Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Jul 18, 2018 10:06 pm
Misty Meadow
Seděla jsem stále bez mrknutí oka a s každým dalším slovem jsem jen se strachem vyčkávala na to, co se bude dít dál. Protože jsem nechtěla už nic ztratit. Když Cavalier promluvil. Pohlédla jsem opět na něj a tentokrát už nespouštěla svá ledová očka z těch jeho. Fascinovala? Já? Na mě přeci není nic fascinujícího. "Ale to ty jsi mě fascinoval, od samého začátku též" , špitla jsem upřímně, přesto nechtěla příliš narušovat jeho řeč. Až při dalších slovech... jakoby se vše ve mě zastavilo. Srdce mi poskočilo a já možná na chvíli přestala dýchat. Beze slova jsem Cavaliera nechala mluvit. Až mi to vyhnalo opět slzy do očí. Netušila jsem, že by někdo někdy mohl ke mě chovat takové pocity. A pro mě to bylo něco zvláštního. A to všechno, co se právě stalo, dokázalo všechny mé myšlenky unést na vlnách pryč. Pryč, až už jsem necítila na duši snad žádnou tíhu. Tak náhle. Stáhla jsem však ouška, když poodešel kousek dál. Ne, nechtěla jsem se již od něj vzdalovat. Přikrčeně jsem popošla blíž k němu zpět, stále však ne do takové blízkosti. Snad aby mohl vědět, že se již nechystám utéct. "Cavaliere..." , zašeptala jsem do podzimního vánku s dost možná dojatými slzami v očích. "Nikdy jsem ani nepomýšlela, že by taková slova mohl někdo věnovat mě. A nejen slova, ale city. Možná to celé stále ještě nedokážu pochopit, ale..." , s novým nádechem jsem se na chvíli odmlčela. "Možná nevíš, ale mé srdce bylo roztříštěné a střepy, které mi každým nádechem vrážely bolest. Ale proč jsem se vracela... možná jsem si to uvědomila, možná jsem něco pocítila, a něco mi začalo chybět. Ne něco, ale někdo. Ty! Chtěla jsem vrátit zpět a už nikdy neopustit. Protože to tvé světlo prozářilo právě můj život. To jen plameny tvých očí mě dokáží hřát v hloubi duše.." , ani jsem nepřemýšlela nad tím, jak je možné, že z mých úst vychází náhle tolik slov. Popošla jsem ještě blíž, sic nejistě, ale chtěla jsem aby Cavalier věděl, že tu stále jsem. "Protože jsem pocítila, že můj život po tvém boku by měl nějaký smysl... protože..." , na chvíli jsem se odmlčela a nechala pár slz stéct po mých lících. "...jsem pocítila tu lásku, kterou je mé srdce odevzdané tobě.."
Hizhori
Hizhori
Počet příspěvků : 67
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hizhoriiii
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 7:32 am
Aralský les
Lehce se pousmál, když se mu vlčice představila. Nečekal že se tak rychle dozví její jméno, a ani to nevypadlo že jí to trápí. Trochu se podivil nad tím, jsou to přeci vlci, ostražitá stvoření a né nějaká hromada chlupů co na tebe z dálky štěkne jeho/její jméno. Hizhori nad těmito myšlenkovými pochody zavrtěl hlavou. ,,Jsem...jsem Ryukenchi. Těší mě." představil se vlčici pod jménem svého otce. Proč by měl téhle....vlčici říkat své jméno že? ,,Docela chladná....no, to se dá čekat..." pomyslil si a pohodil ocasem.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 9:05 am
Severní Tábor
Když Akia na čumáku pošimrali paprsky podzimního slunce, nějak se mu nechtěli otvírat oči. Neuvědomoval si, že by usnul, ale teď se mu vstávat nechtělo. Když však po chvíli se mu ozval v hlavě známý hlas jeho matky Destiny, tiše si povzdychl. Otevřel své modré oči a ospale se rozhlédl po Táboře. Když spatřil flekatou Betu, tak se postavil na nohy a ještě se protáhl. Nakonec se k ní pomalým krokem vydal. "Ahoj, mami." Kývl k ní z mírným úsměvem, ale vzpomněl si, že ji chtěl něco říct, proto se zamračil. "Máš teď čas? Nechceš se projít mimo další uši?" Zeptal se a netrpělivě švihl ocasem.
Dix de Mal
Dix de Mal
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 10:18 am
Skrz kamenné pláně - Obsidiánové jezero
Dál jsem klusal za Mitril a snažil se nedávat najevo že už jsem docela unavený, jelikož moje výdrž nebyla nejlepší. "No pokud mě budeš takhle 'nutit' běhat za chvíli se zabiju!" řekl jsem trochu sípavě a zasmál se. Při zmínce meče jsem na chvilku zpomalil s otevřenou tlamou. "Jenom? Vždyť to je hustý!" vyštěkl jsem a rychle zase přidal na tempu abych Mitril stačil. "To doufám..." zamrmral jsem o svojí magii a pak chvíli přemýšlel nad otázkou kterou mi černá vlčka položila. "Noo..." začal jsem předčasně, jen abych narušil ticho. "Asi přírodu, jako táta, teda rostliny. Rostliny jsou totiž silný A krásný zároveň!" řekl jsem s úsměvem a přidal na kroku co to šlo když Mitril zamířila k jezeru.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 10:25 am
Aralský les
Po reakcii mojej netere iba pokývnem hlavou a rovnako tak som čakal dáku odozvu od toho neznámeho vlka. Však nič, keby že som vlk typu Zeiss, tak by už ležal pod mojími tlapami, no našťastie - ako pre nás tak aj pre neho, sme boli na tej ´lepšej´ strane. "Kay Mayen, Beta Elloris," poviem tomu vlkovi, ktorý sa predstavil ako Ryukenchi. Tušil som, že nevraví dáko celú pravdu, ale zrejme bol celý nervózny z našej prítomnosti, vycítil som to s tlkotu jeho srdca, ktorý neparne otriasal zemou - som to samozrejme zaznamenal, určite musela aj Hexy. Jej výhoda nad tým, že je slepá z nej robí môjho najlepšieho žiaka v ovládaní zemnej mágie. 
"Chcel by som vedieť, teraz nie ako Beta ale normálne, ako váš strýc.. kde je tvoj brat," prehovorím, pritom mrsknem chvostom. "Nevšimol som si ho ani v Júžnom ani v Severnom tábore, celkovo necítim zde jeho prítomnosť," zamrmlem.
//čo si si musela preložiť? XD Neter? alebo? XDD
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 10:34 am
Obsidianové jazero
S vedomím, že mierne mučím Dixa som pokojne pridala na rýchlosti, než som konečne dobehla k brehu miestneho jazera. Zastavím sa tesne u vody a napijem sa. Tak osviežujúce, pomyslím si, pritom vyčkám na Dixa a zároveň rozmýšľam, čo mu odpovedať. "Všetko je husté, ale čo keď by došiel o ten meč? Čo by potom robil," zamumlem, pritom hrabnem do zeme. "Vyčaroval by si mi potom nejakú kytku?" opýtam sa, pritom nahodím na neho ten nevinní kukuč, ktorý som obohatila zubatým úsmevom. "Rozmýšlala som, že keď dokončím výcvik Hraničiarky, vydám sa na rok za hranice.. prebádať končiny z ktorých pochádza otec a priučiť sa niečomu viacej, Dixi.." poviem, keď nakoniec otočím hlavu na hladinu jazera, ktorý odrážal oranžovú oblohu. Začínalo vychádzať slnko do nového dňa-
Toshio
Toshio
Počet příspěvků : 118
Datum registrace : 22. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 10:40 am
Severný tábor
Tenebris, to meno mi nič nevraví, pomyslím si potichu, pritom sa vrelo usmejem na Asha. Zmienka o zranení o jeho rohy... ach, teraz som si všimol. Zložil som packu z jeho hlavy, pritom som si prezrel jeho rohy. "Zmenil si sa brácho.. máš rožky jeah. Vyzeráš ako dáky démon," poviem, pritom si ho obzriem. "Kebyže sa dá vrátiť čas, tak ho vrátim.." zamyslene poviem. Musel som vyrásť veľmi skoro, hlavne po tej mentálnej stránke, alebo ako by som to mal charakterizovať - aby som vôbec mohol prežiť v okolitom svete. "Tak, čo máš v pláne robiť?" opýtam sa nakoniec.
Dix de Mal
Dix de Mal
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 10:41 am
Obsidianové jezero
Když Mitril přidala na rychlosti jen jsem si tragicky vzedchl a bežel dál tak jak jsem běžel, jelikož rychleji bych to nezvládl. Jakmile jsem už byl blízko jezera, žízeň mě popohnala a já přece jenom o něco zrychlil. A jak jsem zrychli málem jsem to neuprzdil a zahučel do jezera. Sklonil jsem hlavu k jezeru a napil se . "Hmm... To nevím." uznal jsem a narovnal se. Na její otazku jsem se usmál a rychle odpověděl. "No jasně! Tu nejhezčí! Ale stejně by nebyla hezči něž ty." poslední větu jsem lehce zamumlal a posadil se na zem. Na její poznámku o jití za hranice jsem nechápavě naklonil hlavu, ale pak hned rychle odpověděl. "No tak to pudu s tebou!" začal jsem radostně vrtět ocasem.
Ashmodeus
Ashmodeus
Počet příspěvků : 798
Datum registrace : 14. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Ashmodeus
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 10:48 am
Severní tábor
Vypadal jako démon? Vypadal spíše jen jako troska, která se probrala po dlouhé době spánku. Troska, která ještě před pár minutama neměla chuť bojovat. Troska, která se nedokázala ani postavit. "Musím s tebou souhlasit, všechno okolo mě je podobné démonovi. Třeba i má magie." Ale souhlasil s bratrem. Jak vlastně vypadal pravý démon, když on byl jen jemu podobný? Musel se ušklíbnout a zavrtět hlavou. "Věř, že i já jsem si přál vrátit čas. Zamumlal než se pak zaposlouchal do bratrovo mluvy. Zhluboka se nadechl, měl on vůbec nějaké plány na život? Jako anorektik mohl jen a jen být teď k neužitku, ale musel to zkusit. "Chtěl bych si jednou najít někoho k sobě, ale hlavním plánem teď asi je, že bych se chtěl přidat do téhle smečky." Přiznal se tiše. Byl to vůbec plán? Byla to spíše jen bláhová myšlenka.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 10:59 am
Obsidianové jazero
Uculím sa, keď rupne do vody, pritom si ľahnem k brehu a sledujem okolie. Bola jeseň, moje obľúbené ročné obdobie a vo vzduchu som cítila, ako sa všetko pomaly mení. No zarazila som sa, keď vyslovil tá jeho slova: "Peknejší, než som já?" opýtam sa. Kebyže sa to dá, teraz by som celá horela rudou farbou, pritom som si ofinu narovnala tak, aby mi zakrývala celú tvár. Čo to hovorí, ako to myslí? Pomyslím si a nervózne pacnem labou do vody, čím ho oprskám. A po jeho ponuke, že by šiel na ročnú túru za hranice so mnou, iba švihnem chvostom. "Áno? Ochraňoval by si ma pred nebezpečím sveta?" zazubím sa. Vyzeralo to kopicky, dlhá ofina prehodená cez celú tvár k tomu zubatý úsmev.
Dix de Mal
Dix de Mal
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 11:07 am
Obsidiánové jezero
Když jsem uviděl to že si vlčice nahrnula ofinu přes obličej, zatnul jsem zuby a znervózněl A sakra a skučel jsem si v duchu a čekal co se stane. Když mě pak ohodila vodou trochu jsem se uklidnil a zasmál. "No jasně že bych s tebou šel! A jestli se do té doby naučim chodit, tak tě i ochráním!" zaschechtal jsem se a podíval se na Mitril, která vypadala trochu jako nějaké strašidlo, s ofinou přes oči a zubatým úsměvem. "A kam by jsme vlastně šli? Kam nás tlapy zanesou?" zeptal jsem se jí a pomalu spokojené vrtěl ocasem.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 11:28 am
Obsidianové jazero
Cítim to malé, šteklenie motýľov v bruchu, tak tak. Vycerím zuby aby som ilúziu bubáka dosť dobre znázornila, než nakoniec som si labou svoju ofinku upravila. "Vieš, prečo ju nosím?" spýtam sa Dixa, chcela som mu povedať svoje tajomstvo o mojom oku, než povedal niečo na čom som sa musela proste zasmiať. "Chodiť to vieš, naučiť sa orientovať, zelenáči," vypláznem k nemu jazyk, pritom švihnem chvostom. "Ako som povedala, najprv na miesto kde sa narodil môj otec - potom, prebádať záhadné a mystické kúty tohto kontinentu, skoliť draka, prebádať hlboké oceány.. máme toho dosť na výber Dixi," zazubím sa, opäť.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 11:51 am
RITERU
Doupě
Pozoroval usínající Jessie a snažil se odolat nutkání lehnout si k ní blíže. Jeho vztah k ní byl trochu zvláštní, miloval ji více, než kdy miloval kohokoli jiného, zároveň věděl, že ona miluje jeho, i přesto však netušil, jak přesně by se k ní měl chovat. I z toho měl poté občas špatné pocity, protože mu nebylo příjemné, že si moc dobře uvědomil, že pravděpodobně dělá chyby. Velice krátce a tiše, téměř neslyšně, zakňučel. Nijak o tom nemluvil, doufal, že to jeho partnerka přeslechla, už tak neměl rád, když si o něj dělala starosti, neboť si byl vědom toho, že má v životě i mnoho důležitějších věcí na řešení, než jeho osobní drobné potíže se sebevědomím a dalšími podobnými věcmi. Najednou si ve tmě všiml, jak se vlčka začala hýbat. Naklonil hlavu ke straně, čekal, co se bude dít. Jakmile ovšem přišla k němu, více než příjemně jej to překvapilo. Na tváři se mu rozzářil úsměv. ,,Nezapomínám," ujistil ji. ,,A Ty nezapomínej na to, že já moc miluju tebe." Olíznutí jí oplatil a když pohodlně ulehla, položil si svoji hlavu na její krk. Doufal, že jí to nevadí, ale byl ochoten svoji pozici změnit, kdyby měla jakékoli výhrady. To už si ale všiml, že její břicho v pravidelných intervalech klesá a znovu se zdvihá, tudíž usoudil, že už musela usnout. Ještě aby ne, musela být doopravdy velmi vyčerpaná po všech těch událostech, které se odehrály. Ještě nějakou chvíli byl vzhůru a přemýšlel, nakonec se ovšem spánku odevzdal také.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 12:39 pm
Misty Meadow
"Páni" odvážim sa len na toto kratučke slovo. Vstanem a postavím sa oproti Akire. Opäť bolo vidno ten náš výškový rozdiel. Chvíľu som na ňu hľadel z hora, tak, akoby som ju mal vidieť naposledy. Chcel som si zapamätať každý jej detail. Opatrne k nej natiahnem hlavu, až sa dostanem k jej krku. Ňufák si zaryjem do jej srsti, a pocit, že by mala opäť ujsť na chvíľu vypustím z hlavy. Takto blízko som pri nej nebol ešte nikdy. Cítil som, ako sa mi ježia chlpy a v bruchu ma čosi zašteklilo. Hlavu som presúval od krku vyššie, tak som sa dostal blízko jej papuli. Nežne jej obliznem ňufák. "Hádam mi už nezmizneš" poviem potichu a zavriem oči.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 12:54 pm
Jižní tábor 
“Dobře, tak si ji vyzkouším z lovu. Co bych ji měla nechat ulovit? Králíka nebo rybu? Oboje moc jednoduché. Srny moc okoukané, tak snad kozorožce? Ne, tohle bude lepší,” přemýšlela nad úlohou pro chrta a nakonec na ni i samozřejmě přišla.  “Dobře, ulovíš kance v Modřínovém lese,” hlavou kývla směrem, kde se onen les nacházel. “Bez magie, teďka poctivě,” pokračovala pevným hlasem k feně a kývla, že může začít svoji zkoušku plnit. Její upřímnost se jí líbila, ikdyž ne vždycky bude na místě. “Pokud umí doopravdy tak dobře lovit, tak tady máme další Kappu se slibnou budoucností,” poznamenal Soka, její patron k téhle situaci. “Mohu jen s tebou souhlasit,” odpověděla mu klidným hlasem a pohledem zabrousila k tomu vlčkovi s duhovou čupřinkou a k té barevné (Asuka). “Brzy bude plnit zkoušku,” “Nebo odejde,” “Nebuď tak negativní,” odvětila mu a pousmála se.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 1:10 pm
Misty Meadow
Pozdvihla jsem hlavu ke Cavalierově tváři, když postavil se proti mě a pohlížel na mě shora. Sledovala jsem ho ještě poněkud nejistě, natahujíc se ke mě. Ale přesto jsem zůstala stát a nechala jen srdce tlouct. Pocítila jsem jeho studený čenich zabořený v mé srsti u krku a jeho teplý dech. A v tento moment již všechny mé špatné myšlenky a pocity odpluly na vlnách do ztracena. Hlavou se opatrně natáhnu vtříc jemu a poposednu ještě kousek blíž, jakobych se chtěla schovat někam do bezpečí. Svým čumákem jsem jemně projela od jeho lící až po krk, a pak pomalu zase zpět. Cítila jsem každý jeho nádech a výdech, pokaždé pociťujíc, jakoby to naplňovalo mé bytí. Až do chvíle, co se ke mě dostavilo něžné oblíznutí. Vykulila jsem svá očka a na chvíli přestala dýchat. Pak jsem jen spatřila jeho víčka pomalu klesajíc. "Nikdy, slibuji.." , špitla jsem tak tiše, aby to mohl slyšet jen on. Jedno malé oblíznutí jsem mu opětovala, přičemž se má očka též pomalu a klidně zavřela. A tiskla jsem se ještě blíž, hlavu natahujíc k jeho krku. Přitulila jsem se tak do jakéhosi jemného obětí. Nechala jsem stéct po mých lících poslední slzy a koutky svých úst stočila do nepatrného úsměvu.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 2:44 pm
Aralský les
“Mě téže,” “ikdyž by mě těšilo více, kdyby si mi řekl pravé jméno,” ušklíbla se, ale pak nasadila opět tu kamennou masku bez emocí. Samozřejmě cítila díky magii jeho tlukot srdce a ten o pravosti jména moc nenasvědčoval. “Ano chladná, protože mě tvůj příchod vyrušil ze spánku, který netrval ani pět minut. A to jsem celou noc a celý den nespala,” pomyslí si pro sebe svoji odpověď na jeho myšlenku. Pak se otočila na strýčka a vyslechla si jeho otázku. Odpověď znala, moc dobře. “Mého bratra najdeš v Zeiss. Byla jsem ještě v táboře, když on požádal o post Kappy temné Alfy. Nechápu, proč to udělal,” poslala mu myšlenku, kterou v mysli doprovodilo žalostné zakňučení. Na pohled však nevykazovala žádné pocity, protože už řadu let neukazovala cizím svoje slabosti.
// “súrnu” :DDD
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Jul 19, 2018 9:35 pm
Jižní Tábor - Aralsky les:
Když mi otec dlouho neodpovídal, povzdychla jsem si: ,, Zase ta spací nemoc. " Po myslím si smutně a obratim svou pozornost k Chrisovi: ,, Záleží co bys chtěl dělat ty. Alfa ti může říct, že tvůj talent vidí jinde. " Řekla jsem mu a prohlédla si ho: ,, Hmm. Na co by se tak hodil? " Zeptam se sama sebe v duchu, ale v této chvíli má tolik možností, že nevím na co by se hodil: ,, Až dorazime do Aralskeho lesa, vyzkousis si lov a uvidis, jestli by ses chtěl stát lovcem. " Řeknu mu a sklonim hlavu k otci: ,, Najdeš nás v Aralskem lese. " Za šeptám mu a naznacim Chrisovi, že jdeme. Po cestě přemýšlím, o čem bychom se bavili a pak mě to napadne: ,, Dlouho jsi nebyl s rodiči, co takhle je po lovu navštívit? " Navrhnu mu s úsměvem a dojdeme do lesa, kde se zastavíme: ,, Takže. " Nadechnu se a zopakuji mu základy: ,, Musíš najít stopu, potom určit jakým směrem ono zvíře šlo a potom se ho pokusit ulovit. " Řeknu a sednu si poblíž spadleho stromu: ,, Víc ti neporadim. Pokud chceš být lovcem, bude nejlepší se učit za pochodu. "  Řeknu mu s mírně vážnou tváří, ale pak se usmeju: ,, Až skoncis vrať se ke mě a řekni mi výsledek. Hodně štěstí. " Popreju mu a z povzdálí sleduji, jak si povede.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Jul 20, 2018 10:27 am
Aralský les
Chvíľu stojím na mieste a čítam Hexy myšlienky. Pri niektorej z nej som sa musel potichu, pre seba zasmiať, pretože boli v skutku komické. Bol som rád, že Hexy za tú dobu vyrástla a už teraz svoju mágiu ovládala na úrovni, ktorá by sa dala zrovnať s mojou (ego up! :d). "Tak, či povedal svoje pravé meno alebo nie - je to jedno. Dôležité však je, aby sme ho neoslovovali štýlom ´hej ty´. Druhá vec, že rozhodne nemá zlé zámery, takže Zeisským špehom nie je," skonštatujem, pritom nakoniec švihnem chvostom. Po tom však som dostal odpoveď od Hexy o jej bratovi, čo ma zarazilo. Ostal som stáť ako skamenený a prebodol som ju pohľadom. Nemal som žiadne slová, ktoré by som mohol v túto chvíľu povedať, no iba odbočím pohľadom k najbližšiemu stromu.
"No páni.." pomyslím si v Hexynej mysli. "Tak, to, že ste ho celú dobu nevideli bolo pre to, že som ho ako malého liečil v jaskyni zo smrteľných zranení.. čiže tak nejak poznám jeho zámery, ale toto.. dúfajme, že má niečo v pláne - robiť špeha alebo niečo tomu podobné, ináč.. ináč neviem, čo si o tom myslieť," pomyslím si opäť v jej mysli, pritom sa opäť na ňu pozriem, no v očiach mi nemohla vidieť ľútosť či zármutok - mohla v podstate vidieť nič. V poslednej dobe som zažil toľko zrád zo strany mojej svorky, takže ma už nič neprekvapovalo.
//naliehavú, dôležitú, neodkladnú :DD
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Jul 20, 2018 11:11 am
Jižní Tábor -> Aralský les
Smutně pohlédl na otce Asuky, který pořád spal a asi s nimi nepůjde. Přál si, aby ho poznal, ale co se dá dělat. “Já nevím, hraničářem asi ne, protože by mě nebavilo chodit po hranici, vychovatel asi taky ne, to jsou spíše vlčice, léčitel asi taky ne, v bylinkách se nevyznám. Tak uvidím, jestli lovcem, možná ano, možná ne,” přemýšlel nahlas zamýšleným tónem v hlase a máchla ocasem ze strany na stranu. “A co, když mi nepůjde lovit? Jakou profesy mám zastávat?” Ptal se sám sebe, ale teď nad tím nechtěl přemýšlet. Může být lovcem a pokud mu to nebude vyhovovat, tak možná existuje další jiná profese. Když mu Asuka pokynula, tak se vydal po jejím boku zpět do lesa, ve kterém to už moc dobře znal. Cestu si taky pamatoval, protože byl ještě mladý a jeho mysl toho moc nedržela. “To je dobrý nápad, zase rád uvidím rodinu,” zeširoka se upřímně usmál, protože se těšil na matku, otce, lištičku i bratry. Vyslechne si ještě od Asu základy lovu a pak kývne s vážnou tváři. Zvedl hlavu vzhůru a nasál okolní pachy. Hledal pach nějakého ušáka a brzy ho našel. Cítil asi dva a tak se rychlým klusem za jednim vydal. Tiše našlapoval a přikrčil se, když byl skoro u něj. Napadlo ho, že když půjde proti větru, tak ho ušák neucítí. Zpomalil a pár vteřin číhal na svoji kořist. Po pár vteřinách vyskočil ze své skrýše a tryskem se hnal za zajdou. Když byl u něj, tak na něj rychle skočil a povalil ho k zemi. Už se napřáhl, že tesáky mu instiktivně překousne tepnu, ale zarazil se. Pohlédl mu do očí, ve kterých se leskl strach. Čekal smrt, ale Chris nemohl. Vzpomněl si na kořist Bety Destiny a Gammy Akia, na skleněné oči té srny. Dokáže někoho zbavit života? Nevinnou duši oddělit od těla? Nechtěl vidět ty skleněné oči a aby za ně mohl on sám. Nechtěl vidět ten strach v zajícovým kukadlech, protože čekal, že přijde smrt, že ho zabije. Nakonec pustil vrtícího zajíce pod jeho tlapami a on rychle zmizel za prvním keřem. Chris překvapeně zamrkal a sklonil hlavou. Lovcem být nedokáže, nedokáže někoho usmrtit, zbavit života nějakou bytost. Sklonil hlavu a začal pomalu ťapat za Asukou. Byl zklamáním a při tom on ji nechtěl zklamat, nechtěl zklamat rodiče a ani nikoho jiného. Oči upíral do země a když byl u Asu, tak pohled nezvedl. “Promiň, ze mě lovec nebude. Nedokáži někoho zabít,” zašeptal a s pohledem do země čekal, co na to tahle vlčka řekne. Zklamal ji hodně?
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru