Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Emerithy de Mal
Emerithy de Mal
Počet příspěvků : 1960
Datum registrace : 06. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 7:44 pm
Tayume - Severní Tábor
„Když neslyšíš, neumíš ani mluvit.” zavrčela tiše svoji poznámku k jeho první větě. Zavrčela na něj. Zhlasitě. „Podívej, je mi naprosto ukradený, kdo jsi a tobě má být, kdo jsem já. Co tu dělám, jak jsem se sem dostala nebo jak dlouho tu jsem ti říkat nemusím, jelikož je to má věc. Takže teď si běž strčit čumák do fialek a mě nech na pokoji!” odsekla mu. Byla starší, než on, bylo to poznat. Také bylo poznat, že prostě o jeho přítomnost nestojí, snad by se to dalo brát i jako obtěžování? Nebuďme přecitlivělí.. Jakmile proti ní udělal prudký krok. Ostražitě zdvihla hlavu a nastražila uši. Něco jí říkalo, že má v plánu útočit. Prohlédla si ho. Nejvyšší čas se zdejchnout. Jedním rychlým pohybem zmizela nad koruny stromů. Zamířila stejným směrem, jako mířila do teď a hledala klidné místo, kde by ji neotravoval otravný vlk.
Toshio
Toshio
Počet příspěvků : 118
Datum registrace : 22. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 7:58 pm
Severný tábor -> za Tayume (smer Strieborný les)
Jej reakcia mi potvrdila to čo som mohol tušiť. Bolo mi jedno či chcela byť osamote alebo nie, jej povinnosť bolo ako votrelec, členovi svorky vysvetliť tú najzákladnejšiu a najdôležitejšiu otázku, ktorá by potvrdila alebo odvrátila fakt, že či chce ublížiť Elloris alebo nie. 
"Podľa všetkého si, Zeisský špeh," poviem. Z tohoto všetkého som vydedukoval túto odpoveď a stalo sa niečo, mne nečakané. Z kožuchu sa mi dýmilo, prekvapene som na to pozrel, no to som nemal. Pretože votrelec z ničoho nič vzlietol a letel inam. "Stoj!" vyšteknem a rozbehnem sa jej smerom. Mal som čas nasiať jej pach a sledoval som ju na oblohe. Mierila k Striebornému lesu. "Stoj špehu, stoj!" volám na ňu pritom za ňou utekám.
Emerithy de Mal
Emerithy de Mal
Počet příspěvků : 1960
Datum registrace : 06. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 8:11 pm
Tayume - ve vzduchu; směr Stříbrný les
Pohlédla dolů a zavrčela. Béžový vlk ji pronásledoval. Protočila očima a prohlédla si okolí. Zahlédla lesík, který by mohl být poklidný. Hlavně doufala, že se mu v něm ztratí.
Letěla ještě notnou chvíli, přitom letěla poměrně rychle. Brzy přistála na místě před lesíkem, načež se ohlédla, jestli ji někdo pronásleduje nevšímajíc, že na ni upírají pohled dva (?) vlci.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 8:26 pm
Kay & Toshio
Okraj Strieborného lesa
Zamyslene som stál na kamennom mostíku, sledujúc padlí strom a vyčkávajúc na Tariovu poznámku, než som vďaka striebornej náušnici niečo začul. Špeh. Špeh?! Zeissan na území?! Prebehne mi hlavou. "Počkaj chvíľu tu, idem niečo vybaviť," poviem môjmu spoločníkovi, pritom som sa postupne teleportoval za tým zvukom.
Toshio medzi tým dobehol za votrelcom, aj keď to trvalo, dobehol. 
"Čo sa tu deje.." prehovorím rovnako na tú cudziu vlčicu a na zadychčaného Toshia. "Špeh, aký špeh. Kde. Hovorte!" strihnem ušami. Jediná vec, ktorú som neznášal bol Zeissan. Možno inokedy by som nad ním iba pokrčil ramenami, ale potom čo som stratil domov.. niečo som si sľúbil.
Emerithy de Mal
Emerithy de Mal
Počet příspěvků : 1960
Datum registrace : 06. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 8:41 pm
Tayume - Stříbrný les
Poklidně se otočila, když ho chvíli necítila a pak ho spatřila. Mohutného, černého vlka. Zavrčela si pro sebe. Ještě lepí. Nalepte se na mne celá smečka, rozdám vám autogramy! pomyslela si naštvaně. „A při tom jediné, co jsem dneska chtěla, si jen po dlouhé době pročistit hlavu!” vyštěkla na oba a zároveň ani na jednoho, otočila se a se zatnutými čelistmi se vydala pryč. Zeiss... Zeiss... Ach Zeiss, kdepak jsi, Tamline. Kde je ti jen konec... posmutněla. Oblíbila si ho, ne že ne. Někdy by možná tento stav nazval, že se jí i stýská po vlkovi, s nímž chvíli vychovávala nalezené štěně. Sklopila hlavu nezastavujíce.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 8:53 pm
Kay & Toshio
Okraj strieborného lesa
Kay stál narovnaný a sledoval Toshia a rovnako aj neznámu vlčicu. Niekoľko krát žmurkne, než zahrábne labou do zeme. "Tak? Dočkám sa odpovedi?" čierny vlk sa spýta. Jeho otázka v podstate patrila obidvom, lenže začul myšlienky tej vĺčky a rovnako tak aj jej slová. "Si na území Elloris, zachovaj pokoj.. hlavne, keď rozprávaš s betou," vysvetlí. Nakoniec sa ozve Toshio: "Beto, mám podozrenie, že tá vlčica je Zeisský špeh.."
Kay sa pozrel na vĺčku: "Prosím, zastaň. Volám sa Kay, je pravda čo vraví?" povie pokojne smerom na vĺčku. Toshio stal vyrovnane s vedomím, že hovorí pravdu, aj keď zrejme.. priam očividne to pravda nebola. Kay to aspoň tušil.
Emerithy de Mal
Emerithy de Mal
Počet příspěvků : 1960
Datum registrace : 06. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 9:05 pm
Tayume - Kraj Stříbrného lesa
No jistě. Beta. Protočila očima a zastavila se, načež se neochotně otočila a pohlédla na ně. Na oba. Přeměřila si nejdřív béžového vlka a pak Betu. ”To byste měli vědět vy, ne? Máte přeci strašný čuch na to, kdo patří sem a kdo zase tam...” pronesla. Zdála se být drzá a ona tak na povrchu byla, ale uvnitř jí to pržíralo hlavně mysl. Své vlče neviděla už takovou dobu a Tamlina taky ne. Oodařilo se jí zapomenout a jediná zmínka o Zeiss, kam se vydal, jí to opět vrátila. Takže nezapomněla. Myslela na něj. Teď. Doufala v jeho dobrý konec, že je šťastný, ať je kde je, přesto že ji tu nechal napospas hladovému vlčkovi a i když on ji opustil, nechal ji tu samotnou. Oba. Nemyslela si, že ho miluje, nebo snad on ji, byli přátelé a ona s ním ten vztah udržovat chtěla, měla ho ráda. Ale..
Vrátila se zpět do reality. Pár slov možná přeslechla. Zamrkala, aby se vzpamatovala a pak se podívala na Kaye - černého vlka na kameni. Zašklebila se.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 9:22 pm
Kay&Toshio - Okraj strieborného lesa
"Buď slušná!" vyštekne Toshio, pritom sa na ňu zamračí. Niekoľko krát prešlápne na mieste než hodí na čierneho vlka pohľad. Vyčkával, kedy sa vyjadri no on rozmýšľal. Vedel, že práve táto vĺčka, nemohla byť zo Zeiss. Vôbec, nie. Nešlo mu to na um.
"Dokážem to poznať od pohľadu," povie Kay a pritom prebodne pohľadom béžového vlka. "Nemáš čo na práci?! Alfa zvolala aby sme poupratovali územie po búrke a ty sa medzi tým handrkuješ s predstavou, že táto vlčica je špiónka z temnej svorky?" opýta sa, pritom spraví krok. Nie k tej vlčici, ale k Toshiovi. "Si si vôbec istý, že je tým za čo ju považuješ? Pretože takéto obvinenia sú vážne - čo keby na toto, zareagovala alfa?" strihne ušami. 
"Nechcela uviesť dôvod svojej prítomnosti na tomto území, blížila sa k severnému táboru a utiekla po tomto obvinení," obhájil sa Toshio. Kay sa pozrel na vlčicu, všimol si jej úšklebku a s povzdychom sa chytil labou za čumák. "U svätých drakov.. keď už tak, ujisti sa pachom než niekoho obviníš z niečoho čo nie je pravda.." odsekne, než sa pozrie na vĺčku. "Ospravedlňujem sa za konanie tohoto... vĺčaťa," povie na koniec. Toshio stál zarazený a prezrel si Kaya aj vĺčku. Nakoniec si odfrkol. "Budiš.. pardóon.."
Emerithy de Mal
Emerithy de Mal
Počet příspěvků : 1960
Datum registrace : 06. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 9:31 pm
Tayume - Kraj Stříbrného lesa
Sledovala hašteření dvou vlků s potlačovaným lehkým pobavením. Čekala, co z toho vyplyne. Nestalo se nic z toho, co čekala. „V pořádku. Někdy není lehké uhlídat svého syna.” pronesla s náznakem provokativně a přistoupil k Toshiovi, načež si ho pomalu začala obcházet. „Není snad.. skoro jako váš syn? Mladý, takový.. jak to říct... nehotový, zdá se mi. Děláš ukvapené záběry, zlato. Máš se ještě co učit.” pronesla ještě trochu provokativněji a při podlézání pod jeho hlavou se o něj lehce otřela. Občas využívala své krásy pro pobavení, pročež zapomínala, že s vlky obecně nemluví a udržovat kontakt nechce. Možná s vybranými přáteli, ale... všichni už byli mrtví. Zřejmě.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Wed Aug 22, 2018 10:11 pm
Doupě

Malinká vlčátka leží v dopěti u mne. Azrael se potom zvedne a začne někam cupitat. Zvednu hlavu a kontroluji, aby nešel ven. Je zima, kdo ví, jestli není sníh nebo vůbec jak to tam vypadá. Já to nevím. Azrael naštěstí jde směrem k Orfovi, potom se ale vrátí ke mě. Když mi obejme čumák, usměju se na něj. Starosti mi ale dělá malá vlčka. Dohodli jsme se, že ji pojmenuje Orfeon, ale ten spí... A už je nejvyšší čas, aby měli jména všichni. Mám jí také pojmenovat? Přemýšlím. Kdyby Orfeon spal ještě dlouho, musela bych jí pojmenovat já, aby měla jméno, než opustí poprvé doupě. Chtěla bych ale nechat mu možnost, pojmenovat nějaké vlče. Azraela jsem pojmenovala já a Arfaela také. Opět přesunu pohled z Orfa na svá vlčátka.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 23, 2018 11:05 am
Severní tábor
Odtáhl větev ještě o pár metrů dál a položil ji k té první. Věděl, že v jeskyni už žádné další větve nejsou, pouze klacky a kamení, tudíž byl spokojený, že tu nejtěžší práci má již za sebou. Sám pro sebe se pousmál a zašel do doupěte znovu. Stačilo, aby párkrát zamrkal, a opět ve tmě bez problémů viděl. Přemýšlel nad tím, jakou zvolí techniku, aby bylo odklízení nepatřičných předmětů co nejrychlejší a nejefektivnější. Potřeboval něco, na co by mohl jednotlivé kusy dřeva a kamene odkládat, aby je následně mohl všechny najednou odtáhnout ven... Však venku se touto dobou nenacházelo nic, čeho by mohl využít. Otočil se a rozhlížel se po jeskyňce, přičemž kolem něj prosvištěla látka jeho pláště, která se zatřepotala pod náhlým poryvem větru. Eito se zastavil. Samozřejmě, že hned dostal nápad! Ušklíbl se a pohodil hlavou, kapuce mu sklouzla hlavy. Chvíli uvažoval nad tím, jak si sundá plášť. Musel si lehnout, což mu nebylo v tom mokru moc příjemné, ale nic jiného mu nezbylo, a poté si za pomoci neobratných pohybů tlap rozvázal jednoduchou mašli, kterou měl uvázanou pod krkem. Pláštěnka rázem sklouzla z jeho hřbetu k zemi. Bylo mu líto, že ji musí takto zašpinit, za tu dobu, co ji vlastnil, mu přirostla k srdci, ale nedalo se nic dělat. Dyť jí někde vyčistim, i když nevim, kde teď v zimě seženu vodu, pochybuju, že se někde najde nezamrzlá voda. Rozprostřel svůj plášť na zemi lépe, aby toho na něj mohl co nejvíce naskládat, ale zároveň až ho potáhne, aby z něj všechny věci pomalu nespadaly. Když byly všechny přípravy hotové, pustil se do sbírání jednotlivých klacíků.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 23, 2018 1:13 pm
Jižní tábor
Už už jsem chtěla jít na sever a téže přiložit pomocnou tlapu a začít s úklidem po bouři, ale zastavil mě pozdrav bílé vlčky s červenou čupřinou a dračími křídly. "Zdravím, mohu vám nějak pomoc?" Zeptala jsem se dobrosrdečně při pohledu na ni a na vlka u ní. Neznala jsem je, ale nejspíše byli vetřelci soudě podle jejich pachu. Ta vlčka mi však někoho připomínala, ty dračí rysy a pak jsem se pousmála. "Určitě je to dcera Haru, ale je to už dlouho, kdy jsem její matku naposled viděla," byla jsem potěšená, že mi hlava ještě dobře slouží a ráda jsem viděla její dcerku. Když jsem spatřila první vločky, tak jsem byla nadšená. Milovala jsem sníh a zimu celkově, ale mrzelo mě, že v táboře to byla vždycky jen nechutná břečka. Cítila jsem se dobře a docela šťastně, nechávala jsem vločky na sebe dopadat, ikdyž jsem to mohla lehce zvrátit. Za chvíli můj plášť byl celý bílý, když se na něm konečně přestaly vločky rozpouštět. Vstřícně jsem pohlédla do očí těch dvou a čekala trpělivě na jejich slova.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 23, 2018 6:48 pm
/Doupě/
Zamlaskal jsem, což mě probudilo z mikrospánku. Když jsem si uvědomil, že únavou začínám usínat, ještě pro jistotu jsem zatřepal hlavou a střihla ušima. ,,Umm... cože? Jo, pojmenovat. Jo, malá Ane. To muže být, ne? Anemon," zvedavě jsem se natáhl k vlčce, která stále nebyla pojmenovaná, avšak na mě se podobala nejvíce. Na vlčátka jsem se usmál. Byl jsem na ně hrdý, už teď. Poté jsem se zakoukal na Půlnoc. ,,Dobrá práce, jsou nádherné..." pravil jsem a úsměv mi z tváře nemizel.
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 24, 2018 10:24 am
Jižní tábor -> Misty Forest
Vzdychl jsem a sklopil smutně hlavu, nad slovy Alfy o mé nezvěstné rodině. Nevěděla o nich a mé srdce zaplavilo obavy, protože možná jsem byl mladý hlupák, co neví o životě nic, tak o svoji rodinu jsem dokázal mít starost. Chyběla mi, matku mi nahrazovala skoro Asuka, ta nejhodnější vlčice na světě a tak ji mohu brát za nevlastní tetu. Její dobrosrdečné srdce mě vychovalo a nikdy nezlomilo nade mnou hůl. Zatřepal jsem hlavou, abych z ní vypudil myšlenky na matku, otce, sestřičku i bratry. Myslel jsem na to, že o nich bude vědět Alfa Orfeon, protože se smečky teprve před pár dny spojily a on bude mít větší přehled o bývalých členech Fénixe. Tahle myšlenka mi vlévala novou naději do žil, kterou jsem potřeboval k bytí. Zvedl jsem hlavu a zastříhal ušima, abych si vyslechl svoji zkoušku od samotné Alfy elloriské. Ta, která dokázala ve svém životě mnoha a já ji byl vděčný, že ikdyž jsem ji dokázala do pár vteřin zklamat, tak ani ona nebyla ta, která by nade mnou zanevřela. Sice nebyla tak laskavá jak Asuka, ale na své postavení až moc, ale jiným způsobem. Byla přísná, dominatní, ale to těd bylo jedno. Musel jsem teď se soustředit na svůj úkol a to najít magickou bytůstku. Sebejistě jsem přikývnul a mlčky s úklonou jsem se rozběhl do nejbližšího lesíka. Neměl jsem ani tušení jak vypadá taková magická bytost, ale tahle bude drobná a možná bude vypadat jako lasička, když má takové ťapky. Při běhu, kdy mi duhová hříva vlála, jsem nad tím přemýšlel. Byl jsem rád, že jsem na druhé části území byl už podruhé a tak jsem našel lesík, který možná Alfa měla na mysli. Už několikrát jsem ho viděl, když jsem kolem něj běžel a teďka jsem neváhal a překročil jeho pomyslnou hranici a můj stín zakryly koruny stromů. Zpomalil jsem, sklonil hlavu k zemi a nasál okolní pachy. Moc jich tady už nebylo, protože se ochladilo a já ani nevěděl moc proč. Nikdo se to neobtěžoval vysvětlit mladému vlčkovi s duhovou čupřinou a fialkovýma očima jako jsem byl já, co se děje, kdy se ochladí a kdy bude zase sychravo, jako když jsem si hrál v barevném listí. Znal jsem převážně les plný barev, převážně rudé, červené, žluté, zlaté, oranžové i hnědé a to bylo mé děctví. Při vzpomínkách jsem se pousmál, ale dál tiše kráčel a hledal ten správný pach. Na pár vteřin jsem se i zhrozil, že možná tady žádná bytůstka není, ale pak zachytil pach. Tiše jsem se rozběhl a dopady tlapek na zem tlumil všude přítomný mech. Spatřil jsem drobné otisky v bahnité louži a za mával ocasem. Za keřem, který už dávno odložil kabát z listí, jsem spatřil zelenou lasici. Měla zelené oči a dobře se maskovala v okolní. Mé srdce se rozbušilo jako při lovu, ale problém byl v tom, že to já neznal, nenáviděl jsem lov. "Ahoj, neboj se," zašeptal jsem do zvuku větru a udělal pár kroků k bytůstce, aby mě spatřila. Vypadala vyděšeně, ale pak se uklidnila. Hlavní bylo však, že neutekla, protože jsem netušil, jak ji donést Alfě. Určitě mi nemohla věřit a možná nebyla tak slabá, jak vypadala a proto neutekla, jako by to udělalo jiné zvíře. Vycenilo to na mě zoubky a já zvědavě nahnul hlavu, protože jsem netušil, co čekat. Nikdy jsem nic podobného nespatřil. Začalo se stmívat a když bylo větší šero, tak jsem přešlápl a zanechal za sebou barevnou stopu. To bytůstku zaujalo a mě došlo, že si budu muset získat její důvěru. "Mám tě dovést za Alfou Jessie," má slova byla tichá, ale laskavá zároveň. Doufal jsem, že tón mého hlasu tohle prapodivné zvířátko přesvědčí, protože jsem neovládal jeho řeč. Protože jsem uměl, co se něčeho magického týče, jenom v noci zanechávat tyhle barevné stopy, což moc užitečné nebylo, ale možná to těď tak k ničemu nebude. Musím ji přesvědčit, že mi může věřit...
//pak dopíšu, teď nestíhám... (děj je teď v minulé noci a pak dopíšu do součastnosti)
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 24, 2018 1:21 pm
Kay & Toshio - Okraj strieborného lesa
Kay -> Rieka vlčice moon

Kay sa nakoniec posadil, aby vstrebal práve to čo sa teraz dialo. Nuž, niekto je opatrný a skočí po tom po hlave, taký si býval ty.. pamätáš? Hlavne s tým bizónom.. si ber rozmysli po ňom skočil a zakúsol si sa mu do zadku.. a to si bol vĺča.. povie Kayovi patrón tým štýlom, akoby tam v tej chvíli bol. "Akoto, že si to pamätáš? V tedy som ťa ešte nepoznal.. teda tuším," odpovie Kay v myšlienkach, ktoré mohol počuť iba Fevris.
"Vyzerám snáď ako vlk s čiernou srsťou?" vyštekne Toshio. To vyrušilo Kaya s myšlienok. "Ostaň tu ako dlho môžeš byť alebo bež ďalej..." odpovie Kay na otázku vĺčky, pritom sa postaví a vydá sa smerom z ktorého prišiel.
"Ty.." začal Toshio, zdá sa, že bol tvrdohlavý a dá sa povedať, že sklamaný aj keď to nedal na sebe vedieť. Každý by rád uchňapol špeha vo svojom domove, či tu na Niwate alebo vo svete. "Mlč.. Kappo.." zavrčí Kay. "Pridaj sa k ostatným a začni upratovať.." keď dokončí, Kay sa teleportuje späť k rieke, kde nechal čakať Taria.
"Kss.." nakoniec zavrčí Toshio. Kde sa to v ňom iba zjavilo?
Emerithy de Mal
Emerithy de Mal
Počet příspěvků : 1960
Datum registrace : 06. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Emerithy de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 24, 2018 4:17 pm
Tayume - Okraj Stříbrného lesa - Stříbrný les
Vítězoslavně na něj pohlédla a zdvihla čumák vzhůru pyšná na svůj “výkon”. „Mám tu volnost. Trochu to vypadá, že kdyby sis na mě něco zkusil dovolit... prostě bych za touto milou Betou přišla a trochu si na tebe postěžovala.” pronesla po přikývnutí na jeho slova ihned, jak zmizel. Podívala se Toshiovi do očí. Máchla ocasem tak, že se jím dotkla jeho čumáku a zašklebila se. Poodběhla od něj a ohlédla se. Chvilku si ho vyzývavým pohledem přeměřovala. Poslechne a odejde, nebo neposlechne a půjde za ní? Nakonec se s lehkým zasmáním rozklusala do lesa.
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 24, 2018 4:47 pm
Jižní tábor
Sledovala zmatek okolo sebe. Nejspíše si s nimi počasí opravdu jen hrálo. Zavrčela a přivřela oči. Každou vteřinu padal sníh. Vlčice byla z krajin kde se narodila zvyklá opravdu na kruté zimy. Její srst proto byla hustá. Něčeho si však všimla v dálce. Duhový vlk, tedy spíše hnědý vlk s duhovou čupřinou. Že by nebyla ona jediná, která je obdařená tímto? Však pak zmizel. Pokud jej ona uvidí, tak si s ním půjde prohodit pár slov. Zatím se jen zvedla a oklepala se. Sledovala pohledem, jestli by nebyla někde potřeba pomoci. Byla Věčný lovec, stále. I když nepatřila přímo k nim. Byla vycvičená k tomu, aby pomáhala a na pouhou vlčici se uměla hecnout a zvládnou i to, co by neměla. Však uvidí se, kdo bude potřebovat pomoc.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 24, 2018 5:27 pm
Severní tábor
Chodil sem a tam, bral do tlamy i naprosto titěrné kousky dřevěných úlomků, a postupně je kladl na rozprostřenou látku hraničářského pláště. Klacíky se poměrně rychle hromadily, za chvíli se na pláštěnce utvořila hromádka ze dřeva a on si uvědomil, že pokud tam přidá ještě něco, dost možná se všechno sesype a on bude muset začít znovu. Nechtěl riskovat, tudíž si stoupl k plášti a opatrně za něj začal tahat. Nejdříve za něj několikrát jemně zaškubal, aby si byl jistý, že bude vše držet na svém místě a když se ujistil, že všechno drží, jak má, zatáhl silněji. Tahal plášť až ven. Když opustil jeskyni, hraničářskou pláštěnku pustil a rozhlédl se. Přemýšlel, kam klacky odložit, připadalo mu zbytečné, aby je ponechal povalovat se poblíž velkých větví, a tak odtáhl větvičky a klacky odtáhl mimo tábor, na kraj přilehlého lesa. Nemohl si nevšimnout toho, jak je jeho oblek zamazaný a zaprášený. Sklesle si povzdechl. No jo, ale teď nejni čas, abych řešil něco takovýho. Popadl plášť tak, aby se mu nesl co nejpohodlněji, a pomalu odklusal zpátky do severního tábora. Hodně kulhal, ale nic ho nebolelo, takže ho to nedonutilo zpomalit. Za chvíli už byl zase v doupěti a pokračoval v aktivitě, které se věnoval již předtím.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 24, 2018 9:40 pm
Nora Orfeona a Polnoci - Niekde v Elloris ( Very Happy )
LAZARUS
Lazarus sa prizeral na celé dianie. čakal, kedy Dino zabije tie najslabšie vĺčatá. Ono sa to však nestalo. Očami sa pozrel na Dinovu tvár. Bola plná radosti a hrdosti. Lazarus to ale nechápal...jeho otec skoro zabil aj jeho matku. Nieto ešte aby nechal nažive jeho slabších súrodencov. Lazarus takto pochopil, prečo sa rodia slabí vlci. Nechajú ich nažive. Pochopil, že musí už ísť. Keď sa zahľadel von z nory všimol si, že búrka už ustala. "Vďaka za dočasné prichýlenie." - prehovoril Lazarus chladne smerom k novopečeným rodičom. Potom sa zahľadel na vĺčatá aby si ich zapamätal. Postavil sa vybehol von z nory. Začal bežať neznámo kam a ako mu len labky dovoľovali. Nepozeral sa pred seba, len ucítil silný náraz. Odrazilo ho malinko dozadu, zacúval či chcel alebo nechcel a posadil sa na zadok. Pár krát zamrkal a pozrel sa na čiernu vlčku, ktorú už raz videl. Au.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 24, 2018 10:40 pm
Západní louka

Aniž by nechala Tamara mladou vlčku jakkoli zareagovat, chopila se dalších slov ona sama. "Je tu jedno místo, kde bys našla obojí - volné doupě i dostatek masa na celou zimu." S těmito slovy se zahleděla na jih, kde se za hlubokým lesem ukrývalo srdce celé smečky. "Momentálně se nacházíš na území smečky Elloris. Můžeš tu nezávazně pobývat tři měsíce (v realitě 1 měsíc), ale nakonec se stejně budeš muset rozhodnout, zda zůstaneš nebo se vydáš dál..." Vysvětlila jí, načež své oči zabodla do těch jejích. "Přenesu tě do Tábora, tam si můžeš odpočinout. Odsud je to poměrně daleko. Navíc, zima už je tu."
Mračna nad Niwatem visela již nějaký den, avšak až nyní jakoby se sněhem roztrhl pytel. Nejprve na zem dopadla jedna vločka, pak dvě a najednou jich kolem nich bylo nespočet.
Těžko říct, kdo zmizel dřív. Jestli temně či světle zbarvená cizinka. Stačilo jedno mrknutí oka a jediné, co poukazovalo na přítomnost dvou vlků, byly otisky tlap v bílém poprašku, ale i ty byly během chvilky pryč.
Jedna z nich se po chvíli zase objevila, tentokrát na okraji tábora zdejší smečky. Druhá naopak skončila na druhé straně území - v bývalém táboře smečky Stříbrného Fénixe.
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 43 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru