Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

+77
Cairo
Velether
Azrael Virentem
Diego [Alfa]
Jiraiya
Demon
Javier Splke
Molly FK
Emerithy de Mal
Olwë
Nuhrash
Dračí Potomek
Hilary
Yeere de Oryna
Hexy de Mal
Rhaerin
Asuna
Nira
Easy
Zess
Drak Osudu
Mizuri
Naberius Erain Crowiere
Zabini Tsuri FK
Miroki
Crystal
Sorrin de Avec
Stellar Shine
Amias
Noemie
Toshiro
RitaGája
Dysnomia Krigare
Vinteren da Dårlig
Destiny Aqua
Yllin
Catorce
Dawano
RavenGája
Rain
Hotaru
Lavaris
Leffay
Bodka
Acheron BlackFire
IceMoon Majakki
Tamlin
Varg Killer
Tenebris
Asmia
Aresea VATC
Tristan
Teebihe
Ceron
Nareime Dead Demon
Remington
Naiome
Man'yak
Remonth
Allweena von Bella
Jack Ian Snart
Dixon Dead Demon
Maura Lila
Maysie
Varox
Aura
Terentina Prima
Cäelle
Howe DeLa Garmadon
Gwen
Northie de Hermes r.Gája
Caendore
Ragnarok
Haske
Libra Feu
Soul
Fantomas
81 posters
Goto down
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Mon May 22, 2017 8:17 pm
NELETCI
PS


Pohľadom sledovala pomaly sa rozrastajúcu hromadnú skupinu vlkov pred ňou. Zaznamenala známe, no i neznáme pachy a tváre. Avšak v diaĹke zbadala aj jednu pre ňu prívetivejšiu tvár. S úsmevom v očiach sa zahľadela Toshirovým smerom. Avšak v tom ju vyzvala Naiome aby predstúpila a následne sa jej zverila s celým plánom. Pozorne jej naslúchala a mala iskrička hrdosti jej vytkvela v hrudi. Bola rada, že ju Naiome považuje za tak schopnú a dala jej možnosť znova dokázať jej loajalitu a oddanosť voči svorke a Alfe samotnej. S úctou v očiach sa pozrela Naiome na chvíľu do očí. Ako si želás Alfa. Nesklamem ťa. Na to sa postavila obdial a vyčkávala kým sa pri nej zhromaždia všetci neletci. S prirodzeým hrdým postojom trpezlivo čakala. Vlci sa automaticky po chvíli začali združovať a rozdelovať. Man´yak a jeho skupina dokonca už aj vzlietli a začali vykonávať svoju časť úlohy. Avšak ona vytvrvalo čakala aj naďalej na ďaľších prípadných oneskorencov. Mali čas, letci ešte nepozhadzovali úplne všetky kamene. Predpokladala, že jej Man´yak ako vodca letcov dá znamenie, kedy sa budú mocť pre zmenu oni pustiť do diela. Pre istotu mu vyslala myšlienku. Man´yak. Keď budete hotoví, daj mi znamenie aby som vedela kedy začať. V tom zaregistrovala ako sa od skupiny odtrhli dvaja vlci. (Neberius a Dysnomia). Okamžite ich upozornila hlasným zavrčaním a jej hlas sa niesol okolím ako mrazivý úder bičom. Obaja okamžite naspäť! Kto vám dal povolenie sa len tak vybrať a odísť si? Keď sa povie,že máte čakať, budete čakať. Pokial neviete obsedieť na mieste ako take nedočkavé vĺčatá tak sa k vám tak aj bude náležite správať! CHápem, že chcete pomôcť avšak keby letci pomoc potrebovali tak by o ňu požiadali! A žiadali? Myslím, že nie a všetci to dobre vieme. Vidíte z akej výšky tie kamene zhadzujú? Myslím, že nám budete viac užitočný celí  ako také rozfláknuté mastne škvrny na zemi! Takže prvý a posledný krát sa opakujem. Okamžite sa vráťte a ak budete chcieť opustiť skupinu alebo robiť niečo, čo vám nebolo zadané, tak sa ma spýtate či môžte. A to platí pre všetkých. Je. To. Každému. Jasné? A týmto to zakončila. Nerada používala takýto tón hlasu a prítup, ale už ju to unavovalo pri každej skupinovej akcii opakovať. Sme predsa svorka! Jeden team! Kde by sme boli keby si každý robil čo chcel?! Zatvorila oči a zopár krát sa zhlboka nadýchla a vydýchla. Ako prvé pozrela na Northie. Pokúsila sa potlačiť hnev a chlad vo svojich očiach, avšak bola stále trochu rozrušená a preto sa jej to nepodarilo úplne. Tvoja mágia sa bude dať využiť pravdepodobne až pri zostrojovaní pascí. Tam nám bude určite užitočná. Avšak pre teraz sa budeš musieť spoľahnút na svoju fyzickú zdatnosť a pomocou dýky alebo nejakého iného predmetu pomáhať pri naostrení kameňou. Pohľad jej trochu znežneľ a hnev a chlad ustúpili. Svoj pohľad upriamila na Libru. Oheň? Efektné. Taktiež si myslím, že tvoju mágiu určite pri zostrojovaní pascí využijeme. Povzbudivo na ňu kývla. Pozdvihla hlavu a zadívala sa smerom ku letcom. Jej pohľad opätovne spočinul na Toshirovi. Kútik úst sa jej jemne nadvihol a na chvíľu sa stratila vo vlastných myšlienkach. Následne zrak odvrátila a upriamila ho na skupinu neletcov predňou.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Mon May 22, 2017 11:05 pm
Průsmyk smrti
Trhl hlavou dolů do průsmyku, kde se kamenům vyhýbali vlci. Vycenil zuby a zavrčel. Slyšel vše, i to, co si bílá vlčice jen myslela. Chceš-li někoho kárat, kárej sebe. Moc dobře věděl, o co jí jde. A on neudělal nic, co by porušilo řád. Žádný příkaz 'čekat' nepadl, moc dobře to věděl. Ani v myšlenkách a nikdo z Naberia dělat hlupáka nebude. ◘Kolik jí tak je? Jistě nebude o moc starší.◘ Pomyslel si pro sebe a tentokráte tuhle myšlenku nemohl nikdo přečíst, dokonce ani Naiome nemohla. Olízl si tlamu a pomalým krokem se vedal dolů, ovšem při tom ještě strhl nějaký menší šutr dolů do průsmyku. Nespěchal, nebyl žádný ratlíček, který by se roztřásl, jen co na něj štěkne nějaká fena. Jestli chce jeho úctu, nesmí s ním pohrdat, protože v opačném případě úctu mít nebude. Když přicházel, zahalily jeho srst téměř neviditelné plameny fialové barvy.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Mon May 22, 2017 11:20 pm
Hranice
"Lepší postavení? To je možné, ovšem nejsem jistá,  jestli je vůbec o co stát." Naklonila jsem hlavu na stranu a pozorně naslouchala vzdáleným zvukům. "Možná nějaké skupinové cvičení magie." Každopádně ať dělají cokoliv, udrží to jejich pozornost od nás. A to je dobře. "Například? Můžou tě mučit tě pomocí magie, mučit před tebou jiného člena tvojí rodiny nebo z tebe udělat omegu. To prakticky znamená, že tě může mučit jakýkoliv výše postavený člen smečky," řekla jsem. Většina členů Zeiss by se při té představě tetelila blahem, ovšem já jsem ten seznam odříkávala monotolně s nádechem hořkosti v hlase.  "Slabí většinou dlouho nevydrží. Zabíjíme je. Ať už přímo či nepřímo. Mají pro smečku jen jediné využití.  Jako hračky, které jsou odkázány na milost či nemilost svých majitelů". Při těchto slovech jsem si vzpomněla na Tegan. Neměly jsme se v lásce, ale nezasloužila si takový osudHloupé pravidlo umožňující matkám vlastnit jejich potomky. "Ah tak, cestovatel. Takže mučení člena rodiny padá."
Lavaris
Lavaris
Počet příspěvků : 651
Datum registrace : 01. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Tue May 23, 2017 4:44 pm
DYSNOMIA
PS
Prudce trhla hlavou ke Stellar, když se k ní doneslo upozornění. Musela se pro sebe tiše uchechtnout a začala pomalu scházet dolů. Hluboko ve svém nitru se ušklíbla a pomyslela si: Místo aby byla ráda, že se do toho takto vrháme, jen nás napomíná. Bill nad tím krátce protočil svým okem a jeho povzdech se rozlehl Dysnomiinou myslí. Otočila hlavu k letcům a odfrkla si. Mě a něco rozmáčknout? Nikdy. Nenechala bych se zabít šutrem. Pomalu začala hledat cestu dolů. Bezpečně a sebevědomě si to kráčela dolů. A udal také někdo rozkaz zůstat na místě? Stejně jako aby nějdo z neletců šel shazovat kameny. Neaznělo ani jedno. Poslušní beránci si vybrali zůstat. Dysnomia přeci měla svůj život, přesto nechtěla své postavení jen tak zahodit, proto se stejnou sebejistotou řekla Stellar nějaké to ,,omlouvám se". Spíš to jen tak zabručela,ale bylo cekem překvapení od někoho jako je ona uslyšet tato slova. Dneska už podruhé.
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Tue May 23, 2017 7:23 pm
Kimosakabe von Bella | vlče 
Kirigakure → Průsmyk smrti
Ťapal jsem stále dál a ani si nevšiml, že jsem překročil hranice. Vlastně já ani nevěděl, že jsem se v nějaké smečce narodil natož, že jsou tu další. Sotva jsem se naučil běhat! Olízl jsem si vyschlou tlamičku. Rozhlédl jsem se, abych si našel něco k uhašení žízně a hladu. Problém byl, že jsem ještě nic jiného než mléko nepozřel. Tlapky už mě od cesty dosti bolely a tak jsem zalehl k jednomu většímu balvanu. Byla tu trochu vyšší tráva, ale i tak byla má pruhovaná černobílá srst vidět. Vždyť jsem pruhovaný jako zebra. Schoulil jsem se do klubíčka a nechal téct tok myšlenek mou hlavou.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Tue May 23, 2017 8:26 pm
PRŮSMYK SMRTI
Byl rád, že Toshiro neváhal a celkem rychle se zapojil. Dokonce se snažil ponouknout k práci ty dvě vlčice, které se k ničemu moc neměly - ostatně stejně jako později Ragnarok, na kterého uznale kývl, když začal pracovat. Sám Man'yak nezůstal pozadu - připadala mu naprosto absurdní logika, že kdo rozkazoval, ten zůstával stranou, pozoroval a buzeroval. On dokázal pozorovat, buzerovat a pracovat k tomu. Byla to přeci jeho smečka! A zanedlouho se vedle něj objevila i jeho matka, která na celou věc měla nejspíše stejný názor, protože se ihned dala do práce. Na pár sekund se zastavil a s údivem sledovat, jak obrovský balvan shodila dolů. To trošku demolovalo představu něžného pohlaví, zato feministicky vyzdvihovalo pravdu, že i samice dokáží to, co samci. Někdy i lépe.
Zatímco ostatní shodili dost velkých balvanů, Man'yak přes okraj přehazoval nějakou dobu ty menší a střední, aby vyplnil mezery. Nakonec však roztlačil jeden, který jeho samotného převyšoval. Nebylo to nejlehčí, jelikož nešlo o kulatý kámen, ale nakonec se stejně s velkým duněním přehoupl přes okraj a skutálel se dolů. Samolibě zafuněl, to už si ale všiml, že Aura a Tsuri se furt k práci neměly. Prudce se k nim otočil a chňapl Auře těsně před čumákem jako břitva ostrými, černými zubisky. "Hněte zadkem! Obě dvě!" Zavrčel na ně a nasupeně švihl ocasem.
Jakoby jej už tohle dost nenaštvalo, objevili se i dva další vlci, které měla na starost Stellar. Neletci. Jak se sem dostali, zůstávalo záhadou. Vycenil zuby a upřel na ně pohledy. "Jste letci? Ne. Tak se dekujte." Tou dobou už ale slyšel i nasupenou Stellar Shine, která se svolávala zpátky dolů. Pobaveně se začal zubit, jak pokračovat se shazování dalších a dalších kamenů, dolů do Průsmyku. "Nějak zloběj. Možná bys je měla kousnout." Poslal myšlenku Stellar, jež stála se svou skupinkou hned u Průsmyku. Byla to myšlenka vyloženě poslaná jí a jednoznačně z ní sálal humor a Man'yakovo pobavení. "Neboj, dle mého názoru to za chvíli bude. Ještě nekolik balvanů pro jistotu - lepší přidat, než pak litovat - a bude to." Poslal jí další myšlenku., jak pohledem zhodnotil situaci. Bylo tam zajisté už celkem dost kamenů - každý svržený kámen totiž cestou nabral ještě spoustu dalších.
Zrovna táhl další kámen, když si dolu v Průsmyku, mezi těmi balvany, všiml něčeho strakatého. Přimhouřil oči, snažíc se zaostřit. Vlče! (KIMOSAKABE) A zatraceně malé. Téměř ho přehlédl. A asi také hluché a slepé, když si nevšimlo padající hory kamení. Zákeřně se však usmál a obrovský balvan nasměroval přímo na něj, než do něj rázně naboural ramenem. Kámen se začal valit obrovskou rychlostí dolů, přičemž se sebou bral, co mohl. Inu, a zanedlouho se na malé, černobílé vlče valila obří lavina kamenů. Pokud ale nebylo až tak hluché, možná by mělo šanci si teď balvanů všimnout a rychle se dekovat z jejich území do bezpečí, jelikož kamenů už bylo navršených dost na to, aby je statný vlk na území Zeiss nepřelezl, natož tak malé vlče. Konečně začínala mít jejich snaha nějaký výsledek.
Haske
Haske
Počet příspěvků : 3383
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Tue May 23, 2017 8:49 pm
Hranice
"To už musíš posoudit ty sama." Odpověděla jsem neurčitě. Podívala jsem se směrem, odkud šly zvuky. "Možná, ale ať už provádějí cokoliv, vsadila bych se, že to bude slyšet hodně daleko." My jsme nebyly zas tak daleko, ale podobné rány se musely nést snad až na území ostatních smeček. "Padá i možnost udělat ze mě omegu, nepatřím do vaší smečky, vzpomínáš?" A to mi přišlo jako velká překážka. Ale mučení pomocí magie? Dobře, v tom měla pravdu. proti něčemu takovému bych se asi bránit nedokázala. na druhou stranu výsledky také nebyly zaručeny, umím poměrně věrohodně lhát a to i tak, že v podstatě žádnou lež neřeknu. K mučení členům rodiny jsem se nevyjadřovala, ať si klidně myslí, že žádnou nemám, ničemu to neuškodí a došla k tomu sama. "A ti níže postavení si to nechají líbit? Proč neutečou? V ostatních smečkách se sice omegy nemají tak dobře jako Kappy, ale nikdo je nemučí." Já bych rozhodně utekla.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Tue May 23, 2017 9:07 pm
Hranice
"Snad nějakého tuláka nenapadne jít zjistit, o co se jedná," uvažovala jsem nahlas. Už mě tohle zachraňování nevděčných cizinců přestávalo bavit. Stačí si jenom vzpomenou na Primu a její nevděk. Zajímalo by mne, jestli je vůbec ještě naživu.  "Omega má často větší práva než vetřelec." Tohle pravidlo platilo jak kdy, ovšem chtěla jsem ji odradit. Chtěla jsem, by odtud odešla a už se nikdy nevrátila. "I Kappy je u nás dovoleno mučit. Jen je na rozdíl od omeg přitom nesmíš zabít. Ale mučení Kapp u nás není tak časté jako mučení omeg".  Jakoby omega měla vůbec sílu a prostředky, aby se pokusila o útěk. "Utéct? Heh. Není to tak jednoduché rozhodnutí jak by se na první pohled zdálo."


Naposledy upravil Caelle dne Tue May 23, 2017 9:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Tue May 23, 2017 9:08 pm
PS
Ještě jednou jsem se podívala na Tristana. Předpokládala jsem, že se přidá spíše k letcům, já jsem se však rozhodla zůstat tady, svá křídla jsem neuměla využívat ještě příliš dobře. "Tak... se asi ještě uvidíme?" naposledy jsem se na něj podívala s lehkým úsměvem, než jsem se obrátila se švihnutím ocasu doběhla ke skupince okolo černo-bílé vlčice, Stellar. Posadila jsem se a z bezpečné dálky jsem pozorovala, jak z vrchu padají kameny. Vskutku pěkný pohled. Již brzy se k nám nikdo nedostane a pokud se o to pokusí... Zlomyslně se mi zablýsklo v očích. Chtěla jsem vidět sviťáky nabodnuté na našich pastích, jako výstrahu, čí je tohle území.
Zbystřila jsem a otočila jsem se ke Stellar, když mluvila na dva vlky, kteří se pokusili zapojit do práce letců. Téměř povrchně jsem si odfrkla a odvrátila pohled na druhou stranu, jelikož mi za můj čas nestáli. Do čumáku mě udeřil zvláštní, vetřelecký pach - netrvalo to a v trávě leželo malé vlče. Tlumeně jsem zavrčela, chlupy na hřbetu se mi naježily. Už jsem téměř cítila jeho krev v mé tlamě, pak jsem ale viděla, že Man'yak si s tím už podaril po svém, proto jsem jen s pobaveným úšklebkem sledovala kameny valící se k vlčeti.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Tue May 23, 2017 9:56 pm
PS
Jojo nočné mory... napokon sa len dočkám. pomyslela som si a švihla chvostom. Nepatrila som ku svorke, ešte nie, ale chcela som to zmeniť. Sledovala som padajúce kamene s temným úškľebkom na tvári a pozrela sa na vlčicu opodiaľ (Noemie). Pripomínala Alfu, ale bola iná. Asi to bude jej dcéra. pomyslela som si a vzhliadla na oblohu. Mať tak krídla.  túžobne som si povzdychla. 
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Tue May 23, 2017 11:30 pm
PS


Zachytila Neberiusove myšlienky a blýskla po ním chladným, vražedným pohľadom. "Posledné upozornenie Neberius. Pokiaľ ťa budem chcieť kárať, tak budem a ty mi do toho nebudeš čo mať kecať, kappa. Bola mi pridelená úloha viesť skupinu neletcov. Čož znamená, že mám na starosti celú jej činnosť a činnosť vlkov v nej. Takže pokiaľ budeš ty, alebo hocikto iný robiť to, čo nemá, bude za to následne napomenutý. A pokiaľ ti to nebude vyhovovať tak sa choď s kľudom zveriť so svojími problémami Alfe. Naozaj by ma zaujímalo ako by zaregovala na tvoje nerešpektovanie voči vyššiemu postu." Sledovala ako sa pomaly približoval. Jej postoj sa nezmenil, ba sedela hrdo a sebavedome. Naozaj nemala za potreby zbytočne míňať energiu na niekoho, kto si to nezaslúži. Nemala to za potreby. Stellar to videla rovnako, pokiaľ bude chcieť vidieť rešpekt z jej strany, tak by si mal premyslieť či sa bude správať naďalej tak, ako sa správa. "Takže buď sa budeš správať tak ako sa voči vyššiemu postu náleží, alebo oddíť a choď si to vyriešiť s Alfou, ako som už spomínala. Som zvedavá, či sa aj voči nej budeš tak správať. A ver mi, že Alfa nemá voči neúctivým a drzým toľko trpezlivosti ako ja." Odvrátila od neho zrka tým to definitívne ukončila. Samozrejme Dysnomniiné ospravedlnenie jej neutieklo. Narozdiel od Neberia mala kúsok rozumu a ospravedlnila sa, i keď to neznelo moc presvedčilo, Stellar to akceptovala. Avšak venovala jej rýchly upozorňujúci pohľad a ďalej sa tým už nezaberala.


Pri Man´yakovej myšlienke jej pobavene cuklo kútikmi tlamy. "A nechcel by si mi s tým maličko pomôcť? Myslím si, že to tvoje kusnutie by ťahšie rozchodili ako to moje, nech je akokoľvek silné." Škodoradostný humor v jej myšlienkach bol jasne cítiteľný. Videla Man´yaka pri boji a vie, čo dokáže. "Ide vam to skvelo. Len tak ďalej." Uznala pochvalne. Periférne zaznamenala pohyb. Otočila hlavu smerom ku neznámemu vĺčaťu a taktiež jej neušiel balvan rútiaci sa smerom ku nemu. Zvedavosťou nadvihla jeden z očnicových oblúkou a zaujato sledovala ako sa táto malá záležitosť vyvynie.
Naberius Erain Crowiere
Naberius Erain Crowiere
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed May 24, 2017 12:42 am
Průsmyk smrti
Uculil se pobaveně. Musel uznat, že ta bílá vlčice byla opravdu hodně výřečná, což bylo celkem roztomilé, stejně tak jako to Naberiovi připadalo i vtipné. ◘Je zajímavé, kolik toho tahle vlčice dokáže namluvit v tak krátkém čase. A ačkoliv se snaží působit hrdě a vznešeně, opakuje se, což jasně poukazuje na to, že tolik sebejistoty přeci jenom nemá.◘ Pomyslel si analyticky. Tyhle myšlenky však zůstaly skryty před svým okolím. Nikdo je nemohl přečíst, nikdo je neslyšel za což byl Naberius rád a byl si toho vědom. ◘Možná by je ani nechápala, myšlenky a mé uvažování. Myslí si, že jsem hlupák, nějaké vlče, ale mýlí se. Což je její problém, její chyba. Vyzívá mě, abych si šel stěžovat a žalovat? Za koho mě má? A jo, za vlče, malé hloupé a urážlivé vlče.◘ Tyhle myšlenky jej pobavily. "Zlato, myslím, že si pleteš pojmy s dojmy. Tak za prvé, žádný příkaz zůstat jsi nedala. Tudíž trváš-li na tom, že někdo něco porušil, je to pouze lež a pouhá tvá doměnka. A za druhé, z čeho usuzuješ, že nerespektuji vyšší posty? Z toho, že dělám něco pro svou smečku? Že nestojím bokem jako ostatní? Přeber si to. A stěžovat si Alfě? Jako proč? Já nemám potřebu žalovat, ty snad ano?" Pobaveně se uculoval. No, ano, slyšel i myšlenky Man'aka. Tentokráte své myšlenky neskrýval. Roztomilé. Uchetl se a pak se díval na vlče, které se tady zjevilo.
Dysnomia Krigare
Dysnomia Krigare
Počet příspěvků : 269
Datum registrace : 05. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed May 24, 2017 8:51 am
PS
Celkem se jí líbil přístup onoho vlka, co šel kameny shazovat jako první. Rozhodně se nebál nějaké hloupé ztráty postu, avšak proč by měl za tohle dostat trest? Říkal jen pravdu a ač to mohlo znít neukázněně, nikdo až na alfu by snad neměl oprávnění ho potrestat. A pravda je občas krutá, to se mi ní líbí, ušklíbla se a v tom samolibém úsměvu se jí zablýskly bělostné tesáky. Ona sama si však nevyskakovala, nebavilo ji dohadovat se s vyššími posty, protože obyčejně si o sobě moc mysleli. Nu, ona sama by se nechovala lépe, občas se důležitostí postů nechala unést. I kappa však byla lepší než omega a hodlala si to postavení zanechat. Pouhými dvěma slovy. Oblízla si tesáky a posadila se. Divadlo si může užít aniž by někoho naštvala. Zacukaly jí koutky tlamy.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed May 24, 2017 11:07 am
PS
,,Tak ja teda počkám." povedala som a pozrela som sa na tmoliace sa vĺča navôkol, priamo k nemu padal balvan. Hm to som zvedavá ako to dopadne. pomyslela som si zlomyseľne. Bola som zvrátená, moje skutky a slová vraveli za všetko. Bola som trpezlivá, to teda áno ale nebavilo ma sa naťahovať s vlkmi. Navyše ten štopeľ (Kimosakabe) čo sa motal okolo podozrivo páchol Krigakure. Takmer sa mi zježili všetky chlpy na zadku. Čo ten tu robí. pomyslela som si a dávala som si pozor aby mi letiace balvany nerozdrúzgali lebeňu.  
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed May 24, 2017 2:15 pm
Kimosakabe von Bella
PS
Zastříhal jsem oušky a zmateně zvedl hlavu. Zeshora se ozývalo jakési hučení. Vytřeštil jsem své rudé oči na hromadu balvanů řítících se přímo na mě. Okamžitě jsem se začal škrábat na tlapky a dosti nemotorně odskočil. Při dopadu jsem ještě udělal prapodivný kotoul. Ufff. Hlasitě jsem vydechl. To bylo jen tak tak. Rozhlédl jsem se po okolí. Zahlédl jsem skupinu vlků. Zamračil jsem se a raději se přesunul blíže ke stěně průsmyku, abych nemusel čelit další várce šutrů. S výrazem bez jakýchkoli emocí jsem vlky sledoval.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed May 24, 2017 2:22 pm
//Rito, mohu se zeptat, jak se na stranu smečky Zeiss tvůj vlček dostal? Přišel do Zeiss když už byl Průsmyk Smrti prakticky neprůchodný díky kamenům.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed May 24, 2017 2:57 pm
Průsmyk smrti
Na dění kolem jsem nijak moc nereagovala. Pouze jsem zacukala oušky, když Alfa cosi sdělovala Stellar a tomu mutantíkovi, kterému se říkalo Bláz'en... Totiž Man'yak! Zdálo se mi totiž, jako bych z Naiominé tlamy slyšela své jméno. Zavrtěla jsem hlavou. Už jsi paranoidní. Copánky mi zavlály ve větru způsobeným mácháním křídel letců. Nejhorší na létajících vlcích bylo to, že jsem neměla sebemenší šanci je vidět. Doplazila jsem se ke Stellar, kterou jsem již znala od posledního lovu pro smečku. Olízla jsem si čenich a co nejhrději se před ni postavila. Chtěla jsem se zase jednou trošku vytáhnout. Vlče? Co to tady dělá? Pomyslela jsem si při pocítění drobných vlčecích krůčků a následného sesuvu kamenů. Chtěla jsem k němu zajít, ale pokazilo by to mou "pověst", která se už tak houpala na posledním vlásečku. Mohla jsem tedy jen doufat, že se mu nic nestane. Sama jsem sem přišla jako vlče a měla jsem celkem štěstí, že mě nepotkali žádní krevmilující bestie, které toto území zaplňují nyní.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Thu May 25, 2017 4:28 pm
PRŮSMYK SMRTI
Chvíli se díval za padající hromadou kamenů, jež nasměroval na vlče, a poté už si toho nevšímal. Pootočil se a porozhlédl se po dalších kamenech. Z okraje už byly téměř všechny zlikvidované, proto musel pro ty další popojít dále. Chvíli se rozhodoval, jaký kámen tam hodit, nakonec se však rozhodl pro jeden veliký. Větší, než kterýkoli tam už shodil. Obešel ho a opřel se o něj tlapami. Poté se odrazil a znovu na něj dopadl, čímž zapříčinil, že se kámen přehoupl a odkutálel se blíž k okraji. Celou věc několikrát dozapokoval, než zadýchaně zafuněl. Byl si jistý, že zítra jej bude bolet celé tělo, jelikož to nebyla práce zrovna nejsnažší. Zato jeho magické schopnosti byli zatím odpočaté, nevyužité. Změnil taktiku, nyní opět vrazil do balanu ramenem a pomalu tlačil, až nakonec konečně kámen shodil do Průsmyku.
Rychle pohledem zanalizoval situaci tam dole. Zdálo se mu, že hromada kamení byla dost vysoká, aby jí žádné zvíře nepřeskočilo ani nepřelezlo, kor s úpravou. Pohlédl na matku. "Mám pocit, že kamenů je tam už dost," řekl svůj názor a zamračil se na ostatní letce. Kromě Ragnaroka a Toshira se žádný z nich nezapojil. Byl upřímně zklamán.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri May 26, 2017 4:54 pm
PS

Pobavene si odfŕkla a zavrela oči. Nech sa snažila ako akokoľvek, zjavne mu idea jej slov stále nedošla. V kľudne by mu to mohla zopakovať ďalších desať-krát a stále by to nepochopil... Ach Luna, prečo mi pravidelne do cesty postavíš takých nechápavých, arogantných vlkov?" Otvorila oči, Namiesto toho, aby sa proste ospravedlnil a v pokoji sa vrátil ku skupine, bude hubovať a tváriť sa ako keby zožral múdrosť sveta. Srsť na zátylku sa jej zježila, Agrr, jak ja takéto individuá zbožňujem! (irónia Very Happy) Na silu si to musí niečo dokázať a znepríjemňovať deň... Samozrejme, všetky jej myšlienky boli výlučne len jej a patrične si ich aj strážila. Pokrútila hlavou. Už sa ani neobťažovala pozrieť jeho smerom, nestál jej za to, bohužiaľ, keď niekto niečo nedokáže pochopiť na prvý a ani druhý krát, hold, bude sa s tým musieť zmieriť.   "Ach, ale kdeže?" uchechtla sa pobavene, "nemám potrebu sa sťažovať našej Alfe. Ale kedže vyzeráš byť nespokojný a dotknutý tak som ti len navrhla vhodné riešenie." Pozrela sa smerom na letcov, "Nie, priamy príkaz som nezadala, kedže sme sa ani nestihli všetci neletci zoskupiť a ty už si si to veselo cupital ku letcom, a to napriek tomu,že vám nebolo zadané aby ste sa len tak odobrali pomôcť letcom a robili ich robotu. A ako si sám videl a počul, vodca letcov má na to rovnaký názor ako ja. Takže, niečo na tom bude, nemyslíš? Uprela zrak pred seba. Dunenie padajúcich balvanov ustalo. Pozrela na Man´yaka, ktorý s očakávaním v očiach hľadel na Naiome. Zjavne čakal na jej vyjadrenie. "Neletci pripravte sa." Povedala dostatočne nahlas.
Haske
Haske
Počet příspěvků : 3383
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri May 26, 2017 5:21 pm

Hranice
"A když už, snad nevleze přímo pod to, co padá." Dodala jsem potichu, pak jsme už ale pokračovala normálním hlasitostí a mluvila na Caelle, ne jsme tak do prostoru. "Ale zase má tu nevýhodu, že patří do smečky a nemůže se svobodně toulat kam chce... předpokládám, že minimálně u vás omegy nemůžou?" Její poznámka ohledně mučení Kapp mě ale překvapila. "Ale, nemůžou se bránit?  Tedy omegy asi ne, podle toho, co jsi říkala, ale kappy?" Uspořádání téhle smečky se mi líbilo čím dál méně. "Proč by to nemělo být jednoduché rozhodnutí? Ostatní smečky berou každého, kdo má možnost a schopnosti splnit zkoušku a myslím, že by přijaly i utečence od Zeiss, který by zkoušku nedokázal, i když na post omegy. Ale jinde se omegy nemučí, nebo o tom minimálně nevím."
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 15 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru