Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 8:55 pm
Naiome onedlho videla Asunu spolu so skupinou. Naiome na Asunu kývla a pozrela na vĺčatá chladným výrazom. Všimla si Ambrosiu, ktorá si svoje vĺčatá vítala. Vypočula si Asunu. "Teraz je to na Ambrosii. Ak sa rozhodne si ich teraz nechať, stanú sa vĺčatami svorky Zeiss, keďže ona je členka a na vysokom poste. Keď dosiahnú dospelosť, alebo vek, kedy sa dá plniť skúška, vĺčatá sa rozhodnú sami, či požiadajú o skúšku do Zeiss, alebo pôjdu k tebe, k Hunterom." odpovedala chladne. Keď začala hovoriť o Caelle, zamračila sa. "S Caelle musím niečo dôležité prebrať, potom nech si ide kam len chce, avšak bude votrelcom. Členi svorky nesmú opúšťať územie svorky ak som im nedala súhlas. A ona má tú drzosť mi nič nepovedať." dodala ku Caelle, nemienila sa o nej už viac baviť. Pozrela na Asune do očí. "Ďakujem, za ich privedenie do tábora." povedala jednoducho a pozrela jedným očkom na Fantomasa a druhým na vĺčatá. (Chameleón :DD) Narovnala sa a vhnala studený vzduch do jej pľúc. "Teraz už prosím nechaj vĺčatá na mňa. Uvidíme, čo sa z nich bude. A...mimochodom dávnejšie som videla vlčku s lebkatou hlavou. Mala som ti odkázať, že žije. Nechápala som tomu, ale ty možno budeš vedieť."
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 8:57 pm
Tábor
Postavil som sa k Asune. ,,Nemohol by som sa pridať k Hunterom?" spýtal som sa a netrpezlivo som očakával jej reakciu. ,,Viete, ja som svojím spôsobom stále slobodný. Nemám záväzky. Plním príkazy len preto že chcem." povedal som a s nádejou som sa díval na Asunu. Videl som v nej vzor, tak ako v Nai a iných vlčiciach.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 8:59 pm
Tábor
Asuna při zmínce o její dceři zavřela oči. Někdy se s Lunou musím setkat, zašeptala sama sobě v hlavě a pevně se podívala na Naiome. "Huntery je nejlepší, stejně jako členy smečky, vychovávat od vlčete. Vyhrazuji si právo vlčata, která budou chtít k Hunterům, vzít k sobě," Asuna se Naiome pevně podívala do očí - respektovala vlčici, ano, velmi jí respektovala. Ale přesto požadovala to samé od Naiome a vyžadovala také určité podmínky.
Poté se podívala po Fantomasovi. "Bez zkoušky přijímám pouze vlčata. Avšak... počkej si pár dní a bude hromadná zkouška, kde se k nám budeš moct přidat, hm," Asuna se poměrně křečovitě usmála na Fantomase a potom se zase obrátila k Naiome.
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:02 pm
• TÁBOR •
Těknul pohledem k Asuně, ale poté už se díval na najspíše zdejší alfu. Naklonil lehce hlavu na stranu, a když uviděl matku, nadzvedl obočí a na její štěknutí pohodil ocasem ze strany na stranu, jakožto znamení toho, že její pocity opětuje. Poté však opět poslouchal Asunu rozmlouvajíc k alfě. Celkem ho překvapilo, že by se jich Asuna ujmula, jenže to už se na to tmavě zbarvená alfa netvářila. "Já půjdu k Hunterům," neváhal Hyde ani chviličku, poté co vlčice domluvili. Cítil, že to bylo jeho rozhodnutí. A on chtěl být silný. Nešlo o urychlené, afektove rozhodnutí - měl svou matku stále rád, ale když viděl sílu Asuny... chtěl o tom vědět víc. Byl každý Hunter takový? Pokud ano, chtěl být Hunterem.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:03 pm
Tábor
,,Jeden z votrecov, taký sviťáčik dengláčik sa hneď pobral ta het." oznámil som a vrhal som pohľady na Asunu a na Naiome. ,,Caile, hovoril som jej nech zostane, ale Asuna ma zastavila, vraj nech si len ide." oznámil som Alfe a sústredene som sa pozeral na obe vlčice. Obe mi pripadali svojim spôsobom sympatické a k obom som prejavoval oveľa vyšší spôsob úcty.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:08 pm
Tábor
Naiome sa pozrela Asune ostro do očí. "Hm. Nech si teda sami vyberú, či chcú patriť k temným dušiam, alebo k Hunterom. " odpovedala. Mohol to byť pomerne dobrý kompromis. Nech si vyberú vlastne vĺčatá sami. Čím chcú byť. Pozrela sa na vĺčatá chladným pohľadom. "Pristúpte." vyzvala ich pevným hlasom a temne sa uškrnula. "Určite ste zaznamenali náš rozhovor. Máte právo výberu." dodala chladne a pozrela na Asunu. Očami prerazila Fantomasa. "Keď sa rozhodneš byť Hunterom, nemôžeš byť členom svorky Zeiss. Výber je na tebe, ale keď sa budeš chcieť vrátiť, tak príjmem iba tvoje chladné telo bez dychu. Preto verím, že sa rozhodneš dôsledne, Fantomas." povedala mu chladne, bez náznaku agresivity alebo podobne. Pozrela na vĺčatá, nemala na ich výber celý deň. Posadila sa a čakala.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:10 pm
Tábor
Asuna se podívala po Hydeovi. Vlček jí ani nenechal dopovědět, načež ho Asuna přirazila k zemi tak, aby to nebylo příjemně. "Mluví dospělí. Ty můžeš mluvit až teď," podotkla Asuna ostře. Keepu znechutil pocit, že by musel být s jeho matkou - proto váhavě přistoupil k Asuně, s očima zaraženýma do země. Nechtěl přiznat, že ho silná vlčice do jisté úrovně i okouzlila.
Zess
Zess
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:11 pm
Hranice
Ač neochotně, přeci jen jsem kráčel za nimi. Vlčice nás dovedla za naší 'matkou'. Popravdě řečeno, byla mi relativně ukradená. Necítil jsem k ní žádné city. Ani lásku, ani nenávist. Nestála mi za to. Z mé strany se tedy dočkala maximálně tak ignoru. Spíše jsem věnoval pozornost rozhovoru Alfy z vlčicií, která nás donutila sem přijít. "Cožpak jsme nějaké věci, že o nás rozhodujete?" Prskl jsem tiše. Jen sotva kdy jsem projevoval nespokojenost, ale odmítal jsem se někomu jen tak podřizovat. Když jsme nakonec dostali na výběr, byl jsem ihned o něco spokojenější. "Co přesně by to obnášelo?" Upřel jsem pohled na Alfu.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:17 pm
Tábor
,,Takže, veľactená Alfa temnej svorky Zeiss, neprejavuje sympatie k Hunterom a chce ich pozabíjať?" spýtal som sa a ani brvou som nemihol. Jedno vĺča sa ozvalo a Asuna ho prudko schladila. ,,A Asuna, aké podmienky prijímajú nových členov hunterov?" opýtal som sa Asuny. 
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:18 pm
• TÁBOR •
Když byl přiražen Asunou k zemi, vztekle zavrčel a ostrými upířími tesáky se jí ohnal po tlapě, scvakajíc je kousek od ní. Nešel tak daleko aby s ním bylo jednáno jako s méněcenným. Když ho pustila, vyskočil na nohy a narovnal se. "Dobře," přimhouřil oči.
Střihl uchem a pohlédl na alfu. Z hrdla se mu vydralo zívnutí. Tenhle rozhovor ho nudil. Ne způsobem, jakým by nudil jiná vlčata - spíše ve smyslu, že on měl volbu jasnou, dokonce jí už i vyřkl. Ne snad, že by Naiome odsuzoval, to ne, ale zdála se mu melodramatická. "Půjdu k Hunterům," zopakoval tedy svá slova ještě jednou, pevně a hlasitě, aby alfě jeho slova znovu neunikla. Popošel blíže k vlčici, která ho ještě před chvílí držela u země a usadil se vedle bratra. Nepotřeboval vědět víc, jako Zess - stačilo mu vidět Asunu. S lehkým zamračením sledoval dění kolem sebe.
Befyriel
Befyriel
Počet příspěvků : 151
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:21 pm
Tábor
Vlčice začala mluvit zřejmě se zdejší Alfou, ale její pozornost se točila jenom kolem bílé vlčice. Usmála se na ní a lehce kývla hlavou na pozdrav, šlo poznat že je na vysokém postu, už jenom podle toho jak vypadala, nebyl to žádný chcípáček jako jiní z téhle smečky. Poté ale začala ta vlčice s Alfou probírat již zmíněné Huntery. Zaujatě poslouchala jejich slova a jakmile se začalo mluvit o tom kdo by k ní do učení šel, Hyde se přihlásil. Celá sebou cukla, nemohla uvěřit tomu že by se jeden z jejích sourozenců rozhodl tak brzo je opustit. Možná zapomínala na to jací její bratři doopravdy jsou. Udělala krok vpřed když je Alfa vyzvala ale nijak víc se nevyjadřovala. V tom ho ale vlčice přimáčkla k zemi, i tak věděla že se k ní přidá. Když už to jednou řekl, bylo by divné to najednou odvolat. Čekala na vyjádření ostatních sourozenců, Keepa přistoupil k té vlčici, znovu sebou lehce cukla. Až v tu chvíli si i uvědomila že nejmladší bratr zmizel. Do háje. Rozhlédla se kolem ale nikde ho neviděla, bylo možné že by je někde opustil? Koukla na Zesse čekajíc co si vybere, jeho otázka ji dorazila snad nejvíc. Od Keepy i Hydea to tak nějak čekala ale od něj ne. Očima vyhledala svoji matku, možná ji měla ráda ale ne tak jako sourozence. To díky nim se sem dostala. ,,Také jdu k...Hunterům."
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:21 pm
Tábor
Asuna se uchechtla. "Tak tesáčky, jo? Pozor, abych ti je nezbrousila, upíre," Asuna vyvolala kord, kterým pak vlčatům za zadní tlapu vyškrábla malé, tenké "A". Značila si tak každého, kdo vyrůstal pod ní. "Fantomasi... musíš umět ovládat svou magii a musíš v jedné z dovedností vynikat více, než v jiných. Musíš respektovat naše pravidla... a to je vše."
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:22 pm
Naiome sa pozrela na vĺčatá, ktoré sa pridali k Asune. Temne sa uškrnula a otočila hlavu na vĺča, ktoré prehovorilo. "Ak by si sa rozhodol pridať sa k nám, zostal by si s matkou, ktorá by ťa musela vycvičiť a pripaviť na skúšku v dospelosti. Alebo by si o to požiadal iného vlka. Ak v skúške uspeješ, stávaš sa plnohodnotným členom svorky, temných duší alebo vyhnancov. Ubližuješ, zabíjaš, týraš. Bojuješ so sviťákmi. Samozrejme, podľa rozkazu, ale vo svorke sú členi, ktorým môžeš ubližovať kedy sa ti zachce, sú to Omegy. Podľa sily, loajálnosti a poslušnosti ku mne, získaváš vyšší post a tým aj väčší rešpekt vo svorke. Je toho veľa. O Hunteroch by ti mohla zas rozprávať Asuna. Tvôj výber musí byť však definitívny..." povedala zrýchlene Naiome vlčkovi a temne sa usmiala. Olízala si tesáky a znova sa hrdo vystrela. Počula Fantomasove slová. Ohrnula horný pysk a ohnala sa po ňom tesákmi. "Mlč! nikto nevravel, že by som chcela Hunterov pozabíjať. Keby si počúval, vravela som, že ty keby si sa chcel vrátiť späť k svorke od Hunterov, presnejšie, keby si od nich odišiel, tak ťa zoberiem len mŕtveho!" zavrčala ostro a olízala si pomedzi tesáky ňufák. Znova sa posadila.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:24 pm
Doplnok: "Preto som ťa Fantomas upozornila, aby si si vybral správne a definitívne. Buď verný jednej, alebo žiadnej." dodala.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:31 pm
Tábor
Stál som medzi ťažkým rozhodovaním. Huntery môžu byť všade aj nikde. V Zeiss sa držíš len na svojom území. No proste. To je problém. Čo len asi. uvažoval som a obe, Nai i Asu vedeli, čo sa odohráva v mojej mysli. ,,Aha, takže buď to alebo ono." povedal som a sklopil som uši. K Alfe Naiome ma viazalo puto ako medzi mnou a Kappou. K Asune ma zase ťahalo čosi iné. Bola zaujímavá a ako si ma priťahovala iným spôsobom. K Nai som mal tiež vsťah. Ale ty ťunťo vybodni sa na vzťahy a uvažuj pragmaticky. Ojoj, to je tá demokracie. pomyslel som si. Mám jedinečnú príležitosť byť Hunterom a jedinečnú príležitosť poskokovať Nai. Ale možno by sa mi viac páčilo posluhovať Asune.
Lawless
Lawless
Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nor'ri

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:32 pm
• HRANICE •
Nadzvedl trošku obočí směrem k Asuně. "Ale to bych už nebyl tak roztomilý," položil si tlapu na hruď a zazubil se, odkrývajíc své tesáčky v plné své kráse, načež pohodil ocasem. Samozřejmě, myslel svá slova humorně.
Když vytáhla Asuna kord, zůstal Hyde nehnutě, dokonce i když jím přejela po jeho zadní tlapě a zajela do kůže, ze které odkáplo trochu tmavé, podivně vonící krve do sněhum. Meč... nemálo podobný mému. Překvapilo ho to, ale zároveň potěšilo. Třeba by mu pohohla naučit se jej ovládat. Poté ale zvedl tlapu do vzduchu. "To má být něco důležitýho?" Nazdvedl obočí. "Jestli jo, nebude to funovat. Mě se všechno zahojí celkem rychle." Řekl s nezaujetím, jakoby ho to snad ani nebolelo. Mezi námi, ne. Hyde měl zvýšený práh bolesti, a toto jen nepříjemně štíplo.
Zess
Zess
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:33 pm
Tábor
I Bef se přidala k ostatním. Já jsem si však nejprve chtěl vyslechnout obě dvě strany, abych mohl posoudit, co je pro mě výhodnější. Nechtěl jsem do toho jít jen tak po hlavě jako oni. Lehce jsem přikývl, na náznak díku a tentokrát pohlédl na vlčici, jež trýznila mého 'bratra' a byla oslovována jako Asuna. "Co se dozvím o tebe? Co to znamená, být Hunterem? Jaké výhody by mi to mohlo přinést? Co přesně bych musel dělat?" Položil jsem jí stejnou, poněkud rozsáhlejší otázku.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:35 pm
Hranice
Asuna zavrtěla hlavou. "Ne. Jen všichni vlci poznají, že jste moji... můj majetek, moje vlčata, whatever. Všichni poznají, že co je Asunino, to není radno brát, nebo obtěžovat," podotkla vlčice a podívala se na Fantomase. "V tomto jsem s Naiome zajedno. Pokud by ses rozhodl odejít, zabila bych tě. Věděl bys toho až moc," zavrčela Asuna poněkud netrpělivě. Keepa i Hyde měli vysoký práh bolesti, naštěstí pro ně, ačkoliv... znamenalo to, že Asuna ve výcviku může zabrat jak jen bude chtít.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:40 pm
FANTOMAS
,,No ja viem viem. Takže asi zostanem tu. A nech hunteri majú niekoho osožnejšieho."
poznamenal som a pozrel som sa na Nai. ,,Zostávam, tu je moja budúcnosť, inde by to nemalo ani cenu." dodal som a pokorne som sa priblížil k Alfe mojej svorky. Mal som divný pocit.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Tue Dec 27, 2016 9:45 pm
Hranice
Asuna pohlédla na poměrně rozumné vlče. "Náplň této profese je být absolutně nestranný. Hunteři berou, co je výhodnější, pomáhají tam, kde je to potřeba, zabíjejí toho, koho zabíjet musí. V podstatě jsou to nájemní vrazi. Hunterem může být pouze elita, nebo vlče, jež má předpoklady pro to, být elitou. Hunteři jsou všeobecně velmi silní a uznávaní vlci - na území není alfa, která by o Hunterech neslyšela. S výcvikem, kterým jsem si prošla já, jsem získala mnoho dovedností a magií... a ty můžeš taky," Asuna kývla na Zesse, ale víc k tomu neříkala. "Tři z desíti vlčat u Hunterů uspěje. Zbylých sedm buď odejde, nebo, protože jsou slabá, zemřou," varovala ještě Asuna tmavě zbarveného vlčka.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 4 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru