Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 02, 2018 5:21 pm
Tábor
Ležela jsem a sledovala své potomky. Telo si dával zřejmě na čas s Alfou. Já už se cítila lépe. Postavila jsem se a protáhla se. Rialix vypadal, že spí. "Poslední bude Agura." Pověděla jsem. Následně jsem sledovala jak Asuka se snaží dojít k Aguře a Räqo někam odešel a za ním mířilo to oranžové vlče. Vystrčila jsem hlavu z úkrytu. Sklonila jsem se ke svému prvorozenému synovi a několikrát mu olízla tlapu. "Oheň je nebezpečný Räqo. Musíš opatrně, když jsi blízko u něj." Upozornila jsem jej. Na chvíli jsem ukázala i svůj černý plamen. Ne o moc vetší, než byl Räqo. Nemohli z něj cítit teplo. Nepálil. Otočila jsem se na oranžové vlče a láskyplně jsem se na něj usmála a nechala jsem svůj oheň zmizet. "Už mi řekneš své jméno?" Usmála jsem se na něj a olízla ho na hlavě. Následně jsem se ještě otočila zpět na svého partnera a ostatní vlčata. Vzala jsem Rialixe, Aguru a po chvíli zvažování i Asuku na svá záda. "Nebudeme strašit v Táboře ne?" Zazubila jsem se. "Pujdeš s námi?" Zeptala jsem se malého oranžového vlčka.
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 02, 2018 5:24 pm
Louka Úsvitu » LKS » Tábor
Sotva jsem přešel skrz rozlehlou louku, mohl jsem si povšimnout tání sněhu pod mýma tlapkama. Můj život jakoby poslední dobou ubíhal rychleji a svět okolo mě se stále měnil. Nevěřícně jsem nad tím zakroutil hlavou a kráčel bezhlavě dál. Vlastně jsem ani netušil, kde a na čím území se nacházím, zda-li tu mám vůbec nějaká práva na existenci, ale tolik mě to netížilo. Byl jsem přeci cestovatel, objevitel, a dal bych tlapku na jakékoliv zakázané místo, jen abych pocítil tu vlnu pokušení. Pohodil jsem hlavou a zatřepal tak svým ptačím peřím. Dostával jsem se pomalu do nějakého neznámého lesa, kterým jsem musel nejprve řádně prokličkovat, abych vůbec našel cestu ven. Vynořil jsem se pak na jakési mýtince, kde cizí pachy vlků náhle razantně zesílily. Zdálo se, jakoby tu snad bylo někde poblíž místo, kde se všichni zdejší seskupují. S touhou po jakékoliv společnosti alespoň na chvíli jsem se rozešel svižnějším krokem po směru pachů, přesně jak mě vedl můj čenich, který ještě nikdy nezklamal. Eh.. spíše vždy vyhledával problémy, ale... to je jen pomíjivý fakt, heh. Netrvalo ani moc dlouho a já prošel skrze mlhu, za kterou se zjevilo menší údolí, zřejmě tedy Tábor zdejších vlků. Vkročil jsem pomalu k jeho kraji a klidným nevinným krokem jsem tudy procházel. Rozhlížel jsem se okolo a pozoroval vlky. Zdálo se, že zde bylo docela rušno.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 02, 2018 5:43 pm
Akio Aqua
Zrcadlové jezero
Přikyvnul jsem a můj pohled se stočil opět na jezero a na rybu, jenž v něm plavala. ''Asi mám oběd.'' Olízl jsem se a uchechtl se. Při jejím dotazu jsem se na ní zase podíval. ''Hledal jsem mámu, nebo aspoň sestry. Už delší dobu se neukázali.'' Promluvil jsem jakoby se nic nestalo. Měl bych to brát vážněji, ale proč zase jo? Já málem zemřel a ona se starala o Mandarinku. Spíše by mě zajímalo kde zmizeli Electra s Alsafi. Ovšem máma, byla stále moje máma a tak mě zajímalo kde je. Však z hledáním jsem nespěchal.
Mandarino (†)
Mandarino (†)
Počet příspěvků : 200
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 02, 2018 5:43 pm
/Tábor/
Jakmile vykoukla Rias, lehce jsem se stáhl - ouška k zátylku, ocas mezi zadní tlapky a přikrčil se. Teď mě potrestá, za to, že moje plameny spálily toho malého. Určitě jo. S vlčaty mi to nejde. Je to špatný... pomyslel jsem si, avšak odpovědí mi bylo olíznutí. Podíval jsem se na ni omluvným pohledem, na její první otázku jsem zavrtěl hlavou. Bylo tady až příliš vlků na to, abych se odvážil promluvit svým nemotorným jazykem. Když však své vlčata nabrala na záda a položila otázku druhou, pokýval jsem spěšně hlavou a má žlutá očka se změnila na zelená, což u mě znamenalo neutrál, nebo nadšení. Rozešel jsem se pomalu za ní.
Räqo
Räqo
Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 02, 2018 5:59 pm
Tábor
Zrazu sa tam zjavila jeho mama a vyčarovala akýsi čierny oheň ktorý však nepálil. Räqo trochu cúvol no keď oheň zmizol, podišiel bližšie. Jeho mama zobrala ostatné vĺčatá okrem neho na chrbát a asi chcela ísť niekam preč. ,,My ideme pleč?" opýtal sa zvedavo svojou stále nemotornou rečou. Popálenú labu opatrne zdvihol do vzduchu, ešte stále ho trochu bolela, no bolesť ustupovala a na mieste kde ju strčil do plameňa zostala pomerne veľká popálenina. No napriek tomu sa tešil, že idú preč. ,,Ideme preč, ideme pleč, ideme préč, preč, preč!" zvýskol nadšene a vyskočil do vzduchu. Zrazu si uvedomil niečo čudné- dokázal pohnúť nejakou vecou na chrbte (krídlami). Pohol tým a počul plesknutie krídel- ako keby nimi pohol vo vzduchu. No skôr než si to uvedomil, dopadol pomerne hladko na zem. Znova však zamával krídlami. Najskôr sa nestalo nič, iba nimi mával. No potom sa mu zazdalo, že ho trochu nadniesli. Skúsil to znova, no bez výsledku. Hnevalo ho to. Naštvane mávol krídlami z celej sily a podarilo sa mu dostať do vzduchu. Rýchlo začal mávať krídlami, no malo to asi taký efekt ako lietanie u sliepky a tak znova dopadol na zem.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue Jan 02, 2018 7:32 pm
Tábor
Chvilku čekám s kamenným pohledem, ale když se ke mně rozběhne můj milovaný bratr, tak se mi na obličeji rozzáří široký úsměv. Obejmu ho šťastně a nepouštím. "Ahoj, bratříčku," pozdravím ho a jsem ráda, že jsem se sem nakonec vydala. "Jak se máš Teli? Co smečka a rodina?" Začnu se ho vyptávat a pustím ho z objetí. "Strašně moc tě ráda vidím," řeknu upřímně a v duchu děkuji Kayovi, který chtěl, abych si sem šla odpočinout a já toho nelitovala. Ač jsem chtěla pomáhat své smečce, tak být zase u svého bratra bylo lepší. Taky mě potěšilo, že byl zase v mém v životě, protože nějakou dobu jsem se s ním vůbec nepotkávalo a to bylo, když jednou šel pryč z doupěte.

HILARY
Zrcadlové jezero
Při slovech mladého vlčka jsem se trochu zamračila, ale tvář se mi hnedka vyjasnila. "Oběd? To nikoliv. Tohle je můj patron, Soka," kývla jsem k rybě a uchechtla jsem se. Ryby jsem k jídlu milovala, ale Soka se nikdy neměl stát něčí svačinkou. "Ráda bych ti pomohla Akio v hledání, ale asi je bohužel neznám. Tedy pokud se tvoje mamka nejmenuje Alyss. To je totiž jediná vlčka, kterou znám z Fénixe," omluvně se na něj podívám a pak se koukne zase na jezero. Soka zase odplaval, ale já se o něj nebála. Měl dobrou magii a já věděla, že se o sebe umí postarat. "Alyss jsem poznala, když měl duch Imagin výklad o bylinkách a nemocech. Černý snílek," vzpomínala jsem a doufala, že ji zase někdy potkám. Nečekala jsem, že by zrovna Alyss mohla být jeho matkou, protože ani trošku nevypadal jako ona.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 10:34 am
Tábor
Pozrela som sa na Rias a na jej potomka (Räqo) Ukazovala im zrejme svoju mágiu. Až ma pichlo pri srdci pri tej spomienke na moju rodinu. Na All, na Riana, na Cerona, na Trreona a Kima... A na Acia. ako som mohla byť taká sebecká? Pozrela som sa na zeleno čiernu vlčicu. ,,Som rada, že ste v poriadku." povedala som a švihla chvostom. Nepôsobila som  v tomto momente nejako nadradene. Ani som nechcela. Mala by som rieštiť toľko vecí, prejsť územie, zohnať Chodca aby mi povedal ako na hraniciach, poriešiť votrelcov, ak tu nejaký sú. pomyslela som si na svoju robotu. Alfám prakticky neostával čas na nič.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 10:48 am
Telantes | Tábor -> Okolie tábora
Pozorujem ju pritom jemne mávam chvostom. "Hexy," spokojne strihnem ušami pri pohľade na ňu. "Tu nie, poďme sa prejsť," poviem tiško pritom pomály prejdem k hranici tábora. 
"Aj ja teba rád. Tak, dá sa to keď to mam takto povedať," zamyslene poviem v momente keď opustim tábor. "Až na to, že som nenašiel mamču s otcom a to tu budem nejaky ten čas," povzdychnem si.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 3:36 pm
Akio Aqua
Zrcadlové jezero
Ušklíbl jsem se, když řekla, že to patří k ní. ''Škoda.'' Pověděl jsem a v mém hlase mohla poznat, že jsem prostě zavtipkoval. Poté jsem ji poslouchal a následně zavrtěl hlavou. ''Moje máma je Destiny Aqua. Delta Fénixe.'' Pověděl jsem ji a pozvedl obočí. ''Alyss neznám.'' Pověděl jsem zamyšleně. Byla vůbec ještě ve Fénixu? Nepostihla ji třeba spavá nemoc a proto jsem ji od mého života ještě nepoznal?
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 6:04 pm
Zrcadlové jezero
Zahleděla jsem se na hladinu jezera, kde plaval Soka. Bylo to vůči dravcům nebezpečné, ale on nebyl pouhá ryba, ale patron s magií. Nad slovem "škoda" jsem se jen zasmála, protože jsem moc dobře věděla, že jen vtipkoval. "Destiny? Tak tu bohužel neznám," řekla jsem zamyšleně, ale tu vlčku jsem doopravdy neznala. "To je škoda, protože je to fajn vlčka. Sice takový snílek, ale je hodná. Nejspíše ji postihla spavá nemoc, protože už je to nějaká doba, co jsem ji viděla i když do Fénixe nechodím," připustím a nakloním hlavu. "Ale aby tě taky tvoje mamka a sestry nehledaly. To by jste se honili po celém Niwatu," upozorním ho vlídně a s lehkým úsměvem na tváři.

HEXY DE MAL
Tábor - Okolí Tábora

Taky zavrtím ocasem, protože jsem byla doopravdy nadšená z přítomnosti svého bratra, že jsem ani na Sanita nevzpomínala. Pomalým krokem se vydám za Telem z tábora a pořád mi na tváři září úsměv. Poslouchám jeho slova a jen nepatrně kývám. "Doufám, že je nepostihla spavá nemoc. A nepotkal si tu aspoň Lumi nebo Zhiu?" Zeptám se zvědavě na sestřičky, ale zpráva o rodičích mě trochu rozesmutní, protože jsem je chtěla zase vidět. Celou moji kirigakurskou rodinu, kterou jsem měla ráda tak, jako ishimurskou a jako Dawa. "Pak budu muset jít ještě za Vaší Alfou Yllin, abych se jí konečně zeptala zda Vás mohu navštěvovat. U nás to ví Dino, Kay a Spirit, ale je to zajímavý, že jediného cizího dospělého vlka jsem tady v Kiri jako vlče potkala jen Yllin a teď je Alfa. To je docela fajn," povím klidně s lehkým úsměvem, který mi vyčarovala Teliho přítomnost.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 7:57 pm
MANON
IV
Sledovala ji lesklýma očima, které v sobě nesly jiskřičky bezbrannosti. "Půjdeme spolu. Budeme si hlídat záda."  navrhla a velmi důvěryhodně se usmála. "Jako kamarádky." doplnila. "Co ty víš, kolik těch zlých může být tam dole. Určitě by ti chtěli taky ublížit, nebo mě, ale když půjdeme spolu, tak je společně přemůžeme." vložila do svého hlasu jakési odhodlání, které znělo spíše tak, že tím chce přesvědčit sama sebe. A kdo ví, třeba to byl i její záměr? Opět se na ni zadívala. "Jak to můžeš tak dobře vědět?" zeptala se ji a přimhouřila oči. Ta věta zněla značně podezřele. Co když je opravdu nějaký špeh? S jakousi škodolibou radostí naslouchala jejím výmluvám, jak se z tohoto nepohodlného obvinění dostat. Přišlo ji nechutné, jak se vlčice snažila vyhrabat ze smetí i svoji nezajímavou rodinu. Poslední slova ji však zaujala. "Jak jinak?" zeptala se opatrně a nevinně na ni shlížela ze zdola. "Fajn. Dokaž mi tedy, že nejsi jako oni." promluvila k ní tlumeně a jemně ale vyzývavě se o ni otřela, když procházela kolem. "Pojď." řekla přátelsky a podívala se dolů.
Tario de Ornet
Tario de Ornet
Počet příspěvků : 221
Datum registrace : 21. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 8:07 pm
Tábor
Obcházel jsem pomalu Tábor a sledoval zdejší vlky. Náhle jsem mezi hloučkem vlčích kožichů zahlédl jednu starší známost. Vypadalo to, že se právě chystala k odchodu, navíc se kolem ní motalo pár malých tlapek. Napřímil jsem svá ptačí pera s trochou nadšení, a jelikož jsem k nim byl docela blízko, rozklusal jsem se a přiběhl až k nim. "Ahoj Rias!" Pozdravil jsem a zazubil se. Věnoval jsem jí krátký pohled. Trochu se změnila, pravda. Poté mou pozornost upoutala malá stvoření vedle ní. Zřejmě její vlastní vlčata, huh? Podivil jsem se a prohlédl si každého z nich od hlavy až k patě.
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 8:28 pm
IV
Její slova ji poměrně zvedla náladu, ať už šlo o to, že vlčice byla ochotná jít s ní až do tábora, tak o fakt že ji nazvala svou kamarádkou. Nikdy se nekamarádila s nikým živým a tak to brala jako něco fakt velkého a vážného. O něčem takovém přece nemohla lhát. To se nedělá. Přikývla proto zaslepená tím "přátelstvím" i na její další slova a šťastně zavrtěla ocasem. Z vlčice šel stále dost strach, ale každý byl koneckonců něčím zvláštní a pokud chtěla mít kamarádku, musela se přece naučit brát ji takovou jaká je. ,,Jsou to moje sestřičky, nemůžou být." Řekla jako by to byla naprosto jasná věc a nenápadně se dala do kroku. ,,Jinak..." Zamumlala a dál se ke své mamce už nijak nevracela. Snad proto, že sama nevěděla co si o tom všem myslet. Bylo to na ní až moc složité. ,,Eh...Jak?" Řekla překvapeně s trochu skleslým výrazem, ten ovšem zmizel jakmile se ji dotkla. Celá ztuhla a silně sebou škubla, jelikož stejně jako nebyla zvyklá na kamarádění, tak i na nějaké dotýkání. Poté se ale ihned dala zase do chůze, snad aby to nijak nepokazila. ,,J-já tam vlastně ani nepatřím. S taťkou cestujeme." Uculila se spokojeně.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 8:45 pm
MANON
IV - K hranicím (Very Happy)
Rozešla se dolů s Pellkou v zádech, později se však připojila po jejím boku, aby na ni dobře viděla. Na její větu nijak nereagovala, nejen proto, že neznala pojem sestra, ale zároveň ji její řeči přišly, až nechutně přeslazené. Pohodila ocasem ze strany na stranu a zamyšleně zamrkala. "Jinak, zajímalo by mě jak jinak." pokračovala dál. Chtěla to vědět, třeba se ji to mohlo ve zmanipulování téhle šilhající zrůdy nějak pomoc. Pokud se o tom nechtěla bavit, určitě to pro ni bylo citlivé téma. Jistě, Manon si to mohla zjistit poměrně jednoduše pomocí své magie, ale tenhle způsob ji lákal mnohem více. Donutit vlky dělat to co chce, aniž by použila svoje magické schopnosti. Cítila se pak mnohem mocnější, než ve skutečnosti byla. Olízla si čenich při její otázce. Na tohle čekala. "No, mohla bys začít s ulovením nějakého jídla." navrhla ji s dostatečně výmluvným zakručením v břiše. "Hm, s otcem říkáš? Jaký je tvůj otec?" zeptala se. Skutečnost, že by se po ní mohl někdo shánět by její plán značně zkomplikovala. Když se ocitly dole, nenápadně stočila jejich směr k hranicím - tam, kde je nikdo nebude rušit. 
Pellka
Pellka
Počet příspěvků : 141
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 9:05 pm
IV - K hranicím (=^=)
Zamrkala nejistě, když znovu narazila na téma týkající se její matky a trochu sebou zavrtěla. ,,Ona...Ublížila taťkovi. Ale neuhodila ho. Tak zlá není. Asi mu řekla něco škaredého." Dostala ze sebe zadrhávaně a ke konci se trochu sebevědomě usmála, jako by byla za ty slova sama pyšná. Bylo to vlastně poprvé co o tom s někým mluvila a nebyl to zas tak hrozný pocit, jak čekala. Pohlédla na ni, jako by očekávala nějakou odměnu za to že o tom konečně dokázala promluvit a zavrtěla ocasem. Když ale zmínila lov, znovu se na ní projevila nejistota. ,,Já vlastně nelovím." Řekla přiškrceným tónem a přitom se za chůze trochu přikrčila. ,,Moc mi to nejde. Ale vím po jakých kuličkách tě nebude bolet břicho!" Vyjekla poté a nadšený výraz ji na tváři vydržel dokud si nevšimla krajiny kolem. ,,Ale ty teď moc nerostou." Dodala opožděně a stáhla uši k hlavě. Uvnitř si poté sama vynadala za svou přehnanou zbrklost, kterou mohla vlčici třeba odradit. ,,Taťka je super, vzal mě jednou někam do čudu a dal mi tohle." Názorně ukázala tlapkou na obojek co měla kolem krku. ,,Jaký je tvůj tatínek?"
Asuka
Asuka
Počet příspěvků : 134
Datum registrace : 19. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka Joltstein de Fëe'neriz
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 9:22 pm
Tábor
Zelono-černá koule si mě a ostatní vzala na záda. Udiveně jsem se na ní podívala: ,, Kam jďěme? " Zeptala jsem se a snažila se jí došoupat k hlavě, abych lépe viděla. Když jsem uslyšela, že odcházíme z tohoto místa byla jsem velice zvědavá a když se koule, ( Rago ), která ještě nebyla na jejích zádech začala nadšením říkat něco o odchodu, má zvědavost ještě vzrostla: ,, Kam, kam, kam?" Začala jsem se nedočkavě vyptávat.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Wed Jan 03, 2018 10:11 pm
MANON
IV - K hranicím
Osobně čekala něco více tragického. Nějaká rodinná přestřelka ji opravdu nezajímala, ale nakonec přeci jen se dozvěděla něco užitečného. Její rodiče spolu nejsou za dobře. "Takže... už spolu nejsou? Jsi sama s taťkou?" optala se ji, jenom tak mimochodem. Ona zdrobnělina ji připadala tak neskutečně vtipná, že na ni dala nechtěný důraz ve své větě. Když zahlédla její nadšení, tak ji její radost neochotně opětovala zavrtěním ocasu doplněné přivětivým úsměvem. Vůbec netušila, co vlčici tak nadchlo, ale prozatím ji všechno hrálo do karet. Pozvedla obočí, a měla co dělat, aby ji do ksichtu nezařvala, že žádné blbé kuličky žrát nebude. Chtěla maso. Krev. "Můžeš to alespoň zkusit. Nebo mi snad nechceš dokázat, že jsi moje kamarádka?" zeptala se. Pokud by vlčice nesouhlasila, musela by přistoupit na drastičtější metodu. Pokračovala klidným krokem pořád k hranicím. Jakmile vlčice zmínila předmět na krku, tak se Manon v očích na chvilku objevila bázlivost. Skutečná bázlivost. Obojek. Člověk. Pán. v hlavě ji začaly kolovat nepříjemné myšlenky, které se snažila potlačit. Zatřepala hlavou, aby svůj strach a hořkou nenávist zastrašila do kouta. "Takže máš radši otce než matku?" zeptala se, aby se rozptýlila. Podívala se na ni pronikavým pohledem. "No, můj táta je taky super. Hodně jsme si spolu hráli když jsem byla malá." navodila falešný nostalgický úsměv. "Bral mě všude sebou, ale pak najednou zmizel." řekla sklesle.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Jan 04, 2018 1:00 pm
Okolie tábora
Keď dobehnem k postačujúcej vzdialenosti od úľavy si vzdychnem a na sucho prehltnem. Očkom pritom pozriem na Hexy a iba povrtím hlavou. "Ani neviem kto to je," poviem na jej otázku ohľadne dvoch vlčíc. "Hm, spavá nemoc.." poviem tak, aby vedeľa, že viem čo to je, aj keď v skutočnosti nemám ani páru. Keď spomenula, že pôjde za alfou Yllin, iba prikývnem hlavou a načúvam jej ďalej. "Takže vedia, že si tu? To je fajn.." spokojne švihnem chvostom. Počuj, nejdeme niečo podniknúť? Dlho som nič nerobil.." zamyslene zahrábnem labou po blatnatej zemi. Zima odišla, je tu jar. Konečne.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Jan 04, 2018 7:56 pm
Miroki
Tábor

Koukám na Räqa a Mandarina. Zamýšlím se najednou se Rias zvedne. "Kam? Do toho doupěte?" zeptám se a zvednu se. Nejdřív bude muset odejít ze smečky. Tady se jí však nestane to co mě v Zeiss. Podívám se na vlčata a postavím se k Rias.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Thu Jan 04, 2018 8:25 pm
Tábor -> Hory Měsíce (Doupě Rias)
Nakonec vyšel i Miroki a já jsem přikývla. "Ano. Do toho doupěte." Odpověděla jsem mu. Ještě se ozvala i Alfa Yllin a proto jsem ji ještě, než jsem spustila kývla hlavou. "Děkuji." Pověděla jsem ji a koukla se na svého syna. Dřív, než však jsem stihla odpovědět už mi u ucha breptala Asuka. Pousmála jsem se. Rialix s Agurou spali a proto jsem je nesla na zádech. Asuka mi vyšplhala na hlavu a já byla nucena sklopit uši. "Ano. Jdeme domů." Pověděla jsem jim. Poté jsem se podívala na vlče, jenž přikývlo, že s námi půjde. "Tak. Postaráš se mi cestou o Räqa?" Mrkla jsem na něj a vyšla z Tábora a zamířila do hor.
Tam jsem našlapovala opatrně, aby mi ani jedno z vlčat nespadlo.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 5 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru