Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Azrael&Anemon ~ Společně, teď a navždy? ~ - Stránka 4 Empty Re: Azrael&Anemon ~ Společně, teď a navždy? ~

Fri Sep 28, 2018 11:29 pm
//Připomínám
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Azrael&Anemon ~ Společně, teď a navždy? ~ - Stránka 4 Empty Re: Azrael&Anemon ~ Společně, teď a navždy? ~

Sat Sep 29, 2018 11:10 am
Otec se nakonec rozpovídal, což vypadlo zprvu velmi dobře a nadějně, jenomže ani tón a ani to, co říkal malé Anemon na tváři úsměv rozhodně nevyčarovalo. Místo toho se zamračila a kolem tělíčka si ovinula chundelatý ocásek. "Technicky vzato jsme se stejně vychovali sami, vlastně máš štěstí, že máme dobrý vkus na přátele," poznamenala. Nemyslela tu větu nějak zle, ale říct jí prostě musela. Štvalo jí, že na ně rodiče kašlou a tak to prostě řekla. Její bratr mezitím začal zpívat, takže svou pozornost zaměřila k němu. Chvilku měla nutkání se k němu přidat, ale nakonec od toho upustila.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Azrael&Anemon ~ Společně, teď a navždy? ~ - Stránka 4 Empty Re: Azrael&Anemon ~ Společně, teď a navždy? ~

Sat Sep 29, 2018 10:44 pm
"To je dobře, aspoň vidím, že jste zodpovědné mladé duše," odpověděl jsem Azraelově sestře hlasem, který skrýval nejednu emoci, ale hlavně hrdost. Jakmile si začal syn prozpěvovat, zhluboka jsem se nadechl a přidal se k němu. Toto je něco, co jsem dělal nadevše rád, a to odjakživa. A taky mi to šlo! Jen obvykle jsem byl nerad, když to kdokoli slyšel. Dnes jsem se však rozhodl udělat výjímku vzhledem k situaci, která se neodmítá!
Sponsored content

Azrael&Anemon ~ Společně, teď a navždy? ~ - Stránka 4 Empty Re: Azrael&Anemon ~ Společně, teď a navždy? ~

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru