Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure I.

+110
Neara de Ainet
Onyxia de Ainet
Nozdormu de Ainet
Fantomas
Allweena von Bella
Northie de Hermes r.Gája
Dawano
Loeki
Maura Lila
Hige
Pellka
Terreon
Varox
Horrie Orcan
Dino de Mal
Safira
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Acio Darkside Sword
Rue Shawty
Blix von Joltstein (†)
Maysie
Gwen
Taeron ,,Ferox" von Bella
AlyanGáj
Zhia de Mal
Remington
Luna Verinen Lumen Terät
Haske
Marsie
Trap
Nikdo
Teebihe
Arisu de Hermes z r.Gája
Louie
Aer Steam
Zeal Argentea Phantasia
Aeonii de Orietr
Aiko Nirakebe
Manon
Arco Iris Criest
Kinrano Nox
Bellatrix von Bella
Azurin de Ainet Joltstein
Emerald Ainet Jolstein
Madow De Ainet
Marf
Desert Rose
Vinteren da Dårlig
Mook
Severus-Azul
Jack Ian Snart
Snouwi
Tenebris
Aiko Aubree Silver
RavenGája
Essix de Avec
Zabini Tsuri FK
Panlaeth
Jєssiє
Demethres
Rain
Cavalier
Revancha
Tristan
Denn de Mal
Cora
Licarix
Befyriel
Destiny
Cyrano
Darkness
Nox
Jiraiya
Drak Osudu
Sorrin de Avec
Naiome
Dysnomia Krigare
Kaisa Airgideon
Aetas Volito
Lyra
Noemie
Sanito Uchiha
Roxynor Fireshadow
RitaGája
Asmia
Iedar Reed
Ester
Crystal
Riteru
Hexy de Mal
Hilary
Yllin
Kyurabi Nirakebe
Yiko
Haru
Kano
Akit
Aletosu Nanaeri
Haymitch Fireshadow
Reel Arashi
Salome Astral Virentem
Snow Snowdrop
Eldunari
Destiny Aqua
Lavaris
Dračí Potomek
Orange Majakki
IceMoon Majakki
Admin
114 posters
Goto down
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 4:32 pm
LKS
Vlk se mi představil jako Mitch. "Hezké jméno."Prohodím. Poté mi nabídne jelena a usmál se na mě."Ne, díky. Nedávno jsem jedla."Trochu jsem se začervenala.SnouwiOkřikla jsem se v duchu ,ale úsměv jsem mu oplatila.Vypadá zvláštně.V jeho černé srsti se našly i červená a modrá srst. Celkový vzhled vypadal krásně.
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 4:33 pm
//:Oprava :V jeho černé srsti se našla i srst červená a modrá.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 6:24 pm
//Lavička: musí xD

Doupě

Po chvíli kopání ustalo a já se uklidnila. Teď už jsem věděla, že vlčátka žijí a neměla jsem důvod se znervózňovat. Když Tsuri znovu usnula, přivinula jsem si ji k sobě, přitulila se k Blixovi a usnula taky.
Mook
Mook
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 7:16 pm
///Tsuri
Doupě
Jemná srst ocasu May jí příjemné hřála. Bylo to celkem fajn, ležet v teple a bezpečí doupěte. Sledovala vchod do doupěte, jak krásné krystaly ozdobovaly vchod do této útulné nory. ,, A žbudí se Blix?" oprava se zavřenýma očima. Zavrtěla ocasem a užila si kapku vody z misky. Srst už byla suchá a teď byla naprosto spokojená.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 8:07 pm
Doupě

Trochu mě bodlo u srdce, když mě Tsuri probudila otázkou. "Já nevím, Tsuri... nepoznám to." Řekla jsem sklesle. Pak jsem ale nasadila veselejší tón a dodala: "Když ne, budeme to muset zvládnout spolu..." Zazubila jsem se a olízla jí hlavičku.
Mook
Mook
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 8:36 pm
Doupě (Tsuri)

Odpověď Maysie byla váhavá a nejistá. Ve vzduchu panovala napjatá atmosféra, nejistota šla pomalu propadnout do zubů a jako malou kůstku jí rozkousnout. Zavrtěla ocasem a lehce se ošila když jí May oblízla hlavu. ,,A máš už nějaká jména pro ně připravená?" zeptala se aby odehrála napjatá náladu. ,,A mohla bych nějaké vymyslet?" zakázala radostí a vrtěla ocasem jako šílená.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 8:44 pm
Doupě

Zavrtěla jsem hlavou. "Ne, nemám... myslela jsem, že to uděláme s Blixem, ale Blix spí a vlčátka se možná narodí už dneska, takže myslím, že je nejvyšší čas vymýšlet..." Usmála jsem se. Na její další otázku jsem bez zaváhání přikývla. "Jistěže můžeš... budeš přeci jejic chůvička..." Zazubila jsem se.
Mook
Mook
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 8:51 pm
Doupě (Tsuri)
,,Už dneska? Jak už dneska?" vyjekla a postavila se rychle na tlapky. Začala zamyšleně chodit po doupěti. ,,Já jsme Tsuri. Písmena které dávají tomuto jménu šmrnc je T, s, r. Ra...ne, Rae, ne to nezní pěkně. A co takhle - Rue! To je pěkný! Fakt povedený." nadšeně koukla na vlčku. ,,Rue...Rue Shaw, Rue Sahwty!" plamínek v očích vesele poskakovali.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 9:00 pm
Doupě

"Jistěže už dneska... vždyť možná už dneska se vlčátka narodí..." Vstala jsem a začala starostlivě upravovat slaměný pelech. Když jsem si opět lehla, už Tsuri vyslovila první jméno. "Rue Shawty de Ainet Joltstein... to zní skvěle!" Řekla jsem nadšeně. Já mám ráda modrou... ale teď se to všechno zelená... takže modrozelená... modrozelený kamínek... Emerald! V hlavě se mi rozsvítila "žárovička". "A kluk bude Emerald... a myslím, že bychom měly vymyslet ještě něco... tak vymýšlej!" Pobídla jsem jí vesele.
Mook
Mook
Počet příspěvků : 265
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 9:12 pm
Doupě (Tsuri)
Sedla si vedle Maysie a konejšivě se usmála. ,,Rue, Emerald..." zabručela a hleděla na strop jeskyně, sem tam těkla očky po spící modro-oranžovo-žlutém spící vlkovi. Azurová barva srsti, pokud někdo bude mít podobnou srst tak se bude jmenovat," zadumaně hleděla na strop. Po chvíli otevřela tlamu a opět jí zavřela. ,,Azurin , jako barva srsti jeho otce, a napadlo mě ještě jedno Severus- Azul. Ale nevím, ty vybíráš jména svých potomků, né já." prohlásila a "pokrčila" rameny.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Mon Jan 16, 2017 9:23 pm
Doupě

"Severus-Azul... tedy Severní modrá... to se mi moc líbí... a Azurin... azurová... to se mi taky moc líbí... a ještě jedno mě napadá... co třeba Pelly? Nebo... Pell.. Pell.... líbí se ti Pelly nebo máš lepší nápad?" Zeptala jsem se nadšeně a podívala se na své obrovské bříčko.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 7:40 am
Haymitch
Lks
Potěšilo mě, že se na mě Snouwi usmála. ,,Nech tu nebohou vlčici.,, Ozval se mi v hlavě patron, ale já jsem ho ignoroval. Mrsknou jsem ocasem a pak jsem se Snouwi dlouze podíval do očí. Měla je krásné. Sklopil jsem zrak dolu.
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 2:18 pm
LKS
Na chvíli jsem na sobě ucítila cizí pohled. Podívala jsem směrem k Mitchovi. Ano , byl to on. To on se na mě díval. Také jsem se zahleděla do těch nádherných zelených očí. Na maličký okamžik mi připomněly les okolo nás. Poté ,ale svůj pohled sklonil k zemi a ten okamžik byl pryč. Trochu mě to zamrzelo ,ale udělala jsem totéž. Zahleděla jsem se někam jinam , ani přesně nevím kam.
Akit
Akit
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 3:44 pm
Lidská pole - Břízová louka
Akit po Marf pochybovačně pokukoval a raději už nic nenamítal. Sice se mu zdálo, že už je asi opravdu moc unavená a proto žbleptá kraviny, avšak věděl, jak moc urážlivá a tvrdohlavá dokáže být, takže když otevřel tlamu, aby opět něco namítl, zase jí rychle zavřel a zapomněl na to, co chtěl vlastně podotknout. Jen mlčky přikývl a nahrbil se, jelikož mu po zádech přebíhal nepříjemný mráz. Byl to zvláštní pocit, když zima už byla pryč a jemu se i přesto zdálo, jako by tu stále byla s nimi. ,,Líbí se mi tvůj optimismus," přitakal a pousmál se.
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 3:57 pm
-> Imaginova vyhlídka
Tiše zakňučel a se smutným výrazem vzhlédl k modré obloze, jež jako by se mu snad snažila nějakým způsobem zvednout náladou tím, jak krásnou barvu nyní měla. Přestože bylo poměrně pěkné počasí, na Icem bylo stále vidět, že se trápí. Již několik let v kuse se jeho myšlenky neustále obracely k jeho zesnulé partnerce Nuttie, za kterou ostatně nyní šel. Vždy, když šel navštívit Imaginovu vyhlídku, totiž tvrdil (byť ne třeba nahlas), že jde na návštěvu k Nuttie a také si s ní popovídat. Téměř vždy vypadal neskutečně smutně, když na ni myslel, a dnešek nebyl výjimkou. Avšak v jedné chvíli se slabě pousmál, když mu hlavou prolétávaly moc pěkné vzpomínky na jeho lásku. Bohužel, náhle si vzpomněl na to, že Nuttiino srdce planulo ještě pro jednoho vlka, a tak se v Iceho zelených očí zalesklo několik slz, které mu pomalu začaly stékat po tvářích. Potlačil vzlyk a ráznou chůzí kráčel dál, byl Imaginově vyhlídce čím dál tím blíže. ,,Nuttie," zašeptal a zamrkal, aby zahnal další slzy, které se mu draly do očí, ať už ze smutku a nebo z toho, že se proti němu hnal silný vítr, kvůli němuž nejen Icemu slzely oči. Brzy Ice spatřil náhrobek obrostlý spoustou růží. Jakmile ho spatřil, nevydržel to a začal propadat neskutečným depresím. Sic se mu podařilo dojít až ke hrobu jeho milované, avšak přímo před jejím hrobem se sesul k zemi a nahlas plakal. Nedokázal zadržet své slzy a srdceryvný nářek, potřeboval to ze sebe dostat, ukázat, jak moc mu jeho bílá vlčka s fialovou ofinou a nevyzpytatelnou povahou chybí. Položil si hlavu na tlapy a měl co dělat, aby stíhal mezi nářeky a vzlyky dýchat, aby se zcela neudusil.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 4:20 pm
Tábor-Imaginova Vyhliadka
Pozrel som sa na svoju Tenebris spôsobom. Prepáč zlato, ale musím si niečo vybaviť. A skôr než mohla niečo namietať pár skokmi som sa vytratil z Tábora. Sledoval som stopy modrého vlka, bol mojim príbuzným z matkinej strany. Jeho stopy viedli k náhornej skalnej plošine, tam som ho zazrel skláňal sa nad hrobom, z diaľky som to nerozoznal, ale bolo jasné že to je hrob. Tušil som to, nie moje srdce to tak tušilo. Mlčky som pozoroval Iceho. ,,Ja viem ako sa cítiš." zamrmlal som potichu. 
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 4:36 pm
Imaginova vyhlídka
Iceho pláč neutichal, dalo se snad i říci, že tomu bylo přesně naopak. Nepřirozeně a podivně se třásl, připadal si být velice vysílený a vyčerpaný. Byl tak zabraný do všech těch vzpomínek, do svého žalu a smutku, že si ani nevšiml toho, že se k němu blíží jeho vlastní vnuk Reel. Trochu se tedy polekal, když mladý tmavý vlk znenadání promluvil. Ice na jeho slova pohotově zavrtěl hlavou a bylo mi úplně jedno, že ho někdo vidí takhle. ,,Nevíš, tohle... nejde," zasípal a poté se opět ponořil do svých myšlenek. ,,Tohle... tohle nejde... popsat," zadrhával se při svých slovech Ice. ,,I kdyby... kdyby... kdyby tě srdce bolelo jakkoli, nevěřil bys tomu, jak se cítím já..." Po těch letech, po těch spoustech letech.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 4:45 pm
IV
Bolo to úplne niečo iné, byť svedkom toho ako sa tento vlk utápa vo svojom žiali a beznádeji. Chápal som čo to je, stratiť niekoho blízkeho. Sám som stratil matku, takmer som stratil svoju partnerku a nemám nejak dobré vzťahy s otcom. ,,Ja viem... No nikdy nejde popísať." povedal som pokojne, chcel som pôsobiť vyrovnane a niekoho, o koho sa možno oprieť. No v duši som bol aj ja rozhádaný. Ja som nebol zvyknutý hovoriť o svojich pocitoch. ,,Viem, je to hrozné, sám by som držať niečo také nedokázal a k tomu toľké roky. Si statočný." dodal som a hovoril som pokojne.
IceMoon Majakki
IceMoon Majakki
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 4:57 pm
Imaginova vyhlídka
Avšak nikdy bych nikomu nepřál, i svému největšímu nepříteli, aby si toto prožil, pomyslel si IceMoon a rozhodně se nezdálo, že by se mohl někdy rozhodnout, že s pláčem skončí. Z úst se mu vydalo podivné zachrčení, jak zase začínal lapat po dechu, což se mu naštěstí doopravdy podařilo. Zavrtěl hlavou a jen pověděl: ,,To není pravda..." Na více se nezmohl, byť toho měl na jazyku, a o to více na srdci, spoustu. Kdy naposledy jsem jen přestal počítat, jak už je to dlouho? prolétla mi hlavou poměrně zvláštní otázka, načež si uvědomil, že nikdy... roky, měsíce i dny počítal stále.
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Tue Jan 17, 2017 5:11 pm
REEL ARASHI
IV
Vyzeralo to, že sa nervovo zrútil. Už dlho som nevidel nikoho čo by bol takto úplne na dne. Nič také hrozné som ani nevidel. pomyslel som si. Iceho, môjho deda mi bolo ľúto. ,,Niekedy sa stáva že to prehrmí..." zamrmlal som ,,Možno sa to zlepší." povedal som pokojne. Zarytý pesimista sa začína meniť, to je mi teda potešenie. pomyslel som si a snažil som sa nemyslieť... Aký to hrdý vlk a ako jedna udalosť ho zmení v úbohú trosku.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure I. - Stránka 15 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru