Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 10:00 am
Cethiino jezero - okolí
Ze spánku mne probral nepříjemný pocit a celkem slušná bolest břicha. Připadal jsem si, jako by se něco neviditelného stahovalo uvnitř mého těla a snažilo se to o rozdrcení mých vnitřních orgánů, přesněji břicha. Vzápětí mi mocně zakručelo v útrobách! Takto mučivý byl pocit hladu, jenž mě donutil vzbudit se a jít hledat něco k jídlu. Vstal jsem a své dlouhé nohy musel rozhýbat. Protáhl jsem se a zavětřil jsem, zda neucítím něco, co by se mohlo stát mou potravou. Co asi dělá Amias? Nejspíš je s tím bílým vlkem. Bodlo mě usrdce. A co dělá Liccar? Mohl by ten vlk být mým příbuzným? Vydal jsem se od jezera k vrcholu kopce.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 12:14 pm
Hranice - tabor kirigakure
Pomalu se muj ladny krok prenesl pres hranice smecky a zamiril do rodneho tabora. Premyslel jsem nad tim jestli je hned napoprve 100% ze z toho vlcata budou. Premyslel jsem zda by mi to vlastne vadilo... vlcata jsem chtel... opravdu jsem chtel miminka.... pani... ja budu otec... mozna... snad.... pani... ale ... ja Caen skoro neznam... vadi mi to? Ne... vadi mi ze s ni nemam nic spolecneho? Ne... potkal sem ji jednou v zivote a nebylo to zle setkani. Coz mi pripomina ze ona vlastne zna moji matka a matka ji. Hmm takze by o tom mela vedet i matka. Maminka... mama. Ano, nude babicka a tata bude dedecek... mozna ze uz jsou a mozna taky ne... kdo vi. To zjistim az dorazim do tabora...
Kdyz se me kroky blizily k taboru, vedel jsem presne kam jdu. Tam kam jsem zvykli vzdy jit. Do doupete Alf...
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 12:35 pm
Stále som zbesilo vrtel chvostom a tešil sa, že môj skvelý otec a mama sú Alfy. Potom som z diaľky uvidel čierno-bieleho vlka, ktorý smeroval k nám. Nevedel som či je to tulák alebo člen svorky, no aj tak som sa mu zahľadel do očí a sledoval, čo tu chce.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 1:01 pm
Okraj tábora

Ležel jsem dál pod stromem a ačkoli mé tělo bylo přítomno, má mysl byla zahloubána hluboko v těch nejtemnějších hlubinách vědomí. Někde v místech, kam ani světlo reality nemá, byť jen tím nejtenším paprskem, šanci proniknout. Automaticky, téměř až mechanicky, jsem dál a dál lízal srst na hlavě své dceři Rowenn. Ani jsem si neuvědomoval, jak čas plyne a jak už je maličká Rowenn vlastně velká. Bylo mi to jedno. V tuto chvíli jsem nad tím dokonce ani nepřemýšlel. Pozice mého nepřítomně se jevícího těla byla na jižním okraji tábora, takže jsem svého syna, přicházejícího ze severu, ani nezaznamenal zrakem natož vědomím. Ale Gar ano. Díval se mýma očima, snažíc se mě přivést zpět do přítomnosti.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 5:07 pm
Tábor
Obrátila som sa opäť na Acia. ,,Rian svoju úlohu splnil. A Allweena tiež." povedala som na jeho otázku a pozrela som sa na vlka, ktorý práve prišiel do Tábora, bol to jeden z početného potomstva bývalých álf. Ragnarok, Varox či tak dajako sa volal. Nevedel o zmene Álf ani o ničom podobnom. Budem rada, keď Telcontar konečne nastúpi do služby, až to ukáźe akým schopným hraničiarom on je. pomyslela som si. Mala som v záujme, skôr či neskôr si ho opäť zavolať k sebe a povolať ho do služby. A ešte lepšie by bolo, keby sme mali hraničiarov viac. On a Hilary by pre začiatok stačili, potom, by som určite uvažovala o nejakom ďalšom ale budem sa spoliehať, že neajkých hraničiarov aj naučí. uvažovala som a potom som sa pozrela na Acia.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 10:11 pm
Tabor kirigakure
Zavetrim otce ale neni tady. Tak ale zde je Yllin... jeji chovani se jevi znacne... protichudne tomu ktere bych od Ni ocekaval. Nejaky vlk kolem ni "poletuje" div mu svihem neuleti ocas. Pohlednu na vlky kolem ale stejne muj pohled utkvi na Yllin. Nebyly jsme pratele ani nepratele ale... ma stejna prava co ostatni co jsem pokoril... a ona mezi nimi byla. "Yllin..." pronesu chladne a nastoupim az na metr od ni...
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 10:15 pm
Tábor

Stále som sledoval toho cudzinca a nechápal som, čo tu chce. Potom som začul ako oslovuje moju matku. Čo tu chce? A prečo sa mojej matke ani neuklonil? A prečo ju oslovuje menom a nie Alfa? vírilo mi hlavou. Zamračil som sa naňho a tlmene zavrčal.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Aug 24, 2017 10:35 pm
TABOR
Myslenky vlka opodal mi vletely do hlavy jak strely a me spicaky se prudce adhalili "Alfa!?" Pohlednu na nej a div se nezmenim v kamen. Srst je najezena jak u dikobraze. Jeho tlumene vrceni mi dolehlo do usi ani se nemusel snazit. "BYT TEBOU SE POKLONIM DRIVE NEZ TI TO BUDE ŽIVOTNĚ NEBEZPECNE!" Zahrmi muj hlas a rozezni se to taborem jak zahrmeni
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 12:19 am
Tábor 
Klidně jsem seděla a čekala na slova nového Alfy Acia. Měl černou srst, ale rudé oči. Byl pravý opak Yllin co se týkalo srsti. Koku jsem si mateřsky přivinula k sobě, když jsem ucítila pach vetřelce (Varox). V táboře bylo většinou plno Vetřelců, ale já se o moji maličkou holčičku bála. Ten vlk přišel až k Yllin a oslovil ji jen jménem a neuklonil se. Vypadal jako syn bývalých Alf Varga a Roxynor a proto jsem na to nebrala ohledy. Možná neví, že má Kirigakure novou Alfu, ale to by byl asi slepý, kdyby neviděl jak dominantě se Yllin chová, aby každý poznal, že je Alfa. Vypadal jako bratr Riteru, ale když udělá co udělá, tak vyskočím a postavím se před Riana. Bato a Kat se přesunuli ke Koku, aby ji chránili v případě nebezpečí nebo ji odnesli pryč, kdyby na ni někdo útočil a já jim za to byla vděčná. "Kdo jsi, že nutíš syna Alf se ti poklonit?!" Zavrčela jsem výhružně a postavila se do bojovné pozice. Pokud to byl syn bývalých Alf a nynější Bet, tak mě asi stihne trest. Možná se stanu Omegou Kirigakure, ale to mi bylo jedno. Přišlo mi dobré a správné chránit Kappu, člena smečky před nebezpečím.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 11:12 am
Tábor
,,Ragarok, dlho sme sa nevideli." prednesiem a pozerám sa na vlka. ,,Pozor naň, asi by som ti mal obrniť myseľ..." zasyčal Rascal. Kľud. povedala som mu. Rascal je hrozný paranoik. ,,Áno, Alfa... Máš s rozhodnutím tvojho otca nejaký problém?"  spýtam sa ho. Veľmi začal dorážať do Riana. 
Amias
Amias
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 17. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kuriko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 11:42 am
Tabor - okolie.

Bol som knemu este chvilu prituleny no potom som sa vzdialil a povedal "uvidime sa neskor... musim ist strebat zmenu alfi..." poviem a odbehnem do lesa. Ako tak kracam do nosa mi udrie znama vona. *Aite?* pomyslim si. Obzeram sa a vetrim az ho uvidim. Rozbehnem sa knemu a skocim banho ze obaja skoncime na zemi. Oliznem ho na cenichu "ahoj moj. Kde si bol?" Opytam sa ho a pritulim sa knemu
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 12:01 pm
Brloh
Spokojeně jsem zamručela, když se ke mě přitiskl. Olízla jsem ho mezi ušima. Lehla jsem si taky a zavřela oči. Potřebovala jsem si na chvilku odpočinout. Mechový pelech byl na štěstí dost velký pro nás oba. Uši jsem měla pro jistotu našpicované, abych slyšela každé šustnutí zvenku. I když díky clonám a dobrému umístění doupěte jsme byli těžko odhalitelní. Do hlavy se my vloudila myšlenka na vlčata. Už to bylo docela dlouho od mého prvního vrhu. Je čas na další? Na další várku mé a Demonové krve? Zamoříme Niwat, společně. Ušklíbla jsem se v myšlenkách.
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 12:11 pm
CJ/Okolí / Mlžné kopce
Výstup na vrchol kopce byl opravdu dobrou volbou. Nemohl jsem si vybrat lépe. Musel jsem si dávat pozor, aby se mi nezamotaly mé dlouhé tlapy do sebe a taky na to, abych nestoupl na volný kámen, nebo abych nezakopl o nějaký ten keř či kleč. Schválně jsem si zvolil trasu náročnou na zdolání, aby můj mozek musel pracovat a vybírat místa, kam položit tlapu. Než jsem vystoupal nahoru, pocítil jsem konečně klid. Tedy pominu-li neutichající hlad, jenž se neustále doprošoval nasycení a dovolával se mé pozornosti.
Zavětřil jsem, abych odhalil přítomnost nějaké ňamky, místo kořisti jsem ucítil známý pach. To už se ke mně řítilo cosi černého s vyplazeným jazykem. Srazilo mě to k zemi a oba jsme skončili v zakrslé borovici. "Humf... eh... Ami." Zasmál jsem se a opětoval mu polibek na špičku nosu. "Ahoj. Já? nooo... Tak různě. A ty?"
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 12:16 pm
NEYEW >> KIRIGAKURE TÁBOR (MOLLY)
Vlčice zavřela hlavou. "Nemyslím si. Rozhodně zněla jinak... začala si hnedka poroučet a na to zvědavá fakt nejsem," odfrkla si. "Kirigakure, huh... taky tam mířím. Ale spíš jako bod na cestě - mířím za bratrem do jeho smečky," pohodila hlavou a lehce zavrtěla hlavou nad další otázkou. Poté se rozběhla do Kirigakure.
Cesta byla poměrně krátká, páč jí už měla zmáklou. Ale jakmile se přiblížila k táboru, ucítila právě svého bratra. A ten pach byl čerstvý. Se zaujetím tedy trochu pozměnila trasu a vydala se do tábora, jen aby viděla Varoxe stojícího u Yllin. Tohle modlo být zajímavé. Yllin u ní měla nulový respekt i jako beta, natož Alfa a o jejím partnerovi nikdy neslyšela, tak si tedy sedla a sledovala, jak se vypořádá s Ragnarokem, jestli spíše ne on s ní.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 12:40 pm
Tabor
Kdyz mi nejaka vlcice skocila do cesty, muj vztek se zacal zvysovat *co si to dovoluji!* "Ja jsem Alfa smecky Krystaloveho jezera a synem Alf Kirigakure.... Jmenuje se" vterinovy zasek v me hlave se protentokrat nestal a me jmeno vyjelo z me tlamy tak prudce ze jsem se nad tim ani nezamyslel "Ragnarok Varox Fireshadow double Killer! A..." chtel jsem pokracovat jinou vetou ale kdyz Yllin rekla to cco rekla... nedala mi na vyber... me telo tuhlo, citil jsem kazdy sval a kazdy por. Me oci tezkly a otocily se prido na ni "A ty...." podsunul jsem zadni nohu vice pod bricho a bez ocekavani jinych jsem se odrazil a ten 2 metrovi ani ne rozdil mezi mnou a Yllin prekonal jednim skokem, zakousl jsem se do jejiho ramene a trahnul s ni k zemi. "TY jsi mi uz jednou prisahala poddanost a ted?! Za svou zradu zaplatis.... krvi" zarvu a na mem hlase je znacne poznat zmena v kamen. Ma srst olinala behem prvniho zafoukani a pred Yllin stal kameny kolos. Ja....
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 1:03 pm
tábor
chvíli jsem stál nad Yllin a pak jsem přimhouřil oči, hrdě zvedl hlavu a zavrčel "Alfo Yllin, Já, Varox, Syn Bet Kirigakure a Alfa smečky Křišťálového jezera, tě tímto vyzývám k oficiálnímu boji ALF...." zavrčím a poodstoupím od Yllin. Kousnutí co jsem jí udělal na rameni bylo cise vážnější ale né na mé poměry. narušilo to jen kůži takže boj byl stále ještě pokračovatelný... Nebyl ne-fér. Navzdory tomu že teď by měla udeřit ona. Stál jsem a čekal zda se "ALFA" nechá bránit smečkou a nebo zda se mi v oficiálním souboji dvou alf postaví z očí do očí... Rinhorn stál a koukal ale byl připraven odteleportovat každého kdo by se rozhodl na mě zaútočit. stejně jako já si přál aby tohle byl souboj o čest... takže JEDEN ku JEDNOMU... ale ano... asi uznávám že Yllin je přeci holčička... a to se nesluší bojovat s vlkem takže si asi vezme k sobě partnera... kdo ví, třeba by to nebyl špatný souboj... veřím že by byl stále ku prospěchu.
Acio Darkside Sword
Acio Darkside Sword
Počet příspěvků : 35
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 2:01 pm
Tábor
Acio se zamyslel, jakmile mu Hilary odpověděla. Na tom místě byl sám jen jednou a líbilo se mu tam, ačkoliv to nepovažoval za místo vhodné pro tak malé a ještě stále nevyspělé tvory, jako byla Kok. "Hm, takže Údolí mlh říkáš." Nebyl si úplně jistý, co by tam vlčice s vlčetem dělala. Teoreticky se mohlo jednat o nějaké zrádce. Acio viděl jednu pískovcovou vlčici s podobnou srstí v táboře Kirigakure (Rose), ale nebylo moc pravděpodobné, že by to bylo její vlče. Jakmile se mu potvrdilo členství Riana ve smečce ze slov jeho partnerky, podíval se synu do očí. "Rád tě opět vidím, Riane," řekl vážně, neodpustil si však ten malý úsměv. Možná se nechoval tak, jako Ceron a Allweena, ale Darkside Sword poznal již dříve, že síly má nejméně stejně, ne-li víc.
Poklid v táboře ani nečekal a možná byl i rád, když se tu objevil menší konflikt a nemusel tu jen sedět na zadku a sem tam něco prohodit. Jenže nečekal něco až tak přehnaného - vlk, který se tu objevil, překročil mezní hranici. Zamračil se, když se vlk pustil do jeho potomka, avšak Hilary měla rychlejší reakci. Postavil se mezi ně, ačkoliv vlk už si všímal jen Yllin, a zadíval se na černobílého vlka (Rian). Nechtěl ho zaplést do toho, co se tu dělo, vlastně si ani nezasloužil to, co se na něj navalilo. Ocasem mu pokynul směrem, kde bylo místo nalezení vlčete, které se teď krčilo pod tlapami Hilary. "Běž tímhle směrem. Je tam Údolí mlh. Chci po tobě, abys zkontroloval, jestli se tam nenachází někdo, kdokoliv, s větší prioritou zraněná vlčice, a pokud ano, doveď jej do tábora. Spoléhám se na tebe," zašel by tam sám, jenže teď nebyla vhodná chvíle zmizet z tábora. Ne znovu, blesklo mu hlavou, ale byl nucen se té myšlence příliš nevěnovat. Poté se postavil po boku Yllin, sledujíc vlka - Varoxe. Občas byla vlčí hrdost dobrá, občas ne - a v tento moment se mu právě moc nehodila, jelikož vlk vyzval Yllin na souboj. Postavil se blíže k němu a zadíval se mu do očí, čekajíc, zda mu vrátí oční kontakt. "Co je tvým účelem? Přijít sem a zaútočit na Alfu, jak si myslíš, že tohle může dopadnout? Určitě máš hlubší pointu, nebo se snad mýlím? Souboj Alf je přeci jen silná výzva, která se nesmí házet jen tak, jak vlka napadne."


CRYSTAL
Tábor
Už nějakou tu dobu strávila v táboře. Nechtěla se vracet do doupěte, protože neměla za čím. Angela už neviděla, ani nepamatovala, a její vlčata se rozprchla. Vlastně jen Hexy byla ta, která za ní občas přišla a kterou i posledně viděla. Aby pravdu řekla, vedle ní se jí také stýskalo po Zhie. I když patřila do Kirigakure, nezahlédla jí tu už velmi dlouho. Nerada si to sice přiznávala, ale přesně to byl také důvod, proč zůstávala v táboře a marně doufala v další setkání. Určitě už je dospělá, blesklo Crystal hlavou, když mírně zdvihla čumák, aby se podívala. Do jmenování Alf se nezapojovala, necítila chuť k masu, které bylo nabízeno. Napadlo ji však, že je slušnost pogratulovat jim, jakožto Gamma Kirigakure. Avšak s touto myšlenkou přišla i únava a tak se rozhodla si před tím nejdříve trochu odpočinout a až poté za nimi zajít. Alfu jako takového neznala, ale s Yllin se dříve často vídaly.
Probudilo ji ostré zavrčení. Trhla sebou a vykoukla, aby zahlédla syna Bet Kirigakure, Varoxe. Pamatovala si, jak byl vlče, ačkoliv jen z pohledu. Vždy měl obrovské tlapy. Jak na něj tak koukala, byla trochu zklamaná, doufala v to, že se stane ochráncem nebo hraničářem, a místo toho útočil na Alfu. Tohle se přece nemohlo nechat jen tak. Rozhlédla se po ostatních, nevypadalo to, že by chtěli zasáhnout. Odfrkla si. Svoji profesi brala až smrtelně vážně. Byla její povinnost, aby chránila smečku. Vlk vypadal statně a nebyla si jistá se schopnostmi Yllin, samozřejmě by si ji nedovolila podceňovat. Nezasahovala, jen seděla poblíž a čekala, zda bílá vlčice tuto výzvu přijme, připravena zakročit, pokud to bude potřeba. Klidně by se i rvala místo ní, pokud by jí to bylo nařízeno.
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 2:19 pm
Tábor>>>Údolie hmly

S hrôzou v očiach som sledoval tú scénu. Potom mi však dal otec pokyn, ktorý som bol odhodlaný splniť. Rozbehol som sa tým smerom a snažil sa zachytiť pach nejakej vlčice. Vydel som po ceste pár zajacov ale žiadna vlčica. Povedal som si, že sa tu asi žiadna nenachádza a tak sa rozbehol späť do tábora.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 2:20 pm
Neyew >> Hranice s Kirigakure >> Tábor


Po chvíli som sa dočkal zápornej odpovede od vĺčky, ktorá sa už rozbehla do Kirigakure. A na mňa nepočká... Povzdychnem si, no na tom som sa dal do behu a o chvíľu som opustil les Neyew. Predo mnou čakala ešte dlhšia cesta ako som si mohol myslieť. Čakal ma kus územia, a keď sa mi pamäť nemýli tak do tábora to taktiež bude nejakú dobu trvať. Nuž, čo už. 
Zamyslene pokračujem v behu po nejakej lúčke a po boku som mal horu. Nakoniec som obešiel jazero, pri ktorom sa zastavím a napijem sa vody. Po chvíli odpočinku sa dám opäť do behu, no to už som sa ocitol na hraniciach, ktoré som prešiel a na to som bol v Kirigakure.
Od hraníc útekám cez lúčku, les priamo do tábora, kde sa niečo konalo. Niektorý vlci boli v okolí a niečo riešili. Skôr sa schromáždili na jednom mieste kde bola biela vlčia (Yllin) a dva ďalší vcli (Varox, Acio) niečo tam riešili. Pritom som sa posadil a prekvapene som sa prizeral. Takto tu mamu či taťka nenájdem, ani o skúšku nepožiadam.. 
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 2:45 pm
Tábor
sledoval jsem Acia, který se postavil po boku Yllin, tedy spíše lehce před ní. Hrdě s Kápí z vlčí kůže z poražené vlčice na hřbetě jsem stál zpříma. Mé tělo bylo masivnější než tělo Acia, byla pevně osvalené a momentálně bylo i kamenné takže se jevilo ještě více děsivěji. Kůže vlka na kameni který se bezduše dívá dopředu protože nemá zorničky večer vháním vlčatům do snů zlé noční můry, ale já jsem tu teď stál hlavně pro čest své krvy. Když se mě diplomaticky zeptal, odpověděl jsem jelikož jsem neměl problém neodpovědět. "Můj účel? Hrdost, dostát hrdosti kterou nosím v sobě. Tvá"*ču-ka* "partnerka se mnou kdysi vedla boj a propadla. Stala se tím, koho nazívám poddaným... měla a věděla že má, pokaždé když mě uvidí, či ucítí, se poklonit a tak také měla udělat... neudělala. první bod a další už jsou poměrně jasné. Jsem synem alf a to, že můj otec je již starší nedává právo nikomu nastupovat na jeho místo... Přesto Yllin stojí v čele smečky spolu s tebou. vlkem kterého jsem nikdy neviděl a ani jsem o něm neslyšel... pakliže otec opravdu chtěl odejít ze svého postu, měl říci mne... Nejsilnějšímu synovi, právoplatnému nástupci. Mám síly za několik vlků, mám právo vést smečku po něm a mé Matce, a teď, si to právo chci vydobít... pakliže ty, nebo tvá Partnerka, mě dokážete porazit, to právo máte vy. Ale pokud ne.... to právo, a tedy i post... je můj!" řeknu hlasem hromovým, pevným a silným.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 14 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru