Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Riteru
Riteru
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 9:30 am
Louka Moudrých
Probudil jsem se. Ležel jsem na zádech ve sněhu a když jsem otevřel oči, měl jsem pocit, že mi je sluneční paprsky asi každou chvílí vypálí, takže jsem je musel zase rychle skrýt pod očními víčky. Zamručel jsem a překulil se na břicho, přičemž jsem nechtíc zabořil svůj obličej do chladného sněhu. To mě pořádně probudilo. Vyjekl jsem a zase hlavu ze sněhu zvedl a začal vrtět hlavou, abych se sněhu, který se mi na srst na obličeji nalepil, zase co nejrychleji zbavil.
Kano
Kano
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 9:37 am
U tábora -> Tábor
,,Zajímavé...?" odpověděl jsem jen, když mi pověděla, jak k té věci, která se jí houpala na krku, přišla. Náhle jsem ucítil přítomnost někoho dalšího a hned na to opravdu uslyšel čísi kroky. Otočil jsem se a uviděl jakousi bílo-fialovou vlčku. Nevím proč, ale již od pohledu mi nebyla moc sympatická. O to nesympatičtěji se mi jevila, když k nám napochodovala a hned se s námi snažila dát do řeči. Neměl jsem takové jedince rád. Sklopil jsem uši a snažil se nedávat najevo své překvapení, když jsem zjistil, že své jméno si zřejmě dala sama. Bez rozloučení jsem začal pomaličku odcházet, až jsem se od Hilary a té druhé, Ester, vytratil úplně.
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 9:39 am
Obsidiánovo jezero
Ledový vítr mi pročísl huňatou srst. Po otevřela jsem oči, které se upřeli na zamrzlé jezero a zasněženou krajinu. ,,Ach, neznám nic krásnějšího.'' posadila jsem se a na tváři mi pohrával blažený úsměv. Teploty byly značně pod nulou a to se mi opravdu líbilo. ,,Ani bych neřekl.'' zamumlal známý hlas vedle mě. Zamračila jsem se a otočila hlavu. Sar?! vyjeveně jsem na něj hleděla. Tak dlouho jsem ho neviděla. ,,Kde jsi se toulal?'' přeměřila jsem si ho přísným pohledem, pak se však pousmála.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 10:11 am
Lks
**,, Tak jdeme na to" Řeknu a začnu se plížit k jelenovi. Pomalinku krouček po krůčku se přibližuji. Když jsem dost blízko. Skočím na je jelenovi záda. Za kousnuu se mu do zad. Začnu mu trhat maso. Jelen sebou mele, ale je příliš oslaben a by něco mohl udělat. Ale někdo se mu musí zakousnout do krku. Doufal jsem že to Yilin napadne.
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 10:19 am
Hige
Doupě (LKS)
Párkrát jsem mlaskl a otevřel oči. V šeru doupěte se toho moc vidět nedalo. Protáhl jsem si ztuhlé tlapky a zamručel. V tom jsem si vzpomněl na Eldüšku a vlčátka. Pohotově se mi rozšířily rozničky a rozhlédl se po doupěti. Oddechl jsem si když jsem spatřil spící hnědé tělo. Olízl jsem jí hlavu a přisunul si jí tlapkou blíž k sobě.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 12:50 pm
Doupě (LKS)
Zastříhám levým ouškem když zaslechnu nějaký pohyb. Než jsem však otevřela očka, ucítila jsem příjemné olíznutí na kebulce a jak mě můj partner přitáhl k sobě blíž. "Higu..." povím tiše a zavrním. Stále jsem měla očka zavřená, protože jsem byla dosti ospalá, a čumákem se snažím najít jeho hlavu. Poté se k němu přitulím ještě víc a olíznu ho na tvářičce. "Jak ses nám vyhajal?" usměju se.

//Budu se muset s tebou domluvit ohledně naší původní SH, protože prej pokud nechceme o "výrobě vlčátek" psát znova, budeme muset naši celou SH přepsat sem na nové forum :DDD
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 1:13 pm
Doupě
Usmála jsem se na Angela, za jeho reakci jsem byla moc ráda. Když se partner přiblížil, darovala jsem mu jedno velké oblíznutí na hlavě a lehce jsem zamávala špičkou ocasu, který byl stále okolo malého vlčete. "Ano, přesně tak. Děkuju za to, že jsi k tomu tak vlídný a že jí přijmeš. Děkuju za všechno," uculila jsem se. Mé tělo bylo naplněno tím krásným pocitem, jakoby byla opravdu má vlastní. "No, ale jak to tedy uděláme s tím mlékem?" opět můj výraz nahradil ten starostlivý. Věděla jsem, že teď jí ho dát nemohu, protože je to nemožné.
Roxynor Fireshadow
Roxynor Fireshadow
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 3:33 pm
Skály Roxynor
Doslova jsem na Vargovi visela očima, ale snažila jsem se nedávat nervozitu najevo. Proč jsem nervózní, když se známe tak dlouho? Možná proto, že...sakra, nevím. Ovšem pak jsem se doslova rozzářila štěstím. Sama sebe bych v tuhle chvíli přirovnala k žárovce, protože štěstí, které jsem cítila, že mě muselo sálat jako teplo z ohně. Zasmála jsem se jako naprostý blázen a povalila Varga na zem. Olízla jsem ho na tvář a pevně ho objala. "Tentokrát to bude lepší. Žádná Taiga a její hloupé kamarádky." slíbila jsem mu s úsměvem.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 6:47 pm
Tsuri
Hranice Ishimury a Kirigakure
Přešli pomyslnou čáru oddělující Ishimuru a Kirigakure. Okolní krajina se moc nezměnila. ,,Modžjínový les? Tam je Blix? A jak mu mám žíkat? Strejda či jeň Blix?" zeptala se a mrkla po očku na May. Chlad se marně snažil dostat pod kůži Tsuri. Vlčka vydechla pár obláčků páry. Tsuri si oblízla čenich a dala se do klusu. Z veselé obíhala kolem May.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 8:11 pm
Mook
Doupě - Tábor
Vlček ještě spal. Vypadal pohuble a nezdravě. Mook se vysoukal ven z doupěte a rozběhl se k místu kde si naposled schoval zajíce. Vykopal zajíce ze země a rozběhl se k doupěti. Vedle vlčete položila zajíce a zmizel opět venku. Ponurným krokem a se svěšenou hlavou šel do Tábora. Cestou si probíral poslední chvíle s Cherokee. To byla dlouhá doba, až příliš dlouhá. Dostal se do tábora a tam si sedl na vzdálené místo od vlků. Potřeboval alespoň opět spatřit Cherokee. S pohledem zabodnutým do země přemýšlel zda to má vůbec cenu.
Kyurabi Nirakebe
Kyurabi Nirakebe
Počet příspěvků : 120
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 8:19 pm
Tábor
Náhle jsem si všimla vlka. Nebylo na něm nic nezvyklého, co by se týkalo srsti. Avšak byly tu dvě věci. Zaprvé, vypadal hodně sklesle. Určitě ho muselo něco trápit. No a potom - viděla jsem jeho pohublé tělo. To dohromady vytvářelo něco, co mě nutilo tu jen tak nečekat a pomoct mu, pokud je to ještě možné. Přiťapkala jsem až k němu, dračí křídla složená u těla. Odfoukla jsem červenou ofinu, která se mi pletla ve výhledu, a rozhodla jsem se přestat mlčet. "Um, zdravím. Jsi v pořádku? Stalo se ti něco?" zeptala jsem se a zvědavě jsem naklonila hlavu. Možná, že jsem byla dospělá, ale v něčem jsem se cítila spíše jako vlče, jen bez upištěného tónu.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 8:27 pm
(Mook) Tábor
Hlásek nějakého vlka, no vlčice ho donutil zvednout hlavu. Zmohl se na znavený a chabý úsměv. Mžourl očima po vlčici. ,, Eh...No vlastně se něco stalo. Ale to je asi teď jedno." řekl unaveně a hleděl na vlčici. Jeho úsměv přešel do neutrálního výrazu se špetkou smutku a trošinkou marné naděje. Už ignoroval jaký má hlad, nějak si na to časem zvykl. Poslední kousek masa který měl dál tomu malému skrčkovi.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 8:37 pm
KYURABI
Tábor
Vlk se usmál, ale skoro z donucení, asi mu do úsměvu zrovna nebylo. Poznala jsem to, moje mamka se trápila často a vždycky, když mě viděla, byla nadšená. Tohle bude asi trochu jinak. "Ne, to teda není!" protestovala jsem. "Nic, kvůli čemu se trápíš, přeci nemůže být jedno. Vím, že se neznáme a tak, ale... Chtěla bych ti pomoct. Řekneš mi, o co jde?" ptala jsem se s úsměvem. Často jsem si ani neuvědomovala, že jsem se chovala k naprosto cizím, jakobych je znala, a už jsem se setkala i s tím, že jim to bylo nepříjemné, a proto jsem dodávala i ty věci, které se k tomu vztahovaly. Kvůli tomu jsem se někdy zakoktala, ale to se mi teď naštěstí nepovedlo.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 8:44 pm
Mook
Tábor
Její přístup jí zaskočil. Nějaká hodná, no co. Budu ostatní zatěžovat svými trablemi. Kdo by si pomyslil že já budu někdy tyto problémy. pomyslil si a mrkl na vlčici. ,,Už je to nějaký čas. Má partnerka šla plnit úkol do smečky. Ale už se nevrátila." promluvil šeptem. Na chvíli zavřel oči. Cítil jak se otevřela stará krvácející rána. ,,Ach Cher. Kde jsi? zeptal se sám sebe.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 8:48 pm
KYURABI
Tábor
Už když začal, pocítila jsem vnitřní naplnění. Tak takové je to, pomáhat druhým? Neměla jsem teď čas vyptávat se sama sebe, místo toho jsem si vyslechla, co vlk říkal. "Jaký to byl úkol? Třeba jí můžeme najít!" ňafla jsem povzbudivě. Avšak říkal, že je to už nějaký čas. To nebylo zrovna dobré, mohla už být pryč. "Určitě jí najdeme, musíme," zakňučela jsem ještě, skoro jako bych teď uklidňovala sama sebe, ale tak to nebylo. Tikla jsem pohledem na jeho břicho. "Ale nejdříve... co si takhle zalovit?" zvedla jsem ocas a krátce jsem s ním zavrtěla. Samotnou mne stíhal hlad. "Mimochodem, jmenuju se Kyurabi, Nirakebe."
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 9:34 pm
MOOK
Tábor
,,Myslím že přivést nějakého Aiteho nebo tak nějak." pověděl pološeptem a zvedl se ze země. Na lov? He... To by bylo fajn. Najíst se dosyta. pomyslel si a kývl nad otázkou vlčice. ,,Kam půjdeme?" zeptal se a pokývl hlavou směrem k východu z Tábora. ,,Těší mě Kyurabi, já jsem Mook." představil se a pohodil ocasem.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 10:10 pm
KYURABI
Tábor
"Uh, tak to nám asi cestu, kam tvá partnerka šla, neukáže," pomyslela jsem si trochu smutně za vlka. Chtěla jsem mu pomoci, momentálně jsem ale nevěděla, jak. "Můžeme jít do Lesa Kirigakurských srn. Je kousek odsud, vlastně, tam tím směrem," pokynula jsem hlavou tam, kde se les nacházel. "Vážně, půjdeme jen chvíli," přislíbila jsem ještě a počkala jsem, jestli bude souhlasit nebo jestli chce lovit něco jiného v jiném prostředí. "A ráda tě poznávám, Mooku," usmála jsem se.
Sanito Uchiha
Sanito Uchiha
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 10:20 pm
Mook
Tábor
Stejně mu nepomohla. Jak jinak. V co mohl doufat? Že by snad věděla kde chudinka Cher je. Že by utekla? Ne...To ne. Není možné. zaváhal na okamžik. ,,Tak pojďme, už nějaký ten čas jsem nejedl. A celkem bych si něco dal. Jinak ty jsi ve smečce?" zeptal se váhavě a koukl kamsi do neznáma. Co když je mrtvá? Ne, nesmí! křikl na sebe v duchu a pousmál se na Kyurabi.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Wed Dec 28, 2016 10:24 pm
KYURABI
Tábor -> LKS
Přikývla jsem, když zavelel, abychom šli. Dala jsem se do kroku, stále jsem měla ale našpicované uši, abych slyšela, co říká. "Um, ne. Sice jsem se tu narodila, ale ještě nevím, kam půjdu. Uvažovala jsem totiž u Ishimuře. No a tady... jsem byla na návštěvu za mamkou a taťkou," řekla jsem. Sama jsem nevěděla, jak je to s vetřelci, ale viděla jsem více vlků, co to dělali, a proto jsem měla v hlavě to, že se to smí, když se vlk rozhoduje. Nebo ne? Vlk se sice usmíval, ale zdálo se mi to spíše jen tak, že chtěl být šťastný. Musela jsem mu přeci pomoci! "V tom táboře jsi jí viděl naposledy?"
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 1:43 pm
Hilary
Tábor
Koukla jsem se na Ester. Proč mi to připadá, že si vymyslela svoje vlastní jméno. Do toho se pléct nechci. Hmm díky. A co to je vůbec kamera?  A jak to mám vědět podle tebe? No nevím...Tak vidíš. Koukla jsem se tentokrát na místo kde stál Kano. Nebyl tam. Překvapeně jsem zastříhala ušima a rozhlédla jsem se. "Kano? Kano?!" Poprví jsem jméno spíše zašeptala, ale pak jsem přidala. Kde je? Proč šel pryč? To jsem zase udělala něco špatně? 
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru