Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Aug 22, 2017 9:50 pm
Tábor 
Chtěla jsem se věnovat opět hraničáři a zlepšit své schopnosti. Opět jsem zaslechla myšlenky syna Alf (Ceron) a otočila se na něj. Vrhl na mě vraždící pohled, ale já jsem zůstala klidná. "Dá se o to říct i jinak. Klidněji a rozumněji. Nechci tě poučovat, ale nemusíš mě urážet," poslala jsem mu další myšlenku a jeho otázku ignorovala. Neposlouchala jsem jeho slova a ani slova Alfy Acia mířená k synovi. Když promluvil ke mně, tak jsem se mu hluboce uklonila. "V pořádku, Alfo Acio," brala jsem to tak, že jako Alfa se mi nemůže omlouvat. "Chtěla jsem i Vám pogratulovat k postu Alfy. A jsem ráda, že Vás poznávám. Vaše partnerka Alfa Yllin mi o Vás vyprávěla, ale to je už dlouho," pousmála jsem se vlídně a zamyslela se nad něčím. Vypadalo to, že Koku nikdo nehledá a já ji měla ráda jako vlastní dceru a proto jsem pokračovala. "Tohle je spíše osobní záležitost... A to, že jsem před nějakou dobou našla vlče, které nikdo nehledá a ani nepochází z Kirigakure, z Niwatu. Už jsem to říkala i Vaší partnerce Yllin, ale rozhodla jsem si ji adoptovat pokud by to bylo možné. Samozdřejmě, kdyby mohla mít plnohodnotnou rodinu, která by ji adoptovala, tak bych nic nenamítala," pověděla jsem mu a doufala pro Koku to nejlepší.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Aug 22, 2017 10:33 pm
CERON
~Tábor -> Zrcadlové jezero~
Poslouchal, co jeho otec říká. Neměl chuť se k tomu jakkoliv vyjadřovat. Když mu otec řekl, aby přemýšlel o svých slovech, přikývnul, ale hned jak otec odešel, dostal bezradné myšlenky. O jakých slovech? Co jsem řekl matce? Nebo otci? Či Hilary nebo snad co jsem řekl o bratrech? Přemýšlel. Pak se zvedl a vydal se pryč z tábora. Nejlíp se přemýšlí o samotě. Pomyslel si a rychlým klusem se rozběhl k jezeru. K tomu, co bylo nejblíž od tábora. K Zrcadlovému. Když k němu po několika minutách doběhl, posadil se na břeh a chystal se k lovu. Měl totiž hlad a s plným žaludkem se přemýšlí líp než s prázdným.
Acio Darkside Sword
Acio Darkside Sword
Počet příspěvků : 35
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Aug 22, 2017 10:43 pm
Tábor
Acio ještě hodil pohled za synem, který se vydal pryč, a uznale si přitom kývl. Pochopil, jak to myslím. Jemu samotnému se vždy přemýšlelo lépe o samotě a proto věděl, že s tím bude Ceron s dost velkou pravděpodobností stejně. Je lepší nechat kotel vychladnou a až poté znovu zatápět.
Teď již byl u Hilary a přetočil na ní svojí pozornost hned poté, co začala mluvit. Mírně se usmál, zrovna se probudil z dlouhého spánku a tak byl zkrátka ve velmi dobré náladě, které mu tohle povolovala. "Toho si vážím. Doufám, že se časem budeme moct poznat trochu víc," prohodil jen tak okrajově, aby nezůstal ticho, poté však nechal bílou vlčici, aby mu řekla, co potřebovala. Darkside Sword neměl příliš, co namítat. Sám si dokázal představit, jak se Hilary cítí, protože přesně taková byla propojenost Yllin s jejich vlčaty. On nikdy nebyl příliš dobrým rodičem, tudíž tomu dokázal rozumět jen okrajově, z pohledu. "Jak je stará? Uvítal bych, kdybys ji přivedla do tábora, abychom ji viděli. Nepředpokládám, že tu někoho má, protože vlče nikdo nepostrádá, tudíž si jí můžeš bez problémů nechat. Spoléhám na to, že nezklameš a vychováš ji v dobrou a užitečnou vlčici," řekl. Ve smečce bylo hodně vlků, ale často spali. Chtělo to schopné články a ty byly právě ve vlčatech. I když on sám nemohl nic říkat, sám toho prospal moc.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Aug 22, 2017 11:24 pm
Tábor - Doupě Hilary a Alyana - Tábor 
Nevšímala jsem si už syna Alf, ale věnovala se rovnou Alfovi Aciovi. Věřila jsem tomu, že Kirigakure bude mít velmi dobré Alfy stejně jako byl Varg a Roxynor, kteří se stali Betami a tak skvělými rádci. A taky byla Beta Jessie a to byla taky skvělá vlčice a tedy i mladá krev, která se jako rádkyně taky hodila. Kirigakure byla a i teď je skvělá a silná smečka a jsem na ni hrdá. "Též doufám," pousmála jsem se a poslouchala jeho slova k adopci Koku. Byla jsem velmi šťastná, že se o ni budu moc starat, že mám vlastní dcerušku. "Vypadá na roční vlče nebo možná rok a půl má," odpověděla jsem klidně na otázku ohledně věku. Nemohla jsem to vědět přesně, ale jen odhadnout. "Samozdřejmě, s tím počítám. Nechala jsem ji prospat v doupěti, ale je u ní moje káně a Ramidreju. Dojdu pro ní," řeknu a i další slova jsem pozorně poslouchala. "Nezklamu Vás," ujistím ho a kývnu na něj. Otočím se a dojdu k hraničářovi. "Brzy budu moc pokračovat, ale tohle je důležité," prohodím k němu a rozběhnu se k Zrcadlovému jezeru, kde jsem měla doupě. Všimla jsem si syna Alf, ale nechala jsem ho o samotě a došla do doupěte, ke Koku. "Ahoj holčičko moje," uculím se a olíznu ji hlavičku. "Půjdeme zase do tábora, ano? Je to důležité, ale neboj, protože budu pořád u tebe a nic se ti nestane," zašeptám ji do ouška a otočím se na Bata a Kat. "Děkuji kamarádi," usměji se a opatrně si Koku dám na hřbet. "Medvídka tu můžeš nechat, ty víš, že je tu v bezpečí, ale teď se drž," řeknu a rozejdu se z doupěte. Rozklusám se, ale vcelku pomalu, protože jsem nechtěla Koku ublížit. Kat běžela hned vedle nás a Bato nám lítal nad hlavou. Když jsem se dostala do tábora, tak jsem zpomalila a před Alfou jsem položila Koku a kývla na něj. "To je Koku," pousměji se na pískové roztomilé vlčátko.
Blix von Joltstein (†)
Blix von Joltstein (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 10:28 am
/Kamenné pláně/
Už konečně zavrčím a když se nade mnou zjeví mrak, soustředím se. Snažím se jej svými elektrickými schopnostmi ovládnout, zelektrizovat a akumulovat. Nakonec to vzdám. Tato část mojí magie nikdy nebyla mou silnou stránkou. Zavětřím a nakonec akumulovanou elektřinu z mého těla pošlu tam, odkud jde pach Maysie, ale nestačí to. Byl to slabý proud. Nakonec tomu ještě přidám, ale tentokrát po ní vrhnu hromádku střepů. I kdyby z toho mraku nade mnou mělo začít pršet, nic moc mi to neudělá... možná to jen dočasně trochu znefunkční boltpacky na mém krku.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 2:16 pm
Tábor
Acio sa vymanil spod môjho zovretia a išiel riešiť Cerona, ktorý okamžite začal kritizovať.,,Už dosť!" naježila som sa a flochla po Ceronovi škaredým pohľadom. Si príliš drzý. poslala som mu myšlienku. Bol to môj syn, nemala by som byť pokrytecká voči nemu, ale z hľadiska Alfy som toto musela riešiť inak. Bola som rodič a to to komplikovalo. Keby nebol mojim synom, tak by som uvažovala až o vyhnaní z územia alebo postom omegy. Ale rodič to bránil a ja som sa musela ovládnuť. ,,Si stále náš syn a toto chovainie, ktoré prejavuješ otcovi sa mi absolútne nepáči." povedala som prísne. Hill, toto nemusíš riešiť. poslala som kamarátke myšlienku. Hill odyšla a onedlho sa vrátila aj j malou vlčkou. Predstavila ju, volala sa Koku. Ceron nahnevane odyšiel, musí byť predsa chvíľu o samote. Vyventilovať si svoj nahromadený hnev.
ARAGORN
Tábor-Zrkadlové jazero
,,Tak názorná ukážka, to by sme museli ísť niekam preč. Toto nie je miesto hodné hraničiara." poznamenal som a pozrel som sa na mladého vlka, ktorého riešili Alfy. Bol to ich syn. Alfu Acia som videl už viac krát. Uznanlivo som ho pozdravil kývnutím hlavy a pozrel som sa na okolo.Mladý vlk sa vybral preč, mal plné zuby svojich rodičov. Pozrel som sa na Hilary, už tam nebola a keď sa vrátila, niečo riešila s Alfami a ja som osamel. Už som mal dosť Tábora. Jednoducho som sa zdvihol a rozbehol sa k zrkadlovému jazeru.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 2:20 pm
Tábor --> ZJ
Aby to nevypadalo nevděčně, vysekla matce/Alfě poklonu, potom hrdě vypla hruď a už se kunu chystala pustit, ovšem její pozornost si přebrali dva vlci, otec a bratr.  "Otče... Dlouho jsi spal, nikdy sis nás nevšímal a ani nevíš, že jsi Alfa... Za tohle se možná Ceron stydí!", vyštěkla. Jakmile skončil rozhovor otce a bratra, který se poté kamsi vydal, popadla kunu a rozeběhla se za Ceronem. Doběhla k jezeru s kunou v tlamě. Měla bych ji pustit, ale... "Hej, brácho, máš hlad?", ušklíbla se Ceronovým směrem, když kunu položila a ukázala na ni tlapou, již zdobily zlatavé drápky. Chyběl jsi mi. Jediný člen rodiny, který byl vždy na mé straně... Narozdíl od toho poseroutky Riana, a co, že mě vytáhl z řeky, vždycky byl nemehlo!
Acio Darkside Sword
Acio Darkside Sword
Počet příspěvků : 35
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 2:28 pm
Tábor
"Hm, zajímalo by mě, jak se sem dostala. Dobrá," zadumal nahlas nad věkem vlčete, nedělal však přehnané závěry, dokud jej neviděl. Byl rád, když se vedle něj ocitla Yllin, a jen přikývl směrem k Hilary, která se vydala pro vlče do doupěte. Zaregistroval přitom její slova "Nezklamu Vás." V to také doufám, pomyslel si. Přeci jen tu musel být důvod, proč se stala Gammou, a Acio to začínal velmi rychle poznávat, s čímž byl komfortní. Mezitím se otočil na dceru, která se zřejmě dost podobala Ceronovi. Mírně se zamračil. Kde se to vzalo? Panleath a Bella byla mnohem respektu hodnější vlčata, pomyslel si, ale nechal to plavat, jen se na ni podíval a nechal ji odběhnout bratrovým směrem. Zajímalo ho, jak by si v jeho situaci poradili oni.
Brzy se bílá vlčice vrátila zpět i s pískově zbarveným vlčetem. Zůstával po boku své partnerky, zatímco si ji prohlížel. "Koku," řekl a podíval se vlčce do očí. Vypadala trochu jinak, než ostatní vlčata, co potkal. "Kdes ji našla?" optal se okrajově. Přišlo mu to důležité, třeba se odplazila od své matky, která tam teď leží zraněná. Chtělo to zkontrolovat - Hilary nechtěl obtěžovat, Ceron s Allweenou zmizeli a Aragorn - jediný vlk, kterého zde poznával - taktéž odešel. Acio mu ještě stihl kývnout na cestu, ale neobtěžoval jej. Přišel mu na mysl tedy jediný vlk - dříve černobílé vlče, ve kterém viděl potenciál už tehdy, kdy jej chtěl naučit bojových triků. Na moment se opět otočil směrem k Yllin. "Splnil Rian svojí zkoušku do smečky?" zeptal se jí, trochu ho mrzelo, že o tomto neměl sám přehled.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 2:53 pm
Tábor 
Když jsem s úsměvem hleděla na to nejroztomilejší vlče, tak jsem uslyšela myšlenku Yllin. Bílé vlčice, která přede mnou stála jako Alfa, ale stejně jsem si ji pamatovala jako Kappu. Byla to první vlčice, kterou jsem tu spatřila. Hodně se snažila a byla to vždycky správná vlčice. Představovala vzor pro dobrou partnerku, matku a i pro normální vlky. A teď byla Alfou, kterou si smečka zasloužila. "Promiň, ale jen jsem mu chtěla říct, že by se na mým místě choval úplně stejně," poslala jsem myšlenku oné bílé vlčici, která se ode mne lišila jen modrým šperkem, co na krku nosila. "Rozumím, ale teď tady musím něco dořešit. Omlouvám se Ti, že Tě zdržuji," poslala jsem hraničářovi myšlenku než odešel. Věděla jsem, že ho dokáži najít pokud si nezakryje pach. "Tvůj otec nejspíše trpí spavou nemocí za kterou nemůže, tak mu ji nedávej za vinu," to posílání myšlenek mě unavovalo, ale i tu jsem musela poslat dcerce Alf (Allweena), protože snad skoro každý vlk měl tu nemoc v sobě a někdy se projevila a někdy ne. Někdy na dlouho a někdy na krátko. "V Údolí mlh," odpověděla jsem jednoduše Alfě Aciovi na jeho otázkou.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 4:16 pm
//Ehm... Yllin, Ceron není naštvaný
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 4:34 pm
Obsidiánové jezero - Ritin brloh

Keď mi oplatila olíznutí, tak som sa vybral zanou do jej brlohu. Prezrel som si ho. Mala ho docela útulný. Pozrel som sa na Ritušku, a vydel som na jej tvári šílený úsmev. Niečo bláznive si asi predstavuje. Pomyslel som si a zasmial sa. Napokon som prisiel knej a lahol si vedla nej , Tak aby som bol prinej. Začínal som si občas predstavovať ako by tam behali male labky mojich detí. A na tvári som mal blažený úsmev.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 4:41 pm
Tábor - okraj tábora
Odešel jsem stranou. Necítil jsem se dobře mezi tolika štěbetajícími vlky. Cestou jsem přivzal Rowenn a odnesl ji mezi stromy, kde jsem ji položil na zem a lehl jsem si vedle ní. Lízal jsem ji na hlavě a z neznámého důvodu jsem ji čistil jako kočka kotě. Možná jsem popustil uzdu pocitům svého patrona, který kočkou byl.
Jiraiya
Jiraiya
Počet příspěvků : 61
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 5:57 pm
Tábor

Vypočul som si čo vravel, a citil ako ma olízol. Bolo to pekné. ,,Tak beš ja ťa počkám." Povedal som, a pozoroval ako odchádza. Nakoniec som sa porozhliadol po tábore a rozmýšlal čo tu budem robiť. Dlho som ani nečakal a začal som po tábore len tak chodiť.
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 7:01 pm
,,Maj sa... Aj ja som ťa rád spoznal." usmial som sa ešte na Caelle a nechal ju odbehnúť. Potom som si všimol, že do tábora prišiel otec. Začal som zbesilo vrtieť chvostom zo strany na stranu, no potom prišli Alweena s Ceronom a začali sa nehorázne neuctivo baviť s otcom. Keď odišli pribehol som k mame a otcovi. Docela dlho som ho nevidel. ,,Oci!" pozdravil som ho a opäť začal vrtieť chvostom.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 9:10 pm
CERON VON BELLA
~Zrcadlové jezero~
Z přemýšlení ho vytrhl známý hlas. Hlas, který mu byl jako jediný z těch, co znal, příjemný. Patřil vlčici, jenž pro něj vždycky měla pochopení a měla ho ráda. Jeho sestře. "Sestřičko!" Vykřiknul a rozdíl se mu úsměv na tváři. "Dlouho jsem tě neviděl, vyrostla si." Řekl jí na přivítanou. Když před něj položila vyděšenou kunu, zlomyslně se Zazubila. "Hlad mám, ale tu kunu je škoda zabít. Proč si s ní nepohrát, když už konečně mám k dispozici nezraněné, živé zvíře? Zároveň bych ti tím mohl ukázat svou magii." Zazubil se a přišpendlil kunu k zemi svou silnou tlapou. Pak ji pustil, ale než se kuna stačila probrat z šoku a utéct, použil svou magii a vyslal do ní proud bolesti. Nejdříve jen malý, který ale čím dál tím víc zesiloval až se kuna nemohla postavit bolestí a jen se bezmocně kroutila na zemi. Ceron se zle zasmál.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 9:20 pm
ZJ
Skočila k Ceronovi a jednou tlapou ho "objala", pak uskočila. "Však si pohraj, nemůžu uvěřit tomu, že otec nechápe tvůj stud. Vždyť si nás nikdy nevšímal, a pak řekne něco o tom, že tě vždy považoval za silného vlka, což nepopírám, ale... Kdy tě mohl považovat za silného vlka, když naše dětství zpravidla prospal?!", nešlo jí do hlavy. "Proč bys měl přemýšlet o tom, co jsi řekl? Ne každý z naší rodiny je takový patolízal jako Rian.", ušklíbla se. Úšklebek protáhla, když viděla kunu, jež se bezmocně svíjela bolestí. "Úžasná magie!", pochválila bratrovu magii a sledovala fialovýma očima kunu. Prosebné pohledy té malé potvůrky naprosto ignorovala.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 9:48 pm
CERON VON BELLA
~Zrcadlové jezero~
"Taky tomu nemůžu uvěřit. Asi už senilní stářím." Ušklíbl se. "Jo no. Stejně jako Kim a Ferox. Ale Rian nejvíc. Představ si, on VRTĚL OCASEM!" Vykřikl Ceron. Tomu zase nemohl uvěřit on. Když mu Alweena pochválila magii, hrdě se usmál. "Já vím. Taky umím cítit bolest a zmenšovat ji, ale to mi je na ho*no. No jo, po matce." Obrátil oči v sloup. Magie Cerona malinko vyčerpala, nebyl v ní moc trénovaný. Taky nechtěl, aby kuna zemřela bolestí, proto vypnul svou magii. Ovšem také nechtěl aby mu utekla, takže ji přišpendlil tlapou k zemi. Kuna zapištěla jako raněných křeček. Ceron se zubatě usmál. Pak se otočil na Alweenu, oči mu zářily. "Chceš vidět kunu brečet?" Zeptal se jí. Dokázal totiž způsobovat i psychickou bolest. Nevěděl sice, jestli kuny brečí, ale hodlal to vyzkoušet.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 10:38 pm
ZJ
Na Ceronovu poznámku se zasmála. "Zřejmě ano.", přitakala stále ještě se smíchem. "Jako poslušný pejsánešek.", dodala k jeho poznámce. Při zmínění jejích dalších bratrů jen ohrnula čumák s klikatou vlnovkou na něm. "Já jaksi ovládám svou krev...", uchechtla se na jeho chválení své magie. Na další větu nastražila uši. "No jasně! Počkej... Brečí kuny vůbec?", zeptala se Cerona. Pak pohlédla na kunu, která byla vyjukaná a vystresovaná. "Heh, takhle už asi dostane infarkt... Vidíš, jak je vypsychovaná?", zeptala se bratra se skrývanou úzkostí. Na něčem se cvičit musí! S touto myšlenkou se přinutila na kunu dívat a čekat, až začne brečet.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Aug 23, 2017 11:31 pm
CERON VON BELLA
~Zrcadlové jezero~
Rozesmál se. Při přirovnání Riana k psovi začal zběsile vrtět ocasem, slintat a tvářit se přihloupě. "Tatínečku, ulovís mi králíčka? Mám hladíček!" Škemral vysokým hláskem. Pak už to ale nevydržel a rozesmál se. Doslova umíral smíchy. Při zmínce o sestřině magii se na ni se zájmem podíval. "Opravdu? To zní jako zajímavá magie... ukážeš?" Zeptal se. "Co já vím." Odpověděl na Alweeninu otázku. Pak se mu v očích rozzářily veselé jiskřičky. "Čas to vyzkoušet!" Zazubil se. "Infarkt? Nee... však já ji už pak pustím. Najdu si jinou oběť...Třeba tohohle sviště." Několika rychlými skoky byl Ceron u sviště, který se sem zřejmě přišel napít. Chytil ho za zátylek a donesl až k sestře. "Nebo tu kunu pustím hned, vypadá dost ve stresu a z tohohle asi bude mít už navždycky depky. No co..." S těmito slovy pustil kunu a ta odběhla v okamžiku, kdy jí došlo, že je volná. "Tak ti ukážu plačícího sviště, no. Ikdyž svišti asi nepláčou, no to je jedno." Zubatě se na sestru usmál
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 12:14 am
ZJ
Když začal Ceron napodobovat Riana, nevydržela to a normálně se položila na zem smíchy. "Tak-to-je-přesný!", škytala během toho, co se smála. "Jasně, ukážu." Pak se zvedla, tlapkou si utřela slzy smíchu a rovnou si na tváři udělala i škrábanec až do krve. Potom se začala soustředit na kapky krve vytékající z její rány a zvedla je do vzduchu, kde je následně spojila. Snažila se soustředit jen na těchto pár kapek spojených v jednu. Aby byla kapka viditelnější, ještě z rány vydolovala trochu víc krve, tiše bolestně zaskučela, přecijen to není moc příjemné. Krev, již vytáhla z rány připojila ke kapičce která se zvětšila, potom z krve udělala tenoulinký provázek, kterým jako blesk obmotala tělíčko unikající kuny a zvedla kunu do vzduchu, potom provázek povolila a hodila kunu kamsi pryč. Krev si následně vvrátila do rány a pokusila se ji srazit a zahladit. Tentokrát se to povedlo. Vyčerpalo ji to tak, že se téměř neudržela na hůlčičkovitých nožkách, ale nakonec přecijen zůstala stát. "Co tomu říkáš?", zazubila se na Cerona a pak se jen ušklíbla. "Fajn, brečící svišť bude lepší.", zasmála se a raději si sedla, aby si podívanou vychutnala v plné síle.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 13 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru