Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Haru
Haru
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Haru
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 11:12 am
Okraj tábora


Najednou jsem zaslechla moje jméno. Tentokrát se však neozvalo Thunderovým hlasem, ale hlasem bílé vlčice, která ke mně přibíhala od tábora. Chvíli jsem na ní koukala a přemýšlela, o koho se jedná. Ale i po tak dlouhé době mi paměť fungovala. Tedy.. teprve se rozbíhala, ale začínala pomalu fungovat. Nejprve jsem jen zmateně koukala, ale pak jsem si i já začla vybavovat její jméno. "Yll..Yllin?" vydral se z mého hrdla slabý hlas. Skoro jsem ho nepoznávala. Býval mnohem silnější a veselejší. Teď zněl, jako bych měla umírat.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 11:19 am
Okraj Tábora
Bola to Haru. ,,Áno? Som to ja." povedala som jej a pozrela som sa na vlčicu. Neumierala, teda... Ale tak vyzerala. Na tomto snehu ležať nemôže. pomyslela som si. ,,V brlohu máš už May, brloh álf nefunguje ako Lazaret Yllin." poznamenal Rascal uštipačne. Som Alfa Rascal, mojou povinnosťou je starať sa o vlkov zo svorky. povedala som mu. ,,Tak ako si sa starala o Acia? Pcha." už ďalej sme sa s uštipačným patrónom nebavili a ja som sa mohla sústrediť na Haru. ,,Odnesiem ťa. Veď tu premrzneš." povedala som rýchlo, akoby som sa chcela ospravedlniť svoj rozhovor s patrónom.
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 11:23 am
Někde poblíž tábora
Vraceli jsme se z lesa a už jsme byli blízko k táboru, když přiletěl Gino. Můj přítel fénix. "Aite, něco jsem našel." Povídá mi a já na něj zkoumavě pohlédl. "A co jsi našel Gino." Zeptal jsem se mýtického mazlíčka. "Je to černé a rohaté jako ty." Zamračil jsem se. "Je to snad nějaký černý kamzík? Jelen? Nebo snad Nicitar?" Nadhodil jsem pobaveně. "Ne, je to... asi tvá matka." Zamrkal jsem a pohlédl na Amiase. "Moje matka? Kde?" Gino se rozletěl zpátky a já se rozběhl za ním. "Pojď Ami!"
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 11:30 am
okraj tábora
Netrvalo dlouho a já zaslechl hlasy. Gino přistál ve sněhu kousek od dvou vlčic. "Yllin?" Ano, byla to má alfa a někdo ležel ve sněhu. Černá s čevenou. Doběhl jsem a doufal, že Amias je někde za mnou. Stanul jsem a nevěřícně zíral na živou, značně zašlou vzpomínku. "m-a-m-i...?" Je to vážně ona? Nemohl jsem uvěřit, že ji vidím. Že tady je.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 12:18 pm
LUNA
K. pláne

Zamávala chvostom, keď sa Varox pomaly približoval. Keď ju olízal, mierne ztuhla, naposledy si to mohol dovoliť len Aer. Nechala to tak a zadivala sa na Varoxa. "Sú v poriadku." - pousmiala sa na dve chlpaté guličky. Za ich prvé kroky bola Luna hrdá podobne akoby bola ich vlastná matka. Pod dlhšej dobe sa Luna stuhnutápostavila a vystrela sa. Ladnými pohybmi doklusala až k Ragnavarovi. Tým, že bola Luna typu Zugai, bola ľahká a dlhá. Preto aj jej pohyb bol ladný a ľahký ako pierko. Sklonila sa k nemu. "To je sneh. Za nejaký ten čas zmizne a nahradí ho zelená tráva." - vysvetlila mu a lebkatým ňufákom doň žďuchla. "Máš babu! Máš ju!" - vyštekla na Ragnavara. "No poďte! Chyťte ma!" - zvolala vĺčatá do hry v snehu a tvárila sa, že beží tak, aby ju dokázali chytiť.
Haru
Haru
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Haru
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 12:37 pm
Okraj tábora


"To je v pořádku, postarám se o sebe," snažila jsem se zůstat vychovaná i když bylo očividné, že pomoc potřebuju. [size=17]Haru, teď není čas hrát si na hrdinku. 
Na nic si nehraju, má vlastní starosti, nebudu jí je přidělávat. Haru, ty jí ale potřebuješ, buď ráda, žes vůbec přežila! Povzdychla jsem si.. "Dobrá.. jen pokud ti to nedělá problém.." Zakašlala jsem a sklopila odevzdaně hlavu a připlácla k ní uši. To je snad poprvé, co mi někdo musí pomáhat z tak hrozného stavu.. jindy jsem se ze všeho dokázala sama vyhrabat. Byla jsem zmatená, samotnou mě překvapovalo, že vůbec skládám smysluplné věty.. počkat.. byly vůbec smysluplné? Najednou jsem zaslechla hlas, který jsem poznala bez přemýšlení. Byl to on. Aite. Otočila jsem se a chtěla něco říct, ale-- zatmělo se mi před očima a já omdlela.
[/size]
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 1:04 pm
Okraj tábora
"Mami!" Viděl jsem, jak se svalila do sněhu, jako nějaká loutka. To ne! Nedovolím, abys mi zase zmizela do neznáma, tak jako se to už stalo. Prostě ne. Musím se tě zeptat na spoustu věcí. Mnoho jsem zapomněl, přátele, smečku. Ale už jsem se s tím smířil. "Yllin, co se stalo? Jak... kde se tady vzala? A kde byla?" Věděl jsem, že ji musíme pomoci. "Vezmeme ji do tábora. Nebo ke mně k jezeru. ?" Uvažoval jsem nahlas.
Ragnavaro
Ragnavaro
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 18
Datum registrace : 25. 10. 17

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 1:27 pm
KP
Zvědavě se otočil na mámu. "Sneh? zmizne? A jak zmizne? A co je to tráva?" Zajímal se malý vlček. Je tráva stejně studená jako sneh? Zopakoval si v mysli. Musel znát odpověď, protože to ho zajímalo. Kolem něj bylo tolik záhad. Máma do něj šťouchla a Ragnavaro se zájmem sledoval, jak skáče. Její elegance mu připadala jako tanec. Vytáhl se na tlakpy a se zavalitým a kolébavým krokem se vydal za ní, snažíc se ji napodobit, přičemž působil více jako malý méďa, než elegantní vlk tanečník.
Haru
Haru
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Haru
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 3:48 pm
//omlouvám se za tu velikost textu u předchozího příspěvku- nebyla záměrná. 

Okraj tábora


Nezvládala jsem pozorovat okolí, ale slyšela jsem hlasy, které, ač jsem věděla, že pocházi od vlků v mé blízkosti, zněly jako by byly kdesi v dálce. Zřetelně jsem však dokázala poznat hlas mého syna. Aite! chtěla jsem vykřiknout. Ale nezmohla jsem se na nic. Bylo to horší, než spát, protože jsem byla plně při smyslech a zároveň bez nich. Slyšela jsem, ale oni nemohli slyšet mě. Cítila jsem jejich přítomnost, ale přesto jsem byla jako tělo bez duše. Stále mi však nedávalo smysl, že jsem byla opravdu naživu. Pokud si dobře pamatuji, tvá magie ještě stále zahrnuje přeměnu i v jiné než zvěř, ne? nadhodil Thunder. Chceš tím říct, že moje tělo poznalo, že jako vlku mi hrozí nebezpečí a automaticky se proměnilo v něco jiného? Třeba ve sníh? .. jaktože to ale tak dlouho vydrželo? To nevím. Ale buďme rádi, že to tak je. A že ses vzbudila včas. 
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Tue Dec 12, 2017 6:39 pm
YLLIN
---
Okraj Tábora
Pozerala som sa na Haru a na mladého-Aiteho, bol to jej syn čo som vedela. Haru bola zrejme na dne so silami. ,,Aite? Ako by sme jej pomohli? Zanesieme ju ku mne do brloha?" spýtam sa jej syna, vyzeral trochu ako drak, jej syn. Bolo to jasné a logické. Ako som mohla byť taká hlúpa? Veď... Haru tu môže umrieť. Obviňovala som sa. Ale zase, ja neviem. Začínam byť divná. Ja to nedám. ,,Yllin! Spamätaj sa!" vyštekol Rascal.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Wed Dec 13, 2017 8:39 am
Hranice
Pozeral som sa po hraniciach, bol to môj domov. Pohľadom som vyprevadil, Rias a spoločnosť z hraníc, o nich si netrebalo robiť starosti, vedel som, že oni tu veľa škody nenarobia a Rias som veril, veď bola členka svorky. Hranice. Ako len dokážem sám spravovať tieto dlhé hranice? Nemôžem stále celý život pobiehať sem a tam, chrániac všetky priechody, to je nad sily jedného vlka. Mal by som spolupracovať. S nejakým miestnym Kirigakurským hraničiarom. Ale, zas na druhú stranu, neviem kto by tu robil hraničiara. pomyslel som si a kráčal som hraničiarskym chodníčkom, ktorý bol ukrytý pod snehom. Kráčal som pomedzi stromami ako sivý tieň. Bol som zadumaný vo svojich myšlienkach. V hlave mi duneli mnohé otázky, ktoré sa miesili s predstavami. Mal som sen o hraničiaroch ako o prosperujúcej skupine, ktorá by strážila hranice svoriek s nasadením života, rysovali sa plány o veľkých cestách a bojoch a o mnohom inom, napokon som s počudovaním zistil, že sa to miesi s mojou minulosťou. Bol som hraničiar-samotár. Dokázal by som však viesť hraničiarov k víťazstvu? Veď môj otec velil Dúnadanskej svorke a ako to dopadlo a moji dávny predkovia. Ako dopadli? Tiež upadli do tmy a beznádeje. A tam môžem ľahko spadnúť aj ja. V žilách mi koluje krv môjho predka Isildura, a nie len jeho krv, ale aj slabosť. Pýcha a márnivosť ho pripravili o najväčší poklad čo mal. Ale ja som si vyvolil iný osud, vo viere, že dokáźem vzdorovať a nepodľahnem voľaniu moci, voľaniu, za ktorým išlo mnoho vlkov z dúnadanskej svorky. Mal som stáť na mieste otca, ale nestalo sa tak. Päťnásť vlčích álf sa vystriedalo od doby, kedy Dúnadanská svorka povstala, ako oheň z popola a z tieňov vystúpila na svetlo sveta. A ja, som mal byť šesnásty. Mal som pokračovať v línií vládcov. Ale nestalo sa tak. ,,Ach Isildur, ako mám ísť ďalej?" spýtal som sa nahlas,  vyzývajúc svojich predkov o pomoc, ale odpovede sa mi nedostalo... Haske, to ona mi dáva silu, to ona ma vyvádza z tieňov a pochybností. pomyslel som si.
Aite
Aite
Počet příspěvků : 106
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Dec 14, 2017 2:13 am
Okraj tábora - tábor
Yllin mi moc nepomohla na mou otázku totiž odpověděla úplně stejnou otázkou, kterou jsem jí položil já, takže buď mě neposlouchala nebo sama nevěděla. Zbývalo tedy jednat a protože jsem byl vlk, rozhodl jsem se, že mámu odnesu já. Použil jsem magii a začal jsem tkát síť, která nebyla lepkavá ale byla dostatečně pevná. Byla právě tak akorát, abych do ní mohl položit Haru a pak ji odnést do tábora, ona byla v síti, jako by byla na nosítkách. "To bude dobré mami. V táboře je jídlo, určitě tam je."  Je tam? Nebyl jsem si jistý, ale doufal jsem a pokud ne, pak něco ulovím. Donesl jsem ji do tábora a poohlédl se po nějaké jeskyni, kde by nefoukalo a nesněžilo.
Kuriko
Kuriko
Počet příspěvků : 91
Datum registrace : 09. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Dec 14, 2017 8:12 am
Okraj tabora - tabor

Za Amiasa!

Pozorujem Aiteho so zamilovanym pphladom no potom pride daky asi draci vlk a zistim ze jw to Aitiho mamka. Trochu zarazene pozorujem no potom sa vyda do tabora. To sa spamatam a bezim za nimi. Postavim sa vedla Aiteho a ockom pozorujem jeho mamku. "Takze... to je tvoja mamka?" Opytam sa ho. "Neublizi mi. Vsak nie Aiti..." poviem trochu nesvoj lebo samiciam ako je zname moc neverim.
Räqo
Räqo
Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Dec 14, 2017 4:00 pm
V Rias
Malé vĺča bolo... ono ani nevedelo kde. Bolo tam teplo a pomerne príjemne ale on tušil, že už sa tam dlho nezdrží. Bol slepý a teda nevidel kde je, no cítil, že na tomto mieste sa nemá čoho báť. Napriek tomu tam už nechcel byť. Nevedel, či má toto miesto hranice, no dokázal sebou trochu hýbať a tak sa pokúsil posunúť sa o kúsok ďalej. Podarilo sa mu to. Posunul sa ešte o kúsok ďalej a zistil, že tam niečo je. To niečo mu bránilo dostať sa ďalej, to niečo mu tam prekážalo a zavadzalo. Celou silou ktorú v sebe mal do toho vrazil a pocítil ako sa od toho vzďaľuje. Vzhľadom na to, že nevidel, nevedel kde to bolo. A tak len zostal tam kde bol a dúfal, že sa to čoskoro skončí a možno dokonca zistí čo je za tou pevnou vecou.
Mandarino (†)
Mandarino (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Dec 14, 2017 6:42 pm
/Tábor/
Netrvalo dlouho, a se zelenou trojicí Rias, Telantes a Miroki jsme se dostali do tábora této smečky. Já měl tedy dokonalou příležitost si to tady všecko prohlédnout. Do čenichů mě udeřilo nové kvantum pachů, které jsem neznal, vlastně ani trošičku. Bylo to celé tak strašně zajímavé, ale zároveň pro mě tak strašně stresující, že zde bylo tolik vlků, na kolik jsem nebyl ani za málo zvyklý, bylo to pro mě něco o dost jiného. Stáhl jsem ocas mezi nohy a přiblížil se plaše k Rias. Z nějakého důvodu mi pud pravil, že k ní mám patřit a já ho mínil poslouchat. Když ta velká bílá promluvila na Rias, obrátil jsem k ní oči a lehce se jí poklonil. Nevěděl jsem sice, kdo to je, ale šel z ní cítit velký respekt.
Haru
Haru
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Haru
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Dec 14, 2017 8:14 pm
Okraj tábora -> Tábor


Nebyla jsem si jistá, co se děje, ale cítila jsem na chvíli teplo vycházející z těla mého syna a pak podivný povrch, který se rozhodně lišil od předchozí mokré studené země. Nevěděla jsem, kde se nacházím, ale Aite mě zřejmě přenesl na jakousi konstrukci za jejíž pomoci se o mě mohl snáze postarat a přenést do tábora. Slyšela jsem, že na mě mluví, ale nedokázala jsem mu pořádně odpovědět. Za tu dobu jsem tolik zeslábla..
Mrzelo mě, že já mu nemohla být snad ani pořádnou matkou, měl kvůli mně a jeho otci určitě i problémy..
A on se teď o mě přesto stará. Možná ani ne proto, že jsem jeho matka, možná k tomu prostě cítí povinnost, jakožto k vlku ze smečky. Ale.. bůhvíjakou pozici jsem nyní ve smečce zastávala. Jestli mě ještě nevyhostili úplně. Bývala jsem snad i Delta a pamatuji si dodnes na rozhovor s alfou o postu budoucí Gammy. Ale žádná Gamma a nakonec ani Delta nemůže tráit takovou dobu spánkem. 
Když jsem si postupně spojovala, jaká jsem vlastně matka a že jsem smečce k ničemu, moje tělo se zmohlo na jediný projev slabosti.. a mně si po tváři cestičku našla slza.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Dec 14, 2017 8:26 pm
Tábor
Když se mě Alfa Yllin zeptala, jestli to už je tady a její pohled sklouzl na mé už dosti velké bříško, zavrtěla jsem hlavou. "Ještě ne." Odpověděla jsem, ovšem víc jsem toho říct nestihla, než někam odešla. Proto jsem se otočila. Vlček se ke mě víc tlačil a tak jsem se k němu sklonila z laskavým úsměvem. "Neboj se. Jsem tu pro tebe, ano?" Zašeptala k němu. "Až budeš připraven mluvit, své jméno mi povíš. Věřím, že mluvit umíš." Dodala jsem a neodolala do něj jemně a láskyplně šťouchnout čumákem. Poté jsem se podívala na Mirokiho, když v tom mě zabolelo v břichu. Podívala jsem se na své bříško a usmála se. "Už brzy půjdeš na svět maličký." Řekla jsem a znovu se podívala na Mirokiho. "Prosím. Buď v klidu a nebuď takový. Takového jsem tě nepoznala a nezamilovala jsem se do Mirokiho, který kolem sebe kope a vrčí." Zaprosila jsem smutně.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Dec 14, 2017 9:51 pm
Tábor

Alfa odešla. Pořád jsem netušil co jí chce říct. Ten prcek za Rias pořád chodil. Nechápal jsem ho. Pak přijdou ke mně. Otočím hlavu a koukám jinam. Jako kdybych je ignoroval. Když promluví jen se opatrně podívám jejím směrem. "Hm..." zavrčím. Ale už to bylo jen takové líné zabručení. Podívám se na zeleného, vlče a zase na Rias. Přátelé, nebo vlče na starost a vlk co je jen přítel mé partnerky? Drak ví. To by se Mirokimu muselo chtít být přátelský. Podívám se na to oranžové vlče. Chvíli si ho prohlížím a pak se opatrně usměju. Nemluvilo, asi se bálo.
Mandarino (†)
Mandarino (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Thu Dec 14, 2017 10:34 pm
/Tábor/
Kouknu se na vlčici, ke které mě stále tak něco vábí a pokývu hlavou. Nevypadám vůbec hloupě, spíše jako obyčejný nemluva a poté se poplašeně kouknu k šedozelenému. Lehce se zamračím a má očka změní barvu ze zelené na žluto-modré. Rozhlédnu se po táboře a všimnu si nějaké zvláštní červeno-černé vlčice (HARU). Dloubnu čumákem do Rias a opatrně, pomalu a nejistě se vydám směrem k té vlčce. Obrátím na ni plaše očka, která jsou nyní zbarvena do sytě žluté. Sednu si před ní. Využívám toho, že není již daleko, ale pro jistotu se stále ohlížím na Rias.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Fri Dec 15, 2017 7:33 am
Tábor -> Misty Meadow
Pozoroval som Rias, toho zelenáča menom Miroki a aj to malé vĺča, ktoré bolo k ni akoby provázkom priviazané. Navalil sa ku mne zvláštny pocit. Pocit akoby som stál na hrane. 
"Pff.." mierne zavrčím, nuž tento krát iným spôsobom ako som to robil do teraz. Ani to vĺča má nebralo na radar, tamten iba vrci a ona ani neviem čo robí. Kde je vôbec Molly? Tsh, to je jedno..  
Mlčky, bez varovania som sa otočil a žial letmín, pomalým krokom som si odkráčal z tábora. 
A načo tam byť.. S touto myšlienkou som sa dostal do zvláštneho údolia alebo na lúku. Viem iba to že všade bola hmla, čo bolo jediné moje utešenie. Ľahnem si, ani neviem kde vďaka tej viditeľnosti a cez hlavu si prehodím kapucňu z môjho plášťa.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 49 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru