Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+35
Ergo de Mal
Argdem Telcontar
Easy
Nira
Yuki
Grafity
Ghost
Orisea De La Garmadon
Aragorn Elessar Telcontar
Christopher Criest
Kyurabi Nirakebe
Jєssiє
Drak Přírody
Dayilien Uchiha de Mal
Electra z rodu Aqua
Destiny Aqua
Kleeia
Marsie
Rellem
Naiome
Drak Osudu
Cäelle
Hilary
Saura
Azrael Virentem
Demon
Seely Gaja
Akio
Arian
Anemon Virentem
Hato Gája
Jack Ian Snart
Maysie
Xurrilias
Asuka de Fëe'neriz
39 posters
Goto down
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Oct 19, 2018 7:52 pm
Cesta
Všimla som si, že Day začína byť trochu...smutný. Ale prečo? Povedala som niečo zlé? začala som si vyčítať a rozmýšľala som. Alebo možno preto, že ešte nepozná jeho mágiu! napadlo mi. ,,To je v pohode..veď na ňu prídeš, keď to budeš najmenej čakať. Navyše, môže sa možno dať odhadnúť z toho, čo máš rád. Napríklad moja sestra Alsafi mala rada dážď a mala dažďovú mágiu. A..ani ja ešte celkom nepoznám svoju mágiu. Iba viem, že je to niečo so svietiacim ľadom." snažila som sa ho rozveseliť. Počkať..prečo ho chcem vlastne rozveseliť!? Veď..mne nikdy moc nezáležalo na ostatných..aspon myslím. Teda, na väčšine. Na Akiovi a aj na mame mi záleží. Ale na ostatných.. premýšľala som. ,,A netuším.. Ešte to ani mne nikto nepodal. Ani mama to nevedela. Zrejme to vedia len Alfy."
Dayilien Uchiha de Mal
Dayilien Uchiha de Mal
Počet příspěvků : 19
Datum registrace : 10. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Oct 19, 2018 8:02 pm
Cesta
,,Svietiaci ľad? Vedela by si mi to ukázať?"
povedal a na chvíľu dokonca zdvihol hlavu. Rád by videl niečiu mágiu. Tak trochu chcel vedieť, ako ju objaviť. Odhadnúť z toho, čo mám rád? Čo mám vlastne rád? Ako to môžem vedieť, keď ani neviem kým som? pomyslel si. No radšej to nahlas nepovedal. Electra bola prvá ktorá sa s ním bavila po veľmi dlhej dobe a nechcel, aby si myslela, že je zaostalý alebo hlúpy. Nechcel aby od neho odišla. Na jej odpoveď len kývol hlavou. Alfy sú vodcovia? opýtal sa sám seba v duchu, snažiac sa spomenúť si. Nebol si tým úplne istý. ,,Takže, ty tu máš rodinu?" ozval sa nakoniec, keď sa ticho predlžovalo až začalo byť trápne.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Oct 19, 2018 10:04 pm
Cesta
Když ji Marsie děkovala, tak ji darovala soucitný pohled. "Tohle se nemělo stát. Neměla si za svoji laskavost zaplatit tuhle cenu," zašeptala a zavrtěla hlavou, protože se jí to nelíbilo. Přišlo ji to tak nespravedlivé a pomoc ji, bylo to nejmenší, co pro ni mohla udělat. Toužila však vrátit čas a nedopustit, aby se to stalo, to však nebylo v její moci. Musela se s tím smířit a pokračovat v cestě za novým domovem. Když spatřila Varoxe, tak kývla, ale mlčela. Doufala však, že se postará o ni lépe než dříve o modrookou vlčici. Zahlédla i Orfeona a jak ho Naiome, Alfa temných povalila a to se ozvalo z její tlamy tiché nesouhlasné zavrčení, ale neměla dost sil, aby se pouštěla do dalšího zbytečného boje. Jeden zamračený pohled však darovala i Ceronovi. "Nebuď drzý a měj úctu ke své matce," napomenula ho ostře, protože ona sama si Yllin velmi vážila a brala ji i za velmi dobrou kamarádku. Věděla, že její slova jsou zbytečná, protože on se tím nezmění. Byla však zvědavá, jak to vyřeší s jedem, který se dostal díky ní do jeho těla. "Jak malé vzdorovité vlče," poznamenal Soka a ona s nim výjimečně souhlasila. A pak ještě nabrala do své lahvičky vodu a následovala další vlky vpřed.
Netrvalo dlouho a bažinu vystřídalo stoupání a tak musela dávat bílá vlčice pozor, aby pádem neztratila svůj život. Viděla už plno mrtvých vlků, kteří takhle ukončili svůj život úmyslně a nebo svojí neopatrností. Přišla tak o svého nejdražšího i přátele, ale oni však budou navždy v jejím srdci. Brzy se dostala ke flekaté vlčici, jedné z Bet elloriských. "Zdravím Destiny," kývla k ní a máchla ocasem. Moc ji neznala, jako většinu vlků a to nechtěla jen tak nechat.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 12:47 pm
Na cestu vlkům pomalu začalo svítat a netrvalo dlouho, než se slunce vyhouplo na oblohu.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 12:59 pm
Ose, Haymitch, Draco, Jack
Cesta 
Ose potichu hluboku myšlenkách šel vedle své paní, že jsi skoro ani nevšimnul, že zašlo vychazet slunce. Cítil že se stalo něco zvláštního. Haymitch to cítil také, necítíl žádné spojení se svojema magiema. Ani s jednou. Sice ho to nejka neomezovalo, protože nespolehal na své magie. Dracovi bylo vsechno jedno, věděl že se něco stalo, ale nezajímal s o to. Jeho jediny zájem byl, aby hod nikdo nerušil. Jack pořád čekající na odpověď sve nové kamarádky Spirit začala pociťovat, že jeji smysly začali být omezené.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 1:38 pm
Cesta:
,, To už nezakecas mami! Teda Klee." Rychle se opravim a zazubim se. Skoro se mi zastavilo srdce, když jsem klouzal dolů. Naštěstí mě Klee chytla a hodila zpátky: ,, Díky." Řeknu Klee a oddychnu si. Pak se obrátím Ane: ,, Anemon! Skoro jsem zpadnul! " Zamrcim se na ní, ale dlouho se na ní nedokážu zlobit. Pohladim ji tlapkou po zádech: ,, No nevím, ale když jsi poblíž, tak mi jde o život." Řeknu a přitom se zasmeju. Neochotně jí pustim, když se chce vzdálit a jdu s ní po okraji, kde nám dělá záchranu Klee: ,, Ane? Přemýšlela si někdy, jaké to je mít křídla?" Obrátím se s otázkou na Ane, aby řeč nestála a podívám se na Kleeina křídla.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 1:46 pm
Cesta
Trochu jsem se usmála, když jsem zaslechla jak Hato Klee oslovil. Podle mě to bylo dobře, že má rodinu. Alespoň někdo z nás ji má. I když sice ne pravou, ale na tom přeci nezáleží. "Nene, já tě vždycky zachraňuju!" vyhrkla jsem a zamávala ocáskem. I když... možná jsem sem tam za jeho průšvihy mohla. Třeba teď. Ale kdo měl vědět, že je takový strašpytel a hned bude padat. U okraje se nakonec ještě protáhnu a sednu si tak, abych nespadala. "Asi je to fajn, jenomže pro někoho kdo se nebojí výšek," poznamenala jsem a poté se zasmála. Jo, bála jsem se dost věcí a výši byly někde na vrchu seznamu.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 2:14 pm
Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 88-86
⊱ ᴄᴇꜱᴛᴀ ⊱
Jako bych se na jistou chvíli zastavila ve svých vlastních myšlenkách. Probral mě až rozruch, který panoval ve skupině vlků. Nevěděla jsem, co se děje, což bylo špatně. Poslední, co jsem stihla postřehnout, byla Naiome, topící se v bažině. Nemusela jsem pomáhat, měla své vlastní vlky a i kdyby, dokázala by si pomoct sama. Snažila jsem se ohlížet okolo a snažit se uvést do aktuálního dějství, což se mi ale příliš nedařilo. Všichni byli na druhé straně, ztraceni v davu vlků. Nezdálo se však, že by to ohrožovalo celkový chod cesty, proto jsem to mohla pro tentokrát pominout. Přiběhla ke mě jedna Kappa. Obrátila jsem se na ni a vyslechla si její slova. "To je skvělé. Určitě to využívej a o všem mě informuj" , prohodila jsem k ní a střihla ušima. Svůj pohled jsem poté přesunula vpřed, do dáli k vycházejícímu slunci.


Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 91-17
⊱ ᴄᴇꜱᴛᴀ ⊱
Po nějaké té chvíli jsem slétl z nebe na zem. Přečkal jsem první noc a celou tu dobu přemýšlel nad tím, co bude. V mé mrtvé duši svitla jiskra naděje, jediné opravdové naděje v mém ztraceném životě. Chtěl jsem, chtěl jsem tak moc jít dál, překonat tuhle cestu a dostat se až na nové území, kde bych své poslední roky dožil alespoň v nějakém smyslu života. A bylo to to jediné, v co jsem mohl doufat. Neměl jsem nikoho. Nikoho, až do chvíle, kdy do mě vrazila vlčka s dračími křídly. Zastavil jsem se. "V pořád..." , zamumla jsem a zvedl hlavu, když v tom jsem spatřil ji. Její oříškově hnědé oči schované za červenou ofinou. Kyurabi. "Kyurabi!" Vyštěkl jsem a srdce mi div neprasklo. Nevěděl jsem, jestli sním, ale byl to ten nejkrásnější moment, který mě mohl potkat. Po tak dlouhé době jsem ji zase mohl vidět. Mou sestřičku. Věděl jsem, že není mrtvá. I když jsem tušil, že ji nikdy víckrát neuvidím, pořád jsem to věděl. A teď to možná byla skutečnost. Nevěřil jsem tomu. Po lících mi začaly stékat slzy. Neváhal jsem a vrhl se na ni do silného obětí. Věřil jsem v to, že ona bude vždy mým světélkem života. Že ona bude ta silná, která mě dokáže pozvednout vždy, když budu na dně. Vědě jsem to, protože už se to jednou stalo. Slíbil jsem, že už ji nikdy neztratím, ale zklamal jsem. Nevěděl jsem, jak se mám omluvit, nezmohl jsem se na žádná slova, nic. Doufal jsem jen, že nezapomněla. Že nezapomněla na to, kým jsme. My dva, naše rodina a náš kousek šťastného dětství, které přežilo jen v našich vzpomínkách. Nikdy bych nezapomněl, i kdybych byl oněmělý, i kdybych byl na pokraji smrti. Protože mé srdce mohlo tlouci jedině pro ni.


Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 245-19
⊱ ᴄᴇꜱᴛᴀ ⊱
Cavalier nereagoval, byl jako zastavený. Bála jsem se ještě víc. Do mých očí se hrnuly slzy strachu a já jen bezbranně koukala na něj. A pak se jen Táborem prohnal silný vítr a na chvíli se vše zastavilo.
Nevím, co to bylo, ale přeneslo nás to za hranice za ostatními vlky. Ale Cavalier jakoby spal. "Ne.. prosím.." Se slzami v očích jsem do něj marně šťouchala čumákem. Ale nic. Netušila jsem, co se s ním děje. Nemohla jsem ho teď přeci opustit. Slíbila jsem, že zůstanu s ním. Ale museli jsme přeci jít. Co jsem měla dělat? Byla jsem na pokraji svých obav, obklopená strachem, srdce mi bušilo, a já byla ztracená. Neměli jsme čas. Opatrně jsem se snažila vlézt pod jeho tělo a vzít jej na svá záda. Bylo to těžké, nemohla jsem jej unést, byla jsem příliš malá a slabá. Ale nevzdávala jsem se, slzy mi stékaly po lících a křečovitě jsem zatínala zuby, odhodlaná Cavaliera vzít. Bylo to pár minut strašného úsilí a bolesti, ale jako zázrakem se mi náhle povedlo vyhoupnout jeho bezvládné tělo na svá záda a udržet se přitom na nohou. Možná to byl sám Drak Osudu, nebo jen ta láska, co mi dávala sílu. Zatla jsem zuby a všechny svaly v mém těle, abych dokázala udělat krok. Bylo to těžké. Byla jsem pozadu, ale stále jdouc za skupinou vlků. Rozhodnutá a odhodlaná zvládnout s Cavalierem tuto cestu, dojít až do cíle.


Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 252-60
Enny
⊱ ᴄᴇꜱᴛᴀ ⊱
Hnědá vlčice neodpovídala. Vzdechla jsem posmutněle a sklopila hlavu k zemi. O párk kroků jsem se vzdálila, ale stále kráčela v tempu smečky. Brzy již přišel úsvit a já zamžourala do paprsků vycházejícího slunce. Pohodila jsem hřívou a střihla ušima. Nedokázala jsem si představil, že budeme muset jít tak dlouho, přes dny a noci, nespát. Nad hlavami vlků zakrákal havran, slétl pomalu dolů a přistál na mém hřbetu. Původně byl věrný tátovi a já věřila, že je to teď můj ochránce.


Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 273-87
⊱ ᴄᴇꜱᴛᴀ ⊱
Dlouho bylo ticho. Malá vlčka jen po té dlouhé době slyšela tlukot svého srdce. Netušila, co se stalo, proč, a co se děje teď. Nevěděla zpočátku, kde je, a proč to tak zvláštně drncá. Ve zmatené mysli ji svítila jen jedna vzpomínka. Hilary... Vybavila si bílou srst této vlčice, která jí jako jediná dokázala poskytnout mateřskou péči, lásku, kterou tak moc potřebovala. Přála si znovu cítit její vůni. Ne, ona ji opravdu cítila! Opatrně rozlepila očka a uvědomila si, že se právě nachází na hřbetu její bílé zachránkyně. Nenechala ji tam, vzala ji s sebou. Malá vlčka v srdci pocítila zvláštní uklidňující pocit, který nedokázala rozpoznat, ale do její duše jí dával zcela jiné světlo.


Jaqueline "Clown"
⊱ ᴄᴇꜱᴛᴀ ⊱
Kráčela po boku svého bratra, otrávena jeho tupou existencí. Tak dlouho se trmáceli pouští a stále nebyli schopni nalézt jediné místo, kde by se mohli alespoň na chvíli zastavit. Možná to území celé obešli, kdo ví. Teď jí však do čumáku udeřil silný pach. Ne, mnoho pachů. Celá smečka! "Vlci!" Vyštěkla k Jaehovi, štípla jej zuby do tváře, aby ho probrala, a s poněkud šíleným výrazem v očích se rychle rozběhla po směru těchto pachů.
Kyurabi Nirakebe
Kyurabi Nirakebe
Počet příspěvků : 120
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 3:10 pm
Cesta
Vrtěla jsem ocasem, že tu Toby byl. ''I já jsem ráda, že tu mám.'' Culila jsem se jako malé vlče. Když v tom najednou jsem sykla bolestí. Tak tiše, neslyšně. Rozbolela mě hlava. Ale proč? Co to bylo za hlas? Byla to jedna z mých klasických slyšin, které slýchám běžně a pravidelně? Ne. Tohle bylo něco jiného. Pohlédla jsem na toho kdo na mě promluvil. Byl to ten do kterého jsem před chvíli vrazila. Ten hlas, ta podoba.. Nebylo pochyb. Cítila jsem se jako, když bych se praštila do hlavy a teď se probudila z nějaké noční můry. ''A-iko.'' Dostala jsem ze sebe a hleděla jsem na něj jak na nějaký div. ''Jsi to opravdu ty? Bráško? Nezdá se mi to?'' Pohodila jsem hlavou ze strany na stranu. Viděla jsem nás jako malá vlčata, která si spolu hrála. Na to, jak jsem si myslela, že zemřel a přesto jsem ho pak po letech uviděla. A teď znovu. Je tady. Opravdu tu stojí přede mnou?
Lapila jsem po dechu, když mě objal a skoro mě umačkal, ale já se k němu také pořádně přitulila. ''Ani nevíš jak ráda tě vidím živého.'' Zamumlala jsem mu do srsti na hrudi.
Electra z rodu Aqua
Electra z rodu Aqua
Počet příspěvků : 135
Datum registrace : 06. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Elí ^^
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 5:31 pm
cesta
Day sa ma spýtal, či by som mu vedela ukázať svoju mágiu a znervóznela som. Moja mágia..ako som to vlastne robila? Ešte som ju neskúšala odvtedy, ako som sa zobudila..čo keď mi teraz nebude fungovať? Totálne sa strapnim... kolovali mi v mysli myšlienky. Nemala som mu o mojej mágii vôbec hovoriť. začala som si vyčítať. Pozrela som sa nervózne na Daya. ,,No.." nadýchla som sa. ,,Jasné, že ti ju môžem ukázať" rýchlo som dodala a silene som sa usmiala. Electra, to musíš dat.. Nemôžeš sa takto strapniť pred prvým vlkom, ktorého si stretla. snažila som sa sama seba povzbudiť v mysli a zabralo to, trochu. Nadýchla som sa, zavrela som oči a snažila som sa vyprodukovať mágiu. Veľmi skn sa sústredila, zhlboka som dýchala, no stalo sa presne to, čoho som sa obávala. Respektíve nestalo sa nič. Electra, no tak! kričala som na seba v mysli. ,, Uhm, počkaj. " nervózne som povedala. Znovu som sa nadýchla, zavrela som oči, sústredila som sa až ma začala bolieť hlava a zase nič. Bola som sklamaná sama zo seba sklonil som hlavu. Nedokážem to. priznala son si v mysli a to ma položilo ešte viac. Môj krok bol rýchlejší. Totálne som to pokašlala.. do očí sa mi hrnuli slzy, ale pokúšala som sa to zadržať, no hlavu som mala tak sklonenu, že aj tak by to nikto nevidel. Ešte začnem plakať ako malé vĺča.. Schop sa! utrela som si s labou tvár, no mala som ju od blata, tak som si zablatila aj tvár.
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 6:28 pm
Cesta
Málem stoupl do nepříjemně vyhlížejícího bahna, ve kterém by se nejspíše utopil, když se zahleděl na tvář své kamarádky. "Hleď pod tlapy, hlupáku," napomenul se, rychle pohlédl jinam a zavrtěl nad sebou nechápavě hlavou. Když se jí tlapa nořila do hlubin blat níže než obvykle, tak se na pár vteřin mu na tváři objevil úzkostný pohled. Naštěstí se jen trošku ušpinila, ale jemu připadala pořád hezká. Po nějaké chvíli k nim přiběhl rudooký vlček (Hato) a nad jeho slovy se pousmál. "Ahoj," pozdravil ho přátelsky a další pozdrav věnoval i dcerce Alfy Orfeona (Anemon), ikdyž jeho vesele ignorovali a to šel hnedka vedle své Ori, emh, tedy své kamarádky. "Tohle si nedovoluj," okřikl ho přísně a probodl chladným pohledem, když zavrčelo to vlče na duhovou. Měl vlčata rád, ale tohle mu připadalo velmi nevychované, ikdyž před tím vypadalo mile. O jeho rodičích tedy taky neměl žádné valné mínění, protože ho zřejmě nezvládali. Když začali stoupat, tak doufal, že se barevné vlčce nic nestane a když se začínalo rozednívat, tak byl klidnější. Teď už bylo riziko nebezpečí menší, než když byla noc.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 6:44 pm
Cesta
Pozrel som sa na svojho syna, stále to bol môj syn, aj keď sme boli oddelený svitom a temnom. Ale čo na tom záleží? Agrdem ma prerástol, bol ako môj otec, tev vraj bol veľmi vysoký, moja výška sa ponášala skôr na matku, ale čo už, genetika je proste genetika. Strihol som ušami. ,,Je to tvoja voľba a ako si si všimol ja som ti nebránil a ani nebránim." povedal som jej a pozrel som sa okolo. Krajina sa zmenila a zem, podľa mojimi labami vlhla a bola značne nestabilná, spomalil som svoj krok a dával som si pozor na cestu, všimol som si, že niektorí vlci vpredu majú isté problémy. Videl som ako Reel prepletal svojimi dlhými nohami, hlava sklonená a úzkostlivo si stráźi cestu pred sebou, podľa mňa bol tento vychudnutý vlk stratená existencia, každý ho nenávidel a on vedel, že keby spadol, ponoril by sa do bažín, jemu by nepomohli, niektorý mu neodpustili a želali si jeho smrť. Bodka ušatá fenka, čo sa k nám pripojila kráčala povedľa svojho syna. Nevedel som čo dodať.
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 7:00 pm
Cesta
Připomínalo jí to cestu k Věčným lovcům. Bahno po té cestě bylo taky, Vlastě více jak půl cesty tvořilo bahno, pak tam byl dlouhý temný les a nakonec planiny s horami. Milovala krajinu Věčných lovců, hlavně díky tomu, že již od prvních skalních říms na ně koukali vlci s vřelými pohledy a vítali je. Hlavně ono celkově se jednalo o pohled na tu krajinu ze skal alfy. "Víš, někdy mi moje domovina chybí. Ono jde hlavně o to, že nevím jestli sem vůbec zapadnu." Povzdechla si a pak šla mlčky vedle něj. Vlčat si nevšímala, byla zvyklá na to, co se tady s nimi dělo a že nebyla vychovaná jako ta jejich. Bohužel občas musela hlídat i Chrise, bála se o něj. Cokoliv se mu tu mohlo stát.
RIALTA-
CESTA

Věřil tomu zrovna když ona ztrácela naději. "Nejspíše podobně jako já. Maminka byla celá černá, otec tuším... ach, už si ani nepamatuji jak otec vypadal, je mi z toho smutno." Sklopila hlavu a pomalu zpomalila. "Nevím proč se perou, asi spory neumí řešit jinak než tímhle. Tuhle generaci nechápu, je to prostě hrozně divné. Nelíbí se mi ani to, co se děje tady všude okolo. Jako by žádná smečka už nebyla, prostě se vše vypařilo a my jsme zase jen vetřelci." Povzdechla si smutně.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 7:01 pm
Destiny Aqua
Cesta

Ticho zavrčala, keď videla, ako sa zeisský vlk (Ragnarok) vrhol na akúsi fialovú vlčicu (Marsie), ku ktorej sa následne vrhol Orfeon- na ktorého sa v konečnom dôsledku vrhla Naiome. Vyzeralo to pomerne chaoticky, no nech tam šlo o čokoľvek, nepozdávalo sa jej to. Rozhodla sa však nezasiahnuť. Rovnako sledovala začínajúcu hádku medzi jej synom Akiom, zeleno-čiernym vlkom (Xyrliassom) a Asukou. Chystala sa pobrať sa za nimi, keď sa pri nej objavila Hilary. To bude musieť počkať, pomyslela si, vrhla smerom k Akiovi posledný trochu ustarostený pohľad a preniesla pozornosť na Hilary. ,,Zdravím, Hilary," pozdravila Betu. Veľmi ju nepoznala, vedela iba, že bola predtým v Kirigakure a že sa raz stretli, keď vtedy v ich tábore vyčíňal démon. Taktiež matne tušila, že je pravdepodobne liečiteľka rovnako ako ona. Premerala si ju so záujmom, no v očiach škvrnitej čosi chýbalo- zvyčajný pohľad ktorý dával najavo, že vidí až do myslí. Trochu jej to chýbalo, rada by aspoň tušila, prečo za ňou biela vlčica prišla. No možno len skrátka hľadala spoločnosť. Pohľad po pár sekundách preniesla späť na cestu pred nimi.
Dayilien Uchiha de Mal
Cesta

Sledoval, ako sa Electra neúspešne pokúša použiť svoju mágiu a ako potom mizne preč. To jeho nálade veľmi nepomohlo. Bolo mu to trochu ľúto, no zároveň nechápal, prečo sa jej to nepodarilo- veď mágia predsa musí fungovať, nie? Nebol si istý, čo má urobiť, no niečo mu takmer inštinktívne navrávalo, že by sa mal pobrať za ňou- veď to predsa bola jeho vina, nie? Keby ju o to nežiadal, nebola by smutná. To predsa dávalo zmysel. A bola jediná kto sa s ním bavil. A tak sa, napriek silnej chuti urobiť čokoľvek iné, rozbehol za ňou. ,,El!" zavolal. Radšej nechcel hovoriť nič iné, než sa k nej nepriblíži- predsa len, čo ak by ho počuli ostatní? Môže za to predsa on. Cítil vinu.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 7:07 pm
Cesta
Náfuka Ghost si to kráčal hrdo, veľký tank sa valil cez krajinu spolu s ostatnými, nebol vysoký, iba takých meter dvadsať, vždy chcel byť vysoký, ale ego mu pozdvihla jeho sila a silná konštrukcia tela, proste tank. Bolo mu jedno, čo si o ňom mysleli ostatný, bol samotár, v krvavočervých očiach ani náznak emócii, jeho oči boli nečitateľné, keď bol malý robil si starosti o svoj vzhľad, krivý široký ňufák, tenké uši, drsná ježatá srsť, krátky chvost, široká hruď, albínske oči... Ale teraz to bola jeho hrdosť, páčilo sa mu byť iným. Ghost bol prostoduchý, nezaoberal sa o hry mocných, vyžíval sa v bojoch, krvi, lovu, rád by chcel otestovať aj svoje šance u vlčíc a tak sa naparoval pred mnohými. Chcel sa zapáčiť a byť trochu obľúbený, veď dokonca aj Sauron si našiel družku a podľa Ghosta nebol ani pekný a ani zaujímavý. Ghost bol vášnivý, nerobil mu problém sa danej činnosti úplne oddať. Možno mu tento pochod ubral na dôstojnosti, že sa musí plahočiť pustinou, s ostatnými vlkmi kamsi doneznáma, hlavou mu bežali mnohé pochybnosti, ale napokon ich nechal tak a pozeral si krajinu. Videl ako Sauron kráča povedľa Niry. Ako sa len má, môže si chodiť vedľa svojej družky, Delty. pomyslel si závistlivo a jemu po boku kráčala tá ježatá, namrzená Northie. Bola to vychudnutá, vysoká samica s matnou strapatou srsťou a planúcimi očami divokej šelmy. Ghost ju v láske nemal a ona naň vrhala nepekné pohľady. Arogantné, povýšenecké, akoby tá ušmudlaná potvora bola viac ako on. Ghost sa naježil a trochu pridal do kroku aby sa striasol jej vyčítavého pohľadu. Nebodaj ma tá potvora stalkuje. pomyslel si, nemal záujem aby sa oň zaujímala tá vlčica, škaredá, nepríjemná, on si predsa takú nezaslúži. Toshira, Ghost nepoznal, bol to tichý vlk, slepý, celý život, ako si Gost mylne myslel prežil v temnote, zjazvený, slepý, kríval, Ghostovi sa zdal chudý a slabý, ale asi sa plietol, Toshiro, k nemu obrátil slepé oči v otázke. Ghostovi sa to nepáčilo, Toshirov pohľad bol nepríčetný, neboli tam žiadne emócie. Mal krídla, Ghost by také chcel. Ale Toshiro ich nepoužíval. Ťapkal si to, trochu zakopával, krídla zložené pri tele, žeby sa bál lietať? Ghost sa zdržiaval kdesi v strede skupiny, spolu s Toshirom, ten nemal poznámky.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 9:43 pm
Cesta
Začal se smát. "Vskutku?" Povytáhl obočí a jeho oči opět nabírali odstín rudé. "Je snad tohle divadlo, jak ty říkáš, bezdůvodné?" Pozvedl hlas v dotazu, ale odpověď neočekával. Mezi tesáky se mu protlačilo tlumené zavrčení. Docházela mu už tak nízká trpělivost. Sám se divil, že ještě nemetal oheň, protože nevěděl, že ho už nemá. "A z jakéhopak myslíš? To by mě strašně moc zajímalo." Odsekl chladně a slova Asuky vnímal jen na půl ucha, ale slyšel ji. "Když konečně začne obtěžovat někoho jiného, rvačka být nemusí." Řekl směrem k ní. Srst se mu zježila a už cenil jenom zuby. Chtěl po něm vystartovat, chystal se ke skoku, když v tom...
DIEGO
Zamyšleně polodemon kráčel dál. Cítil, že z něj vyprchává magická síla, až ji nakonec přestal cítit úplně. Povzdechl nad tím a přemýšlel nad budoucností. Nyní Elloris i Zeiss vypadali jako jedna smečka. Kromě toho, že se stále někteří s tím neuměli smířit. On taky ne. Stále jeho srdce patřilo Ishimure, která už není. Možná by ji mohl zkusit obnovit, možná pod jiným názvem. Kdo ví, jaké možnosti nové území přinese. Chystal se přidat ke své rodině, když zaslechl vrčení dost blízko. Pohledem ho rychle vyhledal a zachytil nějaké slova. Chvíli je jen tak poslouchal a pozoroval. Když v tom se Akio chystal ke skoku pár skoky přišel k nim a vstoupil mezi Akia a Xyrliasse. "A to by stačilo, nemyslíte?" Řekl rázně. Věděl že on je jen Delta a že Akio je Gamma, ale také oba moc dobře věděli, že Diego je silnější a u Akia má náležitý respekt, když mu tehdy zachránil život. "Ale..." Chtěl se Akio začít bránit, ale Diego ho zpražil pohledem. "Akio, vždy jsi byl rozumným vlkem co chrání ty co miluje, ale už to stačilo." Přerušil ho Diego a Akio stáhl uši lehce dozadu. "Musíme spolupracovat všichni, abychom přežili. Musíme držet při sobě." Mávl oběma ocasy a pohlédl na Xyrliasse. "A ty nedráždi draka holou tlapou, věř mi. V průběhu téhle cesty buďte přátelé." Řekl k němu stejně karavým hlasem. Stále stal mezi nimi a byl ochotný zabránit další potyčce ve které by bylo opět někomu vážně ublíženo když v té první ani nezareagoval na pomoc. "Pod podmínkou, že Asuku už nechá na pokoji!" Zavrčel Akio. "Akio, řekl jsem dost!" Zavrčel i Diego a vypnul hruď. Jak nerad to dělával... Akio se stáhl, ale Xyrliasse dál vraždil pohledem, očividně se mu neplánoval omluvit.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Oct 20, 2018 10:06 pm
Cesta: 
Samozřejmě, že mě ta duhová vlčice ignorovala a namísto ní mě okřikl nějaký její druhý ocas: ,, Až dospěji, už nikdy mě nikdo ignorovat nebude. Ty budeš první, kdo to pozná." Po myslím si zlomyslně a odfrknu si: ,, K ignorantům se jinak chovat nebudu!" Odseknu druhému vlkovi, který mě předtím okřikl. Bylo mi jedno, jestli budu potrestán nebo akorát pokárán. Za svým názorem jsem si stál a nehodlal ho měnit. 

// Dodatek ke Chrisovi a Oris

,, Jo? Dej tři situace, kdy si mi zachránila hýždě!" Řeknu a pokračuji v naší přátelské hádce. Pak jsem naklonil hlavu na stranu: ,, Ty se bojíš výšek? " Zeptám se jí, abych se ujistil, že to myslela na sebe: ,, Já se nebojím ničeho a proto tě budu ochraňovat! " Řeknu s hrdě zvednutou hlavou a zubatým úsměvem. Pravdou bylo, že jsem se i já něčeho bál a to, že zůstanu úplně sám. Že mě přátelé opustí, rodina vykopne a já se stanu vyvrchelem. Ale i přesto jsem se tvářil nebojácně a byl jsem kdykoliv připraven skočit do nebezpečí čumákem napřed: ,, Proč se o mě Ane tak moc stará?" Najednou mi vyskočila myšlenka v hlavě a já se nad ní začal zamýšlet: ,, Jsme přátelé a to přátelé dělají, nebo ne? Je ještě něco víc než přátelství? Jestli jo, co to je? Kdby to bylo něco víc, chovala by se stejně, nebo úplně jinak?" Měl jsem stále víc otázek, na které jsem nedokázal odpovědět a zeptat se na ně bylo najednou těžké. Ale nevěděl jsem proč, vždyť to není něco, za co by se shazovalo ze skály... nebo snad jo? Byl jsem tolik zabořen do svých myšlenek, že jsem si ani nevšiml vycházejícího slunce. Všiml jsem si ho tehdy, když mě začalo částečně oslňovat a já musel sklonit hlavu, abych viděl na cestu.



Damien
Cesta:
Také jsem se narovnal, ale výškový rozdíl byl znatelný: ,, Tohle se mi nelíbí! " Po myslím si ( On ) a trochu se zamračím. Už jen svou výškou mi podkopávala mou dominanci. Nepatrně jsem se rozhlédl a uviděl vedle sebe vyvýšený kus skály, který se táhnul dopředu. Vyškrábal jsem se nahoru, přičemž mi jednou podjela špatná tlapa a já skoro spadnul zpátky: ,, Co to děláš?" Zeptám se ho, protože nerozumím, čeho chce tím docílit: ,, Nebudu menší jak samice!" Zavrčí a já protočím očima: ,, Egojisto." Řeknu v mysli, ale on na to nereáguje a vítězně se ušklíbne na Sauru, protože tou vyvýšeninou dorovnal jejich výškový rozdíl: ,, Gratuluji, právě si ukázal, jaký domýšlivý id*ot si." Řeknu sarkasticky a cítím, jak se mu čele vyběhla žilka: ,, Ještě jednu takovou poznámku a budou tě se škrabovat dole z kamení!" Okřikne mě svým chraplavým hlasem a nic si nedělá z toho, že okolo jsou jiní vlci, kteří musí nás mít za schizofreniky. Už se nadechuju, že bych ještě něco řekl, ale radši onu poznámku spolknu, protože vím, že Ďáblovi bude u hýždí, když mě hodí ze skýly. Naopak se tím bude ještě bavit. Po naší debatě šel klidně po vyvýšenině vedle Saury a ušklíbl se na ní: ,, Pak by ti bylo líto, že ti skapala jediná hračka, která za tebou dobrovolně chodila." Řekne jí na její úvahu: ,, Tohle není dobrovolné." Poznamenám, ale On mě ignoruje: ,, Myslíš? Schválně jestli víš, kolika způsoby se dá dostat z vlka omluva." Pokračuje s tématem trochu jiným směrem a sadisticky se usmívá: ,, Třeba ho hezky požádat?" Řeknu nevinně, ale On se akorát zasměje svým typickým skřípavým smíchem: ,, Najivo." Řekne polohlasně a je na něm vidět, že ho to náramně pobavilo: ,, Když se povede zakousnout do správného místa, ani křídla tě nezachrání." Řekne a je na něm vidět, že zkušenost jistě má. Sice přes jiné vlky, ale i tak.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 8:57 am
//Kašlu na tě May Very Happy

Začala jsem zpomalovat. Dawano si mě vůbec nevšímal, byl prostě jen s Hexy. Hm... Nechám ho být, to přeci není poprvé, pomyslím si a zapouslouchám do myšlenek, spíše ale hlasů vlků, abych zjistila, jestli tu není někdo známý. Nechtěla jsem jít sama. Jenže ono nic. Co se to děje? myšlenky byly slabší. Cím dál bylo území Niwatu, tím víc energie jsem musela vynaložit, abych aspoň trochu slyšela myšlenky. Nakonec jsem to vzdala a abych trochu načerpala energie, vydala jsem se úplně dozadu za vlky, kde jsem mohla jít pomalu. Ale co se nestalo... "D-Dayiliene?!" řekla jsem zaskočeně. Můj syn bude žít. Dokonalý pocit. Přišla jsem rychle k němu a objala ho. "Synku..." povzdechla jsem si. Byla tu i jiná vlčice, ale pro mě byl významnější on. Měla jsem neuvěřitelnou radost.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 9:41 am
Cesta
Situace se rychle zvrtla, protože i když nás duhová ignorovala, její společník ne. A to si Hato líbit nenechal. Povzdechla jsem si a položila mu tlapku na rameno. "Měl bys ubrat," špitla jsem k němu a sledovala střídavě jeho a duhového vlka (Chrise). Vypadal samozřejmě o dost starší než Hato a taky asi pravděpodobně i silnější. Nebylo dobré rozčilovat vlky, kteří vám mohli roztrhat kožich.
// Chris & Ori

Tři?! Pomyslela jsem si lehce vykolejeně. "No... teď to takhle z hlavy nevymyslím, ale určitě jich pár bylo," ušklíbla jsem se a doufala, že se v tom nechce dál vrtat, protože jsem si opravdu nepamatovala, kdy jsem mu ten kožich zachránila. "Jo, ale já se bojím skoro všeho," mávla jsem packou s úsměvem. Jo, byla jsem strašpytel, ale když šlo o ty které jsem měla ráda, někde jsem v sobě tu odvahu našla. "Opravdu ničeho?" pozvedla jsem podezřívavě obočí a trochu se uculila. Chvíli jsem se na Hata jen tak dívala a potom zvědavě naklonila hlavu na stranu. "Jak moc mě máš rád?" zeptala jsem se bez větších rozpaků a se zájmem ho propalovala pohledem. 
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 21, 2018 11:36 am
Ose Arashi FK 
Cesta
Osemu netrvalo dlouho zjistit, proč magie nefunguje. Odešli z území a magie se vazala na území. Bylo to logicke. Už si nemusel dává pozor, aby se vlkům nekoukal do očí. Ikdyž mi víme, že se stejně koukat nebude. To je prostě Ose. Už několik týdnů nepromluvil, bolelo ho mluit a taky jeho hlásek bylo skoro nemožná slyšet. Jemu to nevadilo, nepotřeboval kumunikovat, hlavně, že mohl přemýšlet.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 5 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru