Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 11:55 am
Jižní Tábor
Nemusela jsem čekat ani dlouho a již jsem viděla přicházet Diega. Nemohla jsem si nevšimnout dvou chlupatých kuliček choulících se na jeho zádech. Nepatrně jsem směřila pohledem k nim. "Dobré ráno, Diego" , pozdravila jsem s lehkým úsměvem. "Nemohu si odpustit říct ti, že máš opravdu krásná vlčata" , neodolala jsem upřímnému úsměvu při pohledu na malé kuličky. Možná to byla má slabost, když jsem sama ještě nenastoupila na cestu matky. Nu ale k věci. Napřímila jsem se a pohlédla svýma zlatýma očima na Diega. "Jistě víš, co tě čeká za otázku..." , promluvila jsem vážným hlasem. "Pokud ne, tak mluv o tom co myslíš, že bych se tě tak ptala" , dodala jsem v mysli.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 12:36 pm
Jižní Tábor
Vypadalo to, že Jessie má konečně čas, proto toho hodlal okamžitě využít. Ale nemohl se neuculit, když mu pochválila vlčátka. ''Mockrát děkuji. Vážím si toho. Mimochodem, za chvíli dojde i Eveline s naší nejmladší.'' Pověděl z úsměvem. Vzal je nejen proto, že slíbil, že teď se o ně postará, ale také proto, že by je Alfa měla vidět. ''Co vím z doslechu, tak to je 'Jak se jmenuješ, tvůj bývalý post a čím by si smečce byl prospěšný'?'' Pozvedl obočí a zvážněl. ''Tak. Jméno víte. Jména naších přítomných vlčat jsou Isla, Zante a Charza..'' Začal. Přeci jen až oni se dostanou do smečky, budou to smečková vlčata. ''V Ishimure jsem zastával post Gammy, který jsem dostal za to, že když Demon založil požár a já u toho zachránil Kaye, který skončil v plamenech.. Těsně před pádem Ishimury přišel za mnou Reel s tím, že o mě a Eveline uvažuje jako o dalších Alfách..'' Dodal a nadechl se. Drakůmžel to se již, nestane.. Pomyslel si mezitím. ''A jsem schopný v magickém i přírodním léčitelství, tudíž bych byl smečce prospěšný jako jeden z předních léčitelů, jsem schopen naučit přírodnímu léčitelství všem kdo by o to měl zájem. Já se to zase naučil od svého otce Kaye.'' Dopověděl nakonec a pak na chvíli tedy zmlknul a čekal na její odpověď, či reakci. A že jsem zachránil i život Akia, Minora, Argdema- to už je asi vedlejší, ne? Hm..
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 1:42 pm
Jižní tábor (při okrajích)
Však spánek ji opustil celkem brzo, ani nezvládla postřehnout, kolik si z tohoto dne mohla vzít. Však večer bude na to více času, tentokrát však mohla využít ten zbytek na to, aby se plahočila táborem. Snad bez vážného cíle, i když teda, zvědavost by ji zavedla kamkoliv a kdekoliv. I do končin, kam by ani neuvážila o tom, aby vkročila dále. Rozlepila své víčka od sebe, přičemž poodhalila tmavé oči. Zbystřila při pohledu na více jak jedné tváře, nové a zatím cizí. Na obličeji ji však zřetelně spočíval ten stejný výraz nezaujatosti. Překulila se z boku na břicho a zkřivila tváři při krátkém zívnutí, než si oblízla čumák i s pyskem od suché krve, co ji teď zavadila při dotyku. Zvedla se ze země na tlapky, v srsti měla nalepeno nemálo listů a blátivých skvrn, co z chlupů stvořily všelijaké obrazce. Chvílemi se ošívala na místě, aby si zblízka prohlédla to, co se ji stalo, ale nakonec po chvíli to vzdala. Snad ani ta námaha Vallory za to nestála. Rozhodla se teda vykročit, přičemž kývla při každé příležitosti v blízkosti těch vlků na pozdrav, než ji teda už žádný nepřekážel v dohledu. Teda, krom vlčice Jack, která nečině stála v blízkosti tábora. Vallory se rozhodla přistoupit blíže. ,,Zdravím," promluvila a očima ji projela. ,,Kdo jsi?" Přišla otázka. Snad jenom i jméno stačilo ke známosti.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 1:51 pm
,, Eh, Ahoj" Probudila jsem z rozhovoru s Jack. Je nový člen. Super, můžu mít zase další kamarády. Kamarádů není nikdy dost.,, Jsem Jack Ian Snart, stačí Jack. A kdo jsi ty? " Řekla jsem přátelsky a usmála jsem se. Není nad přátelé a dobré vztahy a zábavu. Prohlídla jsem so fenku. Byl to srsnatý hrt, pokud se nepletu. Bylo mi jedni, že je pes, na tom nezáleží. Narodila jsem se ve smečce, kde bylo plno psů. To už je hodně dávno, ale  myslim, že jsme tam taky měli srstnatého chrta. Byl dosti starý a jmenoval se Az.
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 2:21 pm
Jižní tábor (při okrajích)
,,Vallory, těší mě," uráčila se představit. Ocas smetl listí za sebou při pouhém pohybu, hodilo lehkou zpátečku, nerada v takové blízkosti trávila příliš času. I když teď by si mohla začít zvykat, jelikož svým vrstevníkům by se hodila určitá důvěra. Ale to ještě by mohla trvat, nezvyk Vallory přivedl k nejistým záměrům a těch bylo několik, nestačily by se pro tento den ani vyjmenovat a jimi zanedbávat čas bylo k ničemu, tudíž jenom pohodila hlavou. Na tuto reakci se zavlnilo několik prstenců a protančilo na kožichu jednu krátkou otočku. ,,Pověz mi, Jack, kde najdu nejbližší vodní tok? Je mi jedno, jestli to je velká louže.., či vlastně jakákoliv," zase ta škodolibá upřímnost, u všech draků, té by se snad nikdy nezbavila ,,potřebuji jen smýt tu špínu." Byla by i hodná, kdyby Vallory tam rovnou zavedla. Jenže zase je tu otázka, jestli neměla již něco v plánu. I kdyby.., tak co by to mohlo být? Stejně se tu nic zajímavé nedělo, teda zatím..
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 2:29 pm
Jižní Tábor 
,, Moc ráda tě poznávám Vallory. No jasně, že je. Nedaleko odsud je krásná řeka. Myslím  že se jmenuje řeka Jasu. Když půjdeš se mnou, dovedu tě tam. " Řekla jsem nadšeně. Malá procházka mi akorát prospěje, plus se víc seznámím Vallory a ta se můžeš umít. Já se o takový věci nestaral, všechno co se mi navalilo na plšť, se zase po chvíli odvalilo, ale občas jsem si o kámen brousíla čepele.
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 2:44 pm
Jižní tábor (při okrajích)
Překvapilo ji, že se Jack nabídla sama. Ale tak, asi by se nedivila. Udělala by to samé, pokud by se bavila s nováčkem ve smečce. Přece jen docela se hodila výpomoc při každé možné příležitosti. Koutky pysku se zavěsily vzhůru při náznaku úsměvu, nerada to dělala, jelikož pokaždé to přišlo ostatním nepřirozené - myslím tento náznak pouhé odpovědi v laskavost. ,,Tak mě veď," prohlásila při ne moc velké zamyšlenosti nad tím, co by to mohlo mít za následek. Nepřišlo ji, že by vlčka při kroku odtud ji bodla kudlu do zad. Naučit se věřit, to bylo pro Vallory složité, ale úkol by splnila za každou cenu. Takže, stačilo jen hodit slepé oko a nechat se unést. Přešlápla z místa na místo a čekala, kam se teda rozhodnou jít, jestli vlevo či vpravo, přece jen ona tu nebyla od toho, aby zvládla určit kudy kam se rozejít.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 2:54 pm
Jižní Tábor - - - směr řeka Jasu
Vallory udělala hezký úsměv, to se mo líbilo. Taly bych to chtěla umět. Hned, co řekla pokyn, jsem se rozešla směrem řeka Jasu. Nešla moc rychle, spíše vycházkovým krokrem. Nebyl nějaký extra důvod, proč spěchat. Prohlížela jsem si dobře známou krajinu. Jakovždy byla nádherná. Barvy byly všude  Miluji barevnost, je veselá a milá.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 2:55 pm
Jižní tábor 
“Naštěstí je klid, nových věcí je až až,” pousmála se, protože teď ten klid si oblíbila. Přeci jen už nebyla nejmladší a už vůbec ne zvědavá mladá vlčka, kterou bývala dřív. “Myslím, že ne, ale jsem ráda, že se nabízíš. Jde vidět, že si post Delty zasloužíš,” pověděla hrdě a vypla hruď, protože byla za takové ochotné členy velmi ráda. Když však viděla, jak jim projel proud, tak překvapeně zamrkala. Netušila, kdo by to mohl udělat. “Umh...jsi v pořádku?” Zeptala se a oči starostlivě přivřela. Na příchod Jess zareagovala jen pokývnutím a skloněním hlavy jako poklona a na pozdrav. “V době tvé nepřítomnosti jsem přijala na post Kappy fenu Vallory,” poslala ji myšlenku a věděla, že hned bude vědět, kdo je ten nový. Vždyť tu tolik nových psů nebylo, ne? Brzy se tábor začal plnit, tedy přišla jedna vlčka a jeden vlk s vlčaty. 

Charza MFK
Zrcadlové jezero
Smutně lupla očkem po taťkovi, protože šel se sourozenci pryč, ale nakonec se s vlčecím úsměvem koukla zpět na mamču. Dlouho spala, ale teď ji měla sama pro sebe. No, to bylo přece skvělé. “Joo,” vypískla vesele a poskočila pár centimetrů do výšky. Zahihňala se, ale pak zmateně zamrkala. “A proč babička neodešla s námi?” Vyzvídala, protože to nechápala. Začala se mračit, jak moc to chtěla pochopit, ale pak to nechala být a zase se roztomile usmála. “Po lovu půjdeme za dědou, Jo?” Navrhla a nebo spíše přikázala? Kdo ví, ale jedno bylo jasné. Chtěla za dědečkem, ale napřed chtěla ulovit něco velkého. “Tak jdeme lovit,” velitelsky zavelila a rozešla se jedním směrem. Pak se zastavila a otočila, protože nevěděla, kam má jít.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 3:02 pm
Haymitch Fireshadow 
Jižní Tábor 
,, Jo, jsem v pořádku. " Řekl jsem a pak jsem se zase vrátil k předchozímu tématu.,, Klid je dobrý, zvlášť teď." Poznemal js. Všiml jsem si alfy Jessie. Věnoval jsem ji malou poklonu, jak by asi měla vypadat. Byla uctívá, ale vlezlá. Pak jsem se otočil zpět na Hilary. Vypadala jakoby chtěla něco říct, předtím než ji můj šok vyrušil. Teď jsem ji dával šanci to doříct. Mezitím jsem přemýšlel o smečce a její politice.
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 3:10 pm
Jižní tábor (při okrajích) Řeka Jasu
Nijak neotálela a následovala Jack, byla ji rovnou v patách, teda, kráčela vedle ní. ,,Takže, jak dlouho jsi již ve smečce?" Optala se ji, moc nemusela klid a ticho mezi chůzí, obzvláště když má někoho poblíž. Byla by raději, pokud by mohla prohodit řeč víc než jen o pár slovech. Ať už to mělo býti o tom, jak ji dneska bylo. Přesněji se jednalo o otázku, která by poslala asi každého druhého z kopce, aby se kutálel, snad v sudu plném hřebíků a ostnů, ať pád ke konci by dopadl v nejlepším měřítku - napadrť do kaše. Asi tak by ji to napadlo, nejlehčí řešení toho, jak se zbavit někoho s takovou otázkou. Možná mohla přehánět, ale přece jen, nerada ji slýchala. ,,A odkud vlastně jsi - zdejší nebo cizinec?" Tudíž zabavit ubíhající minuty řečí nebyl problém, teda ze strany Vallory nikoliv.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 3:30 pm
--- Řeka Jasu
,, Jak dlouho jsem ve smečce to nevím. Ale nejsem odsud. Jsem z místa, které ani není daleko odsud. Jsem z města, teda z píše kraje města. Dřív, než tam lidé postavili nové domy, bylo na kraji města zbořenistě a tam smečka, do který jsem se narodila já spolu s mýma deseti sestrama. A odkuď jsi ty?" Jak jsem řeka, řeka nebyla daleko. Takže jme tam za krátkou chvílí dorazili. Sedla jsem si.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 3:45 pm
Jižní tábor
Ze severního tábora jsem se dostala opět do jižního. Všechno bylo klidné a já jsem se jen tak procházela a přemýšlela jsem. Nikoho jsem tady moc neznala, takže tu ani nemám kamarády. Povzdychla jsem si a pokračovala jsem v cestě. Našla jsem si stín u vysokého stromu a posadila jsem se tam. Zády jsem se opřela o jeho kmen a objevila jsem křídla, která jsem nechala jen tak volně ležet. Sledovala jsem okolí a zahlédla jsem dokonce i Hilary a Jessie.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 8:38 pm
Jižní Tábor
Diego též odpověděl hned na další mou otázku - ohledně nepřítomnosti jeho partnerky. Přikývla jsem jen hlavou. "Vlastně ano" , přitakala jsem na jeho další slova a pak jen poslouchala vše, co říkal. Demon... při zaznění tohoto jména jsem si vzpomněla na onoho vlka. No, snad hnije někde za hranicemi. A jistě, o tom, že Diego a Eveline měli být prý nastávající Alfy Ishimury, jsem se již doslechla. O to důraznější obrázek jsem si tvořila o tomto páru. Nicméně jsem si vyslechla vše, co Diego právě říkal. Pokývala jsem hlavou. Tak tedy léčitel. Vypadala jsem snad až zaujatě, ale uvintř mě však něco popichovalo jako zákeřná jehla. Samý lovec, léčitel, hraničář... Samozřejmě, že jsou to velké prosperace pro smečku, bez takových vlků by se neobešla. Avšak v žádném z nich snad není žádná zvláštnost, žádné výjmečné poslání. Vlci neumějí v sobě nácházet jedinečnost, měla bych s tím něco udělat... , pomyslela jsem si a můj pohled při tom zůstal viset na Diegovi, což mu mohlo býti až nepříjemné. Samozřejmě mé myšlenky byly dostatečně chráněné, aby je Diego nemohl přečíst. Ještě aby někdo mohl číst myšlenky Alfě... "Dobře tedy..." , se zamyšleným výrazem jsem si Diega znovu prohlédla. "Řekni mi ještě, jak velké máš zkušenosti v tom tvém léčitelství? Co všechno si již za pomocí této schopnosti dokázal?" Optala jsem se. Zaslechla jsem náhle jeho vloudilou myšlenku. Lehce jsem se zamračila, však vyčkávala stále na jeho odpověď. Zaslechla jsem také myšlenku od Hilary. "V pořádku" , odpověděla jsem krátce.


Naposledy upravil Jєssiє dne Mon Jul 23, 2018 10:38 am, celkově upraveno 1 krát
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 9:07 pm
Řeka Jasu
,,Ach, tak..," přikývla při dlouhé odpovědi. Vallory celkem překvapilo, že se ji podařilo Jack rozpitvat bez toho, aby se k něčemu umínila se snažit či jakkoliv hnout s tím, aby promluvila a to se na její oplátku celkem zalíbilo. Pohodila chvostem po zemi, přičemž se rozhlédla okolo sebe, již slyšela vodu docela dosti blízko, takže přece jen to nebylo ani nijak daleko odtud, naštěstí. Vracet se domů bude v klidu a hojnosti, žádný spěch zde zatím nebyl. Možná by si po cestě ulovila rybu, když už by jsme mluvili o řece. Při té myšlence si oblízla čumák snad v samé radosti. ,,Z daleka, přesněji Rusko, život mě obdařil tím, abych sloužila při botách člověka. Řeknu ti, byla to škoda času, příliš mnoho let na tom stejném místě, když je toho tolik okolo tebe. Však se stačilo jen vyhrabat ze skulin. Prostý nápad o tom býti nejlepší nezní teď již moc dobře jako životní cíl," povzdechla si a to už přistoupila blíže k vodě. Nejprve ponořila přední tlapky, avšak když zjistila, že voda je tak akorát k tomu, aby stihla smýt brajgl ze srsti, tak skočila do ni nedočkavě. V tu najednou se zjevila velká šmouha, všechna ta špína pěkně vlála za a okolo Vallory. Pootočila sa na místě za Jack. ,,I když jsem teda neměla deset sester, vždy jsem se mínila k tomu být hvězda k večeři jenom se svými třemi sourozenci. Hej, sice ta léta byla celkem fajn, ale nemyslím si, že by mě zrovna chtěli domů ještě jednou," uchechtla se. Přišlo ji vtipné, jak žárlili. Ale vzato si u matky naklonili dost velký potenciál. Když nebudou lovci, tak z nich budou hlídači. Jenže Vallory se to dříve zdálo k smíchu. Doufala, že jednou by skončili někde za lacinou cenu. Sakra, bylo to dost od ni hnusné, ale taková již zkrátka byla. Díky všemohoucím se již změnila, ztratila se z povrchu zemského a našla si novou cestu. Cestu, která ji obdařila nemálo jakým moudrem.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 9:23 pm
Jižní Tábor
Napjatě čekal na odpověď Jessie. Jeho postoj sice vypadal uvolněně a v jeho výraze aktuálně nic nešlo vyčíst, ovšem v hloubi duše se třepal jako čivava, protože vlastně nikdy tohle nedělal. Automaticky byl přijat do smečky a brzy díky jeho činům se stal Gammou. Vypadala jako kdyby o tom dost uvažovala, ale kdo ví co se ji honí hlavou (//Diego to ani neumí, takže před ním je ochrana mysli k ničemu xd ). Když konečně promluvila, tak se na moment zasekl, ale bylo to velmi nepatrné a jen velice všímavý jedinec by si toho mohl povšimnout. Snažil se to skrýt, ale z výsledku tohoto hovoru byl značně nervózní. ''Věnuji se víc magickému léčení, protože taková je moje vrozená magie. Přírodní léčitelství začnu používat až když mi dojde magická energie.'' Začal ještě trošku bokem a opět se nadechl. ''Ještě jako vlče, když mě vzal otec na procházku zde.. Do Kirigakure.. tak měl vlastně od Alf úkol přivést Demona. Drakůmžel se to proměnilo v jejich boj. Ještě jsem ho tolik neznal, proto když ho otec u toho skoro zabil, vrhl jsem se do toho. Vyléčil jsem jeho smrtelné zranění... Tohoto do teď jako jediného lituji, protože ten vlk poté způsobil mnoho dalších problémů. Například, když tehdy unesl vlčata od Destiny z Fénixe. Byl jsem zrovna kolem a tak jsem pomohl. Přišel jsem tam ve chvíli kdy od Destiny syn Akio neovládl svou magii a kvůli strachu- možná vzteku- se proměnil ve draka. Když mu došla magická energie, proměnil se zpět a umíral. Předal jsem mu nějakou svou část energie a zhojil zlomené žebra.. Teď je schopným mladým vlkem co jsem viděl ve vedlejším Táboře.'' Na chvíli se zamlkl, aby popadl nový dech. ''Kromě toho požáru, to nebylo jen jednou co jsem svého otce vyléčil. Po pádu Ishimury jsem se věnoval i jemu i Reelovi, protože je Naiome a její partner pěkně zřídili.'' Povzdechl si při této poslední větě. ''Poté ještě dva vlčci byly v nesprávný čas na nesprávném místě. Nevím vlastně co se jim stalo, ale když jsem je tam našel ležet byly všude suti kamení. I jim jsem se nějakou dobu věnoval, než se zotavili.. A také opět k Destiny... Když se nervově zhroutila a její magie začala vysílat různé emoce do okolí, tak sice omdlela vyčerpáním, ale také jsem ji po dobu co jsem se o ní staral, dodával po kouskách svou vlastní energii.'' Dodal ještě a ještě naposledy se zhluboka nadechl. ''Díky magii jsem schopen vyléčit jak povrchové zranění, tak vnitřní a během pár minut i zlomenou kost.'' Pověděl nakonec. Nevěděl jestli je to zrovna to co chtěla slyšet, ale takhle to pochopil, takže tiše doufal, že to neznělo jako chvástání, protože to by byl nerad, kdyby to bylo tak špatně pochopeno. Uměl mluvit reprezentativně a pomáhat ostatním, ale když měl mluvit o sobě a svých činech, tak se občas zasekal. Draku div se, tentokrát se nezakoktal. Snažil se mluvit totiž pomalu a srozumitelně. Doufám, že jsem její dotaz 'Co všechno jsem pomocí této schopnosti dokázal' pochopil správně a nemlel jsem tlamou úplně o něčem jiném. Prolétlo mu myslí a vydechl přebytečný vzduch, jenž se během chvíle nervozitou nahromadil.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 9:29 pm
Řeka Jasu 
,,Zajímavý příběh. " Poznamenala jsem. Obratně jsem si sundala plášť a čepele a skočila jsem do vody. Byla úžasná, jako všechnu na niwatu. Začala jsem plavat proti proudu, takže jsem vlastně byla na místě. Ponořila jsem na chvíli hlavu, ale pak jsem ji musela vytáhnout, abych se nadechla.,, Jaké máš ambice ve smečce? Chceš mít někdy nějaké povolání, nebo co to vlastně je? " Zeptala jsem se, ze zvědavosti, ale také proto, aby řeč jen tak zbytečně nestála.
Vallory
Vallory
Počet příspěvků : 258
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 9:48 pm
Řeka Jasu
Napila se jedním lokem, rozevírajíc tlamu dokořán a ponoříc si ji pod vodu na nějakou chvíli. Cítila, jak se usadila voda skrze čelist, vymývajíc to, co se usadilo na povrchu zubů a jazyka. Krev, avšak nebyla její. Teda, jen díky tomu, že si zvládla najít kance, co již byl na pokraji smrti. Aspoň umřel tak, jak by si nejspíše přál. Nemluvila jazykem prasečím, takže si mohla jen domyslet dobrého konce. Zabití, již bez bolesti a nářku. Možná i tak by ráda skončila, i když spíše ne. Na stáří to Vallory přijde rozumnější, aspoň by uviděla kolik toho padlo dřív než ona a přitom by se mohla smát smrti do tváře s tím, že by si ji vzala jako poslední. Sakra, byla to myšlenka směšná, ale přála si to víc, jak nějaký bojechtivý adrenalin při posledních kousancích, krvácejíc na zemi v loužích a prosíc o svobodu. Zamračila se nad tím a zvedla hlavu vzhůru, již tak nějak čistá, avšak nasáklá vodou. ,,Jenom mluvím pravdu od srdce, nesmířím se s tím, že bych zvládla lhát slovo od slova. Už ne, teď mám v hlavě uspořádáno, kým chci být pro příští generace," namítla Vallory a postavila se tak, že i opona zad se ohlásila v křupnutí. Hele, zase tak stará nebyla! Jenom se teda příliš hrbila. ,,Prý mě Hilary přijala na lovce, žádná změna pro mě," zakroutila plecemi ,,ale ještě uvidím, co se mi vyrojí v hlavě, mám nemálo nápadů o tom, kde chci příště být." Na vrcholu? Na vrcholu. Sotva, ale i ta myšlenka povzbudila v rámci možností ji samotnou. ,,A co ty? Nezdá se mi, že by 'lovec' byla obzvláště tvoje specializace," pokývla ke zbroji, která ležela opodál.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 9:54 pm
Aralský les -> Južný tábor
Vypočul som si jej myšlienky, pritom iba strihnem ušami. Zdvihnuté kútiky na jej tlame som si samozrejme všimol, čo som ju nakoniec aj prebodol pohľadom - ktorý vďaka drakovi, nemohla vydieť. S tichým nadýchnutím a zistením, ako to má môj synovec, som iba odvrátil hlavu. "Ďakujem ti za informáciu, Hexy," odvetím jej, na to hneď roztiahnem krídla.
"Verím, že sa vráti. A Naiome je schopná zabiť hocikoho aj bez príčiny - takže nemusí byť zrovna špech. No, vybral si sám," pošlem jej myšlienku, než vzlietnem. "Maj sa, snáď sa stretneme čo najskorej - chcel by som ti predať nejaké tie zeme múdra," pošlem jej nakoniec myšlienku než zamierím k Júžnemu táboru. Rozhodol som sa, že som schopný aj na môj zdravotný stav, vykonávať nejakú menšiu, prospešnú prácu pre svorku.
Keď doletím do tábora, obletím ho než pristanem v blízkosti vyvýšeného kameňa álf. 
Nach, vaša beta je na scéne.. hrnte sa vlčie hlavy plné otázok a žiadostí, pomyslím si pre seba, než spatrím Diega a Jessie. "Bré jítro," mierne pokývnem hlavou-
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Jul 22, 2018 9:55 pm
Řeka Jasu 
,, No, já ve smečce nemám funkci, jsem jen řadový člen, který rád porušuje pravidla. "  Mluvila jsem pravdu. Ve smečce jsem nic nedělala. Ano Patrika jsem. Do bratrstva vlků a asi bych měla dělat něco ve jmenu vyznání, jako všichni ostatní. Ale já na to kašlala. Ikdyž jsme věděla, že až někdy potkám Cala, že mě za to seřve. No a on není můj šéf. Teda jo, ale vyhodit mě nemůže. Pokračovala jsem v plavání. Bylo to příjemné.
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 27 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru