Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+35
Ergo de Mal
Argdem Telcontar
Easy
Nira
Yuki
Grafity
Ghost
Orisea De La Garmadon
Aragorn Elessar Telcontar
Christopher Criest
Kyurabi Nirakebe
Jєssiє
Drak Přírody
Dayilien Uchiha de Mal
Electra z rodu Aqua
Destiny Aqua
Kleeia
Marsie
Rellem
Naiome
Drak Osudu
Cäelle
Hilary
Saura
Azrael Virentem
Demon
Seely Gaja
Akio
Arian
Anemon Virentem
Hato Gája
Jack Ian Snart
Maysie
Xurrilias
Asuka de Fëe'neriz
39 posters
Goto down
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 28, 2018 6:11 pm
Na chvíli jsem zvedla hlavu k nebesům, když mi na cestu zase začaly zářit hvězdy. Občas jsem se jen ptala, jak to všechno zvládneme? My. Všichni. Cítila jsem i, že vlci směřují jinam, opravdu loajálních je málo. Jak to bude se smečkami? Kde bude naše místo? Na chvíli jsem se zastavila, proud myšlenek mi nahnal akorát tak větší hlad. Hrábla jsem do své bezedné neviditelné brašny pro kousek masa, přičemž mi pohled s obavami sklouzl k mému břichu. Po chvíli jsem se ohlédla za skupinou vlků. A mezi nimi jsem náhle spatřila šedou srst a lesk jeho zelených očí. Na mé tváři se objevil uklidněný úsměv věnovaný Riteruovi, na kterého jsem čekala, než se dostane skrze dav vlků za mnou.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 29, 2018 9:12 am
Cesta
Prepletať sa pomedzi skaliská bolo celkom náročné, snažil som sa byť prebratý, ale nešlo to, sústreďoval som sa len na to, aby som sa niekde nezošmykol a chaos okolo mňa sa ma akoby netýkal, sledoval som len svoju Haske, či je v poriadku, mal som ju tak rád. Strihol som ušami a sledoval ako sa krajina mení, pomaly sa skaliská začali rozostupovať a cesta sa hadila medzi skalami a bolo treba dávať pozor na cestu, lebo nikto nechcel skončiť na zemi ako nejaká placka. Pozrel som sa okolo a venoval som krajine jeden dlhý pohľad. Niwatské územie bol mojím domovom, zabýval som sa tam a snažil som sa tam nažívať v mieri, pokiaľ bolo možné. Putovali sme ako svit a temno, bolo to zvláštne, necítil som k nim hnev ani odpor, boli to vlci ako my a tiež si chceli zachrániť životy. Reel šmatlal neďaleko mňa, bol vysoký, chudý a kostnatý, taký strašiak do maku, apaticky šmaltlal vpred a o nič sa nestaral, za ten čas nepovedal ani slovo, všetko si bral na seba, chudák, ľutoval sa a ja som mu nemohol ako pomôcť, potreboval zrejme podporu, ale keď som sa snažil s ním komunikovať iba sklápal uši a krútil hlavou až mu neupravená hriva lietala sem a tam. Stratená existencia, nevedel som, či pre preňho toto dobré, to čo sa stalo ho veľmi zobralo a mne sa to zdalo tak dávno. Tu i tam na mňa obrátil chladný, nič nehovoriaci pohľad, ale ja som vedel, že je smutný, bol to precitlivelý vlk. Vedel som o ňom, že to bol milý a veľmi dobrácky vlk, až veľmi dobrácky a veľmi ho to ťažilo, pár ráz sa dokonca potkol, ale nechcel pomôcť, sám sa postavil a nechcel ničiu pomoc. Bodka o nej som ani nevedel, že s nami je, pár ráz som zahliadol jej ryšavočierny kožúšok, ale nič viac, sám som nevedel o nej nič, bola to fena, pes, domáci pes, ale čo na tom, keď zdivočela, už by sa k ľuďom nedokázala vrátiť. A ja som to vedel, pocítila volanie divočiny, potlačila roky selektívneho kríženia a vydala sa k divokému životu, hoc červený obojok stále mala na krku. Viem pamätám si naň, červený, cinkala na ňom malá známka. Vedel som, že bola aj matkou. Ale nič viac.  Pokračoval som ďalej v ceste. Meč ma ťažil na boku a bol som zvedavý...
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 29, 2018 9:26 am
Cesta
Putoval som spolu so svojimi, s tým svitom som nechcel mať nič spoločné, nechcel som s nimi prehodiť ani slovo, kráčal som mĺkavo, meravý.  Veril som však svojej Alfe, že nás zavedie do bezpečia. Nira, upínal som sa k nej vo svojich myšlienkach, mal som ju rád, nikdy som neveril na sviťácke rečičky, mal som ju rád, ale nie preto aby som ju miloval jemne. Miloval som ju drsne, tak ako si to zaslúži, bol som vlk zo Zeiss, nebol som nijakým slabochom. Ani v láske nie, strihol som ušami. Bolo leto a moja srsť bola trochu zrednutá, ale to nevadilo, svoju prilbicu som mal stále na hlave, tak rád by som si od niekoho vycucol silu, ale to nefungovalo, frustrovalo ma to a asi som nebol sám, komu nefungovala mágia. Kdesi za mnou si to promenádoval Ghost, mladý arogantný náfuka, ktorého som ako šteňa poriadne zmlátil, mlátičku si zaslúžil, teraz to bol mladý vlk, červené oči bez výrazu som veľmi nemusel, stále ma škrelo že je väčší ako ja. Uši mal tenké a papuľu stále neforemnú, nechcel som predpokladať s kým sa jeho máti zabehla. Také škaredé... Ale Ghost mal silu, bol to tank a ja som ho nechcel provokovať, vedel som, že by som vyhral, ale netreba pokúšať šťastie, Ghostovi sa trochu šmýkalo na kamennej ceste a jeho bledý kožuch bol zafúľaný od prachu, stále mu odstával ako štetiny ryžovej kefy. Stále bol ticho. Len zazeral a kráčal vpred. Northie, som mal o niečo radšej ako Ghosta, bola to vlčica v stredných, tých najlepších rokoch, vysoká, chudá, s planúcim divokým pohľadom, bola to nohatá šelma, ale na môj vkus nebola príliš pekná, mala škaredú strapatú hnedú srsť, ktorá bola miestami až zamastená, o seba nikdy nedbala, ale bola verná a plnila príkazy, ale kvôli jej vzhľadu si zrejme nikdy nenájde druha a možno je dobrá, ale zas, nikdy som s ňou nehovoril, bola to taká vlčica o ktorej ste ani nevedeli. Teraz kráčala Ghostovi po boku a netvárila sa šťastne, povrávalo sa, že je hluchá na jedno ucho, bola to pravda, sám som sa o tom presvedčil. Toshiro, ďalšia vychudnutá kreatúra v tomto zástupe, ten bol pre zmenu slepý, zjazvený, mal krídla, ktoré vliekol po zemi, mal dlhé tenké nohy, divný sklený pohľad, hlavu natŕčal na všetky strany a nič nepreprehovoril, sústredil sa na každý svoj krok. No čo už, každý je nejaký. Dúfam že budeme mať dobré územie. pomyslel som si s nádejou. Nájdeme si s Nirou pekný brloh...
Rowєnn Killer
Rowєnn Killer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 13. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 29, 2018 5:53 pm
Enny
Kráčela jsem dál a poněkud osaměle překonávala den za dnem. Vždy, když vysvitly hvězdy, vzhlížela jsem k nebesům a věřila v lepší zítřky. Věřila jsem, že najdeme lepší domov, kde budu moci žít lepší život. I dnešní večer nebyl vyjímkou, pozorovala jsem hvězdy a nechala se vést třpytivými pásy. Jen párkrát jsem přesunula pohled k mým společníkům, ke skupině vlků, ve které jsem se nacházela. Ujišťovala jsem se, že je vše v pořádku, že nikdo nepotřebuje pomoct. Byla jsem ochotná pomoct každému, kdo to opravdu potřeboval. A pak jsem spatřila zvláštního bílo-šedého vlka. (Eito) V očích mi stanula hrůza, když jsem viděla jeho třesoucí se tělo. Rozběhla jsem se ihned za ním. S obavami a vystrašeným výrazem ve tváři jsem zastavila po jeho boku. "Probůh vlku, neříkejte, že vám je dobře!" Vychrlila jsem starostlivě a snažila se mu nahlédnout do tváře. Ze svého provizorního vaku jsem okamžitě vytáhla kus masa. Nebyla to sice žádná čerstvá pochutinka, ale pro přežití to stačilo. "Nemáte hlad?" Vztáhla jsem k němu hlavu a nabídla mu ochotně onen kus masa.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 29, 2018 8:18 pm
Vlci, různě roztroušení, ale přesto tvořící jakousi skupinu došli do lesa. Ještě stále je cítit pach soli a slyšet vlny, rozrážející se o útesy. Temný mrak nad nimi roste a vlčí smečky se utváří víc a víc.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 29, 2018 8:48 pm
Ani ho nenapadlo zavrčet a něco hrubým hlasem podotknout, když byl označen za vlka. Pootočil hlavu a jakoby prázdnýma očima pohlédl na cizinku, jež k němu promlouvala. Přeměřil si ji krátce pohledem, jako by mu to snad mohlo v něčem pomoci, ač plně uvědomělého uvažování nebyl schopen. ,,Přímo dobře asi ne, nu," zabručel si pod vousy a konečně od vlčky odvrátil zrak. K jeho čenichu náhle zavál pach masa. Sotva ho rozeznal, ale nemohl se mýlit, neboť jeho žaludek skličoval hlad. Jeho čumák se zachvěl. Eito se opět ohlédl na vlčici kráčící mu po boku. Respektive na ni, ale na to, co nyní svírala v zubech. Cítil sliny, které se mu záhy začaly utvářet ve vyschlých ústech. Chvíli se na kus masa, které už ovšem asi bylo chvíli staré, díval, následně vzhlédl znovu k obličeji té, co mu potravu nabízela. I přes vyčerpání pociťoval v sobě hluboko zakořeněnou nedůvěru. Bojoval s nutkáním hbitě se po žrádle natáhnout a co nejrychleji jej rozkousat a polknout, přestože to bylo něco, co by nejraději skutečně učinil. Říkal si, zda to přeci jen není sobecké. Říkal si, jestli to přeci jen je bezpečné. Zase začenichal a přiklonil se k pocestné blíže. Naklonil ke straně tázavě hlavu: ,,..nabízíte mi to? Proč?"


RITERU
Obešel posledních pár vlků a konečně byl u ní. Pocit provinilosti jej doposud neopustil. Nevěděl, jak se zachovat, jeho nervozita byla očividná. Pozdravit? Asi? Jak? přemítal v krátkých slovech. ,,Omlouvám se," vyhrkl však a i přes knedlík v krku ztěžka polkl. I přesto těžko říct, zda toto jeho chování bylo skutečně přirozené a nebo jestli se jednalo o reakce podmíněné, ne zrovna pozitivními, okolnostmi. Chvíli se díval Jessie do očí, poté se ale zahanbeně odvrátil. Neodvážil se jí proto olíznout. A za to se cítil špatně také. Neznámo kde, nakonec ale našel odvahu a přiblížil se k ní, jak nejnápadněji jen dovedl. Opatrně se o ni otřel, přičemž se nevyhnul ani styku s jejím poněkud nafouklým břichem.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 29, 2018 9:31 pm
Koutky mých úst starostlivě poklesly. Nerada jsem viděla na Riteruově tváři takovýto provinilý výraz. Vždyť on nic neprovedl. S povzdechem jsem věnovala jen svému partnerovi krátký pohled. "Rite, není zač se omlouvat..." , pověděla jsem a nesměle mu vyšla vstříc otření, načež jsem na krátko svěsila hlavu k zemi. "Vždyť jsi nic špatného neprovedl.." , dodala jsem a následně mu pohlédla přímo do tváře. Avšak při pohledu do jeho zelených očí se na mé tváři přeci jen objevil znovu ten vlídný a klidný úsměv, a nakonec se jeho líci nevyhnulo ani to láskyplné olíznutí. "Buď v klidu, za chvíli budeme mít vlčata" , řekla jsem a sstočila hlavu ke svému břichu, do kterého jsem jemně šťouchla čumákem. "Brzy určitě dorazíme na místo, které hledáme, a vše bude dobré. Vím to" , promlouvala jsem konejšivým hlasem, přesto až důvěryhodně přesvědčivým. Pohlédla jsem přitom zase Riteruovi do očí, a pak do dáli před nás, kde se nacházel neznámý les. Zhluboka jsem nasála vůni a pachy z okolí, zaposlouchala se do šumu větru. "Cítíš to? Ten zvláštní slaný pach. Voda narážející do skal.. Vypadá to skoro jako... moře.." , poklidný tón mého hlasu se nesl vzduchem až k Riteruovi a já sama na chvíli jen zavřela oči. Až pak jsem si to uvědomila. Moře?! Prudce jsem otevřela oči a vyskočila na všechny čtyři do pevného a vzpřímeného postoje. Ostrým pohledem jsem sledovala krajinu před námi a zhluboka nasávala tyto pachy, uši se mi točily po směru všech těch neobvyklých zvuků.
Krátce, ale přesto hlasitě, jsem zavyla a dala tak upozornění všem vlkům, že se před námi jeví zvláštní, ale zajímavé místo. Zároveň tak mohli vlci následovat mé vytí a rozhodnutí jít tímto lesem, který se rozprostíral nedaleko před námi.
"Pojď" , povzbudivě a s vstřícným úsměvem jsem se obrátila na Riteho. Jediné, co jsem si přála, bylo, aby si už nedělal starosti a jeho pocit provinění a nervozity vystřídal klid.

ENNY
Svýma kaštanově hnědýma očima jsem sledovala jeho kroky a jen těžko jsem se snažila poznat, co si právě myslí. Uvědomovala jsem si, že by mohl cítit nedůvěru k někomu, jako jsem já, navíc, kdo by chtěl zrovna takovýto kus masa? Ale on? Určitě by tím nepohrdl. Skoro mě až děsil pohled na jeho každou chvílí třesoucí se tělo a slepené chlupy, obzvláště na lících, chtěla jsem mu jen pomoct. "Ano. Protože vám chci pomoct. A vy to teď potřebujete víc, než já" , zamumlala jsem skrz kus masa, držící v zubech  a ochotně svou hlavu natáhla znovu ještě blíž k němu.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 31, 2018 11:04 am
Cesta:
Naježil jsem se, když se Ane rozbrečela a pokoušela si utřít slzy tlapkou, z které jí tekla krev: ,, Co s ní? Jak jí mám uklidnit?" Bezradně jsem hleděl na ní a trvalo mi nějakou chvíli, než jsem se odhodlal něco udělat. Přitáhl jsem ji do obětí a tlapou jí hladil po zádech: ,, To bude dobrý. Za chvíli to přejde." Říkal jsem jí ve snaze jí uklidnit, pak jsem jí pustil a olizl tlapku, z které jí tekla krev: ,, Než budeme dospělí, tak se to zahojí." Řeknu s povzbudivym úsměvem a to mezitím jsme se dostali skoro až nakonec průvodu vlků: ,, A teď pojď, jinak nás tu nechají." Řeknu a přešlápnu na místě. Když se Ane rozhodla, že už její zranění je snesitelné, tak jsme se vrátili do průvodu a tam vyhledali Azraela, který šel s chladnou tváří dál. Než jsem k němu došel, ucítil jsem zvláštní pach. Proto jsem zamířil k onomu pachu a spatřil obří jezero: ,, Podívej Ane! Jezero!" Zvolam nadšeně, ale bohužel nebyl čas se tam zajít podívat: ,, Sakra! Já se chtěl v tom obřím jezeře za plavat!" Po myslím si naštvaně v mysli, ale jdu dál, přičemž se vrátím k Azrimu: ,, Tak jsme zpátky a dokonce i živí!" Vtipkuji, abych sám si zlepšil náladu a upozornil, aby si nás Azri všimnul, jak jsme trochu pomlácený. Když slyším vyti, rozhlížím se, co se děje. Pak uvidím les: ,, Koukejte! Vypadá podobně jako Les pěti statečných!" Řeknu nadšeně a sviham ocasem ze strany na stranu.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 31, 2018 11:30 am
Cesta:
Asuka + Akio


"Nezvládám?" Vyštěkl směrem k němu a opět to v něm začalo hořet. Obrazně řečeno. Jen rudé oči vyjadřovali jeho vztek. "Nevidím, že ty by ses staral o jiné vlky, místo toho lezeš k vlčici, jenž o tebe nemá zájem a čeká vlčata!" Opět zavrčel. Diego, neDiego chystal se po něm opět skočit, ale tentokrát ho zarazilo Asučino volání, jenže než se stihl rozhlédnout, nikdo tu nebyl, ale místo toho je Asu oba zeštěkla: ,, Nechte už toho! Mám vás plné tesáky, jestli se nepřestanete, tak se nebudu bavit ani s jedním!" Když se Asu rozkřikla, Akio na ní se zamračeným výrazem pohlédl, ale při dalším pohledu na její kulatičké bříško jeho pohled změkl. "Fajn, mě už to stejně nebaví, dohadovat se s ním." Odfrkl, hrál si na uraženého, ale viditelně se znovu od Asu nehodlal vzdálit. ( Asu ) Ulevilo se mi, když se konečně přestali hádat. Další hádku bych řešila odchodem za tatínkem a ten by je oba srovnal, nebo mě za Akiem už nepustil...: ,, Radši za tatínkem nepůjdu, ještě by si myslel, že je Akio špatný partner." Po myslím si a podívám se na Xyrliho: ,, Už běž jo? Srandu sis užil, takže padej za někým jiným." Řeknu trochu zle a tlapkou mu naznacim odchod. Pak se otočím na Akia: ,, Tvoje povaha mi někdy způsobuje chuť tě strčit do vody a držet ti hlavu chvíli pod vodou." Řeknu mírně mrzute, ale pak si o jeho krk otru hlavu: ,, Opovaž se někdy nepřijít z hádky. Nechci vlčata vychovávat sama." Snažím se znít nastvane, ale v hlase mi jde poznat strach z jeho možné ztráty.
Seely Gaja
Seely Gaja
Počet příspěvků : 22
Datum registrace : 23. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 31, 2018 6:24 pm
Cesta:
Jak mi otec řekl, tak jsem i udělala. Vylezla jsem mu na záda, abych viděla, co se děje. Naneštěstí stvoření, které rozpoutalo takový rozruch bylo už pryč: ,, Co to bylo za zvíře?" Zeptam se otce a skocim zpátky na zem. Chvíli jsem šla, ale cítila se jinak. Jakoby mi něco chybělo. Už jsem necítila strach z ostatních, pouze jejich pachy. Začala jsem si připadat obyčejně: ,, Otče? Co je to přesně magie?" Vzpomenu si na Niru, která mě ovládala pomocí jejího stínu, ale nevysvetlila mi, jak to funguje. Chtěla jsem to vědět, i když teď to bylo pryč. Pak mě napadla další myšlenka, kterou jsem potřebovala vyslovit: ,, Až dorazime na určené místo, kam pujdes? K těm, kteří se tváří být zlý nebo k těm, kteří se tváří být hodní?" Zeptam se ho, protože sama nevím, kam půjdu.

Damien + Saura

Cesta:
( Saura ) Celou dobu ho sledovala s ledovým pohledem, na kterém se občas objevil usklebek nad jeho stupidním chováním: ,, Sice mě baví, jak ze sebe děláš naprostého idiota, ale už půjdu." Řekne chladně a uslyší, jak se něco děje s temnou alfou. Zlostně za švihá šupinatým ocasem a jako tank se prodírá mezi vlky, až se dostane k alfě, která je naštěstí už zpátky na nohou. ( Damien ) Celá snaha o další komunikaci se Saurou byla zbytečná. Ani neodpověděla a jako kanec se řítila dopředu: ,, Pff. Že mě to nepřekvapuje. Samice vždycky utíkají za tím, kdo má větší flák masa." Zavrčel mrzute, protože mu utekla jediná vlčice, která s ním sdílela jeho smysl pro humor: ,, Nevím, kdo mě vždycky odváděl od jídla a kdo mě nechal hladovět." Řekl jsem uraženě v mysli a najednou jsem měl zase své tělo zpátky: ,, Co je? Řekl jsem něco blbě?" Nervózně jsem se ošil očekávaje trest, který nepřicházel. Pak se zarazim. Nikdo mi neodpovídal, ani protivné šeptání, které mi znělo v hlavě bylo pryč. O chvíli později mi zmizeli všechny známky po ďáblovi. Otěže, řetězy i rohy, to vše bylo pryč: ,, Hlavně nepanikar. Musí být pro to nějaké vysvětlení." Po myslím si a můj krok je až neobvykle lehký: ,, Takže teď by bylo fajn si někoho najít, kdo by mi chránil břicho, dokud bych svou magii nějak nezískal zpátky." Uvažoval jsem a pohledem jsem zabloudil na bílého vlka, který vypadal, že je ještě něčím zkřížený: ,, Bingo! " Po myslím si a ticho v mé mysli mě začíná děsit. Připadám si totiž až moc sám. Propletam se mezi vlky až se zastavím u onoho vlka ( Yuki ) a přátelsky se na něj usmeju: ,, Zdravím, nebude vadit, když se k tobě připojím?" Zeptám se trochu nervózně, protože obvykle roli seznamování si bral na starosti Ďábel a mě vůbec nepustil ke slovu. Takže získat si náklonnost tohodle vlky bude čistě na mě.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 31, 2018 11:02 pm
Cesta
Mohutný polodémon stále stál mezi Xyrliassem a Akiem. Už i barevná březí vlčice, pravděpodobně partnerkou Akia a proto celé tohle vzniklo, se s nimi nehodlala párat a to se mu líbilo. Jenže jeho výraz zvážněl, když se Akio opět chystal ke skoku. "Nechtěj, abych tu debatu ukončil silou já!" Štěkl pevným hlasem a Akio se opět stáhl a opět se věnoval Asuce a kráčeli jiným směrem. "Kdopak vlastně jsi, hm?" Otočil se na Xyrliasse z pozvednutým obočím a když se narovnal Diego mu hleděl přímo do očí.
Yuki
Yuki
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 02. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna (brzo vlastně Yuki)
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Nov 01, 2018 6:19 am
Kvůli násilnému vpádu lidí na Niwatské území vlkům nezbývalo nic jiného, než útěk. Alfám pomohl Drak Osudu, který jim ukázal cestu na nové území - avšak s dodatkem, že cesta nebude jednoduchá.
Ti, kteří se na cestu vydali, si ale mohou oddychnout. Jakmile vkročili do lesa a zaslechli vzdálený šum moře, všem se jim v srdci hromadně ulevilo - zvlášť alfám. Přišli na nové území. 
Amulet, který alfy dostaly, však začal projevovat zájem o území - alfy tahal dál a dál do jeho středu a vlkům tedy nezbývalo nic, krom další chůze. 
Odkaz na nové území - hra pokračuje tam: Klik
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 9 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru