Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Räqo Contrariorum
Räqo Contrariorum
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 13. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Apr 21, 2018 12:20 pm
Lúka X
Räqo sa ocitol na neznámej lúke a s tichým zaskučaním sa opatrne posadil. Rany na hrudi ho pálili, predsa len, bol schopný cítiť bolesť- možno ešte viac než všetky ostatné emócie. Necítil sa najlepšie. Netušil, kedy dospeje, ak sa tu už aj nestalo, ale aj tak plánoval počkať kým sa mu aspoň trochu nezahoja rany. V takomto stave by bol skutočne schopný len máločoho a to sa mu nepáčilo. Spomenul si však na jednu svoju skúsenosť z detstva, z Kirigakure, ktorá sa mu zdala teraz tak vzdialená, hoci ho od nej delilo možno len pár dní cesty. Vtedy si dokázal trochu stlmiť bolesť. Avšak, to bola popálenina, teplo ktoré dokázal zmierniť chladom. Nevedel, či by sa to mohlo stať aj tentokrát. Napriek tomu zdvihol jednu labu a dotkol sa ňou rany na hrudi. Sykol. Bolelo to. No napriek tomu ju neodtiahol. Sústredil sa na tú ranu, na bolesť, predstavoval si, že ustupuje. Nebol však liečiteľ a ani jeho mágia nebola prioritne liečiteľstvom. Napriek tomu to chvíľu fungovalo. Bolesť trochu ustúpila, no rana sa nezmenšila. S nádejou odtiahol labu, no bolesť sa v tom momente vrátila. Sklopil pohľad. Zostávalo mu teda len dúfať, že rany sa po istej dobe zahoja tak či tak.
Arian
Arian
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 24. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Apr 22, 2018 5:42 pm
Hranice
Ragnarok


Ani som sa neuvedomil, a ocitol som sa na zemi. Sakra ja som spal. Ako to ? To si ja nesmiem dovolovať, ja musím stále byť hore nech sa deje cokolvek. Zavrčal som si naštvane v hlave. Postavil som sa na nohy, a otrepal sa. Ponaťahoval kosty, a obzrel okolo čo sa vlastne deje. Oni už isli dole z prieskumu a na prázdno, tak som usúdil že nik tam nieje. Bolo mi aj trápne že som v takejto situacii zaspal, ale musel som uznať ze som to už potreboval. Pozeral som na Ghosta ale ajna Saurona. A ocakaval nejake blbé reči.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Apr 25, 2018 5:22 pm
do 29.4 sa všetci členi/nečleni Zeiss (ktorí sa chcú do svorky pridať) dostavia do Tábora, kde sa začne spoločný Lov.
Räqo Contrariorum
Räqo Contrariorum
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 13. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Apr 25, 2018 7:26 pm
Lúka X-Smerom k táboru
Pootvoril oči. Vlastne ani nevedel kedy zaspal, no v spánku sa pravdepodobne zviezol na zem, pretože si nepamätal, že by si bol ľahol. Cítil sa už o niečo lepšie a samozrejme, aj silnejšie. Jazvy na hrudi na tom boli po niekoľkých dňoch už o niečo lepšie. Cítil však ešte jednu zmenu- vedel, že dospel. Ak by zbadal svoj odraz, bolo by to pravdepodobne ešte viditeľnejšie. Telo mal stavané skôr mohutnejšie, hoci bol teraz výrazne chudší než býval predtým a jeho výška bola teraz takmer úctyhodná na čistokrvného vlka. Opatrne vstal, dúfajúc, že sa zranenia zlepšilo natoľko aby sa mohol pohybovať aspoň celkom dobre. Mierne sa otriasol. Napriek slabnúcej bolesti však cítil aj iné, jemu dobre známe pocity- pýchu a hrdosť. Neverili mu, že tu prežije, samotná Alfa tvrdila, že nevydrží ani týždeň. Vedel, čo by mal teraz urobiť. Pobrať sa do tábora a tentokrát to nezbabrať tak ako minule. Byť pokorný. Bolesť šíriaca sa z hrude do celého tela mu to pripomínala. Pomalým a trochu neistým klusom sa pobral smerom k táboru.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Apr 30, 2018 7:17 pm
GHOST
Hranice-Tábor
Mladý červenooký vlk sa vybral dolu do údolí, krížom cez územie, ktoré by rád hrdo volal svojim domovom. Bol to Ghost, čerstvo dospelý. Svaly sa mu pod bledou srsťou vlnili ako hady a biela náprsenka bola trochu zaprášená. Bol vysoký a mohutný, už ako malý bol inší, ale to mu nevadilo, bol mohutnejší ako je normálne a mal podivne široký ňufák a tlamu. Krátke špicaté uší, ako stvorný na život na severe. Pozeral sa pred seba na cestičku a netrvalo dlho aby svoje veľké telo doviedol do Tábora. Pozrel sa naokolo planúcim nečitateľným pohľadom a švihol krátším chvostom. ,,Dobrý deň moja pani." pozdravil som úctivo Alfu, tak ako sa na mladého vlka patrilo, sklonil svoje telo do poklony, aká sa patrila a potom sa posadil a vyčkával...
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 01, 2018 5:01 pm
Hranice-Tábor
Dlhým krokom som schádzal do údolí, cez potoky i cez les, ktorý chytal jesenné farby a ja som rýchlym klusom bežal za Ghostom, ktorý sa rezko vybral do Tábora a ja? Ja som sa vybral za ním. Chcel by som ju opäť vidieť. pomyslel som a strihol som ušami. Niekedy by som mal zložiť korunu a ukázať sa svetu, taký akým som, ale teraz to nebude dobrý plán, budem hrať svoju úlohu a možno mi to niečo prinesie. Keď budem poslušný vĺčik... Napadlo ma a uškrnul som sa. Vošiel som do Tábora, ktorý bol, ako vždy rušným prostredím, niektorý vlci boli krysy, čo obvykle sedeli v Tábore a vyčkávali, lačný pohľad upierali na svoje alfy a čakali na pokyny, ja som k nim nepatril. Behal som po území, prípadne aj niečo menšieho ulovil, či snoril pri hranichiach a ten mladý albín? Ten sa v Tábore neukázal odkedy prišiel do Zeiss a bolo pekné naňho pozerať. Ako sa z malého bastarda stáva normálny vlk. Hrdý a predsa pokorný, dobre ho ten Ragnarok vychoval, uvidíme, čo naň povie Alfa, povedal som si a posadil som sa v Tábore, neďaleko od Ghosta, sklopil som hrdú hlavu na pozdrav, ktorý som venoval svojej Alfe.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 01, 2018 6:20 pm
Aura
Hranice -> Tábor
Černomodrá Kappa právě kontrolovala hranice, když zaslechla svou Alfu volat smečku do tábora. Chvíli váhala, zda napřed nedokončit obchůzku hranic a až pak se do tábora dostavit, pak však usoudila, že kontrolu hranic může dokončit i jindy, navíc určitě není jediná, kdo hranice dnes kontroloval a i u zbývající část, kde ještě nebyla, někdo prošel. Proto se okamžitě vznesla do vzduchu a vyrazila směr tábor.
Už ji začaly trochu bolet křídla, přeci jen letěla celkem dlouho, ale to už měla tábor pod sebou. Slétla na jeho kraj a do středu k Alfě už doběhla po svých. Těsně před ní se hluboce uklonila, jak se na Kappu sluší a pak se zamíchala mezi ostatní vlky, čekající na Alfiny příkazy.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 01, 2018 9:23 pm
Cairo
~Krvavé jezero -> Tábor~
Mladý šedomodrý vlk si "hrál" ve vodě. Plašil všechno možné i nemožné, co jen u jezera žilo a zlomyslně se u toho šklebil. Jeho větrná magie mu u toho vydatně pomáhala. Bavil se tak dobře, že ani nepostřehl, že jeho Alfa volá smečku do tábora. Až když postřehl, že se z tábora ozývá štěkání mnoha vlčích hlasů, rozhodl se, že se podívá, co se v táboře děje. Protože byl líný, rozhodl se pro fyzicky nenáročný let. Letěl pomalu, koneckonců, nikam nespěchal, ale když se dostal nad tábor, pochopil, jaká to byla chyba. Vlci stáli narovnaní v pozoru před Alfou. Caira polilo horko, vrhl se před Alfu a celý se před ní přikrčil. "Královno temna, prosím, odpusťte mi mé zpoždění." Zakňučel a ani se neodvážil na Alfu podívat.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 08, 2018 6:07 pm
PO --> Tábor
"Cairo?"
zněla má první slova po probuzení. Gwen! Koneně! Vyprskl Fawkes netrpělivě. Volám tě takovou dobu a ty si tu jen tak chrápeš! Alfa svolávala vlky do tábora, takže jestli se nechceš vypařit, tak uháněj! Na splašené myšlenky nebyl čas, musela jsem rychle doběhnout k Alfě a doufat, že mě nezabije. Delta... Tenhle post si nezasloužím. Ne, když se nedostavím ani včas do tábora! Klela jsem si v hlavě po cestě tam. Pod nohy jsem si schválně dávala krystalky, abych se potrestala a abych byla rychlejší. Do tábora jsem dorazila s tlapami od krve a s hlavou skloněnou. "Omlouvám se za pozdní příchod... Asi jsem usnula vyčerpáním, víckrát se to nestane," drmolila jsem doufajíc, že to Alfa uslyší. Pak mě teprve napadlo, že vlastně nevím, kde je Cairo. Necítila jsem ho, protože jsem měla rozbodané tlapy. Je tady, klid. Zamručel Fawkes. Teď už zbývalo jen doufat, že se Alfa nebude zlobit.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 08, 2018 6:39 pm
Tábor
Zobudila som sa, vstala som, zívla si a pretiahla som sa. Hnedo hrdzavý kožuch som mala zparášený a špinavý. Škvŕkalo mi v bruchu a zelené oči mi planuli v prepadnutej tvári. Bola som lačná. A cítila som sa zvláštne, možno trochu smutne, spala som, s nikým som sa nepoznala, chcela som opäť vidieť Naberia, ale nebol tu, sklopila som sklamane uši. Som tak osamotená. pomyslela som si. Nie Northie si sprosté hovädo. Opravila som sa a dlhým krokom som sa prešla po Tábore. Mal by ma vôbec rád? pomyslela som si. Cítila som sa asi ako ublížená pubertiačka a bolo mi na nič. Som predsa dospelá. Staraj sa o prácu čo zadá Alfa. Zhlboka som sa nadýchla a usadila sa medzi vlčka bledej farby a akéhosi iného vlka. Pre draka, veď ja tu nikoho nepoznám.
Räqo Contrariorum
Räqo Contrariorum
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 13. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat May 12, 2018 3:43 pm
Smer Tábor- Tábor
Zaspal. Znova. Ani nevedel kedy ani prečo. Skrátka, keď konečne rozlepil oči, zistil, že je stále kdesi na polceste do Tábora. Rany na hrudi sa mu už zahojili, zostali mu však po nich jazvy ktoré prekrývala hustá srsť. Teraz však už bolo na prvý pohľad jasné, že nie je vĺčaťom. Bol vysoký, avšak po tom všetkom možno trochu chudší než býval. Ucho bolo už istú dobu zahojené, ale stále na ňom bolo vidno poškodenie a už nikdy naň nebude počuť dobre. Zeleno-fialová ofina mu o čosi podrástla, bola však ešte stále v rámci medze. Na prednej labe mal ešte stále svoj náramok. Otriasol sa v snahe dostať zo seba prach a opadané lístie. Klusom zamieril do Tábora. Do ňufáka mu udierali pachy rôznych vlkov, skoro všetky zmiešané s pachom temnoty, s pachom svorky samotnej. Vedel, že má možno jeden drobný triumf- nikto neveril tomu, že prežije. No on prežil. Napriek tomu však nekráčal s hrdosťou a pohľadom zablúdil k zemi častejšie než bolo u neho zvyčajné. Po čase však dobehol do Tábora. V tej chvíli sa jeho držanie tela zmenilo. Trochu sa zhrbil a pohľad nervózne sklonil k zemi. Chvost stiahol a uši sklopil. V očiach sa mu zračil mierny strach. Bál sa smrti, bál sa, že ho alfa zabije. No napriek tomu k nej pomaly zamieril, s pohľadom takmer skloneným.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon May 14, 2018 8:44 pm
VELETHER/ASKLÉPIOS/MAN'YAK >> TÁBOR
Velether vyšel ven z jeskyně, načež si našel své místo uprostřed tábora. Blížil se lov a on skenoval pohledem všechny vlky, kteří se dostavili svýma očima barvy čerstvě prolité krve. Netrvalo dlouho a povšimnul si pohledu očí podobné barvy, jako ta jeho. Jen tyto oči byli šílenější, poblikávali rudooranžovou barvou, kruhy neustále se měnící duhovky mohli nejednoho znervóznit. Velether se zamračil. Man'yak, Naiomin syn, byl vlkem, kterého viděl jako nevypočitatelného a tím pádem jako potencionální nebezpečí. Však věřil, že Naiome mu dala post Delty z dobrého důvodu. Po chvíli se jejich oční kontakt přetrhl a Man'yak si našel své místo v táboře. Ani Asklépios nenechal na sebe moc dlouho čekat. Jen co domluvil s matkou, pousmál se a uklonil se jí, načež vyskočil na tlapy a šupajdil hezky do tábora. Bylo tam až moc nových tváří. Nikde ani stopa po Sirah. Nebyl zde Tosar. Cäelle. Lehce mu poklesla ušiska, však nevěsil hlavu. Místo toho se rozhodl porozhlédnout se po mohutném vlkovi, děsivém lovci brusinek, Naberiovi. Byl lehce zhnusen mládím většiny vlků v táboře, však, znamenalo to novou krev. A ta se hodila vždy.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 15, 2018 7:53 pm
Asmia
Tábor
Asmia sa zadívala za svojim partnerom. Priklusala k nemu a obtrela sa mu o krk. Zachytila Veletherov pohľad ako na Manyaka zazeral. Zamračila sa. Nemienila to ale teraz riešiť. Pozrela sa na Manyaka. "Musíme uloviť to najväčšie zviera!" - zaiskrilo jej v očiach. Každoročný lov mala veľmi rada, musela sa ale potom s Manyakom porozprávať. O iných veciach pre nich dvoch dôležitých. Posadila sa vedľa boku jej partnera. Vzpriamená a čakala na pokyny alfy.

Acheron
Tábor
Ani Acheron nemohol chýbať na love. Pozviechal sa a zobral sa bližšie k centru diania k Alfe. Poobzeral sa po okolí. Pár vlkov poznal a pár nie. Kde boli však vyššie posty? Čakal, kedy dostanú ďaľšie pokyny ako to už poznal vedel, že budú rozdelení do dvoch skupín. Alebo možno nie. A možno sa k nemu niekto aj pridá.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 15, 2018 8:07 pm
Tábor
Naiome sa zapozerala chladným pohľadom na Niru. Započúvala sa do jej slov a nakoniec kývla... Teraz sa však musela povenovať každoročnému lovu. Otočila sa a vyskočila na jej a Veletherovu jaskyňu.
Naiomin vznešený postoj, vypnutá biela náprsenka a uši na zátylku boli jej klasickým postojom. Presne taký aký u nej poznal každý. Zhlboka zavyla, však len krátkodobo, aby si vyslúžila pozornosť členov. "Členovia svorky Zeiss. Vyhnanci. Rok prešiel a zima sa nám rýchlo blíži. Na to aby sme prežili každý rok sporiadame tento veľký lov. Je tu veľa nových tvárí a preto by bolo dobré naučiť ich, ako to v našej svorke chodí a aké máme zvyky či pravidlá." - začala Naiome prejav, pred väčšinou vlkov. Tí, ktorí nestihli prísť mali možnosť sa ešte dostaviť. "Zúčastniť sa lovu môže každý člen či nečlen, ktorý sa chce do svorky pridať a myslí si, že tu prežije." .- temne sa uškrnula. Jej výraz však hneď nabral znova na vážnosti. "Loviť je povolené len staršie jedince a choré jedince, najlepšie zloviť ich všetky.Vitálnu korisť a prípadné mláďatá je zakázané loviť. Ak uvidím, že niekto ulovil vitálne zviera, ktoré bolo plné síl, zaplatí rovnako životom ako to zviera." - na poslednej vete udala najväčší dôraz. "Hlodavce, vysoká zver, vtáky...je mi jedno čo donesiete. Vhod by padol aj medveď, ktorý má dostatočné zásoby tuku v tomto období. Preto zložíme aj jedného medveďa spoločne." - prehlásila. "Najprv spoločne ako svorka zložíme medveďa a potom sa rozdelíme dvoch skupín, ktoré si pôjdu vlastnou cestou..." - dodala. "Ak sú otázky, pýtajte sa teraz. Však opratrne, aby vás nestála jazyk." - zúžili sa Naiome zrenice a ajej tvár zdobil temný úsmev. Jej azurový pohľad sa díval na vlkov- presnejšie z vlka na vlka a čakala na prípadné otázky či reakcie vlkov.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue May 15, 2018 8:18 pm
Tábor
Když si Naiome vyslechla moje slova a kývla, jsem kývla také, spíše dělovně za pochopení.. Toto bylo za mnou. Když vyskočila na svou skálu a já se vydala na své obvyklé místo a nastražila jsem ušiska, abych nepřeslechla jediné slovo. V Zeiss to byla teď již moje druhá zima. Medvěda? Zajímavé. Kromě tuků i dost masa. Prolétlo mi myslí. Místo dotazů na které vyzvala jsem jen švihla ocasem a čekala až se konečně vyjde na lov. Také jsem občas očima prošla po členech Tábora, hledajíc Easy. To byla má jasná volba na pozdější lov ve dvojicích.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed May 16, 2018 12:39 am
Temný les - Tábor
Nějakou chvíli již byl sám. Po té, co jejich společný lov přerušil mazlíček Alfy, zůstal v lese, kde se oddal plně odpočinku. Nyní byl již plný sil a proto se mohl vydat na cestu zpět. Uvidí ho ještě někdy? Uvidí ji s tím... neuměl nebo spíše ani nechtěl, vymýšlet přezdívku pro toho. Kdo to vůbec byl? Byl tak drzý, přišlo mu. Zavrtěl hlavou a vykročil k táboru. Chtěl se zbavit na myšlenky ohledně jich a raději se zaměřil na myšlenky o drobném synu Alfy. Vlastně to byl svým způsobem pozoruhodný vlk. Možná byl příliš malý, ale rozhodně nebyl slabý. Naberius nepochyboval o jeho kvalitách. Jak se blížil k táboru, už z dálky slyšel slova Alfy. Ale on raději nasál pachy okolních vlků do nosu, aby odhalil, zda je Ask přítomen. Chtěl jej snad vidět? Jistě. Možná si plně neuvědomoval, že touží vidět právě jeho, ale přesto po něm nevědomky pátral, až jej konečně nalezl. Zastavil se však opodál. Ne přímo u něj, jen tak tiše stál a čekal. A jeho zrak sjížděl po drobném vlku od špiček uší až po konečky tlap.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed May 16, 2018 1:27 pm
TÁBOR - ASKLÉPIOS
Černomodrý léčitel hleděl na matku při jejím proslovu. S tím, že je čekal lov byl již obeznámen s dostatečným předstihem. Při slovech o medvědovi nehnul ani brvou, však pozornějším nemuselo uniknout lehké zachvění. Však co. Bude jako zálohová síla, kdyžtak vyleci zraněné. V první linii se asi neviděl. Poté ucitil moc znamy pach. Spíše automaticky otočil hlavu k Naberiovi, který jej opodál bedlivě pozoroval. Pocítil pro něj nový pocit, zvláštní nepopsatelné cosi v břiše. Však po matce podědil určitou důstojnost a rozhodně na sobě nehodlal nechat znát, jak nadšený z přítomnosti mohutného vlka byl, už jen proto, že se to neshodovalo s jeho spolčenskou tváří nedostupného syna Alfy. Však nic ho nezastavilo, aby se zvedl a s lehkým úsměvem si popošel upopošel usadit se vedle Naberia. "Ahoj," broukl směrem k němu. "Myslíš si, že stačíš na medvěda? Brusinky nebrusinky, je to někdo pro jednou větší než ty," pronesl spíše v humornem smyslu.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu May 17, 2018 11:12 pm
Tábor
Znudeně seděla v táboře zeisském a po dlouhé době se ji zase zastesklo po toulání. Její srdce toužilo po svobodě, po volnosti, ale jeho větší tužba byla po krvi a smrti oběti, vlčí oběti. Jen malá část jejího chladného srdce znala soucit, který patřil jen vlkům, kterým v žilách kolovala stejná krev, jako jí samotný. Tahle část byla dlouho zanedbávána a objevila se až tady na Niwatě u jejích sourozenců. Nenáviděla tu část, ale nikdy by ji už za nic nevyměnila. Věděla, že nechce se zabydlovat někde, kde se nedaleko poflakují její sourozenci, ale v Zeiss našla tu pravou smečku pro sebe a nechtěla se kvůli nějakým, dříve malým prckům, omezovat.
Vedle černé vlčice s ohnivýma očima a zakrytá rudým pláštěm, se krčila a třásla liška. Jane už s ní byla tak dlouho, jak je dlouho v téhle smečce. To ona byla součást jejího úkolu a Alfa Naiome ji dovolila, aby si ji nechala jako hračku. To se taky stalo a proto na ni Easy ostře sykla a pokynula k jedné jeskyni v táboře. Přikrčená liška se rychle rozběhla do ní, jako by očekávala, že dostane pohlavek a nebo v jejím případě, ránu elektrickým proudem. "Ať tu nepřekáží, zablešenec jeden," prolítla ji hlavou nevrlá myšlenka, když ji následovala pohledem, dokud její bílá špička huňatého ocasu nezmizela ve stínu doupěte, které téhle Deltě patřilo. Zmínky o připravovaném lovu ji zvedly náladu, protože lov patřil do jejích velkých zálib. Milovala horkou vlhkou krev, která ji dokonce i plula v očích. Její vzhled ukazoval, že to není vlčice s dobráckým srdcem, který byl trendem svitu.
Při zavytí její Alfy, které darovala svůj život a zaslíbila svoji věrnost, otočila hlavu a pozorně naslouchala jejím slovům. "Medvídka ulovíme, to zní dobře," pomyslela si spokojeně a při tom se kousla svými ostrými tesáky do jazyku. Pár leských kapiček krve se jí roztekla v tlamě, ale ona chtěla stejně více a cizí. Chtěla vidět bolest a beznaděj v očích své kořisti a také její skelný mrtvý výraz.
Zatřepala hlavou, když uviděla modrou vlčici, Niru. Vstala a pomalu se každým pohybem svých mohutných tmavých tlap, přibližovala k ní. Znala ji tady ze všech nejvíc, ale vůbec se jí nezamlouvalo, že každou vteřinou svého života prahla po smrti její drahé sestřičky Allweeny. Potěšilo by ji, kdyby se jí nesnažila při každém jejich setkání zabít nebo zmrzačit a při tom to byla snad jen zákeřnost Draků. Její nejsympatičtější vlčice v Zeiss se nenáviděla s její vlastní krví, jako by nenáviděla jí samotnou a při tom ji až na pár vlků byli všichni lhostejní. Starci a i nevinná vlčata. "Niro," vyslovila její jméno chladným tónem hlasu, aneb tak, jak bylo v téhle smečce plných temňousů zvykem místo pozdravu.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun May 20, 2018 11:19 am
Tábor
Jakmile Alfa zavyla, zvedla jsem k ní hlavu na znamení, že má mou pozornost. Přestože zvednutá hlava u mě moc platná nebyla, pozornost jsem jí věnovala. Jako každý rok mluvila o lovu. Zásoby, ze kterých si pak může brát každý, kdo hce přežít zimu a kdo má na to právo. Naslouchala jsem jí a přitom si přeříkávala věty, které jsem už dávno věděla. Nakonec ale přišlo překvapení. Medvěda? Nebýt to naše Alfa a naše smečka, měla bych pochybnosti. Kolektivizace je v téhle smečce důležitá. Já to dřív nechápala, ale teď už ano. Zvedla jsem tlapku a podívala se na svůj rozdrápaný polštářek. Nelitovala jsem toho. Vyžívala jsem se ve svém utrpení. (Pokud bych chtěla přesně zapadnout do této smečky, vyžívala bych se v bolesti jiných, ale u kořisti mi to bylo prakticky jedno. Stejně to pak sežeru. Říkala jsem si vždycky.) Pak měly následovat typické skupiny. To už mi bylo známé. Mladí zelenáči by se měli naučit pracovat pod vedením vyšších postů. Ale to už mně osobně mohlo být jedno, teď záleželo na tom ulovit medvěda a pak nějaké důchodce a marody vysoké zvěře, menší zvěře nebo (to se mě osobně netýkalo) ptáků. Byla jsem připravená na lov. Na medvěda jakž takž. Avšak nepobíhala jsem za nikým, ostatní mi tu byli prakticky lhostejní. Jen mi tu chyběla Tsuri. Co se dá dělat. Jsi hrozná. Vytkl mi Fawkes. A ty bys měl držet zobák.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon May 21, 2018 2:21 pm
Hranice - Tábor

Zasa som sa zobudil. A silno som zavrcal lebo som tu už bol iba sám. Vedel som že sa blíži lov na ktorý som sa konečne tešil. Lebo minule som bol potrestaný. Postavil som sa a nohy, a rýchlo som zišiel zo skál. Na ktorých som bol. Keď som bol dole, uvedomil som si ze by som sa mal ponáhľať. A tak som roztiahol krídla a rýchlo sa dostal do výšin. Kde som mnohol byť ja pánom aspoň chvíľu. Letel som do tábora. Po chvíli som ho už z vosky videl a aj zhromaždenie. Za al som klesať dole na okraj tábora. Kde som pristál. Obzrel som sa po tábore, aby som vedel kto všetko tu je. A išiel som bližšie k alfam. Kde som sa im poklonil na znamenie úcti k nim. Potom som už iba vyčkával až sa to začne.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 18 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru