Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 1:22 pm
Les p. s.
"Slyšels to, Antonio?" usměju se na fénixe a ten jen souhlasně krákne. Než se však nadějem, ten zelený vlk, co se představil jako Dino, předváděl vlčatům svoji magii. Vypadalo by to jako z pohádky, kdyby tam ale vystupoval kouzelný dědeček jako sprosťák. "Co prosím??" vyhrknu z nenadání a postavím se na všechny čtyři. Bylo fajn jak se k těm mláďatům měl, ale zrovna slovo prdel by je učit nemusel. "Asi vám lehce uklouzl jazyk." syknu mezi zuby a zamračím se.
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 1:33 pm
/Les Pěti Statečných/
Té hnědé dospělé vlčici, která tady byla, se cosi nelíbilo. ,,Klídek, teta, vím co ržíkám..." zamlaskal jsem instinktivně a švihl chvostem. Na tváři jsem si stále udržoval potulený, dědečkovský úsměv. ,,Stejně by to dřív nebo později pochytili, život je pes a žít ho je psina..." pravil jsem jednoduše a rozhlédl se kolem sebe. ,,Nevím, zda není horší těm prckům nasazovat růžové brejle. Čím dřív je uvedeš do života, tím líp se mu přizpůsoběj... a věř mi, že já těch vlčat měl..." mávl jsem ocasem znova a odvrtátil pohled kamsi dále. ,,Je hele, borůvky!" rozešel jsem se pomalým, klidným krokem ke keříčkům s modro-fialovými bobulemi. Sehnul jsem se k nim, pro jistotu k nim přičichl a poté si trs, včetně větviček, utrhl.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 1:55 pm
Les pěti statečných
T-Teta..?! Normálně se snažím být v klidu. Normálně jsem v pohodě, hodím to za hlavu a nestarám se o to. Ale to, že mě někdo nazývá tetou?!! Jen tak tak se držím abych nezačala vrčet, ale i tak lehce cením tesáky. Klid. Nádech. Je to jen stařík. Výdech. To tě přeci nerozhodí. Nádech. Klid, klid, klid. Výdech... snažím se uklidnit a přesvědčit se že ho nesmím zakousnout - popravdě, v hlouby jsem věděla že je mnohem větší a silnější, a tak bych si pravděpodobně ublížila spíš já. I nahodím úsměv a dělám jakože nic. "Ale stále jsou to jen mláďata. Neměli by se starat o hrůzy které je tak či onak čekají, měli by si užívat dokud je čas. Sice respektuji vaš-" než to však dopovím, zelenák mě přestal poslouchat a pustil se do borůvek. Lehce mi tikne v oku a zaryju drápy do země.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 2:10 pm
Les pěti statečných
S úsměvem od ucha k uchu sledovala oba dospělé duchy. Tak nějak zjistila že hnědá vlčice nebude zrovna na větvi z chování Dina. Dinosaura. "Počkat počkat... kdo je dinosaurus?" došlo jí a poté zavrtěla ocáskem. "Jóó, tak Orfeon je můj tatínek," kývla a zvedla se sedu na všechny čtyři, přičemž se hned na to oklepala, takže její už tak objemný kožíšek byl o něco nadýchanější. Takový kulička chlupů. "Prdeeeel?" protáhla a s povytaženým obočím koukla po bráchovi, jestli náhodou netuší o čem je tu řeč. "Co to tam máte?!" vypískla malá Ane a rychle se přihnala za zeleným vlkem.

//V zimě rostou borůvky? Very Happy
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 2:45 pm
/Les Pěti Statečných/
Tu hnědou už neposlouchám. S vážnými jedinci se přece hodí radši se nepouštět do řeči. Házím ji za hlavu a její uklidňující myšlenky, které slyším, taky. Možná se jim jen v duchu směji, jsem v naprostém klidu. Odpovím jen mladé vlčce, která se se zájmem přihnala ke mně: ,,To jsou borůvky. Jedlé plody lesa. Za normálních podmínek je v tomto období neuvidíš. To ti možná vysvětlí sám tatík. Ale dej si pozor! V lesech rostou i velice podobné plody, které se jíst nedají a mohlo by ti z nich být špatně. Poznáš to tak, že pěkně voní, když k nim čichneš. Ikdyž, teď v zimě, toho spíše ucítíš méně..." začnu vysvětlovat a plácám tím páté přes deváté, přesto se snažím, aby to mladá pochopila.

//V Dinově okolí roste všechno... Very Happy Já ti to zdůvodním - běžní důchodci trpí inkontinencí, uniká jim... no, ty víš co... a přesně takto u vlků můžou utíkat magické vlny a bum! Keřík je na světě! Very Happy :'D
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 5:19 pm
Aralský les

Lehla si ke mně Asuka. Nebyla z toho zas tak špatná. Proč taky? Byla to pro ni vlčice s názvem "máma", která se starala o malou Asuku. Jenže teď už je ta Asuka velká a taky už by chtěla mít nejspíš rodinu. To samé jsem chtěl také." Promiň Asu. Nechci ti brát tvůj vlastní život a soukromí. Budu v táboře. Aspoň se zapojím do chodu smečky," povím a snažím se abych mluvil plynule. Když přišel Akio, jen jsem zavrtěl hlavou a povzdechl si. Měl bych asi začít pomáhat s úklidem území.

Kaisa-Stříbrný les

Odklidil jsem další 2 stromy stejným způsobem jako před tím. Začínal jsem být unavený. Ještě pár věcí zvládnu, ale pak se vydám zpět do Jižního tábora abych si odpočnul. Nebo zůstanu a budu v Severním táboře? To je jedno, ale asi půjdu do Jižního, třeba se něco dozvím. Mezitím jsem našel další strom a opět vyplnil hlínou díru co po něm zbyla.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 5:29 pm
Strieborný les -> Rieka vlčice moon
"Dixi! Nebuď ku mne hrubý," odfrknem si na slová môjho zeleného partnera, než sa postavil a tým aj zmizol môj mäkučký poštárek. Ale mal pravdu aj ja som čula volanie Kaya. "Čo budeme robiť potom?" opýtam sa ho, než prejdem do kroku a zamierim smerom odkiaľ šlo vytie. A vlastne si mohol čakať, má tam pri sebe toho vtáčieho vlka, pomyslím si mrzuto, než som nakoniec šla ďalej. Dobehla som Dixa a zrovnala krok s ním. "Dostala som chuť na myšku," poviem provokatívne a na tlame sa mi vyčaroval zubatý úsmev.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 7:51 pm
Aralsky les: 
Snažila jsem se ho povzbudit, ale nijak to nepomahalo a to mi trhalo srdce ještě víc: ,, Tati." Řekla jsem a chvíli mlcela: ,, Nezbyl mi nikdo z rodiny kromě tebe. " Pokračuji trochu sekane, protože přemýšlím nad dalšími slovy: ,, Pokud chceš odejít, nebudu ti v tom bránit. V horším případě se od nás stranit. " Do řeknu s menším povzdechem. Bála jsem se, že se vypaří stejně jako máma a mě nic nezbyde kromě Akia. Podívala jsem se na Akia a chvíli uvažovala nad jeho slovy: ,, Nechci obtěžovat svou budoucí tchyni. " Řeknu se zavrtenim hlavou a zvednu se: ,, Budeš s námi uklízet? Třeba prijdes na jiné myšlenky. " Řeknu a pokusim se o úsměv.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Thu Aug 30, 2018 8:14 pm
Aralský les

"Myslíš že mě zbyl někdo jiný?" optám se a olíznu jí tvář. "Ne. Nemyslel jsem to tak. Chci tě vídat, ale asi se budu pohybovat po celém území. Do starého doupěte nechci. Nikdy," dodám a koukám jak se Asuka zvedá a jde opět uklízet. Kývnu a opatrně a těžce se postavím. Bylo horší nevědět na čem jsme, nebo že je Rias mrtvá? Povzdechl jsem si a zařadil se kousek za ně.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 31, 2018 11:55 am
Nad územím zavládlo ticho a krajina se pomalu zahalila do tmavého pláště noci. Teploty klesly až hluboko pod nulu a chlad se vkrádal vlkům do doupat. I když se to mohlo zdát jako krutá mrazivá noc, nikdo však ještě netušil, jaké překvapení se v jejím průběhu chystá.
Arfael Virentem
Arfael Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Arfael Virentem
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Aug 31, 2018 5:58 pm
Les pěti Statečných

Byl sem celou dobu ticho a poslouchal co se okolo mě děje. Nechci nic dělat abych něco nepokazil tak pořád sem ztichal ale už v klidu čemuž sem i rád. Budu jen poslouchat a budu rád když se nic nestane. Podival sem se nahoru do korun stromů a chvilky sem pozoroval to stvoření nad námi.Nevypadá špatné to stvoření.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sat Sep 01, 2018 5:49 pm
Les pěti statečných
Ane bedlivě poslouchala bláznivého vlka a přikývla nad každou informací, která se dostala k jejím citlivým ouškům. "A když je v tomhle období neuvidím, jaktože teď tady rostou?" naklonila zvědavou hlavičku na stranu a přičichla si ke keříku borůvek. "Ty zlé voní?! Jste si jistý, že jste se nespletl?" zeptala se nedůvěřivě a nakonec fialovou bobulku ochutnala. Mňam! To je dobréé, pomyslela si a začala vrtět ocáskem. "Zkus to Azi, je to fakt dobrý!" zvolala k bratrovi a potom se obrátila na zeleného vlka. "A umíte ještě něco jiného, než nechat vyrůst růže?" zeptala se celá natěšená na jeho odpověď. 
Aiko Nirakebe
Aiko Nirakebe
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Sep 02, 2018 11:17 am
???
Ticho. Příliš ticha. Neslyšet nic, ani své myšlenky, tlukot srdce, dech. Jen náhle jsem zase procítil z toho dlouhého spánku. Ani jsem netušil, kde jsem, co se děje, mé oči nepoznávaly okolí, dokonce i jejich záře vyhasla. Když jsem si to vše uvědomil, snad jsem se nechtěl ani nikdy vzbudit. Cítil jsem se tak prádzdný. Nebyl jsem nikdo, mé jméno již nic neznamenalo. Žádný život, nic takového, jako žít, jsem nespoznal. Znal jsem jen bolest, utrpení. Vše bylo pryč, vše co mohlo být, bylo ode mne opět vzdáleno a zatraceno v prach. Neměl jsem nikoho, žádné přátele, žádnou rodinu. Na tomhle světě, v téhle zdrcené skořápce jsem existoval jen já, sám. Opakovalo se to pořád dokola. Spánek, bolest. Proč jen, proč já? A byl jsem vždy tak naivní, že jsem se postavil na nohy a pokusil se jít dál. Myslel jsem si, že se vše napraví, že budu moct konečně žít. Že budu moct dál objevovat, poznávat nové vlky, mít přátelé, domov. Ale nic. Prostě nic. Jen pokaždé, když jsem popošel o kus dál, ta bolest potom byla větší. Nebylo mi souzeno žít? Mám zůstat na světě jen jako nějaké prázdná troska? Proč se nedokážu nikdy udržet na nohou? Proč se čas vždy zastaví, proč temno obepíná mé tělo zrovna ve chvíli, kdy chci jít za dalším dnem? Proč mě to všechno neustále zastavuje? Já prostě nemůžu dál žít. Nejde to. I kdybych chtěl sebevíc, vždy to dopadne stejně. A jaké by to bylo potom kráčet životem a vědět, že při každém dalším kroku zase upadnu do zatracení času? Že se má duše rozplyne v prach a jen mé tělo zůstane někde ležet na pospas. Ale i přesto, že tenhle stav přicházel znovu a znovu, vždy to bylo jiné. Možná už jsem byl tak prázdný, že jsem ani neuronil slzu, která by vyplavila můj žal pryč. Všechna ta bolest zůstávala ve mě a zabíjela mě zevnitř. Možná už jsem byl vlastně mrtvý. Tak co dělat? Mé tělo bylo ztuhlé, pomalu jsem ani neviděl, neslyšel, necítil. Tak mohutné tlapy, ale nedokázaly se zvednout a bez dalších pádů běžet dál. Jsem ztracen ve světě, sám, bez života. Tak dlouho jsem čekal na nějaké světlo, které by nastavilo mou životní cestu a povedlo mě dál, drželo nad hladinou a bylo mou společností. Ale měl bych asi chápat, že nikdy nic takového nepřijde. Všichni, se kterými jsem měl tu možnost strávit alespoň pár chvil, nakonec stejně zmizeli. Vzpomínal jsem jen na bílou vlčici, na zvláštní vůni květu, světa, odkud pocházela. Chtěla se jen přidat do smečky, jen jsme kráčeli po svém boku, ale to vše zmizelo. Ze dne na den, jako mávnutí ocasem rozvíří prach do neznáma. Nechtěl jsem již ani vstávat, znovu začínat, od začátku. Kam by to znovu vedlo? Sotva bych vystoupal ten jediný schod, čas by mi praskl pod tlapama a já bych byl znovu a znovu svrháván na dno. Nevnímal jsem ani okolí, neustále plynoucí tok času, roční období, věk, tichý šum přírody. Ten tichý šum, který se dral do ticha mého nitra. Do mé hlavy. Byl to najednou jiný pocit. Jakoby mi rozpumpoval srdce, pobízel mě k dalšímu nádechu. Co to bylo? Vždyť nikdo na mě nečeká, není nic, co bych měl dělat, kam bych se mohl vrátit. Žádný domov, již tu pro mě nic není. Tak proč ten nával zvláštní energie? Rozhýbával mi čenich, doléhal zvuk k mým uším, viděl jsem barvy, cítil jsem vítr pohrávajíc si s mou zanedbanou srstí. Zvláštní dunění okolo, cítil jsem život okolo sebe. Proč všechno může žít, jen já ne? Co se to teď děje? Zatínal jsem zuby a zavíral oči. Jako bych už nechtěl vidět to světlo světa, jen že bych věděl, kam mě povede. Jak to zase skončí. Jak to zase bude bolet. Ale možná je to důvod. Nemohu přeci nic ztratit. Ale proč bych měl kráčet po zemi jen jako schránka mrtvého vlka? Být jako duch mezi všemi ostatními, živými. Co by to bylo? Možná jsem měl poznat svět z jiné perspektivy. Ale to je přeci hrozné. Cítil jsem se najednou tak nějak zvláštně. Zvedal jsem hlavu a pohlížel do dáli. Postupně zvedal své těžké tělo. To zvláštní dunění, jakoby přicházelo odněkud z nitra světa, volajíc mě zpět. Ale proč? Nechápal jsem. Sluneční paprsky se odrázely v mých prázdných očích. Myslím, že máš ještě čas... , zaslechl jsem vzdálený hlas Satin. Čas? Čas na co? Čas žít? To ne, všechno je stejně již ztraceno. A koho zajímalo, že další světlo vyhasíná, že další čas utíká? Do ztracena.

Kráčel jsem po neznámých pláních sněhovými závěji, přesto cítíc pod tlapami trávu, která se drala na povrch. Že by zase další příchod jara? Ve všem byl čas. Nedostižný. Toto místo jsem neznal, i když jsem do něj patřil. Nebyl to můj domov, i když jsem se zavázal pro jeho věrnost. Všechno to bylo zvláštní. Ticho přehlušované šuměním přírody a vzdáleného života, ale i ten, jakoby z území plynul jinam. Cítil jsem, že se něco děje, že se něco dělo a dít bude. Ale jen jsem nad tím tiše a nezaujatě přemýšlel. Nedávalo mi to nic, stejně jsem byl jen troska, jen mlžný opar nad lesem. Šlo to vše kolem mě, a já jen stál zarytý v nicotě. Ale to dunění neutichávalo. Možná to bylo nějaké znamení, i když jsem tomu zdaleka nevěřil. Stačilo jen vzhlédnout k obloze a uvědomil jsem si to vše, co jsem ztratil. Vše, co nemám, a nikdy tu pro mě nebude. Stačilo jen malé odhodlání, ten malý nebezpečný krok k tomu, abych už z tohoto světa odešel. Vznesl se klidně k oblacím, shledal se s rodinou, a pocítil alespoň ten klid a štěstí. Stejně již nemám na této zemi co být. A pro mne by to bylo osvobození. Osvobození od neustálé bolesti, pádu a devastaci, očistění mrtvé duše a zahojení všech ran. Vlastně by to byl dobrý odchod, všechno by už bylo v pořádku. Ale i přesto mi hlavou probíhala ta slova; "Máš ještě čas...". Nechápal jsem, ale možná jsem si to měl vzít k myšlence. Všechno bylo takové zvláštní, tak popudivé, jakoby mne malé drápky popostrkovaly dál a někam mě vedly. Ale kam? Nu což, nezbývá mi již nic jiného, než se nechat vést...
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Sep 02, 2018 2:08 pm
/Les Pěti Statečných/
,,Jsem si jistý, mrně, můžeš mi věřit... usmál jsem se na malou vlčku. Vlastně i tento keřík je tak trochu moje práce..."
mrkl jsem na mladé. Poté jsem si všimnul, že je zde ještě jeden malý vlčík, který mě zatím nepozdravil (Arfael). Proto jsem opustil ihned borůvky a přihopsal k němu ,,Nazdááár, já jsem Dino, jak se jmenuješ ty?" zamrkal jsem na něj, snažíc se vypadat přátelsky, možná na něj dokonce vrhnout pohled umučeného štěňátka, abych jej vůbec rozmluvil. Poté jsem se sehnul k němu.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sun Sep 02, 2018 7:32 pm
Doupě - les pěti statečných

Probudím se v doupěti. Zazívám a podívám se na svá vlčátka. Oni tady ale nejsou. Rychle vyskočím a začnu prolézat všechny kouty doupěte. Nenajdu ani jedno. To se mi jenom zdá. Jen klid, to se ti jenom zdá. Nabádám se, ale ten šok, že tady nejsou nejde popsat. Vím, že to sen není. A není tady ani Orfeon. Možná je někam vzal se podívat. Napadne mě. Pokud tady není ani on, budou s ním, určitě jsou sním! Určitě!!! Říkám si, ale nemůžu být v klidu, vylétnu z jeskyně takovou rychlostí, jakou jsem snad ještě neběžela. Před jeskyní zachytím pach Orfeona i vlčat. Vydám se po stopě, ale najednou se rozděluje. Orfeon šel jinam, než vlčata. To ne! Kde jsou? Rozeběhnu se po stopě všech tří vlčat. Jsem strašně nervózní a hrozně se o ně bojím. Vběhnu do lesa pěti statečných. Krásný les, ale teď mě nezajímají jeho krásy. Ani si nevšimnu, že je všude nějaké moc velké ticho. Ani zvěře nevidím tolik, jako jindy na jaře, ale nevnímám to. Vnímám jen pach vlčat. Najednou mě do čumáku udeří i jiný pach. Pach nějakého vlka. Začnu panikařit. To když jim něco udělá!? Půlnoc uklidni se!!! Zaslechnu v hlavě.Ani jsem si nevšimla, že mi v hlavě patronka radí. Uklidni se. Když budeš vyšilovat, nic tím nevyřešíš. Slyšíš mě už konečně? Ozve se mi v hlavě. Jo. Už jo. Řeknu, ale klidná nejsem. Ten vlk nemusí být nepřátelský. Jo. Máš pravdu. Uznám, ale neuklidním se. Nevím, kdo to je, i přesto, že jsem teď zachytila v jeho pachu Elloris. Tak snad jim nic neudělá... Pomyslím si, a rozeběhnu se za nimi. Snažím se se uklidnit, ale nejde to. Konečně je v lese uvidím. Toho vlka i vlče. Ať jsou tam všichni. Přeju si a přidám. "Azraeli, Anemon, Arfaeli." Vydechnu úlevou. Teď teprve se trochu uklidním. "Zdravím." Pozdravím neznámého zeleného vlka (Dino) a zahlédnu i nějaké další vlče (Eldunari).
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Sep 03, 2018 7:15 am
Les pěti statečných
Se zvědavostí vyzkoušel fialové kuličky a chutně si olízl čumák. "An, vážně je to dobrý!" Odpověděl ji a pohlédl na zeleného vlka. "Hele, pan Dinosaurus. Jsem říkal, že tohle je můj bráška Arfael. On toho moc nenamluví." Řekl ještě jednou a začal se smát. "Mamča jde, bude naštvaná, že jste utekli? Bez jediného slova?" Ozval se v mysli hlas, jenž zněl jakoby někoho na nože brali. "Co?" Překvapeně několikrát zamrkal. "Klid. Patřím k tobě a když na to přijde, ochráním tě, prcku. Jsem Eerwa." Představila se a vskutku došlo na její slova. Černá vlčice, v očích Azraela společně s Ane, ta nejhezčí.. "Mamí!" Vyštěkl velmi nadšeně a přitulil se k jejím nožkám, než se opět podíval na zeleného starce a hnědou dospělou vlčici s tím krásným tvorem fénixem.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Sep 03, 2018 7:08 pm
Les pěti statečných
Sledovala zeleného vlka jak mluví na jejího brášku a přikývla na Azova slova. “Brácha má pravdu... vlastně ještě nepromluvil,” došlo jí a lehce švihla ocáskem. Měla ráda oba své brášky, i když byla pravda, že ten starší si vzal o něco větší kus jejího srdce. Když Az vedle ní překvapeně vyhrkl, ustaraně na něj pohlédla ledovýma očima. “Co se stalo?!” Dožadovala se vysvětlení, aby mohla být v klidu. To se ale objevila černá vlčice. Maminka! Pomyslela si radostně a skočila po mamce s radostnými jiskřičkami v očích. “Mamí! Kde máš tatínka? Je s tím dalším vlčetem?!” Vyhrkla Ane a při poslední větě se mračila. Místo toho aby tu byl s námi, věnuje se jemu, pomyslela si smutně.
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Mon Sep 03, 2018 9:31 pm
/Les Pěti Statečných/
Najednou odkudsi (asi z nějakého doupěte, to přesně jsem neviděl, vidím jen šmouhy), vykoukla tmavá vlčice a vrhla se k vlčatům. ,,Ahoj, ty budeš asi jejich mamča, co? Hlídej si je, baví se tu s cizíma nevrlýma vlčkama..." ušklíbl jsem se drze směrem k Eldunarí. ,,Ne, dělám si zadnici, kašli na to. Orfeon vzkazuje, že řeší smečkové věci kdesi na horách..." pravil jsem nejistě a švihl chvostem. Sice to nevzkazoval, ale bylo mi nad slunce jasné, kam šel, dle jeho pachu a nejen jeho! ,,Hmmm... jo vlastně..." pronesl jsem k Azraelovi. ,,Dobže, tak někdy jindy. Já se od vás zase... se zase... no, zmizím se. Jo? Tak čau," zahuhlal jsem nakonec a poté jsem se rozešel někam pryč, hledajíc místo pro nové doupě. Jo a možná hledajíc i Richu.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Sep 04, 2018 7:58 am
Aralský les
Mírně se pousmál a zavrtěl hlavou. Poté se zatvářil opět neutrálně. Upřímně musel Akio přiznat, že Miroki si získal jeho sympatie. Je nevlastní a po oficiálním potvrzení, že Asučina mamka není mezi živými, vlastně už s ní nemá míč společného a neutekl. Ještě tomu dá pár dní, ale pokud i přesto zůstane... Otočil se k Asu. "Neotravovala by jsi ji. Věřím tomu." Pověděl s úsměvem a věnoval oběma ještě jeden povzbudivý úsměv. Upřímně. Nevěděl co říct. On žije v domnění, že obě jeho sestry prostě žijí, tudíž vlastně tak úplně nepoznal ten šok zjištění, že mu blízký umřel..
Arfael Virentem
Arfael Virentem
Počet příspěvků : 30
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Arfael Virentem
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Tue Sep 04, 2018 8:53 am
Byl sem ticho a dival se co se děje když se objevila maminka skočil sem k ní a radostně sem zavrtěl ocasem. Sem rád že je tu maminka teď už nemusím mít strach. Sem si pomislel. "Maminko." Pronesl sem radostně a podival se na své sourozence. Bude se snažit abych nebyl na obtíž. Přitiskl sem se k matce.
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 48 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru