Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Dec 15, 2017 10:58 pm
Zrkadlové jazero
Tréning sila
Môj pohľad som venoval bremenu na druhej strane jazera. Skvelá pomôcka na tréning, ktorý som už dlho zanedbaval. Klusom som sa vybral nastrety veľkému drevenemu bremenu, ktoré bolo veľké skoro ako ja. Klusal som popri brehu, veľmi opatrne, pretože breh bol zamrznutý a pokrytý hrubou vrstvou ľadu. Dorazil som k obrovskému bremenu tvaru valca. Par krát som si ho obišiel a premýšľal, ktorym smerom ho budem tlačiť. Asi 200 metrov odomna bola rovinka, ktorá mi padla do oka. Sfučal som ťažko, postavil som sa rovno pred bremeno. Najprv som zatlačil labami, no bolo to náročnejšie, bremeno sa pohnulo len o pár centimetrov. Zatlačil som celou polovicou tela, najviac si to odskakalo rameno. Terén mi veľmi nepomáhal, laby sa mi klzali po snehu, takže to trvalo raz toľko. Tréning bol u konca, stačilo len pár cm. Z posledných síl som zatlačil a bremeno skončilo na cieľovom mieste. Udychčane som sa dotackal k jazeru a lačno namočil jazyk do studenej vody. Svoj smäd som uhasil dobrou dávkou ľadovej vody.

smer Tábor
Vyčerpane som kráčal naspäť do tábora, kde som sa chystal trocha oddýchnuť. Dúfal som, že do rána ma nedobehne svalovica.

Tábor
Dorazil som do tábora. Čo prvé hľadal som vhodné miesto na odpočinok. Keď som konečne našiel to pravé pre mňa, zadok mi sám od seba spadol na zem.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Dec 17, 2017 3:33 pm
Hranice-Misty Meadow
Kráčal som po hraniciach, ale potom sa moje kroky vrhli do vnútrozemia. Kráčal som, nenáhlil som sa. Bol som pokojný, hoc stále ma zožerali pochybosti. Vybral som sa do údolíčka, na jednu lúku, bola celá, aj v tomto období pokrytá hustou hmlou. Kráčal som mäkko našĺapujúc do snehu. Myšlienky mi lietali k Haske. Je v bezpečí? Postará sa mi niekto o ňu v Ishimure? Žeby Alfa Reel? Ale nie, on má vela práce. pomyslel som si a uzrel som na zemi ležať akýsi tień. Keď som podyšiel bližšie, uzrel som obrysy vlka, bol to vlk, nie len tień, na hlave mal kapucňu svojho plášťa (Telantes). ,,, Mae govannen!" prehovoril som na mladého vlka. Ktovie či mojim slovám rozumie. Prehovoril som naň môj priateľu. pomyslel som si.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Dec 17, 2017 5:28 pm
Misty Meadow
V hlave sa mi krútili všemožné myšlienky o mojom živote. O tom, ako som sa narodil, ako som vyrastal v Ishimure a ako som sa vrátil sem. Nič som si nepamätal zo svojích vlčacích rokov, iba to, že som sa raz prebudil, mal som svoje nohy v poriadku a vydal sa do sveta. Absolútne som prešvihol moje dospievanie, takže som tomu nechápal. Nad čím vlastne aj uvažujem? Pomyslím si, než som začul ako sa ku mne niekto blíži a prehovoril na mňa boh vie, akým hlasom. Nadvihnem hlavu a pozorne si ho prezriem. Bol to chodec. "Prosím?" vydám zo seba tiché, slabé slovo, ktoré mohol začuť iba ten skúsený posluchač. "Nechápem, čo si to vravel?" 
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Dec 17, 2017 5:50 pm
Miesty Meadow
Mladý vlk nad niečím rozhodne uvažoval, alebo bol tak zadumaný do seba, že si ma ani len nevšimol. Bol to Telantes, vlk, s ktorým som vliekol korisť do Tábora. ,,Mae govannen, zanemná, môj priateľ, príbuzný, alebo tak nejak by som to preložil." povedal som mu na vysvetlenie. ,,Vyzeráš však, nejaký skleslý, čo sa stalo?" opýtam sa ho a ľahnem si na zem, laby si prekrížim a pozorným pohľadom ho sledujem. Urćite má nejaké trápenie. pomyslel som si a pozrel som sa na zeleného vlčka, ktorý bol zahalený v mavom plášti, ktorý bol podobný môjmu.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Dec 17, 2017 6:09 pm
TELANTES
Misty Meadow
Keď mi vysvetlil čo znamenalo to neznáme slovo, prikývnem mu hlavou. Jediné čo videľ bol zelená srsť okolo čumáka a moje lesknúce sa oči. Skoro som sa vďaka môjmu plášťu strácal v okolí. "Rozumiem, ďakujem za preklad, Chodče.." mrknem na neho, pritom iba obrátim tvár nad jeho otázkov. "Ale nič, som v poriadku. Iba som si chcel pospať. Hmla je moje prirodzené prostredie v ktorom sa cítim bezpečne.." podám mu tak, nejasné vysvetlenie. Ani ja som nevedeľ, čo mi v skutočnosti je.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Dec 17, 2017 6:13 pm
Misty Meadow
,,Aha hmla je tvoje prirodzené prostredie, ale... Myslím, že ti niečo chýba." povedal som. Bol som dobrý pozorovateľ, na svojich ďalekých cestách a výparavách som poznal veľa vlkov, skúmal som mnohé srdcia, dobré i zlé. Putoval som ďaleko na sever, juh, západ i na ten východ. Skúmal som ich zámery a odhaľoval postupy nepriateľa. Ale toto bolo iné. ,,Hľadáš pocit bezpečia a v Kirigakure ho nenachádzaš." zamrmlal som si skôr pre seba a pozriem sa na Telantesa.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Dec 17, 2017 6:20 pm
Telantes
Misty Meadow
Načúvam jeho slovám, pritom ho pozorne pozorujem a snažím sa prísť na kĺb tomu. "A, áno. Volnosť, dobrodružstvo, adrenalin v krvi.." zamumlem, pritom prejdem po ňom pohľadom. "Nie v Kirigakure nie. Ani v inej svorke by som tento pocit nenašiel.." zamumlem. "Uvažujem nad tým, že odídem a budem sa túlať po Niwate, možno za územím. Spoznávať niečo nové.." prehovorím, aj keď ma nenapadá, prečo by som to povedal. Ach, v skutku už nie som ten vlk, ktorý sem prišiel po prvý krát..
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Dec 17, 2017 6:30 pm
Tábor
,,My hraničiari sme od svorky v podstate odrezaný, strážca hraníc je na hraniciach a stráni sa svojich. Je to zaujímavá práca, ale niekedy aj otupná, síce nejaký Zeissáci..." povedal som, chcel som, aby skúsil so mnou spolupracovať. ,,Aj ja som sa túlal, na východ, na západ, sever i juh. Poznávať nové kraje je pekné, ale vždy som rád, že sa mám kam vrátiť." povedal som o jeho cestovateľských plánoch, nechcel som ho odrádzať, lenže ja som bol scestovaný a vedel som, čo sú to dlhé pochody divočinou.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Sun Dec 17, 2017 8:00 pm
Misty Meadow
Začal mi niečo vravieť a chvíľu ho počúvam, než si labou začnem škriabať jedno z mojích uší. "V skutku zaujímavá činnosť," prehovorím ku Chodcovi. Zaujímavé, aj keď zdlhavé a nudné. Ja by som potreboval akciu, niečo čo mi riadne napumpuje srdce a prebudí ma k životu. Žmurknem, okolitá hmla zhustla vďaka mojej mágii, Chodec si mohol všimnúť, že moje duhovky aj čmuha nad čumákom žiary. "Ja nemám kam. Sestru mám v Ishimure, rodičov som tu nenašiel, takže som ako sa to dá povedať.." poviem zamyslene. "Bezdomovec. Mám kamarátku, lenže tá bude mať teraz menej času rovnako aj sestra, tá tiež má rodinu. Čo mám ja? Tento plášť a schopnosť ovládať vodu.." povzdychnem si. "Čo robíš na tých hraniciach, okrem ich stráženia?" 
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Dec 18, 2017 7:47 am
Tábor
Cítila jsem se čím dál těžší. Tušila jsem, že to už brzy bude. Že brzy se mi ty vlčata velmi brzo už narodí. Podívala jsem se na Mandarina a usmála jsem se. Moje slabost pro ty vlčata, byla bezmezná od doby co jsem začala čekat svá. Následně jsem se podívala na Mirokiho. "Brzy to už bude.." Zašeptala jsem a kývla jsem ke svému bříšku, aby pochopil, že myslím vlčata, jenž jsou na cestě. Bez dalších slov jsem se vydala do prázdné jeskyně v Táboře a tiše jsem doufala, že Miroki bude se mnou. A také, že zrovna přitom Mandarino nebude. Tohle vidět zrovna tak mladý vlk nepotřebuje.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Dec 18, 2017 8:31 am
Misty Meadow
Vśimol som si, že hmla zhustla, a Telantesovi, zčali žiariť znaky na ňufáku (či kde to má). ,,Je ťažké byť sám. Aj ja som bol sám. Ale ona je v inej svorke." povedal som mu a pozrel som sa na mladého vlka. ,,Na tých hraniciach? Okrem stráženia aj to, že tam trénujem svoju mágiu a odrážam nepriateľov. Síce pracujem sám, ale na takéto hranice nestačím. Potreboval by som niekoho, kto by mi s nimi pomohol. Vraj tu majú hraničiarov, ale len ja tu vykonávam tú prácu. Mohol by si mi pomôcť a vyskúšať si život hraničiarov..." povedal som mu a pozrel som sa na Telantesa.

-------

https://smeckavlku.forumczech.com/viewtopic.forum?t=498
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru