Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 4:29 pm
Hilary
Tábor
Proč myslíš, že má pásku přes oko? Nevím a je mi to vcelku jedno. V celku? Úplně. Dobře. Tak konverzuj. Co ti zas přelítlo přes nos? Soko dál mlčel a já na Kana, tak jak se vlk představil hleděla svýma modrýma očima. "Pěkné jméno." Pověděla jsem klidně k vlčkovi. Chvilku jsem váhala,ale pak jsem vstala a udělala jsem dva kroky vpřed. "Neboj nic ti neudělám." Řekla jsem vlídným hlasem. Jak už stárneš. No tak jsem starší než Kano. Co má být? Že už budeš brzy stařenka. No až za několik let ne? Hmm. Soky jsem si už nevšímala. Myslí si, že jsem stará. Můj patron. Myšlenka ve mně projela a naštvala mě lehce.  Nemohu ho brát tak vážně. Ta myšlenka mě nenapadla poprvé,ale dál jsem se tím nechtěla zabývat,ale věnovat se Kanovi.
Riteru
Riteru
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 4:40 pm
KANO
Tábor
Přikývl jsem. ,,Dobře." Přistoupil jsem k té vlčici o něco blíže a prohlížel si ji. Docela mě zaujalo cosi, co se jí houpalo na krku, avšak nechtěl jsem tomu věnovat přehnanou pozornost, takže jsem odvrátil zrak nejen od toho přívěsku, ale i od té vlčice. Nemyslel jsem si, že jí je příjemné, když si jí někdo takhle prohlíží, ostatně já také neměl moc rád, když si mě kdokoli prohlížel, především jsem nenáviděl, když si kdokoli prohlížel pásku zakrývající mi pravé oko, ale naneštěstí právě ona páska byla věcí, které si na mě ostatní obvykle všímali jako první. Kousl jsem se zevnitř do tváře a nervózně přešlápl a koutkem oka sledoval Hilary.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 5:12 pm
Hilary
Tábor
Kano si mě prohlížel. No nebylo to super,ale ani mě to moc nevadilo. Sklonila jsem hlavu a pohlédla jsem na lahvičku. Vody v ní bylo už málo a tak jsem chtěla co v nejbližší době ji doplnit. "Mám ji po mamince." Objasnila jsem mu, když se na ni zahleděl. "A ta ji měla po moji babičce." Dodala jsem ještě a čumákem jsem do lahvičky šťouchla. Dál si mě neprohlížel a já jeho taky ne. Vypadal nervózně, tak i já jsem trochu znervózněla, ale nechtěla jsem, aby někdo byl v mé přítomnosti nervózní. Trošku vesele. Už jsem šla do tábora. Do společnosti a ty ještě chceš, abych se tu křenila. Ani nápad.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 6:52 pm
Doupě -> LKS
Doupě bylo jiné, než kdysi. Vlčata byla již velká - a co teprve Zhia, která už byla dospělá opravdu dlouho? S ní samozřejmě i Sheya a Ari, ale ty dvě jsem dlouho neviděla stejně tak, jako Telantese, který se vypařil, a Lumine, kterou jsem viděla v doupěti, teď jakoby se po ní slehla zem. Mířila jsem do lesa - jen tak se projít. Lovit jsem nechtěla z prostého důvodu, hlad mne nijak nestíhal. Pohodila jsem ofinou, když mi jí vítr shodil na oči, takže jsem na chvíli neviděla. Les se již blížil a já se na chvíli zastavila. Nemusela jsem vlastně nikam spěchat, měla jsem na tohle pohazování se po území ještě hodně času. Nakonec jsem se opět dala do kroku, tentokrát ale pomaleji, a nechala jsem se zahalit větvemi stromů.
Ester
Ester
Počet příspěvků : 7
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:09 pm
Za hranicami-Tábor
Išla som zo Sibíru. A zabárali sa mi labky do vysokého snehu. Mala som pocit že umrznem. Bola velká zima. Snažila som si nájsť potavu. Bola som sama. Musela som prekonať mnoho prekážok. Nebolo to ľahké. Snažila som sa nezaspať. Cestou sem mi pomohlo mnoho zvierat. Som za to veľmi vďačná. Nemusela som prežiť. Ale o niekoľko mesiacov putovania som konečne narazila na čistinku ktorá bola posiata bielučkým snehom. Onedlho som narazila na úzky potôčik ktorí ma potešil. Konečne som sa po dlhom únavnom putovaní pobavila. Už som nebola unavená bola som plná radosti. Onedlho som obyavila tábor plný vlkov. Hneť som zabehla dopredu aby sam sa ich spýtala kde to vlastne som a čo tam robia. ,,Ahojte som Ester a vy?" spýtala som sa bielej vlčice (Hillary).
Iedar Reed
Iedar Reed
Počet příspěvků : 70
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:15 pm
TERU
Kousek od tábora
Zamyšleně jsem se zadívala na Třináctku. "Tak co teď? Kam se jde?" Utrhla jsem si kousek masa a chviličku žvýkala. "Ty jsi tu šéf." pronesla jsem pak s lehkým úšklebkem a přátelsky do něj drkla tlapou. To jsem přehnala. Nejsme přátelé. Proč bychom nemohli být přátelé? Známe se už dlouho. Radši jsem sklonila hlavu a začala se věnovat jídlu.
Asmia
Asmia
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:32 pm
LKS
S Asmiiným malým telíčkom to húpalo sem-tam. Bola nachladnutá, keďže jej telíčko nestínalo nič iné iba zima a jej jemnú kožičku štípal mráz. Ticho zaskučala, nemala veľa síl. Veď sa len pred chvíľkou narodila! Labkami sa snažila protestovať, no necítila nič. Iba tlak na jej zátylku, ktorý občasne bolel zrejme z nervozity jej matky, ktorá ju držala. Jej telíčko pocítilo ešte väčšiu zimu. Matka ju opatrne položila na sneh spolu s kusom látky, kde bolo napísané jej meno: Asmia V Nihilum Cruelle. Začula plač a posledné slová matky, ktorá ju zrejme navždy opustila, odovzdanú osudu. Prevrátila sa na bruško a snažila sa šplhať smerom, kde si myslela , že nájde potravu, alebo teplé telo jej mamy. Nič nevidela, iba sa tak váľala po snehu. Po chvíľke už aj to, začala vzdávať. Jej skučanie bolo tak tiché, ako výdych. Chlad bol čoraz väčší a zmocňoval sa postupne jej malého telíčka...
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:37 pm
LKS -> Doupě
Mezi stromy a houštím lesa jsem zahlédla siluetu jakéhosi tvora, která se tamtudy mihla opravdu rychle. Vlčice. Rozhodně šlo o vlčici. Její pach mi ale byl neznámý, navíc to vypadalo, že utíká z území. "Hej!" štěkla jsem na ní a rozběhla jsem se, ale pozdě. Když jsem křičela, byla již dávno pryč a nemohla mě ani slyšet. Pak jsem ale zaslechla slabý zvuk a můj pohled se stočil k zemi kousek odsud, kde se předtím vlčice na chvíli musela skrčovat a mě došlo proč. Leželo tam malé vlčátko, šedá srst byla vidět jen lehce ve stínech stromu i díky nejspíše hodně malému věku. Nechala jí tu...? Nechápala jsem to. Viděla jsem cedulku s nápisem nejspíše jejího jména. Asmia  V Nihilum Cruelle. "Tady tě nemůžu nechat," pomyslela jsem si a sehnula jsem se k vlčeti, vzala jsem ho za zátylek a rozešla jsem se zpět k doupěti, nakonec jsem i běžela. Brzy budeš v bezpečí a teple, to ti přísahám
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:40 pm
LKS
Zdvihla som hlavu od chutného jeleňa, ktorý práve končil svoj život a pobrala som sa do lesa, kde som zazrela malú čiernu vyhladovalenú vlčku. (Asmia). ,,Neboj sa, budeš v bezpečí." povedala som a zdvihla som čierne zúbožené telíčko do tlamy a priniesla som ho k jeleňovi a potom som ho silným šklbnutím čelustí zabila. Z hrdla sa mu vyvalila červená teplá krv. ,,Som Yllin, postarám sa o teba."povedala som vĺčaťu.
Asmia
Asmia
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:46 pm
/Yll, už ma má Crystal Very Happy
Doupe
Posledný krát kníkla. Chvíľku tam ležala, než ju znova niečo zobralo do tlamy. Labkami sa snažila malinko brániť, obzvlášť pri behu. Mami? Mami, je mi zima... pomyslela si chabo. Jej telíčko bolo studené ako ľad, dokonca už si prestávala cítiť aj konce labiek, či špičky uší. Mami...
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:47 pm
//: Dofjasááá
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:53 pm
//Ňum Very Happy
Doupě
Konečně jsem se dostala tam, kam jsem měla. Položila jsem malé vlčí tělíčko do slaměného pelechu, který jsme tu tenkrát zařídili společně s dalšími věcmi. Oblízla jsem její studené tělo. Alespoň, že nemá teplotu, pomyslela jsem si, muselo se však přednostně zabránit prochladnutí. Lehla jsem si vedle ní tak, že jsem cítila její maličký bok, a obtočila jsem jí ocasem. "Jsi tak maličká," zašeptala jsem. Ani bych se nedivila, kdyby se nedávno narodila. Nakonec jsem zahlédla větvičky z lesa, která jsem opatrně vytáhla, než jsem položila hlavu na tlapky. "Kolik ti asi tak může být? Pár hodin?" ptala jsem se, i když jsem věděla, že mi neodpoví.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:54 pm
Hilary

Tábor
Hleděla jsem na Kana, ale pak jsem zahlédla bílo - fialová vlčka. Pokývla jsem k ní hlavou. "Ahoj. Mé jméno je Hilary. Ester je pěkné jméno." Představila jsem se vlídným hlasem. No vidíš. Lituješ, že jsi sem šla? Nikoliv. Vlci v Kirigakure jsou milý. Proč myslíš, že jsem splnila zkoušku do téhle smečky? Protože jsou tu super vlci. Vím. Ano. Vždyť když jsem potkala Yllin, Darky a Rose jsem poznala, že tohle je smečka kterou chci chránit. To si už dokázala, že ji chceš chráníš. Pokud myslíš to město, tak to by udělal každý vlk. Každý ne. Třeba Lavaris, Yllin, Eldu či Jess ty statečně bojovaly. Bojoval celý Niwat.
Snow Snowdrop
Snow Snowdrop
Počet příspěvků : 25
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 7:56 pm
Angel

Tábor- Doupě Crystal
Probudil jsem se v táboře a protáhl se. Porozhlédl jsem se kolem sebe a nikde neviděl Crystal. Rozhodl jsem se že poběžím do doupěte se podívat jestli tam není. Zvedl jsem se a běřel přes tábor, až k doupěti. Vlezl jsem opatrně dovnitř a co neviděl Crystal s nějakým vlčátkem. "Ahoj, lásko. Kdopak je to malé stvoření které máš u sebe." Usměji se a přejdu k ní a oblíznu ji mezi ušima.
Ester
Ester
Počet příspěvků : 7
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 8:01 pm
Tábore
,,Dakujem. To meno ma napadlo koď som premíšlala o menách. Zaujímavé nie? Ja som veľmi urozprávaná. Keby sa to dalo zapla by som kameru."
Asmia
Asmia
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 8:01 pm
Nora Crystal
Pocítila zmenu teploty. Ticho zaskučala, keď ucítila, že pod ňou už niečo je. Niečo oveľa oveľa teplejšie. Potom pocítila ďaľšiu zvláštnu vec. Bolo to mrštné a vlhké. Prešli ju zimomriavky, bol to zvláštny pocit. Vedľa nej sa potom však usadilo niečo oveľa teplejšie. A potom z druhej strany znova teplo! Zachumlala sa do Crystalinej srsti a labkami sa dohmatal až k jej strukom. Inštinktívne sa na jeden z nich nacucla a stiskla malinkými čeľusťami. Zrejme jej to však bolo na nič. Odtiahla sa a znova zachumlala do teplej srsti. Od spokojnosti zavrnela.
/Teplo! :DD
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 8:06 pm
Doupě
Viděla jsem, jak se vlčátko trochu pohybuje, a musela jsem se usmát. Alespoň bylo jisté, že je naživu. Byla tak roztomilá a malá. Navíc vypadala spokojeni, i když na té malé tváři to šlo říci jen těžko. Ucítila jsem však od vlčátka zavrnění, což mne ujistilo, a oblízla jsem jej mezi ouškama. Nastražila jsem uši, zvedla jsem hlavu a otočila jsem se k východu, kde se objevil můj partner. Usmála jsem se, ale ocasem jsem nevrtěla, abych mělo vlče své teplo. "Ahoj, Angie," zašeptala jsem. "Našla jsem jí v lese. Nemohla jsem jí tam nechat. Nevadí ti to, že ne?" otočila jsem se k vlčeti. "Sama by nepřežila."
//:DD
Asmia
Asmia
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 8:19 pm
Asmia cítila novú prítomnosť. Znova zavrnela, konečne pocítila nehu a zjavne aj lásku. Spokojne mávla chvostíkom. Ďakujem,maminka. Pomyslela si a ešte viac sa k nej pritúlila. Aby sa na ňu "náhodou" nezabudlo, ticho zaskučala. Bola hladná o tom jej dával vedieť jej žalúdok.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 8:23 pm
Doupě
Uslyšela jsem zaskučení a otočila jsem se zpět na vlče, tedy Asmiu, jak jsem si zapamatovala její jméno. "Asmia," zašeptala jsem jí do ouška, aby si zapamatovala své jméno. Vypadalo to ale, že jí něco trápí, než mi to došlo. Nemohla jsem jí teď dávat mléko, protože vlčata jsem měla před dlouhou dobou a žádná jsem ani nečekala. "Nemůžu jí dát mléko. Co budeme dělat?" naléhavě jsem se zadívala na partnera, ale asi taky nedokázal odpovědět. "Měli bychom najít někoho, kdo je těhotný, pokud někdo takový je." Tak to je docela průšvih. Nevím, co mám dělat.
Snow Snowdrop
Snow Snowdrop
Počet příspěvků : 25
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Snow
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Dec 27, 2016 8:26 pm
Angel
Doupě
Usmíval jsem se. "Jistě že mi to nevadí. Budu ji brát jako dceru." Přišel jsem blíž a lel si z druhé strany k vlčeti. "Ahoj malička." Oblízl jsem ji a zvedl hlavu a oblízl Crystal na nose. "Vychováme ji jako vvlastní. Je dobře že si ji sem vzala. Nerad bych aby nějaké vlče umřelo hlady." Usměji se. Vychhovám ji a bude silná a bude to moje malá princezna.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru