Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 4:58 pm
Za hranicemi smeček
Zavrněl jsem, když se její srst otřela o tu mojí, a následně jsem se postavil a oklepáním ze sebe dostal pár vloček, které mi zůstaly na srsti. Další otázka mne trochu zaskočila, větší starost mi však způsobil náhlá změna jejího obličeje. Přikývl jsem. "Ano, ještě pořád," řekl jsem klidně. Tázavě jsem naklonil hlavu. "Vadí ti to?" zeptal jsem. Nejistota mne kousala zevnitř a bylo to slyšet v mém hlase. Trochu mne překvapovalo, že se ještě nerozhodla, kde chce zůstat. "To jsem rád. Pořád máš ještě čas," pohodil jsem ocasem. "Už je to nějakou tu dobu," uznal jsem. "Jde to, ale poslední dobou spíš přežívám než žiju. Přál bych si, abychom se mohli vidět víc," doplnil jsem ještě, přičemž jsem střihl uchem.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 5:07 pm
Za hranicemi smeček
Chvíli mlčela, ale potom zavrtěla hlavou. "Ne." odpověděla. "Jen..." odfoukla. "Jsi, no, jsi tam šťastný? Chovají se k tobě dobře? Máš tam přátele?" zeptala se. Nevadilo ji, že se její bratr rozhodl jít touhle cestou, dělalo si však starosti, zda to pro něj byla ta správná cesta. Nad jeho poznámkou se pousmála a zadívala se do dálky. Cukla oušky, když zaslechla jeho poslední slova. Přežívám. ozvalo se ji v hlavě znovu. "To já také." přitakala. "Popravdě jsem tě chtěla jít navštívit do Zeiss." přiznala. "Také o té smečce něco zjistit, seznámit se s ní a možná i zbortit některé předsudky." 
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 5:20 pm
Za hranicemi smeček
Skoro to vypadalo, jako kdyby přemýšlela, jak odpoví. Hrdlo se mi na ten moment sevřelo - ačkoliv to nebylo dlouho, vypadalo to jako věčnost. Mírně jsem se usmál. "Ano, jsem. Teda... moc vlků tam neznám, ale i tak se mi tam líbí. Ale hlavní je, že už jsem Kappa a ne Omega, život je hned lepší," vzpomněl jsem si na slova Nai, která mi tak moc zlepšila život. Hned s tím se křížila myšlenka na to, že teď znovu porušuju pravidla, ale zahnal jsem to. Kdyby to znamenalo vidět Raven, porušil bych třeba všechna najednou. Jediný důvod, proč jsem tam zůstával, byl Mizuri. "Do Zeiss?" zopakoval jsem, ověřujíc si to. "Za to jsem ti vděčný, ale..." na chvíli mi došla slova. "Všude jsou od teď hlídky, skály jsou ostré a nebezpečné. Jediné průchodné místo je už zablokované," polkl jsem nad tím, jak jsem si představil Raven, která se snaží překonat ostré kameny, uklouzne, napíchne se a více už neudělá. V očích se mi odleskl strach. "Pokud budeš cokoliv potřebovat, nebo mě budeš chtít jen vidět, spíše zavyj. Přijdu za tebou," přislíbil jsem již klidněji. Až teď jsem reagoval na poslední větu. "Rád bych ti jí celou ukázal. Je to vážně skvělá smečka, ale vetřelce tam nepřijímají. Ledaže by ses chtěla přidat?" podíval jsem se na ní s jistou nadějí v hlase, ale nutit jsem ji nechtěl.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 5:36 pm
Za hranicemi smeček
Odfoukla z plic těžký vzduch, pak však nastražila uši. "Omega?" téměř nevěřícně zamrkala. V žádné smečce, ve které prozatím byla, neviděla omegu. "Co jsi udělal, že jsi byl Omega?" zeptala se. Na jeho otázku rozhodně kývla, aby ho ujistila, že slyšel dobře. Pozvedla obočí v tiché otázce. "Ou..." vydala ze sebe. "Proč taková opatření?" vyzvídala. Bojí se snad něčeho? V jeho obličeji viděla jasné obavy a... strach. Drcla do něj čumákem. "Co když mě uslyší?" opáčila. Raven se uměla ve svém plášti pohybovat skoro neviditelně. Svým způsobem věděla, že by si našla způsob, jak proklouznout přes hranice. A navíc se rozhodně nebála riskovat. Nad jeho otázkou sklopila pohled. Už od dětství se chtěla přidat do Ishimury. O Zeiss nikdy neuvažovala, ale kdo ví. "O tomhle jsem nikdy moc nepřemýšlela." přiznala. "Myslíš, že bych zapadla?" optala se tiše. Byla by ochotná pro bratra udělat všechno. On jediný ji z rodiny zbyl. Zvedla pohled. "Proč jsi tam vlastně odešel?" 
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 5:47 pm
Za hranicemi smeček
Nervózně jsem tlapou rozhrábl sníh. "Zdržoval jsem se tam až příliš dlouho a příliš často. Když na to pak přišli, rovnou ze mě udělali Omegu. A-ale nevadilo mi to. Alespoň jsem byl součástí," odpověděl jsem. "Nezdá se mi špatné být Omega. Navíc, i když je to Zeiss, nikdo mi neubližoval. Nejhorší to bylo se sháněním potravy, ale všechny ty problémy jsou teď pryč," dopověděl jsem. Vypadalo to, že o obraně Zeiss nevěděla - jak by taky mohla? "Toulá se tam moc vetřelců, kteří tam jen otravují a nechtějí se přidat. Vůči nim tam nikdo není tolerantní," řekl jsem. Zdálo se mi to jako správné opatření. "Pokud by se nic takového neudělalo, každý vetřelec by si myslel, že může dělat, co chce." Při jejím drcnutím jsem se znovu lehce usmál, vždy mi dokázala zvednout náladu i maličkostí. Na chvíli jsem nevěděl, jak pokračovat. "No... to je pravda.." zamyslel jsem se, ale jiný způsob mě nenapadl. Víc jsem ani nepřemýšlel, protože jsem poslouchal dále slova sestry. "Myslím, že ano, pokud jsem zapadl i já," pobaveně jsem se zazubil, pak jsem ale vrátil svůj předešlý pohled. "Chtěl jsem poznat našeho otce blíž," reagoval jsem nejdříve, ale neměl jsem proč něco schovávat před sestrou, tudíž jsem i pokračoval. "A taky kvůli jednomu vlku."
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 6:01 pm
Za hranicemi smeček
"Jakože na území Zeiss, když jsi byl ještě tulákem?" chtěla se ujistit. Jeho slova ji píchla u srdce. "Ach, tak." vydechla a zvedla k němu pohled. "Jsem ráda, že se ti nic nestalo." olízla mu čumák. "Ani nevíš, s jakými obavami jsem usínala." zašeptala si spíše pro sebe. Vyslechla si jeho odůvodnění a rázně chápavě přikývla. "Chápu." pověděla. "Ale každý vlk hledá své místo - stejně jako já, možná, že kdyby byli trošku mírnější v tomhle ohledu, nakonec by se všichni tuláci přidali." pokrčila rameny. Sama věděla jaké to je. Nechtěla se usazovat někde, kde to vůbec neznala. "No, to je fuk." máchla packou. Rozhodně se nechtěla s bratrem bavit o tom, jaké hodnoty by se měly udržovat ve smečkách. Pořád se tvářila nerozhodně. "Raven..." Ne, nic neříkej. utišila patronku. Teď nestála o její moudré rady. "A... poznal?" zeptala se. Několikrát uvažovala, zda by chtěla otce poznat nebo nikoliv. "Vím jaké to je. Také bych chtěla do Ishimury kvůli jedné vlčici. Má učenkyně, víš." usmála se naprosto netušící, kam tím Nox mířil.
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 6:09 pm
Za hranicemi smeček
"Ano, když jsem byl ještě tulákem," potvrdil jsem. Oblíznutí jsem jí oplatil. "A já jsem zase rád, že tobě," zopakoval jsem téměř stejná slova. Ve světě byla nastražena nebezpečí téměř všude. Střihl jsem uchem. "To jsi nemusela, ale je příjemné vědět, že se někdo stará," usmál jsem se. Nad tím, co řekla, jsem se zamyslel. Přeci jen to mělo něco do sebe. Nebyl jsem si jistý, jestli oponovat, nebo souhlasit. "To je možné. Ale i tak," vypadlo ze mě nakonec. "Většinou tu šanci mají," zdůraznil jsem slovo "většinou," protože tomu tak nebylo vždycky. "Zeiss zkrátka nepřijímá slabé články. Ale tebe by určitě Alfa přijala," zajiskřilo mi v očích. Zavrtěl jsem hlavou. "Bohužel ne. Viděl jsem ho tam jen jednou, nevím, kde se toulá," přiznal jsem. Zamrkal jsem překvapeně na Raven. "Takže jsi také na opačné pohlaví? Vypadá to, že to máme v krvi," odpověděl jsem, nenapadlo mě, že by tím mohla jednoduše myslet kamarádku.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 6:27 pm
// Předpokládám, že tam má být stejné pohlaví, ne opačné. :DD
Za hranicemi smeček
Kývla v pochopení. Už jen kvůli tomu, že mu dali post omegy za to, že se tam potuloval pochopila, že tam jsou asi zcela jiné způsoby uvažování. "Noxi, chci abys věděl, že kdykoliv bys něco potřeboval, nebo se něco stalo, jsem tu pro tebe. Půjdu kvůli tobě i přes mrtvoly." slíbila mu s pevným a odhodlaným pohledem v očích. "Většinou," zopakovala, ale pak už zavrtěla hlavou čímž ukončila toto téma. "Je hezké, že mi tak věříš." řekla. "Řekni, máte ve smečce nějakého léčitele?" optala se. Vzhledem k tomu, že Raven ovládala tyto schopnosti byla by to pro ni určitě výhoda, kdyby léčitele neměli. "Jasně, toulá..." věděla, že měl její otec zálibu ve vlčicích a plodil s nimi potomky, jak na běžícím pásu. Obočí ji sjelo do nechápavého a šokovaného zamračení. "Což... Ne, já a Ambi... Cože?" v jejich očích se odehrával chaos. "Jsme kamarádky. Učitelka a učenkyně. Nikoliv..." zarazila se. Teprve teď ji došel význam jeho slov. "Moment... ten vlk. On je něco jiného než kamarád?"  
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 6:36 pm
//Ej, jo, promiň. :DD
Za hranicemi smeček
Necukal jsem pohledem stranou, díval jsem se Raven přímo do jejích jantarově zářících očí. "Děkuju ti, sestřičko. To stejné platí pro tebe, ať už by to bylo cokoliv," při slovech jsem zůstával seriózní. Chtěl jsem, aby věděla, že jak poděkování tak slib myslím vážně. Moc argumentů jsem do téměř plného poháru již nepřidával. Pousmál jsem se. "Vždycky," pronesl jsem. Nemusel jsem přemýšlet příliš dlouho pro to, abych dokázal odpovědět. "Jeden tam byl, syn Alfy. Ale odešel. Co tak vím, Mizuri má k léčiteli dobře nakročeno. Vyzná se v bylinkách a tak. Ale přímo léčitel by se určitě hodil," švihl jsem ocasem a musel jsem se zadívat do země, aby neviděla, jak moc se při pomyšlení na něj usmívám. Sám bych se léčitelem nikdy stát nemohl. Zavrtěl jsem hlavou a podíval se na Raven. Až teď mi došlo, jak to myslela. "Uh, jo tak." Cítil jsem se trapně, nervózně jsem přešlápl. "No, ne, ne, teda, um..." zamotal jsem se do svých slov. "On je pravděpodobně na vlčice," doplnil jsem, snažejíc se udržet smutek z mého pohledu stranou.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 6:46 pm
Za hranicemi smeček
Usmála se a v jejich očích se objevil čirý vděk. Byla skutečně ráda, že měla Noxe za svého bratra. Vážila si ho a milovala ho celým svým srdcem. Při jeho odpovědi pokývala hlavou. "Dobrá." kývla. "Pokud se vyzná v bylinkách, tak by ho ráda poznala." řekla. Vždy bylo nejlepší sbírat zkušenosti či nápady u ostatních. Navíc alespoň se vždy bylo o čem bavit. Lehce nadzvedla jedno obočí, když postřehla jeho široký a upřímný úsměv. Netrvalo dlouho, aby si dala všech pět do hromady. Její nervozita se očividně přelila nyní na Noxe a on se to rozpačitě snažil zamluvit. Raven nahodila klidný chápavý výraz a přejela mu čumákem v srsti. "Jak to víš? Řekl jsi mu to?" zeptala se.
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 6:55 pm
Za hranicemi smeček
Mírný úsměv vystřídala nejistota. "Určitě byste si měli o čem povídat. Ale.. Víš, má takovou specifickou povahu," řekl jsem a přitom opět zavzpomínal na první chvíle, kdy jsem Mizuriho v Zeiss potkal. Navázat s ním vztah není tak jednoduché, jako s vlky v jiných smečkách, kteří se přátelí automaticky téměř se všemi. Dotek jejího čumáku mě do jisté míry uklidnil. Vděčně a jemně jsem do ní na oplátku drcl. Nemohl jsem si přát lepší sestru - nebo celkově sourozence - než byla Raven. "Ne, neptal. Nevím, jak to zformulovat. Co když není? Bylo by to trapné, nerad bych o něj přišel," přiznal jsem. "Ale i tak. Kolik je na světě vlků nebo vlčic, které se zamilují do opačného pohlaví? Je to hrozně malá šance." Zajímalo mě, jestli má sestra někoho takového potkala. Já osobně jsem znal jen Zhiu, vlčici z Kirigakure.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 8:21 pm
// Asi tam má být zase stejného...? :DD
Za hranicemi smeček
Naklonila hlavu na stranu ve zvědavosti. "Aha." podotkla. "No, uvidíme." doplnila nakonec. Celkově se Raven prozatím setkala s vlky, kteří byli přátelští, ale věděla, že takhle růžový svět ani zdaleka není. "Pokud není na vlčice tím lépe, ne?" usmála se. Chtěla pro Noxe to nejlepší. "Nemyslím si, že bys ho ztratil. Já bych si toho vlka například vážila ještě mnohem víc. Za jeho odvahu to přiznat." máchla povzbudivě ocasem. Nad jeho otázkou chvíli mlčela. Upřímně se doteď prozatím nesetkala s někým takovým. "Nezáleží na tom, jak velká ta šance je. Pokud tu je ta možnost a šance, že by to mohlo vyjít, tak ji musíš využít. Nechceš se přece celý život takhle trápit a jen za ním chodit jako ocásek, hm?" 
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 8:27 pm
//Ježiš, já jsem marná. :DDD Yup. :DD
Za hranicemi smeček
V hlavě jsem si představil, jak se Raven a Mizuri setkávají, ale nedokázal jsem si domyslet, jak by to dopadlo. "To ano," pronesl jsem. Bylo by to skvělé, ale moc jsem v to nevěřil. Její slova mne naplňovala, nikdo mě nedokázal ještě nikdy tak moc povzbudit. "Možná... možná, že máš pravdu. Ale taky to chce správný čas, okolnost, místo a tak," poznamenal jsem spíše na okraj. Věděl jsem, že dusit to v sobě celý život nemůžu. Lehce jsem se uculil nad jejími slovy. "Zatím mi to nevadí," řekl jsem s cukajícím koutkem, pokračoval jsem už vážněji. "Jo, to jo. Nebude to dnes ani zítra, ale někdy tu odvahu snad najdu," dokončil jsem. Zamžoural jsem při návalu lehkého větru. "Ale dost o mě. Co ty? Našla sis už někoho?" Nechtělo by se mi ani věřit, že tak krásná vlčice, jako je Raven, by byla stále sama.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 8:37 pm
Za hranicemi smeček
Kývla a na tváři se ji objevil spokojený výraz. "Hlavně nějaké romantické místo." kulišácky na něj mrkla a zazubila se. "Jak dlouho už to trvá?" optala se zvědavě. Pokud šel do Zeiss kvůli němu, tak už asi delší dobu. "To je můj hoch!" sourozenecky ho šťouchla do ramena a zasmála se. Nad jeho otázkou zaváhala a přešlápla. "No, momentálně nemám nikoho." řekla. "Ale před nějakou dobou se mi jeden vlk družil..." řekla ostýchavě a sklopila pohled k zemi. "Já ho však odmítala, protože, no, protože jsem se necítila připravená, a tak podobně." hrábla packou do země. "A když jsem se vrátila, měl už jinou." stáhla pysky do tenké čárky a v očích měla na chvíli nečitelný výraz. "Takže svobodná cestovatelka. Yup, to jsem já." zasmála se. 
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Jun 17, 2017 8:45 pm
Za hranicemi smeček
Snažil jsem se v mysli vzpomenout na něco takového. "No, tak to bude problém. V Zeiss takové místo není, nebo jsem alespoň žádné zatím nenašel." Tentokrát už však nervozita z mého hlasu slyšet nebyla. "Už od doby, kdy jsem byl vlče. I když v té době to byl spíš zájem než něco víc," pohodil jsem ocasem a uculil jsem se na sestru. Zasmál jsem se s ní, ačkoliv jsem nereagoval slovně. Zvědavě jsem střihl uchem a poslouchal. Tentokrát jsem já dloubl čumákem do pleci Raven. "Ten vlk si tě nezasloužil, pokud si dokázal hned najít jinou vlčici a dát jí před tebou přednost. Vlastně by sis nikdy neměla nikoho najít, pro všechny vlky na světě jsi až moc dobrá," ihned jsem se zazubil, samozřejmě jsem jí přál partnera a rodinu. "Svobodná cestovatelka? To zní náhodou moc dobře!"
Feam Re Arti
Feam Re Arti
Počet příspěvků : 51
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jun 19, 2017 1:05 am
LB/TS: Lm, potok Noctis - Mokřady - Les bludiček
Zahřálo jej u srdce, když jeho společnice, vyjádřila spokojenost a nadšení a on se konečně nemusel motat do pavučiny nedorozumnění a zmatků, do které se jistě motalo již mnoho mladých už před ním a on, stejně jako oni, se v tom plácal se stejnými pocity, jako otisk minulosti na listě současných dní. Její dotek pocítil jako elektrizující jiskření, cítil jak se mu od špičky nosu rozlévá do celého těla. Vykročili, on se snažil, aby na něm nepoznala to rozjaření, které hrálo celým jeho tělem, jako by mu do podkoží někdo zavedl elektrické výboje. "Že je to kus starého lesa. Byl tu už dávno a je tady i teď. Budí jakousi úctu, jako by tady ty stromy měly co vyprávět, bohužel je neslyším, nemám magii přírody, ale cítím tu sílu. A přitom je tohle místo tak svěží, vůbec není zatuchlé, jak by jeden od mokřad čekal. Ale dál na jih budou bažiny." Feam zamířil do části lesa, kterému zůstal původní název - Les bludiček. Kráčel blízko tak, že každé zavrávorání či klopítnutí by bylo příčinou jejich tělesného kontaktu.
Tiara,
Tiara,
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 19. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jun 19, 2017 4:35 pm
Mizející jezero
Jdu podél široké řeky, jež se táhne pouští. Její příjemná azurová barva mi dodávala dobré nálady, přestože vodu úplně v lásce nemám. Před několika dny nadešel čas vydat se na cestu. Nějaký moudrý vlk mi řekl, že když se nebudu držet řeky, nikdy z pouště nevyváznu živá. Držela jsem se jeho rady a za nějakou dobu došla k nevelkému jezeru...
Akimaro
Akimaro
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 17. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Akimaro
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jun 19, 2017 4:57 pm
Lidská pole → řeka Chí → Mizející jezero
Pokračuji dál podél skal, když v tom najednou - prostě konec. Dále následoval les plný stromů s bílou kůrou -břízami. Přiblížil jsem se k němu, ale ucítil jsem silnou pachovou značku. Jako by tady bylo území nějakých vlků. Rozum zvítězil nad touhou se rozběhnout do lesa a odvrátil se a rozběhl se dál. Běžím kolem modřínového lesa a po chvíli zahýbám doprava. Jsem ponořený do svých myšlenek a bezhlavě utíkám dál. Najednou si všímám, že už neběžím po trávě, ale po písku. Ani bys neřekl buf a přede mnou se z ničeho nic objevila řeka. Z vesela skloním hlavu a napiju se. Ty jo já mám náladu jít si zaplavat. pomyslím si. Skočím do vody a začnu máchat tlapkami a začnu se sunout směrem od modřínového lesa. Užívám si to, jak na mě naráží voda, ale po nějaké té době mě začne štvát, jak je má srst těžká. Vylezu tedy na břeh a oklepu se. Je to úleva, mám pocit, že za chvíli odletím. Jaro sice teprve začalo, ale písek mě příjemně hřeje do tlapek. Pochoduji po proudu řeky a za chvíli zpozoruji jezero do kterého teče řeka, v níž jsem plaval. A nejen to. Na břehu vidím nějakou jinou vlčici.
Tiara,
Tiara,
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 19. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jun 19, 2017 5:08 pm
Mizející jezero
Zpozoruji bílohnědého vlka, jež si mě asi všiml. Rozejdu se k němu a zvolám přátelským hlasem: Ahoj! Jak se jmenuješ?" Pokračuji v chůzi, až stojím před ním.


Naposledy upravil Tiara, dne Mon Jun 19, 2017 5:15 pm, celkově upraveno 2 krát
Akimaro
Akimaro
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 17. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Akimaro
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jun 19, 2017 5:13 pm
Mizející jezero
"A-a-ahoj. Jsem Akimaro. A ty?" vykoktal jsem, ale hned jsem se uklidnil. Má nádherné jantarové oči a je dost zajímavě zbarvená. Ona vypadala na veselou vlčici.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 10 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru