Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Aug 26, 2018 9:17 pm
Aralský les

Mile kývnu na Akia který odešel a pak jsem se opět obrátil na Asuku. "To je super. Moc ti to přeju," řekl jsem co nejlíp to šlo ale v mém hlase byla i bolest. Nerad jsem nad tím znovu přemýšlel. To už Asu zapomněla? Možná se to rozhodla přejít, ale ona už mohla myslet na někoho jiného. Na Akia. Já ne. "Normální. Díky magii budu ale i pomáhat v různých jiných věcech. Můžu třeba léčit," povím a zkusím myslet na jiné věci než na Rias.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Aug 26, 2018 9:35 pm
Aralský les: 
Trochu jsem se cítila provinile, když Akio šel uklízet. Ale zase mu to vynahradím jinak: ,,Děkuji." Řeknu, ale cítím, že něco není v pořádku. Počkám si až domluví: ,,Pořád přemýšlíš kam šla máma co? " Zeptám se a začnou se ve mě mísit pocity: ,, Nevím kam odešla, ale nemyslím si, že se vrátí." Řeknu se sklopenýma ušima: ,, Proč vvůbec odcházela? Udělala jsem snad něco? " Honilo se mi hlavou: ,, Můžeme jen doufat, že aspoň na nás myslí." Řeknu po chvíli, aby aspoň nějaká útěcha tu byla: ,, Beztak už někde hnije!" Prolétne mi hlavou myšlenka, která mě samotnou překvapí: ,, Já.." Chci říct, ale nedořeknu, protože mi po tváři mi steče slza. Pohnu hlavou do strany, aby to nebylo tolik vidět: ,, Pojďme radši uklízet. Zima se rychle blíží a nikdo tu nechce zakopávat o zmrzlé klacky ne? " Pokusím se o vtip a vykročím, že půjdu tahat další klacky.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Aug 26, 2018 10:22 pm
Aralský les -> Jižní tábor -> Hranice -> Aralský les 
Rozběhla jsem se za Tess do jižního tábora, když jsem uslyšela jako ona vytí Alfy Jessie. Běžela jsem po jejím boku a vyslechla si slova v táboře. Byla to doopravdy Alfa jak má být a ne jako Tenebris a Reel. Nenáviděla jsem je za to všechno, za to, že zničili domov můj a mé rodině, za to jak směšné a hloupé Alfy byli, že kvůli Tene zemřel málem můj strýc. I malé vlče bylo silnější a rozumnější než Reel a Tenebris zradila, když ji bylo nejvíc potřeba. Spirit se v nich spletla a ona a Lucas byli jediné Alfy Ishimury, kterým jsem věřila. Zatřepala jsem hlavou a obrátila se na Tessie. “Promiň, ale už si vezmu zpátky plášť, protože se chci kouknout po hranicích než půjdu pomáhat na sever. Možná se tam sejdeme,” zašeptala jsem a vydala se k hranicím, které jsem preventivně prošla...

Běžela jsem na sever, všude už byl sníh a já byla zahalená ve svém plášti. Vzpomínala jsem na rozhovor s bratrem u hranic a snažila se nemyslet na to, jak mě opustil a zradil. Můj milovaný bratříček, jediný sourozenec, co mi zbyl, mě nechal samotnou a přidal se na špatnou stranu. Napadlo mě jedno jméno a na to jsem se soustředila a to jméno “Rias”. Prý zemřela v táboře Zeiss a já jsem slíbila, že její rodina se to dozví. Zrychlila jsem a dostala se do lesa, ve kterým jsem přečkala bouři s ostatními. Pořád tam byl syn Destiny a vlčka s ním, a přidal se k nim další vlk. “Zdravím,” zašeptala jsem chladně, abych skryta pocity. “Omlouvám se, že ruším, ale nevíte, kdo patří do rodiny vlčice Rias?” zeptala jsem se, netušíc, že mám docela štěstí a vzkaz vyřídím rychle.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Aug 27, 2018 11:26 am
Aralský les

Asu stále chápala můj problém. Přikývl jsem a trochu si povzdechl. Měl bych být šťastný, kvůli Asuce, našla si přece partnera. To je důvod k radosti, ale mě to nijak zvlášť netěšilo. Jen mi to připomnělo mou ztrátu partnerky Rias. Ani jsem nevěřil tomu že by se vrátila, i když jistá naděje tu byla. O chvíli později vyndám z brašny dvě masky a položím je před sebe. "Asu? Počkej ještě. Moc toho o mě nevíš, ale můj otec nedávno zemřel a... Jedna vlčice mi dala jeho masky. Byl to zlý vlk a smrt si zasloužil. O ostatních až na svého bratra nevím nic. Slib mi, že se nevzdáš své rodiny," povím vážným tónem který jsem v poslední době neužíval tak často jako kdysi. Akio vypadal jako hodný vlk který by ji dokázal ubránit, jen aby se toho potom nevzdala jako její nevlastní otec.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Aug 27, 2018 12:37 pm
Les pěti statečných
Vrátila jsem Azovi jeho objetí a nedůvěřivě se koukla na vlčici vedle něj. Nevěděla jestli jí může věřit, protože za celou dobu jejího života znala jen členy její rodiny. Nevypadala ale moc nebezpečně, takže jí jako hrozbu nevyhodnotila. Lehce packou dloubla do Afra a pousmála se. Připadal jí víc bojácný a nemluvný, než byli oni dva. Možná to bylo tím, že se narodil jako poslední, těžko říct. "To je dobrý, nic se nestane," řekla povzbudivě bráškovi. Sama ale nevěděla jestli je to pravda. "Zdravíím! Znáte naše rodiče?" vyhrkla Ane a naklonila hlavičku na stranu. Zajímalo jí to. 
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Aug 27, 2018 12:46 pm
Aralsky les: 
Obrátila jsem se zpátky na něj, když na mě znova promluvil. Poslouchala jsem ho a podívala se na masku přede mnou: ,, Koukam, že celá moje rodina má geny ze Zeiss." Řeknu s menším úsměvem: ,, To ti můžu slíbit. Ale povis mi víc o svém bratrovi a na co měl tvůj otec ty masky." Slibim mu a otru se o něj: ,, Mám tě ráda tati a budu šťastná, když tu s námi budeš žít." Řeknu a prohlednu si znova masku: ,, Na co jí můj děda využíval? Můžu jí nosit také, nebo už ztratila svou moc?" Hlavou mi behaly otázky, ze kterých mě vyrušil hlas neznámého vlka. Otočila jsem se na ní a podezirave si ji prohlédla: ,, Já jsem Riasina dcera." Odpovim ji a čekám, co mi sdělí.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Aug 27, 2018 12:54 pm
//Jžš promiň Hil. Mě zaskočilo to "syn Destiny" nevěděla jsem že to je na nás.xd
Aralský les

Trochu zahanbeně se podívám na masky. "Dejme tomu. Potom ti klidně budu vyprávět..." povím a podívám se na vlčici co sem dorazila. Uklidil jsem masky zpět a pak jsem přišel blíž k ní. Asuka jí odpověděla mnohem dřív. No jo no. Co se dá dělat, nebyl jsem zrovna pozorný. "Jsem Riasin partner. Co se stalo?" povím s nadějí že je naživu. Třeba jen někde je. Třeba u téhle vlčice. Sice dost dlouho ale mohlo to být možné. Bál jsem se co řekne, ale doufal jsem že nese dobré zprávy.
Arfael Virentem
Arfael Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Arfael Virentem
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Aug 27, 2018 1:02 pm
Les pěti Statečných

Pomalu sem vyšel zposa sestry ale pořád sem byl připraveny se dát se na útěk kdyby se rozhodla zaútočit. Podival sem se na sestřičku a usmál se. Bráška vypadal dost jistě tak vem se postavil vedle sestry a čekal co se bude dít dál pořád připraven. Sna má sestřička pravdu ale pořád si nejsem jistý co se bude dít jen doufám že mě ochrání.
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Aug 27, 2018 4:14 pm
Južný tábor
Tréning mágie 4/10

Hexy sa zase pobrala preč a zobrala si plášť. Tessa sa mierne otriasla, plášť ju aspoň trochu bránil pred zimou, pred ktorou teraz ostala nechránená. Bola zima, hoci v tábore veľa snehu nebolo. Uvažovala, či bude lepšie počkať alebo ísť pomôcť odstrániť zbytky po búrke. Nakoniec sa rozhodla zostať ešte chvíľu tam. Možno by som si mohla skúsiť potrénovať mágiu, už som to dlhšie neskúšala, pomyslela si. Nebolo ťažké sústrediť sa na vodu, keď bol na okolí sneh- predsa len, aj ten bol vodou a jej mágii až tak nezáležalo na skupenstve, stačil fakt, že niekde na okolí sa nachádzala voda. S nádychom a výdychom, ktorý vytvoril chumáčik pary sa stali jej znaky zlatými, čo odjakživa signalizovalo, že práve používa svoju mágiu. Predstavovala si vodu, pramienky vody, jemný a žiarivý sneh, zmrznutý ľad. Pokúšala sa predstaviť si kvapku vody, s ktorou by už dokázala pracovať. Vo vzduchu, približne vo výške jej očí sa zrazu čosi zalesklo, sotva badateľne, len na sekundu, dve. Nesústredím sa dostatočne, pomyslela si. Snažila sa teda sústrediť viac, predstavovala si všetku vodu ktorú kedy videla- vodopády a rieky, jazerá a kopy snehu, ľad a more. Nevnímala snáď nič iné, len vodu... a tentokrát sa jej to podarilo. Vo vzduchu pred ňou sa objavila kvapka vody. Vyzerala takmer obyčajne, avšak, žiarila miernym tyrkysovo-zeleným svetlom. Bola na seba hrdá. Opatrne kvapku natiahla a potom sa pokúsila vyvolať ďalšiu. Už dlhšiu dobu neskúšala vyvolať viac len jednu a predsa len to chcela skúsiť. Podarilo sa jej to- teraz vo vzduchu pred ňou tancovali dve kvapky. Nasmerovala ich k sebe, až sa spojili do jednej väčšej a tú nakoniec nechala zmiznúť, keď v hrdle pocítila známe škrabanie a začalo sa jej ťažšie dýchať. Teraz by som sa už mala pobrať za Hexy,pomyslela si.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Aug 27, 2018 8:50 pm
Azrael Bloodmoon Virentem
Les pěti statečných
Azrael vztyčil hlavu a podíval se na svého bratra. "Brácha, neboj se. Jsem tu já a nic se ti nestane. Nedovolil bych to." Mrkl na něj sebejistě. Vskutku. Mladý Virentem se nebál. Hrdě se postavil a pohlédl na Anemon. "Že?" Mrkl i na ni a opět pohlédl na dospělou vlčici. "Já se už představil a toto jsou mí sourozenci Anemon a Arfael a jsme deti Alfy" Dodal a zazubil se, trošku vychloubačně, však následně se nevinně uculil.
//Nira mě požádala, abych to tu hodila. Klidně hodím i screen, pokud chcete.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Aug 27, 2018 9:11 pm
Jižní tábor 
Pohlédla jsem do očí bílo-červené vlčky a přikývla. “Haru byla statečná a schopná vlčice, ale bohužel usnula hlubokým spánkem, jako ty a tvůj otec Cyrano,” vzdychla jsem, ale pak jsem nasadila znovu přátelskou, ale upřímnou masku. Nemělo cenu se snažit jim pomoc, protože to bylo nemožné. Bylo i pravděpodobnější, že vlk vstane z mrtvých, než že se probudí jinak než sám od sebe. Když jsem došla ke kraji tábora, tak jsem zahlédla flekatou vlčici se zlatými křídly, jak se u ní zaleskla kapka zářící vody. Připomnělo mi to moje začátky s magií a tak mě napadlo, že bych ji pak mohla někdy pomoc, kdyby tedy měla zájem. “Přece je nebudu zdržovat chůzí, když mají křídla,” prolétlo mi hlavou, sundala jsem si plášť, schovala ho do neviditelné brašny a sklonila hlavu ke své hrudi. Zašeptala jsem pár kouzelných slovíček k peříčku a za pár vteřin jsem roztáhla bílá křídla. Zamávala jsem několikrát s nimi a zvedla se metr nad zem. Byla jsem špatná letkyně, protože jsem tohle magické peříčko objevila před nedávnem. Výhoda byla, že jsem dokázala odvrátit každičkou vločku kolem svých křídel, ale i těch dvouch, takže i kdyby je měly mokré, zvláště Angaraw, tak mohli teď vzletět. Čekala jsem, až budeme moc vyrazit. 
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 9:49 am
Aralský les
Trpělivě jsem vyčkávala na slova vlků a pak jsem znejistila, protože tohle byli vlci, které jsem hledala. Měla jsem té vlčce říct o smrti matky a tomu vlku o smrti partnerky, ale proč já musela být posel špatných zpráv? Ano, protože jsme to slíbila bratrovi, který mě opustil. Cítila jsem naději jejího partnera, ale já tu byla s krutou pravdou. Snažila jsem se zakrýt svou nemilou náladu a má tvář neříkala vůbec nic. Nevěstila nic dobrého a ani nic špatného. “Je mi to líto, Rias zemřela v zeisském táboře,” pověděla jsem pochmurným tlumeným hlasem a čekala na jejich smutné reakce. Mě sice nezemřela matka a ani partner, ale ona spolu s otcem usnuli hlubokým spánkem a můj partner mě opustil, stejně jako bratr. O sestře Zhie jsem nic nevěděla a zbytek sourozenců spal, ale naštěstí má rodina byla velká. Měla jsem ještě babičku, dědečka, strýce, nevlastního synovce, syna, další příbuzné a Tess s Klee. 
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 10:16 am
Misty Forest -> Jižní tábor 
Brzy nastal nový den a já se snažil přemluvit zelenou bytost, aby mi aspoň trochu důvěřovala. Barevné stopy v jemných odstínech zmizely hned při východu slunce, který byl jako vždycky úžasný. Miloval jsem východy slunce, ale teď jsem měl jasný úkol. Dělal jsem všechno, aby mi vylezla na záda a já bych ji mohl donést Alfě Jessie. Nedělal jsem prudké pohyby, mluvil klidným přátelským hlasem, ale bytost byla nedůvěřivá a já ji nerozumněl. V tu chvíli mi dopadla na čumák první vločka a já vyděšeně uskočil. Neznal jsem zimu, neznal jsem sníh a moji rodiče mi to nevysvětlili, jako skoro nic. Nevěděl jsem, kde je moje matka a ani otec či sourozenci a to mě činilo zoufalým. Na to jsem teď však nemyslel, protože jsem spadl na ostrý kámen a brzy jsem spatřil krev. Překvapeně jsem zamrkal, ale to zelená se ke mně odvážila přijít a přiložila mi ocas na ránu, která se zhojila. Mlčky jsem artikuloval slovo “děkuji”, protože jsem úžasem ze sebe nevydal ani hlásku. Byl jsem překvapen a zelenooký tvor se mě držel, přestal se bát, ale byl ostražitý. Ťapal za mnou, ale pak mi dokonce vylezl na záda, když už zem byla celá bílá. I mne studily tlapky, ale musel jsem to vydržet. Otřásl jsem se zimou, ale to jsem se už dostal do tábora. Svýma fialovýma očima jsem vyhledal Alfu Jessie, která byla dobře viditelná na bílém podkladu. Došel jsem k ní, hluboce se uklonil, bytost seskočila mi ze zad a dohupsala ke své paní. “Zdravím a omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale Vaše zelená lasička je velmi nedůvěřivá,” promluvil jsem kajícně a sklonil hlavu před vlčicí, ze které sršel respekt a já z ní měl strach. Znovu jsem se otřásl zimou, ale líbil se mi ten třpyt sněhu.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 12:33 pm
Aralsky les: 
Její nic neříkající výraz se mi vůbec nelíbil. Nevěděla jsem totiž, co mám čekat. Ale když uslyším, co se stalo, srdce se mi skoro zastavilo: ,, Takže jsem měla pravdu." Po myslím si a poslední naděje umřela jako květ za mrazu. Jen tak tak jsem držela slzy, abych nezačala brecet, před cizím vlkem jsem nechtěla vypadat jako ufnukanek. Podívala jsem se na vlcici přede mnou a tvarila se neutrálně: ,, Je to všechno co jsi nám chtěla říct? Pokud ano, děkujeme a můžeš si jít dál po svých." Řeknu a mám co dělat, abych se nesesypala: ,,Běž už, chci truchlit se svou rodinou." Po myslím si a otocim se na otce: ,, Opravdu nás tu nechala, i když slíbila že se vrátí." Řeknu zklamaně a zároveň ve mě začíná růst vztek: ,,Jak nám to mohla udělat?! Vlastní máma mi lhala!" Po myslím si nastvane. Věděla jsem, že se nemohla zatoulat na území Zeiss jen tak náhodou.
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 3:00 pm
Jižní tábor
Brzy se vrátil, ten jenž vypadal podobně jako ona, aspoň vlasy. Poušklíbla se a vydala se tedy pomalu k němu. Její krok byl rozhodný a odhodlaný. Chtěla poznat někoho nového, i kdyby si mohla třebas ublížit při krocení Betty. Vlk byl podivný jako ona, duha se na ostatních tak často neviděla. Rozhodně si stoupla pár metrů od něj a šlehla dlouhým duhovým ocasem. "Zdravím tě." Řekla jemným, však přesto zdvořilým hlasem. "Dlouhou dobu jsem neviděla vlka, který by byl podobně na tom s duhou jako já. Moc vlků si jí k tělu nepouští." Sic byla duhová jen jeho čupřina a Orisea skoro celá, tak se snažila na vlka být milá, snažila se aby se s ní bavil. Bylo neuvěřitelně psychicky namáhavé, jak jí každý soudil jen kvůli barvám. Sic měla na své tváři stále úsměv, uvnitř někdy toužila se před všemi schovat. Smýt ze sebe barvy a vypadat jako každý vlk. Sklopila hlavu a pousmála se. Zase měla své černé myšlenky. Navíc byla životu nebezpečná ostatním vlkům, nikdo nikdy nedokázal říct, kdy se Betty pokusí zase vylézt. Snad tam ale ještě chvilku zůstane.
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 4:32 pm
Jižní tábor 
 Otočil jsem hlavu za zvukem a spatřil větší vlčici, jak ke mně promlouvá. Zvláštní bylo to, že byla stejně barevná jako má čupřina. Napadlo mě, zda není třeba příbuzná, ale pach tomu neodpovídal. Myslel jsem si totiž, že jediní duhoví vlci jsou rodu Criest. “Zdravím, slečno,” oplatil jsem ji pozdrav s lehkým pousmáním. Když začala mluvit o barvách, tak jsem automaticky pohodil svojí ofinou, která mi opět spadla přes oči jako opona. “Zdědil jsem ji po otci, stejně jako někteří moji bratři,” vysvětlil jsem a povzdechl si, protože jsem netušil, kde všichni jsou. Nechali mě na starost Asuce a potom se vypařili, jako by si snad mysleli, že na ně zapomenu. Jak bych mohl zapomenout na svoji milovanou rodinu? Byl jsem rozhodnutý, že pokud splním zkoušku, tak najdu druhou Alfu a ten mi poví více, vždyť dříve patřili moji rodiče do Fénixe. 
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 4:52 pm
Jižní tábor
Ano, s tou slečnou se trefil. Pořád to bylo lepší, než když jí někdo kvůli modré krvi říkal princezno. Zvedla k němu pohled. "Máš štěstí... tvá rodina je aspoň barevná. Já krom znaků s ní nemám žádné spojení." Povzdechla si a upírala na něj modro-fialové oči. "Ty si se narodil asi na tomhle území, co?" Usmála se na něj zase. Ona byla něco jako sluníčko. Na rozdíl od ostatních potomků, kteří byly stejně staří s ní nebo mladší. Možná tak malá Ziri se dala počítat jako uzlíček štěstí, ale ta princezna hvězd zatím ve světě moc nebyla. Nikdy Oriseu nenapadlo se ptát takhle moc, byla vychovaná k slušnosti a pomoci ostatním. To s ní udělala výchova, kterou dostala a kterou její rod nabízel. Chtěla se kouknout na bok, kde měla masky, aby jí to připomnělo, že tam měla masky od Siriah, ale pak si uvědomila děsivou pravdu, ona je už mít nemohla. Spíše se Orisea mohla chlubit svojí výškou oproti ostatním vlkům, ale nikdo nemohl tušit, jaké uvnitř má pocity. Jak moc jí to, že je jiná vadí. Sice po Siriah byla jedna z menších vlčic rodu, ale mohla...sic byly daleko tak byla pyšná na své znaky, i když byly duhové.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 5:24 pm
Aralský les -> Řeka vlčice Moon
Zaslechla jsem myšlenku dcerky Rias a vzdychla, protože to čekala. Mám taky očekávat, že jsou moji rodiče a sourozenci mrtví? Tedy až na Teliho, který odešel do Zeiss. Zavrtěla jsem hlavou, protože jsem tomu nechtěla věřit, protože nemohli umřít přeci, když je potřebuji. Byla jsem ráda, že mě vlčice poslala pryč, protože jsem se chtěla vyhnout otázce, jak jsem to zjistila. Mlčky jsem se rozběhla pryč, ztratila jsem se rychle z dohledu, jako pravý hraničář. Ani jsem nevěděla, proč jsem jim to řekla, když mě Teli zradil. Mohla jsem ho taky zradit s tím slibem, ale neudělala jsem to, protože mají právo, to vědět a já nebyla zrádkyně jako můj bratr. Stekla mi jedna slza, ale brzy po ní nebylo ani památky a po pár minutách jsem se zastavila u řeky. Ucítila jsem pach strýčka a rozklusala se za ním. “Kayi,” řekla jsem, když jsem byla u něj místo pozdravu, protože jsem měla špatnou náladu. Telantes mi řekl, že by mě zabil, kdyby mu to Naiome přikázala a to mě bolelo u srdce. Snažila jsem svoje pocity uzavřít, aby strýc nic nepoznal. Mé myšlenky byly prázdné a nebo obyčejné, protože jsem se nechtěla rozbrečet kvůli rozhodnutí bratra před cizím vlkem, který tady taky byl.
//Je tam Kay a Tario, ne? :DD 
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 5:41 pm
Rieka vlčice Moon
Obzeral som sa po ďalších možných nápravách. Vedel som, že na nás tlačí čas. Pocítil som ako hlina začína zamŕzať, ako rieka odnášala malé kusy ľadu. Sakra, takto to budeme robiť do budúcej zimy, pomyslím si, než zavyjem. Tým dám signál Mitril a Dixovi, aby sa k nám presunuli. Chcel som niečo povedať Tariovi, než v tom k nám prišla moja neter, Hexy.
Pozrel som na ňu a zoskočil z kamenného mostíka, ktorý sa v tom zasunul späť do pôdy.
"Tario, musíme sa rozdeliť.. skorej, než zem úplne zamrzne a znemožní nám vládnutie," poznamenám svojmu spoločníkovi, pritom sa pozriem na Hexy. "Poď ďalej, povieš mi čo máš na srdci a rovno mi aj pomôžeš," ťapnem ju labou po pleci a presuniem sa o kus ďalej v proti smeru rieky, kde sa narazil na ďalší strom, ktorý sa hodlal vydať na cestu po toku. Vysunul som kamenný stĺp, ktorý začal narovnávať padlí strom, pritom očkom pozriem na Hexy a dupnutím packy jej dám na javo aby hovorila. Predsa, bola slepá a nemohla pre to vidieť môj pohlad.
//jop, sú tam Very Happy
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Aug 28, 2018 5:52 pm
Jižní tábor 
Byl jsem rád, že se se mnou začala ta duhová vlčka bavit, protože jsem neměl moc přátel. “Někdo zdědí víc, někdo toho míň, ale stejně záleží na vzpomínkách a ne na barvě,” snažil jsem se, aby se jí znovu vrátil úsměv, což se taky povedlo. Nejspíš to ani má slova neovlivnila, ale nechtěl jsem, aby byla v mé přítomnosti smutná. A také jsem doufal, že slova měla hlavu a patu, protože sám rád jsem vzpomínal na růžovou sestřičku či jak jsem si hrál s Bastym, rád vzpomínal na děctví, které mě nedávno opustilo, stejně jako rodina. “Ano, v bývalé smečce Stříbrného Fénixe a ty?,” odpověděl jsem a optal se zdvořile, protože Elloris byla velká a byla součástí obrovského Niwatu, kde byla taky Zeiss, smečka temna. Byl jsem mladý a nezkušený, ale doufal jsem, že postupem času nabydu nějakého rozumu. Chtěl jsem být pro smečku užitečný, to jsem si přál už od vlčete. 
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 46 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru