Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Lyra
Lyra
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lyra
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 2:34 pm
Tábor
Kroužila jsem okolo stromu. Tedy Daila. Tak jsem okolo něj udělala alespoň sto koleček a když jsem zastavila motala se mi hlava. Raději jsem si sedla a opřela se o kmen stromu. Přiletěla jsem i Pea ,která si ihned musela sednout na hlavu. Povzdechla jsem si a zase se zvedla.Sešla jsem kopec dolů a šla jít do hlouběji do tábora. Zase jsem se schovala pod strom a pozorovala ostatní. Nikoho z nich jsem pořádně neznala ani neviděla. Zavřela jsem oči i přes to že jsem byla stále ostražitá.
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 2:41 pm
Aetas Volito Ka Só
Louka svitu – Tábor
S úsměvem jsem přikývl. „Výborně, takže tě zavedu do tábora. Snad tam Aresea bude. Já jsem Aetas Volito a klidně mi můžeš tykat.“ Kmitl jsem ocasem a postavil jsem se na nohy. Dva měsíce? To je mlaďunká. Pomyslel jsem si. No, to teda je, ještě, že už nepotřebuje mléko. Odpověděla mi patronka v mé hlavě. „Eriklee, krásné jméno, zní jako jméno princezny. Tak pojď. Vezmu tě na záda, určitě jsi unavená.“ Musela putovat daleko. Tak jsem k ní došel a opatrně ji vzal do tlamy a posadil si ji na záda. Díky svým křídlům, jsem ji mohl na svých zádech udělat takovou kolébku, takže nemohla spadnout. Spolu s tímto něžným nákladem jsem se rozešel k táboru. Princezna se vezla v kočáře a já s úsmvem na čenichu jsem vstoupil do tábora vlků jako šlechtic. V táboře jsem Eriklee postavil na zem a zavětřil jsem, jestli neucítím Areseu. „Tak jsme tady.“ Kdepak je asi moje láska? Dlouho jsem ji neviděl.
Rychlost času je nekonečná, v jedné vteřině můžeš prožít celý život, stejně jako strávit celou věčnost jediným okamžikem...

Eriklee
Louka svitu – Tábor
Kývla jsem. Už jsem byla klidná, vlku jsem věřila. "Dobře. kývla jsem a pousmála se, když mi nabídl, že mě vezme na záda. Nad zmíněním, že mé jméno je jako jméno princezny, jsem se zamyslela. Jméno takové možná mám, ale minulost ani ne… Když mě Aetas postavil na zem, začal jsem se rozhlížet. Vypadalo to tu krásně. Mnohem lépe, než na co jsem byla zvyklá. Líbí se mi to tady.

Aresea
???- Hranice – Kirigakure- TáborK
Aresea potláčala všemožný vnútorný strach k ľuďom. Čo to vyvádzaš ? Všetky jazvy na tvojej tvári či tele ti spôsobili oni! pomyslela si a zúžili sa jej zrenice pri pohľade na toho človeka s modrými vlasmi. Vycenila tesáky a pozrela na vlka vedľa nej. „Never mu, žiadnemu z ich druhu!“ vyštekla a rozbehla sa smerom k hraniciam. Jej telo bolo pokryté starou vypelíchanou a hlavne ťažkou srsťou zo zimy, preto nebola najrýchlejšia a beh jej uberal na výdrži, aj keď nebola stará. To bol nápad! Komunikovať s niekym takým! kárala sa v mysli. Laby naťahovala ako len mohla, chvostom kormidlovala rovnováhu… snažila sa. Drápy jemne zarývala do zeme pre lepší odraz. Budem skoro doma. pomyslela si pri pohľade na hranice. Dala sa do poklusku a s vyplazeným jazykom udýchaná prišla do tábora Kirigakure, kde hľadala jej srdcu najbližšieho. -Aetasa.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tábor
Byl jsem zrovna v táboře a pozoroval malou vlčí slečnu, Eriklee, kterou jsem do tábora přivedl. Někde by tady měla být Aresea. Ale zatím jsem její pach nezachytil, ba ani jsem ji nikde neviděl. "Někde by tady měla být..." Zamručel jsem a dál pátral po táboře, abych svou partnerku našel. Konečně jsem ji uviděl. Nejdříve zde nebyla, ale pak, zjevila se jako duch, nebo snad jako na zavolání. Byla tady, krásná, Aresea. Usmál jsem se a zavrtěl ocasem. "Areseo." Zavolal jsem na nijménem a po té jsem přiběhl k ní. "Mám pro tebe takové malé překvapení." Oznámil jsem s ukázal hlavou k mláděti. "Jmenuje se Eriklee a našel jsem ji na louce. Zdá se, že nemá domov. Myslel jsem, že bychom se ji mohli ujat." Pohlédl jsem do Aresey očí a čekal na reakci.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 2:41 pm
LAVARIS
Doupě → Tábor
Rezignovaně jsem si odfrkla. Ta malá musí být unavená, pomyslela jsem si krátce. Tak jsem se do tábora rozklusala sama. Běžela jsem po známé horské cestě, po kterém jsem šla - nahoru i dolů - už nespočetněkrát. I poslepu bych se dostala dolů. Vyběhla jsem na prostranství, ale hned jsem zabrzdila, když jsem zahlédla bílo-fialovou vlčku. Zmizela jsem mezi stromy. A už vduchu jsem Lyru zdravila. ,,Nazdar Lyro!" Jenže jsem netušipa, že mám novou schopnost - komunikaci v mysli i čtení myšlenek. Proto tahle myšlenka dolehla až k Lyře.
Lyra
Lyra
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lyra
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 2:48 pm
Z mých vlastních myšlenek mě vytrhla jiná. Rozhlédla jsem se okolo když jsem pohledem zahlédla černý flíček . „Ahoj Lav!" Pozdravila jsem a přišla blíž k ní. Docela dlouho jsem se s ní neviděla. Tedy, neviděla jsem se dlouho s žádným vlkem takže to že mluvím zase na vlka mi přišel malinko divný pocit. Přesto jsem na sobě nedala nic znát.Pořád jsem uhýbala pohledem jinam
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 2:55 pm
LAVARIS
Tábor
,,Kde jsi byla?" vychrlila jsem první otázku. Prohlížela jsem si ji. Na hlavě jí seděl pták, nu... Klasická Lyra. Jako by se Fixar chtěl opičit, bez varování mi přistál na hlavě. ,,Bombááá...!!" zakrákal a já jsem zažila klinickou smrt. Málem jsem přepadla na čumák. ,,Já tě zabiju," zavrčela jsem skrze zuby. ,,Ze začátku jsem to taky chtěla udělat." ,,Brouku," dodala jsem posměšně v myšlenkách a Fixarovi jsem to poslala. Hned se zarazil. Dala jsem se do smíchu.
Lyra
Lyra
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lyra
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 3:07 pm
Tábor
Nebyla jsem moc ráda když mi Pea seděla na hlavě ,obzvlášť před někým, Hned jsem jí poručila ať sletí.. Lavaris vybouchla smíchy. I já jsem se docela zasmála. Najednou jsem si uvědomila že jsem se nesmála několik týdnů. Přestala jsem se smát. „Ehm... Byla jsem schovaná v jeskyních a kopcích." Sklopila jsem zrak k zemi a packou do ní vrtala.  Docela jsem se za tu dobu osamostatnila. Sice jsem po boku měla Peu ,ale i tak.
Kaisa Airgideon
Kaisa Airgideon
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 3:19 pm
Rïalta Fireshadow Killer
Okolí tábora --> Podél hranic --> Tábor

Ten úkol mě opravdu trápil, protože jsem kolem sebe cítila tolik pachů a nedokázala jsem rozeznat, který je který. Na chvíli jsem si sedla, abych si odpočinula a mohla pokračovat dál. Vydala jsem se k hranicím, kde už zdaleka tolik vlků nechodilo, a prozkoumávala terén. Několikrát jsem narazila na lidský výmysl nebo značku, kterou jsem s radostí zlikvidovala. Neměla jsem lidi ráda, bála jsem se jich. Na doby sucha si sice moc nepamatuji, ale vím, že lidé nás chtěli víc zabíjet než chránit.
Vrátit se zpět do tábora bylo mnohem obtížnější, než jsem si myslela. Ajajaj, asi jsem zabloudila, pomyslela jsem si a zamračila se. "Alleiro? Nevíš, kde jsme?" oslovila jsem svou patronku, která se obvykle vyjadřovala jen, když jsem se jí zeptala a to ne vždycky. Trvala na tom, že věci musím zvládat sama, jinak se nic nenaučím. Přesně tuhle metodu praktikovala i teď. "Vím to úplně přesně, ale zkus si to zjistit sama. Podívej se. Támhle daleko za touto loukou je poušť, vidíš?" promluvila a mně bylo najednou úplně jasné, kde se právě nacházíme. "písečná louka!" vypískla jsem a zavrtěla ocasem. "Přesně tak," přitakala patronka a já si vlezla mezi její křídla, aby mě mohla vzít domů.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 3:36 pm
Tábor
Moc jsem si nevšímala Ester. Takže Kano předemnou utekl? Smutně jsem sklonila hlavu. Po chvilce jsem ji zvedla, protože jsem ucítila Lyru. Ano byla tu. Chtěla jsem jít za ní, ale v tom jsem spatřila Aetase s nějakým mláďátkem. Chtěla jsem ho aspoň pozdravit, ale to k němu přišla nějaká vlčice. Asi partnerka o který mluvil. A to přišla i Lavaris. Pokývla jsem k Lyře, Lavaris a Aetasovi hlavou. Pak jsem ji sklonila a dál si nikoho a ničeho nevšímala a ani Ester.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 5:11 pm
LAVARIS
Tábor
Pokývala jsem hlavou. ,,Uhm," zahuhlala jsem na souhlas. Nechtěla jsem se jí nijak rýpat v hlavě, ale ta nová chopnost byla super. Přesto jsem si řekla, že její soukromí už nechám napokoji. ,,To jistě. Samota občas pomáhá," řekla jsem. Ale potom jsem zahuhlala: ,,V kebuli už se ti hrabat nebudu..." Po posledním slově jsem se pousmála.
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 5:29 pm
Hige
Doupě
Spokojeně jsem zavrněl při jejím olíznutí mé tváře. ,,Ještě mi nebylo líp.'' špitl jsem s lehkým úsměvem. ,,Ještě aby ne když jsem v jednom doupěti hned vedle té nejůžasnější vlčice v Niwatu. Co v Niwatu? Na celém světě!'' laškovně jsem zahýbal ,,obočím''. Tlapou jsem si po upravil obojek a zívnul. ,,Půjdeme někam?'' nad hodil jsem. Nevadilo by mi kdybychom zůstali tady.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Thu Dec 29, 2016 5:57 pm
Aresea
S hlavou na labách ležala v tábore. Ticho sledovala okolie a premýšľala, kde len môže byť jej anjel, Aetas. Chýba mi... pomyslela si a zatvorila oči. V hlave jej vŕtal aj ten človek s farebnými vlasami a vlk, ktorý sa ho vôbec nebál. Sama seba nechápala, že s ním dokázala vôbec prehodiť slovo. To ľudia jej ublížili! Kôli nim nosí jazvy na tele, tvári a predovšetkým v srdci. Kedysi chcela byť bojovníčkou a teraz, na to nemala guráž, pretože sa bála. Nahlas vzdychla. Ušnicu natočila za hlasom, ktorý jej bol dobre známy. "Aetas?" zašepkala si pre seba a obzrela sa. Vypla jemne hruď a pokluskom prišla za ním. Hlavu mu votrela pod tú jeho a slastne privrela oči pri cítení jeho prítomnosti. "Tak veľmi si mi chýbal..." zašepkala zamilovane a ustarostene zároveň. 
Asmia
Prevalila sa na jeden bok a zívla. Škŕkanie v jej brušku bolo čoraz hlasitejšie. Sklopila ušká a nahlas zaskučala. Bolelo ju bruško a pocit hladu bol čoraz väčší. Mami! Som hladná! pomyslela si a zaskučala znova. Labkami sa vyhrabala von z tepla chvosta a tackala sa o niečo ďalej po nore. Zrazu videla akúsi bielu čiaru pred sebou. Tá biela čiara sa pomaly zväčšovala a prúdilo cez ňu čoraz viac svetla, než úplne...otvorila jej ľavé očko modrej farby. Pár krát zamrkala a obzrela sa okolo seba. Najprv sa zahľadela na Crystal, pričom zamávala chvostíkom zo strany na stranu. Znova nahlas kníkla, aby upútala na seba pozornosť.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Dec 30, 2016 10:08 am
Skály Roxynor

Díval jsem se na Roxynor, byla stále půvabná a tak dokonale ušlechtilá. Nemohl jsem se na ni vynadívat, jak se mi její krása vpíjela do očí. Vypadala tak stydlivě a křehce, avšak věděl jsem, že je to silná a pevná vlčice. Nepochyboval jsem o její síle a odhodlání čelit každé starosti a to se mi na ni velmi líbilo. Zavrtěl jsem špičkou ocasu, jenže v tom mě moje královna ohně povalila na zem a zářila štěstím, jako ta nejjasnější hvězda. "Oh ano, to máš pravdu, Roxy, nesmíme to dovolit. A kdyby přeci jen..." Ne, na nic takového jsem myslet nechtěl, bude to fajn. "...tak by byla hostina." Zasmál jsem se a olízl Roxynor na nose. "Bude to úžasné."
Snow Snowdrop
Snow Snowdrop
Počet příspěvků : 25
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Dec 30, 2016 10:31 am
Angel de Mal
Doupě - Tábor
Probudil jsem se na nějaké kníkaní a pak mi to došlo. Asmia se probudila a má hlad. "Zlatíčko. Chvíli počkej. Ještě to vydrž zajdu do tábora se zeptat." Oblízl jsem ji na hlavě a zvedl se. Podival jsem se na Crystal a usmál. Vyběhl jsem do tábora a hledal betu nebo alfu. Uviděl jsem Betu Aetas se myslím jmenuje. Přiběhl jsem k němu. "Zdravím. Omlouvám se že ruším, ale moje dcera nebo spíše vlče které jsme adoptovali s Crystal má hlad a chtěl jsem se zeptat jestli nevíte která vlčice má zrovna teď malé a kojí." Usmál jsem se a podival na vlče dole. "Koukám že máte kásné vlčátko." Uculím se.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Dec 30, 2016 12:48 pm
Zeiss → Cethiino jezero
Nesl jsem se na hřbetě šedého wyverna, vítr mi svištěl kolem uší a čechral srst. Strach už ze mě opadl, ale nemohl jsem zapomenout na ten souboj. Otřepal jsem se - ne, už na to nebudu myslet! Avšak ty drobné jizvičky na levé straně těla mi to vždy připomenou. ,,Vždyť budou po většinu roku zakryté srstí," zabroukala Zuriel a začala se snášet k vodě. ,,T-to je... Cethiino jezero!" vykřikl jsem. ,,Anoo..." zabroukala oět Zuriel a přistála na břehu. Seskoči jsem z ní a zhluboka jsem se napil. ,,Aaargh..." zasyčel jsem, jak byla voda studená. Zuriel si lehla a nabídla mi bok. Přitiskl jsem se k ní. ,,Jáj, ty jsi teploučká!" zavrněl jsem. ,,Uvnitř je láva a oheň. Proto jsem tak teplá," vysvětlila a zavřela oči. I tak jsem věděl, že je má patronka ostražitá a bude mě chránit do poslední kapky krve.
Lyra
Lyra
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lyra
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Dec 30, 2016 4:24 pm
Tábor
„No to nevím jestli pomáhá." Zamumlala jsem si a podívala se na Peu která seděla na větvi v koruně stromu. „A ,ano tohle je Pea." Povzdechla jsem si. Hyperaktivní malí ptáček ,který mě pořád otravuje. „A co ty?" Zeptala jsem se. A když si tak říkám tak jsem tolik slov najednou neřekla taky nějakou tu dobu. zmlkla jsem a dívala se po okolí. Většinu jsem si pamatovala. Asi ,ale nejhorší bylo že jsem tu nikoho kromě mě a Lav neznala. Pozorovala jsem ostatní ,ale při tom jsem měla napjaté uší pro Lav.
Sorrin de Avec
Sorrin de Avec
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Dec 30, 2016 5:53 pm
LAVARIS
Tábor
,,Mně to občas pomůže," pokrčila jsem plecemi. ,,Stejně je dobré, když si s někým můžu povídat." Fixar mlaskl. ,,I se mnou?" ,,S tebou jenom někdy, blboune," uchechtla jsem se a s úsměvem ho popostrčila. Ten s předstíranou navštvaností zvedl zobák k nebi. Najednou jsem si něco uvědomila. ,,Lia už je dospělá. A kdyby si někoho našla..." Nedořekla jsem. Byla bych babička. A Noz dědeček. Najednou jsem si připadala strašně stará. Matka jednoho dospělého vlčete. Aaah...
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Fri Dec 30, 2016 8:00 pm
Vznášel jsem se nad Lesem Kirigakurských srn a cítil, že se opět nějaký odvážný pár snaží o vlčátka. Jednalo se o Higeho a Eldünarí. Vřele jsem si je prohlédl. Dumal jsem, zda budou tito schopní se postarat o své potomky, trochu jsem se ale zarazil. Uvědomil jsem si podstatný věkový rozdíl mezi nimi, však to zde nemělo hrát žádnou roli.
"Nechť Vám je souzeno přivést na svět za nějaký ten čas šest nových duší..." promluvil jsem a poté se jen tak zničehonic opět ztratil, tedy zmizel stejně rychle, jako se objevil.
Jiraiya
Jiraiya
Počet příspěvků : 61
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Dec 31, 2016 2:10 pm
??? - Okolie tábora


Prechádzal som sa miestami. Ani som nezaregistroval to že sa pomaly blížim k táboru. Prechádzal som sa ako bez duše, lebo som zostal sám. Asi som si to zaslúžil, alebo nie. Sám som pomaly nevedel prečo. Ale bolo to tak. Musel som sa s tím zmieriť, aby sa mi uľavilo. Ale nešlo to. Byľ som taký posmutneli. Snáď sa to zmení. Povedal som si v mysli zo sklonenou hlavou k zemi.
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Dec 31, 2016 4:34 pm
CRYSTAL
Doupě
Nevyspala jsem se příliš, ale stačilo mi to. Ucítila jsem totiž pohyb, to přesně v době, kdy se Asmia posouvala ven, k východu nory. Bylo rozkošné jí sledovat, ale myšlenky na její hlad mne trápily. Věděla jsem, že něco přeci jen vymyslím, teď jsem sledovala, jak otevírá očko a... Otevřela očko! "Asmi! Ty vidíš," řekla jsem nadšeně a oblízla jsem jí hlavičku. Byl to krásný pocit, stejně jako u všech vlčat a pořád tak intenzivní. Měla krásná očka, zřejmě po matce. "Svět má nekonečně mnoho barev, které ještě poznáš" špitla jsem. Otočila jsem se na Angela, který běžel do tábora. "Děkuju ti, věřím, že dokážeš někoho sehnat," řekla jsem ještě za ním, když běžel pryč. Pak jsem se otočila k Asmie. "Tam venku je svět, který teprve poznáš. Teď je ještě brzy. A neboj se, za chvíli se dočkáš a bude jídlo, táta už šel do tábora," čumákem jsem jí převalila na zem a dotkla jsem se jejího bříška, aby to tak nějak pochopila. Tedy, snad.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sat Dec 31, 2016 5:05 pm
ASMIA
Svet? napadlo ju. To isté sa začalo diať aj s jej druhým očkom. Otvorila aj to, no toto bolo hnedej farby. Jej oči svietili v šere brloha a krásne ozdobovali jej tmavošedý kožuch. "Ma!" špitla a zavrtela chvostíkom. Keď ju Crystal prevalila ťapkala labkami do vzduchu. Jej bruško bolo už pomerne tvrdé a nevnímala už ani bolesť. Iba hlad. Začala sa ťapať pomaly za svetlom, kadiaľ odišiel aj jej otecko. No šlo to veľmi pomaly. Dokázala sa možno tak plaziť. "TA!" vypískla a škrabala sa smerom od Crystal.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 6 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru