Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 2:21 pm
Hranice s Kirigakure-Smer Tábor Kirigakure
,,Ale kľud, naučíš ma to a potom ti to urobím ja." poznamenal som. Vážne ho nejako moc preháňam. pomyslel som si a spomalil som svoj krok, pravda bola, že ja som bol od neho o niečo vyšší, ale nie o moc, ale zas som mal dlhé nohy. Nemusel som sa ponáhľať. Cítil som, ako sme prešli hranice a vtom ma zaplavila nostalgia. Tu sme sa strietli s Tene na našom prvom rande a vôbec, tu sme sa zoznámili. Akoby to bolo včera. ,,Takmer všetci sú v Tábore a obzerajú si Alfy." vysvetlil som prázdnotu územia. V Kirigakure bola moja rodina. Moji svorkovci a môj otec s jeho rodinou. Ktovie, či ho tam stretnem. ,,A ty máš v Kirigakure nejakých blízkych alebo rodinu?" spýtam sa zazu Kaya.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 2:27 pm
Hranice s Kiri -->smer Tábor Kiri
Keď spomalil, mohol som na chvíľu polapiť dych. Nejakú tú minútku som stál na mieste a pri najbližšej rieke som sa napil. "No, keď zvládneš kombinovať minerály s bahnom, manipulovať s bahnom, tak to budeš vedieť aj bez tréningu.." pozriem na neho, pritom som sa opäť dal do kroku a upaľoval som smerom k táboru Kirigakure. "Aj keď sú iné spôsoby ako takto uľaviť vlkovi.." nakoniec si všimnem malej prítomnosti Kirigakurských vlkov. "Skutočne, tak ich poďme kuknúť.." poviem. Úprimne sa teším, keď spatrím tábor Kiri, priamo v tábore som nebol iba okolo neho. Načúvam Reelovi a odvetím mu na otázku: "No priamo z mojej časti nikto, ale predpokládam, že tu je veľa vlkov rodu Mal, takže zrejme tu niekto bude.." mávnem chvostom.
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 3:08 pm
,,Vážne? Ďakujem, ďakujem, ďakujem!...
Eh, tedaaa... Ďakujem
"
povedal som už pokojným hlasom. Nudil som sa a povedal si, že by nebolo na škidu spoznať niekoho nového. Zazrel som sivo-modrú vlčicu, (Caelle) ktorá nebola cítiť Kirigakure. Pristúpil som k nej. ,,Zdravím," usmial som sa ,,ty niesi odtiaľto však?" nevravel som to vyčítavo, skôr milo a so záujmom v hlase.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 3:29 pm
Územie Kirigakure- Tábor
,,Môžeš ma to naučiť, každá zručnosť sa zíde." poznamenal som a pozeral sa na Kaya. Bolo to zaujímavé, Kay povedal, že z jeho rodiny tu asi nikto nebude, ale niekto z rodu de Mal by tu byť mohol. ,,Počul som, že najaký Fólico de Mal tu bol istý čas Alfou, ale to bolo už dávno." riekol som. Cesta vďaka kayovej spoločnosti ubiehala rýchlejšie ako som čakal a onedlho sme sa ocitli na kraji Tábora v ktorom sa to len tak hemžilo. ,,Eh, nevieš kto je nová Alfa?" spýtam sa a zrazu akoby ma opustila odvaha. Vzmuž sa Reel si Alfa Ishimury. pomyslel som si a pozeral sa po Tábore. Pohľad mi skákal z jednej vlčej tváre nsa druhú.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 3:46 pm
Tábor
Pozrela som sa na Riana, bol nadšený... Veď kto by nebol, keď splní úspešne skúšku. Hrabla som packou do zeme a pozrela som sa na Riana, bola som rada, že je aj on rád. Bola som Alfa, bola to ohromná zodpovednosť. Veď na mne teraz závisia životy svorky Kirigakure.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 4:06 pm
-> Tábor
Prikývnem: "Veď áno, môžem.." mrknem smerom k Reelovi a predo mnou sa začal týčiť tábor svorky Kirigakure. "Fólico.. hm, to meno počujem prvý krát.. ale keď je de Mal, tak sme alebo boli sme rodina, podľa toho či žije alebo nie," prehovorím a pozorne si prezriem okolie tábora. Nevyzeralo to, že by sa tam dalo ľahko dostať, teda zakrádanie by bola hlúposť, čo mi vnuklo nápad. "Reele? Premýšľal si nad opevnením tábora?" dobehnem krok s čiernym vlkom a spoločne sme sa dostali na kraj. "Popravde nie, viem iba že sa zmenilo vedenie, presné mená nepoznám. Nuž, budeme sa musieť spýtať.." zazubím sa a hneď som vyhliadal niekoho kto by nám poradil.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 4:16 pm
Tábor
Zívla jsem. Bílá vlčice mě nechala na pokoji a od té doby se nic zvláštního nedělo. Čekala jsem, že po jmenování nových alf tu bude víc živo. Už jsem začínala pomalu usínat, když ke mě přišel syn bílé alfy. Jeho hlas nezněl nepřátelsky. Napadlo mě, že nejspíš neumí číst myšlenky, protože nevypadal, že by ho to o titulech urazilo. "Ne, to nejsem.Vlastně nejsem vůbec ze svitu," odpověděla jsem. Naznačila jsem tak svůj původ, i když mi bylo jasné, že všichni vědí odkud a kdo jsem.
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 4:22 pm
Tábor

Premeriaval som ju neustále pohľadom. ,,Aha, takže Zeiss." skonštatoval som celú situáciu. Nevyzerala nejako zákerne a krvilačne, práve naopak. Pripadala mi docela milá. Potom mi niečo docvaklo. ,,Ty si dcéra Alfy?" opýtal som sa. Easy splietala niečo o tom, že dcéra Alfy opustila svorku.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 4:33 pm
Tábor
Přikývla jsem. Nebyl vůči mně podezíravý. Tahle vlastnost ho v budoucnu mohla stát tu nejvyšší cenu, narážku na jeho důvěřivost jsem si však odpustila. Už jsem stačila pochopit, že důvěřiví vlci mě snáz přijmou. Když se mě zeptal na můj původ, na chvíli jsem zaváhala. Přemýšlela jsem, jak někdo ze svitu mohl vědět, že jsem Naiomina dcera. Před chvílí jsem se sice neopatrně prozradila díky myšlenkám. Ale tenhle nejspíš myšlenky čít neumí. Tak jak ho to napadlo? " To jsem jí až tak podobná?"
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 4:44 pm
Tábor
Vyzerala trochu zmätene. Netušil som prečo, no po položení otázky som na to prišiel.,,Neviem v živote som ju nevidel, ale mám sestru v Zeiss." odôvodnil som svoju otázku. Naiome je vraj výborná Alfa... Silná múdra. Ale to je moja mama tiež nie? Zablúdil som myšlienkami inde, no potom sa znova zamerial na vlčicu predomnou. Až teraz mi došlo, že neviem ako sa volá. ,,Moje meno je Rian." predstavil som sa s úsmevom a čakal, že sa tiež automaticky predstaví.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 4:56 pm
Tábor
"Aha. Nenapadlo mě, že je někdo ze Zeiss v kontaktu s rodinou ve svitu. Není to povolené," odpověděla jsem. Jediný o kom jsem věděla, že má rodinu ve svitu byla Tsuri. Nevybavovala jsem si žádnou vlčici, která by vypadala podobně jako on. Pokud se o tom Naiome dozví, udělá s ní krátký proces, ale to není moje věc. Každý svého štěstí strůjce. Nechtělo se mi představovat se , ale nakonec jsem se rozhodla chovat mile. "Těší mě. Já jsem Cäelle".
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 5:02 pm
Tábor

,,Ach tak... No o tom som nevedel." priznal som sa. Bolo mi to síce viac-menej ľahostajné, no aj tak ma to zaskočilo. Kašľať na to. prebleslo mi hlavou.
Keď sa mi predstavila, opäť som sa usmial. ,,Aj mňa teší." odpovedal som jej. Nevedel som síce, čo ma malo tešiť ale zdvorilosť je zdvorilosť.
Jiraiya
Jiraiya
Počet příspěvků : 61
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 16, 2017 5:18 pm
LKS - Tábor

Po tom čo odišiel som tam zostal sám a nechcel som byť sám. Pítal som sa sám v hlave či som nespravil niekde chybu keď utiekol. Ale odpovedať som si nevedel. Tak som sa postavil, a pomaly som si to kráčal do tábora, medzi spoločnosť. Po dlhšej chvíli som vyšiel z lesa, a po ďalšej chvíli som uvidel už Tábor. Rozbehol som dá doňho a na kraji zastavil. Bolo tam docela dosť vlkov, až ma to prekvapilo.
Amias
Amias
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 17. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kuriko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 17, 2017 12:14 am
Tabor. 

(Pardon neviem ci ma oslovil aj Rian ci nie dako som sa uz stratil tak sa tvarim ze nie a ak ano pls dajte mi vediet dopisem potom pridavny post. Dakujem)

Poobzeram sa a vidim Jiyra ako vysiel z lesa. Vyzeral sklamany. Idem za nim "ahoj... prepac ze som tak usiel... nema som ale... neviem ci som pripraveny na vaznejsie vztahy... vies... zatial som mal len take ktore mi pomohli prezit pripadne uzit si lebo som si na to no... zvykol... plus je tu este Aite a.... no som cely daky zmeteny z toho... nehnevaj sa a nebud smutny prosim... to nechcem... a ty za to ani nemozes to ja skor neviem co chcem momentalne..." vylejem mu co mam na srdci
Jiraiya
Jiraiya
Počet příspěvků : 61
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 17, 2017 1:32 am
Tábor

Vydel som ako kumne ide Amias. Keď došiel začal hovoriť. Bolo toho veru dosť. Vypočul som si uplne všetko. Už som nebol až tak smutný po tomto. Ale stále niečo ešte vomne zostalo.  ,,Je len na tebe kto to bude. Ale somnou môžeš vždy rátať že tu pre teba budem nech sa deje čokolvek. Ja sa nehnevám." Poviem mu a trochu sa usmejem. Z lahka sa onho otrem, a položim si nanho hlavu. V hlave mi behalo mylion myšlienok, a počas toho mi ušla jedna slza ktorá sa stratila v Amiasovej srsti.
Amias
Amias
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 17. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kuriko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 17, 2017 3:35 pm
Pritulil sa ku mne a ja som ucitil slzu na srsti. "Neplac proim. Nie kvoli mne." Prosim ho a oliznem ho. Asi to snim skusim? Predsa mi je luto ze tak trpi
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 17, 2017 4:09 pm
Tábor
Civel som do prázdna. Nová Alfa? A čo potom moja skúška? pomyslel som si a prosebne som sa zadíval na Varga, bola to moja bývalá alafa, zadala mi skúšku a ja som ju doteraz nesplnil. Čo si o mne pomyslí. Bol som vlk, ktorý je na svoju osobu citlivým. A čo ak sklamem? Pôjdem za Ambi do Ishimury? Uvažoval som a zvrtol som sa. V tom som uzrel dvojicu vlkov (Reel a Kay). Prišli zrejme z inej svorky. Hm kto sú? pomyslel som si a pozrel som sa na nich. Obaja mali čiernu farbu srsti. Ten napravo (Reel) bol o niečo vyšší, po tele mal jazvy a na hlave mal bujnú šticu. Ten druhý, bol o niečo mohutnejší od prvého vlka. Mal fialové oči a nejaké značky pod nimi. (Kay) hrabol som labou do zeme.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 17, 2017 4:15 pm
Tábor
Všímal som si vlkov Kirigakurských. Nemám až takú častú príležitosť sa pozrieť priamo do srdca Kirigakure. Pohľadom som vyhľadal Varga. Jeho som poznal len po mene, bol to otec mojej partnerky a tým pádom aj môj švagor. Zrak mi však spočinul na pomenšom vlkovi zahalenom v plášti. Na boku mal veľký meč a spod kapucne jeho plášťa sa dívali strieborné oči.(Aragorn) Pozrel som sa na Kaya a trošku doňho štuchol labou. ,,Tamnten malý vezerá ako hraničier nie?" šepol som a nenápadne som ukázal na vlka.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 17, 2017 4:20 pm
Tábor
Hm, je to zvláštne.Úplne dva cudzí vlci s inej svorky vojdú neohlásene do tábora inej svorky a nič? S údivom aj miernim sklamaním si prezerám tábor. No, keď som prechádzal očami po tábore som spozoroval nejaké malé stvorenie, ktoré sa na nás pozeralo a podľa jeho myšlienok usudzujem, že si on nás všimol. Jej.. Víťazoslávne si zakričím v hlave a v momente keď do mňa Reel štuchne labou, spozorujem a vypočujem si ho. "Že by?" odvrátim od neho zrak a očkom sa pozriem po tom vĺčkovi. Plášť, meč. Meč? Vlci majú tie ľudské veci? Mrknem. "Asi možno hej, opýtame sa?" navrhnem Reelovi.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 17, 2017 4:36 pm
Tábor
,,Je to možné." povedal som. Veď či hraničiari nenosia plášť a nie sú zakrpatený? pomyslel som si. Vlk nebol nijaký zákrpok, bol tro)sku podpriemernej veľkosti, ale čo, keď som takmer v kohútiku meter vysoký? Pohliadol som na svojho spoločníka ktorý si prezeral Tábor. Vlk ktorého som si vzal na mušku mi prišiel tak povediac všímavý. Hneď nás spozoroval. To nasvedčovalo tomu, že má výborné sledovacie schopnosti. ,,Ehm zdravím vás." pozdravil som ho a pozeral som sa mu do očí spriama.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 8 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru