Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 01, 2017 8:37 pm
SORRIN
ZJ
Byl jsem rád, že to vzala s úsměvem. Proto jsem se též usmál a též se představil: ,,Sorrin de Avec." Vlčka - Darkness - odešla s ustaraným výrazem ke své bílé kamarádce. Přesto mi nevadilo, že odešla. Je milá - právě proto mi k ní její 'temné' jméno nesedělo. Stačí jen počkat, až si dořeší své problémy. Zahlédl jsem tu vlčici, která byla středem pozornosti. Vypadala smutně a já měl chuť za ní přijít a též ji utěšit. Ale nechtěl jsem se jim tam plést.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 01, 2017 8:51 pm
ZJ
I Darkness si mě všimla. Pokývla jsem jim na pozdrav. Najednou se Darky vydala ke mne. Avšak přes jezero. Teď však jela rozplácnutá na leď a srazila se s tím vlkem. "Darky! Jsi v pořádku?!" Vykřikla jsem vyděšeně a starostlivě. Chtěla jsem za ni vyběhnout, ale to už byla u mě. "Jsi v pořádku?" Zeptala jsem se starostlivě,ale pak jsem sklonila hlavu když začala mluvit. "Dlouho jsme se neviděli...Nechci aby sis se mnou dělala starosti. Jdi raději za tím vlčkem a nebo za Yllin. Povídejte si o její rodině a smějte se.....a..." zapomeň na mě. Pomyslela jsem si,ale nechtěla jsem, aby šla pryč.
Licarix
Licarix
Počet příspěvků : 26
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 01, 2017 9:31 pm
Doupě -> Les Kirigakurských srn
Pomalu jsem otevřela oči. Kde to jsem? Kníkla jsem a rozhlédla se, lehce detorientovaná a zmatená. Po chvilce jsem si vzpoměla, co se stalo a pohledem hledala Lavaris. Kam se asi poděla? Třeba se něco i stalo. Nebylo to sice noc pravděpodobné ale stejně...taky mě zajímalo okolí doupěte. Třeba bych ji i našla. Vstala jsem a pomalu vyšla z toho doupěte. Sníh ustoupil, krajina se začínala pomalu zelenat, venku ale pořád ale byla zima. Tolik mi to nevadilo, pomalu jsem slézala ze skal až k okraji lesa a dívala jsem se kolem sebe. Chtěla jsem si okolí zapamatovat, bude se mi to hodit - přinejmenším až půjdu zpátky.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 01, 2017 9:42 pm
Aletosu
Doupě -> ZJ
Probral se ze spánku dlouhého jak celá zima. Ucítil jasnou změnu. Jedna z věcí byli tlapky které byly teďka šedé. Další věc byla srst na hrudníku a břiše. Ta byla ohnivě červené a poslední věc byly ocasy. Místo srsti je nahradily šupiny. Lahodná vůně masa ho donutila se rozhlédnout. Spatřil vedle sebe mrtvého zajíce. Zhltl ho a oblízl si zakrvácené pysky. Vykoukl ven. Venku bylo lépe než předtím. Vylezl ven a rozhlédl se, bylo zde plno vlčic. Zašklebil se a protáhl se ven. Došel ke břehu jezera. ,, Zdravím!" zavýskl a posadil se na zem.
Cora
Cora
Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Cora
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 01, 2017 9:54 pm
//Tábor

Prechádzala som sa po území a zrazu som prišla na jedno územie. Tu som ešte nebola a tak som sa zastavila a poobzerala som sa okolo seba. Ešte som tu nebola. Naposledy som bola na nejakej lúke. S niekým ale teraz si nespomeniem s kým. No to je jedno. Možno sa tu zoznámim s niekým a ak sa mi podarí tak ma možno príjmu do svorky. Čo by som bola veľmi rada. Pretože už ma nebaví sa stále túlať po svete. Konečne by som sa chcela niekde usadiť. Bola by som veľmi rada ak by sa mi podarilo usadiť a nájsť si rodinu a byť šťastná. Možno ak budem veriť tak sa mi to možno aj splní. No uvidíme najskôr musím zistiť ako to tu chodí a až potom zisťovať či by ma prijali alebo nie.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 01, 2017 10:04 pm
SORRIN
ZJ
Podíval se za nově příchozím vlkem, který výskal na celé jezero. Natočil jsem hlavu na stranu a s touhou po společnosti jsem se k němu rozběhl. Drápy jsem zarýval do ledu, abych neuklouzl. ,,Zdravím!" pozdravil jsem s zabrzdil poblíž něj. Zasykl jsem, když jsem si o led odřel polštářky.
Denn de Mal
Denn de Mal
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 01, 2017 10:09 pm
Tábor
Prešiel som sa do tábora. Medzi tým som stihol obzrieť aj náš starý úkryt. Mám tam ešte stále prístup? Už by som tam asi nebol vítaný. Crystal ani nevie, že žijem. Smutné. Zúfalo som hľadel na oblohu a sedel na okraji tábora Kirigakure. Už dlho som nevidel alfy. Ani žiadnu známu tvár. Smutné... Všimol som si však vlčicu, ktorú som v živote nevidel. Bola síce pravda, že som bol dlho mimo spoločnosti, no ona ani nemala pach Kirigakure. Podišiel som k nej. "Zdravím..." pozdravil som sa jej. "Chceš sa pridať do Kirigakure, čo?" Nikto iný by si predsa do tábora netrúfol ísť. Alebo?
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Jan 01, 2017 10:34 pm
Aletosu
ZJ
Led, úžasný a skvělý led. Pousmál se na vlka. Syknutí bolestí ho neudivilo. Došel k Vlčkovi vzal si doglap jeho zraněnou tlapu a důkladně si ji prohlédl.,,Nebude to bolet, slibuji." zašklebil se a aktivovat magii. Pomocí léčivých květů které nechal vykvést, uzdravil odřenin jako mávnutím kouzelného proutku. Vrátil vlkovi tlapu a zakřenil se. ,,Jsem Aletosu, ty?" optal se neznámého.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 10:18 am
SORRIN
ZJ
Zíral jsem na tlapku, která mě už najednou nebolela. Pohledem jsem kmital mezi vlkem - Aletosem - a uzdravenými tlapkami. ,,V-vždyť to nebylo nic, co bych nepřežil... Ale děkuji," pousmál jsem se. ,,Sorrin de Avec," představil jsem se s lehkým úsměvem. ,,To byla tvá magie?" zeptal jsem se na otázku, na kterou už jsem snad předem znal odpověď. Sám jsem si zrovna vzpomněl svou magii, kterou jsem nepoužil ani nepamatuju.
Roxynor Fireshadow
Roxynor Fireshadow
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 10:42 am
Skály Roxynor
Zavrtěla jsem špičkou ocasu a maličko se odtáhla, abych si Varga mohla znovu prohlédnout. Sice jsem to dělala už tolikrát, že jsem ho musela znát celého nazpaměť, ale nikdy mě to neomrzelo. Byl mohutný a od pohledu silný, musel budit velký respekt. Jenže proč bych se ho já měla bát? Ve skutečnosti dokázal být neskutečně laskavý, až by se to někomu mohlo zdát nemožné. Tiše jsem se rozesmála. Když chce, dokáže zlepšit každou situaci. "Jo jo, bude to parádní." horlivě jsem pokývala hlavou a jemně Varga zatahala za ucho. "Pamatuješ, jakou přezdívku jsi dostal, když jsme poprvé založili rodinu?" Nenechala jsem ho odpovědět. "Svatoušek." Zazubila jsem se sledovala jeho reakci. Stále jsem si nebyla jistá, jestli ho ta přezdívka baví, nebo zlobí.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 10:51 am
Aletosu
ZJ
Zašklebil se na Sorrina. ,, Stejně už nějaký ten pátek jsme nepoužil magii, není na škodu si kapku připomenout co vlastně vlastním za sílu." pousmál se. Svýma trojbarevnými oky sledoval okřídleného vlčka. ,,Ty jsi odtuď co?" koutky mu cukli do úsměvu a on pohodil jedním ze dvou ocasů.
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 10:58 am
SORRIN
ZJ
Trochu nervózně jsem se usmál. ,,Jo. Jo, jsem. Narodil jsem se hnedle u druhého jezera." Nelámal jsem si hlavu s tím, jak to zjistil, i když jsem byl cítit všemi smečkami. Samozřejmě ze mě bylo Kirigakure cítit nejvíc, jelikož zde jsem strávil nejvíc času. Taky mi vrtalo hlavou, kde by mohl být zbytek sourozenců a máma s tátou. ,,A... ty jsi asi z daleka, což?"
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 11:14 am
Aletosu
ZJ
Pokývl hlavou. Jaký skvělý odhad vždy mám. Hej... zašklebil se a koukl po očku na Sorrina. Otázka směřována na něj ho kapku donutila se zamyslet. ,,Zdaleka... No vlastně ano. Někde na severu, kde řádil věčný mráz a tma tam vládla celé roky." snažil se alespoň trošku přiblížit svůj život v rodné smečce.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 11:45 am
SORRIN
ZJ
,,Aha," řekl jsem krátce. Zapřemýšlel jsem. že bych šel najít mamku. Tak jsem obrátil směr tábor a na vlčka se ještě usmál. ,,Už asi půjdu. Chtěl bych... někoho najít," vysvětlil jsem a ještě slušně řekl: ,,Ahoj!" Bez rozloučení bych snad od nikoho neodešel. Vběhl jsem do tábora jako velká voda a hledal tu, která mi dala život.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 6:41 pm
Rose
Tábor
Uběhla už nějaká doba od toho, co jsem naposledy otevřela oči. Avšak nějaký ten vnitřní hlásek mi stále napovídal, že má dlouhá nevědomost není znak přicházející smrti. Odlepím od sebe oční víčka a na svět vykouknou dvě azurové oči, které zamrkají a zatěkají kolem sebe. Povšimnu si černo-modrého těla spočívajícího vedle mě a na tváři se mi usadí široký úsměv. Olíznu svému druhovi něžně ouško a zametu ocasem několikrát zem. Od posledního setkání s mojí rodinou tu však členové ubyli. Má vlčata tu už dávno nebyla a jejich pach se dávno vytratil. V očích se mi zableskne lítost, že jsem s nimi nestrávila více času, ale věděla jsem, že dřív či později by nakonec stejně vyletěli ze svého domovského hnízda.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 6:52 pm
SORRIN
Tábor
Rozběhl jsem se doprostřed tábora, tam se porozhlédl, ale nic. Samí neznámí vlci, některé jsem znal od letmého pohledu, když jsem byl ještě vlče. Kde asi mohla být Hexy? A Soifon s Arytasem? Freyu jsem naposledy viděl ve Stříbrném fénixovi. Vyskočil jsem do vzduchu a mávl křídly. Kroužíce nad táborem jsem jej propichoval azurovýma očkama - nikdy jsem nevěděl, jestli se víc podobají mámině nebo tátově modři v očích. Píščito-černý záblesk stačil k tomu, abych nesletěl střemhlav dolů. ,,Mami!!" vykřikl jsem s jiskřičkami v očích a dosedl na zem. Hned jsem doběhl těch pár metrů a s šíleně se vrtícím ohonem jsem mámu objal. Zuriel se zachvěla mým štěstím.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 7:05 pm
Rose
Tábor
Dumala jsem nad všemi událostmi a taky nad tím, kam by se má vlčata mohla zatoulat. Jakožto matka jsem si obyčejně dělala starosti, zda se jim něco nestalo. Co když je někdo zranil? Co když odešli do Věčných lovišť a já o tom nevím? zakňučím v duchu a s pohledem na mém druhovi se posadím abych si narovnala záda. Zamžourám před sebe a pozvednu hlavu jakmile zaslechnu pleskání nepřirozeně velkých křídel. Zaměřím se na siluetu nad Táborem, která zamířila přímo ke mě. Zorničky se mi trošku zděšeně zúží a sleduji vlka, který přistál přede mnou. Nestačím ani zamrkat když v tom dospělém vlkovi poznám mého maličkého prvorozeného synka Sorrina. Srdce mi vynechá pár úderů a oči se v samém údivů vykulí. "S-Sorrine?" vykoktám a prudce vydechnu, jakmile mě zaplaví jeho hřejivé teplo a nozdry zachytí jeho příjemný pach, který měl menší příměs i toho mého. Zavřu oči a horlivě přivinu svého syna k sobě. Ocas se mi začne nekontrolovatelně hýbat ze strany na stranu. "Synáčku můj!" zavyju radostně a z očí mi steče několik slz štěstí. Začnu mu hbitě olizovat tváře mezitím, co na něj hrnu otázky. "Kde jsi byl? Nejsi zraněný? Povídej!" 
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 02, 2017 7:41 pm
SORRIN
Tábor
Nestačil jsem si ani složit křídla a už jdem mamince z tváří oblízl pár slz štěstí. ,,Mami neboj, nic mi není," usmál jsem se a i když jsem dal ocasu povel, aby přestal, vrtěl sebou dál. ,,Spala jsi moc dlouho. Cítil jsem, že bych mohl jít zkoumat dál. Tak jsem letěl do smečky Stříbrného fénixe. Tam jsem potkal Freyu," začal jsem popořádku. ,,Pak jsem letěl do Ishimury. Seznámil jsem se s pár vlky a letěl... do Zeiss." Tenhle úsek cesty nebyl nejlepší. ,,Plánoval jsem jenom se tam zastavit jen na chvíli. Ale jakýsi vlk mě vyzval na souboj. Nic vážného se mi nestalo - jen jsem jednou hezky spadl na zem." Na skálu, ty hloupej! otřepal jsem se. ,,Zbylo mi pár jizviček, ale to zakryje srst. A tam jsem vyvolal patronku. A zachtránila mě. Zachránila mi život," ukončil jsem a Zuriel přikývla. 
Cora
Cora
Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Cora
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 03, 2017 3:44 pm
Tábor

Ako som tam tak stála a obzerala som sa po území ktoré bolo mimochodom veľmi pekné. Bolo to zatiaľ jediné územie ktoré som videla. Takže som to nemala s čím porovnávať ale možno sa mi pošťastí uvidieť aj iné a keď nie tak sa nič nestane.
V tom som uvidela ako sa ku mne niekto blíži. Teraz som nevedela či je to nepriateľ alebo priateľ. Ale keď ma pozdravil a opýtal sa ma či sa chcem pridať do Kirigakure tak som sa na chvíľu zamyslela. Dlho som ale nerozmýšľala a prikývla som. „Ahoj. Ano teda aspoň nad tým rozmýšľam že by som sa pridala ale ešte nie som 100% rozhodnutá.“ Poviem a potom si ho poriadne poobzerám. Bol to čierny vlk ktorý na prvý pohľad nevyzeral hrozivo ale zdanie môže klamať ale potom ako ma pozdravil tak som si myslela že nie je zlý. Tak dúfam že sa nesklamem a on nebude zlý.
Denn de Mal
Denn de Mal
Počet příspěvků : 48
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Denn de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 03, 2017 4:05 pm
Tábor
Všimol som si, že rozmýšľa. Nebolo to dlhé. Veľmi neváhala nad svojou odpoveďou. Pousmial som sa. "Aha. No, Kirigakure je snáď najpočetnejšia svorka. Nemá síce obrovské územie ako Vyhnanci, no sú t milí vlci a alfy sa o Kirigakure starajú," žmurkol som na ňu a zapozeral sa na nebo. Už tu bola jar. Vlčica mala zvláštne sfarbenie. Asi nebolo zvláštne, no také som ešte na Niwate nevidel. Áno, čierna, sivá aj biela boli úplne obyčajnými farbami, ale takto rozložené. "Som Denn... Denn de Mal," predstavil som sa tuláckej vlčici a vystrúhal akú-takú poklonu. "Dúfam, že sa k nám pridáš," riekol som napokon. 
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru