Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 12:09 pm
/Bývalé doupě alf SF/
Zdálo se, že vlčata, aniž by se vůbec viděly, se mají již teď ráda. Doufal jsem, že se Půlnoc probudí dříve, než začnou mluvit, neboť jsem se bál, aby si na svá nová jména zvykala. Kdyby však bylo nejhůř, pár es jsem měl v rukávu a toto určitě nebylo všechno. Dle předchozí velikosti bříška jsem očekával ještě tak jedno až dvě zdravá vlčata. Čekal jsem tedy, co ze sebe Půlnoc vypudí, doufal jsem, že to bude další sameček - jako dědic rodu. Hlavně, aby to bylo zdravé a s chutí do života, motivací a ambicemi. S úsměvem jsem maličké pozoroval, aby si něco neudělali. Museli být oslabení z prokouknutí do pro ně nového světa.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 12:17 pm
Doupě
Jak to tak vypadalo, druhá kulička se nijak kontaktu s fialovou vlčicí nějak nebránila. Vlčka sice ještě nedokázala moc přemýšlet, ale i tak byla ráda v pítomnosti toho chlupatého moc ráda. Následně otevřela tlamičku bez zubů a začala druhé vlče žužlat. Kdo ví, proč to udělala. Asi si myslela, že všechny věci které se jí zamlouvaly by měly být ožužlány stejně jako cecíky. Nebo to taky klidně mohla být forma jakéhosi instinktu. A jak tak žužlala svého bratra, pomalu ale jistě začínala usínat. Však to bylo dneska náročné a navíc i to papání jí trochu uspávalo. A ať na ně mluvil kdokoli, věděla, že ho má ráda už teď. Kdyby se víc přiblížil, asi by se neubránil její užužlané tlamičce.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 12:18 pm
Bývalé Doupě Alf SSF


Půlnoc se probudila v Bývalém Alfovském doupěti Stříbrného Fénixe. Byl tam s ní i její partner Orfeon. "Orfe" Řekne. Narodí se první mládě - malinký vlček (Azrael). Postupně se narodí i další vlčátka. "Ty jsou krásní. Měli bysme je pojmenovat. Můžu toho prvního?"
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 12:27 pm
/Bývalé doupě Alf SF/
Partnerka se mi probudila o dost rychleji, než jsem čekal. Pohotově jsem zareagoval na její oslovení a povzbudivě ji olízl po čenichu. ,,V pořádku, jsem tu celou dobu s tebou. Pomáhám ti, co to jde..." konejšivě jsem k ní promluvil. ,,Jsou roztomilí. Tito dva. Myslíš, že jich bude ještě více?" odpovím jí taktéž otázkou. ,,Samozřejmě, dej návrh, já už uvažuju nad tou druhou, tou holčičkou," zašeptal jsem a sklonil se k malé, stejnobarvé jako já. Celou dobu jsem se usmíval. Toto bylo snad poprvé v mém životě, kdy jsem takto změkl. Protáhl jsem se a přitulil se k Půlce tak, aby měla místo na vypudění dalších vlčat. Musí to bolet... toto vlčicím nezávidím... pomyslel jsem si.

//V klidu, Půlko, nespěchej, o moc jsi nepřišla... klidně se více rozepiš. Very Happy
Zante
Zante
Počet příspěvků : 32
Datum registrace : 27. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Zante
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 2:22 pm
Jižní tábor

Probudí se a vidí kolem sebe rodiče kteří jsou vzhůru, vztane oklepe se a divá se po okolí. Vidí klacík a míří k němu zpomalí trochu aby si ho vzal do tlamičky. Běhá všude možně po táboru, občas zakopne o klacík překulí se přes bok, znova chytí klacek do tlamičky a po posledním překulením zůstane ležet, kousá klacek a občas vyplivne rozkousané kousky. Jakmile se k němu kdosik přiblíží, tak odběhne kousek dál a znovu ho drtí, jakmile dojde klacek přiběhne ke sestřičkám Budeme si hrát na lov ?  Prohlídne okolí zda ho nikdo neslyší.  Zkusíme jako zautočit na mamču a přinutit aby si lehla. Čeká na odpověd od sestřiček.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 4:29 pm
Južný Tábor
Vypočul som si slová mojej alfy, pozrrla sa na mňa vážnym a tajomným pohľadom, aký mala vo zvyku, ktovie čo so mnou zamýšľa. Strihol som ušami, ked povedala že o mojej vernosti nepochybuje. ,,Takže to znamená?" opýtal som sa, tušil som kam mieri, ale bol som na vážkach.
Lazarus Cruciosis
Lazarus Cruciosis
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 94
Datum registrace : 03. 08. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 5:20 pm
???- Tábor - Z vonkajšej strany nory Orfeona
Malé vĺča sa tackalo naprieč neznámym územím. Bolo unavené a hladné. Musím zistiť, kde som. - pomyslel si Lazarus a začal sa obhliadať okolo seba. Bolo to zvláštne. Zmrákalo sa a on sa rozhodol nájsť si úkryt pod neďalekou skalou. Bol to momentálne ten najlepší nápad, čo mohol spraviť. Cítil neďaleko vlkov, nechcel však na seba tiahnuť zbytočnú pozornosť. Či chcel alebo nechcel, šmykla sa mu laba a zgúľal sa dole. Narazil do nory miestnej alfy. To on však nemohol vedieť. Ticho zavrčal. "Gŕŕŕ!". Postavil sa opatrne na laby a otriasol sa, snažil sa zdrhnúť, však jeho únava mu to len ťažko dovoľovala. Dúfal len, že jeho náraz o noru nebol dostatočne počuť.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 6:03 pm
/Bývalé doupě Alf SF -> Před něj/
Něco jsem ucítil. Jako první mě napadlo, že bych měl vlčata chránit za každou cenu, tamto venku by mohlo být nebezpečí. Teda... kromě bouřky, která jej dokonale vystihovala. Přes to všechno jsem se přecejen zvedl a ráčil se vykouknout ven. Bylo tam vlče. Vlče, které vypadalo, ale i páchlo jinak, než ostatní. Nebylo pochyb o tom, že zde pravděpodobně zabloudilo. Sehnul jsem k němu hlavu. ,,Ahoj? Kde máš rodiče?" zeptal jsem se trochu nervózně. Upřímně? Netušil jsem, co mám dělat. Nevěřil jsem mu natolik, abych jej vzal dovnitř, ale zároveň jsem jej nechtěl nechat venku. Vypadal docela unaveně a taky hladově, ale mohlo to jenom hrát. Bylo by fajn, kdyby se jeho máma našla, bylo ještě docela dost mladé. Byl jsem docela překvapen, tak jsem jenom tak koukal ze vchodu ven.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 6:15 pm
Za Lazarusa
Z vonkajšej strany nory Orfeona

Nestihol to. Zhlboka sa nadýchol, aby tento svôj trapas prežil. Pootočil hlavu smerom k Orfeonovi. "Nemám rodičov..." - odpovedal a sklopil uši k hlave. Znova sa od Orfeona odvrátil a položil svoju bradu na zem. Cítil vo vzduchu dážď, čoskoro začne pršať a on bol pripravený, jej odolať, nech by bola akákoľvek. Postavil sa znova na labky a začala pomaly kráčať do najbližšieho lesa, aby našiel jaskyňu, kde sa skryje.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 6:53 pm
/U doupěte/
,,Hele, počkej! To je nebezpečné!"
zavolal jsem na malého. ,,Pojď se schovat k nám," navrhl jsem mu. Dělal jsem to nerad, ale tak chladný, abych nechal vlče v bouři venku, jsem stále nebyl. Čekal jsem, zda se vrátí, nebo ne, sám bych už nejradši zalezl zpět. Byla sice pravda, že po dobu porodu Půlnoci by bylo lepší, kdybychom měli soukromí, ale mohlo tu jít o vlčí život. ,,Máme taky vlčata. Jeden hladový krk navíc vadit rozhodně nebude. Aspoň dočasně..." dodal jsem tiššeji, nevěděl jsem, zda mě mohl slyšet.
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 8:40 pm
Jižní Tábor
Zhluboka se nadechla. Alfa jí přijala jako kappu. "Informuji o tom svojí babičku, když bude potřeba tak Věčný hon se bude naklánět na stranu vašich mrtvých. Jsou to sběrači duší a bojovníci, co ohraňují smečky z vrchu. Nemohu slíbit, že tu budou oni zrovna, vaše smečka je od naší domoviny až příliš daleko, ale mohu slíbit, že jako jedna z jejich členů se postarám sama o to samé. Díky magii mám křídla a jsem naučená využívat vlastních schopností k souboji. Však nejradši informuji. Pokud by byla práce, jsem schopná přijmou staré koleje a postarat se o dobro smečky z vrchu." Slíbila alfě. Přeci jen jí nebe chybělo více než cokoliv a když už byla učená k tomuhle všemu, tak to mohla využít i tady. Podívala se na ostatní vlky. Bylo jich tu tolik.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 8:44 pm
Jižní tábor 
Bílá Beta nevnímala okolní dění v táboře a ani vlky u hnědé vlčky. Nehleděla na černo-zeleného vlka s lektvary a ani na duhovou vlčku, ale soustředila se na Diega a na jeho slova přikyvovala. Vlastně byl lepší v magickém léčení než ona, ale nesmělo se zapomínat, že to byla jen část její magie. Mohla léčit jen povrchová zranění, ale už v tom měla značnou praxi. Když uslyšela jeho slova, tak se hrdě usmála, protože právě na to čekala. “Správně, jsem nesmírně potěšena, že tohle říkáš sám od sebe. Víš, co máš jako léčitel dělat, kde hledat takové, které potřebují tvojí pomoc, tak proč tak tiše, kolego?” Tohle oslovení si neodpustila, protože ho brala jako velmi nadějného vlka pro smečku v tomhle oboru. Když spatřila malou rohatou vlčku, tak se upřímně pousmála nad jejími slovy. “Není rozumné, aby takhle mladá slečna šla někam do bouřky,” poznamenala, ale vůbec ne káravě. Přišla ji rozkošná a sama v tu chvíli zase zatoužila po vlastních vlčatech. Brzy se však ještě víc setmělo a její starostlivý pohled spadnul na tu malou a na jejího brášku. “Máte už doupě? Noci bývají už chladné,” poznamenala při vzpomínce na večer, kdy je viděla spát u jezera a to nebyl u vlčat nejlepší nápad. Vlastně u nikoho. I teď bylo chladno, ale její srst byla připravená na  “Co navrhuješ, Diego?” Přimhouřila oči a čekala na jeho slova. Chtěla si ho vyzkoušet, jak se zachová, zda bude dobře vykonávat svoji profesi. Nemohl ji dělat nadaný, ale nezodpovědný vlk. Avšak zatím se to vyvíjelo velmi dobře. 
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 03, 2018 11:10 pm
Jižní tábor

Když jsem se stal kappou Elloris. Dovolil jsem si menší úsměv. Dělal jsem to vlastně pro svou partnerku a ta byla nejspíše mrtvá. Zase to zabolelo. Trochu jsem se oklepal a znovu se zadíval na Alfu. "Děkuji Alfo. Mé schopnosti budou snad smečce užitečné," řekl jsem a opět se pokusil o úsměv. Už ale nebyl tak pravý jako před chvílí. Za hodnost jsem byl rád, ale bylo mi kvůli Rias a Kindredovi do breku. Zlý vlk. Jak je možné že je mým otcem?
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sat Aug 04, 2018 8:14 am
Doupě
Když lezl po své sestřičce, ona ho začala ožužlávat. A tak se k tomu také přidal. Nějak si našel její ouško, které chytil do své tlamičky. Přišel však hlas, který mu byl příjemnější, než Orfův. Hlas maminky Půlnoc. Spokojeně vypísknul a hle! Do pravého očka se mu začalo drát světlo. Pomalu a pomalu se otvíralo, až všude koukalo zelené očko. Jenže vše bylo tak rozmazaný, že očko opět zavřel, protože si tím moc nepomohl, ale určitě jednou nebude vidět tmu, či rozmazaně!
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sat Aug 04, 2018 10:25 am
Jižní Tábor
Eveline pohlédla na přichozího Reela. ''Tati! Jsem ráda, že jsi v pořádku!'' Věnovala mu vlčí objetí a poté se odtáhla. Teď už ji tu chyběli jen Minaell a Teberis. Jen doufám, že na ni dá máma pozor.. A že se jim nic nestalo... Ale věřím, že Diego to nenechá dlouho takhle, Zeiss je zlé místo, nic pro tak hodná vlčátka...
Diego pohlédl na svého jediného synka, který se probral. Zasmál se nad tím, jak si začal hrát s klacíkem. ''Zante, pozor na třísky.'' Upozornil jej s úsměvem. Následně se kouknul na Charzie a přikývl na slova Hilary. ''Tentokrát ne, princezno. Ale slibuji ti, že příště tě vezmu sebou.'' Olízl ji mezi růžky. Tentokrát se k ni už nemusel tak sklánět. Hrozně rostla. Poté se otočil na bílou Betu úplně. ''Tak. Jsi Beta a mnohem zkušenější, než-li já.'' Opět tišeji a se slyšitelnou úctou k ní. Ale slovo 'kolego' mu vyvolalo opětovný úsměv na tváři. ''Doupě.. Bohužel ne. Ale...'' Nedokončil větu.. ''Diego, běž se věnovat svým povinnostem. Já najdu nové doupě, než udeří tma, či zde nedojde ta bouřka.'' Skočila mu do řeči černá vlčka, která se následně otočila na Zanteho a Charzu. ''Je to velmi důležitý úkol, pomůžete mi?'' Vyzvala je z úsměvem a stále spící Islu si položila na záda tentokrát ona. Však i když spala, tak také rostla. Doupě by se hodilo, aby ji nemuseli za chvíli tahat po zemi, což pro tak milující rodiče nepřipadalo v úvahu. Vskutku si něco najít museli, když už byly oficiálně ve smečce a mohli se zde volně pohybovat. A když přišel další dotaz od Hilary. "Tak tedy.. Jít se podívat na Severní území?" Zeptal se znovu nejistě.
Isla FK
Isla FK
Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 27. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Isla
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Aug 05, 2018 11:14 am
Jižní Tábor
Isla, která se sotva probudila, zaostřila na bráchu Zanteho a pomyslela si co to zase provádí. Zatím se koukala jen z matčiných zad. Avšak za chvíli seskočila dolů a utíkala za rozdovadilým bráškou. Na jeho otázku mu opověděla, že by mohli podniknout něco, klidně i pozlobit trochu rodiče. Řekla "Zante, jasně, dobrý nápad, pojďme" Vzala si klacík a trochu štouchla do Zanteho. Otravovat jen brášku ji moc nebavilo, proto chtěla, aby šli zlobit i rodiče. Mohla by to být větší zábava. Pomyslela si a mrkla na bráchu. "Už jsem docela znuděná, tak pojďme, honem na co ještě čekáš?"
Charza MFK
Charza MFK
Počet příspěvků : 275
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Aug 05, 2018 12:03 pm
Jižní tábor 
Sklopila ouška, když ji to bílá vlčice nedovolila, ale pochopila to. Už nebyla tak malá a té bouřky se bála, avšak tatínek by ji ochránil před hromy, ne? I on však byl proti, ale slíbil ji to na příště. “Ale příště určitě,” zamumlala a když spatřila Zanteho, tak vesele povyskočila. Aby však toho veselí nebylo málo, tak se jí probudila i sestřička. Doběhla k nim, skočila na ně, povalila a začala jim olizovat obličej. “Konečně jste se probudili,” vypískla a zběsile vrtěla ocasy ze strany na stranu. “Hrát si na lov? Přemluvíme mamču, aby nás naučila lovit doopravdy,” navrhla a zazubila se na své sourozence, kteří se probudili z dlouhého spánku, kterým trpěla i jejich maminka. “Jasně, mami, najdeme to nejlepší doupě na světě,” souhlasila a máchla ocásky.
Zante
Zante
Počet příspěvků : 32
Datum registrace : 27. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Zante
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Aug 05, 2018 12:59 pm
Jižní Tábor

Zante se trochu vylekal, jak se ho cosik doktlo. Podíval se a uviděl ségru Lslu s klacíkem, jak se opět nanho řítí. Rozběhl se pryč ale furt mu byla v patách. Rozhodl se že skusí čmajznout klacík ale moc mu to nešlo, segra byla rychlejší. Časem ji to omrzelo a přistoupila na předchozí myšlenku pozlobit mamču. Jak bych to zrobil, skočit na záda nebo se rozběhnout a vrazit do hrudi aby stratila rovnováhu. . Než se rozmyslel, tak nanho skočila sestrička Charza, Též jsem rád že jsme zas všichni vzhůru a budem si zase hrát.  Uslišel cosik o hledaní doupěti, ůplně na to zapoměl ale díky Charze se mu to připomělo. Též budu s vámi hledat doupě, aspon nezmoknem. Ale musí být stejné měkké jako maminčina srst.
Eveline FK
Eveline FK
Počet příspěvků : 126
Datum registrace : 19. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Aug 05, 2018 1:25 pm
Jižní Tábor -> Vysoké hory
Usmála jsem se na vlčátka. ''To víš, že ano, Beruško. To nejlepší..'' Odpověděla jsem ji a poté se otočila na toho malého lumpa. Vskutku, rostl, ale pro mě budou malinký vždycky. ''Samozřejmě, Zante. A Isla nám pomůže taky, že ano?'' Otočila jsem se i na dcerušku z křídly. ''Tak pojďme, tatínek k nám přijde později.'' Řekla jsem k nim něžným hlasem, olízla Diega na tváři na rozloučenou a zamířila směrem do hor. První doupě jsme měli od všech daleko, ve skalách. V tomhle jsem se občas musela zasmát, Diego souhlasil s každým úkrytem, který jsem navrhla. Takže si myslím, že ani tentokrát to nebude jiné a nejlepší je prostě místo, kde si můžeme žít spokojeně a mít přesto dobrý výhled na území. Často jsem se otáčela na vlčata. ''A neblbněte.'' Otočila jsem se výhradně na Zanteho, protože ten měl zaječí úmysly až příliš často. ''Hrát si můžete až najdeme naší novou jeskyni a nebo vám můžu povědět o vaší rodině, ne jen o těch, které znáte.'' Nabídla jsem a procházeli jsme Lesem Kirigakurských srn. Brzy jsme došli k začátkům hory. Jeskyň tu bylo určitě spoustu. ''Tak, dáme si závod kdo najde doupě dřív? Ne příliš malé a musíte zapojit i čumáčky a očichat, zda tam nebydlí jiná zvířátka, nebo vlci. Prázdná jeskyň, nebude mít žádný určitý pach.'' Navrhla jsem hledání doupěte jako hru..
Isla FK
Isla FK
Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 27. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Isla
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Aug 05, 2018 2:53 pm
Jižní Tábor --> Vysoké hory
"Jee, Charzie, Zante, také jsem moc ráda, že jsme všichni vzhůru. Budeme si hrát dále?" Islu napadlo, že by si se sourozenci hrála třeba na schovávanou. "Co takhle třeba na schovku?"  A čekala na odpověď od sourozenců. Jenže maminka řekla, že už půjdou hledat doupě, tak Isla sourozencům řekla "na schovku můžeme hrát později na novém místě až ho trochu prozkoumáme."  Poté se podívala na maminku. "Mami, možná už bych konečně mohla vzlétnout? Co takhle kdybych se zkusila proletět po okolí po nějakém pěkném doupěti? Takto to najdu určitě brzo, třeba i první. Mohlo by to být skvělé, co ty na to?"
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 36 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru