka premiestňovania, bol som v tom určite o ďalšiu úroveň lepší, ale to som nemohol povedať o ostatných schopnostiach, ktorým sú obyčajný vlci bez mágie obdarovaný. Nakoniec som sa premiestnil o kús ďalej, na zem a pokračoval som v prechádzke a tichom zamýšľaní.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru