Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

+64
Mandarino (†)
Lucas
SinHa
Naoki
Maysie
Hexy de Mal
Diego [Alfa]
Terreon
Kira Mai
Electra Aqua
Aetas Volito
Alsafi Nashira
Akio
Nareime Dead Demon
Man'yak
Nira
Nuhrash
Aragorn Elessar Telcontar
Angelo Amadeo FKA
Catorce
Bodka
Jєssiє
Drak Osudu
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Zeal Argentea Phantasia
Attie
Varox
Destiny Aqua
Zabini Tsuri FK
Aeonii de Orietr
Lavaris
RavenGája
Orfeon Virentem
Sorrin de Avec
Vinteren da Dårlig
Dysnomia Krigare
Haske
Aiko Nirakebe
Mook
Zanyzyn
Miriamel Saluber
Madow De Ainet
Reykai Kanya Shader
Spirit
Alyss
Caendore
Nox
Louie
Salome Astral Virentem
Denn de Mal
Arco Iris Criest
Kaisa Airgideon
Tristan
RitaGája
Sasori no Suke
Keiran Criest
Crystal
Sethori Astral Virentem
Desert Rose
Ryuusaki
Toruo de Ainet
Půlnoc
Admin
68 posters
Goto down
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu May 04, 2017 8:35 am
Tábor
Otocím svoju hlavu na čiernu vlčicu so striebornými očami (Polnoc). ,,Ahoj, som Bodka." poviem a zľahka sa pousmejem. Pohľad do mojich orieškovohnedých očí prezrádzal, že som od človeka a vlastne, bolo jasné, že som odtiaľ. Nikde tu nebol vlk, ktorý by vyzeral ako ja.  
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu May 04, 2017 3:01 pm
AIKO NIRAKEBE

→ Tábor
Kráčel s nataženým křídlem, na jehož blánách přepravoval ony duhově barevné oblázky od duhových vodopádů. Byl docela šťastný, že je našel. Mířil směrem k alfovskému doupěti, však mohl si cestou povšimnout, že v táboře se objevil nějaký cizinec. Nepodobal se moc ostatním vlkům zde, bylo na něm něco zvláštního. I pach byl takový... jiný. Však on netušil ani, že by to mohl být nějaký pes, když vlastně nevěděl ani, že něco jako pes vůbec existuje. Jak by taky mohl vědět. Nechtěně se zastavil, jak si tak prohlížel cizinku a ani se nenadál, a ona už byla u něho. Poněkud vylekaně udělal krok vzad, ale poté zjistěl a vrátil se do normální pozice. Ona byla oproti jeho mohutnému tělu dost malá, až ho to mírně znepokojovalo. "Um, zdravím" , nervózní se pokusil o milý úsměv, který se samozřejmě moc nepovedl. "No, právě se nacházíte v táboře smečky Stříbrného Fénixe" , odpověděl na otázku a pořádně si cizinku prohlédl. Avšak už musel jít. Když přišla další vlčice, její přítomnost ho ještě víc znervózníla a vybídla k odchodu. Kývl jí na pozdrav a obrátil se na obě. "Omluvte mě, ale... no... mám něco na práci" , rozloučil se a odešel. S nimi za zády dokráčel až k alfovskému doupěti. Přišel blíže se sklopeným pohledem a na znamení své přítomnosti zabouchal párkrát slabě svým ocasem o zem, ale tak, aby jej alfa slyšel. "Zdravím, já... našel jsem ty oblázky" , pozdravil a oznámil, že se vrátil ze své zkoušky. Nahnul křídlo a jemně a opatrně 'vysypal' barevné oblázky  před sebe. Pořád  doufal, že snad donesl ty správné a postačí k splnění úkolu. Stále si nevěřil a byl nervózní.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu May 04, 2017 3:30 pm
Tábor

Když se mi Bodka představí, odpovím: "Já jsem Půlnoc." Bodka je jediný pes, kterého jsem tady zatím potkala, vlk, se kterým se bavila brzy odešel a já řekla: "Já jsem z této smečky. A ty? Patříš do nějaké" Zajímalo by mě, jak je to se smečkami. slyšela jsem o nich, ale nevím, jaké je to nyní. Potom švihnu ocasem. Je zima a já zimu ráda nemám. Právě kvůli tomu, že mám zmrzlý kožich a když je moc sněhu, můžu se propadat do něj, což není příjemné. Naštěstí ještě velká zima není.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu May 04, 2017 6:58 pm
Alfovské doupě -->Tábor
Jeho sněhobíle tělo nehybně leželo ve vyhřátém doupěti. Jedinou jistotou, že stále žije, vzbuzovat jeho hrudník, který se stále zvedal a poté opět klesal. Únava ho skolila jako lovnou zvěř a nyní se oddával sladkých lákadlům spánku. Občas díky divokým snů máchl tlapou do prázdna, nebo pohodil hlavou, avšak probudit se nehodlal. Je jedním z vydatných spáčů a probudit jej je občas velká potíž. Bohužel, povinnosti se blížily k táboru a bláhový vlk, který dosud spokojeně spal, musel býti probuzen. Pane, přicházejí vlci. Patron, hnán povinností, Zeala neprodleně informoval. Mladý vlk na jeho oznámení pouze rozespale pootevřel oko, kývl hlavou, zamumlal pár nesrozumitelných slov, načež opět usnul. Patron, sedíc u vchodu do doupěte, hlídal všechny přítomné. Když se k alfovskému doupěti přihnal bílý vlk s dračími křídly, jemně zpozorněl. Pane, povinnosti si vás žádají. Opět pronikl do jeho mysli, tentokrát s výraznějším dopadem. Zeal chvíli ležet, pomalu dýchal přičemž zpracovával to, co mu patron oznámil. Poté se náhle vyhoupl na nohy, zavrtěl hlavou a klidným krokem vyšel z doupěte. Pohlédl na Aika a na hromádku lesklých kamínků, které přinesl. Jemně se usmál. ,,Zdravím, omluv mojí nepřítomnost." omluvil se. Opět pohledem přelétl oblázky, ujišťujíc se, že jsou to ty o které Aika žádal. Když se o jednoho z nich odrazil do jeho oka duhový paprsek, byl si více než jist. ,,Dobře tedy." pronesl, načež se narovnal. ,,Zkouška byla splněna, tímto tě jmenuji Kappou smečky Stříbrného Fénixe." jeho klidný hlas se rozléhal táborem, upoutávajíc téměř každého, kdo zde přebýval.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu May 04, 2017 7:32 pm
S lítostí vám všem oznamuji, že kvůli problémům ve škole moje aktivita rapidně klesne, tudíž nebudu schopna delší budu plnit všechny své povinnost, ať už jako alfa, organizátor akce, nebo administrátor. Jsem si vědoma příkoří, které vám tímto činím, už pracuji na svém opětovném navrácení do původního stavu. Proto prosím omluvte prodlevy mezi odpisy, nebo žádnou reakci na odpis. Chápejte prosím, že jsem pouze člověk a mám také sociální život a problémy i v něm. Pokusím se navrátit co nejdříve to půjde. Akci budu možná nucena pozastavit, ještě uvidím, na jak dlouhou dobu to bude.
Děkuji za pochopení.
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri May 05, 2017 4:58 pm
Tábor
Čekal, dokud Alfa nevyšel z doupěte. Poklesl více hlavou na znamení podřízenosti. Jeho hlas byl mu hodně příjemný, takový klidný, medový, avšak byl v něm slyšet přeci jakýsi ten ráz a celkově vyzařoval respekt. Kývl mírně na jeho omluvu, i když mu vůbec nevadilo chviličku počkat. Mírně stáhl ouška zase víc k zátylku, jelikož byl stále nervózní. Alfa si pečlivě duhové oblázky prohlížel a po chvíli už Aikovi připadalo, že se rozhodl. Při jeho dalších slovech se i on trošku více narovnal a napřímil ouška zvědavostí a nedočkavostí, vzhlédl mírně výš k němu. Tak, teď to přijde... Celý nervózní se v nitru otřásl a srdce se mu rozbušilo. Teď alfa vynese ten rozsudek, který rozhodne o mém budoucím počínání. Zhluboka se nadechl a vydechl. Pokud jsem neuspěl, budu muset jít nejspíše pryč. Zase bych neobstál a cítíl bych se k ničemu... možná. Vlastně ani pořádně nevím, co bych dělal. A kdybych uspěl... , nestačil ani dokončit svou vlastní myšlenku a Alfův rozsudek se již jeho klidným a silným hlasem nesl téměř po celém táboře. Přijal ho a jmenoval ho Kappou smečky. Oh bože! Páni! Po těle se mu rozplynula vlna nadšení, radosti a uvolnění. V očích se mu zableskly jiskřičky radosti. Pozvedl své mohutné tělo a narovnal se trochu. "Och, děkuji Vám. Slibuji teď, že budu smečce oddaný celým svým srdcem a budu za ni bojovat do posledního dechu" , řekl poněkud poctěně a provedl menší poklonu. Myslel to zcela vážně a tímto slibem se zavázal na pozbytek svého života. Obrátil se a odkráčel. Jen jeho tyrkysový chomáček na konci ocasu mu vlál za tělem. Teď se cítil úplně jinak, byl... šťastný! Poprvé za tu dlouhou dobu pocítil to dávno ztracené šťestí. Byl si vědom, že to je jen na malou chvíli, tak se v tomto pocitu nesmírně vyžíval. Došel na kraj tábora a zahleděl se do krajiny. S větrem vlajícím mu v hřívě a srsti, s úsměvem na tváři vztyčil hlavu a zhluboka se nadechl, nasál všechny ty pachy. Tak, tohle je teď můj nový domov, má nová rodina, můj nový začátek, můj nový život.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Thu May 11, 2017 8:30 am
Tábor
Svojimi hnedými, vraj bystrými očami som sa pozrela navôkol. Pod labkami mi vržďala snehová prikrývka a ja som švihla chvostom. Bola som pes no a? Bola som menšia od vlkov navôkol. Všimla som si detailov. ,,Svorka Strieborného  Fénixa." zamumlala som a chabo som sa pousmiala. Malo by zmyslel stať sa členkou svorky? Nájdem tu domov? Priateľov? Ach keby som tak bola vlkom. pomyslela som si a pripadala som si ako cudzinka. Veď som aj bola. Tí vlci sa navzájom poznali a rozumeli si. Ako by prijali že v ich svorke býva pes? Neodsúdi ich za to niekto? takéto a podobné myšlienky prebiehali mojou hlavou. ,,Ja do svorky ešte nepatrím ale rada by som." obrátila som sa napokon na čiernu vlčicu, ktorá sa predstavila ako Polnoc. 
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon May 22, 2017 4:30 pm
/Tábor/
Přikývl jsem bratrovi na souhlas a spolu s ním se blížil vstříc hromadou vlků v okolí, trochu nervózní, zavětřil jsem ve vzduchu. Nasál jsem poněkud výše vznešenější pach, bylo mi jasné, že patří alfovi. Odvrátil jsem pohled od směru, odkud šel pach cítit. Moc rád bych ho viděl... avšak na slepotu si vlk vždy zvykne. Zatvářil jsem se mírně zklamaně a očekával, co na alfa vlka poví bratr Keiran. Nevěděl jsem, že známý Orfeon nedaleko odtud odpočívá v jednom z táborových doupat. On by za to byl i rád, má přeci rád svůj klid.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon May 29, 2017 9:03 am
Tábor
,,Tak sama." zamrmlala som si a sledovala vlkov naokolo. Boli veľký, ja malá a bezvýznamná, tí vlci vedeli, kde je ich miesto, ja som si pripadala ako vzduch. Keby tu tak boli aj iné psy. pomyslela som si skormútene. Mala som vôbec utekať? Malo to zmysel? Som hlúpa. cítila som sa skleslo. Nikto sa o mňa nezaujímal a ja som bola sama. No... Nebola som sama, okolo mňa sa hýbali vlci.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jun 17, 2017 4:01 pm
Území SSF - Za hranicemi smeček
Jakmile postarší Alfa smečky Stříbrného fénixe opustila šedou vlčku zahalenou v plášti, tak si Raven opět nasadila kapuci. "Sbohem, Attie." řekla ještě na rozloučenou a blýskla po ní vděčně očima. Doufala, že tohle není naposledy, co se s hnědou vlčicí viděla. I přes to, že ji bylo pod pláštěm teplo, tak se lehce oklepala, když se rozešla směrem k hranicím. "Nuže, kam teď?" ozvala se Iris. Raven se nezastavovala. Chtěla bych jít za Noxem. Do Zeiss. odpověděla. "Chápu. Ale nechtěla bys prvně prozkoumat místo za hranicemi? Přeci jen, máš to teď hop a skok přes potok, jak se říká." Raven zpomalila a podívala se zmíněním směrem. Zadumaně pohodila ocasem. "Nox ti neuteče." Vlčka střihla ušima a naposledy se podívala směrem k Zeiss. Dobře. povzdechla si a vydala se opačným směrem. Stejně se jednou do Zeiss podívám. podotkla Raven v podezření, že se jí snaží patronka jen ochránit. "O tom nepochybuji." 
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Mon Jun 19, 2017 3:33 pm
Tábor
Otázkou však bylo, jak poznat lépe novou alfu a přitom se ji, nevtírat? To byla otázka k hlubokému zamyšlení. Moc rád bych nového alfu poznal lépe, ale určitě by nebyl rád, kdybych za ním přišel a začal se vyptávat na spoustu věcí, to by bylo asi divné. Vůbec jsem nevěděl, jak bych se měl k alfovi chovat. Mám mu tykat? Nebo raději vykat? On je mladý, asi jako já, je to zvláštní. Ne, počkat, on je možná dokonce i mladší. Ponořil jsem se do hlubokých úvah nad našim novým alfou. "A ty už jsi s ním mluvil? Znáš ho?" Zeptal jsem se bratra.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Tue Jun 20, 2017 4:25 pm
Tábor
Vděčně se na Aika usmál. Byl rád, že se smečka rozrůstala, jelikož Stříbrný fénix je nejmenší smečkou na celém území Niwatu. Byl ohledně toho nervózní, avšak utěšoval se myšlenkou, že vlci na jeho území stále přicházejí a smečka bude mít ještě spoustu příležitostí se rozrůstat. S klidným úsměvem, který se mu rozléval po tváři se posadil. Nasál příjemný jarní vzduch, načež přeletěl pohledem panorama tábora. Sníh se pomalu měnil v rozbředlé bláto a celá smečka začala kvést. Mnohem radši než jaro, měl zimu, sníh byla jeho největší vášeň, avšak jaro měl také rád. Náhle si vzpomněl na malou Dobrodružku. Zima mu jí připomněla. V zimě jí také zachránil, tedy, on by si netroufal to záchranou nazvat, avšak ona na tom trvala. Sledoval těch pár vlků, kteří stále přebývali v táboře, přemýšlejíc, kdy asi zase spatří její milou tvář.
Catorce
Catorce
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jun 23, 2017 10:49 pm
Tábor --> Velké travnaté pláně (Předpokládám, že jsme ho nechala tam...)
Vzbudil jsem se v táboře Stříbrného fénixe a na okamžik jsme byl notně zmatený, než se mi vybavilo, proč a kdy jsem sem přišel. Kdy... jak dlouho už to bylo? Kolik času jsem zase prospal? Tohle musí přestat, měl bych začít něco dělat a ne se tu pořád jen nečinně povalovat. nevydal jsem se ale hned hledat Alfu, což byl prvotní důvod mé přítomnosti tady, rozběhl jsem se směrem na pláně, na mé oblíbené místo na území, abych se trošku proběhl a protáhl si svaly.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jun 23, 2017 11:09 pm
/Tábor -> Velké Travnaté Planiny/

Probral jsem se v jedné tábirové jeskyni a pořádně se protáhl, ihned co jsem se zvedl. Ani zde jsem to nevydržel dlouho, byl jsem skvěle odpočatý a chtělo se mi zpívat. Tiše jsem vyťapal ven z úkrytu a porozhlédl se. Ještě je celkem chladno... sníh nemám rád. Už mi chybí letní slunce. pomyslel jsem si a vydal se kolem vlčice Půlnoci, na kterou jsem kývl ku pozdravu, směrem po čerstvějším pachu, směrem na nejbližší planiny.
Jakmile jsem se začal táboru vzdalovat, začal jsem si jemně prozpěvovat, snad jakobych se tím zpěvem snažil probudit jaro. Pavh mi ale tvrdil, že na planinách, u kterých jsem se nacházel, asi nejsem sám. Počítal jsem s tí. Trochu jsem se utišil, blížíc se k původci pachu, až jsem jek nakonec i zahlédl. Trochu jsem zavětřil. Ten nepatří do smečky. Ale už tu nějakou dobu pobývá... napadlo mě, jakmile jsem jeho pach zacítil. ,,Zdravím..." pověděl jsem, jakmile se mi podařilo jej obejít. Tón mého hlasu byl ledově klidný, ne však příliß seriózní.
Catorce
Catorce
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jun 23, 2017 11:18 pm
VTP
Jakmile jsem se dostal dost daleko od tábora, přidal jsem do kroku a rozběhl se sněhem, Moje tlapy, uzpůsobené k běhu v písku, se nebořily tak, jako tlapky ostatních vlků, což jsem teď opravdu oceňoval. Moc daleko jsme se nedostal, když se k mým uším donesl tichý zpěv. Zastavil jsem a pokusil se zjistit, odkud zvuk přichází, ale vítr mi to dost znesnadňoval, navíc zvuk brzy utichl. Potřásl jsem hlavou. Možná se mi to jen zdálo. Už jsem se chtěl otočit a pokračovat dál, ale k mému čenichu se donesl cizí pach. Rozhlédl jsem se a spatřil fialovobílého vlka. Kývl jsme mu na pozdrav. "Také zdravím. Smím vědět, kdo ráčíš být?" Naklonil jsme hlavu na stranu a zvědavě si ho prohlížel. jeho zbarvení mi připomnělo nedávný rozhovor s Raven. Nebo dávný? Ale na tom nezáleželo.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Fri Jun 23, 2017 11:19 pm
/Tábor/
Zavrtěl jsem bratrovi hlavou jako odpověď. Gesta jsem sice používal nerad, vlastně těžko říct, jak jsem se je naučil, poslepu, ale nyní bylo gesto na místě. ,,Netuším pořádně, kdo to je. Je ale mladší, než my," špitl jsem tichounce a pousmál se. ,,Nepůjdeme se poohlédnout po někom z dětství?" plácnu první věc, co mě napadne a protáhnu se, poté švihnu chvostem.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jun 24, 2017 12:04 am
/Velké Travnaté Planiny/
Postavil jsem se lehce rovnější, ne však povýšeně, nebo příliš hrdě. Zkrátka tak, jak se na Virentema sluší a patří. Kouknul jsem vlkovi do očí. Španělský, nebo latinskoamerických přízvuk i pach, to poznám. pomyslel jsem si. ,,Jsem Orfeon, hrdý nositel rodu Virentem a jeden z jeho posledních přeživších, tuším," pověděl jsem, přičemž po vyslovení rodu jsem změnil tón hlasů na mírně zamyšlený. ,,Vlk smečky Stříbrných Fénixů. Ty budeš pravděpodobně budoucí člen smečky, nebo se mýlím?" opsal jsem se moudrým tónem a zaujatě všiml ocasem, poté jsem si naproti němu sedl.


//Promiň proud spadl.
Catorce
Catorce
Počet příspěvků : 319
Datum registrace : 16. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha Astral Virentem
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jun 24, 2017 2:28 pm
VTP
Narovnal jsem se podobně jako on a oplatil mu pohled, ale ne tak, aby to mohl brát jako výzvu. Tenhle vlk určitě patřil do smečky, což vzápětí potvrdil i svými slovy. Ale i přesto, jak se představil, jsem si nemyslel, že by měl vysoké postavení. "Catorce Jilah, tulák na území vaší smečky." Odolal jsme pokušení představit se podobně jako on, tady by moje minulé postavení stejně nic neznamenalo a znělo by to jako vytahování se. Rod Virentem mi moc neříkal. Možná jsme tu prostě nebyl dost dlouho, možná za to mohl fakt, že tenhle vlk, jak sám řekl, byl jeden z posledních toho rodu. na jeho otázku jsme pokývl hlavou. "Ano, rád bych byl."
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jun 24, 2017 9:20 pm
/Velké Travnaté Planiny/
,,V tom případě zde vítej, vybral sis správně," byla jediná věta, kterou jsem mu odpověděl. Tón mého hlasu byl nyní přívětivý, koutky mé tlamky se mírně pozvedly. Smečka Stříbrných Fénixů mi zbyla, cesta k ní mi milá byla. Attie mě ráda přivítala, post Kappy mi zatím dala. Býval jsem v Insieme, s Amethyst a vlčaty, ale pak byl útok, co dal zvraty a ztráty. Už je to tolik let, běží to jakbysmet... Tolik vlků jsem tehdy znal, už málokdo z nich... žije dál. zaveršoval jsem si v duchu a hlavu mírně svěsil, také ocas, avšak spíše neutrálně a na tvář nasadil neutrální výraz. Oklepal jsem se a nastražil uši. Následně jsem se rozešel loudavým jedním směrem a optal se: ,,Proč sis vybral právě toto území?"
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Sat Jun 24, 2017 11:38 pm
Tábor
"Hm... mladší." Tak a teď jsem byl ještě zmatenější. Jak starý vlastně je? Jak vypadá? Jaký je? Honily se mi hlavou myšlenky, které však byly přerušeny bratrovou otázkou. "Najít někoho z dětství? A koho? Dyeron je pryč... Jasemine je taky pryč, stejně jako Sien. Mám jenom tebe." Ano, byla tady ještě Waya. Nemám přátele, spíš bych si měl nějaké najít.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe I. - Stránka 21 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru