Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Arisu de Hermes z r.Gája
Arisu de Hermes z r.Gája
Počet příspěvků : 20
Datum registrace : 08. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 9:08 am
V Eldünarí
Šťouchnutí mi opětoval. Měla jsem radost. Skoro jsem si ani neuvědomila, že svůj ocásek už nemám schoulený k sobě, ale že se stal proudloužením mého těla stejně jako má hlavička. Znovu se na mě natisknul, ale tentokrát to bylo jiné. Už jsem ho neodstrkovala. Naopak jsem se k němu ještě víc přitulila. Nechtěla jsem ho ztratit. Prostor ve kterém jsme byli se opět zmenšil. Už tu začínalo být nepříjemně těsno.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 9:30 am
Toboe 
V Eldü
Tvoreček se na mě též natiskl. Bylo mi s ním dobře. Cítil jsem něco jako štěstí a radost dohromady. Už jsem nebyl jenom já a stěna, ale já, stěna a Tvoreček. On byl zajímavý. Byl něco, jako já. Když jsem k němu byl schoulený, cítil jsem, jak jeho malinkaté srdíčko bije. Jedním ze svých hrabátek jsem Tvorečka jakoby objal. Nechtěl jsem ho ztratit, chtěl jsem tu být s ním společně. V prostoru začínalo být poměrně těsno. Nepříjemně se to tu zužovalo. Nevěděl jsem, co se děje, ale rozhodně jsem chtěl zůstat s Tvorečkem a chránit ho.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 10:14 am
ML
Opatrně sundal poslední maso z větve a odnesl ho na tác z kůry, který vzápětí vzal. Snažíc se maso nevyklopit cestou do mechu, pomalým krokem kráčel k velkému kameni, kam usadil Dobrodružku. Na konci zrádné cesty kůra s masem málem letěla k zemi, avšak Zeal zareagoval včas a maso stihl zachránit. Hříbě bylo středního vzrůstu, ale maso z něj se neslo velmi težce. Nést hříbě na zádech byl jistě pohodlnější způsob, než ho držet mezi zuby. Ztěžka ho položil na kamenný stůl. Při cestě si k masu nespočetně krát přičichl a lákalo ho zakousnout se do něj, avšak byl naučet slušných způsobům, navíc zaschlé bahno v jeho srsti bylo otravnou přítěží.  ,,Klidně jes, dojdu se umýt, a pak se k připojím." prohodil s úsměvem , načež odklusal k říčce. Vodní tok byl poměrně mělký, ale vykoupat se v něm Zealovi nedělalo problém. Pomalu vešel do mělké říčky, pozorujíc vodu, která obtékala kolem jeho tlapek. Zealovi nezbývalo nic jiného, než si do potoka lehnout, jen tak umije svoje mohutné tělo. Sklonil hlavu k hladině, jemně do ní zanořil čumák a, jak bylo jeho zvykem, vyfoukl do vody pár bublinek. Poté si do potoka lehl a nechal vodní proud čistit jeho bílou srst. Musel toku trochu pomoci, neboť slábá síla říčnáí vody mnohdy nedokázala bahno se srtsi vymít. Nakone jeho srst opět zářila jako ten nejbílejší sníh a jediné, co by ho ve sněhu prozradilo, byly tři proužky, táhnoucí se přes jeho nos. Mohutně se otřepal a vylezl z vody. Doklusal ke kamennému stolu a sedl si naproti Louie. ,,Alfa musé byt pohostinný." poznamenal. DO tlamy vzal jeden plátek z kůry stromu. ,,Myslím, že se tomu říka pečení." začal vysvětlovat ,,Matka měla za přátele indiány a říkala, že tak takto maso připravovaly, tak jsem to chtěl vyzkoušet." nedočkavě si olízl pysky. V břiše mu kručelo a jenom težko se držel na uzdě. 
Blix von Joltstein (†)
Blix von Joltstein (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 10:42 am
/Modřínový les -> Poblíž doupěte/
Probral jsem se, konečně opět v trochu lepší náladě. Nevím, vlastně vůbec nemám tušení, co do mě prve vjelo, ale už to bylo pravděpodobně za mnou, a tak jsem se tim nehodlal znovu zabývat. Tiše jsem si pouze povzdechl, protáhl se a rozběhl se pachem řídíc směrem k doupěti. Cesta nebyla dlouhá, ani náhodou. Jen jsem si tak úplně nepamatoval, že jsem se dostal před posledním spánkem ven. Do čenichu mě za běhu udeřil pach Maysie. Měl jsem chuť se s ní dnes večer pořádně pomazlit. Krom jejího pachu jsem tak zacitil pach jistého člena rodiny. Došlo mi, že to bude jedno z mých vlčat. Později jsem je i uviděl. Oba ,,Umm, ahoj?" pozdravil jsem tiše, možná trochu nejistě a zpomalil. Došel jsem k vlčeti. ,,Je hele, Pepka." ušklíbl jsem se. Podíval jsem se Maysie a zastříhal ušima. ,,Co jí kdo udělal? Mám ho zabít?" sykl jsem chladně a zacvakal zuby, jakože to myslím vážně.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 10:42 am
Doupě (LKS)
Pocit. To bylo to první, co jsem ucítila. Nebyla jsem si jistá, zda je to ta "správná chvíle" či ne, ale ten podivný pocit mi říkal, že bych to neměla nechat jen tak. "Hige." Tiše šeptnu a lehce sebou zavrtím. Bála jsem se, a moc. Zvládneme to? Budeme dobrými rodiči? Co když je nevychováme dobře? Prřejede mi mráz po zádech - hlavně klid, ujistím se a položím hlavu na zem. Zatím to nebylo nic bolestivého, a tak jsem prozatím odpočívala.
Greeny Orcan (†)
Greeny Orcan (†)
Počet příspěvků : 60
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 10:53 am
/Doupě May a Blixe/
Probral jsem se a tlapkou šťouchl do bratra. Zatřepal jsem hlavou a zavětřil poohlédl jsem se kolem. Bylo tu podstatně méně vlků, než když jsem usínal. Všechny jsem je postupně přejel pohledem. Azurin, Severus a Emerald... pohled mi zůstal okamžitě na těchto vlčatech. Spala, byla nádherná a hlavně od doby, co jsem zde přišel, vyrostla. Usmíval jsem se na ně, než mi zakručelo v břiše. Už bych se měl naučit lovit... pomyslel jsem si trochu nervózně. Momentálně mě celkem zajímalo, kde je Maysie s Blixem. Zavrtěl jsem hlavou a přišel ke zdi doupěte. Chtěl jsem trošku zvětšit doupě, protože nás zde bylo hodně, ale jakmile jsem se dotkl tlapkama stěny, začalo se z pod nich kouřit... nebyl to ledajaký kouř, byl červený. Než jsem se nadál, o pár vteřin později, zmizel kus zdi a doupě se protáhlo o pár metrů čtverečních a po kouři nebyly ani památky. Překvapeně jsem zamrkal. To jsem jako udělal já? Jak se mito povedlo?
Mook
Mook
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 10:56 am
Aletosu
Tábor
Pousmál se když viděl jak k Táboru běží bílá vlčice s černými puntíky na sobě. Zavrtěl ocasy a dal se do pohodlné a kapku pružné chůze. I přes to že zde byla Destiny tady byla s ním, cítil se nervózní. Přeci byl na cizím území, kde nikoho neznal a nikdo neznal jeho. Přeci jen v duchu doufal že by donutil Destiny aby se ještě koukli do Stříbrného Fénixe. Oblízl si pysky a lehce do ní drcl čumákem. ,,Nepůjdeme se kouknout do stříbrného Fénixe? Jen tak, abychom si byli jisti že chceme do správné smečky." uculil se a střihl nepřiměřeně dlouhýma ušima. Avšak jí nechtěl nutit, přeci jen, no to je teď jedno. Vydechl vzduch z plic a na moment zavřel oči.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 11:03 am
Tábor
Zabrzdila povedľa Aletosa a veselo švihla chvostom. Vyzeral mierne nervózne, čo ju mierne znepokojilo, keďže si rozhodne nebola istá či ho niečo trápi alebo je nervózny z prítomnosti vlkov či jej samotnej. Pri tom poslednom ju skoro striaslo už len pri tej predstave. Veď ste partneri, nebál by sa vlastnej partnerky...ozval sa znova ten hlas v hlave ktorý tak veľmi neznášala. ,,Spoznala som tu pár vlkov, a myslím si že tu by to mohlo byť fajn. No zase, treba mať aj nejakú istotu." uvažovala nahlas.,,Môžeme sa tam ísť mrknúť ak na tom trváš, Aletosu." mierne sa pousmiala.
Horrie Orcan
Horrie Orcan
Počet příspěvků : 38
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Horrie Orcan
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 11:40 am
/Doupě Maysie a Blixe/
Probudí mě šťouchnutí do zad. Okamžitě otevřu oči a ostražitě se rozhlédnu po doupěti. Zahlédnu bráchu na jak právě jde ke zdi jeskyně. Už jsem se lekl, kdo to do mě šťouchá. Ještě, že to byl jen Greeny. Vstanu a protáhnu se. Spal jsem docela dlouho, vlčata, která se nedávno narodila, už trošku povyrostla. Koutkem oka zaregistruju jakýsi pohyb. Otočím se a vidím červený kouř a nevidím kus jeskyně. Vykulím oči a doběhnu k bráchovi. ,,Hustý, tos udělal ty?" Překvapeně se ho zeptám a dál se koukám do nově vzniklého prostoru.
Manon
Manon
Počet příspěvků : 238
Datum registrace : 22. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 11:41 am
Doupě Higa a Eldunari
Manon procitla. Netušila, jak dlouho ležela v bezvědomí, ale tušila, že to bylo asi hodně dlouho. Její vyčerpané svaly tak dosáhly alespoň trochu odpočinku. Pootevřela svá barevná očka a několikrát zamrkala. Žaludek ji stáhl podivný pocit úzkosti a také hladu. Vykulila oči a natiskla se blíže ke stěně doupěte. Všude byla tma. Neznámé pachy a hlasy se mísily v jedno. Dech se ji zrychlil a ona přitiskla uši k hlavě. Ne, ne, ne! očima nervózně těkala kolem sebe. On mě našel... našel mě... opět ji ovládla panika. Manon netušila, kde je, ale vzhledem k tomu, že zde byla opět tma a těsno, tak usoudila, že je zase tam odkud přišla. Pozvedla pysky čímž odhalila své železné tesáky a oči zabodla do jakéhosi tvora. Neznatelně se otřásla jakmile si povšimla, že tvor má nepřirozeně vypouklé břicho. Další mučení? Nacpali do něj něco? povšimla si, že tvor byl nesvůj. Něco s ním bylo v nepořádku a jeho pocit nervozity čpěl celým doupětem. Manon byla opět totálně zmatená a vůbec nevěděla, co má dělat. Jakto, že je zpátky? Byl to všechno jenom sen? Proč je tu ten další tvor? Co s ní teď bude? 
Greeny Orcan (†)
Greeny Orcan (†)
Počet příspěvků : 60
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 12:02 pm
/Doupě Maysie a Blixe/
Otočil jsem se na bratra. ,,Asi jo. Je to dost zvláštní. Nikdy dřív se mi nic takového nepovedlo. Bude to nějaká magie. Mají všichni vlci odtud magii?" zeptal jsem se zvědavě, spíše tak do vzduchu, než konkrétně. Poté jsem se podíval nahoru, kudy jsme s bratrem spadli zde. Byl tam otvor, kterým prosvítalo slunce. Pravděpodobně to značilo jasnou věc - jaro. Kouknul jsem na brášku. ,,Šel bych ven, ale ti malí asi potřebujou hlídání." zamumlal jsem.
Blix von Joltstein (†)
Blix von Joltstein (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 12:11 pm
/Před doupětem/
Až nyní jsem si všiml i druhé přítomné dcerky. Můj výraz mírně změkl. Zazubil jsem se na ni. ,,Růža, ahoj." sehnul jsem se k ní a olízl jí něžně ouško, poté jsem šňupl čumákem do Pepky. Notak, to zvladneš, bolest přejde... pomyslel jsem si. Byli to snad možná poprvé, co jsem si něco přál pro druhé. Je zajímavé, jak moc může láska někoho změnit. Střelil jsem pohledem k doupěti. Chtěl bych vidět zbytek rodiny... doufám, že jsou v pořádku. Sklopil jsem hlavu opět jakoby k vlčatům, poté jsem ale přišel blíž k Maysie.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 12:31 pm
V maminke Eldu
Precitnutie, prvé čo som pocítila. Bolo to, že som plávala v akejsi tekutine v tmavom tesnom priestore, okrem mňa bolo v priestore niekoľko hrabačiek (nožičky) a tvorov (Toboe, Arisu). Bola som pokojná, plávala som si v bezpečí, pokoji a šťastná že som niekde. To niečo bola stena. Príjemná mäkká a mala som ju rada. Dotkla som sa hrabačkou a stena sa zavlnila. Znova som hrabačkou skúsila stenu. Bola to sranda. Potom som len tak zo špásu vrazila do tvorčeka. Kde sa to nachodím? pomyslela som si. 
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 12:39 pm
Toboe
V Eldü
Stále jsem se tiskl na Tvorečka. V prostoru se začal vyvýjet jakýsi tlak, ale já i přes to zůstával s ním. Náhle jsem pocítil přítomnost někoho jiného (Northie). Cukl jsem sebou a ohnal se hrabátkem za sebe. Otočil jsem se a odplul tak kousek od Tvorečka. Chtěl jsem vědět, kdo je ten Druhý a tak jsem máchal hrabátky kolem sebe. Nikdo tu už nebyl, zmizel. Že by tu byl ještě někdo další? Cukl jsem hlavičkou a otočil se zpět za Tvorečkem, který tam stále ležel. Naštěstí ten mi neutekl. Připlul jsem znova k němu a jemném šťouchnutí čumáčkem jsem mu dal najevo, že tu zase jsem s ním. Přitiskl jsem se k němu. Pořád mě ale znervózňoval tento stále zužující se prostor. Tlak byl čím dál víc silnější a nepříjemnější. Jakoby mně chtěl někam odtáhnout.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 12:59 pm
V Eldu- von, brloh
Bola som pokojná, ten tvor (Toboe) mi odpovedal. Kto to je len, šťuchál? pomyslela som si. Ucítila som že, stena sa hýbe, priestor sa zužoval. Bol úzky a ja som prepadala panike. Metala som hrabátkami, vôkol seba, búšila som do steny, do šťuchála. Odstrčila som jeho tielko a priebojne som sa tisla smerom dole. Nechala som sa vypustiť do úzkeho priestoru. Tlak bol silný, silnejší ako sa zdal. Podvolila som sa. Bola to silná sila a ja som sa podvolila. Zrazu tlak skončil a ja som zletela do zimy, tmy, tvrdosti. A vydala som zo seba najzúfalejšie zakňučanie na ktoré sa moje tielko zmohlo. ,,Kníííííkkk!" Haló ja som tu? Som správne? pomyslela som si a klepala som sa zimou. 
avatar
Nikdo
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 07. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 1:06 pm
V Eldü
Tekutina zde v prostoru se začala hýbat. Stěny se stahovaly a tlak byl čím dál silnější. Držel jsem se u stěny spolu s Tvorečkem. Netušil jsem vůbec co se děje a propadal jsem panice. Pevněji jsem stiskl Tvorečka v mém sevření a jemném šťouchnutí čumáčkem jsem mu chtěl sdělit, aby se nebál, že jej ochráním. Uriče to cítí také a asi mu to není příjemné stejně jako mě. Potom se stalo něco jiného. Ucítil jsem, jak Druhý proplul kolem nás a poté se stěny roztáhly a na nás zapůsobil ještě větší tlak. Viděl jsem světlo. Ale potom se vše vrátilo zpět, Druhý byl pryč.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 1:20 pm
Doupě (LKS)
Zaslechnu šramot. Chtěla jsem se ohlédnout, co to bylo, najednou se mi však to malé neznámé vlče zakouslo do kůže. Překvapením vyjeknu a zvednu se na nohy, přičemž se ji snažím setřást. Ještě než vlčatům naroste stálý chrup, mají zoubky ostré jako jehličky - proto i když byla malá, bolelo to jak sto ďasů. Hned co se postavím tak v mžiku dopadnu zpět na zem - ne nějak prudce, co by ohrozilo vlčátka - protože mi začali porodní bolesti. Tiše zaskučím, a pak se podívám na mladou útočnici. Oči mi ve tmě zajiskří, a bolestně, stále však mile k ní promluvím. "Klid, maličká, tady jsi v bezpečí. Běž ale raději -" nedopovím větu a znovu zaskučím. Teď jsem si byla stopro jistá, že už porod započal. Nechtěla jsem tomu mláděti zkazit život, přesto že mě kouslo, stále to nemuselo vidět. "Hige, už... už..." nemám sílu mluvit, a při dalším stehu vyjeknu/zařvu - první se už drala ven.
//omlouvám se, fakt ze mě talent na psaní nebude xD
Arisu de Hermes z r.Gája
Arisu de Hermes z r.Gája
Počet příspěvků : 20
Datum registrace : 08. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 2:32 pm
V Eldünarí
V prostoru se začal vyvíjet jakýsi tlak. Dostala jsem strach co se to děje a tak jsem se přimáčkla na stěnu jen jak to šlo. Ten někdo vedle mě na chvíli opustil. Zůstala jsem na místě a čekala zdali se vrátí. Byla jsem mírně nervózní a tlak stále stoupal. Naštěstí se ale vrátil a mírně do mě šťouchnul čumáčkem. Šťastně jsem mu žďuchnutí opětovala. Cítila jsem jak kolem nás něco proplulo, ale hned to zase zmizelo. Zajímalo mě, kde to teď asi je. Mírně se odrazím od stěny a popopluju. Počkám jestli půjde ten někdo taky.
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 2:52 pm
Toboe
V Eldü → Ven, doupě
Tlak byl všude kolem. Pomalu se to už nedalo vydržet. Na krátko mě zalila vlna štěstí, když mi Tvoreček šťouchnutí opětoval. To, jak Druhý zmizel bylo opravdu divné. Jediné, co mě na tom zajímalo, bylo to světlo. To se najednou téměř celý prostor ozářil. Bylo to zvláštní. Teď nás stěna tlačila někam pryč. Málem jsem si v mém přemýšlení ani nevšiml, že Tvoreček poplul někam pryč. Zmateně jsem kolem sebe máchal hrabátky ve snaze najít ho, a poté jsem se též odrazil od stěny. Naštěstí jsem do Tvorečka narazil, zakže jsme byli opět spolu. Potom se tu ale objevila ta vlna. Nestačil jsem se Tvorečka pořádně chytit a už mě táhla pryč. Jen jsem na prázdno máchl hrabátkem směrem k Tvorečkovi ve snaze zachytit se ho, ale nepovedlo se. Ten tlak mě odtáhl úplně pryč. C-co to? Proč? Vtáhl mě až do nějaké uzoučké skulinky. To bylo nepříjemné, až mě to donutilo prostě se prodrat ven, ven z této skulinky. A pak jsem zahlédl zase to světlo. Bylo tak blízko. Ještě jsem zatlačil, vyvázl ze skulinky a světlo náhle zahalilo celý můj obzor.
"Knííík" , ozval jsem se. Byl jsem venku. Kde? To jsem nevěděl. Ale bylo to tu zcela jiné, než v prostoru. Takové... tvrdé. A k tomu všemu tu nebyla tekutina, kterou jsem předtím dýchal. První nádech vzduchu byl pro mě bolestivý. "Kníííík" , žalostně jsem zapískal. Tento zvuk rázem zaplnil mé uši. Nějaké zvuky jsem slyšel i v prostoru, ale tady byly takové žřetelnější a ostré. Tělíčko se mi začalo chvět v křečích. Kde je Tvoreček? Kde je? Žalostně jsem máchal všema čtyřma kolem. Nikdo nikde. Přesto jsem ale cítil, že tu nejsem sám.
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Sun Feb 12, 2017 3:02 pm
Poblíž doupěte
Zachytila jsem pohled Pellky a hrdě jsem se na ní usmála. Jediný důvod mého pohledu byl takový, že se dokázala vzbudit, dokázala se hýbat - jako jediná. Moji ostatní sourozenci pořád jen spali, spali a spali. Nedalo se s nimi nic dělat. Krátce jsem zamávala ocasem a vyplázla jsem jazyk, dokud se opět neotočila Pellka k mamce a já jsem se rozhlédla po okolí. Viděla jsem modrého vlka z doupěte, tátu. Opět jsem se usmívala. Hrozně se mi líbila jeho krásná srst. Na chvíli jsem zašilhala na svůj čumák a všimla jsem si stejných znaků, které měl i táta na čumáku. Nevím proč, ale těšilo mě to. Zazubila jsem se nad olíznutím a otevřela jsem tlamičku, ze které vyšlo krátké slovíčko, pokud by se to tak dalo nazvat. "Ťá." Připlazila jsem se teď k jeho tlapce a zvědavě jsem jí pozorovala. Byla tak velká! Taky jsem si přála takovou mít. Položila jsem své přední tlapky na tu jeho - najednou jsem se cítila výše. Štěkla jsem a podívala jsem se zespoda taťkovi do obličeje, hned poté jsem ale ztratila rovnováhu na nově tvarovaném povrchu a svalila jsem se zpět do trávy, odskakujíc k mamince.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru