Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Cairo
Cairo
Počet příspěvků : 471
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jan 29, 2018 9:56 am
~Palouk ohně~
Přikývl. "Myslím, že to chápu." Řekl. Pak si Gwen zkoumavě prohlédl. Na první pohled na ní nebylo nic zvláštního. Měla všechny čtyři nohy, pohybovala se jistě... Když už si Cairo začínal myslet, že její slabina je psychická, všiml si na ní přecijenom nějaké zvlášnosti. "Tvá slabina-tvé oči." Řekl si spíš pro sebe.
Pak se rozhodl hledat slabinu na sobě... Po nějakédobě vítězoslavně zahlásil: "Myslím, že jsem svou slabinu našel. Nebo spíš slabiny, no... Co je jeho slabinou už však říct nestihl, protože na něj jeho vychovatelka nečekaně zaútočila. Cairo se rozhodl bránit. Došlo mu, že už útok nedokáže vykrýt, tak se rychle proměnil na vosu a Gwen přeletěl. Těsně za ní se vrátil do podoby vlka a skočil na Gwen zezadu.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jan 29, 2018 4:41 pm
PO
Než jsem doskočila, Cairo zmizel. Možná by sedalo říct, že to jsou silná slova, protože se nemohl jen tak vypařit, ale pro mě prostě zmizel, neviděla jsem ho a nemohla jsem vědět, odkud na mě zaútočí. Výborně, chytrý tah. Pomyslela jsem si. Netušila jsem, jak tuto slabinu nedat najevo, protože to stejně každý věděl, ale ani jsem nepotřebovala dlouze přemýšlet, protože to už na mě skočil Cairo. Než by se stihl pořádně zachytit mých zad, nebo se přese mě nějak překulit, či cokoli podobného, vzpomněla jsem si na Noxovu lekci a svalila se na záda, tím pádem na Caira. Ještě jsem stihla hrábnout tlapou a nechala pod jeho zády vyrašit krystalky, avšak jen mělce, aby ho neporanily nijak moc. Potřebovala jsem ho připravit na zkoušku, ne ho zmrzačit ještě před tím, než ji bude schopen splnit. Hned, jak jsem na něj dopadla, jsem se z něj skulila a vyšvihla se na nohy. Tlapou jsem ho přišpendlila za krk k zemi, tlapy měl však volné, což byl účel. "Teď se zpod mě dostaň bez magie," řekla jsem chladně. Nebyla to výzva, jen primitivní úkol. Pokud se nestihl během mé vteřinové nepozornosti posunout, ležel stále na krystalcích, které byly dva až tři centimetry nad povrchem.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jan 30, 2018 4:36 pm
Temný les
Uchetl se. "Ano, jistě, to druhé by je zarazilo - přinejmenším by se šeredně spletli. Podcenili by nás tím pádem by to bylo jejich mínus a naše výhoda. No uznej sám, nebyl by to krásnej pohled na Zeissana nejdříve pojídajícího brusinky a následně tělo nebohého sviťáka, který se mu pokusil vysmát? Krásný výjev." No jo, podceňování je hloupá slabina. Ale jeho následky, ať si každý hlupák nese sám.
Povytáhl na něj udivěně obočí. Cože to? Já a veselá kopa? Tak to, abych se fakt zasmál. Celkem ironicky, Naberius vypustil z úst velmi pomalá a chladná slova: "HA - HA - HA, veselá kopa." Pohodil hlavou a protáhl si tak krk, ve kterém mu příjemně křuplo. Znovu po tom prckovi hodil pohledem. "Jistě, MY, jako ty a já. To je dostatečně mnonžné číslo." Odfrkl si "Jo, jistě, podíval jsem se a vidím hezkého sprintera, který má stejně tak dobrej nos mezi očima, jako každej jinej vlk. Nebo snad tomu knoflíku nevěříš? Zeissan si přece musí věřit i kdyby byl... ehm... víc při zemi. Což je vlastně i výhoda. Nebolí to tolik, když tě někdo srazí." A na otázku co, se odpověď našla. Naberius ucítil zaječí pach. Zřejmě měli blízko noru. "Zajíce?" ...a určitě nebude jen jeden.
Acheron BlackFire
Acheron BlackFire
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 6
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jan 31, 2018 6:18 pm
KJ - TL
"Nevidel som jazerá vo svite, však na iných územiach áno. Všetky sú modré, zelené alebo hnedej zakalenej farby. Podľa môjho skromného názoru, červené jazero sa nikde na svete okrem Zeiss nenachádza. A možno sa mýlim." - ospovedal na Aurine slová. "Je našou malou pýchou." - dodal a uškrnul sa. Mal rád premýšlanie a polemyzovanie o takýchto veciach. Vlk sa pritom dokázal uvoľniť. Postavil sa a pomalým krokom prišiel k vode z ktorej sa napil pár plnými dúškami. Oklepal sa a pozrel spoza ramena na Auru. "Idem na lov ak chceš, môžeš sa ku mne pridať. Ak budeš samozrejme stíhať." - pri psoledných slovách podvihol horný pysk. Bola to menšia narážka. Však každý Zeissan to chápal. Dal sa do kroku smerom k najbližšiemu lesu. Na Auru nečakal.
Aresea VATC
Aresea VATC
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 18
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jan 31, 2018 6:48 pm
Hranice
Aresea stále čakala, či ju Manyak zabije alebo nie. Zatvorila oči a čakala. Však do jej ňufáku udrel pach. Pach jej milovaného Aetasa. Vedela, že ju to možno bude stáť život. Ale zaňho za Aetasa to stálo. On bol vlastne jediný koho mala. Zhlboka sa nadýchla a zavyla na hranice. Jej vytie hoc nebolo dominantné bolo plné bolesti a zároveň lásky. Aetas. - pomyslela si vrúcne. Otvorila oči a snažila sa nájsť jej partnera. Anjela. "Je mi jedno či mi ublížiš alebo nie Manyak. Však neublížiš mojim blízkym." - vyštekla na vlka. Jej postoj nabral o čosi viac na sebavedomí. Dúfala, že jej vytie Aetas počul. Možno to bola jej posledná šanca.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jan 31, 2018 7:02 pm
Tábor
Pozorne sledovala zápas tých dvoch. Od zručností až po mágiu. Bolo to pomerne zaujímavé. Blesk jej však udrel do myšlienok asi najviac. Bolo to pomerne ťažké na rozhodovanie, každý z nich mal plusy a aj mínusy. Boj bol veľmi vyrovnaný...Naiome však musela vybrať len jedného...alebo nie. Nemusela len Naiome. Rozhodla sa Velethera postaviť pred prvú väčšiu zodpovednosť postu alfy. Temne sa uškrnula nad jej myšlienkou, než nakoniec hrdo vypla jej bielu náprsenku a postavila sa. Nakráčala si to do stredu medzi Befyriel a Saurona. "Stačí. Viedli ste si obaja pomerne dobre. Alfa Velether vám zdelí jeho rozhodnutie." - vyhlásila pre nich troch. Vedela, že alfy nanajvýš, keď sú dve mali by rozhodovať spolu. Ale ona si chcela byť istá, ak má s niekým rozhodovať spoločne chce vidieť ako sa Velether k tomu postaví s tým, keď on vie, že čo povie to má byť definitívne a nemení sa to. Z toho plynie tá zodpovednosť. Naiome mu síce verila však jeho vodcovské schopnosti tak úplne nepoznala. A ona nerobí chyby. Na to je až príliš inteligentná. Pozrela sa na Befyriel, Saurona a následne na Velethera aby si vypočula jeho rozhodnutie.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jan 31, 2018 7:59 pm
Cairo
~Palouk ohně~
Cairo zaryl svoje (Zabijákovy) ostré drápy do Gweniných zad, jed se však rozhodl nepoužít, koneckonců, toto byl boj za účelem tréninku a ne za účelem protivníkovi, v tomto případě jeho chovatelce, ublížit. Gwen však udělala něco, co Cairo nečekal. Překulila se na záda. Cairo čekal, že si Gwen bude chránit měkké a citlivé břicho a proto o tomto tahu ani nepřemýšlel, Gwen ho však překvapila. Ty idiote! Zaječel sám na sebe v mysli. Jste jen dva, tak když se na tebe navalí, k čemu by jí bylo chránit si břicho?! Dodal. Chystal se něco říct, no prudký náraz na zem mu vyrazil dech. Vzápětí cítil, jak se mu ostré krystalky zabodávají do kůže na zádech. Zavrčel a když ho Gwen na vteřinku pustila, pokusil se odkulit, což ale mělo za následek jen to, že si krystalky zaryl ještě hlouběji do masa. Pak mu přišpendlila hlavu k zemi. Ovšem jen hlavu. Cairo napadlo jak se jí zbavit a pustil se do realizace svého plánu. Nejdřív se úplně uvolnil a tvářil se, že to vzdává, potom se však krátce ušklíbnul, napnul svaly a zadními tlapkami od sebe Gwen odrazil. Mohla se na něm udržet, za cenu několika ne úplně hezkých škrábanců na břiše, ale s největší pravděpodobností "odletěla" kus od Caira.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Feb 01, 2018 6:04 pm
TÁBOR
Velether sledoval souboj a když následně předala jeho partnerka slovo jemu, lehce střihl uchem. Jinak však neprojevil žádné zaskočení ani nejistotu. Nakonec, takové pocity prožíval málokdy. Vstal a učinil několik kroků blíže. Cítil, že je to jakési prověření ze strany Naiome. Souboj přirozeně celý bedlivě pozoroval. Byl pomalý, nudný a téměř nic se nestalo. Jediné, co mu rezonovalo v hlavě, byl blesk Befyriel, který uvrhl Saurona do bolestí. Však její pohyby předtím mu daly jasný signál - nevěděla přesně, co se svými schopnostmi dokáže. To mohl být potenciál, ale také nevýhoda. Možná i byla silnější, ale moc toho neudělala a byla již viditelně velmi znavená. Žeby to udělal Sauron? Nejspíše svou magií? To se zdálo Veletherovi zajímavé. Viditelně to odnesl hůře, jak Befyriel. Byl v bolestech a nemohl se hýbat, ale hýbat se nemohla do jisté míry ani vlčice. "Souboj skončil. Ani jeden není schopen pokračovat - je to remíza. Však Sauron se zdá býti více sebejistý co se jeho schopností týče a já si sebevědomí vlka ve svých dovednostech cením daleko více, jak nerozhodnosti a překvapení z toho, co vlastně dokážu," poslal Naiome myšlenku, aby znala jeho pohled na věc, kdyby o to měla zájem. Poté rudýma očima pohlédl na vlky před sebou. "Sauron se tímto stává Kappou Zeiss. Gratuluji. Uprostřed tábora je kámen, na kterém jsou vypsaná všechna pravidla smečky. Jejich neznalost neomlouvá," jako varování přitáhl uši k hlavě a povytáhl pysky. Poté se otočil k Befyriel. Pamatoval si na jejich setkání, ano. Neměl tu vlčici rád, však světe div se, to neovlivnilo jeho úsudek. Mohlo, Alfa může dlat vše a nikdo se nad tím nesměl ani pozastavit. Přesto to ale neudělal a nechal nad tím rozhodnout jen chladnou logiku. To ale nezabránilo tomu, že pocítil hořké uspokojení. "A ty se od nynějška stáváš Omegou Zeiss," Temně se uchechtl. Poté však mávl ocasem a po kratší odmlce dodal, "Pokud se s tímto postem ale smíříš, jednou se ti jistě naskytne šance se stát Kappou. Nyní však Omega," zavrčel dost nahlas, aby to mohli zaslechnout i jiní smeččani. Že ve smečce byl nový beránek. S tím se rázně otočil a poodešel k Naiome.

HRANICE >> TÁBOR > MAN'YAK
Rudý vlk ucítil cizí pach, nejspíše jiného sviťáka. Však viditelně nebyl tak neznámý pro Areseu, u které okamžitě zaznamenal změnu chování. Vycenil na ní tesáky a přistoupil blíže. "Ne. Půjdeš zpátky do tábora. A jestli nebudeš spolupracovat, vezmu svou partnerku, seženu pár dalších vlků a s požehnáním Naiome všechny tvé blízké vyvraždím, zatímco si Alfa najde tebe. Tak dělej!" Tlapu jí položil na zadní stehno, zaryl jí do něj drápy a strčil jí směrem k táboru (//síla 76). Tygři se postavili po jejím boku, aby nemohla uniknout a Man'yak se rychlejším klusem za ní rozeběhl, při běhu jí zároveň popoháněl a to dost nevybíravě. Cesta z hranic k táboru byla zdlouhavá, však jakmile se dostali na jeho okraj, drapl Areseu za kůži na krku a vzlétl. Neměl již plno sil, ale i tak jí unesl. Pohledem vyhledal Alfy, načež k jejim tlapám pustil vlčici z bezmála metr a půl velké výšky a přistál. Poté se uklonil. "Matko, snažila se utéci," řekl zadýchaně.

Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Feb 01, 2018 6:32 pm
TEMNÝ LES > ASKLÉPIOS
Asklépios se uchechtl. "Minimálně by přišlo sladké zadostiučení," uculil se Naberia, ale onen výraz se k jeho tváři vůbec nehodil. Vypadal až děsivě nepřirozený, že snad mohl být vlk rád, že se brzy navrátila pro Asklépia typická, chladně ironická maska. "Vždyť to říkám, veselá kopa," nadhodil jako odezvu na jeho velmi přesvědčivý smích. "Hej, zablokovaný záda? Ts, ts, ts," zakroutil hlavou nad jeho křupnutím krku. Nemuselo to být závažné, ale do budoucna nepříjemné. Následně zamrkal nad slovem hezký. Samozřejmě, počítáme-li se slovem hezký jako s přídavným jménem ke slovu sprinter, dává nám to jiný význam. Ale Asklépios se rozhodl, že se spokojí se slovem hezký, při kterém mu poskočila jiskřička uvnitř jeho sarkastické dušičky. "Nech můj knoflík bejt. Není nejlepší, ale jo, věřim. Sobě už míň," zamračil se. Velký to syn Naiomin, že? "Podívej... nejsem lovel, ani bojovník, ale jsem léčitel," řekl poměrně vážně, však byla z jeho slov cítit lehká úzkost z nadcházejícího lovu a možnosti se ztrapnit. Byl sebevědomý jen v tom, v čem věděl, že má navrch - léčení, logika a strategie, hádky. A v Zeiss nepotřebná diplomacie. Následně i on zavětřil. "Jo, zajíce," prohlásil. Pak pohodil ocasem a nespokojeně přešlápl. Rozhodl se, že Naberiovi pomůže. Ale nechá ho vést - jen ať udělá první krok.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Feb 01, 2018 6:53 pm
Tábor-NS, Hranice-Tábor
NAIOME/ARESEA
S jeho rozhodnutím bola pomerne spokojná. "Zákony platia pre oboch rovnako." -zavrčala na nováčikov. Vravela som, že post omegy je len dočasný. A moje slová platia. Však preukáž mne a môjmu partnerovi, že si hodná lepšieho postu ako je Omega.- poslala Befyriel myšlienku. Otočila sa smerom k Veletherovi a podišla k nemu. S mierne podvihnutým pyskom mu olízala spodnú čeľusť a potom sa poobzerala na Tábor. Ani sa nenazdala a dorazil k nej Manyak s Areseou. Aresea sa snažila brániť celú cestu ako len mohla však proti Manyakovi bola príliš unavená, slabá a vyčerpaná. Po jeho slovách Naiome podvihla pysk a tlmene zavrčala. Musela si však sama sebe priznať, že to skôr či neskôr od nej aj čakala. Prednými labami ju zvalila na chrbát a drápy jej zaryla do ramien. Naiome sa jej dívala do očí. Jej telo zmocňoval obrovský chtíč Areseu zabiť aby mala o jeden problém menej. Však jej plány s ňou boli o niečo výnosnejšie. Aresea sa zadívala do azurovo chldných očí, plných temna. "Zabila si mi otca Naiome.! Nenávidím ťa!" - vyštekla Aresea a tam, kde pyskom dočiahla sa zahryzla Naiome do laby. Uhol a jej poloha na chrbte jej však zabraňovala k tomu, aby sa do nej zahryzla pevne. Naiome pri zakusnutí privrela oči. Však jej očný kontakt neprerušila. A ktože, bol tvojím otcom."- spýtala sa Naiome chladne. Aresea stisk povolila, čo značilo jej neskúsenosť v boji. "Sinister Lex." - zaskučala. Naiome sa zúžili zrenice a vlčke sa zahryzla do náprsenky na hrudi. Povytiahla ju do výšky a odsotila od nej. "Sinister Lex, patril k nám. Bol to člen Zeiss. Však spôsobil smrť vĺčaťu alfy a jeho družky. A to ešte ani nebolo narodené. Preto zaplatil smrťou, tak ako si zaslúžil!" - zavrčala Naiome na Areseu, ktorá sa pomaly postavila. Započúvala sa do jej slov. "Môj otec nebol vrah! Ty si ho však s radosťou zabila, však! Ako pravá laba alfy!" - štekala nešťastne Aresea. Naiome začala okolo nej krúžiť.Takto to už nezvládala dlhšie počúvať. "NIE!" - zavrčala ostro a zastavila sa. "Zabila som ho ako matka toho vĺčaťa...""- dodala a na jej tvári nebolo nič iné ako chladná kamenná maska. "Jeho trest bola smrť. Ako je v Zeiss a vždy bolo bežné. Hádam to nemusím tvôjmu hlúpemu sviťáckemu mozočku vysvetľovať znova." - zaryla drápy do zeme a zadívala sa jej do očí. "Ešte raz sa pokúsiš ujsť dopadneš presne tak ako tvôj otec. Bez úcty, ako slabá vlčka prosíkajúca len o to aby som ťa už konečne zbavila utrpenia a ja ti láskavo,...vyhoviem." - po týchto slovách sa Naiome len temne zaškerila. Pozrela sa na Manyaka. "Kde je Asmia? Budete ju strážiť. A ak vám utečie, budete za to niesť následky, obaja."- tlmene zavrčala a olízala si pysk. Nemala rada tieto okienka do minulosti - hlavne do jej minulosti. Naiome vykráčala von z Tábora v smere k skalám, ktoré niesli jej meno. Aresea stiahla chvost medzi zadné nohy a premýšľala. Ach tati...
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Feb 01, 2018 7:25 pm
Tábor
Pozrel som sa predsa len trochu unavene na svoje Alfy. Bolo to zvláštne, dostal som Kappu, zvládol som to. Ďakujem Vám... poslal som obom myšlienky a pozrel som sa na Beryfel, ten blesk bol lepší než moje vycucávanie mágie, ale niečo na tom bolo, že som vlastne ten post získal. Pozrel som sa na Velethera, pretože on mi ten post dal. Zozbieral som svoje sily a vystretý, hoc som trochu kríval, vyrazil som do Tábora k tomu kameňmu so zákonmi, kde som si ich preštudoval. ,,Nebojoval si zle Sauron." povedal som si nahlas a ľahol som si na zem. Odpočíval som, ale bol som pripravený priklusať na zavolanie svojej Alfy. Beryfel, tak veľmi si verila, musí to byť hrozné pre takého egoistu... pomyslel som si a s nastraženými ušami som sledoval dianie v Tábore. Aspoň sa nebude naparovať keď ju každý môže spráskať. ozvala sa vo mne myšlienka. Ale nemal by som sa takto hrdiť, lebo tieto Alfy sú schopné každému zraziť korunu z hlavy.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Feb 01, 2018 8:56 pm
Aura
~KJ -> TL~
Aura přikývla. Byla na toto jezero, bezpochyby opravdu jediné na světě, opravdu hrdá. Procestovala toho celkem dost, ale na takové jezero narazila až tady, v Zeiss.
Lov? Aura zbystřila a pak se mlsně olízla. "Ráda se přidám." Ušklíbla se. ...nelovila jsem od té doby, co mě Alfa degradovala na Omegu... Dodala už v myšlenkách a pak se svižně rozběhla za Acheronem. Skoro okamžitě ho doběhla a pak běžela po jeho boku.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Feb 02, 2018 10:03 am
Tábor
Pozerala som sa na súboj dvoch nováčikov, bojovali obstojne. Teda páčilo sa mi to finále s tým bleskom a tým ako sa navzájom ochromovali, boli to silný vlci, ale víťazom tohto súboja s postom Kappy vyšiel víťazne hrdý vlk s korunou na hlave alebo čím, ja by som si plechovicu na hlavu nedávala, ale to je vec vkusu a navyše som si všimla, že mu slušne pomáhala v boji. Odišiel si ľahnúť ku skale aby naberal sily, čierna vlčica súboj prehrala a stala sa novou omegou. Skvelé, opäť  si budem môcť do kohosi beztrestne kopnúť. pomyslela som si zákrene a švihla chvostom. Postavila som sa na nohy a pozrela som sa po Tábore. Možno by som ju mohla trochu pohnevať. Ale asi bude naštvatá dosť. pomyslela som si. Chcela som niečo robiť ako Delty, Manyak a jeho Asmia, chcela som byť tiež nápomocná.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Feb 03, 2018 12:26 pm
ASMIA
Hranice-KJ-Tábor

Prišuchtala sa ku krvavému jazeru. Bola naštvaná viac na seba ako na Manyaka, ale aj tak si stále myslela svoje. Umyla si drobné ranky a odreniny v Krvavom jazere. Premýšľala, čo sa vlastne stalo. Na druhej strane jazera zazrela Auru a Acherona. Boli však na odchode. Ticho vzdychla a uši prisunula bližšie k hlave. Bola zo seba sklamaná. Aresea jej veľa pripomínala. Meno, farba...Však bolo to príliš dávno. Postavila sa a kráčala smerom k Táboru. Bolo tam rušno a Asmia začula slová Aresei a alfy Naiome. Sinister Lex?! - zopakovala si myšlienku a padla jej jemne dole sánka. Zastala. Stála tam vlastne ako prikovaná za vchodom do Tábora počúvajúc ich slová. Asmia sklonila hlavu a dívala sa na svoje laby zarývajúc drápy do zeme. Rozšírili sa jej zrenice. Začala to všetko chápať. Alfa prešla okolo nej  a ona sa uklonila ako sa na Deltu patrilo. Teda mala ňufák asi 10 cm od zeme. Naiome vyšla z Tábora a uvoľnila sa. Ak bol Lex jej otec a aj môj. Potom...je Aresea moja sestra.- pomyslela si a zdvihla hlavu do výšky. Privrela oči na Areseu. Nemienila jej nič hovoriť. Ak naiome vravela, že si môj otec smrť zaslúžil, tak si ju zaslúžil. Bol to zrejme slaboch. - pri poslednej vete tejto myšlienky zaťala zuby. Prišla pomalým krokom k Manyakovi, či počul jej myšlienky alebo nie. Ticho sa posadila vedľa neho a zagánila na Areseu, ktorá sa tam začala ľutovať. Prevrátila očami.
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Feb 03, 2018 10:49 pm
Hranice - Tábor


Zaslechl jsem známé vytí. Už dlouho jsem ten hlas neslyšel a celkem mi scházel. Už dlouho jsem se pohyboval na hranicích Kirigakure a nikde jsem nenašel její pach, až dnes, to vytí. proč šla do Zeiss? Jak se tam dostala? Všiml jsem si, že hranice Zeiss byly jiné. Upravené ostrými kameny Pořádně jsem si je prohlédl a pak jsem vzlétl. Nevyl jsem, protože bych na sebe upozornil. A doufal jsem, že to nebude třeba.
Cestou k táboru, kdy jsem letěl se mi vybavily vzpomínky. Už to bylo tolik let, kdy Nirvana zklamala. Zradila a já musel schánět náhradní kojnou. Byly to tak zmatené časy. Vzpomínal jsem na Naiome a na pomoc. Ale jaká je nyní?
Konečně jsem přistál v táboře. Uviděl jsem tady poměrně dost vlků a taky Areseu.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 12:05 pm
Tábor
Svýma ohnivýma očima jsem pozorovala pohyby vlčice (Hotaru), která se posadila nedaleko. "To není jediná, kdo se nudí," pomyslela jsem si a ušklíbla se. Její slova mě zaujala a ze zamyšlení jsem přimhouřila oči na drobné štěrbiny. "Rozumný? Se Zeissáky se nedá mluvit rozumně? Pravda, někdy ne," mluvila jsem pomalu a chladně. Slova jsem vybírala opatrně a rozvážně. Tahle vlčka však dostala od Alfy pokyn, aby pomohla vyhnat tu prašivou třínohou Omegu, která si před nějakou dobou dovolovala na Man'yaka. "Ty máš tedy štěstí," kývla jsem na ni a zavrčela na šedou Omegu. "Hlupák jeden," zavrtěla jsem nechápavě hlavou a pozorovala Tábor. Když jsem však viděla Kaera, jak zavrčel na Temnou princeznu Naiome, tak jsem pomalu vstala a pomalu došla k nim. Alfě jsem se poklonila, ale na Kaera jsem výhružně zajiskřila. Ustoupila jsem, aby ho Alfa mohla zabít a pak jsem pohlédla na tu Kappu (Northie), jak se plazí před nějakým vlkem a tak mě napadlo, že to je doopravdy Alfa. Kaer brzy vypustil duši a já sledovala zkoušku dvou vlků. Z vlčky se stala Omega a z vlka Kappa, ale upřímně mi to bylo jedno. Rychlým sebevědomým krokem jsem zamířila ke svému doupěti v táboře. Bylo tam dokonce i světlo a překvapivě tam byla pořád ta liška. Byla to samice. "Tak co s tebou hračko? Máš na to se stát mojí pravou packou?" Zavrčela jsem na ni i když jsem věděla, že mi nerozumí. "Jane," oznámila jsem ji, její nové jméno, protože nějaké potřebovala. Pokynula jsem ji, aby mě následovala a vyšla jsem ven z doupěte. Jane mě následovala a já spatřila modrou vlčku za kterou jsem se vydala. "Niro," kývla jsem na ní místo pozdravu a Jane se jí po mém zavrčení uklonila. "Ano, jsi pořád hračka," usmála jsem se temně v mysli, ale po té jsem ucítila pach vlka z Kirigakure (Aetas). Prudce jsem se na něj otočila a hrdelně zavrčela. "Co tu chceš?" Pověděla jsem ledovým hlasem a zajiskřila. Udělala jsem pár kroků k němu a máchla ocasem.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 12:41 pm
Tábor
Znuděně jsem stála uprostřed Tábora a rozhlížela jsem se nad každou situací, jenž se zde v Táboře odehrávala. Man'yak s Asmiou přivedli zpět Areseu, jenž se snažila utéct. Zívla jsem si a přemýšlela jsem, že se vydám za Lúthienem do doupěte a hodím si šlofíka, když v tom jsem zaslechla své jméno. Otočila jsem se za hlasem a k vlče jsem kývla. ''Easy,'' Pověděla jsem také na místo pozdravu. U nás to vydalo za víc, než slova. Když v tom ze stínu ke mě tichými slovy, došlo že zde máme nečekanou návštěvu. Během chvíle se tu také zjevil.(Aetas) Páchl po Kirigakure. Zavrčela jsem. Nejvyšší úroveň troufalosti. Poslala jsem Easy myšlenku a společně s ní vykročila k němu blíže. Nevypadal sice slabě, ale co sám by zmohl proti celé smečce, když měl tu drzost a vletět si přímo do srdce Tábora temných vlků. ''Alfy nebudou nadšené, že se sviťák dostal až tady.'' Procedila jsem mezi zuby. Z okolí jsem kolem sebe začala hromadit stíny a brzy země byla pod stíny, nad kterými jsem měla kontrolu. Na víc, než na to, že už neodletí jsem se zatím nesoustředila. ''Stačilo ovládnout i jen jeho stín.'' Ozvala se Auriel. Takhle to má větší efekt. Lze aspoň spatřit jak jsem se svou magii stínů zlepšila. Odpověděla jsem ji v myšlenkách.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 1:50 pm
Tabor

Dlhú dobu sedela opodiaľ a sledovala dianie v tábore. Vlci odchádzali a prichádzali. Vládol tu prirodzený režim dňa. No po nemalej dobe dovliekol do tábora Man´yak upišťanú Areseu. Na tvári sa jej značilo jasné pohŕdanie tým úbohým stvorením. Na jej mieste by držala tlamu pevne zavretú a zbytočne nedráždila svoje okolie, pretože by mohla veľmi rýchlo prísť o nejakú tú časť tela. Naiome sa po chvíli vybrala preč a samozrejme už s udelenými príkazmi pre členov. Nehodlala sa zapájať. Avšak jej doterajšie myšlienky boli v okamihu vyvrátené, keď si v uprostred tábora pristál neznámi vlk (Aetas), a ešte ku tomu skrz na skrz páchnuci svitom. V okamihu bola na všetkých labách a kráčala smerom ku neznámemu a skupine členov svorky, ktorí sa mu postavili do cesty. Pomalým elegantným krokom kráčala pomedzi zoskupených vlkov, až sa nakoniec dostala na samé čelo skupiny. Z jej tváre nebolo možné vyčítať nijaké emócie. Jedine tak jasný náznak toho, že neznámy tu nebol vítaný. Hrdo zodvihla hlavu a hlbším, no neutrálnym hlasom naň prehovorila. "Z akého dôvodu si dovoľujete takto drzo vletieť na naše územie a ešte ku tomu priamo do nášho tábora?" Pokročila o krôčik vpred. "Žiadam vysvetlenie, a to hneď!" Prehovorila hlasno bielo-čierna Beta svorky.
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 2:36 pm
Tábor
Jistě, že se s mým příletem v táboře temných vlků strhl poprask. Nebylo to nic, co bych nečekal. Vždyť jsem vnikl na jejich území a přímo do jejich tábora. Kdo by nebyl na nohou? Ale byl jsem v právu. A nebyl jsem to já, kdo setkání zinscenoval. Postavil jsem se hrdě a sebevědomě. Pár vlků se snažilo vypadat děsivě. Ale já jsem zareagoval až na bálou vlčici s černýma ušima a jasně modrýma očima, která budila dojem, že by, na rozdíl od ostatních, mohla mít rozum. "Zdravím. Jsem Aetas Volito z rodu Ka Só a Beta smečky Kirigakure." Představil jsem se. "A dovolil jsem si sem přijít, protože je tady člen naší smečky. Chci s ní mluvit." Nemohli mi v tom bránit. Aresea patřila k nám, alespoň prozatím.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Feb 04, 2018 4:30 pm
TÁBOR (a lehce Man'yak)
Velether vyhrnul pysk v náznaku úsměvu směrem k odcházející Naiome. Však jen co vytáhla tlapy z tábora, samozřejmě musel někdo přijít a vyrušit je. A ne jen tak někdo - samotná Beta světlé smečky. Velether hlasitě zavrčel a postavil se. To nikdo nehlídá hranice? Rozezněla se rozzuřená slova v myslích všech Zeisských vlků nacházejících se v táboře. To, že ihned co vlk přistál se kolem něho začali vlci točit ve snaze své zanedbání dohnat, je neomlouvalo. "Oh, tak ty chceš," zavrčel Alfa, zatímco přistoupil k narušiteli. Došlo mu, že šlo o onu věc, kterou dříve řešila Naiome se svým adoptivním synem a onou hysterickou vlčicí. "Nemyslím si, že po nás můžeš něco chtít!" Vyštěkl. Pokud Aetas neučinil něco, co by tomu mohlo zabránit, což bylo poměrně nepravděpodobné, hnuď mu ztěžkla pod magií gravitace, která jej začala přitahovat k zemi. Ze země téže vystřelilo několik kovových drátů, které vlka obmotaly a najednou byl Beta Kirigakurský tažek dolů hned dvěmi magiemi na desátém levelu, gravitací a kovem. Nikoli, za účelem ublížení - táhlo jej to do pozice poklony až k zemi. Co jiného také mohl udělat, když stál před samotnou Alfou Temných vlků? "A nyní ti dávám možnost odejít. Vlčice, o které mluvíš je naší zajatkyní, nemáš jediné právo s ní prohodit byť jen jedno slovo," přimhouřil oči. Uvidíme, jak jen se rozhodne.
Man'yak pohlédl na Asmiu. "Jestli s její ideologií nesouhlasíš, jakobyste příbuzné nebyly," poslal jí suše celkem odměřenou myšlenku. Stále byl na ní naštvaný za její nedávné chování. Následně pohlédl na Areseu, kterou měli hlídat. Každá její blbost šla za nimi. Když se v táboře objevil vlk, který chtěl s jejich zajatkyní mluvit, zablokoval s tygry Aresee průchod vlastním tělem. "Jestli s ním budeš mluvit, půjdeš za ním či se s ním jinak jen pokusíš komunikovat, zabijeme ho. A ty to budeš sledovat. Když ho nezabijeme my, Alfy určitě," varoval jí s vyceněnými tesáky.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 10 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru