Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 23, 2017 9:51 am
Tábor
Chcel som odchod urýchliť, videla som na hraničiarovi že je mu to nepríjemné, zdržiavať sa v Tábore viac ako mu je milé. Pozrela som sa na Allweenu. A potom môj pohľad padol na hnedý kožuch čo práve prišiel do Tábora. Pri bližšom pohľade sa naše pohľady stretli a ja som vedela kto to je. Eldunarí. Poznala som ju od malého vĺčaťa a nejako moc sme sa nemuseli. Stále bola na poste Kappy hoc mala aj na viac. Pozrela som sa na na ňu. Zrejme nevedela čo sa tu deje, lebo vyzerala zmätená.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 23, 2017 10:00 am
Tábor
Popravdě, nikde jsem svou rodinu neviděla ani necítila. Sklopila jsem uši, poněvadž jsem doopravdy doufala, že tu alespoň jeden z nich bude. Sama v roji plném vlků, pche... když jsem tak přejížděla pohledem celé tohle publikum, pohledem jsem se střetla s... Yllin? I při lehkém rozhlížení mi došlo, kolik vlků se na ní dívá. Eh... to je vtip? moc jsem si nebyla jistá, zda to znamená, že Yllin je Alfa, ale... byla to pro mě vcelku nereálná myšlenka. Možná měla Northie krapet pravdu, jak se to tu mění...
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 23, 2017 10:08 am
Tábor
Eldunarí vyzerala celom prekvapená, dalo sa to čakať, keď celý dni spíš a svet sa okolo teba mení, je to dosť zložité a trochu... Vtip to nie je. poslala som jej myšlienku. Jej myšlienky boli zmätené. Svet sa mení a vlci s nimi. Možno sa aj Eldu zmenila. Alfou je aj Varox, syn bývalých Álf. dodala som a pozrela som sa na vlkov. Do Tábora prišiel Issey, vyzeral tak, že zmena mu ale vôbec nevadí a ponúkol sa sám, že sa pridá k lovu. Musela som to tu nejako rozhýbať. Trebárs by sme sme sa moli rôzne podeliť. Nejakej skupine by velila buď nejaká Alfa či Beta, alebo aj Gamma.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 23, 2017 10:22 am
Tábor - Zrcadlové jezero (doupě) - Tábor 
Varoxův patron prý všechno to zkažený maso odteleportoval pryč a tak jedna starost byla pryč a my jsme se mohli soustředit na lov. Pousmála jsem se na Varoxe při jeho slovech. “Je to moje povinnost a taky radost. A je to v pořádku. Koku ještě odnesu do doupěte a hned budu zpátky. Nechci zdržovat,” pokývnu k Varoxovi a Yllin se ukloním. Vzala jsem opatrně Koku na hřbet a než jsem odešla, tak jsem na všechny lehce pokývla hlavou. Za Yll přišla i její dcera, který se Varox nelíbil. To bylo, ale na Yllin, která ji to klidně a možná trochu necitlivě vysvětlila. Ano, už to byla velká slečna. Ten zelený vlk (Issey), který vypadal jako syn Dina, přišel se lovu zúčastnit. Byl Deltou a i když vypadal na vlka “de Mal”, tak pach tomu neodpovídal. Byl hodně podobný Reelovi, ale taky Brandovi. Možná to byl jeho syn a otec Alfy Ishimury. Otočila jsem se a rozklusala se k Zrcadlovýmu jezeru, kde jsem měla s Aylem doupě, s vlkem, kterýho jsem tak dlouho neviděla. Klusala jsem opatrně, aby Koku nespadla a brzy se po mém boku objevila Kat a nad námi letělo káně. 
Zpomalila jsem, když jsme tam doběhli a pomalu vstoupili do doupěte. Položila jsem Koku na rouno a čumákem jsem k ní přistrčila jejího medvídka. V doupěti bylo teplo a měla tu jídlo. Ještě jsem vzala misku na vodu a vyběhla s ní před doupě, k jezeru kde jsem ji dala vodu. Misku jsem ji dala k misce s masem a láskyplně jsem ji olízla hlavičku. Vzala jsem pomocí magie vodu a snažila jsem se jí trochu umýt od bláta. “Zlatíčko, ta voda bude brzy teplá, ale studenou ji nepij,” věděla jsem, že třeba Ayl nastydl, když byl mladý. “A já se brzy vrátím, jdu na lov, ale ty tu budeš mít vždy jídlo. A Kat s Batem se o tebe postarají,” pousmála jsem se a kývla na mé mazlíky, který souhlasně přitakali i když se jim chůvy dělat nechtělo a nebo aspoň Batovi ne. Podívala jsem se ještě jednou na Koku a zamračila jsem se. Přišla mi stejná jako by nerostla, ale brala jsem to tak, že ji vidím pořád a nemůžu to porovnat. Nechtěla jsem, aby na mě v táboře čekali a tak jsem se tam rozcválala.
Ucítila jsem známí pach, když jsem dobíhala do tábora a na tváři se mi rozlil široký úsměv. Spatřila jsem hnědý kožich a svoji kamarádku Eldünarí. Tak dlouho jsem ji neviděla a snažila jsem se jí nečíst myšlenky, protože jako kamarádka jsem nechtěla. Zpomalila jsem a s lehkým úsměvem jen k ni došla. “Tak ráda tě zase vidím Eldünarí,” usmála jsem se a viděla jsem, že je lehce zesláblá. “Je ti dobře? Nepotřebuješ něco?” Zeptala jsem se stratostlivě. Poprvé jsem ji viděla jako malé vlče, když jsme bojovaly ještě s Rose a Darky o úrodu hrášků, ale taky jsem pamatovala na setkání jejího partnera Hige a její dceru Northie.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 23, 2017 10:32 am
Tábor
Hm? docela mě překvapilo, když mi Yllin odpověděla v hlavě. Možná že jsi Alfa, přesto není slušné někomu se hrabat v myšlenkách. pomyslím si. Přestože se mi dvakrát nelíbilo, že je z NÍ Alfa, zeptala jsem se. Neviděla jsi... eh... mého partnera? Takový pískový vlk... dále jsem to rozvádět nechtěla, nevím zda by měla pochopení pro to, kdo doopravdy Hige je.
Z mých myšlenek mě však vyruší Hilary, což mě trochu rozveselí. "Hil! lehce se zazubím na kamarádku. Když se však zeptá, jestli je mi dobře, trochu mi nálada zase poklesne. "Víš..." řeknu tiše. "Spala jsem.
A dlouho. Zapomněla jsem na rodinu i na přátelé, a teď jsou všichni pryč. Můj partner, mé děti, všichni odešli a teď nevím, kde jsou, kromě Northie. Ta mi řekla, že jeden můj syn tu je, ale o zbytku nic neví. A tak... tak..."
selhal mi hlas.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 23, 2017 11:13 am
Tábor

Byla jsem nadšená, že zase vidím svoji kamarádku, ale její nálada ještě více poklesla, když jsem ji podala tu otázku, jestli její dobře. Měla jsem pravdu nebylo ji dobře. Starostlivě jsem na ní pohlédla a přátelsky do ní štouchla čumákem. "Plno vlků se zmocní spavá nemoc Eldü i já jsem nějakou dobu spala a taky jsem byla rok mimo realitu. Taky jsem zapomněla na přátelé. Nevěš hlavu dolů, protože je hlavní, že jsi se probrala," řeknu povzbudivě a máchnu oacasem. "Tvého partnera Hige a tvoji dcerku Northie jsem potkala. Byla ještě vlče, ale to je jedno. Nebuď smutná, protože jsou všichni určitě v porádku," zašeptám a skloním hlavu. Byla jsem nešťasná z jejího smutku a jak jsem se poprvé a naposledy potkala Hige a jejich dceru.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sat Sep 23, 2017 9:49 pm
Tábor
"Fajn, matko.", začala jakoby zapomněla, že matce někdy říkala s citem aspoň "mami". "Je mi jedno, jestli řekneš, zda jsi měla nebo neměla na výběr, je mi jedno, jestli je to pro smečku, upřímně je mi jedno všechno, kromě jeho. A on to jistě také ví, ví, že k němu nechovám a nebudu chovat respekt...", vychrlila ze sebe lhostejným tónem, avšak z pohledu jejích fialových očí byla cítit bolest, která se vzápětí několikrát znásobila. "Chci odstoupit ze smečky.", vyhrkla náhle a sklonila provinile hlavu. Vlastně to nebylo provinilostí, spíš jen nechtěla, aby ostatní viděli, že pláče. Čelisti měla pevně secvaknuté, aby jí z tlamy nevyšel ani vzlyk. Po chvíli celý ten smutek, vztek a lítost vypustila a tvář jí zkameněla, zvedla hlavu i s uslzenýma očima, které teď nabývaly až překvapivě mrazivého chladu. "Ale jedno mi není ještě tohle, připravila jsi nás všechny o otce, který byl moudrý a byl zvolen, zůstala jsi s tamtím...", hodila hlavou k Varoxovi, "Nezničila jsi život jen mně, ale i sobě, hodně štěstí, Alfo Yllin.", řekla s mrazivým klidem a pevně se postavila i s vypnutou hrudí, připravena na všechno.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Sep 24, 2017 11:35 am
Zrcadlove jazero
Odpovedi od snehovo bielej vlčici som sa nedočkal. Kývol som hlavou na pozdrav a klusom sa stratil z jej spoločnosti. Napadlo ma potrénovať a dostať sa do formy. Jediny problém bol blato, na ktorom sa mi laby šmýkali ako na ľade. Našiel som si cestičku, kde blata bolo najmenej.Tryskom som prekonával časť lesa. Hlboké mláky mi slúžili ako prekážky, ktoré nebolo vždy ľahké prekonať. Pri každom dopade blato vyprsklo rovno na moju srsť. Po brucho som bol zašpinený ako prasa. Počas tréningu som si dával od určitého miesta po iný bod čas, ktorý musím prekonať. Aj keď so silami som už bol na dne, nechcel som tréning poflákať. Posledné minúty boli najhoršie. Prešiel som do klusu a predychaval. "Pfu" zastavil som a vydýchol, pri čom som si poobzeral zasvinené laby. Aj keď vonku bolo chladno, budem musieť vojsť do jazera a blata sa zbaviť.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Sep 24, 2017 3:05 pm
Tábor
Povzdechla jsem si. "Ano, občas se to stává, ale... měla jsem vlčata, novorozená. Jedno nepřežilo. Vždycky jsem chtěla být lepší než moji praví rodiče - což se nestalo." když však řekne, že Hige a Northie viděla, lehce se usměji. "To už musí být dávno... z Northie je teď mladá dospělá vlčice. Já... začínám se bát. Nevím kde by mohl být. V našem doupěti nebyl, ani tady, a kdyby šel do Zeiss, Northie by mi řekla. Kde je?" podám si otázku spíše jen tak sobě. Netušila jsem však zda tím náhodou Hilary neotravuji, a tak zkusím přejít na jiné téma. "Pro koho si vlastně hlasovala na Alfu?" prohodím jen tak.
Teebihe
Teebihe
Počet příspěvků : 355
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Sep 24, 2017 7:39 pm
Tábor
Podíval jsem se směrem, kde předtím stála Yllin a pak se otočil zase na Graphy. "Asi by to bylo lepší, řekl bych, že je to po cestě k tomu tvému úkolu." Usmál jsem se. "Ale osobně hlasuju taky pro nabrání sil a úkoly až pak. Myslím, že malé zdržení ničemu neuškodí." Sice bych rád byl členem smečky co nejdříve, ale zas tak jsem na to nespěchal. pokud si Graphy chtěla nejdřív odpočinout, ani by mě nenapadlo ji nutit rovnou do plnění úkolů. "Není ti zima?" Zeptal jsem se starostlivě.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Sep 25, 2017 8:27 am
Tábor
Mala som chuť byť na All zlá. Nie preto, že by som jej chcela ublížiť, ale preto, lebo som jej chcela dobre. A predsa. Zase som ja zlá. V očiach svojich detí som klesla pod úroveň. To, že som sa vzdala Acia si vyžiadalo svoju daň. Allweena sa rozhodla opustiť svorku. ,,Tak si choď." vytisnem z seba. Mohla som sa vyvršovať na nej, ale neurobila som to. Nie som zlá Alfa. ,,Prečo si to myslíš?" povedala som. ,,Oou." dodal Rascal, ale dočkal sa len Sklapni. to bola moja odpoveď.  
Hige
Hige
Počet příspěvků : 63
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: RitaGája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Sep 25, 2017 1:26 pm
??? → Tábor
Dlouze jsem zívl a protáhl si ztuhlé tlapy. Musel jsem několikrát zamrkat, aby si mé oči přivykli dennímu světlu. Kde to sakra jsem?! Zmateně jsem se rozhlédl. Vůbec jsem si nepamatoval jak jsem se sem dostal. Možná v zápalu lovu ... ,,No to je dost. Už jsem si myslela, že se neprobudíš nikdy!'' ozvalo se odfrknutí si jež doprovázelo tiché škrábání o kůru stromu. Ze stromu vedle kterého jsem ležel slezla Abeky. ,,Mohla jsi mě vzbudit ...'' zamručel jsem a pomalu se posadil. ,,Heh, nechci mít ukousnutou hlavu.'' uchechtla se a své mohutné, přesto však elegantní tělo usadila vedle toho mého. ,,Něco nového?'' přešel jsem na nové téma. Ale v duchu jsem jí musel dát za pravdu. ,,No dohromady ne. Jen jsem zaslechla něco o nových alfách.'' Nové alfy? Zopakoval jsem v duchu. To by mohlo znamenat, že už tu pro mě s Aby není místo. Přece jen jsem pořád tulák a nové alfy možná nebudou tak tolerantní jako ty staré. ,,Tak to abychom to šli omrknout.'' prudce jsem vstal načež se ozvalo křupnutí v mých zádech. Bez dalšího otálení jsem se i se svou společnicí rozeběhl do tábora.
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Sep 25, 2017 3:28 pm
Tábor
Bylo hezké sledovat, jak se smečka konečně začíná uklidňovat, po změně jedné z Alf. I když byli někteří vlci stále proti, jiní se s tím smířili. Yllin chystala společný lov. Byl to skvělý nápad. Smečka se stmelí, přijde na jiné myšlenky a pochopí, že společně může fungovat. Jen tak dál. Věřím, že všechno bude v pořádku. Všechno se spraví. Ono to vlastně ani nebylo tak úplně rozbité, jen se to zdálo jako poškozené, byl to však klam. Protože je smečka velká a mnozí vlci spí, dochází mezi vlky k psychickému tření. Je jasné, že v tak velké smečce mohou a většinou i nastanou, komplikace. Je to přirozené. Ale to se srovná, uhladí se to. Pomyslel jsem si.

Po té jsem své myšlenky upřel k Yllin, abych ji sdělil své momentální stanovisko. Díky Asuně a jejímu opatření v mé mysli, mohla mé myšlenky nyní číst pouze a jedině Yllin, nikdo jiný nemohl. Yllin? Věřím, že se prokážeš jako skvělá Alfa. I když se v tento okamžik zdá, že máš kolem sebe hodně dobrých a silných vlků, jako, zatím stále ještě Beta, ti doporučuji, vyhlédnout si několik aktivních členů smečky a dosadit je na místo Bet a Gamm. Ten stav Bet totiž nebude trvat dlouho. Radím ti to proto předem. Řeknu ti svůj názor. Aciem si nejsem jistý. Nemyslím si, že je schopen tě zastoupit, pokud bys měla jiné povinnosti. Roxynor stále spí. Už je to dlouho, několik měsíců, kdo ví, zda se vůbec probere. Varg je starý, pomůže ti, ale na jak dlouho? Je to můj přítel a plně mu důvěřuji, jenže s časem si nejde zahrávat věčně. Zbývá ti Jessie, jediná schopná a aktivní Beta. Máš tedy pouze Jessie, jednu schopnou Betu. Jako by má slova v mysli Yllin mohla něco napovídat. A také, že ano. A aktivní Gammy máš také jenom dvě. Hilary a Crystal. Teď zůstávalo otázkou, proč jí to vlastně říkám? Proč teď a proč tato slova? Čas, ačkoliv jsem jej částečně ovládal, byl neuprosný, jenže pak tu byli Draci a ti byli ještě neúprosnější, než samotný čas. Asi si říkáš, proč ti to vlastně říkám? Je to jen rada. Dobře míněná rada. Brzy odejdu. Nevím přesně kdy to bude. Ale až se tak stane, už se nebudeš moci na mě spolehnout, protože tady nebudu. Můj čas na Niwatu se chýlí ke konci. Narodil jsem se zde, Draci vymezili čas pro životní cyklus na zhruba patnáct let. A mně je čtrnáct let i když fyzicky vypadám na čtyři roky. Já sice neumřu, ani za rok a ani za dalších patnáct let, ale musím odejít. Nebudu tady smět zůstat - kvůli zákonu Draků. Bylo by to proti pravidlům. Ano, mohl bych jít do Mayorské pyramidy, ale co tam? Čekat na co? Mohl bych být užitečný jinde. A proto odejdu z Kirigakure i z Niwatu.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Sep 25, 2017 4:17 pm
Tábor --> Vysoké hory

"Fajn.", kývla chladně hlavou a upřela fialové oči do těch matčiných safírových. Chtěla se otočit k odchodu, jako že už skončily, ale v tom padla otázka. "Víš, Yllin... Takhle jsi zničila rodinu, otce jsi milovala, ale vytěsnila jsi ho ze svého života. Miluješ ho ještě, vím to!", vlastně to All nevěděla, jen si chtěla připadat cool, když se otočila zády k matce. "Skončily jsme.", podotkla a rozeběhla se pryč. Snad na tomhle území ještě můžu zůstat, hned potom uvidím, kam půjdu... Potřebuju Cerona. Pomyslela a oči se jí zalily slzami. Běžela až nahoru do hor. Nezastavila se, přestože hrudník už jí stoupal a klesal poměrně rychle. V uších slyšela pulz, motala se jí hlava, bylo jí špatně od žaludku a před očima se jí dělaly mžitky. Co jsem to udělala?! Kam asi tak půjdu? Jsem to ale hlava! Doběhla až nahoru, kde si lehla a dalo by se říct, že vypadala jako mrtvola, ale nebyla, žila, ale nedávala to najevo jinak než dýcháním a hlasitým funěním. Z očí jí stékaly slzy po černé vlnovce na čumáčku až dolů. Zatnula zuby.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Sep 25, 2017 4:37 pm
Tábor
Hilary chvilku neodpovídala, ale nedávala jsem ji to za zlé. Aspoň jsem měla chvilku zamyslet se. Nelíbilo se mi, že je z Yllin Alfa. Ano, přeci jen jsme se trochu usmířili, ale nezapomenu na ty chvíle, kdy si povídala s pařezem - to samo o sobě svědčí, že ten daný vlk neni v pořádku. Ale zase musím říct, je to dávno. Tak či onak, zatím k ní necítím respekt, ale třeba se to časem změní. Jen se bude muset prokázat, že to neni jen nějaká hlupačka co jen smečku stáhne ke dnu. Ale kdo ví.
Přestože jsem byla zamyšlená, do čumáku mi přímo vrazil povědomý pach. Nastražím uši a čmuchám, zda se mi to nezdá. "Hige?" zamrkám.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Sep 25, 2017 5:09 pm
HILARY
Tábor
"I to se stává, že se spavá nemoc projeví, když má daný vlk vlčata. Znám jednoho vlka jménem Reel. Byl zoufalý, že jeho partnerka spala místo, aby vychovávala vlčata a teď? Jsou to Alfy Ishimury a Reel si snad na mě ani nevzpomněl, když sem přišel už jako Alfa. Přišel pogratulovat Alfě Yllin a jejímu partnerovi Aciovi a vypadalo to, že u nás hledá nějaké hraničáře do své smečky," řekla jsem povzbudivě, aby nebyla Eldü smutná. Polkla jsem, když řekla, že jedno vlče nepřežilo. "Emh... promiň, že se ptám. Je to ode mne hrubé, ale...To vlče zabila taková mladá vlčka?" Přimhouřila jsem oči a omluvně na ni zahleděla, ale musela jsem znát pravdu. Ignorovala jsem zmínku o Northie v souvislosti se Zeiss. "Neboj, určitě ho brzy najdeš," pousměji se na ni a taky jsem v to doufala. Nechtěla jsem, aby byla smutná a přála jsem ji, aby se její rodina zase ucelila. "Pro koho? Pro Crystal... Znám ji dost dobře. Samozdřejmě Yllin je dobrá a moudrá vlčice, ale neznala jsem Acia," vysvětlím, ale otázku ji neoplatím, protože jsem nevěděla zda v tu dobu nespala a sama mi to mohla říct. "Není tam ten vlček tvoje vlče?" pošlu ji, když si všimnu vlčka (Teebihe) s podobným pachem, zbarvením a dokonce se stejnýma zelenýma očima a kývnu jeho směrem. Při tom jsem si všimla jak Yllin nechala odejít svoji dceru. Věděla jsem, že já bych nemohla být Alfou. Já bych nedokázala nechat jít svoje vlče pryč jenom z naštvanosti. Jiná by byla, kdyby si to moudře a bez vzteku vybralo. Do čumáku mi vpadl pach docela neznámí, ale rozpoznala jsem ho. Hige. A toho si všimla i Eldünarí. "Ano, vypadá to, že sem jde, jde za tebou. Určitě by byl naštvaný, kdyby mě tu potkat. Nechci kazit vaše setkání a proto se půjdu radši zase věnovat lovu. Vyřiď mu, že mě mrzí, co se stalo ale, že to byla moje povinnost. Pokud jsem se zmýlila já, tak mu vyřiď i moji omluvu. Věřím, že mě nenávidí," řekla jsem rychle a ještě počkala na její reakci.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Sep 25, 2017 7:38 pm
Tábor
Usměju se. Aspoň si odpočinu. Pak mi Toby položí další otázku. "Já...
Jsem zvyklá,"
pokusím se to zakecat, ale zima mi opravdu byla. Oklepu se. Z mého kožichu odlétly kapky vody a dopadly na Teebiheo kožich. "Promiň, jsem promočená až po záda," povím. Ušklíbnu se a čekám jestli navrhne kam půjdem.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 8:49 am
Tábor
Allweena vyštekla po mne a trochu ma pichlo pri srdci. Potom sa mi otočila chrbtom a vybehla z Tábora. Vtom somzačula Aetasove myšlienky hovoril na mňa. Máš pravdu. Rozmýšľala som, že na post bety by som skôr či neskôr dosadila Hilary. Z Acia by bola schopná Gamma, no a máme veľa Dielt ale väčśinu neaktívnych. Niektorých by som dala na Kappu a nietorých z kápp by som povýšila na Deltu. Povedala som svojej bete myšlienku, ktorú Rascal preventívne obrnil. 
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 1:19 pm
Tábor
I poslouchala jsem příběh od Hil a zamyslím se. "Ale mrzí mě to. Snila jsem o tom, jak budeme učit vlčata lovit. Učit je všemu, co my umíme, hrát si s nimi, vyprávět jim... všechno mi ale proplulo mezi tlapkami a jak to dopadlo." nadechnu se. "A ano, vypadalo to jako malé, nevinné vlče, mezitím to však bylo..." monstrum? Napadalo mě mnoho dalších slov, jak takovouhle zrůdu nazvat. Docela se mi uleví že řekne Crystal. "Byla by dobrá Alfa, i když jsem jí dlouho neviděla. U Yllin... si nejsem jistá." poslední slova řeknu tišeji, přestože jsem věděla jaká je šance že nás někdo uslyší. Tak ať. Když se však zeptá, zda to támhle je mé vlče, otočím hlavou a mrknu se. Popravdě, nebyla jsem si jistá - je to pár... let? zpět. Postavou se podobal Higeovi, ale barvou spíše jako já. "Je to možné, ale..." určitě by si mě nepamatoval. A i kdyby, co pak? Co by mi řekl? Určitě by mi vyčítal, že jsem se takhle na ně vykašlala...
Trochu mě překvapilo, jak začala "mizet". "Počkej, vy se.. znáte? Určitě by ti nic nemohl vyčítat! A i kdyby, neodcházej!"
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Sep 26, 2017 5:08 pm
Tábor
Pozrela som sa naokolo a sledovala som Eldunarí. Začula som jej slová, že si mnou nie je úplne istá, pozná ma od začiatku, vtedy som sa správala ako mechom trafená a preto ma videla v inom svetle. Potom som vrhla pohľad na Hilary. Aetas hovoril, žeby bolo potrebné posilniť Gammy a Bety, povedal, že on aj Varg sú už starý a pomaly svoju funkciu nebudú môcť vykonávať, rovnako aj Roxynor, ktovie či sa prebudí. A Acio? Tým som si nebola istá ani ja. Ale mala som predstavu, kto by bol schopnou Betou. K Jessie som potrebovala ešte niekoľko vlkov. A taktiež Gammy, Snow spala, Cryst tiež ale, po povýšení Hilary by neostala ani jedna jediná, preto musím uvažovať aj na Gammu. Eldunarí, tá je tu pekne dlho, možno dozrela na Deltu a Zhia taktiež. uvažovala som. Potom som sa obrátila na Hilary. Môžem s tebou hovoriť? spýtam sa jej a pozriem sa na ňu. A Maysie? kde tá je? Aj ona by si zaslúžila zvýšiť post. napadlo ma.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru