Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Rian
Rian
Počet příspěvků : 244
Datum registrace : 14. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: -
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 3:08 pm
Tábor
Pribehol som do Tábora ako najrýchlejšie som mohlol. Ten cudzinec tam už stál pred otcom a chcel jeho aj maminu pripraviť o post Alfy. Už som to nevydržal a vybehol po ňom. ,,Čo si o sebe myslíš?! Že tu napochoduješ, budeš chcieť aby sa ti Alfa poklonila a nakoniec ju vyzveš na súboj?! Láskavo otoč ten svoj kamenný zadok a prac sa odtiaľto!" zreval som. Uvedomoval som si, že toto bude mať fatálne následky, ale mamu s otcom som chcel chrániť.
Molly FK
Molly FK
Počet příspěvků : 132
Datum registrace : 12. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 3:20 pm
TÁBOR
Molly se zaujetím vše sledovala. Věděla jakž takž co se tu dělo. Yllin byla bývalou Betou. Vlčice věděla, že její otec byl již poměrně slabý, snad ze strachu tedy předal svůj post, což tak nějak chápala, nechtěl ukázat svou slabost před smečkou, ale brala za unáhlené, že dal post právě jí, Betě, vlčici, že které nevyzařoval žádný přirozený respekt, pouze jí všíchni lízali tlapy kvůli postu Alfa. Kdyby ho neměla, neštěk by po ní ani pes, tím si byla Molly jistá. Nebyla ničím vyjímečná, zvláštní, nebyla to osobnost, fakt se stavěla jen za ten post a hned se tvářila, jakoby byla pro vůdcovství zrozená. On je totiž respekt přirozený a respekt formální naprosto něco jiného. A ten její partner? Byla si jistá, že toho její otec, Varg, Alfou nejmenoval. Byl vůbec předtím ve smečce? Nemyslela si. Takže si to sem přifařil, uzavřel správné partnerství a slíznul smetánku? Ucítila příval hněvu. Kdyby byl vlk a ne ubožák, zdvořile by post Alf odmítl a alespoň si ho nejdřív zkusil zasloužit! A poté tu byl Ragnarok, její údajný bratr, kterého skoro neznala. Věděla, že nebyl z Kirigakure a neměl by tedy mít právo si takhle vyskakovat. Ale on přišel vyzvat Alfy k čestnému boji, přičemž chtěl hájit právo své krve. To Molly zaujalo. Neznala ho moc dobře, třeba by byl příšerným vůdcem, ale zatím se jí jevil plný větší hrdosti, než měla Yllin s Aciem dohromady. Teď samozřejmě bylo na Alfách, jak se zachovají. Bratr však má viditelně nějaké ty diplomatické schopnosti. Vyzval je před smečkou a způsobem, že pokud odmítnou, budou z nich slaboši a ne Alfy. Pokud za sebe pošlou bojovat někoho jiného, opět budou slabochy, co se neumí postarat ani sami o sebe, natož smečku. Pokud přijmou... bude to boj o ohrdost, post a smečku. Náhle uslyšela nějaké malé pískle, co si na jejího bratra otevřelo hubu. Nadzvedla obočí a počkala si na Varoxovu reakci. Vlk pravděpodobně moc o vladaření nevěděl, i ona byla v tomhle ohledu víc vzdělaná, jakožto dcera bývalých Alf. Tak to prostě bylo. Alfy museli počítat s tím, že je někdo vyzve k boji, proto byli vůdci.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 3:29 pm
Tábor
vlk co se ozval za jeho chvostem ho moc nezaujal. Pohled na něj ale přecijen uvalil. "Ty jsi chlapče, synem těchto dvou 'alf' že? Neměl by si se plést do diplomatických záležitostech do kterých ti nic není. Drzou tlamu si otevíráš na někoho, na koho se ani nehrabeš a očekáváš že se před tebou bude jevit jak? pohoršený? uražený? Ne. Děkuji. Ale tvou vzpurnou nabídku o odchod odmítám, s vyšším principem. " řeknu chladně a na poměry toho prcka až moc dospěle. Pohle se mi potom zase zvedne a o to více arogantně, jak by jistí řekly, se podíval na Acia a Yllin. Buď přijmou nebo si uženou velkou ostudu - doslova by odmítnutím daly najevo že nebezpečí co hrozí jejich smečce, raději odmítnou a stáhnou se. Možná jsem neměl známosti o tom, jaké je to vést tolik vlků ale když bych už alfa byl, nedovolil bych aby si někdo takto - v podstatě jako já - vyskakoval. Takže tohle byla zajímavá situace.
Molly FK
Molly FK
Počet příspěvků : 132
Datum registrace : 12. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 3:59 pm
TÁBOR
Překvapilo jí, že po něm Varox nevyjel. Když přišla do tábora, zdálo se jí, že byl její bratr osobností, která by hned trhala hlavy i za špatné myšlenky. Ale co pronesl jí donutilo pobaveně vyprsknout. "Hah!" Cukla s sebou, když jí došlo, že tohle asi nebyla správná chvíle na záchvat smíchu, tak svou tvář rychle schovala do své dlouhé ofiny. I tak bylo ale vidět, jak se její tělo třáslo v neslyšném smíchu, který tak tak držela na uzdě. Ano, její bratr se možná mohl zdát jako nabušenec co neoplývá zrovna velkým intelektem a všechno řeší jen svaly, ale opak byl pravdou a když chtěl, uměl se pěkně ohánět slovy. A jak dokonale! Molly si nemohla pomoc, když někdo někoho takhle setře a není to zrovna ona, na čí je to účet, chce to potlesk. Vždyť Varox právě udělal z mladého vlka blbečka, primitiva, mimino, joudu, nevzdělace a bůh ví co ještě v pár slovech. Ale souhlasila s ním. Když byl syn Alf, měl by si nejspíše uvědomit, že když nemůže říct nic duchaplného a prospěšného, měl by držet tlamu. Jediná věc, která ho omlouvala, bylo možná to, že tohle pro něj bylo celé velmi emotivní a tak, ale upřímně, měl by se umět lépe ovládat.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 6:18 pm
Tábor
,,Nemá právo na nič, je to votrelec." odsekol Rascal a než som mohla namietať, už aj sa zhmotnil, ale čo mohol taký mrňavý lišiačik proti takmému kamennému kolosu. ,,Nekorunovali sme sa sami..." zavrčala som. Varox ma podrazil a spadla som na zem, v okamihu som, ale vyskočila na rovné nohy. ,,Keby bol poctivo vo svorke, pracovito by si ten post vyslúžil drinou." zaprskal Rascal a ja som s ním musela pre dnešok súhlasiť. ,,Keby si poctivo drel vo svorke tak by si alfou Kirigakure aj bol. A to že si synom bývalých álf nič v tomto ohľade neznamená. Alfa má právo odovzdať post hociakému členovi. Posty sa nededia." vysvetlila som naježene. Opatrne... pomyslela som si. Bojovať som moc nemusela, ale keď to bolo  potrebné, vedela som dosť tvrdo zakročiť. Už nie som taký slaboch ako kedysi... pomyslela som si a Rascal inštinktívne obrnil myšlienku, tak aby ju nemohol prečítať.
Amias
Amias
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 17. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kuriko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 7:10 pm
Mlžne kopce.
Aite sa ma opyta ako ja. "No ale tak dobre celkom. Nol som stym bielim vlkom... pavim sa mu... ale... no ja mam teba... teda asi... nie?" Ppzrem sa nanho s nadejou ked zanucham zajaca. Pomali sa zneho postavim ponucham a pozrem za kriky kde stoji velky tucny zajac. *Aite sa potesi* pomyslim si a skocim za kriky. O chvilu uz ma moze Aite vidiet vychadzat z krikov so zajacom v papuli a krvou na brade. "Das si?" Opytam sa ho cez mrtvolku v ustach a polozim to pred neho
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 7:41 pm
Mlžné kopce
"Á-ha, s tím bílým." Jasně, že byl s ním. Musel jsem to přeci tušit. No, usmál jsem se na něj a olízl jsem Amiasovi bradu. "On tě... miluje?" Zeptal jsem se a srdíčko se mi téměř zastavilo. Tedy ne, že by se zastavilo, ale zcela určitě vynechalo úder, pokud jsem si to jen nenamlouval. "Jo, máš. Jsme přece kamarádi." Potvrdil jsem mu. Nebyl si ale tak jistý. Možná byl zmatený, ani jsem se nedivil. Sám jsem byl trochu zmatený.
Zakručelo mi v břiše a já jsem se zastyděl. Ups, tak tohle musel slyšet. On se náhle zvedl a mě napadlo, že teď odejde, ale místo toho se vrhl do křoví. Za chviličku byl zpět se zajícem v tlamce. Vypadal úchvatně. Olízl jsem si nos. Jak mu to sekne s tím zajícem v papuli. Hmmmm, ňááám. Těžko říci, co bylo úchvatnější. "Jasně, dám si, moc rád." Mlsně jsem si olízl pysky, ale potom jsem se přiklonil k němu a nžně jsem mu jazykem očistil jeho krvavou bradu. Bylo od něj milé, že mému hlady kručícímu břichu poskytl tolik vytouženou potravu. "Děkuji, Amiasi."
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 9:36 pm
Tabor
Ohrnu pysky "Paklize do tohoto souboje hodlas vyuzivat i sveho patrona a jeho magii, fajn, budeme tedy hrat Fer." Zavrcim a za mymi zady se zhotni obrovsky krizenec gorilonosorozce. Rinhorn... "Mimochodem, neptam se te na chabe reci. Oznamuji ti výzvu k boji, paklize odmitned beru to automaticky za prohru a odstup nejen od souboje ale i od sve smecky. Paklize jsi alfa co si vydrela svuj post mela bys byt schopna svou smecku branit - takze i predemnou... paklize jsem silnejsi... myslim ze uz znas odpoved" zavrcim a pohlednu na ni
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 10:12 pm
Alfa bez smečky s vysokým sebevědomím :'D Ta postava mě fakt baví Smile
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 10:12 pm
Tábor
Tiše sedím a prohlížím si Tábor. Užívám si klidu a dobré náladě, která tu panuje. Když najednou celým Táborem zahřmí cizí hlas. Rychle se zvednu na všechny čtyři a prohlédnu celý Tábor. Pak konečně zahlédnu původce toho hlasu jak si vyskakuje na Alfu. Vydám se jejich směrem. Nechtěla jsem se do těchto záležitostí motat, ale třeba budou mé, zatím ne moc silné schopnosti, k užitku. Došla jsem do několikametrové vzdálenosti od místa incidentu. Zastavím se. Ten cizí vlk (Varox) zrovna setřel syna našich Alf. Chlupy na zátylku se mi zježili ač bych se za jiných okolností smála. V mích očí se začne zračit opovržení. Tenhle, pro mne neznámý a nesympatický vlk, si sem jen tak vtrhne a snaží se tu udělat nový pořádek. Pff.. . Alfy ho určitě srovnají. A s povzbuzením se podívám na Alfy. Ale nic víc neudělám. Nechce se mi do toho moc plést ač je to proti mé vůli. Alfy si to musí vyřídit samy.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 10:47 pm
Tábor
Prizerám na onu potičku medzi alfou a druhým vlkom. Pred alfou sa zjavila aká si malá líška a za tým vlkom masívny nosorožec a keď sa tomu pozriem na predné nohy.. tak posudzujem, že to je kríženec. V tom momente mi naskočila husina. To čo má byť.. to sa aj môže? Toto? Mávnem chvostom. Bol som zo zúčastnených jediný vlk so zelenou srsťou, tak som sa radšej o niekoľko rokov vzdialil a odtiaľ prizeral na možno nadchádzajúcu bitku. Eh, mal som ešte so sestrou ostať v tábore v Ishimure, až potom sem príjsť. Pomyslím si s nastražený mi ušami.
Acio Darkside Sword
Acio Darkside Sword
Počet příspěvků : 35
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 11:12 pm
KOKU
Doupě -> Tábor
Nechala se přenést - opět. Ne, že by nemohla něco udělat, ale ona ani nechtěla. Hřbet Hilary ji přišel až příliš příjemný na to, aby se z něj pokoušela dostat pryč. Jen tak se tlapkama držela a čekala, co ji čeká.
Nakonec se dostali do tábora. Střihla malýma ouškama, když zaslechla své nové jméno. Ta všechna předešlá si moc dobře pamatovala, ale Koku si vzala k srdci asi nejvíce - podle okolností, kvůli kterým k němu přišla, se tomu pak nedalo vůbec divit. Ocitla se před černým vlkem a bílou vlčicí. Jen tak na ně prázdně koukala a schovávala se po bílou vlčicí, jelikož se nechtěla k těm zvláštně páchnoucím tvorům ani přiblížit. A nebyli to jen oni - jediný, kdo tu dobře viděl, byla právě její matka. Čumákem do ní mírně drcla, když začala zvyšovat tón, ačkoli ne na ní. Nebyla si jistá, co se děje, a plést se do toho rozhodně nehodlala. Všechno okolo vypadalo napjatě, cítila se v tomto prostředí nepříjemně. Vyšlo z ní slabé fňuknutí, chtěla se dostat pryč. Pak se tu však zjevil zvláštní vlk, první, ke kterému Arewi vzhlédla. Byl mohutný a nevypadal zrovna přátelsky. Přestal ji však zajímat ve chvíli, kdy její čumák zachytil něco velmi příjemného a povědomého. Krev. Zablesklo se jí v očích a zadívala se na jinou bíle zbarvenou vlčici, tentokrát Alfu, pokud si Koku vzpomínala správně. Její buňky na to začaly přirozeně reagovat a proto opět jen tiše zakňučela. Potřebovala tu krev. Teď. Jenže nemohla a to moc dobře věděla. Chtěla odběhnout a zakousnout se do kohokoliv v okolí, jenže něco ji drželo jako pouta k zemi, i když jen pomyslně. Škubla sebou.
Rue Shawty
Rue Shawty
Počet příspěvků : 309
Datum registrace : 13. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 11:21 pm
Tábor
Jakmile se něco začalo dít, skoro nepozorovaně se Shawty proplížila do tábora. Nebyla smečce příliš loajální, vlastně ani nebyla jejím členem, jen se tu narodila, ale i přese to tu sebevědomě seděla. Okem se rozhlédla, zda neuvidí svojí matku, ale nedávala tomu přehnanou pozornost. Teď se totiž soustředila na to, co se dělo okolo nových Alf, které vypadali docela v šachu, stačilo jen zasadit mat a hra byla u konce. Zálib jakoby se jí leskl v očích. Nepodporovala ani jednu stranu, vlastně jen chtěla vidět zápas. Nikdy v životě neměla tu čest - a už vůbec ne mezi Alfami. Což ji přivedlo k myšlence, je-li druhý vlk Alfou, ale nechala to být. Ocas obtočila okol svých tlap. Toho vlka vskutku obdivovala, nakráčel do tábora a bez překážek a obtíží vyzval na souboj vůdce této smečky. Rue už si téměř nepamatovala, jak se to tu jmenuje, ale nepřišlo jí to ani důležité. Stejně se tu nechtěla potulovat moc dlouho, pokud ji nikdo nevyžene, dost možná se chystala odejít hned poté, co jeden z bojovníků padne. Mohlo se okolo toho vytvořit větší drama - alespoň by se v jejím životě konečně něco dělo. Nemohla to samé totiž říct o dnech předešlých, jediná "vzrušující" situace nastala, když se mamka s taťkou rozhádali a každý se vydal jinou stranou, ale to už bylo tak dlouho, že to v paměti Shawty bylo jen jako mlhavá vzpomínka.
Amias
Amias
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 17. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kuriko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Aug 25, 2017 11:48 pm
Mlzne kopce

Aite ma ocistil a podakoval. "Aite...?" Oslovim ho "co si... vtedy hovoril ze sme kamarati..." na chvilu sa odmlcim lebo premyslam co poviem... Jiyra je super... ale moje city su viac naklonene Aitemu... "nechcel... by si byt no vies... viac...?" Spytam sa napato ocakavajuc odpoved.
Maura Lila
Maura Lila
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 20. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Aug 26, 2017 12:03 am
Tábor
Líně jsem střihla ušima. Zrovna se mi zdál dokonalý sen, když mě z něj vytrhly hlasy v táboře. Nejprve jsem tiše zavrčela, neboť můj krásný sen byl na to tata fuč. Pak jsem ale rozlepila oči a zvedla hlavu. Do nosu mě uděřil známý pach. Bratránek! Ihned jsem se rozhlédla po táboře a nemusela jsem ani pátrat dlouho, skupina vlků byla nepřehlédnutelná a rovněž nepřeslechnutelná. Zvedla jsem se a vydala se k vlkům. Opravdu, bratránek. Usmála jsem se na něj. Ale co se to tady jako děje? očividně nějaký spor. Všimla jsem si Yllin a jejího zranění. No, stačilo mi obhlédnout scénku a došlo mi, co se asi děje. Tedy zhruba. Svému bratranci Varoxovi jsem zřetelně kývla na pozdrav. Ahoj bratránku, ráda tě zase vidím. Ano, byla jsem opravdu ráda, že jej vidím znovu. Zcela zjevně se chystalo k něčemu velkému. No, nechtěla jsem se Alfám plést do jejich záležitostí. Takže jsem s Varoxem mluvila raději v myšlenkách, abych nenarušovala přímo tuto situaci.
Zaujala mě však malá vlčice (Koku) Skoro bych se vsadila, že má něco společného s krví Yllin. Neuměla jsem si to přesněji vysvětlil, ale možná v tom byla i má magie, možná mi napověděla??? Kdo ví. Pomalu jsem přišla k ní a k jejím ochráncům. "Ahoj, maličká." Pozdravila jsem tu vlčku.
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Aug 26, 2017 12:13 am
Mlžné kopce
Znovu mi zakručelo v břiše. Uculil jsem se a zlehka jsem olízl Amiasovi krk těsně pod bradou. Pak jsem se podíval na zajíce a toužebně se do úlovku mého kamaráda zakousl. Uši jsem však natočil k Amiasovi a také ho pozoroval, zatímco jsem se pitval v zajíci. "Ano?" Zahuhňal jsem s tlamou zabořenou do masa a naslouchal mu. V ten okamžik, kdy začal mluvit, opět se mi rozbušilo srdce. Slyšel jsem dobře? Opravdu řekl to, co si myslím? Nezdálo se mi to? Vlastně, nespím pořád ještě?! Přestal jsem žvýkat a zvedl hlavu do úrovně té jeho. "e... jako... víc než jen kamarádi?" Raději jsem se ujišťoval, že slyším opravdu dobře. Co kdybych měl jen slyšiny? Nebo co kdyby si se mnou jen hrál. No, ale co ten bílej nadýchanej vlk? He?
Amias
Amias
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 17. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kuriko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Aug 26, 2017 12:17 am
Mlzne kopce

Zdvihol lsvu ktej mojej. "A-ano... viac... vies... ku ziadnemu vlkovi som este necitil to co k tebe... ja..." nedopoviem a oliznem ho laskyplne na tlamicke. "Bud so mnou... prosiim..." len dufam ze to Jiyajovi neublizi... to nechcem... ale Aiteho lubim.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Aug 26, 2017 12:22 am
Tabor
Sledoval jsem dal Yllin a Acia a cekal na jejich verdikt. Samozrejme moc na vyber nemely ale zato to aspon trvalo a me se tak zaroven "dobijela baterie" takze ackoli jsem byl v orbovi - nevycerpavalo me to. Najednou se sebehlo hned nekolik veci ktere muj vytrenovany smysl zaregistroval. Od chichotu Molly az po ruzne michani vlku v tabore. Toho pisklete - syna alf - jsem si prestal vsimat uz davno. Najednou me ale pozdravila sestrenka *taktez te zdravim, Mauro Lilo Killer, zda se ze jsme te vyrusily z krasneho spanku, tve trhnuti by vydel i slepi... to mne mrzi, ale... prave se snazim hajit cest sve krve tak snad to mne omluvi* poznamenam v duchu prijemne a sleduji spolu se svym masivnim, nekolikametrovym patronem situaci. Popdavde radeji bojuji bez patronu - nechapu duvod proc je tahat zvytecne do boje kdyz to neni potreba. *jinak, jak jsi se vyspala mauro?* poslal jsem ji a jeste ze na me opravdu jsou pocity skoro az neznatelne - vicemene nespatritelne - coz mi pripomnelo... *cemu se tak hihnas Molly?* poslal jsem sve mladsi sestricce myslenku a dal si nepozorovane hledel svého
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Aug 26, 2017 12:27 am
Mlžné kopce
Potvrdil mi, že to přesně takhle myslí. Zatajil se mi dech.  U luny... on to řekl... řekl to... Znělo to tak úplně suprově. ku ziadnemu vlkovi som este necitil to co k tebe... Ta věta mi zněla v hlavě jako ozvěna. Bylo to něco, co bylo tak nádherné slyšet. Bylo to tak opojné, že bych se dokázal poddat tomu krásnému pocitu štěstí. Měl bych se tomu poddat? Měl bych si ho nechat připustit k tělu?  Kvůli tomuto vlkovi jsem měl mysl plnou zmatků. Ale nemohl jsem na něj přestat nikdy myslet. Co přesně za podivné pocity to vlastně cítím? Je to... skutečně láska? Usmál jsem se na Amiase. "Zkusme to... ale varuji tě... neunesl bych, kdybys mě podvedl..." Nevím, co přesně by se stalo. Mohlo by se stát tolik věcí, ale byl jsem si jistý a to naprosto, že žárlím.
Amias
Amias
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 17. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kuriko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Aug 26, 2017 12:32 am
Mlzne kopce
Povedal ze to mozeme skusit! Vrtel som chvostom a v ociach som mozno mal aj srdiecka. Skocil som cely stastny na Aiteho a olizoval ho. Kaslem na sposoby toto si chcem vychutnat. A podviest ho. Nuz co potlacim chutky. Teraz uz mam Aiteho na to (mam este sukromku ale to je dohodnute mimo storry tak len pre inf) "dakujeeeem" zvysknem radostou a uplne sa nanho natisnem radostou. Potom mu ale necham trochu miesta nech sa naje.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru