Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Oct 06, 2017 12:19 pm
tábor
Po chvíli co takto stál se zase narovnal do své normální, přirozeně hrdé pozice a pohlédl na vlky a na Yllin, zda dostane nějakou odpověď. Když v tu ale přišla jeho sestra a pozdravila "Též zdravím, Molly" řeknu jsem a pokývnul na pozdrav. Nebyla tu takže asi ani neví o lovu "Smečka se vydá na společný lov. Jsou 3 skupiny. Hilary, Yllin a Já povedeme skupiny na 3 rozdílná místa. vlci co chtějí jít s námi lovit si mohou vybrat skupinu do které budou chtít jít. Já jdu na takiny, do hor Nebula a Yllin s Hilary nejspíše vyrazí do lesu na vysokou. (jeleny a pod) Chceš se přidat k lovu?" zeptám se jí v duchu v myšlenkách a myslím že z mého přístupu jí došlo, nebo alespoň mohlo dojít. že jsme nová alfa Kirigakure. Chvíli jsem jen tak stál a pak se zamyslel a dodal "Je na tobě jeslti budeš chtít jít nebo ne a zda budeš chtít jít s kýmkoli kromě mě. Nebyla by si první ani poslední a Takini jsou silná, masivní a statná zvířata, nebude sranda se jim postavit, bude to nebezpečné. neurazíš mě když se mnou nepůjdeš, neboj" dodal jsem a olízl si čenich který začal až nepříjemně chladnout.
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Oct 06, 2017 2:19 pm
Tábor
Bylo celkem jasné, s kým půjdu. Jasně, že se svým bratrancem, ale stejně tak bych mohla jít i s Hilary. Nebo klidně s Yllin, nevadilo by mi ani jedno. Přesto, hádala jsem, že jen málo z vlků bude mít odvahu poznat Varoxe. Tušila jsem, že příliš, možná, že dokonce žádný, vlků nepůjde právě s ním. "Zdravím, Molly." Pozdravila jsem svou sestřenici. "Já půjdu s tebou, bratránku." Mrkla jsem na vlka.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Oct 06, 2017 3:00 pm
Tábor 
Stále jsem stála s ptáky u tlap a čekala. Poslechla jsem slova jiného vlka, protože mluvil přímo na Alfu Yllin. (Varox)  Zvědavě jsem natočila hlavu. Nevím sice co se tu stalo před mým příchodem, ale podle toho jsem usoudila, že toho vlka rádi ostatní nemají. Mě to bylo jedno neznala jsem je. A tak jsem se rozhodla. "Jestli můžu, připojím se do vaší skupiny." Promluvila jsem na toho vlka. To co měl v plánu on, vypadalo taky zajímavě a aspoň u toho bude víc švandy, než u srn, které jsou lehčí na lov, než mrští zajicí. Teda aspoň podle mě. Znovu jsem se podívala na bílou Alfu a čekala jsem až si mě konečně všimne a jestli jsem zkoušku splnila. Začínalo se to zase protahovat.
Molly FK
Molly FK
Počet příspěvků : 132
Datum registrace : 12. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Oct 06, 2017 3:22 pm
TÁBOR
Molly nadzdvihla obočí. Takže nakonec byl Alfou Kirigakure, jinak by tu pravděpodobně ani nebyl a už vůbec by nevedl skupinu na lov. Porazil tedy Yllin s Aciem? "Půjdu s tebou," střihla uchem. Nepotřebovala se dvakrát rozmýšlet. Takiny ještě nelovila, ale věřila si. "Mám ještě dost otázek ohledně rodiny," uchechtla se. Předpokládala, že s Varoxem mohla stále komunikovat skrz mysl. Možná ne tak hbitě uprostřed lovu, ale stále mohla. "A až se doloví... myslím, že bych se ráda přidala do smečky," lehce přešlápla. Bylo to hodně těžké rozhodování, ale nakonec, tohle byl její domov, musela pokračovat v tom, co její rodiče začali a dělat jejich jménu čest. Proto byla odhodlaná se nejen přidat, ale i dosáhnout co nejvyššího postavení. Náhle jí pozdravila nějaká převážně černě zbravená vlčice. "Hum... nazdar?" Nadzdvihla obočí. Její jméno neznala a nebyla si jistá, jak zná černá to její.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Oct 06, 2017 3:23 pm
Tábor
Onedlho prišla vlčica Rais aj so svojimi úlovkami bolo to dobre, pinka a sojka, tak ako som jej povedala. ,,Rais, vitaj na poste Kappy svorky Kirigakure." povedala som jej. Bola to temperamentná a bystrá vlčica, lov jej nerobil problémy, to bolo fajn, som však zvedavá ako bude postupovať ďalej a ako sa veci ďalej vyvinú. Sledovala som aj  Varoxa ako pred ním na zemi vyrastá akási mozaika, spoznala som v nej Varga, Roxynor, celú jeho rodinu. Sledovala som ho a pozerala som sa na neho. Určite to bolo pre neho ťažké.  Netreba upierať pohľady do dôb budúcich. Prestala som vnímať okolných vlkov, vedela som tak učiniť, aby som sa mohla sústrediť len na Varoxove činy a slová. Varox ku mne podišiel. Všetky tie gestá, ktoré robil, znamenali pre mňa mnoho. Ako rýchlo sa len dokázal zmeniť. Už nebol tým vlkom ako prednedávnom. Všetci sa meníme, aj ja sa mením, tá bezstarostná doba je dávno za nami. Možno bolo dobré, že Acio odišiel, bolo to naozaj dobré? To som nevedela rozlúštiť.  Rozprával mi o tom, že som všetko robila tak ako som len vedela a tak, a že to nebola moja chyba, že ma Acio opustil. Povedal, že to bolo na neo priveľa, nebol zvyknutý na zodpovednosť, ktotú mu prinieslo Aflovstvo. Hovoril,že svorku musia, teda mali by viesť dvaja. Na jedného by to bolo priveľa. Varox však hovoril aj o iskričke nádeje, ktorá by dokázala všetko zvrátiť, Acio nemusí odísť z môjho života navždy, je nádej všetko zachrániť. Počúvala som jeho slová, zameriavajúc sa na každý detail. ,,Rozumiem ti, že sa o Caen obávaš, kľudne môže prísť sem do Kirigakure, kde môže byť, koľko ona sama potrebuje." povedala som Varoxovi ako prvé. Mať vĺčatá nebolo, nič jednoduché, bola to starosť i radosť, Caen som veľmi dobre nepoznala, ale myslím, že bude dobrou matkou. Potom som sa však sústredila na svoje myšlienky aby som bola schopná odpovedať na jeho otázku.,,Iskierka nádeje je. Šla by som aj do toho, ale neviem, či by to bolo ako prv. Roztrhnutá niť sa dá opäť zviazať, zlomené zas zhojiť, ale už nikdy nebude to ako prv. Pokúsila by som sa však o to." povedala som mu a pozrela som sa Varoxovi do očí. Chápem ho čím ďalej tým viac. pomyslela som si. 
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Oct 06, 2017 3:28 pm
Tábor
Stál som v Tábore a sledoval som vlkov, neušiel mi rozhovor medzi Yllin a Varoxom. Mal by som stáť na love po boku Yllin, ale neurobím tak, stanem si k Varoxovi, predsa je to len moja Alfa a ten lov vyzerá zaujímavo. Srny som lovil, boli aj na mojich hraniciach. pomyslel som si a pozrel som sa na Varoxa. ,,Rád by som šiel s vami." prehovoril som. Zlomené sa dá opäť skuť. pomyslel som si a pozrel som sa na svoj meč, ktorý odpočíval v koženej pošve a čakal, kým ho vytasím.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Oct 06, 2017 3:38 pm
Tábor
Konečně si mě všimla a taky mě přijala na post Kappy. ''Děkuji.'' Řekla jsem a trošku jsem poodstoupila. Vzdychla jsem a nedávala nijak najevo, že začínám být zase netrpělivá. Čekala jsem, až se to konečně rozhýbe, protože dřív skončí zima, než se vůbec vyrazí na lov. Mávla jsem ocasem a projela pohledem po všech přítomných. Můj pohled se zastavil na prázdném místě. Odkuď byl vlastně ten modrý vlk..? Pomyslela jsem si a vzpomněla si na to co se vlastně mezi námi stalo. Zatřepala jsem hlavou a vrátila se do reality a podívala jsem se na toho vlka, kterým byl asi druhou Alfou. Čekala jsem na odpověď jestli se tedy můžu přidat do jeho skupiny na lovu.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Oct 06, 2017 9:54 pm
Tábor 
Pohled mi padl na Rias, která se vracela s ulovenou pěnkavou a sojkou. Zase vypla hrdě hruď a já přemýšlela zda bych neměla vypadat více dominantně a hrdě. Bylo hloupé, aby tak vypadala Kappa oproti Betě, ale nakonec jsem to zavrhla. Hrdá jsem vcelku byla, takže co, že? Podle jejích myšlenek jsem poznala, že používala magii, ale kdo by ne, když měla ulovit ptáky. Ukázalo se tedy, že už objevila svoji magii, což bylo skvělé. Při otázce od tmavého vlka (Cavalier) jsem na něj pohlédla. Jeho jméno jsem neznala i když byl ve smečce delší dobu než já sama. Viděla jsem ho jen několikrát v táboře, ale nejspíše hodně spal. To by odpovídalo tomu proč je pořád Kappa, protože byl to nejspíše dobrý a věrný vlk. Kdyby netrpěl onou zlou nemocí, tak by byl na vyšším postu. “Ano jde se na lov. Můžeš si vybrat s kým chceš jít. S Alfou Yllin, s Alfou Varoxem nebo se mnou,” pousměji se na něj laskavě. Zelený vlk (Issey) se svou dcerkou (Cassie) šli s Yllin. Varoxe jsem moc neposlouchala, protože mluvil hlavně k Yllin a přišlo mi to neslušné, ale když mluvil ke smečce, tak jsem zpozorněla. Myslel si, že s ním nikdo nepůjde, ale myslela jsem si, že aspoň Maura půjde. Vlci kirigakurský byli laskaví a ti co neviděli jeho první výstup půjdou s ním. Chtěl jít lovit takini do hor, ale já se rozhodla jít do Mlžných kopců a ulovit nějakou vysokou. Skály Nebula byly pro lov Takinou dobrou volbou a Varox území znal vcelku dobře. “Moje skupina se vydá do Mlžných kopců lovit vysokou, tedy Daňky nebo Axise,” pověděla jsem pevným, sebevědomým, ale pořád vlídným hlasem k vlkům. Daňky nebo Axise jsem chtěla vybrat podle toho kdo všechno se mnou půjde, jak silní vlci a jakou vysokou najdeme. “Děkuji Alfo Varoxi,” odpovím mu v mysli tak, že mu svoji myšlenku pošlu do hlavy. Doufala jsem, že to myslí vážně a upřímně a nevadí mu, že jsem Beta, která odmítla před ním sklonit hřbet. 
Do tábora přišla i Varoxova sestra, Vargova a Roxynořina dcera Molly, která se přidala do skupiny Varoxe. Stejně jako Maura od který jsem to i očekávala. Po nich se k němu přidala Rias a taky Aragorn. Věděla jsem, že Varox se mýlil v tom, že s ním nikdo nepůjde. Šla s ním Molly, Maura, Rias a Aragorn, s Yllin šel ten zelený vlk a jeho dcera a se mnou syn Haru. Varox se mýlil, když říkal, že půjde sám, ale vlci byli hodní a zaujal je lov něčeho jiného než vysoké. 
Yllin přijala Rias na Post Kappy a ta se jí poklonila. Zatím co já jsem s trochou hrdostí a vlídností čekala na další vlky co by měli zájem připojit se k mé skupině, ale hlavně k Yllinině a Varoxově.
Rowєnn Killer
Rowєnn Killer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 13. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 5:37 pm
Ross: Moc se omlouvám za tak pozdní odpisy :< Teď už to zkusím napravit...

Row
Zrcadlové jezero
Radostně jsem koukala na tátu. "Magie? Co je magie?" Optala jsem se zvídavě. Po tátových dalších slovech mi vysoce stouplo sebevědomí, až jsem šťastně poskočila do vzduchu.
Pak jsem ale spatřila tátův vážnější výraz ve tváři. Cítila jsem, že se k něčemu chystá. Stopla jsem svou radost a posadila se klidněji do sněhu. Začala jsem ho poslouchat a brát vážně každé slovo, co řekl. Daroval mi tři věci. Na každou z nich jsem udiveně a překvapeně koukala. Byla jsem tak moc ráda. Hmátla jsem po plášti a opatrně, tak aby jsem ho nepoškodila, jsem si jej oblékla. Hrdě jsem se prohlédla a následně se  usmála na tátu. Byl mi ještě docela velký, ale brzy do něj dorostu. Pak jsem ohmatala a očichala svůj nový pelíšek a nakonec vyvalila oči na krkavce. Zprvu jsem se jej docela lekla, jelikož jsem nikdy předtím takhle žádného krkavce ani nic podobného neviděla, ale pak jsem se mírně usmála a naklonila se k němu. Táta říkal, že se budu muset nejprve naučit jeho řeč. Koukla jsem do jeho tváře. "A ty ji umíš?" Optala jsem se zvědavě. Pak jsem si ještě jednou prohlédla tátovy 'dárky' pro mě. Cítila jsem takový zvláštní pocit... Možná to bylo tím, že v minulosti, o které jsem nevěděla, mi nikdy nikdo nic nedaroval. Všechno co jsem měla, mi jen vzali. Pohlédla jsem na tátu a plná štěstí jsem ho běžela obejmout. "Děkuju, moc to pro mě znamená" , špitla jsem a usmála se.
Ale přesto mi tu stále jedna věc nehrála. Po krátké chvíli, ve které jsem darovala tátovy veškerý svůj vděk, jsem na něj pohlédla a optala se; "Jen.. tati? Proč mi říkáš Rowenn?"
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 7:32 pm
Tábor
"Budou tě mít rádi." Řekl jsem s naprostou jistotou v hlase a tak jsem to i myslel. Samozřejmě, že ji budou mít rádi, jak by zrovna Graphy mohl někdo nemít rád? Nemožné. Zastavil jsem vedle vchodu a nechal ji, ať jde první. nehrozilo, že by se sem nastěhovalo něco nebezpečného, tahle jeskyňka byla opravdu celkem malá a navíc špatně objevitelná. Nadto v okolí nebylo cítit žádné pachy. jakmile vlezla dovnitř, následoval jsem ji a uvelebil se na jedná straně jeskyně, napravo od vchodu.
Sapha
Sapha
Počet příspěvků : 592
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 7:39 pm
Tábor
Kráčela jsem táborem a rozhlížela se po okolí. Potřebovala jsem najít alfu, jedno kterou, ale v poslední době se alyf měnili tolik, že jsem v tom měla zmatek. Nejlepší by asi byla Yllin, u té jsem si byla jistá, že alfa je a navíc jsem ji už trošku znala. Ne moc dobře, ale poznám ji a ona by mohla poznat mě. Kus přede mnou byla velká skupina vlků, vypadalo to, že se opět něco děje. Přidala jsem do kroku. Obvykle by mě zajímalo, co se děje, bylo by to vítané vzrušení a zpestření jinak nudného dne, ale dnes jsem měla jiné plány. A navíc, před nějakou dobou jsem si uvědomila, že jsem se do téhle smečky přidala už jako vlče, nikdy jsem se nevydala prozkoumat, jaké je to jinde, kromě mé rodné smečky, která už neexistovala, jsem sni jinou neznala. "Yllin? Yllin!" zavolala jsem, když jsem konečně uviděla onen známý bílý kožich. zastavila jsem vedle ní. "Eh... neruším?"
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 7:42 pm
Tábor
Mile se usměju. Teebihe se uvelebil v rohu jeskyně. Já ještě chvíli přemýšlela. "Proč to říkáš s takovou jistotou,
né každý má rád vlky jako já?"
řeknu trochu s rozpakem. Znovu se oklepu a teprve pak si jdu lehnout. Byla mi trochu zima. Přijdu blíž k Tobymu. "Můžu se přitulit?" zeptám se s mírným úsměv a koukám na něj.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 7:50 pm
Tábor
nad tím jsem se musel na chvíli zamyslet. "No... nevím. Dobře, možná se tu najde jeden nebo dva vlci, kteří tě nebudou mít rádi, ale tohle není Zeiss, tady když jsi milá a hodná, ostatní jsou na tebe taky milí a hodní a milé a hodné vlky má přece každý rád." Byl jsem ještě mladý a tak trochu naivní. Já Grafity měl rád, takže jsem automaticky předpokládal, že ji budou mít rádi i ostatní. "A kdyby ne, tak můžeme spolu odejít a najít jinou smečku, kde tě rádi mít budou." To přece kamarádi dělají, ne?
Její další otázka mě zaskočila, ale pak mi došlo, že jí musí být v tom promočeném kožichu zima. "J-jasně, samozřejmě." Oplatil jsem jí úsměv.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 8:11 pm
Tábor
Zasměju se. "No jo," řeknu na konec a zazubím se. "Neboj, já tě nekousnu. Když mě nebudeš zlobit," začnu se znovu smát. Byl něco jako můj bratr. Ale hodný bratr který mě má rád. A já jeho. Svalím se k němu na zem a vylizuji si vodu ze srsti. Pak se podívám Tobymu do očí. Olíznu si čumák a pak se mu opřu hlavou o záda. Zabíraly se mi pomalu oči.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 8:20 pm
Tábor
tentokrát jsem pochopil, že to myslí jako legraci, i když jsem si byl plně vědom, že by mě doopravdy kousnout mohla. "Budu hodný, slibuju." Pokusil jsem se o svatouškovský výraz, jak úspěšně, těžko říct. Na tohle jsem opravdu neměl moc talent. Předstírání mi nešlo, naopak by si kdokoli mohl snadno přečíst téměř vše, co mi běželo hlavou, jen z mého výrazu. Obtočil jsem se okolí ní, abych ji zahřál a zatímco si ona pucovala srst, já si začal olizovat mokré tlapky, které mě teď nepříjemně zábly. Nakonec jsem si položil hlavu na zem a zavřel oči. Byl jsem už také docela unavený, i dyž jsem si to doopravdy uvědomil až teď.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 8:40 pm
Tábor
Po chvíli jsem se opravdu ponořila do snu. Bylo mi mnohem tepleji. Čím dýl jsem spala tím líp mi bylo. Nic se mi jako obvykle nezdálo, ale moje srst s každou chvílí usychala. Některá místa byla za chvíli už suchá. Začalo být v jeskyni teplo. Začala jsem se různě kroutit a probudila se Tobymu skoro až na zádech. Bylo zase půl dne pryč. Zívnu a slezu ze zad svého kamaráda. "Promiň," zašeptám směrem k němu. Nejspíš ještě spal. Nechám ho a vyskočí ven. Měla jsem hrozný hlad. Zajdu dál od jeskyně a ucítím stádo srn. Jdu po pachu a najednou je uvidím. Jedna vypadala slabě. Jdu po ní.
Zpět přijdu s kořistí a v jeskyni si kus sním.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 8:49 pm
Tábor
Nepamatoval jsem si, kdy jsem usnul, ale když se Graphy začala hrabat dolů z mých zad, probudilo mě to. Rozespale jsem na ni zamžoural. To už je ráno? Asi ano. Když vyběhla z jeskyně, nenásledoval jsem ji, ale spát už se mi také tak docela nechtělo. Vstal jsem, protáhl se a dlouze zívl. Také jsem vylezl ven z jeskyně, byl to docela nepříjemný přechod z tepla uvnitř do zimy venku. A měl jsem žízeň. Nechtělo se mi odcházet moc daleko, těžko říct, proč Graphy odběhla pryč, ale pokud tu zůstanu, mohla by se zase vrátit. A určitě se vrátí, neodešla by přece bez rozloučení. Nabral jsem si do tlamy trochu sněhu a spolkl ho. Byl nepříjemně studený, ovšem žízeň dokázal zahnat docela dobře. A co se týče jídla, zatím jsem zas takový hlad neměl, něco si můžu ulovit i později.Trpělivě jsem čekal na její návrat. Když se konečně zase ukázala, táhla s sebou srnu, která byla snad větší, než ona sama. Sledoval jsem ji a v duchu se podivoval jejím loveckým schopnostem. Ulovit srnu bez někoho, kdo by pomáhal rozhodně nebylo zrovna jednoduché.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 9:05 pm
Tábor
Když dojím zajdu za Teebihem. "Snídani máš uvnitř. Byla slabá. Kost a kůže a skoro mě ani neviděla. Moc lehká kořist," povím a začnu lízat sníh. Pak zase záleží do teplě jeskyňky, lehnu si a odpočívám. To bude asi docela složitý úkol. Co když se mi to nepovede, jsem docela nešikovná. Ale i tak to musím zkusit. Bude to smečka. Nová. Do které budu patřit. Žít tam svůj život. Založím tam rodinu a budu šťastná.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 10:09 pm
Tábor
Usmál jsem se na ni. "Snídani? Děkuju." Bylo to trošku zvláštní, nechat si v podstatě ulovit jídlo někým jiným, navíc vlčicí, které jsem byl ještě nedávno ochotný shánět potravu já. Ale nestěžoval jsem si, prostě jí to někdy vynahradím. Zalezl jsem do jeskyňky a najedl se ze zbytku srny. takhle zblízka jsem viděl, že měla Graphy pravdu, tuhle srnu by už brzy ulovil někdo jiný, když ne ona a zimu by nepřežila. Ale i přesto, dotáhnout i sem taky nemohlo být zrovna lehké. Tiše jsem Graphy obdivoval, že něco takového dokázala. Ona vlčice brzy vlezla do jeskyňky za mnou. "Takže co máme dál v plánu? Půjdeme plnit naše úkoly?" Zeptal jsem se s úsměvem.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Oct 07, 2017 10:15 pm
Tábor
Pozoruji svého kamaráda. "Asi jo, ale zas moc se mi do toho nechce. Už se těším až to bude za mnou a pak budu šplhat jen výš," řeknu a uchichtnu se. Ale i tak by jsme měli co nejdříve vyrazit. "Zavedeš mě na to místo kde bych měla plnit úkol a pak se sejdeme někde v táboře?" zeptám se. Čekám na odpověď.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 29 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru