Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 8:31 pm
Jižní tábor
Odstoupila o krok, neměla v úmyslu ani omylem zaútočit, nehodlala ani způsobit něco, čemu by se ani Vallory nemohla rovnat, boji. Cítila z vlčice celkem dost respektu na to, aby ji v té hlavě došlo, o co se tu jedná. Toto nebyla leda jaká skupina, či rodina vlků, právě vstoupila na teritorium jedné ze smeček. Těžko říct, kolik jich tu ještě, myslím těch vlků. Když si to tak uvědomila, tak do nozder ji udeřilo nemálo takových, někteří starší, jiní mladší. Zvedla lehce ouška vzhůru, snad aby je odčlenila od srsti ve své zvědavosti nad tím, co by ji bíla vlčice Hilary, řekla. ,,Elloris?" S tímto názvem ve slovníku asi nepočítala, teda, natož aby si vedla slovník za pacičku. Nebylo ji to potřeba. Rozuměla ji, jakž takž. ,,Vallory, těší mě, Hilary.'' K titulu nebyla ani zmínka.  ,,Povězte mi více o této Elloris." Snad se nechce lebkobijec Vallory přidat? Možná i ano, usadit se na nějakou chvíli chtěla než se ji opět zachce odejít. Křídla nejsou vyrobena z mýdla, a proto svými letkami musela plachtit dále. Pro změnu možná i více na jih. To ještě uvidí. Posadila se před Hilary a uvelebila se, neplánujíc skočit ji po krku, jen si popovídat na dobu neurčitou. Uvidíme, pomyslela si a nespustila z ni oči, zajímalo ji to.., to všechno.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 9:00 pm
Severní tábor -> Aralský les
Cukla hlavou, když dostala po dlouhé době signál, že někdo překročil hranice elloriské. “O to se někdo postará, já chci teď spát,” mávla nad tím packou. “Ále...pouze roky tréninku. Určitě něco takového budeš taky umět. Jakou máš magii?” Zeptala se a nahnula zvědavě hlavou. Tyhle dvě bytůstky si oblíbila natolik, jakoby byly v její obrovské rodině. Lehla si vedle Tess a než si položila hlavu na tlapky, tak ji ještě odpověděla. “Tady v táboře, neboj se tolik o sestřičku,”  zamumlala a už se propadla do říše snů. 
Za chvilku ji znovu informovala náušnice hraničáře o novém vetřelci a ona jen tiše a nespokojeně zabručela. “No, dobře, práce volá. Vyspím se pak,” pomyslela si a otočila se k Tess. “Sladké sny,” zašeptala a pak se vytratila jako stín. Rychle se rozběhla do Aralského lesa, aby našla vetřelce na území. Ucítila jeho pach, ale on nemohl díky jejímu plášti. “Hlavně vlci,” ušklíbla se a přišla blíže. “Nacházíte se na území smečky Elloris,” pokračovala trochu otráveně a chladně kvůli nedostatku spánku. Jeho myšlenku si přečetla, ale nijak na ni nereagovala.
Hizhori
Hizhori
Počet příspěvků : 67
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hizhoriiii
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 9:08 pm
Aralský les
No, ku podivu, to netrvalo dlouho a už to hrobové ticho v lese probodl něčí jedovatý hlas. Hizhoriho toxické myšlenky schoval do jednoho z "šuplíčků" v jeho mysli a naopak se rozhodl soustředit na onoho "člena smečky". Otočil se směrem za zdrojem hlasu a střihl ušima. ,,Um...omlouvám se? Nevěděl jsem to. Vážně se omlouvám..." zamumlal se sklopeným zrakem, lebka na jeho hlavě popojela trošku dopředu, takže si jí musel tlapou upravit tak, aby mu úplně nespadla. ,,Jinak nemusíš mi vykat...ehhhh...člene smečky?" uchechtl se a narovnal svůj postoj, aby působil jako silný vlk, který on rozhodně není.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 10:29 pm
Severný tábor --> Cesta k Zrkadlovému jazeru, zastávka u Aralského lesa
Sledujem Dina, no potom som si ticho povzdychol. Musíš odpočívať, hlavne sa vyspať... pomyslím si, bolo mi jasné, že mi tú myšlienku začuje. Tak ja pôjdem strýčku, opäť si pomyslím, no tento krát to zariadim tak, aby ju začul. Ešte než som sa stihol otočiť, sa mi na chrbte vyčarovali kúzlom krídla, vďaka ktorým som vzlietol a už upaloval v proti smere vetru späť za mojou rodinkou. "Som rád, že mi sluch ešte slúži Feve, ako sa im darí?" opýtam sa svojho patróna, ktorý ostal u jazera - ako dohľad. "Nah, do teraz bolo ticho. Tie štence opäť sú pri živote.." odfrkne Fevris, pritom sa počas letu pousmejem. "Nechcem ťa vidieť s vlastnými dráčaty.." zasmejem sa, než ucítim pach dákeho cudzinca. Vzlietnem nižšie, no obavi ma prešli, keď som spatril Hexy. Neter jedna. Dúfam, že sa stala Elloriskou Deltou, zaslúži si to.. poviem si, než sa opäť ozve Fevris: "Ty si ako jediný z Ishimury asi dostal svoj starý post, ne?" Spýta sa tichým, posmešným tónom, než nakloním svoje telo a preletím po nad hlavou Hexy a toho cudzieho vlka (Hizhoriho). Po otočke pristanem pár metrov od nich a spokojne strihem ušami ako to robia malé vĺčatá pred tým než skočia po dákej hračke. "Zdravím," poviem smerom k tomu cudzincovi, pritom môj pohľad padne na slepú vĺčku: "Spomenul som si a mám jednu súrnu otázku.." poviem smerom k svojej neteri, pritom spravím pár krokov v pred a kúzelné krídla som stiahol k bokom.
//yeh, som otravné stvorenie a strčil som sa vám tam ^^" xP
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 10:35 pm
-> okolie lesa KS
Po tom, čo si dal ranu sa uškrniem, pritom som nahodila výraz - ja ti to vravela. Zelené pako, naozaj. Heh, ale je to zvláštne ako sa tu zjavili tie korene.. Prejdem.. dosť blízko k Dixovi aby som mohla podotknúť, pritom očuchám tie korene, o ktoré sa potkol. "Čo tu robí, takto vytiahnutý.. hmm, nedal si ho sem ty?" opýtam s nadvihnutým obočím. Možno som trepla blbosť, možno nie, ale kto vie. Hovorí, že nepozná svoju mágiu, tak typujem.. podľa jeho zelenkastej srsti, tak by vládnul prírode, nie? 
"Jop, si.." prikývnem hlavou nad jeho otázkou, pritom do neho štuchnem čumákom a rozutekám sa. "Poď si ma chytiť.." vyšteknem, no to už som prešla do behu a upalovala som k okraju lesu Kirigakurských sŕn.
Bastien Criest
Bastien Criest
Počet příspěvků : 33
Datum registrace : 27. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 10:41 pm
Cavalier
smer Misty Meadow
Z myšlienok ma vytrhne Akira. Plán o požiadanie vyššieho postu hodím stranou. Neviem, ale stále keď som s ňou dokážem dať všetko bokom. Už či šlo o strach že opäť o ňu prídem, alebo čokoľvek iné, chcel som sa jej venovať, naplno. Tu, a teraz.. Vlastne navždy. Dal som sa do kroku a myknutim hlavy ju požiadam aby ma nasledovala. "Ak sa smiem spýtať, ako si trávila čas od nášho posledného stretnutia?" mierne vybočim hlavu a hodím na ňu to spýtave a zvedavé očko. Možno sa mala lepšie ako ja, nehovorím že bolo zle, ale žiť v takom to pocite "zrady" nebolo najpríjemnejšie.
Dix de Mal
Dix de Mal
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 10:46 pm
---> Okolí LKS
"Hmm, nevim, možná, můj táta ovládá přírodu!" řekl jsem s udivením. Že bych oběvil magii?! nebyl jsem si ale jistý. Zamračil jsem se a začal se na kořen koukat. Běěěěž pryč! . . . PRYČ! skusil jsen na něj, ale nic se nestalo. "Tak to asi neni ode mě..." vzdechl jsem si. Pak jsem ale začal radostě vrtět ocasem, když začala Mitril utíkat pryč. "Ty chceš, abych se tu zmrzačil, co?" pronesl jsem humorně a vyběhl za ní. Zazubil jsem se a rozběhl jsem se co nejrychleji jsem mohl. Byl jsem poměrně blízsko a tak jsem po vlčce chtěl vyskočit, ale ona mezitím dosáhla svojí nejvižši rychlsti, a tak jsem jen tvrdě předníma tlapama dopadl na zem. Trochu jsem zaklopýtl, ale nespadl.
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 10:54 pm
Jižní tábor 
Trpělivě čekal, až se Asuka probudí. Máchnul ocasem a všiml si, že se k té bílé vlčici přidal nějaký pes, ale dál si jich nevšímal. Po pár minutách i Asu rozlepila oči a začala si ho všímat. “Dobré ráno,” pověděl zdvořile a pousmál se. Tiše sledoval, jak jeho vychovatelka nebo snad už kamarádka probouzí svého otce. “Už bych zase rád viděl své rodiče a Ahri. Už se mi po nich stýská,” povzdechl si, ale věděl, že napřed se musí toho ještě dost naučit. “Samozřejmě,” zazubil se a švihnul ocasem. Na lov se opravdu těšil, protože se rád učil nové věci. Na její další slova kývnul a vyčkával na jeho probuzení. “Brzy budu plnit zkoušku do smečky a chci být na ni připraven. A také chci být prospěšný smečce,” mluvil klidně, ale pořád se lehce usmíval. “Jaká, myslíš, že by byla profese vhodná pro mě?” Zeptal se a sám se nad tím zamyslel. 
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 11:16 pm
→ Misty Meadow
Opět jsem poslušně následovala Cavaliera. Po jeho otázce bylo chvíli ticho. Pokládala jsem tlapku za tlapkou a přemýšlela tiše o své odpovědi, přičemž jsem se snažila udržet slzy, které měly tu tendenci drát se do očí. Byla jsem zkrátka křehká duše a jakákoliv emotivní záležitost mi těžce ležela na srdci. Nakonec jsem vzhlédla ke Cavalierovi se sklopenýma ušima a skleněným výrazem v očích. "Pokud to chceš vědět, tak vlastně stejně, jako předtím, než jsem tě poznala..." , špitla jsem a na mé tváři bylo vidět velké zklamání z mého vlastního života. "Ztracená ve stínech, v bolesti, sama...".  Ten pocit provinění mě pálil až do morků kostí, ale přesto jsem věděla, že jsem nikdy nic takového udělat nechtěla. Možná jsem si začala myslet, že mi snad Cavalier už nemůže nijak odpustit. Že světlo mého života tady teď prostě zhasne, a já se navrátím zpět na dno.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Jul 17, 2018 11:29 pm
smer Misty Meadow
Mlčky som si ju vypočul. Tak pre samotu a bolesť si sa rozhodla tak ako si sa rozhodla? nerozčuľoval som sa. Vedel som, že Akira je tak krehká a zblkla, že to možno vôbec tak nemyslela. Možno za to môžem ja, za tu blbú otázku. A bolo to tak, vyhrutil som sa po nej ako po udenom. Nevedel som, čo jej na to odpovedať, preto som potichu kráčal ďalej..
Misty Meadow
Došli sme do lesa zvaného aj Misty Meadow. Tiež som tu rád trávil čas a atmosféra tu bola príjemná. Posadim sa na vyššie položený kameň, takto som mal lepší výhľad na okolie. Pomaly si ľahnem, tak, že predne laby mi visia dolu. "Si tu po prvý krát?" pozriem na Akiru.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 12:09 am
AKIRA
Misty Meadow
Najednou mi srdce začalo tlouct rychleji a já se cítila čím dál špatněji. Takže vina je prostě na mě, není z toho cesty zpět. V Cavalierově přítomnosti jsem se najednou cítila jaksi odvrženě. Možná co jsem udělala já, mi teď pomyslně vracel. Ale vlastně jsem to i dokázala pochopit, nemohla jsem mu to vyčítat za zlé.  Cítila jsem se hrozně, o to víc, když jsem tušila, že to už nemohu nijak napravit. Byla jsem tu já, ta špatná, shrabávala jsem provinile vše, co jsem udělala špatně. Jak by vůbec mohl mít někdo rád takové špatné stvoření? Možná že proto zůstávám stále spadená na dně, pro to vše , možná že tam opravdu patřím a neměla jsem se nikdy pokoušet vylézt ven...
Mé pocity se pomalu ale jistě hroutily k zemi. Navzdory tomu jsem však stále kráčela za Cavalierem. A zanedlouho jsme již byli na místě. Sledovala jsem, jak si Cavalier lehl na vyvýšený kámen. Vyšplhala jsem se za ním, avšak posadila jsem se v dostatečné vzdálenosti od něj, jak se na takovou špatnost jako jsem já, co druhému ublížila, sluší. "Ano" , odpověděla jsem krátce na jeho otázku. Přikrčila jsem se submisivně a provinile, křídla a ocas stáhla pevně k tělu. Uši stále sklopené a teď už jsem se ani neodvažovala pohlédnout Cavalierovi do očí. Zachvěla jsem se,  když kolem mě prosvištěl chladný ranní vánek. "Nejspíš to ani nevíš, ale já... " , promluvila jsem rozklepaným hlasem k němu. "Nikdy jsem nechtěla, aby se něco takového stalo. Ani nevím proč se to stalo ani proč jsem to udělala..." , odvrátila jsem pohled, abych nemusela slzet přímo na něj. "Já prostě... nechtěla..." , snažila jsem se marně přesvědčit, nebo jen ospravedlnit. "Ale vím, že jsem tu já špatně, že jsem ti ublížila. Tak ti ani nebudu mít za zlé, když mě odvrhneš stejně, jako to udělala já tobě..." , promluvila jsem tiše. Z mých úst se náhle linulo možná příliš slov na mé poměry, ale to opravdu bylo to poslední podstatné, co by mě zajímalo.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 10:49 am
Jižní tábor 
Byla ráda, když už měla kolem sebe zpět svůj osobní prostor. Pokývla hlavou a vlídně se na psa před sebou pousmála. Pořád zaujímala hrdý a trochu dominantní postoj, který náležel jejímu postavení, ale vypadala uvolněně. Hodně si odpočinula a teď byla připravená plnit své povinnosti. “Také mě těší, Vallory,” odvětila zdvořile a než začala mluvit o Elloris, tak ji čítala každou myšlenku. Nechtěla, aby všechno řekla Zeissákovi, který to pak řekne Naiome. Pach mohla zakrýt, ale tohle byla pouze tulačka. “Elloris vznikla nedávno, spojením smeček Stříbrného Fénixe a Kirigakure, aby mohla čelit narůstající síle vyhnanců ze Zeiss. Oni porazili smečku Ishimuru a přivlastnili si její území. Zvětšili se oni, tak my museli taky, aby naši vlci a vlčata byli ve větším bezpečí,” dokončila stručný příběh a pohlédla Vall do očí. Možná měla nějaké otázky a ona by ji mohla odpovědět.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 11:13 am
Misty Meadow
Pozoroval som ju, ako sa blíži ku mne. V krku sa mi vytvorila hrča, vďaka ktorej som pomaly nevedel ani prehltať. Telom mi prebehli zimomriavky, a ustúpili v momente, keď sa Akira usadila. Netrvalo dlho a Akira prehovorila. Stále som hľadel dopredu a počúval ju. Nečakal som, naozaj nie, že sa takto rozkeca a ja sa dočkám vysvetlenia. Pri poslednej vete sa zasmejem. "Ach Akira" vstanem a s úsmevom si prisadnem ku nej. Tak blízko, aby som mohol cítiť teplo jej tela, tak blízko, aby som počul každučky jej nádych, tak blízko, aby som mohol vidieť opäť jej ľadové oči. Úsmev z tvári mi zmizne a nahradí ho kamenná tvar. "Oheň a ľad, pamätáš?" zahľadim sa jej do očí. "Prosím ťa, ani nežartuj, ak by som ťa chcel odvrhnuť, nie si tu a teraz so mnou.." poviem potichu.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 11:14 am
Aralský les
Došla blíže a zastavila se metr od vlka. “V pořádku,” kývla, když se začal omlouvat. Každý přeci jednou přišel na cizí území a bylo jen na něm zda odejde nebo se přidá. Její povinnost však byla, aby se vetřelci nepohybovali po území. Byla hrdá hraničářka a tak i přes nedostatku spánku chtěla plnit své povinnosti. Vždyť to byl její sen už od vlčete, takže vyspat se může pak. “Mé jméno je Hexy de Mal a tvoje?” Zeptala se a její hlas už nebyl otrávený ani trošku, ale chladný. Nechtěla, aby ji nazýval “členem smečky”, když měla jméno s hrdým rodem, který zdůraznila, když se představovala. “Kayi, ráda tě zase vidím,” usmála se a její hlas se opět změnil, už nebyl tolik chladný. “Ano, strýčka?” vyzvala ho k jeho naléhavé (to jsem si musela přeložit :DD) otázce a zvědavě na ni čekala. 
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 11:39 am
--> smer Obsidianove jazero, skrz Kamenné pláne
Spokojne som utekala a z dákeho dôvodu, som sa po posledných udalostiach cítila šťastná. Už ma toľko netrápila pád rodnej svorky, ani strata súrodencov. S Dixom som sa, zdákeho dôvodu cítila šťastnejšia, samozrejme ešte som (určite je :d) ešte tak povediac blbá a nechápem ešte medzi vlčím vzťahom. Občas som sa obzrela, či mi Dix stačí, ale zdá sa, že som ho za sebou zanechala. Vzhľadom na moju váhu - nie, že by som bola tlustá - som čakala, že mi bude tak, tak stačiť. Preto som spomalila. "Prečo by som ťa chcela zmrzačiť? Zelenáči?" s úškrnom vyšteknem, pritom obyjdem posledný strom až sa ocitnem na pláni - kde už nebolo toľko hmly.
"Takže, tvoj taťka ovláda prírodu? Môj, má iba ten kúzelný meč, ktorý začne horieť," zamyslene poviem. Že by mamča ovládala kov? Ale zrejme asi nie, možno žiadnu mágiu nemá, kto vie. Asi by som sa mala na to jej opýtať.. pomyslím si, pritom ďalej utekám poklusom. "Určite sa ti časom objaví Dixi. A keď je reč o tom, čo mu by si chcel vládnuť?" nadhodím otázku a cesta skrz plán sa pomaly zmenšovala, až som v diale uvidela jazero. Samozrejme, mierila som smerom k nemu.
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 1:32 pm
Jižní tábor
Na tváři ji hrála stejná emoce, nijak zaujata či naopak ohromena, ani jedno ji nevystihlo to, co cítila uvnitř. Zájem, co se střídal se zvědavostí ji učinil a utvrdil k tomu, aby možná opravdu své čelisti zabořila k něčemu dobrému než jen ke kvílejícímu zajíci nebo cukajícímu bažantovi. Bedra ji v této době jakž takž sloužila a nezvolila si cestu obcházet okolo a přihlížet. Pro tentokrát ji to ani nenapadlo. Možná.., možná tady by to bylo nejlepší. Zůstat, ano, i to ji napadlo. ,,Ráda bych se přidala do vaší smečky Elloris," potvrdila svou myšlenku a zašklebila se, snad i v lehkém a nepatrném úsměvu, co ji visel od ucha k uchu. ,,Sice se zima blíží a hladové žaludky se jen tak nenaplní," zamumlala si pod čumák, "jenže i přesto bych chtěla položit život do něčeho, v čem vidím naději žít - ve vaší smečce, Hilary." Pohled ji spočinul do těch křišťálově modrých očí s prosbou, co nebyla vyslovena, snad-li místo, které Vallory tak dlouho hledala a mohla jej nazývat ,,domov.'' Ach, i to slovo ji bylo nějakou dobu cizí, zaprášené a nijak nedotčené. Ale zde by mohl být dobrý začátek k tomu, jak si jej získat zpět. Pod střechou úkrytu a v klidech mrazu hnít uprostřed něčeho, na co již zapomněla. Na domov.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 2:31 pm
Misty Meadow
Plaše otočím svá očka na Cavaliera, když promluvil a následně přišel ke mě. Opět tak blízko, kdy ledová stěna přede mnou tála pod plameny jeho očí a teplem jeho těla.  Strach a pocit špatnosti mě stále pálili uvnitř, jako dým po sfouknutí ohně. Oheň a led... Znělo mi v mysli ještě dlouho poté, co Cavalier tato slova vyslovil. Odvážila jsem se podívat do jeho očí, když jsem cítila jeho pohled visící na těch mých. Ale přehrávaly se mi před očima obrazy z tehdejších dnů. Nevěděla jsem opět, co se se mnou děje, všechny mé pocity se ve mě doslova hroutily. Cavalierova další slova mi zazní v uších. Možná jsem chápala, ale přesto... Pohlédla jsem na něj s utrápeným pohledem a slzami v očích. Otevřela jsem s chvěním svou tlamičku k dalším slovům. "Odpustíš..?" Optala jsem se při vzpomínce na ten moment, kdy z jeho úst vyšla slova zdánlivého odpuštění, která nejspíš tak nebyla ani opravdu cítěna. Možná to vypadalo, že bych se snad odpuštění dožadovala, ale tak to nebylo. Já chtěla jen pustit řetězy z mého srdce, jež mě tížily a svazovaly. Přemýšela jsem stále nad tím, proč jsem nezůstala někde v zatracení, abych již nezatěžovala tento svět svou špatnou existencí. Pak jsem si však uvědomila, proč jsem se vůbec vracela. Proč... za čím... za kým... Že bych ho snad opravdu milovala?
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 4:30 pm
Jižní tábor 
Překvapila ji slova feny, ale zároveň i potěšila, protože tak se stávala smečka silnější. Teď na ni vyklopila, že stojí proti nim smečka vyhnanců a ona stejně chtěla patřit k nim, ikdyž to tady není takový ráj na zemi. Avšak vypořádali se s lidmi, tak se vypořádají i se Zeissem. Hleděla do jejích očí a v nich i v jejích myšlenkách, které četla pouze pro bezpečnost smečky, cítila opravdovost jejích slov. “Jsem potěšena, že si se rozhodla pro život v Elloris. Pověz mi tedy, čím by si mohla být smečce prospěšná?” Zeptala se jí zvědavě, protože to byla první část zkoušky. Poté ji z toho vyzkouší a rozhodne, zda bude hodna postu Kappy, což bylo velmi pravděpodobné. Neviděla tady snad nikoho, kdo by nedokázal získat Kappu. Na Omeze skončili většinou jen ti, co porušili zákon smečky. 
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 4:52 pm
Jižní tábor
Na jazyku ji visela jen a pouze upřímnost, nic jiného se zde nenašlo, mohlo to být cokoliv, od toho, jak ji bylo s velkým h končícím na ovno, ale i tak ji přišlo rozumnější říct to, co bylo podstatnější. Myšlenka o tom, že by se usadila a nehnula ani brvou. Teda, to o tom lenivění přeskočíme, to by snad čekala k tehdejšímu mrazu. Zatím se však schylovalo jenom k dobré vůli být jedním z nich, jedním z vlků. I když ani jako jeden nevypadala, nevydávala stejnou hrůzu, stejné čelisti, ale bořila se ve stejné kaši jako oni. Vše je přivedlo jednou ke konci, do rohu, zahnáni a litováni tím, že se nespojili. Stejnou chybu již nehodlala udělat. Ne po tom, co se ji stalo před tolika lety. Dobře, ne zase tak daleko. Vallory ještě byla dosti mladá. Jenom duší se cítila staře. Jenže to se vyžehlí, teď už to půjde. Zvedla svou zadní levou tlapu a podrbala se pod uchem, nemálo krát ji trápilo pár blech.  ,,V lovu již vynikám pár let. Nedělá mi problém lovit dvakrát za den, stojím si za tím, co chci. To, co chci, je vítězství. Ať už má býti poctivé či nikoliv. Jo a jistě se nakrmit, jenže to je již od věci," uchechtla se, možná byla i příliš upřímná při posledních slovech. Oblízla si tlamu, až se ji pysk zlehka zvedl vzhůru v úsměvu, polevila tuto kamenitou masku, snad aby nadlehčila situaci ve svém zdlouhavém pátrání po slovech, které ji vylétla z jazyku až svižným švihem.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 8:48 pm
Misty Meadow
Odpustiť? Nemám čo, to ja som urobil chybu. Napriek tomu som sa stále tváril ako namosureny id*ot, ktorý si ju nechcel pripustiť k telu. Hľadím na ňu bez slov, len chvíľu.. "Vieš že si ma vždycky fascinovala?" začnem. "Od samého začiatku.. Hneď ako som ťa prvý krát uvidel som vedel.. Som vedel že.." zakoktam sa. "Ťa milujem.." vstanem a od sadnem si kúsok ďalej. Hľadím do zeme a snažím sa nájsť ďalšie slová. Také, ktoré by mi ju opäť nevzali. "Uff.. Nikdy som nevedel čo je to zamilovať sa, vlastne nikdy som nemal to šťastie.. Až.. Až kým si neprišla do môjho schatraleho života ty. Zamiloval som si ten tvoj ľadový pohľad ktorý možno niekoho desí, do tvojej tajomnej osobnosti ktorú sa snažím odhaliť ale márne " dokončím. Nechcel som sa ani obrátiť, pretože som mal tušaka že už tam nebude. Že ju jednoducho opäť vydesim.
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 24 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru